Białystok 30.05.2019
Dzień młodego miotacza. Mistrzostwa województwa w sztafetach [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.93 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -0.5 III ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/3773/19 2019
2 s 1 13.19 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -0.5 III DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2019 3 LDK!
3 s 1 13.53 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -0.5 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2019 1 LDK!
4 s 1 13.59 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -0.5 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2019 4 LDK!
5 s 1 14.10 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -0.5 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2019 2 LDK!
1 s 2 13.71 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.2 IV B.D. Z/3696/16 2019 4
2 s 2 13.74 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD +1.2 IV SUPROŃ Jaroslaw Z/5742/18 2019 LDK!
3 s 2 13.80 SIEMIENIUK Wiktoria KS Podlasie Białystok 03 U18 PD +1.2 IV DMP DMP U20 KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # , Z/5374/18 , 2019 5 LDK! 39 81
4 s 2 13.93 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.2 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3221/19 2019 BEZ
5 s 2 13.98 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03 U18 PD +1.2 -- DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2019 BEZ LDK! 33 75
4x100 m K
1 s 1 51.09 IWANIUK Magdalena
MILEWSKA Elżbieta
JANKOWSKA Aleksandra
MASIEJCZYK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 02
03
02
02
U18 POD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
Z/3773/19
Z/3129/17
Z/0448/16
Z/0830/16
2019
2019
2019
2019

3
1
4
2 s 1 53.35 KOLENDA Dominika
KSEPKO Katarzyna
SIEMIENIUK Wiktoria
CZERWIŃSKA Natalia
KS Podlasie Białystok 02
03
03
02
U18 POD -- B.D.
SUPROŃ Jaroslaw
KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor
NAZARKIEWICZ Robert
Z/3696/16
Z/5742/18
, Z/5374/18
Z/3221/19
2019
2019
, 2019
2019
4

5
BEZ
Kula (3) K
1 f 1 11.14 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD III DMP U20 DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2019 3 LDK! 98
2 f 1 10.21 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD IV POŚPIECH Anna # Z/1493/18 2019 4 LDK!
3 f 1 10.14 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2019 4
4 f 1 9.37 SKIBICKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD V POŚPIECH Anna # Z/1466/19 2019 LDK!
5 f 1 9.34 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD V POŚPIECH Anna # Z/1492/18 2019 5 LDK!
6 f 1 8.47 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1485/18 2019 5
7 f 1 8.41 ŁUKJAŃCZUK Daria KS Podlasie Białystok # 05 U16 PD -- ZABAWSKI Przemysław Z/4559/19 2019
8 f 1 7.96 KULIKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- SIERBA Bogdan Z/5206/19 2019
9 f 1 7.59 WOJTKOWSKA Joanna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1480/19 2019
10 f 1 7.25 MRÓZ Dominika OLA Podlaskie 03 U18 PD -- JURKOWICZ Stanisław BEZ LDK!
11 f 1 5.90 DZIEKOŃSKA Oliwa KS Podlasie Białystok 04 U16 PD --
1 f 2 11.09 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw ZABAWSKI Przemysław , Z/3135/17 , 2019 4 LDK! 98
2 f 2 10.97 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U18 PD IV TRZONKOWSKA Beata Z/0854/16 2019 3
3 f 2 10.18 OMELIANOWICZ Ewelina KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3755/17 2019 BEZ
4 f 2 10.17 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U18 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2019 4
5 f 2 9.47 WÓJCIK Natalia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- KRYSTOŃ Wojciech Z/3305/16 2019
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.52 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2019 4
2 f 1 28.73 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD IV POŚPIECH Anna # Z/1493/18 2019 4 LDK!
3 f 1 27.92 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD V POŚPIECH Anna # Z/1492/18 2019 5 LDK!
4 f 1 26.44 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2019 5
5 f 1 25.89 ŁUKJAŃCZUK Daria KS Podlasie Białystok # 05 U16 PD V ZABAWSKI Przemysław Z/4559/19 2019
6 f 1 22.53 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2019 3 LDK!
7 f 1 21.60 FRANCISZKOWICZ Ewelina LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna # Z/1552/19 2019 LDK!
8 f 1 20.24 FIEDORCZYK Ewa LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna # Z/1551/19 2019 LDK!
9 f 1 16.66 MOCZULSKA Angelika UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4301/19 2019
10 f 1 14.67 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1485/18 2019 5
Dysk (1) K
1 f 1 29.14 WÓJCIK Natalia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/3305/16 2019 96
2 f 1 26.03 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZABAWSKI Przemysław , Z/3135/17 , 2019 4 LDK!
3 f 1 25.77 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U18 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/0854/16 2019 3
Młot (3) K
1 f 1 38.77 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/3641/17 , 2018 4 LDK!
2 f 1 34.21 SKWARKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- SIERBA Bogdan BEZ LDK!
3 f 1 29.94 KUROWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 03 U18 PD --
4 f 1 19.51 CRUZ RODRIGUEZ Diana OLA Podlaskie 03 U18 PD -- JURKOWICZ Stanisław LDK!
1 f 2 26.83 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2019 5
2 f 2 26.45 KULIKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- SIERBA Bogdan Z/5206/19 2019
3 f 2 24.52 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD -- POŚPIECH Anna # Z/1492/18 2019 5 LDK!
4 f 2 23.34 SKIBICKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna # Z/1466/19 2019 LDK!
5 f 2 18.14 DZIEKOŃSKA Oliwa KS Podlasie Białystok 04 U16 PD --
6 f 2 17.81 ŁACHAŃCZUK Karolina KS Podlasie Białystok 04 U16 PD --
7 f 2 17.73 KARWOWSKA Andżelika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD --
8 f 2 13.55 BIGDA Paulina KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- SIERBA Bogdan Z/5179/19 2019
Oszczep (500) K
1 f 1 28.61 WOJTKOWSKA Joanna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1480/19 2019
2 f 1 27.76 KUREK Wiktoria UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1486/18 2019 5
3 f 1 25.68 BIGDA Paulina KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- SIERBA Bogdan Z/5179/19 2019
  f 1 NM WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Liceum sportowe Łomża # 05 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4303/19 2019
1 f 2 39.82 STOKOWSKA Wiktoria UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD III KALINOWSKI Paweł WOJNA Cezary , Z/3635/17 , 2019 LDK!
2 f 2 37.41 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U18 PD III KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2019 4
3 f 2 18.88 GOROSZEWSKA Natalia UKS Czwórka Białystok # 02 U18 PD --
200 m M
1 s 1 23.15 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +2.1 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3 LDK!
2 s 1 23.55 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +2.1 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2019 2 LDK!
3 s 1 23.76 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +2.1 IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/1589/17 2019 LDK!
400 m M
1 s 1 52.32 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2019 3 LDK!
2 s 1 52.74 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/17 2019 2 LDK!
3 s 1 54.30 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4032/18 2019 3 LDK!
1 s 2 55.61 KWIECIŃSKI Kuba LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/1591/17 2019 BEZ
2 s 2 55.76 NITUPSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD --
3 s 2 57.36 CIECIERSKI Konrad LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4647/18 2019
4 s 2 61.42 PIAŚCIK Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- ŁUKIANIUK Andrzej KORYTKOWSKI Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata , Z/0985/17 , 2019 5 LDK!
4x100 m M
1 s 1 48.46 DĄBROWSKI Paweł
DĄBROWSKI Piotr
DUCHNOWSKI Igor
JURAK Bartosz
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03
03
03
03
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4658/18
Z/0987/17
Z/1589/17
Z/4754/18
2019
2019
2019
2019
3
2

3
  s 1 DNF KWIECIŃSKI Kuba
NITUPSKI Dawid
CIECIERSKI Konrad
PIAŚCIK Paweł
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03
02
03
03
U18 POD -- DĄBKOWSKI Przemysław

KORYTKOWSKI Andrzej
ŁUKIANIUK Andrzej KORYTKOWSKI Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata
Z/1591/17
Z/4647/18
, Z/0985/17
2019
2019
, 2019
BEZ

5
Kula (5) M
1 f 1 16.44 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2019 2 LDK!
2 f 1 15.91 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U18 PD II DMP U20 ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2019 2 LDK! 126
3 f 1 15.13 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 14.01 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK!
5 f 1 13.96 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/2530/17 2019 3 106
6 f 1 12.30 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U18 PD -- KRYSTOŃ Wojciech 3 LDK!
7 f 1 11.98 TYMIŃSKI Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 03 U18 PD -- B.D. LDK!
8 f 1 11.83 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4264/17 , 2018 5 LDK!
9 f 1 11.43 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02 U18 PD --
10 f 1 11.04 POLAK Karol ZSM CKP Nr 2 Białystok 02 U18 PD --
11 f 1 7.37 PRZEWOŹNIAK Krzysztof niest. Białystok 03 U18 PD --
  f 1 NM MAC Bartosz KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2146/19 , 2019 LDK!
1 f 2 9.70 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5341/18 2019 5
2 f 2 9.69 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/1553/19 2019 LDK!
3 f 2 9.39 SZYMANIAK Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4302/19 2019
4 f 2 9.18 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5346/18 2019 4
5 f 2 9.16 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej # Z/5243/19 2019 LDK!
6 f 2 9.08 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/4996/18 2019 BEZ LDK!
7 f 2 8.62 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- B.D. Z/5005/19 2019 LDK!
8 f 2 7.88 MIECZKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD --
9 f 2 7.37 JANUSZEWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 04 U16 PD --
10 f 2 7.21 SOŁOWIEJ Michał KS Podlasie Białystok 04 U16 PD --
Dysk (1) M
1 f 1 34.80 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej # Z/4996/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 33.41 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/5341/18 2019 5
3 f 1 32.40 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD V POŚPIECH Anna Z/1553/19 2019 LDK!
4 f 1 31.52 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej # Z/5243/19 2019 LDK!
5 f 1 31.51 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V B.D. Z/5005/19 2019 LDK!
6 f 1 24.77 JANUSZEWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 04 U16 PD --
7 f 1 24.21 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/3881/19 2019
8 f 1 20.93 MIECZKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD --
9 f 1 20.64 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/19 2019 LDK!
10 f 1 19.24 SOŁOWIEJ Michał KS Podlasie Białystok 04 U16 PD --
11 f 1 17.67 SZYMANIAK Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4302/19 2019
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.54 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2019 2 LDK!
2 f 1 45.05 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2019 2 LDK!
3 f 1 44.12 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2019 2 LDK!
4 f 1 43.86 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK! 122
5 f 1 40.43 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/2531/17 2019 3 111
6 f 1 37.70 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech 3 LDK!
7 f 1 34.24 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02 U18 PD --
8 f 1 25.05 PRUSZYŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4263/17 , 2018 5 LDK!
9 f 1 21.98 KISZŁO Dominik UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD --
  f 1 NM RAFAŁO Eryk UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0062/19 2019
  f 1 NM GRZEGORCZYK Adam niest. Białystok 02 U18 PD --
Młot (5) M
1 f 1 30.85 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/5346/18 2019 4
2 f 1 30.50 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej # Z/4996/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 28.48 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5341/18 2019 5
4 f 1 24.40 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej # Z/5243/19 2019 LDK!
5 f 1 19.85 JANUSZEWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 04 U16 PD --
6 f 1 17.54 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- B.D. Z/5005/19 2019 LDK!
7 f 1 16.53 SOŁOWIEJ Michał KS Podlasie Białystok 04 U16 PD --
8 f 1 13.89 MIECZKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD --
1 f 2 35.57 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD --
2 f 2 30.18 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4264/17 , 2018 5 LDK!
3 f 2 26.44 CZYŻEWSKI Sylwester KS Podlasie Białystok 02 U18 PD --
4 f 2 23.47 ROSZKOWSKI Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD --
Oszczep (600) M
1 f 1 41.04 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/5346/18 2019 4
2 f 1 38.12 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD V TRZONKOWSKA Beata Z/3881/19 2019
3 f 1 31.59 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/1553/19 2019 LDK!
4 f 1 26.92 SZPAK Kacper OLA Podlaskie 05 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
5 f 1 26.51 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 07 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor BEZ LDK!
6 f 1 23.45 BIELIŃSKI Kamil OLA Podlaskie 07 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
7 f 1 23.30 ZDANOWICZ Franciszek OLA Podlaskie 07 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
8 f 1 20.10 SANIUKIEWICZ Damian KS Podlasie Białystok 07 U14 PD --
Oszczep (700) M
1 f 1 54.59 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2536/17 , 2019 LDK! 111
2 f 1 45.11 ZAWADZKI Jakub KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/4148/17 2019
3 f 1 38.35 JACKOWSKI Dawid niest. Białystok 02 U18 PD --
4 f 1 37.25 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Białystok # 03 U18 PD -- ROSZKOWSKI Mariusz
5 f 1 36.65 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02 U18 PD --
6 f 1 35.66 POLAK Karol ZSM CKP Nr 2 Białystok 02 U18 PD --
7 f 1 35.42 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U18 PD -- KRYSTOŃ Wojciech 3 LDK!
8 f 1 30.85 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.9558668136597 sekund