Łódź 02.06.2019
Mistrzostwa województwa U16 + eliminacje sztafet do OOM [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 13.00 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD 0.0 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
2 7 e 1 13.46 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD 0.0 IV KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
3 9 e 1 13.80 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD 0.0 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0823/18 2019
4 13 e 1 14.43 MILCZAREK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD 0.0 V B.D. KOWALSKI Robert , Z/2464/17 , 2019 4
5 16 e 1 14.59 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 04 U16 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2019
1 1 e 2 12.82 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD +0.5 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2019 3
2 3 e 2 13.15 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 05 U16 LD +0.5 III BRÓDKA Daniel Z/0457/19 2019
3 11 e 2 14.15 MARCINIAK Julia AZS Łódź 04 U16 LD +0.5 V SYGDZIAK Zofia
4 12 e 2 14.26 ZIELIŃSKA Agnieszka LUKS Boguszyce 05 U16 LD +0.5 V B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0223/19 , 2019 LDK!
5 18 e 2 14.82 MARCHWICKA Nadia RKS Łódź 05 U16 LD +0.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/0228/19 2019
1 4 e 3 13.16 ADAMCZEWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 05 U16 LD +0.9 III LISIECKI Paweł Z/0238/18 2019 4
2 6 e 3 13.37 BIBIK Anna UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +0.9 IV BARSKA Jolanta Z/0401/19 2019 4 LDK!
3 10 e 3 13.85 WALUSIŃSKA Kinga MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD +0.9 V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0253/18 2019 LDK!
4 14 e 3 14.49 EJSMONT Magdalena AZS Łódź 04 U16 LD +0.9 V SYGDZIAK Zofia BEZ
5 15 e 3 14.58 OLEJNIK Natalia MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD +0.9 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0882/19 2019
1 5 e 4 13.36 REG Hanna RKS Łódź 05 U16 LD +0.2 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0506/19 2019 97
2 8 e 4 13.51 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 05 U16 LD +0.2 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/0306/18 2019 5 LDK!
3 17 e 4 14.64 MIECZYŃSKA Alicja RKS Łódź 05 U16 LD +0.2 -- JASZCZAK Stanisław Z/0763/19 2019
4 19 e 4 14.98 SOBOTKO Natalia UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +0.2 -- KORWEK Joanna Z/0898/19 2019 BEZ
1 1 e 5 12.58 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD +0.9 II DMP BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK! 94
2 9 e 5 13.57 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD +0.9 IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2019 3
3 10 e 5 13.64 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U20 LD +0.9 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2019 2
4 16 e 5 15.24 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 08 U12 LD +0.9 -- KUDŁA Jacek Z/0730/19 2019
5 19 e 5 16.09 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD +0.9 -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2019
1 4 e 6 13.12 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 03 U18 LD -0.2 III DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3968/17 2019 5 67 107
2 7 e 6 13.50 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD -0.2 IV KORWEK Joanna Z/3516/16 2019 4
3 17 e 6 15.67 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 06 U14 LD -0.2 -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2019
4 18 e 6 15.97 KUCHCIAK Angelika LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP -0.2 -- NALEPA Marek
1 3 e 7 12.86 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +0.1 III DMP U20 NALEPA Marek Z/1157/18 2019 4 118
2 6 e 7 13.34 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.1 IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
3 8 e 7 13.53 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +0.1 IV BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2019 5 LDK!
4 13 e 7 14.08 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +0.1 -- NALEPA Marek Z/4813/19 2019
5 20 e 7 16.32 TOMCZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD +0.1 -- KUDŁA Jacek Z/0760/19 2019
1 2 e 8 12.78 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -0.1 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
2 5 e 8 13.13 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD -0.1 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2
3 11 e 8 13.65 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -0.1 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2019 3
4 12 e 8 13.69 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -0.1 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2019 4 LDK!
5 14 e 8 14.29 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -0.1 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2019 BEZ
6 15 e 8 15.14 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 06 U14 LD -0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/4955/19 2019
1 f 1 12.45 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD +0.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
2 f 1 12.81 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD +0.3 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2019 3
3 f 1 13.13 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 05 U16 LD +0.3 III BRÓDKA Daniel Z/0457/19 2019
4 f 1 13.17 ADAMCZEWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 05 U16 LD +0.3 III LISIECKI Paweł Z/0238/18 2019 4
5 f 1 13.18 REG Hanna RKS Łódź 05 U16 LD +0.3 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0506/19 2019 104
6 f 1 13.24 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +0.3 IV KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
7 f 1 13.52 BIBIK Anna UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +0.3 IV BARSKA Jolanta Z/0401/19 2019 4 LDK!
8 f 1 13.66 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 05 U16 LD +0.3 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/0306/18 2019 5 LDK!
1 f 2 12.63 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +0.1 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
2 f 2 12.92 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD +0.1 III DMP BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK! 76
3 f 2 13.18 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD +0.1 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2
4 f 2 13.33 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 03 U18 LD +0.1 IV DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3968/17 2019 5 57 98
5 f 2 13.34 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.1 IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
6 f 2 13.60 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.1 IV KORWEK Joanna Z/3516/16 2019 4
7 f 2 13.72 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +0.1 IV BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2019 5 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.98 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
2 2 s 1 41.81 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD II B.D. KOWALSKI Robert , Z/2462/17 , 2019 2
3 3 s 1 42.47 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD II WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2019 3
4 4 s 1 43.24 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/0248/18 2019 3
5 5 s 1 45.85 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD IV B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 49.10 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 05 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/0306/18 2019 5 LDK!
1 s 2 44.65 MALARCZYK Zuzanna AZS Łódź 04 U16 LD III BRÓDKA Daniel Z/0657/18 2019 4
2 s 2 47.98 MORAWIEC Maja RKS Łódź 05 U16 LD V JASZCZAK Stanisław Z/0464/19 2019
3 s 2 49.28 MIECZYŃSKA Alicja RKS Łódź 05 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0763/19 2019
4 s 2 50.33 ZIELIŃSKA Agnieszka LUKS Boguszyce 05 U16 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0223/19 , 2019 LDK!
5 s 2 56.02 KIJAŃSKA Nadia RKS Łódź 05 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0762/19 2019
1 s 3 45.95 LANDERS Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0869/19 2019
2 s 3 49.26 PUSTELNIK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0866/19 2019
3 s 3 49.50 MARCHWICKA Nadia RKS Łódź 05 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0228/19 2019
4 s 3 49.89 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 04 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2019
5 s 3 53.93 POREDA Zofia RKS Łódź 05 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0758/19 2019
6 s 3 55.65 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 06 U14 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/4955/19 2019
1 s 4 41.45 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2019 2 LDK!
2 s 4 44.21 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2019 3 LDK!
3 s 4 44.99 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4844/15 2019 4
4 s 4 45.74 POLKOWSKA Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3882/17 , 2019 BEZ LDK!
5 s 4 45.89 ENDLER Julia MUKS Park Zduńska Wola 03 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0670/18 2019 4 LDK!
6 s 4 46.82 SZULAK Aleksandra UKS 55 Łódź 03 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2019 5 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:40.01 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0894/19 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 1:40.66 PAWELUS Amelia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0728/19 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 1:40.73 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2019 3
4 4 s 1 1:42.71 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2019 LDK!
5 5 s 1 1:44.71 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 05 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/0503/19 2019
6 6 s 1 1:52.18 KAZUBA Martyna RKS Łódź 05 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2636/19 2019
7 7 s 1 1:54.39 RZEŹNICZAK Maria MKS Zduńska Wola 05 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/1018/19 2019
8 8 s 1 1:55.13 OLCZAK Liwia RKS Łódź 06 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław
9 9 s 1 1:58.65 GALANT Zofia AZS Łódź 05 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0455/19 2019
10 10 s 1 2:02.73 ZAJĄC Maja UKS Lisy Zgierz 05 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/2432/18 2019 BEZ
11 11 s 1 2:04.97 ŚWIĄDER Adrianna LUKS Boguszyce 06 U14 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0226/19 , 2019 LDK!
12 12 s 1 2:06.78 PAPUZIŃSKA Roksana MKS Zduńska Wola 05 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/1020/19 2019
13 13 s 1 2:13.58 KUCHCIAK Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 08 U12 WP -- NALEPA Marek
800 m K
1 1 s 1 2:23.24 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 2:23.98 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/2398/15 2019
3 3 s 1 2:25.86 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/0916/17 2019 4
4 4 s 1 2:33.80 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2019 3
5 5 s 1 2:39.50 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2019 4
1000 m K
1 1 s 1 3:05.10 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2019 3
2 2 s 1 3:32.80 HORNA Dominika RKS Łódź 05 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0463/19 2019
3 3 s 1 3:53.85 ROMANOWSKA Agata UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0243/18 2019 BEZ
2000 m K
1 1 s 1 7:11.78 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0756/19 , 2019 LDK!
2 2 s 1 7:16.17 LESKA Antonina UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD IV SKARBA Andrzej RYBARCZYK Dariusz , Z/2421/19 , 2019 5 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.62 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD +1.4 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK!
2 4 e 1 13.30 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD +1.4 IV B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2019 4
3 5 e 1 13.37 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD +1.4 IV KUDŁA Jacek Z/4577/18 2019 BEZ
4 7 e 1 13.82 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD +1.4 V B.D. Z/5494/18 2019 BEZ
5 9 e 1 14.31 KLISZKO Małgorzata MKLA Łęczyca 05 U16 LD +1.4 V KUBIAK Robert Z/0275/19 2019 BEZ
6 13 e 1 15.98 SZYMAŃSKA Marta MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD +1.4 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0389/18 2019 LDK!
7 14 e 1 18.46 BINIEK Katarzyna MKLA Łęczyca 05 U16 LD +1.4 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0276/19 2019
1 2 e 2 12.98 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD +1.2 III MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
2 3 e 2 13.05 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD +1.2 IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
3 6 e 2 13.75 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 04 U16 LD +1.2 IV SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia , Z/0650/18 , 2019 4 LDK!
4 8 e 2 13.82 WALICKA Hanna AZS Łódź 05 U16 LD +1.2 V BRÓDKA Daniel Z/0460/19 2019
5 10 e 2 14.49 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD +1.2 V GOŹDZIK Beata Z/4296/19 2019
6 11 e 2 14.86 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 05 U16 LD +1.2 -- KUBIAK Robert Z/0084/19 2019 LDK!
7 12 e 2 15.30 BERNER Hanna RKS Łódź 04 U16 LD +1.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz
1 f 1 12.77 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD -1.9 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK!
2 f 1 12.91 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -1.9 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
3 f 1 12.99 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -1.9 III MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
4 f 1 13.10 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD -1.9 IV KUDŁA Jacek Z/4577/18 2019 BEZ
5 f 1 13.31 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -1.9 IV B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2019 4
6 f 1 13.83 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD -1.9 V B.D. Z/5494/18 2019 BEZ
7 f 1 14.08 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 04 U16 LD -1.9 V SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia , Z/0650/18 , 2019 4 LDK!
8 f 1 16.14 WALICKA Hanna AZS Łódź 05 U16 LD -1.9 -- BRÓDKA Daniel Z/0460/19 2019
200 m pł K
1 1 s 1 31.58 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -0.1 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
2 2 s 1 32.31 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD -0.1 III KUDŁA Jacek Z/4577/18 2019 BEZ
3 3 s 1 32.37 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -0.1 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0889/19 , 2019 5 LDK!
4 4 s 1 32.88 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -0.1 IV B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2019 4
5 5 s 1 33.14 WALICKA Hanna AZS Łódź 05 U16 LD -0.1 IV BRÓDKA Daniel Z/0460/19 2019
6 6 s 1 33.86 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD -0.1 IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2019 5 LDK!
7 7 s 1 34.57 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 04 U16 LD -0.1 V SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia , Z/0650/18 , 2019 4 LDK!
8 8 s 1 35.42 MUŻDŻYŃSKA Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD -0.1 V OSTOJSKI Piotr PALISZEWSKI Maciej , Z/0720/19 , 2019 LDK!
1 s 2 34.30 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +0.5 V NALEPA Marek Z/3363/18 2019 4 LDK!
2 s 2 38.63 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 05 U16 LD +0.5 -- KUBIAK Robert Z/0084/19 2019 LDK!
3 s 2 39.43 BERNER Hanna RKS Łódź 04 U16 LD +0.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz
4 s 2 43.88 KUCHCIAK Angelika LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP +0.5 -- NALEPA Marek
4x100 m K
1 1 s 1 51.29 WODZIŃSKA Weronika
THEBLINE Elisa
KŁOSIŃSKA Sara
MOKROSIŃSKA Alicja
MKS Aleksandrów Łódzki 05
04
04
04
U16 LDZ -- ZDRAJKOWSKI Paweł
B.D. TOMCZYK Kazimierz
KOWALSKI Robert
B.D. KOWALSKI Robert
Z/0295/18
, Z/2829/17
Z/2461/17
, Z/2462/17
2019
, 2019
2019
, 2019
3
4
3
2
2 2 s 1 52.02 KOŁODZIEJCZUK Maria
MATYŚKIEWICZ Maja
GROCHULSKA Julia
PAWELUS Amelia
UKS Czempion Bełchatów 04
04
05
05
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/0755/19
, Z/0895/19
, Z/0892/19
, Z/0728/19
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019


4
3
3 3 s 1 53.58 WALICKA Hanna
KOZIOROWSKA Jolanta
LUBIATOWSKA Małgorzata
MALARCZYK Zuzanna
AZS Łódź 05
05
05
04
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
Z/0460/19
Z/0503/19
Z/0457/19
Z/0657/18
2019
2019
2019
2019



4
4 4 s 1 54.75 KOSTRZEWA Małgorzata
TARNOWSKA Aleksandra
SOBOTKO Natalia
BIBIK Anna
UKS Vis Skierniewice 04
05
05
05
U16 LDZ -- KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/0427/18
Z/0429/18
Z/0898/19
Z/0401/19
2019
2019
2019
2019
BEZ
3
BEZ
4
5 5 s 1 55.52 MIELCZAREK Martyna
DYBALAK Marita
MIELCZAREK Zuzanna
MALINOWSKA Oliwia
UKS Czempion Bełchatów 05
04
05
05
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/0889/19
, Z/0894/19
, Z/0888/19
, Z/0756/19
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019
5
4
5

6 6 s 1 55.85 LUBNAUER Julia
MUŻDŻYŃSKA Julia
JEDYŃSKA Anna
JUSZCZAK Gabriela
UKS 55 Łódź 05
05
05
04
U16 LDZ -- PALISZEWSKI Maciej
OSTOJSKI Piotr PALISZEWSKI Maciej
PALISZEWSKI Maciej
PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej
Z/0258/18
, Z/0720/19
Z/3406/19
Z/0281/18
2019
, 2019
2019
2019
5


2
  s 1 DNF BRYCH Wiktoria
GROT Weronika
NOWAK Aleksandra
OZGA Aleksandra
RKS Łódź 01
00
01
01
U20 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz
KOPEĆ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz
Z/4825/15
Z/6301/15
Z/6309/15
Z/4810/15
2019
2019
2019
2019
2
3
3
1
4x400 m K
1 1 s 1 4:01.90 WESOŁOWSKA Natalia
KUCIŃSKA Amelia
MIERZEJEWSKA Martyna
WOJNOWSKA Natalia
MUKL Brodnica 02
02
02
02
U18 KPO -- ROSIŃSKI Zenon
PRUSAKOWSKI Leon ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
Z/5325/15
, Z/1742/16
Z/3047/16
Z/3046/16
2019
, 2019
2019
2019
2
BEZ
4
2
2 2 s 1 4:18.23 SADYŚ Marta
ZIEMBA Wiktoria
KOMASIŃSKA Lilianna
MOTYKA Aleksandra
RKS Łódź 02
03
02
03
U18 LDZ -- GOWORSKI Tomasz
JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław
JASZCZAK Stanisław
JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław
Z/0441/17
Z/0750/17
Z/0512/19
, Z/0749/17
2019
2019
2019
, 2019
4
4
IV
3
Wzwyż K
1 f 1 1.56 JACAK Julia RKS Łódź 04 U16 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 1.56 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2019 4 LDK!
3 f 1 1.40 JACULA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP V NALEPA Marek
4 f 1 1.40 KOSTRZEWA Małgorzata UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD V KORWEK Joanna Z/0427/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 1.40 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD V B.D. Z/5486/18 2019 5
6 f 1 1.35 CZUBIAK Kinga UKS Błyskawica Domaniewice 05 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3244/19 2019 5
7 f 1 1.35 OLESIŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 05 U16 LD -- B.D. Z/2643/19 2019
8 f 1 1.35 KLISZKO Małgorzata MKLA Łęczyca 05 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0275/19 2019 BEZ
  f 1 NM BUTYŃSKA Natalia MKLA Łęczyca 05 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0072/19 2019
1 f 2 1.30 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2019
Tyczka K
1 f 1 3.00 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0295/18 2019 3 LDK!
2 f 1 2.80 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/2461/17 2019 3
3 f 1 2.10 POGREBNAIA Agata RKS Łódź 05 U16 LD V KOWALCZYK Katarzyna LDK!
  f 1 NM POGREBNAIA Maria RKS Łódź 05 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
1 f 2 3.40 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2019 1 117 150
2 f 2 3.20 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD II DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2019 1 101 140
  f 2 NM BEDNAREK Anna MKLA Łęczyca # 03 U18 LD -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/2671/19 2019 LDK!
W dal K
1 f 1 4.91 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD +0.4 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK!
2 f 1 4.84 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD +0.8 IV B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 4.83 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD +0.4 IV MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
4 f 1 4.77 JACAK Julia RKS Łódź 04 U16 LD +1.1 V KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2019 4 LDK!
5 f 1 4.68 BIBIK Anna UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +0.1 V BARSKA Jolanta Z/0401/19 2019 4 LDK!
6 f 1 4.58 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -0.9 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0056/19 2019
7 f 1 4.54 WALUSIŃSKA Kinga MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD +1.4 V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0253/18 2019 LDK!
8 f 1 4.43 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD +0.5 -- B.D. Z/5494/18 2019 BEZ
9 f 1 4.22 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +1.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0823/18 2019
10 f 1 4.20 MUŻDŻYŃSKA Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD +1.1 -- OSTOJSKI Piotr PALISZEWSKI Maciej , Z/0720/19 , 2019 LDK!
11 f 1 4.16 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 05 U16 LD +2.8 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2019 5 LDK!
12 f 1 4.09 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -1.7 -- GOŹDZIK Beata Z/4296/19 2019
13 f 1 4.03 OLEJNIK Natalia MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD +1.0 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0882/19 2019
14 f 1 3.96 SZYMAŃSKA Marta MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/0389/18 2019 LDK!
15 f 1 3.67 PISERA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +0.3 -- BELTER Artur JOACHIMIAK Robert , Z/0278/19 , 2019 LDK!
1 f 2 5.36 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U20 LD +0.8 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
2 f 2 5.00 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.7 IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
3 f 2 5.00 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U20 LD +0.1 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2019 3
4 f 2 4.51 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD +0.4 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2019 BEZ
5 f 2 4.47 MODELEWSKA Julia LUKS Boguszyce 07 U14 LD 0.0 -- B.D. B.D. B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0227/19 , 2019 BEZ LDK!
6 f 2 4.42 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U20 WP +0.9 -- BERLIŃSKI Florian Z/5076/15 2019 BEZ LDK!
7 f 2 4.20 JESIOŁOWSKA Gabriela UKS Sprinter Słodków 05 U16 WP +1.0 --
Kula (3) K
1 f 1 10.40 RÓŻAŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 04 U16 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0420/18 2019 4 89
2 f 1 10.93 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/1404/18 2019 5
3 f 1 10.70 CZUBIK Bogumiła UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD IV KRET Waldemar KRET Waldemar Z/3344/18 2019 LDK!
4 f 1 10.59 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP IV B.D. Z/1697/19 2019
5 f 1 10.10 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2019 3 LDK!
6 f 1 8.61 PIASECKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GOŹDZIK Beata Z/2679/19 2019
7 f 1 7.82 JÓZEFIAK Karina AZS Łódź 05 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/4150/19 2019
1 f 2 10.92 KOŁDRZAK Julia MKLA Łęczyca 03 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2164/17 2019 2
2 f 2 8.49 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -- B.D. Z/5190/18 2019 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 8.49 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2559/19 2019 4
Dysk (0.75) K
1 f 1 40.68 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2019 3 LDK!
2 f 1 27.73 RÓŻAŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 04 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/0420/18 2019 4
3 f 1 27.47 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2019
4 f 1 16.85 PIASECKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GOŹDZIK Beata Z/2679/19 2019
Dysk (1) K
1 f 1 36.68 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2019 2 LDK!
2 f 1 35.91 KOŁDRZAK Julia MKLA Łęczyca 03 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2164/17 2019 2 121
3 f 1 31.36 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV DMP U20 NALEPA Marek Z/2559/19 2019 4 104
Młot (3) K
1 f 1 40.51 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2019 4
2 f 1 39.29 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2019 5 LDK!
3 f 1 26.75 GAJEWSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD -- B.D. Z/4354/18 2019 5
4 f 1 17.74 SULKOWSKA Emilia MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/4379/18 2019
1 f 2 55.96 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2019 1 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 39.99 WÓJCIK Malina UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD III B.D. KRET Waldemar , Z/3342/18 , 2019 3
2 f 1 30.75 CZUBIK Bogumiła UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD V KRET Waldemar KRET Waldemar Z/3344/18 2019 LDK!
3 f 1 24.53 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2019
4 f 1 24.32 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -- DMP U20 B.D. Z/1697/19 2019 56
5 f 1 23.32 SULKOWSKA Emilia MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/4379/18 2019
100 m M
1 2 e 1 11.79 MATERA Mateusz AZS Łódź 04 U16 LD +0.6 IV BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/0658/18 , 2019 4 LDK!
2 4 e 1 11.83 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 04 U16 LD +0.6 IV KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2019 LDK!
3 9 e 1 12.22 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 04 U16 LD +0.6 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2019 BEZ
4 11 e 1 12.61 KOWALCZYK Kasper AZS Łódź 04 U16 LD +0.6 V BRÓDKA Daniel Z/1108/19 2019
5 12 e 1 12.76 GĄSIOROWSKI Mateusz UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +0.6 -- BARSKA Jolanta Z/0402/19 2019 LDK!
6 13 e 1 12.84 PLUTA Mateusz AZS Łódź 05 U16 LD +0.6 -- BRÓDKA Daniel Z/4254/19 2019
7 14 e 1 12.94 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD +0.6 -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2019
1 1 e 2 11.68 SZWED Maks AZS Łódź 04 U16 LD +0.9 III DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0459/19 2019 101
2 6 e 2 11.98 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 04 U16 LD +0.9 IV B.D. Z/0414/19 2019
3 7 e 2 12.05 PAWELEC Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD +0.9 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4378/18 , 2019 BEZ LDK!
4 8 e 2 12.21 TATARA Dawid BKL Bełchatów 04 U16 LD +0.9 V MANTYK Łukasz Z/3178/19 2019
5 16 e 2 14.24 STĘPKOWSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +0.9 -- SKIBIŃSKA Joanna Z/0368/19 2019
1 3 e 3 11.79 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 04 U16 LD -0.9 IV BRÓDKA Daniel Z/0659/18 2019 4
2 5 e 3 11.96 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 04 U16 LD -0.9 IV KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2019 LDK!
3 10 e 3 12.42 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD -0.9 V B.D. # Z/1482/18 2019 BEZ
4 15 e 3 13.78 MATUSIAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD -0.9 -- KUDŁA Jacek Z/4162/19 2019
1 2 e 4 11.59 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP -0.2 III AFELTOWICZ Karol Z/0237/19 2019 2
2 6 e 4 11.84 STANKIEWICZ Mikołaj AZS Łódź 03 U18 LD -0.2 IV BRÓDKA Daniel Z/3972/17 2019 5
3 7 e 4 11.87 CZEKAŁA Oskar UKS Skoczek Władysławów 05 U16 WP -0.2 IV BERLIŃSKI Florian Z/0507/19 2019
4 9 e 4 12.31 ZIOMKO Eryk LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -0.2 V NALEPA Marek NALEPA Marek
5 10 e 4 12.34 KORC Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -0.2 -- KOWALSKI Robert Z/2765/17 2019 BEZ
6 11 e 4 12.49 JACOLIK Mateusz UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -0.2 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/5189/18 2019 4
1 1 e 5 11.49 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD +0.2 III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
2 3 e 5 11.67 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 03 U18 LD +0.2 III DMP U20 BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3975/17 , 2019 4 LDK! 102
3 8 e 5 12.25 MAŚLANKO Jakub AZS Łódź 03 U18 LD +0.2 -- BRÓDKA Daniel Z/5536/18 2019 4
4 13 e 5 13.04 SZCZECIŃKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +0.2 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/1631/17 2019 5
5 15 e 5 13.62 SIWCZYŃSKI Kacper UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.2 -- BERLIŃSKI Florian Z/4268/18 2019 BEZ
1 4 e 6 11.68 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 84 Masters LD +0.6 III ZNYK Stanisław Z/3981/18 2019 BEZ
2 5 e 6 11.71 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.6 III ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
3 12 e 6 12.75 PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Masters LD +0.6 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2019 BEZ
4 14 e 6 13.23 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP +0.6 -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2019 BEZ
5 16 e 6 13.64 ZDUNIAK Krzysztof PZWLA Toruń 57 Masters KP +0.6 -- B.D. Z/0155/19 2019 BEZ
6 17 e 6 13.66 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 57 Masters LD +0.6 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2019 BEZ
1 f 1 11.68 MATERA Mateusz AZS Łódź 04 U16 LD -0.1 III BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/0658/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 11.68 SZWED Maks AZS Łódź 04 U16 LD -0.1 III DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0459/19 2019 101
3 f 1 11.79 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 04 U16 LD -0.1 IV BRÓDKA Daniel Z/0659/18 2019 4
4 f 1 11.84 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 04 U16 LD -0.1 IV KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2019 LDK!
5 f 1 11.85 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 04 U16 LD -0.1 IV KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2019 LDK!
6 f 1 11.96 PAWELEC Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -0.1 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4378/18 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 11.99 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 04 U16 LD -0.1 IV B.D. Z/0414/19 2019
1 f 2 11.51 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD -0.2 III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
2 f 2 11.63 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 84 Masters LD -0.2 III ZNYK Stanisław Z/3981/18 2019 BEZ
3 f 2 11.66 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 03 U18 LD -0.2 III DMP U20 BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3975/17 , 2019 4 LDK! 102
4 f 2 11.81 STANKIEWICZ Mikołaj AZS Łódź 03 U18 LD -0.2 IV BRÓDKA Daniel Z/3972/17 2019 5
5 f 2 11.96 CZEKAŁA Oskar UKS Skoczek Władysławów 05 U16 WP -0.2 IV BERLIŃSKI Florian Z/0507/19 2019
6 f 2 12.23 MAŚLANKO Jakub AZS Łódź 03 U18 LD -0.2 -- BRÓDKA Daniel Z/5536/18 2019 4
300 m M
1 s 1 37.55 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 04 U16 LD III KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2019 LDK!
2 s 1 37.83 TATARA Dawid BKL Bełchatów 04 U16 LD III MANTYK Łukasz Z/3178/19 2019
3 s 1 38.03 PAWELEC Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4378/18 , 2019 BEZ LDK!
4 s 1 39.02 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 04 U16 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2019 BEZ
5 s 1 40.62 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 05 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/4374/18 2019
6 s 1 41.92 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/0055/19 2019 5 LDK!
1 s 2 40.76 KOWALCZYK Kasper AZS Łódź 04 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/1108/19 2019
2 s 2 41.11 BŁAŻEJEWSKI Szymon AZS Łódź 04 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/0652/18 2019 BEZ
3 s 2 51.57 DZIEDZIC Filip UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0404/19 2019 LDK!
1 s 3 39.62 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD IV B.D. # Z/1482/18 2019 BEZ
2 s 3 41.20 JANKOWSKI Jakub AZS Łódź 05 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/0456/19 2019
3 s 3 43.17 KRĘCIKOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- SKIBIŃSKA Joanna Z/0367/19 2019
4 s 3 46.51 PLUTA Mateusz AZS Łódź 05 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/4254/19 2019
1 1 s 4 34.29 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U23 LD -- KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
2 2 s 4 35.65 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD -- SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2
3 3 s 4 36.04 SYCH Tomasz AZS Łódź 97 U23 LD -- SADACH Aneta Z/1118/13 2019 3
4 4 s 4 36.12 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2019 3 LDK!
5 5 s 4 36.79 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0592/18 2018 3
6 6 s 4 38.36 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 03 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2019 5 LDK!
7 7 s 4 39.60 JAWORSKI Aleks AZS Łódź 03 U18 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0653/18 2019 5
1 8 s 5 39.76 KAMIŃSKI Jakub MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- KRZEWIŃSKI Ignacy ANDRYSIAK Mirosław , Z/2156/17 , 2019 BEZ LDK!
2 9 s 5 40.27 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 03 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2019 BEZ LDK!
3 10 s 5 40.61 MICHALAK Konrad MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2667/19 2019
4 11 s 5 42.00 PIETRZAK Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2668/19 2019
5 12 s 5 45.73 ZDUNIAK Krzysztof PZWLA Toruń 57 Masters KP -- B.D. Z/0155/19 2019 BEZ
7 s 5 DQ PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2019 BEZ
600 m M
1 s 1 1:28.23 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/2463/17 2019 3
2 s 1 1:29.08 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 04 U16 LD III KWAPKOWSKI Łukasz Z/1466/18 2019 4
3 s 1 1:33.68 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 05 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/0229/19 2019
4 s 1 1:34.25 KIJAŃSKI Wiktor RKS Łódź 04 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1498/18 2019 5
5 s 1 1:34.67 LEO Paweł RKS Łódź 04 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław KOWALCZYK Katarzyna Z/1307/18 2019 BEZ LDK!
6 s 1 1:35.42 DĄBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0893/19 , 2019 5 LDK!
7 s 1 1:36.37 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0891/19 2019 5 LDK!
8 s 1 1:37.40 HUĆKO Michał UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/0240/18 2019 BEZ
9 s 1 1:43.72 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0426/18 2019 BEZ LDK!
10 s 1 1:47.10 ŁYCZKOWSKI Adrian MUKS Park Zduńska Wola 05 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0883/19 2019 BEZ
1 s 2 1:31.06 KOKOSIŃSKI Jakub LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2450/18 2019 5
2 s 2 1:40.03 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 05 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/0461/19 , 2019 LDK!
3 s 2 1:41.65 CHYŻYŃSKI Bartosz AZS Łódź 04 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0646/18 2019 BEZ
4 s 2 1:42.78 GŁUSZCZAK Mateusz RKS Łódź 05 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0462/19 2019
5 s 2 1:43.60 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2019
6 s 2 1:44.05 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2019
7 s 2 1:47.33 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2019 BEZ
8 s 2 1:54.19 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2019
800 m M
1 1 s 1 1:56.83 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2
2 2 s 1 2:02.27 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2019 4
3 3 s 1 2:06.89 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2580/16 2019 4
4 4 s 1 2:07.15 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/4779/17 2019 4
5 5 s 1 2:09.79 TEDYS Mateusz KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/5383/18 2019 3
6 6 s 1 2:13.76 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2019 5
1000 m M
1 s 1 2:42.40 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 04 U16 WP III ROSIAK Robert Z/0003/18 2019 3
2 s 1 2:47.01 UŁAŃSKI Jakub ULKS MOSiR Sieradz 04 U16 LD IV FIRLIT Roman Z/0133/19 2019 5
3 s 1 2:49.00 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD IV BELTER Artur BELTER Artur , Z/1407/18 , 2019 LDK!
4 s 1 2:49.80 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2019 5
5 s 1 2:52.56 KAUKA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V MOSKWA Ewa Z/4323/18 2019 BEZ
6 s 1 2:52.73 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP V B.D. Z/1829/19 2019
7 s 1 2:58.73 JÓŹWIAK Krzysztof UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/0247/18 2019 4
8 s 1 3:00.99 MATCZAK Bartosz UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD --
9 s 1 3:08.58 MALARCZYK Michał AZS Łódź 04 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0656/18 2019 BEZ
10 s 1 3:32.40 JABŁOŃSKI Błażej UKS GOK Zduny 04 U16 LD -- ZNYK Stanisław Z/4278/18 2019 BEZ
2000 m M
1 1 s 1 6:20.21 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/2349/18 2019 5
2 2 s 1 6:20.25 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 05 U16 LD V BEDNARSKI Tomasz Z/0717/19 2019
3 3 s 1 6:26.86 MARKOWIAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0890/19 2019 5 LDK!
4 4 s 1 6:29.60 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V B.D. Z/1158/18 2019 BEZ
5 5 s 1 6:36.72 CZEMIERZEWSKI Kamil RKS Łódź 04 U16 LD V JASZCZAK Stanisław Z/3687/18 2019 BEZ
6 6 s 1 6:50.59 SZCZEPANIAK Igor AZS Łódź 04 U16 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna KUCZKOWSKI Piotr , Z/4229/19 , 2019 LDK!
7 7 s 1 6:58.46 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- BELTER Artur Z/1410/18 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 7:24.87 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 04 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1500/18 2019 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 16.00 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -0.1 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3
2 2 e 1 16.24 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD -0.1 III ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3
3 3 e 1 17.27 SAS Mateusz MKLA Łęczyca 04 U16 LD -0.1 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0417/18 2019 BEZ
4 4 e 1 17.60 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 04 U16 LD -0.1 IV BRÓDKA Daniel Z/0660/18 2019 BEZ
5 5 e 1 17.97 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -0.1 V BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2019 BEZ
6 6 e 1 18.16 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 04 U16 LD -0.1 V KWAPKOWSKI Łukasz Z/0070/19 2019
7 7 e 1 19.17 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -0.1 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5
8 8 e 1 19.48 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 04 U16 LD -0.1 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2019 BEZ
1 f 1 17.26 SAS Mateusz MKLA Łęczyca 04 U16 LD -0.7 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0417/18 2019 BEZ
2 f 1 19.48 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 04 U16 LD -0.7 -- BRÓDKA Daniel Z/0660/18 2019 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.26 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD +0.8 II DMP U20 KUBIAK Robert Z/2563/16 2019 3 146
2 2 e 1 14.87 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +0.8 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK! 133
3 3 e 1 15.47 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD +0.8 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
5 4 e 1 16.08 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD +0.8 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2019 4 LDK!
6 5 e 1 16.65 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +0.8 -- BERLIŃSKI Florian Z/1630/17 2019 BEZ
1 f 1 14.24 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -1.9 II DMP U20 KUBIAK Robert Z/2563/16 2019 3 147
2 f 1 14.83 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -1.9 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK! 133
3 f 1 15.67 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -1.9 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
5 f 1 16.52 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD -1.9 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2019 4 LDK!
6 f 1 16.88 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -1.9 -- BERLIŃSKI Florian Z/1630/17 2019 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 15.81 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD +0.8 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2 121
1 f 1 16.00 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -1.9 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2 115
200 m pł M
1 1 s 1 27.47 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.3 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3
2 2 s 1 27.83 MATERA Mateusz AZS Łódź 04 U16 LD +0.3 III BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/0658/18 , 2019 4 LDK!
3 4 s 1 30.35 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.3 V BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2019 BEZ
4 5 s 1 31.17 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +0.3 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2019 4 LDK!
1 3 s 2 29.70 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 04 U16 LD -0.2 V BRÓDKA Daniel Z/0660/18 2019 BEZ
2 6 s 2 31.26 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05 U16 LD -0.2 -- PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2019 BEZ LDK!
3 7 s 2 32.19 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -0.2 -- SKIBIŃSKA Joanna Z/0369/19 2019 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 46.04 JANKOWSKI Jakub
MATERA Mateusz
SZWED Maks
PIETRZAK Daniel
AZS Łódź 05
04
04
04
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
Z/0456/19
, Z/0658/18
Z/0459/19
Z/0659/18
2019
, 2019
2019
2019

4

4
2 2 s 1 47.38 RUMIŃSKI Mikołaj
PANKOWSKI Maciej
KRYSZPIN Maciej
PAŁKOWSKI Dawid
MUKL Brodnica 04
04
05
04
U16 KPO -- ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
AFELTOWICZ Karol
Z/0355/18
Z/0240/19
Z/5583/18
Z/0237/19
2019
2019
2019
2019
4

BEZ
2
3 3 s 1 51.70 GAJEWSKI Przemysław
GRZELAK Kornel
MICHALAK Michał
MATUSIAK Kacper
UKS Dziewiątka Kutno 04
04
04
05
U16 LDZ -- KUDŁA Jacek
KUDŁA Jacek
KUDŁA Jacek
KUDŁA Jacek
Z/0235/19
Z/0722/19
Z/3192/19
Z/4162/19
2019
2019
2019
2019




  s 1 DNF BERLIŃSKI Rafał
ROBAKOWSKI Dawid
MILCZUK Jakub
CZEKAŁA Oskar
UKS Skoczek Władysławów 04
04
04
05
U16 WLP -- BERLIŃSKI Florian
WIŚNIEWSKI Bartłomiej
WIŚNIEWSKI Bartłomiej
BERLIŃSKI Florian
Z/2667/17
Z/0064/18
Z/0063/18
Z/0507/19
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
3

  4 s 1 DQ GĄSIOROWSKI Mateusz
ŻACZKIEWICZ Wojciech
GRZEJSZCZAK Nikodem
GAWLICZEK Igor
UKS Vis Skierniewice 04
04
05
05
U16 LDZ -- BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/0402/19
Z/3524/16
Z/0403/19
Z/0425/18
2019
2019
2019
2019

4
BEZ

1 1 s 2 44.24 JARCZEWSKI Antoni
JOŃCZYK Maciej
RADOMSKI Dawid
PĘCZEK Piotr
RKS Łódź 02
02
02
02
U18 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta
SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta
B.D. SZABLEWSKI Tadeusz
Z/3536/16
Z/3530/16
Z/3532/16
, Z/3531/16
2019
2019
2019
, 2019
BEZ
3
2
4
2 2 s 2 44.54 FILIPOWICZ Kacper
SŁOMIŃSKI Sebastian
SOSNA Seweryn
OPUSZEWICZ Damian
AZS-AWFiS Gdańsk 02
02
03
03
U18 POM -- RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej B.D.
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
Z/5620/18
Z/0287/16
Z/0207/17
Z/4125/19
2019
2019
2019
2019

4
4

3 3 s 2 44.88 MAŚLANKO Jakub
STANKIEWICZ Mikołaj
TURAJ Mateusz
KRYSIAK Iwo
AZS Łódź 03
03
02
03
U18 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel
Z/5536/18
Z/3972/17
Z/3488/16
, Z/3975/17
2019
2019
2019
, 2019
4
5
3
4
4 4 s 2 48.90 JACOLIK Mateusz
KILAŃSKI Kamil
WYSOCKI Aleksander
SZCZECIŃKI Szymon
UKS Skoczek Władysławów 03
03
03
03
U18 WLP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej
BERLIŃSKI Florian
BERLIŃSKI Florian
WIŚNIEWSKI Bartłomiej
Z/5189/18
Z/4655/18
Z/1630/17
Z/1631/17
2019
2019
2019
2019
4
BEZ
BEZ
5
Wzwyż M
1 f 1 1.70 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 05 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/4374/18 2019
2 f 1 1.70 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3192/19 2019
3 f 1 1.60 SAS Mateusz MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0417/18 2019 BEZ 68
4 f 1 1.60 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 1.55 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 05 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0080/19 2019
6 f 1 1.50 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2019 BEZ
7 f 1 1.50 CZUBIAK Wiktor UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD -- B.D. Z/5485/18 2019
8 f 1 1.45 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 07 U14 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2019 LDK!
9 f 1 1.45 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 06 U14 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2019 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.60 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/2163/17 2019 106
2 f 1 2.60 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 06 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U23 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
  f 1 NM GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0588/17 2019 3
W dal M
1 f 1 5.94 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD +1.3 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 5.30 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD +1.4 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 5.22 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +0.9 -- SKIBIŃSKA Joanna Z/0369/19 2019 BEZ
4 f 1 5.17 SZUBA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD +1.0 --
5 f 1 5.14 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05 U16 LD +0.4 -- PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 4.94 KRĘCIKOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +1.0 -- SKIBIŃSKA Joanna Z/0367/19 2019
7 f 1 4.89 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +0.4 -- BELTER Artur BELTER Artur , Z/1408/18 , 2019 LDK!
8 f 1 4.62 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD +2.6 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 4.49 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 05 U16 LD +1.5 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0080/19 2019
10 f 1 4.38 STĘPKOWSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +0.3 -- SKIBIŃSKA Joanna Z/0368/19 2019
11 f 1 3.41 GĄSIOROWSKI Mateusz UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta Z/0402/19 2019 LDK!
  f 1 NM NIEKRASZEWICZ Kajetan MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD 0.0 -- BELTER Artur BELTER Artur , Z/1421/18 , 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0058/19 2019 BEZ
1 f 2 5.94 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 03 U18 LD 0.0 IV SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2019 BEZ LDK!
2 f 2 5.88 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +1.7 -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2019 BEZ LDK!
3 f 2 5.80 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -1.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK!
4 f 2 5.40 KILAŃSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +1.9 -- BERLIŃSKI Florian Z/4655/18 2019 BEZ
5 f 2 5.36 PIETRZAK Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD +0.8 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2668/19 2019
6 f 2 5.28 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -0.3 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5
7 f 2 5.18 MICHALAK Konrad MKLA Łęczyca 03 U18 LD +0.2 -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2667/19 2019 58
Kula (5) M
1 f 1 12.38 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
2 f 1 12.09 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2019 3 LDK!
3 f 1 11.20 GAJEWSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V BELTER Artur Z/1414/18 2019 5 LDK!
4 f 1 10.46 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2019 3
5 f 1 9.88 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2019
6 f 1 9.49 KORNACKI Aleksander UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD -- B.D. Z/5487/18 2019 BEZ
7 f 1 9.48 GRZELAK Alan MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0076/19 2019
8 f 1 9.31 KOWALSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4382/18 2019 BEZ
9 f 1 8.93 CIECHOMSKI Szymon MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0073/19 2019
1 f 2 14.75 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
2 f 2 14.04 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2582/16 2019 4 107
3 f 2 12.43 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
4 f 2 11.37 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2477/16 2019 BEZ
5 f 2 10.93 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2485/16 2019 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 14.24 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
Dysk (1) M
1 f 1 51.36 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD II JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2019 3 LDK!
2 f 1 44.85 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2019 3
3 f 1 42.84 GAJEWSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD III BELTER Artur Z/1414/18 2019 5 LDK!
4 f 1 38.25 WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/1428/18 2019 4 LDK!
5 f 1 34.47 CISZEWSKI-TORZ Jan LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V NALEPA Marek Z/5453/18 2019 5
6 f 1 34.35 DYLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0090/19 2019
7 f 1 32.57 GRZELAK Alan MKLA Łęczyca 04 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/0076/19 2019
8 f 1 31.24 MALCZEWSKI Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V BELTER Artur BELTER Artur , Z/1420/18 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 30.41 MARCINIAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP -- WINNY Antoni BEZ
10 f 1 30.26 CIECHOMSKI Szymon MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0073/19 2019
11 f 1 25.86 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM MATUSIAK Alan MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0091/19 2019
  f 1 NM KORC Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0092/19 2019
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.64 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
2 f 1 39.52 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
3 f 1 32.70 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2485/16 2019 BEZ
4 f 1 30.15 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2477/16 2019 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 38.38 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2 107
Młot (5) M
1 f 1 36.81 DZIECIĄTKOWSKI Konrad MKS Zduńska Wola 05 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej Z/4276/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 30.43 KOWALSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/4382/18 2019 BEZ
3 f 1 26.55 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 05 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/4277/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 21.33 WYSZYŃSKI Ryszard UKS Błyskawica Domaniewice 05 U16 LD -- B.D. Z/3245/19 2019
5 f 1 19.97 KOWALCZYK Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD -- B.D. Z/5488/18 2019 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 35.75 DĘBOWSKI Marcel MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3606/19 2019
2 f 1 34.43 KORNACKI Aleksander UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD -- B.D. Z/5487/18 2019 BEZ
3 f 1 34.05 WYSZYŃSKI Ryszard UKS Błyskawica Domaniewice 05 U16 LD -- B.D. Z/3245/19 2019
4 f 1 32.49 KAWCZYŃSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4386/18 2019 BEZ
5 f 1 30.05 KUCHARCZYK Jan MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert B.D. Z/0215/19 2019 LDK!
6 f 1 29.73 GRZEJSZCZAK Nikodem UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0403/19 2019 BEZ LDK!
7 f 1 28.82 CISZEWSKI-TORZ Jan LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -- NALEPA Marek Z/5453/18 2019 5
8 f 1 28.66 KOWALCZYK Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD -- B.D. Z/5488/18 2019 BEZ
  f 1 NM WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/1428/18 2019 4 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.415544033051 sekund