Złocieniec 01.06.2019
Mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.52 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP +0.4 II DMP U20 BARTA Franciszek Z/4590/15 2019 2 133
2 2 e 1 12.80 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP +0.4 III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1122/18 2019 4 LDK!
3 3 e 1 12.86 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP +0.4 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2019 2
4 4 e 1 12.92 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP +0.4 III SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1
5 5 e 1 13.08 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP +0.4 III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2019 3 LDK!
1 10 e 2 13.40 MESZCZYK Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U20 ZP -0.8 IV DMP U20 BARTA Franciszek Z/2202/18 2019 4 96
2 11 e 2 13.41 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -0.8 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4151/18 2019 4
3 14 e 2 13.65 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 06 U14 ZP -0.8 IV B.D. Z/0372/19 2019 BEZ LDK!
4 15 e 2 13.66 JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -0.8 IV DMP U20 B.D. Z/2735/17 2019 4 86
5 22 e 2 14.01 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U18 ZP -0.8 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
1 6 e 3 13.26 CIESAK Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -0.3 IV B.D. Z/0285/19 2019
2 7 e 3 13.28 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 05 U16 PM -0.3 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2019 LDK!
3 8 e 3 13.30 CZESZEWSKA Weronika KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -0.3 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2019 3
4 9 e 3 13.38 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -0.3 IV JACEWICZ Edward Z/3119/15 2019 3
5 17 e 3 13.78 MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 02 U18 ZP -0.3 IV KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0611/15 2019 4 LDK!
6 19 e 3 13.84 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -0.3 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2019 5
1 12 e 4 13.48 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 06 U14 ZP -0.1 IV OBERLAN Paulina Z/1448/18 2019 5 LDK!
2 13 e 4 13.62 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP -0.1 IV JUNIEWICZ Dorota Z/1454/18 2019 5 LDK!
3 18 e 4 13.82 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 06 U14 WP -0.1 V B.D. Z/3139/19 2019 BEZ
4 21 e 4 13.95 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 07 U14 ZP -0.1 V OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/2469/18 2019 4 LDK!
5 23 e 4 14.02 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -0.1 V KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2019 5 LDK!
1 24 e 5 14.12 WASILCZYSZYN Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 06 U14 ZP +0.1 V JUNIEWICZ Dorota Z/5508/18 2019 LDK!
2 27 e 5 14.26 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 05 U16 ZP +0.1 V KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/2471/18 2019 5 LDK!
3 29 e 5 14.36 KACZMAREK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP +0.1 V B.D. Z/2753/19 2019
4 31 e 5 14.53 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP +0.1 -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2019 BEZ
1 26 e 6 14.21 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP -0.2 -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK!
2 30 e 6 14.48 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 07 U14 ZP -0.2 V JUNIEWICZ Dorota Z/4909/18 2019 BEZ LDK!
3 33 e 6 14.75 PROŚNIEWSKA Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -0.2 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1210/17 , 2019 BEZ LDK!
4 36 e 6 14.99 KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 06 U14 ZP -0.2 -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina , Z/5274/18 , 2019 BEZ LDK!
1 20 e 7 13.95 MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -1.0 -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/2821/16 , 2019 3 LDK!
2 38 e 7 15.05 SYSIK Julia MLUKS Mokasyn Płoty 05 U16 ZP -1.0 -- KECLER Szymon Z/1136/18 2019 BEZ
3 39 e 7 15.11 JATCZAK Natalia UKL Ósemka Police 05 U16 ZP -1.0 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1442/18 2019 BEZ LDK!
4 45 e 7 15.57 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 04 U16 ZP -1.0 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1443/18 2019 BEZ LDK!
1 32 e 8 14.72 MARENDZIAK Martyna MKS Kusy Szczecin 07 U14 ZP -0.5 -- FERFET Marek Z/3290/19 2019 LDK!
2 40 e 8 15.13 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 08 U12 ZP -0.5 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2019 LDK!
3 41 e 8 15.24 FILA Amelia UKL Ósemka Police 08 U12 ZP -0.5 -- OBERLAN Paulina Z/2468/18 2019 BEZ LDK!
4 42 e 8 15.35 KOMMISARCZYK Zuzanna MKL Szczecinek 08 U12 ZP -0.5 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3339/19 2019
5 43 e 8 15.42 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 07 U14 ZP -0.5 -- B.D. Z/2747/19 2019
1 53 e 9 15.77 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 08 U12 ZP +0.2 -- OBERLAN Paulina Z/2648/19 2019 BEZ LDK!
2 55 e 9 15.91 FARYNIK Magdalena MKL Szczecinek 08 U12 ZP +0.2 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3336/19 2019
3 57 e 9 16.09 KIELING Anna GULKS Barwice 62 Masters ZP +0.2 -- B.D. Z/2757/18 2019 BEZ
4 59 e 9 16.15 SAWICKA Sandra GULKS Barwice 07 U14 ZP +0.2 -- B.D. Z/3003/19 2019
5 60 e 9 16.17 DĄBROWSKA Nikola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP +0.2 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1125/18 , 2019 BEZ LDK!
6 65 e 9 16.87 MORAWIAN Michalina UKL Ósemka Police 05 U16 ZP +0.2 -- OBERLAN Paulina KAMIŃSKI Ryszard , Z/1446/18 , 2019 BEZ LDK!
1 56 e 10 16.06 KAMIŃSKA Oliwia MKL Szczecinek 09 U12 ZP +0.4 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3338/19 2019
2 62 e 10 16.44 SEROCKA Natalia STS Pomerania Szczecin 08 U12 ZP +0.4 --
3 66 e 10 17.13 TOMASZEWICZ Patrycja MKS Kusy Szczecin 09 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/4325/19 2019 LDK!
4 68 e 10 17.62 PROKOP Katarzyna MKL Szczecinek 08 U12 ZP +0.4 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3341/19 2019
5 71 e 10 18.74 SAWULAK Natalia STS Pomerania Szczecin 07 U14 ZP +0.4 --
1 28 e 11 14.36 CHATŁAS Magdalena MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP 0.0 V PODLEŚNY Jan Z/4902/18 2019 5 LDK!
2 50 e 11 15.65 RADCZUK Emilia STS Pomerania Szczecin 08 U12 ZP 0.0 --
3 52 e 11 15.72 CEDRO Aleksandra MKS Kusy Szczecin 09 U12 ZP 0.0 --
4 58 e 11 16.13 BORYSEWICZ Julia STS Pomerania Szczecin 07 U14 ZP 0.0 -- NADARZYŃSKI Szymon
5 72 e 11 18.85 RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 11 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4808/19 2019 LDK!
1 25 e 12 14.15 LEWANDOWSKA Nikola WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP -2.0 V
2 46 e 12 15.57 DUNAJ Hanna MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP -2.0 -- B.D. LDK!
3 49 e 12 15.64 KUCHARSKA Donata STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP -2.0 -- MŁYNARCZYK Marta NADARZYŃSKI Szymon LDK!
4 54 e 12 15.90 MAJEWSKA Aleksandra STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP -2.0 -- NADARZYŃSKI Szymon
1 34 e 13 14.78 MARTINEK Anna STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP -0.4 -- NADARZYŃSKI Szymon
2 35 e 13 14.94 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 08 U12 ZP -0.4 --
3 37 e 13 15.04 KRASZEWSKA Nadia MLUKS Mokasyn Płoty 05 U16 ZP -0.4 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1128/18 , 2019 BEZ LDK!
4 47 e 13 15.61 MĄCZKA Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 06 U14 ZP -0.4 -- KECLER Dorota Z/1130/18 2019
5 70 e 13 18.22 BARAN Nicola STS Pomerania Szczecin 09 U12 ZP -0.4 -- NADARZYŃSKI Szymon
1 48 e 14 15.62 PIETRUSIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP -0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon
2 51 e 14 15.66 KLESZCZYŃSKA Dominika STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP -0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5503/18 2018 BEZ
3 61 e 14 16.35 MĄCZKA Oliwia STS Pomerania Szczecin 07 U14 ZP -0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon
4 63 e 14 16.53 TĘGOSIK Magdalena STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP -0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon
5 64 e 14 16.83 NGUYEN-HAI Kinga STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP -0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon
1 16 e 15 13.78 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -0.8 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2019 BEZ LDK!
2 44 e 15 15.44 MURAWSKA Nikola STS Pomerania Szczecinek 05 U16 ZP -0.8 -- JUNIEWICZ Dorota Z/1455/18 2019 BEZ LDK!
3 67 e 15 17.14 SPECJALSKA Maja STS Pomerania Szczecin 08 U12 ZP -0.8 --
4 69 e 15 18.03 KUBICKA Nikola UKL Ósemka Police 08 U12 ZP -0.8 -- OBERLAN Paulina LDK!
1 f 1 12.61 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP 0.0 II DMP U20 BARTA Franciszek Z/4590/15 2019 2 129
2 f 1 12.92 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP 0.0 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2019 2
3 f 1 12.98 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP 0.0 III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1122/18 2019 4 LDK!
4 f 1 13.00 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP 0.0 III SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1
5 f 1 13.24 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 05 U16 PM 0.0 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2019 LDK!
6 f 1 13.27 CIESAK Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP 0.0 IV B.D. Z/0285/19 2019
200 m K
1 1 s 1 26.53 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP +0.6 III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 26.63 CZESZEWSKA Weronika KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP +0.6 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2019 3
1 3 s 2 26.89 PIERÓG Agata MKS Olimp Łobez 03 U18 ZP -0.7 III MIKUL Kazimierz Z/3326/15 2019 2 LDK!
2 4 s 2 27.04 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -0.7 III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2019 3
3 10 s 2 28.53 MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 02 U18 ZP -0.7 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0611/15 2019 4 LDK!
1 7 s 3 27.76 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 06 U14 ZP -0.1 IV OBERLAN Paulina Z/1448/18 2019 5 LDK!
2 8 s 3 27.81 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -0.1 IV KECLER Szymon Z/3364/18 2019 4
3 9 s 3 28.17 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -0.1 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4151/18 2019 4
4 13 s 3 29.40 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 05 U16 ZP -0.1 V KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/2471/18 2019 5 LDK!
1 6 s 4 27.67 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -0.1 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1122/18 2019 4 LDK!
2 11 s 4 28.54 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 07 U14 ZP -0.1 V OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/2469/18 2019 4 LDK!
3 12 s 4 29.22 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U18 ZP -0.1 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
4 14 s 4 30.52 WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 02 U18 ZP -0.1 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0562/16 2019 BEZ LDK!
1 16 s 5 31.61 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 08 U12 ZP +1.3 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2019 LDK!
2 17 s 5 32.10 FILA Amelia UKL Ósemka Police 08 U12 ZP +1.3 -- OBERLAN Paulina Z/2468/18 2019 BEZ LDK!
3 18 s 5 32.30 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 04 U16 ZP +1.3 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1443/18 2019 BEZ LDK!
1 5 s 6 27.20 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 05 U16 PM +0.2 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2019 LDK!
2 15 s 6 30.66 KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +0.2 -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina , Z/5274/18 , 2019 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.53 RZYMCZYK Natalia UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1566/18 2019 4 LDK!
2 9 s 1 48.39 SZCZEPAŃSKA Maja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM V B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/4884/18 , 2019 LDK!
3 10 s 1 48.72 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/0934/18 , 2019 BEZ LDK!
1 7 s 2 48.35 ZALEWSKA Aurelia GULKS Barwice 07 U14 ZP V B.D. Z/3006/19 2019
2 11 s 2 49.33 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2019 BEZ
3 12 s 2 49.60 SUCHORSKA Gracja KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/4152/18 2019 BEZ
4 13 s 2 49.77 WICHUCKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0976/19 2019 LDK!
1 6 s 3 47.83 GRĄBCZEWSKA Hanna MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP V PODLEŚNY Jan Z/2797/19 2019 LDK!
2 8 s 3 48.37 KONDRATIUK Zuzanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 05 U16 ZP V ŁUKOMSKI Janusz Z/3086/17 2019 BEZ
3 16 s 3 51.47 WIERZBICKA Sandra MKS Hermes Gryfino 07 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/3778/19 2019 LDK!
1 2 s 4 46.48 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP IV
2 14 s 4 49.95 KRASZEWSKA Nadia MLUKS Mokasyn Płoty 05 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1128/18 , 2019 BEZ LDK!
3 15 s 4 51.18 SERAFIN Karolina MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0977/19 2019 LDK!
4 17 s 4 52.22 GARSZTKA Nadia UKL Ósemka Police 07 U14 ZP -- OBERLAN Paulina Z/0049/19 2019 BEZ LDK!
1 3 s 5 46.67 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 05 U16 PM V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2019 LDK!
2 4 s 5 47.28 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek 04 U16 ZP V B.D. Z/1559/19 2019
3 5 s 5 47.39 GOLAŃSKA Marta UKS Barnim Goleniów 06 U14 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał # Z/4640/17 2019 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 62.60 KAMIŃSKA Weronika KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV KAMIŃSKI Daniel RUDZIK Grzegorz Z/5292/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 69.87 LEWANDOWSKA Anna MKL Szczecinek 99 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/2186/16 2019 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:47.22 CICHOCKA Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 06 U14 ZP V ŁUKOMSKI Janusz Z/3085/17 2019 5
2 2 s 1 1:47.86 BEDNARCZYK Aleksandra MKP Myślibórz 04 U16 ZP V KOWALIK Wojciech Z/1697/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 1:48.10 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4882/18 2019 4 LDK!
4 7 s 1 1:52.84 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2019 BEZ LDK!
5 8 s 1 1:53.24 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 07 U14 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2019 BEZ
6 9 s 1 1:53.34 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 05 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1437/18 2019 BEZ LDK!
7 10 s 1 1:54.28 SOSNOWSKA Amelia UKL Ósemka Police 07 U14 ZP -- OBERLAN Paulina Z/2651/19 2019 BEZ LDK!
8 11 s 1 1:54.71 KORDYKIEWICZ Olga WMLKS Pomorze Stargard 06 U14 ZP -- GRZESIAK Sylwia Z/4372/18 2019 BEZ LDK!
9 12 s 1 1:55.76 GRENDA Julita UKS Arbod Dobra Nowogardzka 04 U16 ZP -- ŁUKOMSKI Janusz Z/1523/19 2019
10 14 s 1 1:59.02 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 06 U14 ZP -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/1447/18 2019 BEZ LDK!
1 4 s 2 1:50.46 BOCHENEK Lena MKL Szczecinek 06 U14 ZP -- KNAJDROWSKI Tomasz Z/4207/19 2019 BEZ
2 5 s 2 1:52.06 WOJCIECHOWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 05 U16 ZP -- GRZESIAK Sylwia Z/4370/18 2019 5 LDK!
3 6 s 2 1:52.40 KOZINA Patrycja LKS Jantar Ustka 05 U16 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0471/19 2019 LDK!
4 13 s 2 1:56.46 BABIAK Natalia MKL Szczecinek 05 U16 ZP --
5 15 s 2 1:59.02 KRZYSIEK Marcela WMLKS Pomorze Stargard 07 U14 ZP -- GRZESIAK Sylwia BEZ LDK!
6 16 s 2 2:02.53 SZLANDERBACH Dominika WMLKS Pomorze Stargard 07 U14 ZP -- GRZESIAK Sylwia BEZ
7 17 s 2 2:03.85 SZACHEWICZ Joanna MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1979/19 2019
8 18 s 2 2:04.77 DĄBROWSKA Nikola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1125/18 , 2019 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:23.61 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP III DMP U20 PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2820/16 2019 3 LDK! 105
2 2 s 1 2:23.71 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2019 3
3 3 s 1 2:24.02 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/3659/16 2019 3 LDK!
4 4 s 1 2:28.33 LEWANDOWSKA Wiktoria MKS Olimp Łobez 03 U18 ZP IV MIKUL Kazimierz Z/3325/15 2019 4 LDK!
5 5 s 1 2:50.63 DYMECKA Natalia MKL Szczecinek # 03 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/4240/19 2019
  s 1 DNF KARDASZ Maja MLKS Lubusz Barlinek 03 U18 ZP -- SZYMANIAK Wojciech Z/2800/17 2019 2
1000 m K
1 1 s 1 3:30.65 GOŃCZAR Izabella KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP V B.D. Z/3287/19 2019
2 2 s 1 3:57.25 LIPSKA Nikola KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP -- B.D. Z/2752/19 2019 BEZ
4x100 m K
1 1 s 1 50.72 CIESAK Klaudia
GRZYWIŃSKA Małgorzata
JAWORSKA Karolina
HRYCYK Anna
KMKL Sztorm Kołobrzeg 02
02
03
03
U18 ZPO -- B.D.
BARTA Franciszek
B.D.
ŻUROMSKI Kazimierz
Z/0285/19
Z/4590/15
Z/2735/17
Z/1313/17
2019
2019
2019
2019

2
4
2
2 2 s 1 61.82 ŁATAK Wiktoria
KAWA Aleksandra
LEMIESZEK Klara
MIŚCIUR Agnieszka
KMKL Sztorm Kołobrzeg 02
02
03
02
U18 ZPO -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3407/17
Z/2676/19
Z/4479/18
Z/0286/19
2019
2019
2019
2019
3

BEZ

  s 1 DQ BALON Nicola
SYSIK Julia
ZDZIĘBORSKA Paulina
BĄTKIEWICZ Zofia
MLUKS Mokasyn Płoty 04
05
04
04
U16 ZPO -- KECLER Szymon KECLER Dorota
KECLER Szymon
KECLER Szymon KECLER Dorota
KECLER Szymon KECLER Dorota
Z/1122/18
Z/1136/18
Z/1142/18
Z/1124/18
2019
2019
2019
2019
4
BEZ
5
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.54 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP IV KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
2 f 1 1.48 KOWALCZYK Aleksandra MKS Święc Sławno 04 U16 ZP IV KAPAŁA Leszek Z/0512/18 2019 5
3 f 1 1.40 MIŚCIUR Agnieszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- DMP U20 B.D. Z/0286/19 2019 68
4 f 1 1.35 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek 5 LDK!
5 f 1 1.30 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 07 U14 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/2659/19 2019 LDK!
6 f 1 1.30 DUNAJ Hanna MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP -- B.D. LDK!
7 f 1 1.20 KLESZCZYŃSKA Dominika STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5503/18 2018 BEZ
W dal K
1 f 1 5.85 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP -0.6 I KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
2 f 1 4.93 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -0.6 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2019 5 LDK!
3 f 1 4.88 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -0.3 IV KECLER Szymon Z/3364/18 2019 4
4 f 1 4.84 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U20 ZP -0.6 IV DMP U20 GIZA Zdzislaw Z/4589/15 2019 2 73
5 f 1 4.62 MOCZARSKA Natalia MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -0.9 V KOROL Andrzej Z/5049/18 2019 BEZ
6 f 1 4.54 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP +0.1 -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK!
7 f 1 4.48 WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 02 U18 ZP -0.7 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0562/16 2019 BEZ LDK!
8 f 1 4.35 BOREJZA Martyna UKL Ósemka Police 04 U16 ZP +0.2 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/2467/18 2019 5 LDK!
9 f 1 4.31 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP +0.2 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2019 5
10 f 1 4.07 PROŚNIEWSKA Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP +0.4 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1210/17 , 2019 BEZ LDK!
1 f 2 4.54 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 06 U14 WP -0.4 V B.D. Z/3139/19 2019 BEZ
2 f 2 4.39 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek FERFET Marek 5 LDK!
3 f 2 4.16 SYSIK Julia MLUKS Mokasyn Płoty 05 U16 ZP -0.6 -- KECLER Szymon Z/1136/18 2019 BEZ
4 f 2 4.10 MARTINEK Anna STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP +1.2 -- NADARZYŃSKI Szymon
5 f 2 4.01 MĄCZKA Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 06 U14 ZP 0.0 -- KECLER Dorota Z/1130/18 2019
6 f 2 3.96 MARENDZIAK Martyna MKS Kusy Szczecin 07 U14 ZP +1.0 -- FERFET Marek Z/3290/19 2019 LDK!
7 f 2 3.50 DUNAJ Hanna MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP +0.7 -- B.D. LDK!
8 f 2 3.40 CEDRO Aleksandra MKS Kusy Szczecin 09 U12 ZP -0.4 --
9 f 2 3.24 MAJEWSKA Aleksandra STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP -0.3 -- NADARZYŃSKI Szymon
10 f 2 3.12 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 07 U14 ZP +0.3 -- B.D. Z/2747/19 2019
11 f 2 3.04 TOMASZEWICZ Patrycja MKS Kusy Szczecin 09 U12 ZP -0.6 -- FERFET Marek Z/4325/19 2019 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.22 OSTROWSKA Karolina MKS Junior Złocieniec 05 U16 ZP IV B.D. Z/5050/18 2019 BEZ
2 f 1 9.77 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP V DMP U20 B.D. Z/3286/19 2019 80
3 f 1 9.65 LEMIESZEK Klara KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- B.D. Z/4479/18 2019 BEZ
4 f 1 9.31 KALINOWSKA Małgorzata MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP V BORATYŃSKA Dorota Z/2656/19 2019 LDK!
5 f 1 7.78 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK!
6 f 1 7.56 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2019 5 LDK!
7 f 1 7.05 BUBEL Magdalena MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP -- BORATYŃSKA Dorota Z/2658/19 2019 LDK!
8 f 1 6.90 TĘGOSIK Magdalena STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon
Kula (4) K
1 f 1 9.03 LIBERA Dorota KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U20 ZP IV DMP U20 B.D. Z/2201/18 2019 4 92
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.03 WOLDT Sandra GULKS Barwice 04 U16 ZP III KIELING Mariusz Z/3386/17 2019 2
Dysk (1) K
1 f 1 48.12 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
2 f 1 25.46 LEMIESZEK Klara KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- DMP U20 B.D. Z/4479/18 2019 BEZ 81
3 f 1 24.10 KIELING Anna GULKS Barwice 62 Masters ZP -- B.D. Z/2757/18 2019 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 31.09 TOBIASZ Natalia MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/2885/16 2019 4
2 f 1 28.39 PIERÓG Alicja MKS Olimp Łobez 03 U18 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/3327/15 2019 3 LDK!
3 f 1 25.68 ZAWOJSKA Małgorzata MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- B.D. Z/1633/18 2019 BEZ
4 f 1 23.73 KAWA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- DMP U20 B.D. Z/2676/19 2019 54
5 f 1 23.54 KUCHARSKA Donata STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta NADARZYŃSKI Szymon LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 35.41 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP III KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
2 f 1 34.64 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U23 PM III MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
100 m M
1 1 e 1 11.27 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -0.7 II KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2019 2 LDK!
2 2 e 1 11.61 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -0.7 III KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2019 3 LDK!
3 3 e 1 11.74 KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 99 U23 ZP -0.7 III IWIŃSKI Jerzy Z/3196/17 2019 3
4 4 e 1 11.90 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 05 U16 ZP -0.7 IV GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2019 4 LDK!
5 6 e 1 11.97 OLSZEWSKI Jakub MLKS Lubusz Barlinek 02 U18 ZP -0.7 IV SZYMANIAK Wojciech Z/3341/17 2019 3
6 7 e 1 12.01 HUBIN Viktor MKS Kusy Szczecin 03 U18 ZP -0.7 IV FERFET Marek FERFET Marek IWIŃSKI Jerzy LDK!
1 5 e 2 11.96 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -0.5 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2019 2 LDK!
2 9 e 2 12.30 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP -0.5 V GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek , Z/1300/18 , 2019 5 LDK!
3 13 e 2 12.53 ROSTEK Dawid MKL Szczecinek 04 U16 ZP -0.5 V SZYMAŃSKI Sylwester Z/3335/19 2019
4 15 e 2 12.81 CZEKAJ Oskar STS Pomerania Szczecinek 05 U16 ZP -0.5 -- JUNIEWICZ Dorota Z/3352/18 2019 LDK!
1 8 e 3 12.30 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP +0.2 V PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2477/17 2019 3 LDK!
2 11 e 3 12.40 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP +0.2 V NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2019 4
3 10 e 3 12.40 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 04 U16 ZP +0.2 V KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2019 5
4 14 e 3 12.61 SMOLIŃSKI Michał KB Dziesiątka Białogard 03 U18 ZP +0.2 -- CICHOCKI Jarosław Z/0734/17 2019 4 LDK!
5 20 e 3 13.80 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 05 U16 ZP +0.2 -- KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2019 BEZ
1 18 e 4 13.71 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP -0.2 -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/4231/18 , 2019 BEZ LDK!
2 22 e 4 14.57 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 07 U14 ZP -0.2 -- KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2019 BEZ
3 23 e 4 14.78 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP -0.2 -- FERFET Marek FERFET Marek BEZ LDK!
4 24 e 4 14.91 BUZE Igor MKS Święc Sławno 09 U12 ZP -0.2 -- B.D. Z/3514/19 2019
5 25 e 4 15.33 KOPERA Marcel MKS Święc Sławno 09 U12 ZP -0.2 -- KAPAŁA Leszek Z/1034/18 2019 BEZ
6 30 e 4 15.75 STACHOWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 08 U12 ZP -0.2 -- FERFET Marek Z/4329/19 2019 LDK!
1 12 e 5 12.47 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP -0.3 V NADARZYŃSKI Szymon
2 26 e 5 15.39 BŁASZAK Dominik STS Pomerania Szczecin 05 U16 ZP -0.3 -- NADARZYŃSKI Szymon
3 29 e 5 15.70 MASTYŁA Michał MKL Szczecinek 08 U12 ZP -0.3 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3340/19 2019 BEZ
4 31 e 5 15.85 KRZYŻANIAK Rafał STS Pomerania Szczecin 05 U16 ZP -0.3 --
5 35 e 5 16.71 PATERAK-CIEŚLIK Adam STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP -0.3 --
1 16 e 6 12.88 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 03 U18 PM -0.7 -- MICHALSKI Henryk Z/3170/19 2019 LDK!
2 17 e 6 13.53 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP -0.7 -- NADARZYŃSKI Szymon
3 28 e 6 15.56 BANIAK Miłosz WMLKS Pomorze Stargard 09 U12 ZP -0.7 --
4 32 e 6 16.14 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 06 U14 ZP -0.7 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2019 BEZ LDK!
5 36 e 6 17.22 MAZUREK Maciej UKS OSoT Szczecin 08 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/3357/19 2019 LDK!
6 40 e 6 20.20 CZARNECKI Oliwier UKS OSoT Szczecin 12 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/5334/18 2019 BEZ LDK!
1 19 e 7 13.74 KAMIŃSKI Karol STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP -0.6 -- NADARZYŃSKI Szymon
2 21 e 7 14.03 CZUBERNAT Michał UKS OSoT Szczecin 05 U16 ZP -0.6 -- FERFET Marek Z/3365/19 2019 LDK!
3 33 e 7 16.32 SZAWRACKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 06 U14 ZP -0.6 -- FERFET Marek Z/3356/19 2019 LDK!
4 39 e 7 19.95 OSTASZEWSKI Oliwer STS Pomerania Szczecin 09 U12 ZP -0.6 --
1 27 e 8 15.44 STASIAK Oliwer STS Pomerania Szczecin 07 U14 ZP -0.5 --
2 34 e 8 16.43 KRAWCZYK Mateusz MKL Szczecinek 10 U12 ZP -0.5 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3332/19 2019
3 37 e 8 18.18 KOŁODZIEJCZYK Kevin STS Pomerania Szczecin 08 U12 ZP -0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon
4 38 e 8 19.91 SZUSTER Alex STS Pomerania Szczecin 09 U12 ZP -0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon
1 f 1 11.73 KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 99 U23 ZP -0.5 III IWIŃSKI Jerzy Z/3196/17 2019 3
2 f 1 11.81 OLSZEWSKI Jakub MLKS Lubusz Barlinek 02 U18 ZP -0.5 IV SZYMANIAK Wojciech Z/3341/17 2019 3
3 f 1 11.84 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -0.5 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 12.00 HUBIN Viktor MKS Kusy Szczecin 03 U18 ZP -0.5 IV FERFET Marek FERFET Marek IWIŃSKI Jerzy LDK!
5 f 1 12.41 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP -0.5 V PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2477/17 2019 3 LDK!
6 f 1 12.65 ROSTEK Dawid MKL Szczecinek 04 U16 ZP -0.5 V SZYMAŃSKI Sylwester Z/3335/19 2019
200 m M
1 1 s 1 22.27 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -0.2 II KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 24.28 SOBOLEWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U20 ZP -0.2 IV DMP U20 ŻUROMSKI Kazimierz Z/1422/15 2019 3 89
3 3 s 1 31.18 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP -0.2 -- FERFET Marek FERFET Marek BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 39.14 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 01 U20 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0194/17 2019 BEZ
2 2 s 1 43.50 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/1717/18 , 2019 5 LDK!
3 3 s 1 54.04 RYDZEWSKI Kacper MKS Kusy Szczecin 08 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4326/19 2019 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.06 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 51.59 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP III B.D. Z/0429/17 2019
3 3 s 1 52.39 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
1 4 s 2 55.21 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 02 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2019 BEZ
2 5 s 2 56.69 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 03 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1603/19 2019 LDK!
3 6 s 2 60.76 PIECHOWIAK Adrian KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/4068/19 2019
600 m M
1 1 s 1 1:28.01 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP III B.D. Z/1608/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:34.64 KAMIŃSKI Adrian WMLKS Pomorze Stargard 05 U16 ZP IV GRZESIAK Sylwia Z/4368/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 1:37.83 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 06 U14 PM V B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:38.04 DOBOSZ Michał KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/4949/18 2019 BEZ
5 5 s 1 1:39.07 JAKUBIK Bartosz MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP V PODLEŚNY Jan Z/4188/19 2019 LDK!
6 6 s 1 1:40.78 BALICKI Michał KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3888/19 2019
7 7 s 1 1:51.25 RZECZKOWSKI Aleksander KS Żak Wałcz 05 U16 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/5033/18 2019 BEZ
8 8 s 1 1:58.88 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 08 U12 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
  s 1 DNF WOJCIECHOWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 05 U16 ZP -- GRZESIAK Sylwia Z/4369/18 2019 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:56.49 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP II CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2019 1 LDK!
2 2 s 1 1:57.69 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019
3 3 s 1 1:57.96 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/5291/15 2019 3 LDK!
4 4 s 1 1:58.33 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 03 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 1:59.23 DZIĘCIOŁ Dawid MLKS Lubusz Barlinek 02 U18 ZP III SZYMANIAK Wojciech Z/3387/17 2019 4
6 6 s 1 2:04.11 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/0656/16 2019 BEZ LDK!
7 9 s 1 2:16.66 BESZTERDA Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/4948/18 2019 4
1 7 s 2 2:05.92 PIETKIEWICZ Kacper UKS Barnim Goleniów 02 U18 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4952/15 2019
2 8 s 2 2:15.75 LEWANDOWSKI Bogdan MKL Szczecinek 01 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0643/16 2019 BEZ
3 10 s 2 2:17.65 WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 99 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2019 4
1000 m M
1 1 s 1 2:50.61 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP V GRZESIAK Sylwia Z/1716/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:04.66 PAUL Jakub WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP -- GRZESIAK Sylwia Z/1714/18 2019 LDK!
3 3 s 1 3:08.85 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 60 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2019 BEZ
4 4 s 1 3:21.30 GIL Gracjan MKS Junior Złocieniec 05 U16 ZP -- B.D. Z/1612/18 2019 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:13.30 KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03 U18 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1700/18 2019 3
2 2 s 1 4:15.04 MATWIEJ Miłosz MLKS Lubusz Barlinek 03 U18 ZP IV SZYMANIAK Wojciech Z/2799/17 2019 4
3 3 s 1 4:18.51 GAJDA Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/0950/18 2019 3
4 4 s 1 4:19.03 BAŁASZ Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1208/17 2019 5 LDK!
5 5 s 1 4:20.72 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2119/17 2019 4 LDK!
6 6 s 1 4:29.04 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0565/16 2019 4
Wzwyż M
1 f 1 1.75 TRAFAS Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U20 ZP IV DMP U20 GIZA Zdzislaw Z/3208/16 2019 BEZ 90
2 f 1 1.75 BAŃKOWSKI Kacper MKL Szczecin 02 U18 ZP IV SKRODZKI Dariusz B.D. , Z/1765/16 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 1.60 KORKUĆ Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- B.D. Z/4481/18 2019 BEZ
4 f 1 1.55 CZUBERNAT Michał UKS OSoT Szczecin 05 U16 ZP -- FERFET Marek Z/3365/19 2019 LDK!
4 f 1 1.55 KARPIŃSKI Maksymilian MKS Święc Sławno 05 U16 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0513/18 2019 5
4 f 1 1.55 DOMINIAK Maciej MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- B.D. Z/1611/18 2019 BEZ
7 f 1 1.50 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP -- B.D. Z/2748/19 2019
8 f 1 1.35 PIWOWARCZYK Oskar MKS Święc Sławno 06 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0519/18 2019 BEZ
9 f 1 1.35 WOLDT Mateusz GULKS Barwice 06 U14 ZP -- B.D. Z/3000/19 2019
10 f 1 1.30 LIPIŃSKI Marcin GULKS Barwice 06 U14 ZP -- B.D. Z/3004/19 2019
11 f 1 1.30 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 08 U12 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
12 f 1 1.10 MAZUREK Maciej UKS OSoT Szczecin 08 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3357/19 2019 LDK!
W dal M
1 f 1 5.54 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP -0.1 -- DMP U20 GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek , Z/1300/18 , 2019 5 LDK! 67
2 f 1 5.49 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 03 U18 PM 0.0 -- MICHALSKI Henryk Z/3170/19 2019 LDK!
3 f 1 5.32 SMOLIŃSKI Michał KB Dziesiątka Białogard 03 U18 ZP -0.2 -- CICHOCKI Jarosław Z/0734/17 2019 4 LDK!
4 f 1 5.27 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 04 U16 ZP +0.5 -- KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2019 5
5 f 1 3.91 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP +0.7 -- FERFET Marek FERFET Marek BEZ LDK!
6 f 1 3.78 SZAWRACKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 06 U14 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/3356/19 2019 LDK!
7 f 1 3.46 RYDZEWSKI Kacper MKS Kusy Szczecin 08 U12 ZP +0.3 -- FERFET Marek Z/4326/19 2019 LDK!
8 f 1 3.45 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 06 U14 ZP +0.7 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 3.24 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 07 U14 ZP -0.5 -- KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2019 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 12.22 DAWID Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/3209/16 2019 4
2 f 1 10.94 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP V NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2019 4
3 f 1 9.68 CHOJNACKI Radosław MKS Junior Złocieniec 06 U14 ZP -- KOROL Andrzej Z/1978/19 2019
4 f 1 9.30 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP -- B.D. Z/2473/18 2019 BEZ
5 f 1 9.23 RYBICKI Jakub UKS OSoT Szczecin 04 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5331/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 9.14 TOMASZEWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 04 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5332/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 8.36 WŁODARSKI Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/2750/19 2019 BEZ
8 f 1 4.28 STACHOWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 08 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4329/19 2019 LDK!
Kula (6) M
  f 1 NM KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP -- DMP U20 GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2019 2
Dysk (1) M
1 f 1 35.68 SZWEJDA Paweł MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/3368/17 2019 5
2 f 1 34.01 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP V B.D. Z/2473/18 2019 BEZ
3 f 1 28.64 RYBICKI Jakub UKS OSoT Szczecin 04 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5331/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 27.16 TOMASZEWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 04 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5332/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 21.15 WOLDT Hubert GULKS Barwice 06 U14 ZP -- B.D. Z/3001/19 2019
6 f 1 15.30 BŁASZAK Dominik STS Pomerania Szczecin 05 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon
Oszczep (600) M
1 f 1 51.92 KRAWCZYK Jakub MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP III KOROL Andrzej Z/3367/17 2019 4
2 f 1 32.25 WŁODARSKI Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/2750/19 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 56.71 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2019 3 LDK!
2 f 1 42.44 DAWID Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- DMP U20 SZYBOWSKI Mirosław Z/3209/16 2019 4 85
Oszczep (800) M
  f 1 NM KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 Sen PM -- MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2019 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.873661994934 sekund