Kraków 01.06.2019
Międzywojewódzki mecz U16 (Podkarpackie-Śląskie-Świętokrzyskie-Małopolskie) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.40 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -0.1 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
2 2 s 1 12.52 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -0.1 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
3 3 s 1 12.53 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.1 II DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3 97 133
4 4 s 1 12.62 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.1 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2019 2 LDK!
5 5 s 1 13.00 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -0.1 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
6 6 s 1 13.09 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.1 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
7 7 s 1 13.10 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK -0.1 III WOŹNIAK Łukasz Z/0031/18 2019 3 LDK!
8 10 s 1 13.21 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL -0.1 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2019 3
1 8 s 2 13.14 BĄK Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL -1.0 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2439/16 2019 BEZ 106
2 9 s 2 13.17 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -1.0 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
3 11 s 2 13.34 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK -1.0 IV SOCHA Tomasz Z/3935/17 2019 4
4 12 s 2 13.42 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -1.0 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2019 2 LDK!
5 13 s 2 13.43 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -1.0 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4253/17 , 2019 4 LDK!
6 14 s 2 13.47 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA -1.0 IV KLIMEK Józef Z/3156/17 2019 4
7 15 s 2 13.66 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik 02 U18 SL -1.0 IV DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3458/15 2019 LDK! 86
1 16 s 3 13.68 KOŚCIELNA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -1.0 IV CIUK Marek Z/3318/19 2019
2 18 s 3 13.85 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA -1.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2019 4
3 20 s 3 13.86 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK -1.0 V SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2019 5 LDK!
4 19 s 3 13.86 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 05 U16 PK -1.0 V TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2019 5 LDK!
5 22 s 3 13.94 DZIUMAK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -1.0 V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3793/17 , 2019 4 LDK!
6 23 s 3 13.99 SMUTEK Magdalena LKS Stal Mielec 04 U16 PK -1.0 V DMP U20 TORBA Tomasz ŻĄDŁO Magdalena Z/4392/17 2019 4 LDK! 75
7 24 s 3 14.00 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -1.0 -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3613/17 2019 3 LDK!
1 17 s 4 13.83 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA +0.1 -- GIZA Andrzej Z/3960/17 2019 LDK!
2 21 s 4 13.89 PRZYBYLSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.1 -- CIUK Marek Z/3320/19 2019
3 25 s 4 14.07 WOJTASZEK Maria LKS Stal Mielec 05 U16 PK +0.1 V TORBA Tomasz Z/4436/18 2019 5 LDK!
4 26 s 4 14.09 PIKSA Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK +0.1 V SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3795/17 2019 4 LDK!
5 27 s 4 14.24 GĄSŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2199/18 2019 LDK!
6 28 s 4 14.50 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.1 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2486/19 2019
1 1 s 5 12.65 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.5 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 2 s 5 12.67 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.5 II DMP GIZA Andrzej Z/1449/13 2019 2 89
3 3 s 5 12.80 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.5 III DMP DMP U20 GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK! 82 121
4 4 s 5 12.85 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK +0.5 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
5 6 s 5 13.01 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U20 SL +0.5 III ROLAK Dorota Z/0891/15 2019 2
1 5 s 6 12.92 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK 0.0 III BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 7 s 6 13.32 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 86 Sen MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
3 8 s 6 13.40 WYCHORSKA Anna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL 0.0 IV JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0887/15 2019 4
4 9 s 6 13.67 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U20 SK 0.0 IV DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/3636/15 2019 3 44 86
5 10 s 6 14.05 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2019 BEZ
200 m K
1 1 s 1 24.76 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.6 I DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2019 2 150
2 2 s 1 25.57 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +0.6 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
3 3 s 1 25.74 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.6 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
4 4 s 1 25.84 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +0.6 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
5 5 s 1 25.86 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.6 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3
6 6 s 1 26.08 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 03 U18 SL +0.6 II PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
7 8 s 1 26.87 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.6 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2019 2 LDK!
1 7 s 2 26.58 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +0.6 III WOŹNIAK Łukasz Z/0031/18 2019 3 LDK!
2 9 s 2 27.13 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK +0.6 III SUGIER Maria Z/0324/18 2019 3 LDK!
3 10 s 2 27.17 SZYMAŃSKA Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.6 III B.D. Z/6559/15 2019
4 12 s 2 27.31 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.6 IV PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
1 11 s 3 27.30 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA 0.0 III KLIMEK Józef Z/3156/17 2019 4
2 13 s 3 27.84 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK 0.0 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2019 4 LDK! 94
3 14 s 3 28.74 ANIOŁ Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK 0.0 V SUGIER Maria Z/4582/17 2019 4 LDK!
4 15 s 3 29.03 KINDRAT Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL 0.0 -- HYJEK Katarzyna Z/0559/19 2019
5 16 s 3 29.89 KRUSZCZAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK 0.0 V TIETIERIN Paweł Z/2297/19 2019
6 17 s 3 30.40 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA 0.0 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2486/19 2019 17 67
1 1 s 4 25.02 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 01 U20 MA +0.8 II GIZA Andrzej Z/1746/16 2019
2 2 s 4 25.71 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK +0.8 II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
3 3 s 4 26.02 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.8 II GIZA Andrzej Z/1449/13 2019 2
4 5 s 4 26.48 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK +0.8 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
5 6 s 4 26.49 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.8 III PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
1 4 s 5 26.47 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.4 III GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK!
2 7 s 5 26.70 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.4 III GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
3 8 s 5 26.72 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK +0.4 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
4 9 s 5 27.07 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 86 Sen MA +0.4 III DMP KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3 66
5 10 s 5 27.99 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.4 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
6 11 s 5 28.81 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.4 -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2019 BEZ
400 m K
1 1 s 1 57.77 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 57.92 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U18 PK II DMP U20 KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2019 2 LDK! 130
3 3 s 1 60.71 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/1427/16 2019 3
4 4 s 1 61.16 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK III ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 61.79 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2019 3 LDK!
6 6 s 1 62.34 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U18 PK IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2019 3 LDK!
7 11 s 1 65.24 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2019 3 LDK!
1 7 s 2 62.52 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
2 8 s 2 62.99 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U18 SL IV ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2019 3
3 9 s 2 63.20 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1645/17 , 2019 4 LDK!
4 10 s 2 65.06 STUPAŁA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/2024/18 , 2019 5 LDK!
5 12 s 2 66.35 KOZIK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PASZTA Anna Z/4543/17 2019 BEZ LDK! 72
6 13 s 2 66.67 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/3960/17 2019 LDK!
7 14 s 2 67.31 LISZKA Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/5269/18 2019 BEZ LDK!
1 1 s 3 55.96 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK I DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2019 2 149
2 2 s 3 56.19 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2019 2 116
3 3 s 3 56.69 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2019 1 110
4 4 s 3 58.22 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
5 6 s 3 59.48 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA III DMP GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2019 3 80
1 5 s 4 58.89 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA II GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
2 7 s 4 60.11 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
3 8 s 4 62.99 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2019 4 49 92
4 9 s 4 63.23 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1955/17 2019 4
5 10 s 4 63.36 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/1005/13 , 2019 3
800 m K
1 1 s 1 2:16.54 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK II ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2019 3
2 2 s 1 2:16.92 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II DMP U20 MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2019 3 LDK! 124
3 3 s 1 2:18.01 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA III B.D. B.D. MIREK Wacław , Z/0143/14 , 2019
4 4 s 1 2:18.11 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK III B.D. Z/1703/17 2019 3
5 6 s 1 2:18.57 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2019 3 LDK! 75 119
6 7 s 1 2:19.30 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0509/16 2019 3
7 8 s 1 2:20.54 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2019 3 LDK!
  s 1 DNF FIC Renata TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- DMP U20 PAŚ Mariusz Z/3016/15 2019
1 5 s 2 2:18.25 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK III KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3654/18 , 2019 3 LDK!
2 9 s 2 2:20.88 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/0482/17 2019 2
3 10 s 2 2:21.14 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U16 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2019 3 LDK!
4 11 s 2 2:27.92 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2019 BEZ
5 12 s 2 2:29.93 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 05 U16 SK IV DMP U20 JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/2298/19 , 2019 BEZ LDK! 86
6 13 s 2 2:34.20 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0812/13 2019
7 14 s 2 2:37.15 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 04 U16 SK -- DMP U20 B.D. Z/0487/19 2019 LDK! 71
8 15 s 2 2:40.96 SMOLARSKA Oliwia UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2675/18 2019 BEZ 67
9 16 s 2 2:55.23 BIERNAT Emilia UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2489/19 2019 0 53
1500 m K
1 s 1 4:48.26 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/4125/17 2019 2 LDK! 115
2 s 1 4:51.89 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL III BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2019 BEZ
3 s 1 4:57.43 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA III DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3 48 97
4 s 1 5:06.97 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK IV SUGIER Maria Z/0316/18 2019 3 LDK!
5 s 1 5:20.27 CZAJA Agata Maria UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2488/19 2019 14 73
6 s 1 5:29.52 JURCZAK Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2493/19 2019 6 69
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 15.35 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL -0.3 II DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK! 131
2 3 e 1 16.40 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -0.3 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2019 2 LDK!
3 4 e 1 16.42 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -0.3 III DMP U20 WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2019 2 LDK! 111
4 7 e 1 17.78 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA -0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2019 4
1 2 e 2 15.63 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.7 II DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK! 126
2 5 e 2 17.10 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -0.7 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK! 92
3 6 e 2 17.16 ŁOS Izabela KKL Kielce 03 U18 SK -0.7 IV DMP U20 B.D. SARNA Mirosława , Z/1399/17 , 2019 BEZ LDK! 88
4 8 e 2 18.02 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -0.7 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4415/17 , 2019 4 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.92 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL -1.3 II JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
2 2 s 1 15.48 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -1.3 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2339/16 2019 2 130
3 3 s 1 15.64 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -1.3 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/6413/15 2019 2 127
4 4 s 1 16.23 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -1.3 III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK! 116
400 m pł K K
1 1 s 1 64.95 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA II DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3 90 127
2 2 s 1 66.86 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK III DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2019 2 LDK! 116
3 3 s 1 67.75 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2019 2 LDK!
4 4 s 1 70.59 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/0723/18 2019 BEZ
1500 m prz K
1 1 s 1 5:19.91 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK! 114
2 2 s 1 5:24.70 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/1961/19 2019
4x100 m K
1 s 1 49.58 WYCHORSKA Anna
OGÓROWSKA Natalia
BRODA Julia
KIEPURA Monika
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00
01
00
00
U20 SLK -- JAŹWIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
JAŹWIŃSKI Krzysztof
JAŹWIŃSKI Krzysztof
Z/0887/15
Z/0891/15
Z/4758/15
Z/0884/15
2019
2019
2019
2019
4
2
4
2
2 s 1 51.86 BALAWAJDER Wiktoria
WOJTASZEK Maria
SMUTEK Magdalena
GAWEŁ Martyna
LKS Stal Mielec 05
05
04
04
U16 PDK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz
TORBA Tomasz
TORBA Tomasz ŻĄDŁO Magdalena
TORBA Agnieszka TORBA Tomasz
, Z/4747/18
Z/4436/18
Z/4392/17
, Z/3798/17
, 2019
2019
2019
, 2019
5
5
4
2
3 s 1 53.06 ANIOŁ Kamila
SZCZEPANIK Julia
DZIUMAK Anna
KUSZCZAK Julia
UKS Tempo 5 Przemyśl 04
05
04
05
U16 PDK -- SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Maria
Z/4582/17
Z/0324/18
, Z/3793/17
Z/0318/18
2019
2019
, 2019
2019
4
3
4
3
4 s 1 53.33 BAŁDYS Magdalena
WOŁEK Julia
SYDORCHUK Anna
KUSTRA Zuzanna
KS Cracovia 1906 Kraków 03
00
02
02
U20 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/4143/17
Z/2271/16
Z/1425/16
Z/4144/17
2019
2019
2019
2019
4
4
3
3
1 1 s 2 49.67 BRAMBERGER Paulina
BĄK Agata
GUTT Emilia
ROJEK Natalia
RMKS Rybnik 02
02
03
03
U18 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
Z/3458/15
Z/2439/16
Z/3619/16
Z/3624/16
2019
2019
2019
2019

BEZ
2
3
2 2 s 2 52.47 KOŚCIELNA Patrycja
TOBOREK Aleksandra
PRZYBYLSKA Weronika
MUSZYŃSKA Nina
CKS Budowlani Częstochowa 03
03
03
03
U18 SLK -- CIUK Marek
LAMCH Czesław LAMCH Mariola
CIUK Marek
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
Z/3318/19
Z/3613/17
Z/3320/19
Z/0666/17
2019
2019
2019
2019

3

2
4x400 m K
1 1 s 1 4:11.55 CITAK Wiktoria
ŁABUŚ Małgorzata
MORAWSKA Marcelina
ZAGAJSKA Julia
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03
02
02
02
U18 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIEŹLIK Dorota
PRZEWIEŹLIK Dorota
PRZEWIEŹLIK Dorota
Z/0792/17
Z/1398/16
Z/0959/18
Z/1403/16
2019
2019
2019
2019
3
BEZ
BEZ
2
Wzwyż K
1 f 1 1.45 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2019 4 LDK! 75
2 f 1 1.45 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 03 U18 SL IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/0752/17 2019 3 LDK! 75
W dal K
1 f 1 5.39 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL -1.2 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2019 3
2 f 1 5.22 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK +0.4 III SUGIER Maria Z/4831/18 2019 4
3 f 1 5.21 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -0.1 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
4 f 1 5.21 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -0.1 III SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2019 2 LDK!
5 f 1 5.14 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.8 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2019 2 LDK! 91
6 f 1 5.11 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.6 III DMP U20 SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK! 89
7 f 1 4.88 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.3 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0115/16 2019 2 LDK! 74
8 f 1 4.88 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +0.7 IV DMP U20 SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2019 74
9 f 1 4.87 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -1.3 IV WIERZBICKI Mirosław Z/1063/19 2019
10 f 1 4.75 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK -0.4 -- SOCHA Tomasz Z/3935/17 2019 4
11 f 1 4.59 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK +0.5 V SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2019 5 LDK!
  f 1 NM SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
1 f 2 5.42 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +0.2 II DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019 87
2 f 2 5.01 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA +0.3 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2019 3
3 f 2 4.98 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +0.1 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
4 f 2 4.87 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -0.4 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.47 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA 0.0 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
2 f 1 10.88 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U18 SL 0.0 III BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
3 f 1 10.69 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL 0.0 IV DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK! 94
4 f 1 10.36 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK 0.0 IV DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/1063/19 2019 85
5 f 1 10.25 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U18 PK 0.0 IV DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2019 4 LDK! 82
6 f 1 9.23 MILCZANOWSKA Anna KS Komunalni Sanok 02 U18 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2276/17 2019 BEZ
1 f 2 11.99 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK 0.0 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1 133
2 f 2 11.40 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA 0.0 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2019 3
3 f 2 11.35 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA 0.0 III ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
4 f 2 10.95 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA 0.0 III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2019 3
Kula (3) K
1 f 1 13.16 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA II DMP U20 B.D. Z/4005/18 2019 3 123
2 f 1 12.78 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK!
3 f 1 11.93 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4 107
4 f 1 11.37 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5623/18 2019 4 101
5 f 1 11.22 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK III SUGIER Maria Z/5738/18 2019 LDK!
6 f 1 10.99 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK IV SIWEK Andrzej Z/2086/17 2019 BEZ
7 f 1 10.45 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2019 4 LDK!
8 f 1 10.28 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2019 3 LDK!
9 f 1 9.92 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2019 3 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.00 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01 U20 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0390/16 2019 3 LDK! 92
2 f 1 8.11 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2019 4
3 f 1 8.05 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2019 4
Dysk (1) K
1 f 1 35.76 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
2 f 1 33.52 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2019 3
3 f 1 32.86 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III DMP U20 RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK! 109
4 f 1 31.27 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK! 103
5 f 1 29.16 FORYŚ Klaudia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0783/17 2019 3
6 f 1 28.90 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2019 3 LDK! 95
7 f 1 27.25 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2019 4 LDK! 88
8 f 1 25.96 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK V SUGIER Maria Z/5738/18 2019 LDK!
9 f 1 23.14 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2019 5
10 f 1 20.92 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4
1 f 2 35.06 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U23 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
2 f 2 34.05 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U20 MA III DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2019 3 114
3 f 2 26.80 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2019 4
4 f 2 24.93 LEŚNIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- DMP U20 B.D. Z/2927/19 2019 78
Oszczep (500) K
1 f 1 38.27 GAMROTEK Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL III SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0740/17 , 2019 5 LDK!
2 f 1 37.31 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0026/17 2019 4 LDK! 98
3 f 1 27.97 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2019 5
4 f 1 26.77 KOSĘDKA Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2906/18 2019 BEZ
5 f 1 24.61 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2019 BEZ 56
6 f 1 24.01 BĘC Marcela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0784/17 2019 BEZ
7 f 1 22.59 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 05 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0484/19 2019
8 f 1 22.16 BANAŚ Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2545/19 2019 LDK!
9 f 1 18.01 SZYMAŃSKA Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- B.D. Z/6559/15 2019
Oszczep (600) K
1 f 1 36.13 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2019 3 110
2 f 1 31.15 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
3 f 1 28.44 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U20 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2019 4
4 f 1 28.42 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2019 4
100 m M
1 1 s 1 10.91 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.5 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 11.04 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.5 II DMP DMP U20 PERUCKI Wiesław # Z/2687/18 2019 99 136
3 3 s 1 11.17 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.5 II DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2019 3 LDK! 128
4 4 s 1 11.55 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA +0.5 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2019 2
5 6 s 1 11.65 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.5 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK! 103
6 5 s 1 11.65 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.5 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
7 8 s 1 11.70 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.5 III SKOCZEŃ Marcin Z/1350/18 2019 BEZ
1 7 s 2 11.68 ORZECH Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.5 III DMP U20 MAZUR Janusz Z/2169/19 2019 101
2 9 s 2 11.81 DRÓŻDŻ Marcin MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL -0.5 IV JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1406/16 2019 3
3 10 s 2 11.89 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -0.5 IV DMP U20 ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK! 92
4 13 s 2 12.03 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -0.5 IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2485/19 2019 36 87
5 14 s 2 12.04 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U18 PK -0.5 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK! 87
6 15 s 2 12.05 MOTYKA Michał MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK -0.5 IV MOMOT Krzysztof Z/3667/19 2019
1 11 s 3 11.96 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -1.0 IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2019 5 LDK!
2 12 s 3 12.02 ZAJĄC Piotr KKL Kielce 04 U16 SK -1.0 IV B.D. Z/3513/19 2019
3 16 s 3 12.17 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -1.0 IV ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2019 4 LDK!
4 17 s 3 12.20 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -1.0 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
5 18 s 3 12.25 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2019 BEZ
6 19 s 3 12.26 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -1.0 -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/3695/18 2019 5 LDK! 79
7 24 s 3 12.44 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U18 SK -1.0 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2019 BEZ
1 21 s 4 12.32 KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -1.1 -- WÓJCIK Teodor Z/3348/19 2019
2 23 s 4 12.41 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 04 U16 PK -1.1 V TORBA Tomasz Z/0576/19 2019 LDK!
3 25 s 4 12.58 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -1.1 V SUGIER Maria Z/3723/18 2019 BEZ LDK!
4 30 s 4 12.87 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -1.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2269/17 2019 BEZ
1 20 s 5 12.32 ORSZULAK Kamil KKL Kielce 04 U16 SK -0.8 V B.D. Z/4217/19 2019
2 22 s 5 12.35 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.8 V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2019 5 LDK!
3 26 s 5 12.63 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 05 U16 PK -0.8 V TORBA Tomasz Z/0575/19 2019 LDK!
4 27 s 5 12.73 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.8 V TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4391/17 , 2019 BEZ LDK!
5 28 s 5 12.79 ORZEŁ Eryk SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4050/17 2019 BEZ
6 29 s 5 12.85 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -0.8 -- B.D. Z/1300/19 2019 BEZ
1 1 s 6 10.75 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.5 I GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2
2 2 s 6 11.35 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -0.5 III ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1
3 3 s 6 11.51 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA -0.5 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2019 2
4 4 s 6 11.52 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.5 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2
5 5 s 6 11.58 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA -0.5 III KUKLA Rafał Z/2360/17 2019 3
1 6 s 7 11.60 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -0.4 III KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3
2 7 s 7 11.62 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -0.4 III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3
3 8 s 7 11.64 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -0.4 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2019 3
4 10 s 7 11.78 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.4 -- GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2019
5 11 s 7 12.04 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.4 IV KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3
1 9 s 8 11.76 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -1.0 IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2019 3 50 98
2 12 s 8 12.08 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U20 SK -1.0 IV DMP DMP U20 WOŹNIAK Łukasz Z/4048/18 2019 BEZ 34 85
3 13 s 8 12.21 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -1.0 -- ZAPART Stanisław Z/5971/15 2019 3
4 14 s 8 12.21 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -1.0 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
5 15 s 8 13.76 GUT-BOROWY Klaudiusz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -1.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/5401/18 2019
200 m M
1 1 s 1 21.84 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.4 I DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3 147
2 2 s 1 22.03 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +0.4 II MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1 LDK!
3 3 s 1 22.04 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.4 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
4 4 s 1 22.76 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 02 U18 MA +0.4 II SOBCZYK Grzegorz # Z/2262/17 2019 LDK!
5 6 s 1 22.95 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +0.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2019 2 LDK!
6 8 s 1 23.16 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2019
7 9 s 1 23.26 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA +0.4 III DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2019 2 67 109
1 7 s 2 23.05 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -0.2 III ROLAK Dorota # Z/3197/16 2019 2
2 11 s 2 23.86 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.2 IV DMP U20 SKOCZEŃ Marcin Z/1350/18 2019 BEZ 97
3 12 s 2 24.13 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.2 IV DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2019 4 92
4 13 s 2 24.14 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -0.2 IV JABŁOŃSKI Piotr Z/2485/19 2019
  s 2 DQ ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -0.2 -- SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
  s 2 DQ MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.2 -- DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2019 4 LDK!
1 14 s 3 25.06 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2019 BEZ
2 15 s 3 25.23 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK 0.0 V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2019 4 LDK!
3 19 s 3 25.54 GĄSIOREK Jakub KKL Kielce 02 U18 SK 0.0 -- DMP U20 B.D. Z/2494/19 2019 72
4 20 s 3 25.64 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2019 5 LDK!
5 21 s 3 26.02 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA 0.0 -- DMP DMP U20 B.D. Z/1300/19 2019 BEZ 12 68
6 23 s 3 27.50 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA 0.0 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2483/19 2019 1 57
1 5 s 4 22.78 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.3 II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2019 3 LDK!
2 10 s 4 23.71 ORZECH Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.3 IV MAZUR Janusz Z/2169/19 2019
3 16 s 4 25.26 ORSZULAK Kamil KKL Kielce 04 U16 SK +0.3 V B.D. Z/4217/19 2019
4 17 s 4 25.34 KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +0.3 -- WÓJCIK Teodor Z/3348/19 2019
5 18 s 4 25.49 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK +0.3 V SARNA Mirosława Z/4768/17 2019 BEZ LDK!
6 22 s 4 26.16 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 04 U16 SK +0.3 -- WOŹNIAK Łukasz Z/3001/18 2019 BEZ LDK!
1 1 s 5 21.45 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.3 M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2 132
2 2 s 5 22.32 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.3 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
3 3 s 5 22.50 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +0.3 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2019 2
4 4 s 5 23.08 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.3 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2 72 114
5 5 s 5 23.42 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.3 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2019 3 62 106
1 6 s 6 23.47 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.5 III WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
2 7 s 6 23.80 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.5 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2019 3
3 8 s 6 23.87 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK +0.5 IV ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3
4 9 s 6 23.96 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.5 -- GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2019
5 10 s 6 24.01 PIETRZKO Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.5 IV PAŚ Mariusz Z/2362/17 2019
6 11 s 6 24.22 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.5 IV KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3
7 12 s 6 24.51 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U20 SK +0.5 -- WOŹNIAK Łukasz Z/4048/18 2019 BEZ
400 m M
1 1 s 1 50.10 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 50.60 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL III KRUPA Iwona Z/5054/18 2019 4
3 4 s 1 51.13 SZWEDO Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ANIOŁ Stanisław # Z/0962/17 2019 3 LDK!
4 5 s 1 52.00 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2019 3
5 6 s 1 52.65 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III LAMCH Czesław Z/3696/18 2019 3 LDK!
6 7 s 1 54.45 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK IV DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/0892/17 2019 3 LDK! 88
7 8 s 1 55.59 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
1 9 s 2 56.61 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 04 U16 SK V WOŹNIAK Łukasz Z/3001/18 2019 BEZ LDK!
2 10 s 2 57.03 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5279/18 2019 5
3 11 s 2 57.65 ŚWIERZ Filip UKS Kobylanka 04 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3429/19 2019 BEZ
4 12 s 2 59.71 DOMAS Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- B.D. Z/2288/19 2019
5 13 s 2 63.33 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2483/19 2019
1 1 s 3 50.10 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/1846/16 2019 3 130
2 2 s 3 50.25 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2019 1 85
3 3 s 3 50.29 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2019
4 4 s 3 50.36 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2019 2
5 5 s 3 50.53 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2 81 125
1 6 s 4 51.05 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2019 3
2 7 s 4 51.29 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK III DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3 117
3 8 s 4 53.03 SZASTAK Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0896/15 2019 3
4 9 s 4 53.05 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja Z/2283/16 2019
5 10 s 4 53.99 WÓJCIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U20 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1297/19 2019
800 m M
1 1 s 1 1:54.92 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II MIREK Wacław Z/0525/13 2019 2
2 2 s 1 1:55.08 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2019 84
3 3 s 1 1:55.12 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2
4 4 s 1 1:55.13 DUBUS Adrien KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D.
5 5 s 1 1:55.51 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 02 U18 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/1440/16 2019 LDK!
6 6 s 1 1:57.62 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U18 PK III DMP U20 ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz Z/1745/17 2019 2 LDK! 118
7 7 s 1 1:58.48 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA III KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2019 3
8 9 s 1 1:59.34 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III MIREK Wacław Z/0469/15 2019
9 17 s 1 2:03.33 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1367/16 2019 3
  s 1 DNF NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz B.D. 2
  s 1 DNF DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2018
1 8 s 2 1:58.96 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III MORKA Piotr Z/1669/16 2019 3
2 10 s 2 1:59.99 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/1899/17 2019 3 50 107
3 11 s 2 2:01.56 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/2123/16 2019 3 99
4 12 s 2 2:01.67 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02 U18 SK III B.D. Z/2229/19 2019 BEZ
5 13 s 2 2:01.73 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U23 PK III ANIOŁ Stanisław Z/1803/17 2019 4
6 16 s 2 2:02.96 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA IV DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2019 3 35 92
7 18 s 2 2:03.73 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/1757/17 2019 4
8 22 s 2 2:09.97 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1365/14 2019 BEZ
1 14 s 3 2:02.65 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 04 U16 SK IV B.D. Z/0488/19 2019 LDK!
2 15 s 3 2:02.79 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1001/19 2019
3 19 s 3 2:04.51 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2019
4 20 s 3 2:07.92 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2019 BEZ
5 21 s 3 2:09.59 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2019 3 72
6 23 s 3 2:11.55 ZBROSZCZYK Tomasz SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1311/17 2019 BEZ
7 24 s 3 2:14.18 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2019 BEZ
8 25 s 3 2:16.66 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof Z/3390/18 2019 4
9 26 s 3 2:17.09 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2689/18 2019 BEZ
1500 m M
1 6 s 1 4:12.00 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP LAMCH Czesław Z/1062/17 2019 2 37
2 7 s 1 4:15.00 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- DMP BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2019 3 31
3 9 s 1 4:15.30 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2019 4
4 12 s 1 4:19.55 ROGOWSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/2233/19 2019
5 13 s 1 4:19.99 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2019 4 86
6 14 s 1 4:20.83 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
7 15 s 1 4:21.68 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2019 4
8 16 s 1 4:26.68 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 03 U18 SK -- DMP U20 WOŹNIAK Łukasz Z/5507/18 2019 BEZ 75
9 17 s 1 4:32.21 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/5624/18 2019 BEZ
10 18 s 1 4:35.36 GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1312/17 2019 BEZ
11 21 s 1 4:55.76 ŚWIĄTKOWSKI Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2676/18 2019 BEZ
1 1 s 2 3:59.18 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2
2 2 s 2 3:59.92 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 LASSOTA Lesław Z/2667/15 2019 2 124
3 3 s 2 4:06.52 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
4 4 s 2 4:07.09 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0721/18 2019 4
5 5 s 2 4:07.16 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U23 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
6 8 s 2 4:15.29 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2019 4 LDK!
7 10 s 2 4:16.33 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4
8 11 s 2 4:16.51 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV DMP LAMCH Czesław Z/1831/18 2019 3 LDK! 29
9 19 s 2 4:39.31 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 04 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2019 5
10 20 s 2 4:44.24 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0320/18 2019 5 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.15 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.1 I ROLAK Dorota # Z/3197/16 2019 2
2 s 1 14.31 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
3 s 1 16.03 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.1 IV DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 102
4 s 1 17.50 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.1 -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2019
  s 1 DNF LENARTOWICZ Eryk KKL Kielce 03 U18 SK +0.1 -- DMP U20 SARNA Mirosława TIETIERIN Paweł Z/0144/17 2019 5 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.15 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.1 III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3 111
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.38 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK! 139
2 s 1 56.36 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK III DMP U20 TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2019 2 LDK! 120
3 s 1 61.49 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2019 2 LDK! 87
4 s 1 62.73 JANKOWSKI Wojciech MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/3476/18 2019 5
400 m pł M
1 1 s 1 58.21 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL III MORKA Piotr Z/0267/17 2019 3
2 2 s 1 59.35 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 62.23 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2019 3
2000 m prz M
1 1 s 1 5:46.60 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA -- B.D. Z/1674/14 2019 1
2 2 s 1 5:59.56 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA I PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
3 3 s 1 6:27.63 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2019 3
4 4 s 1 6:32.00 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2019 4 99
5 5 s 1 6:41.82 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2019 5 LDK!
6 6 s 1 6:42.31 ANTOSZ Wiktor MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA IV PERUCKI Wiesław # Z/2707/19 2019
7 7 s 1 6:44.49 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV GIZA Maciej Z/1673/18 2019 3 LDK!
8 8 s 1 6:53.86 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/2242/19 2019 80
9 9 s 1 6:55.22 ULIDOWSKI Andrzej niest. Kraków 71 Masters MA --
10 10 s 1 7:07.54 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2019 BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 43.61 RECLIK Piotr
GARUS Kamil
LASKOWSKI Mikołaj
KULIGOWSKI Michał
RMKS Rybnik 03
02
02
02
U18 SLK -- SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
Z/3688/18
Z/3618/16
Z/0577/19
Z/2963/17
2019
2019
2019
2019
4
3
3
3
2 2 s 1 45.60 KUCZEK Piotr
KUFEL Maksymilian
ŁOBODA Marcin
WAŁASZEK Nikodem
KU AZS PWSZ w Tarnowie 02
02
03
03
U18 MLP -- KUCZEK Piotr
WAŁASZEK Jarosław
ZALEWSKA Ewa
WAŁASZEK Jarosław
Z/3620/19
Z/3846/19
Z/0102/17
Z/3822/17
2019
2019
2019
2019


4
2
1 s 2 45.69 SŁOWIK Maciej
JANECZEK Michał
BYDOŃ Oskar
WÓJCIK Damian
TS Wieliczanka Wieliczka 04
04
04
04
U16 MLP -- WÓJCIK Teodor
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej
Z/0086/18
Z/0273/18
Z/0276/18
Z/3283/19
2019
2019
2019
2019
3
4
3

2 s 2 46.48 SZYLER Tymon
SITO Konrad
RÓG Jakub
KAMIŃSKI Daniel
LKS Stal Mielec 04
04
04
05
U16 PDK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka
TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka
TORBA Tomasz
TORBA Tomasz
Z/4394/17
, Z/4391/17
Z/0576/19
Z/0575/19
2019
, 2019
2019
2019
5
BEZ


3 s 2 46.79 CZUBA Emanuel
PILAWA Błażej
BUDZIŃSKI Dominik
ARTYM Jakub
UKS Tempo 5 Przemyśl 05
05
05
04
U16 PDK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
, Z/0394/18
, Z/0330/18
Z/3723/18
, Z/3792/17
, 2019
, 2019
2019
, 2019
5
5
BEZ
4
4x400 m M
  s 1 DQ DOMAS Dawid
GRABOWSKI Arkadiusz
WOJDYŁA Dawid
PALARCZYK Maksymilian
KS Cracovia 1906 Kraków 02
02
02
03
U18 MLP -- B.D.
B.D.
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/2288/19
Z/1300/19
Z/3622/17
Z/0141/17
2019
2019
2019
2019

BEZ
4
2
Wzwyż M
1 f 1 1.81 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK!
2 f 1 1.70 WITALEC Marcin CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- DMP U20 TITTINGER Michał Z/3843/18 2019 5 81
3 f 1 1.60 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0323/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 1.60 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2019 BEZ
  f 1 NM JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/4048/17 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM KORSAK Mikołaj TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3628/19 2019
1 f 2 1.90 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK III DMP U20 TITTINGER Michał Z/6349/15 2019 2 116
W dal M
1 f 1 6.72 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -1.0 III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2019 3 LDK!
2 f 1 6.40 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL -1.5 III DMP U20 SITARSKI Michał Z/0577/19 2019 3 99
3 f 1 6.21 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -1.5 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
4 f 1 6.14 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL -0.2 IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/3688/18 2019 4 87
5 f 1 5.87 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK +0.1 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2019 BEZ
6 f 1 5.85 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -1.5 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2019 4
7 f 1 5.85 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 04 U16 PK 0.0 V TORBA Tomasz Z/0576/19 2019 LDK!
8 f 1 5.77 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2019 5 LDK!
9 f 1 5.69 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U18 SK -0.2 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2019 BEZ 70
10 f 1 5.63 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -0.2 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2487/19 2019 21 69
11 f 1 5.55 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK -0.5 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2019 BEZ LDK!
12 f 1 5.55 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U18 MA +1.6 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2019 BEZ
13 f 1 5.40 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U18 PK -0.8 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK!
14 f 1 5.37 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 05 U16 PK -1.3 -- TORBA Tomasz Z/0575/19 2019 LDK!
  f 1 NM KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 02 U18 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2269/17 2019 BEZ
1 f 2 7.27 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA -0.1 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2019 M
2 f 2 6.80 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +0.1 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2019 3
3 f 2 6.40 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL -0.4 III RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2019 2
4 f 2 4.94 GUT-BOROWY Klaudiusz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA 0.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/5401/18 2019
Trójskok M
1 f 1 13.43 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U20 PK -0.3 III DMP U20 TORBA Tomasz Z/3154/17 2019 4 LDK! 108
2 f 1 13.25 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U20 MA +0.5 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2019 3 103
3 f 1 13.15 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U20 PK +0.8 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2019 4
4 f 1 11.25 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +0.2 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2019 BEZ
1 f 2 12.62 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -0.3 IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
2 f 2 12.41 CIEŃ Marcel MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL +0.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2019 BEZ
3 f 2 12.36 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.8 -- DMP U20 SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ 82
4 f 2 12.13 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL +0.6 -- DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/0786/19 2019 BEZ 77
Kula (5) M
1 f 1 16.07 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II DMP U20 ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2019 2 LDK! 128
2 f 1 14.07 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U18 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2019 3
3 f 1 13.87 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
4 f 1 13.75 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK!
5 f 1 13.58 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
6 f 1 12.69 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV MAZUR Janusz Z/3140/17 2019 2
7 f 1 12.02 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3144/16 2019 4
8 f 1 10.80 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2019 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 11.55 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
2 f 1 11.34 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4
Kula (7.26) M
1 f 1 15.64 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/1844/16 2019
2 f 1 14.67 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U23 SL I PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.43 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II DMP U20 MAZUR Janusz Z/3140/17 2019 2 145
2 f 1 45.23 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK! 127
3 f 1 44.21 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
4 f 1 43.41 BARANEK Eryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/0794/17 2019 3
5 f 1 39.65 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2019 2 LDK!
6 f 1 39.17 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
7 f 1 39.16 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U18 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2019 3
8 f 1 36.68 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3144/16 2019 4
9 f 1 36.14 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/5268/18 2019 4
10 f 1 33.59 KOCOT Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0796/17 2019 3
11 f 1 31.19 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2019 BEZ 79
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.67 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL II DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1 137
2 f 1 36.42 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
Dysk (2) M
1 f 1 45.40 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL II BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2019 1
Oszczep (700) M
1 f 1 55.52 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U18 PK III DMP U20 ŁYP Jacek Z/1826/17 2019 2 113
2 f 1 49.10 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV DMP U20 ŁYP Jacek Z/3821/16 2019 3 100
3 f 1 48.20 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław RUSZEL Piotr Z/2999/17 2019 3 LDK! 99
4 f 1 48.14 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 03 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2019 5
5 f 1 42.10 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3500/17 2019 4
6 f 1 40.11 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2019 BEZ
7 f 1 31.03 GANCAREK Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- RUSZEL Piotr Z/4135/19 2019 5 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 46.54 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.744845151901 sekund