Ruda ¦l±ska 24.05.2019
Zawody wojewódzkie LDK! [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.78 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 08 U12 SL -0.4 -- KRUPA Iwona Z/1386/18 2019 BEZ
2 4 s 1 9.22 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 09 U12 SL -0.4 -- HOMA Wioleta Z/3575/18 2019 BEZ LDK!
3 6 s 1 9.66 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 09 U12 SL -0.4 -- KŁÓSKA Karolina Z/4551/19 2019 LDK!
4 9 s 1 9.68 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL -0.4 -- PASZTA Anna Z/2179/18 2019 BEZ LDK!
5 12 s 1 9.72 PUDŁOWSKA Amelia TS AKS Chorzów 09 U12 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/4359/19 2019 BEZ LDK!
6 13 s 1 9.80 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 09 U12 SL -0.4 -- RZEWNICKI Wiktor LDK!
7 16 s 1 10.05 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -0.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/3265/18 2019 BEZ LDK!
1 5 s 2 9.63 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 08 U12 SL -1.6 -- KRUPA Iwona Z/4763/18 2019 BEZ
2 17 s 2 10.13 NIEMIEC Julia TS AKS Chorzów 08 U12 SL -1.6 -- GRUCHEL Marzena Z/3045/18 2019 BEZ LDK!
3 19 s 2 10.19 POŁEDNIK Milena MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 08 U12 SL -1.6 -- B.D. Z/4664/19 2019 LDK!
4 23 s 2 10.28 NOWAK Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -1.6 -- GÓRKA Aleksander Z/4305/18 2019 BEZ
5 25 s 2 10.35 ZEIDLER Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -1.6 -- GÓRKA Aleksander Z/4317/18 2019 BEZ
6 29 s 2 10.55 PAWLAK Lidia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -1.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/3266/18 2019 BEZ LDK!
7 32 s 2 10.65 SZOMBARA Julia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 09 U12 SL -1.6 -- B.D. LDK!
1 3 s 3 9.22 OSSOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 U12 SL -1.6 -- GÓRECKA Małgorzata LDK!
2 10 s 3 9.70 NIECKARZ Zuzanna UKS Czwórka Żory 08 U12 SL -1.6 -- B.D.
3 14 s 3 9.84 MACHNIK Wiktoria UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL -1.6 -- PASZTA Anna Z/2880/19 2019 LDK!
4 21 s 3 10.24 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -1.6 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0953/19 2019 BEZ LDK!
5 22 s 3 10.26 KRZYSZKOWSKA Zuzanna GKS Piast Gliwice 08 U12 SL -1.6 -- MATUSZ Mirosława
6 39 s 3 11.82 GŁOMBIK Alicja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 09 U12 SL -1.6 -- B.D. LDK!
1 8 s 4 9.68 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 08 U12 SL -0.9 -- FOJCIK Dorota
2 15 s 4 9.86 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 08 U12 SL -0.9 -- B.D. BEZ
3 18 s 4 10.17 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 08 U12 SL -0.9 -- MATUSZ Mirosława LDK!
4 26 s 4 10.37 BOROWIK Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 08 U12 SL -0.9 -- HYJEK Katarzyna
5 34 s 4 10.93 RYNDAK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 U12 SL -0.9 -- GÓRECKA Małgorzata LDK!
6 35 s 4 10.94 JARCZYK Emilia TS AKS Chorzów 08 U12 SL -0.9 -- B.D.
1 2 s 5 8.79 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 08 U12 SL -1.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2019 LDK!
2 7 s 5 9.67 TABORSKA Oliwia MCKiS Jaworzno 08 U12 SL -1.3 -- BEDNARCZYK Józef Z/2610/19 2019
3 11 s 5 9.71 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL -1.3 -- PASZTA Anna Z/2905/19 2019 LDK!
4 20 s 5 10.22 ¦CIBORSKI Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 08 U12 SL -1.3 -- SZYJKA Beata
5 27 s 5 10.49 KOPEĆ Maja MKS Czechowice-Dziedzice 08 U12 SL -1.3 -- B.D. BEZ
6 42 s 5 12.87 SZCZEPAŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 08 U12 SL -1.3 -- HYJEK Katarzyna
1 24 s 6 10.31 NOREK Milena TS AKS Chorzów 09 U12 SL -0.9 -- B.D. Z/4392/19 2019 LDK!
2 28 s 6 10.51 GŁĘDEK Roksana MCKiS Jaworzno 09 U12 SL -0.9 -- BEDNARCZYK Józef Z/2590/19 2019
3 33 s 6 10.74 GIBAS Julia KB MOSiR Jastrzębie 09 U12 SL -0.9 -- STA¦KIEWICZ Jakub B.D. Z/4520/19 2019 LDK!
4 36 s 6 11.03 SOBCZYK Łucja MCKiS Jaworzno 09 U12 SL -0.9 -- BEDNARCZYK Józef Z/2608/19 2019
5 37 s 6 11.19 PODSIADLIK Matylda CKS Budowlani Częstochowa 09 U12 SL -0.9 -- LAMCH Mariola LDK!
6 38 s 6 11.54 KASPRZAK Zofia KB MOSiR Jastrzębie 09 U12 SL -0.9 -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub LDK!
1 30 s 7 10.55 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 11 U12 SL +0.5 -- JACYSZYN Lechosław LDK!
2 31 s 7 10.60 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 09 U12 SL +0.5 -- B.D. Z/4390/19 2019 LDK!
3 40 s 7 12.33 GOLEC Jadwiga MKS-SMS Victoria Racibórz 09 U12 SL +0.5 -- HYJEK Katarzyna
4 41 s 7 12.34 REMBISZ Rozalia CKS Budowlani Częstochowa 09 U12 SL +0.5 -- LAMCH Mariola LDK!
1 1 e 1 8.03 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U14 SL -0.5 -- B.D. Z/3394/18 2019 4 LDK!
2 2 e 1 8.39 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -0.5 -- SPISAK Barbara Z/5604/18 2019 5 LDK!
3 4 e 1 8.62 CZYSZCZON Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -0.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/3227/18 2019 5 LDK!
4 6 e 1 8.81 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 07 U14 SL -0.5 -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4548/19 , 2019 BEZ LDK!
5 9 e 1 8.95 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2019 BEZ LDK!
6 12 e 1 9.13 KAPLER Paulina UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/4519/18 2019 BEZ LDK!
7 24 e 1 9.50 WI¦NIOWSKA Zofia UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/2322/18 2019 BEZ LDK!
1 7 e 2 8.88 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U14 SL +0.2 -- B.D. Z/3403/18 2019 BEZ LDK!
2 14 e 2 9.26 GÓRAK Paulina TS AKS Chorzów 07 U14 SL +0.2 -- PODCHUL Krzysztof Z/4380/19 2019 BEZ LDK!
3 13 e 2 9.26 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL +0.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/3702/19 2019 BEZ LDK!
4 15 e 2 9.31 WIˇZEK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL +0.2 -- MALARZ Beata BEZ LDK!
5 22 e 2 9.40 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +0.2 -- SPISAK Barbara Z/1747/19 2019 BEZ LDK!
6 28 e 2 9.81 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 07 U14 SL +0.2 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2019 LDK!
7 36 e 2 10.30 BARCZYK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL +0.2 -- GÓRECKA Małgorzata Z/3016/18 2019 BEZ LDK!
1 3 e 3 8.59 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.6 -- PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3014/18 2019 BEZ LDK!
2 5 e 3 8.76 RYBAK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.6 -- PILAREK Sławomir Z/3353/18 2019 BEZ LDK!
3 8 e 3 8.90 SCHEIBEL Julia LKS Pszczyna 06 U14 SL -0.6 -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4566/18 , 2019 LDK!
4 10 e 3 8.98 PEŁKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.6 -- PASZTA Anna Z/4355/18 2019 BEZ LDK!
5 30 e 3 9.86 HERCOG Weronika TS AKS Chorzów 07 U14 SL -0.6 -- PODCHUL Krzysztof Z/4358/19 2019 BEZ LDK!
6 33 e 3 10.18 SĘDZIAK Wiktoria MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -0.6 -- BEDNARCZYK Józef Z/3783/19 2019
7 39 e 3 10.47 DUDEK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.6 --
1 11 e 4 9.05 RZESZUTEK Kornelia UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL +0.3 -- WAJDA Aleksandra Z/4521/18 2019 BEZ LDK!
2 20 e 4 9.34 MAZUR Julia MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL +0.3 -- KOTUŁA Krzysztof Z/1261/19 2019 LDK!
3 19 e 4 9.34 KOPEĆ Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL +0.3 -- KRUKIEWICZ Tomasz
3 18 e 4 9.34 STASZEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL +0.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/3701/19 2019 LDK!
5 23 e 4 9.40 KONDZIELNIK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL +0.3 -- KRUKIEWICZ Tomasz
6 37 e 4 10.31 GRABOWSKA Nikola MCKiS Jaworzno 06 U14 SL +0.3 -- BEDNARCZYK Józef Z/2592/19 2019
1 17 e 5 9.33 KALITA Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL -0.6 -- KRUKIEWICZ Tomasz
2 26 e 5 9.71 DREJ Julia RMKS Rybnik 07 U14 SL -0.6 -- FOJCIK Dorota
3 27 e 5 9.81 ZAGÓRSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -0.6 -- B.D. Z/1818/19 2019 BEZ
4 29 e 5 9.84 DˇBROWSKA Wiktoria LKS Pogórze Skoczów 07 U14 SL -0.6 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5381/18 2019 BEZ
5 32 e 5 9.89 BIEŃKOWSKA Oliwia GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -0.6 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5517/19 2019
6 40 e 5 10.59 MIKU¦KIEWICZ Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL -0.6 -- GÓRECKA Małgorzata LDK!
1 16 e 6 9.32 HABRYKA Weronika UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -0.7 -- WAJDA Aleksandra Z/2332/18 2019 BEZ LDK!
2 21 e 6 9.37 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07 U14 SL -0.7 -- B.D. Z/3416/18 2019 BEZ LDK!
3 25 e 6 9.57 KUBOSZEK Zofia MKS Iskra Pszczyna 07 U14 SL -0.7 -- BIELA Marek Z/3859/19 2019 BEZ LDK!
4 31 e 6 9.88 IWANTSON Nellie RMKS Rybnik 07 U14 SL -0.7 --
5 34 e 6 10.22 PAWĘZOWSKA Julia UKS Chromik Mysłowice 07 U14 SL -0.7 -- PASZTA Anna Z/2885/19 2019 LDK!
6 35 e 6 10.29 JURGA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL -0.7 -- GÓRECKA Małgorzata LDK!
7 38 e 6 10.33 KAPINOS Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL -0.7 -- MALARZ Beata Z/3961/18 2018 LDK!
100 m K
1 1 s 1 13.06 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -1.0 III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK! 109
2 2 s 1 13.11 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -1.0 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 13.48 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -1.0 IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2019 4 LDK! 51 92
4 4 s 1 13.62 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -1.0 IV DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2019 4 LDK! 87
5 5 s 1 13.70 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -1.0 IV CIUK Marek TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2019 5 LDK!
6 6 s 1 13.74 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -1.0 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0936/19 2019 5 83
7 7 s 1 13.97 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -1.0 V DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0458/18 2019 3 LDK! 76
8 8 s 1 14.00 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -1.0 V KOTUŁA Krzysztof Z/0446/18 2019 5 LDK!
1 9 s 2 14.03 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL +0.1 V WAJDA Aleksandra Z/2313/18 2019 4 LDK!
2 10 s 2 14.16 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +0.1 V DMP U20 HOMA Wioleta Z/3582/18 2019 5 LDK! 72
3 11 s 2 14.22 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.1 V CHRIST Marek Z/0966/19 2019 LDK!
4 12 s 2 14.30 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +0.1 V KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2019 BEZ
5 13 s 2 14.37 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +0.1 V PILAREK Sławomir Z/1563/18 2019 BEZ LDK!
6 14 s 2 14.43 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 05 U16 SL +0.1 V WAJDA Aleksandra Z/2320/18 2019 5 LDK!
1 15 s 3 14.61 BEYER Julia TS AKS Chorzów 05 U16 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/3024/18 2019 5
2 16 s 3 14.67 MACIASZEK Małgorzata TS AKS Chorzów 05 U16 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/3031/18 2019 BEZ
3 17 s 3 14.71 KRAWCZYK Maja GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -0.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1176/19 2019 LDK!
4 18 s 3 14.97 ZAJˇC Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -0.4 -- SITARSKI Michał Z/3814/18 2019 BEZ LDK!
5 19 s 3 15.01 BUCHWALD Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -0.4 -- SITARSKI Michał Z/3815/18 2019 BEZ LDK!
6 20 s 3 15.44 LENDZIK Emilia TS AKS Chorzów 04 U16 SL -0.4 -- PODCHUL Krzysztof Z/3742/18 2019 BEZ
7 21 s 3 15.97 JAŃCZAK Karolina GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -0.4 -- RAMUS Józef Z/5641/18 2019 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.71 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL II CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 43.89 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 44.25 SZCZE¦NIAK Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/1989/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 44.33 MAZUREK Magda UKS Czwórka Żory 04 U16 SL III B.D. Z/1361/19 2019
5 9 s 1 46.85 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 05 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2070/18 2019 5
  s 1 DNF ¦LUSARCZYK Julia UKS Czwórka Żory 05 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/1387/18 2019 4
1 7 s 2 46.74 KATRYNIOK Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof Z/0447/18 2019 5 LDK!
2 8 s 2 46.81 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V PRENCEL Piotr Z/4379/17 2019 5 LDK!
3 13 s 2 48.61 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2019 LDK!
4 16 s 2 49.09 WYDMUCH Michalina CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- CIUK Marek Z/3312/19 2019 LDK!
5 19 s 2 49.99 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- HOMA Wioleta Z/1516/19 2019 LDK!
1 10 s 3 47.59 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V KOBĘDZA Jan Z/5205/19 2019 LDK!
2 11 s 3 47.67 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0952/19 , 2019 BEZ LDK!
3 14 s 3 48.62 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0982/18 2019 BEZ
4 18 s 3 49.71 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0986/18 2019 BEZ
5 21 s 3 51.15 TOMKOWSKA Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- LDK!
1 5 s 4 46.17 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL IV HOMA Wioleta Z/2032/18 2019 4 LDK!
2 6 s 4 46.73 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2019 BEZ
3 12 s 4 48.23 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 05 U16 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0816/18 2019 5 LDK!
4 15 s 4 48.97 BIELECKA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- HOMA Wioleta Z/1515/19 2019 LDK!
5 17 s 4 49.22 SZEWCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2319/19 2019 LDK!
6 20 s 4 50.40 ALBERSKA Emilia TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3023/18 2019 BEZ
1 1 e 1 43.67 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 06 U14 SL III ROLAK Dorota Z/1946/19 2019 LDK!
2 2 e 1 45.63 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 06 U14 SL IV HELBIK Joachim # Z/4641/18 2019 BEZ LDK!
3 4 e 1 46.09 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL IV SPISAK Barbara SPISAK Barbara Z/3645/18 2019 4 LDK!
4 5 e 1 46.45 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/0926/19 2019 BEZ LDK!
5 13 e 1 47.65 GRUBA Patrycja TL ROW Rybnik 06 U14 SL V OLSZAR Michał Z/3063/19 2019 LDK!
6 14 e 1 47.67 SCHYMCZYK Kinga UKS Olimpia Zabrze 06 U14 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1772/19 2019
1 6 e 2 46.70 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4620/19 2019 BEZ LDK!
2 7 e 2 46.92 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2019 BEZ LDK!
3 8 e 2 47.05 KOBIERSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3236/18 2019 BEZ LDK!
4 10 e 2 47.25 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2019 LDK!
5 18 e 2 49.43 PRZE¬DZING Hanna TL ROW Rybnik 06 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/2969/18 2019 BEZ LDK!
1 9 e 3 47.11 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 07 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2019 BEZ LDK!
2 12 e 3 47.57 MACHALICA Dominika MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL V HOMA Wioleta # Z/1864/19 2019 LDK!
3 16 e 3 48.92 KUPCZAK Sara MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0938/19 2019 BEZ LDK!
4 17 e 3 49.09 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3243/18 2019 BEZ LDK!
5 29 e 3 51.36 GAWLAS Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3230/18 2019 BEZ LDK!
1 11 e 4 47.54 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL V RUSZEL Piotr BEZ LDK!
2 15 e 4 48.21 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 06 U14 SL V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2019 LDK!
3 23 e 4 50.01 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 07 U14 SL -- KULESZA Artur Z/0981/18 2019 BEZ
4 27 e 4 50.55 SLESIONA Julia UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2887/19 2019
5 31 e 4 51.88 ŁUKASZCZUK Zuzanna LKS Pszczyna 07 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4549/19 2019 LDK!
6 46 e 4 55.63 SWALSKA Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 07 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub STA¦KIEWICZ Jakub Z/3659/18, Z/4526/19 2019, 2019 LDK!
1 26 e 5 50.36 ADAMEK Julia MKS Iskra Pszczyna 06 U14 SL -- BIELA Marek Z/3855/19 2019 BEZ LDK!
2 33 e 5 52.32 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 07 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/2971/18 2019 BEZ LDK!
3 35 e 5 52.95 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2019 BEZ
4 38 e 5 53.51 SOŁTYSIAK Ewa UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/2904/19 2019 LDK!
5 43 e 5 54.57 KUBACZ Anna UKS Trójka Mikołów 08 U12 SL --
6 47 e 5 55.96 KURASZ Paulina UKS Trójka Mikołów 08 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4511/19 2019 LDK!
1 19 e 6 49.54 MUCHA Kinga UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/3699/19 2019
2 22 e 6 49.90 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2019 BEZ LDK!
3 37 e 6 53.15 JAGIELSKA Emilia MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0932/19 2019 BEZ LDK!
4 48 e 6 56.13 MUSIAŁ Milena CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- LAMCH Mariola LDK!
5 49 e 6 56.92 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2019 LDK!
1 3 e 7 45.93 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2019 LDK!
2 21 e 7 49.85 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/0001/19 2019 LDK!
3 25 e 7 50.25 OSSOWSKA Julia UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/3700/19 2019
4 42 e 7 54.38 SIKORSKA Maja CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- LAMCH Czesław # Z/4661/19 2019 LDK!
1 20 e 8 49.78 KAPTUR Elena MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -- B.D. Z/2594/19 2019
2 28 e 8 51.00 POTWORA Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL -- HOMA Wioleta Z/3571/19 2019 LDK!
3 30 e 8 51.62 WRONA Zuzanna LKS Pszczyna 07 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4649/19 2019 LDK!
4 32 e 8 52.24 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- B.D.
5 39 e 8 53.67 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 07 U14 SL -- BIELA Marek Z/3860/19 2019 LDK!
6 50 e 8 58.40 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie # 07 U14 SL -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4590/19 , 2019 LDK!
1 34 e 9 52.48 KOTAS Paulina MKS Iskra Pszczyna 07 U14 SL -- BIELA Marek Z/3858/19 2019 LDK!
2 40 e 9 53.98 HUCULAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3900/19 2019 LDK!
3 41 e 9 54.03 PRZYBYŁEK Alicja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3268/18 2019 BEZ LDK!
4 44 e 9 55.15 MUNARI Sara LKS Pszczyna 07 U14 SL -- BIELA Marek LDK!
5 52 e 9 59.31 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL -- SZYJKA Beata
1 24 e 10 50.02 BARYCKA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL -- SZYJKA Beata
2 36 e 10 52.98 ŻURADZKA Alicja TS AKS Chorzów 07 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4384/19 2019 BEZ
3 45 e 10 55.29 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3259/18 2019 BEZ LDK!
4 51 e 10 58.42 MATYKA Zuzanna MOSiR Łaziska Górne 09 U12 SL -- B.D. LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:36.86 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 05 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2019 2 LDK!
2 2 s 1 1:38.39 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL II BIELA Marek Z/0803/18 2019 2 LDK!
3 3 s 1 1:40.94 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U16 SL III OLSZAR Michał Z/2970/18 2019 5 LDK!
4 4 s 1 1:42.55 LUBIŃSKA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL III KOS Kamil Z/1981/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 1:43.11 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0929/19 2019 BEZ
6 6 s 1 1:45.97 KROMOŁOWSKA Iga CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL IV LAMCH Czesław # Z/4364/18 2019 4 LDK!
7 7 s 1 1:46.81 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2019 5 LDK!
8 8 s 1 1:47.86 CENDROWSKA Sandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/2026/18 2019 4 LDK!
9 11 s 1 1:51.80 PALKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/5612/18 2019 BEZ LDK!
10 12 s 1 1:53.81 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0454/18 2019 BEZ LDK!
11 13 s 1 1:54.18 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1991/18 2019 BEZ LDK!
12 15 s 1 1:54.41 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/3646/18 2019 BEZ LDK!
1 9 s 2 1:49.99 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 05 U16 SL V B.D. Z/3971/18 2019 BEZ
2 10 s 2 1:51.53 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2019 BEZ
3 14 s 2 1:54.20 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/2512/19 2019 LDK!
4 16 s 2 1:55.52 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan # , Z/2612/18 , 2019 5 LDK!
5 17 s 2 1:58.07 KAWA Iga MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0962/19 2019 BEZ
6 18 s 2 1:58.31 POLIWODA Nicola TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3032/18 2019 BEZ
7 19 s 2 1:59.01 KOCUREK Julita MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- HOMA Wioleta Z/1514/19 2019 LDK!
8 20 s 2 1:59.96 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- HOMA Wioleta Z/1517/19 2019 LDK!
9 21 s 2 2:09.13 KRZAK Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- B.D. Z/2367/18 2019 LDK!
1 10 s 3 1:56.59 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2019 LDK!
2 12 s 3 1:58.01 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # LDK!
3 13 s 3 1:59.41 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- SZCZYRK Janusz #
4 15 s 3 2:00.49 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2019 LDK!
5 16 s 3 2:01.70 TOLL Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -- RUSZEL Piotr LDK!
6 21 s 3 2:11.31 WO¬NIAK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- GÓRKA Aleksander Z/4315/18 2019 BEZ
7 22 s 3 2:11.38 ŁOPATA Nadia MKS Czechowice-Dziedzice 07 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1862/19 2019 BEZ
8 23 s 3 2:29.27 KACZMARSKA Zuzanna GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- MATUSZ Mirosława Z/3302/18 2019 LDK!
1 1 s 4 1:45.67 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2019 LDK!
2 2 s 4 1:47.69 MILICZEK Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3242/18 2019 BEZ LDK!
3 3 s 4 1:48.67 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL V PASZTA Anna Z/3090/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 4 1:48.85 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL V WAJDA Aleksandra Z/2317/18 2019 BEZ LDK!
5 5 s 4 1:51.40 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PROKSA Robert # Z/2186/18 2019 BEZ LDK!
6 6 s 4 1:53.15 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL -- HOMA Wioleta # Z/2525/18 2019 BEZ LDK!
7 7 s 4 1:54.43 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0819/18 2019 4 LDK!
8 8 s 4 1:55.66 WRÓBEL Julia LKS Pszczyna 06 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/3878/19 2019 5 LDK!
9 9 s 4 1:56.28 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4617/19 2019 BEZ LDK!
1 11 s 5 1:57.66 SANDERS Emilia CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4621/19 2019 BEZ LDK!
2 14 s 5 1:59.46 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/1708/19 2019 BEZ LDK!
3 17 s 5 2:02.89 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -- RUSZEL Piotr Z/4609/19 2019 BEZ LDK!
4 18 s 5 2:03.45 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 07 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2019 LDK!
5 19 s 5 2:05.80 BRONISZEWSKA Maja MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0959/19 2019 BEZ LDK!
6 20 s 5 2:06.69 MĘDREK Julia MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2198/19 2019 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.36 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -1.4 IV JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 14.04 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -1.4 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 15.47 BURZAWA Wiktoria GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -1.4 -- RAMUS Józef Z/1191/19 2019 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.30 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4602/19 2019 LDK!
2 f 1 1.25 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2019 LDK!
3 f 1 1.25 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL -- DMP KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/1863/19 , 2019 BEZ LDK! 14
3 f 1 1.25 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4595/19 2019 BEZ LDK!
5 f 1 1.25 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 1.25 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -- MALARZ Beata LDK!
7 f 1 1.20 TARGAS Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- B.D. Z/1819/19 2019
8 f 1 1.05 SKOWRON Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- GÓRKA Aleksander Z/4310/18 2019 BEZ
1 f 2 1.45 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL IV DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2019 4 LDK! 46 75
2 f 2 1.45 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL IV SITARSKI Michał # Z/4376/17 2019 5 LDK!
3 f 2 1.40 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 05 U16 SL V GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2019 5
4 f 2 1.30 GRAJA Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/4372/17 2019 BEZ LDK!
5 f 2 1.30 ŁUKACZ Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- B.D. SITARSKI Michał # , Z/4220/19 , 2019 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 4.89 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U16 SL +0.4 IV B.D. Z/3397/18 2019 4 LDK!
2 f 1 4.77 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +0.2 V CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2019 3 LDK!
3 f 1 4.41 SKORUPA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL +1.0 -- SITARSKI Michał Z/4219/19 2019
4 f 1 4.23 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/2986/18 2019 5 LDK!
5 f 1 3.90 REGDAS Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -0.3 -- MALARZ Beata LDK!
6 f 1 3.85 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +1.0 -- CHRIST Marek Z/0817/18 2019 4 LDK!
7 f 1 3.64 STEPANIUK Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +0.7 -- MALARZ Beata LDK!
W dal strefa K
1 f 1 3.65 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 09 U12 SL 0.0 -- BIELA Marek Z/3861/19 2019 LDK!
2 f 1 3.63 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 08 U12 SL 0.0 -- RUSZEL Piotr TRˇBCZYŃSKA Żaneta # , Z/4616/19 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 3.60 ZAWALSKA Jagoda MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 08 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/3414/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 3.52 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1811/19 2019
5 f 1 3.52 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1808/19 2019
6 f 1 3.51 RAJCA Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 U12 SL 0.0 --
7 f 1 3.47 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 08 U12 SL 0.0 -- SZYJKA Beata
8 f 1 3.45 CHOJNACKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1794/19 2019
9 f 1 3.38 PODOLSKA Matylda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1803/19 2019
10 f 1 3.35 WALA Katarzyna KB MOSiR Jastrzębie 08 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub STA¦KIEWICZ Jakub Z/2648/18, Z/4527/19 2019, 2019 LDK!
11 f 1 3.28 URBAŃSKA Judyta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 U12 SL 0.0 -- MALARZ Beata LDK!
12 f 1 3.27 KOŁACZYK Malwina CKS Budowlani Częstochowa 09 U12 SL 0.0 -- LAMCH Mariola LDK!
13 f 1 3.25 KAPTUR Zuzanna MCKiS Jaworzno 08 U12 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef Z/2595/19 2019
14 f 1 3.22 BAHER Fryel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/4651/19 2019 LDK!
15 f 1 3.15 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1798/19 2019
16 f 1 3.14 MA¦LANKA Lena GKS Piast Gliwice 08 U12 SL 0.0 -- MATUSZ Mirosława Z/3305/18 2019 BEZ LDK!
17 f 1 3.11 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/4652/19 2019 LDK!
18 f 1 3.10 PIETRYKA Emilia KB MOSiR Jastrzębie 09 U12 SL 0.0 -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4642/19 , 2019 LDK!
19 f 1 2.92 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1804/19 2019
20 f 1 2.90 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1817/19 2019
21 f 1 2.87 WROBEL Ula TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/4654/19 2019 LDK!
22 f 1 2.80 GÓRKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1815/19 2019
23 f 1 2.80 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1800/19 2019
1 f 2 5.00 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2019 4 LDK!
2 f 2 4.68 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2019 LDK!
3 f 2 4.57 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2019 5 LDK!
4 f 2 4.40 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2019 LDK!
5 f 2 4.32 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL 0.0 --
6 f 2 4.27 FILIPOWSKA Paula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/4565/17 2019 BEZ LDK!
7 f 2 4.16 WYDRA Aleksandra GKS Piast Gliwice 07 U14 SL 0.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1190/19 2019 LDK!
8 f 2 4.12 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL 0.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2019 BEZ LDK!
9 f 2 4.07 BIAŁOBRZEWSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/0003/19 2019 BEZ LDK!
10 f 2 4.01 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2019 BEZ LDK!
11 f 2 3.90 MUSIK Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL 0.0 -- LAMCH Mariola LDK!
12 f 2 3.72 SIKORA Laura MCKiS Jaworzno 06 U14 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef Z/2607/19 2019
13 f 2 3.59 GRUBIN Katarzyna GKS Piast Gliwice 06 U14 SL 0.0 -- HOLIK Elżbieta
14 f 2 3.59 MˇCZKA Linda CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4605/19 , 2019 LDK!
15 f 2 3.56 RYCZKOWSKA Hanna MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL 0.0 -- SZYJKA Beata
16 f 2 3.50 KOWALSKA Jagoda MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL 0.0 -- SZYJKA Beata
17 f 2 3.38 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2019 BEZ LDK!
18 f 2 3.36 BOROWIK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL 0.0 -- HYJEK Katarzyna
19 f 2 3.34 WAWRZYŃCZAK Maja CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL 0.0 -- LAMCH Mariola Z/4657/19 2019 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.35 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2019 4 LDK!
2 f 1 9.79 PRZYBYŁO Adrianna UKS Czwórka Żory 04 U16 SL V B.D.
3 f 1 9.44 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5 LDK! 76
4 f 1 8.84 KOSS Natalia UKS Czwórka Żory 04 U16 SL V B.D.
5 f 1 8.31 GRZESICKA Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3901/19 2019 LDK!
6 f 1 7.01 JASNOCH Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/4374/17 2019 BEZ LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 45.50 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 40.50 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- RUSZEL Piotr BEZ LDK!
3 f 1 39.50 SAŁAHUB Oliwia TS AKS Chorzów 06 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3685/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 32.50 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19 2019 BEZ LDK!
5 f 1 29.50 BEK Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL -- HYJEK Katarzyna
6 f 1 28.50 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 21.50 FRANICZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL -- SZYJKA Beata
8 f 1 19.00 OWCZAREK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -- B.D. Z/4637/19 2019 LDK!
9 f 1 17.00 JANIK Julia GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- MATUSZ Mirosława Z/1184/19 2019 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 28.31 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
2 f 1 21.15 GĘBSKA Julia TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3043/18 2019
3 f 1 12.61 GRUCHEL Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1499/19 2019 LDK!
60 m M
1 1 s 1 7.56 LIBURA Jakub LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -0.8 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0978/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 7.80 LIBURA Sebastian LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -0.8 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0979/18 2019 5 LDK!
3 4 s 1 8.23 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL -0.8 -- KOBĘDZA Jan Z/3572/19 2019
4 5 s 1 8.41 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -0.8 -- WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2019 BEZ LDK!
5 6 s 1 8.89 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -0.8 -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2019 BEZ LDK!
6 7 s 1 8.92 KOWALSKI Robert UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -0.8 -- WAJDA Aleksandra Z/4516/18 2019 BEZ LDK!
7 12 s 1 9.18 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 07 U14 SL -0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/4356/19 2019 BEZ LDK!
1 9 s 2 8.98 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 07 U14 SL -0.8 -- BIELA Marek Z/2843/18 2019 BEZ LDK!
2 11 s 2 9.17 NOWAK Igor MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -0.8 -- BEDNARCZYK Józef Z/2603/19 2019 BEZ
3 13 s 2 9.40 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 07 U14 SL -0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/4357/19 2019 BEZ LDK!
4 16 s 2 9.63 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -0.8 -- SPISAK Barbara Z/1713/19 2019 BEZ LDK!
5 17 s 2 9.65 MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -0.8 -- SPISAK Barbara Z/3059/19 2019 BEZ LDK!
6 18 s 2 9.73 SYREK Mateusz MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -0.8 -- B.D. Z/2609/19 2019 BEZ
7 22 s 2 10.54 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -0.8 -- GÓRKA Aleksander Z/4306/18 2019 BEZ
1 3 s 3 8.15 MIKUŁA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.4 -- B.D. Z/3211/19 2019
2 8 s 3 8.96 ROGACZ Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.4 -- GÓRECKA Małgorzata GÓRECKA Małgorzata Z/3015/18 2019 BEZ LDK!
3 15 s 3 9.52 WILCZEK Jakub GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -0.4 -- HOLIK Elżbieta
4 19 s 3 9.80 POGONOWSKI Adam GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -0.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam LDK!
5 21 s 3 10.39 WARZECHA Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -0.4 -- GÓRKA Aleksander Z/4314/18 2019 BEZ
6 23 s 3 10.57 CIE¦LA Daniel GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -0.4 -- HOLIK Elżbieta
1 10 s 4 9.10 MIGDALSKI Marcin GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -1.2 -- HOLIK Elżbieta
2 14 s 4 9.48 GŁOWNIA Kacper MCKiS Jaworzno 07 U14 SL -1.2 -- BEDNARCZYK Józef Z/2591/19 2019
3 20 s 4 10.09 STĘPNIEWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL -1.2 -- GÓRECKA Małgorzata Z/4165/19 2019
1 2 e 1 9.17 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -1.1 -- SPISAK Barbara # Z/4296/18 2019 BEZ LDK!
2 4 e 1 9.60 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 09 U12 SL -1.1 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2019 LDK!
3 5 e 1 9.64 LUBOŃ Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 08 U12 SL -1.1 -- RZEWNICKI Wiktor LDK!
4 6 e 1 9.65 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -1.1 -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2019 LDK!
5 8 e 1 9.78 GROSS Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -1.1 -- B.D. Z/1814/19 2019
6 22 e 1 10.54 BRZˇKALIK Tadeusz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 09 U12 SL -1.1 -- B.D. LDK!
1 14 e 2 10.14 SZOMBARA Miłosz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 10 U12 SL -0.8 -- B.D. LDK!
2 16 e 2 10.19 WI¦NIOWSKI Antoni UKS Trójka Mikołów 09 U12 SL -0.8 -- WAJDA Aleksandra Z/2329/18 2019 BEZ LDK!
3 22 e 2 10.54 ¦LUZ Gabry¶ GKS Piast Gliwice 08 U12 SL -0.8 -- HOLIK Elżbieta
4 26 e 2 10.60 PA¦ Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 08 U12 SL -0.8 -- RZEWNICKI Wiktor LDK!
5 27 e 2 10.63 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 09 U12 SL -0.8 -- B.D. LDK!
6 30 e 2 10.97 KURLEJ Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 09 U12 SL -0.8 -- RZEWNICKI Wiktor LDK!
7 36 e 2 11.36 ŁAPOT Franciszek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -0.8 -- B.D. Z/1810/19 2019
8 37 e 2 11.38 BAGIŃSKI Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -0.8 -- B.D. Z/1795/19 2019
1 3 e 3 9.28 NOCOŃ Konrad RMKS Rybnik 08 U12 SL -0.1 -- FOJCIK Dorota
2 10 e 3 9.91 MROWIEC Tomasz MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -0.1 -- B.D.
3 11 e 3 9.94 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -0.1 -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2019 LDK!
4 13 e 3 9.97 KOZIOŁ Szymon GKS Piast Gliwice 08 U12 SL -0.1 -- MATUSZ Mirosława Z/3304/18 2019 LDK!
5 18 e 3 10.31 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 08 U12 SL -0.1 -- HYJEK Katarzyna
6 19 e 3 10.36 KIDERYS Olivier MKS-SMS Victoria Racibórz 08 U12 SL -0.1 -- HYJEK Katarzyna
7 20 e 3 10.43 KOCIK Kamil RMKS Rybnik 08 U12 SL -0.1 -- FOJCIK Dorota FOJCIK Dorota
1 1 e 4 8.78 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 08 U12 SL -1.2 -- B.D. Z/1364/19 2019
2 12 e 4 9.95 GUTOWSKI Remigiusz RMKS Rybnik 08 U12 SL -1.2 -- FOJCIK Dorota
3 21 e 4 10.45 DANILUK Kamil MCKiS Jaworzno 08 U12 SL -1.2 -- BEDNARCZYK Józef Z/2589/19 2019
4 24 e 4 10.55 MILICZEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -1.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/1728/19 2019 LDK!
5 28 e 4 10.71 KONOPACKI Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 08 U12 SL -1.2 -- HYJEK Katarzyna
6 40 e 4 11.77 KALINA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -1.2 -- B.D. Z/1813/19 2019
1 7 e 5 9.73 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 08 U12 SL -0.5 -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2019
2 9 e 5 9.90 MˇCZKA Aleksander TS AKS Chorzów 09 U12 SL -0.5 -- B.D. Z/4389/19 2019 LDK!
3 15 e 5 10.17 DROŻNIEWICZ Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -0.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/1721/19 2019 LDK!
4 25 e 5 10.56 LAMPART Mateusz MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -0.5 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0939/19 2019 LDK!
5 33 e 5 11.18 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -0.5 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0931/19 2019 BEZ LDK!
6 38 e 5 11.58 BUCIOR Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -0.5 -- B.D. Z/1816/19 2019
1 17 e 6 10.25 PAWULA Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 09 U12 SL -0.8 -- RZEWNICKI Wiktor LDK!
2 29 e 6 10.91 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -0.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2019 LDK!
3 31 e 6 10.99 WOJACZEK Tymoteusz KB MOSiR Jastrzębie 10 U12 SL -0.8 -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4643/19 , 2019 LDK!
4 32 e 6 11.12 ŁOPATA Aleksander MCKiS Jaworzno 09 U12 SL -0.8 -- BEDNARCZYK Józef Z/2599/19 2019
5 34 e 6 11.30 MOŻDŻONEK Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -0.8 -- B.D. Z/1809/19 2019
6 35 e 6 11.34 JAGIELSKI Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -0.8 -- SPISAK Barbara LDK!
7 39 e 6 11.61 NEJMAN Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -0.8 -- B.D. Z/1807/19 2019
100 m M
1 1 s 1 12.09 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -0.5 IV CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 12.13 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.5 IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 12.19 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 05 U16 SL -0.5 IV PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2019 5
4 4 s 1 12.74 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -0.5 V KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2019 BEZ
1 5 s 2 12.91 MALORNY Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -1.0 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0942/19 2019 BEZ
2 6 s 2 13.19 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -1.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2019 LDK!
3 7 s 2 13.21 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2320/19 2019 LDK!
4 8 s 2 14.04 DYBAŁA Michał MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -1.0 -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof , Z/0445/18 , 2019 BEZ LDK!
5 9 s 2 14.65 DYMAREK Filip GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -1.0 -- RAMUS Józef # Z/1182/19 2019 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.44 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL II HOMA Wioleta Z/2034/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 37.87 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL III LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 37.94 MLECZEK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL III PILAREK Sławomir Z/5124/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 38.41 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 04 U16 SL III KRUPA Iwona Z/4762/18 2019 5
5 5 s 1 40.28 SÓWKA Maciej TL ROW Rybnik 04 U16 SL IV OLSZAR Michał Z/3065/19 2019 LDK!
1 6 s 2 40.61 WYDMUCH Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V CIUK Marek Z/3342/19 2019 LDK!
2 7 s 2 42.18 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK!
3 10 s 2 44.52 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3455/19 2019 LDK!
1 8 s 3 42.34 TRESZCZOTKO Dominik GKS Piast Gliwice 04 U16 SL V RAMUS Józef Z/1665/19 2019 LDK!
2 9 s 3 42.41 SZWAJNOCH Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V LDK!
3 11 s 3 47.18 FABI¦ Adam TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3042/18 2019
4 12 s 3 48.32 NOWAK Dawid MCKiS Jaworzno 04 U16 SL --
1 2 s 4 45.25 KLOSE Piotr MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U14 SL -- B.D. LDK!
2 3 s 4 45.75 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2019 BEZ LDK!
3 4 s 4 49.57 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2019 BEZ LDK!
4 6 s 4 51.58 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 07 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/2185/18 2019 BEZ LDK!
5 9 s 4 52.78 BOROWICZ Adam CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr BEZ LDK!
6 12 s 4 53.96 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2019
1 1 s 5 44.07 KLISZ Karol UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/2884/19 2019 LDK!
2 8 s 5 52.20 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 07 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/4979/18 2019 BEZ LDK!
3 11 s 5 53.83 JASITA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL -- MORKA Piotr
4 13 s 5 54.39 FIL Jakub MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0930/19 2019 BEZ LDK!
5 14 s 5 54.41 JANAS Rafał TS AKS Chorzów 07 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4355/19 2019 BEZ LDK!
1 5 s 6 49.73 BRZOZOWSKI Adam MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL -- SZYJKA Beata
2 7 s 6 51.94 CHUDERSKI Adrian MCKiS Jaworzno 07 U14 SL --
3 10 s 6 53.41 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL -- MORKA Piotr
4 15 s 6 55.28 SZALBOT Arkadiusz LKS Pogórze Skoczów 07 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1471/19 2019
5 16 s 6 62.40 KOWOLIK Łukasz MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- B.D. LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:41.64 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- SITARSKI Michał # Z/0006/19 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:44.21 ZACZYK Łukasz TS AKS Chorzów 07 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3686/18 2019 BEZ
3 3 s 1 1:47.44 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:47.94 MˇDRY Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta BEZ LDK!
5 5 s 1 1:48.69 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4599/19 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:48.74 DARLIŃSKI Dawid GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- HOLIK Elżbieta Z/1181/19 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:50.35 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 06 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2064/18 2019 BEZ
8 8 s 1 1:53.81 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2019 BEZ
9 9 s 1 1:59.87 KOKOSZKA Antoni MKS Iskra Pszczyna 07 U14 SL -- BIELA Marek Z/2845/18 2019 BEZ LDK!
10 10 s 1 2:21.07 SOBCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL -- MORKA Piotr
1 1 s 2 1:29.44 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
2 2 s 2 1:29.46 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz GAJEWSKI Wojciech Z/2065/18 2019 LDK!
3 3 s 2 1:31.36 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2019 4 LDK!
4 4 s 2 1:33.11 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2019 5 LDK!
5 5 s 2 1:33.67 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0450/18 2019 5 LDK!
6 6 s 2 1:43.25 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3306/19 2019 LDK!
7 7 s 2 1:43.48 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/1023/19 2019 BEZ LDK!
8 8 s 2 1:45.08 KĘDZIOR Marcin LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1467/19 2019
1000 m M
1 1 s 1 3:03.59 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/1026/19 , 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:17.17 SZEPS Jan CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- CIUK Marek Z/1526/19 2019
3 3 s 1 3:47.44 HARWIG Dawid MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- B.D.
Wzwyż M
1 f 1 1.45 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- SITARSKI Michał # Z/4211/19 2019 BEZ LDK!
2 f 1 1.40 MUSIAŁ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
3 f 1 1.35 PAŁASZ Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4598/19 2019 BEZ LDK!
4 f 1 1.15 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- GÓRKA Aleksander Z/4309/18 2019 BEZ
5 f 1 1.00 PACHE Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- GÓRKA Aleksander Z/4307/18 2019 BEZ
1 f 2 1.55 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -- DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ LDK! 16 63
2 f 2 1.40 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2019
W dal M
1 f 1 6.15 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.8 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK!
2 f 1 4.88 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL +0.4 -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta # , Z/2531/18 , 2019 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.15 FILIPIEC Kacper MKS Iskra Pszczyna 08 U12 SL 0.0 -- BIELA Marek Z/3856/19 2019 LDK!
2 f 1 4.06 KUBIAK Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1564/18 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 4.02 STAWOWY Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 U12 SL 0.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/4166/19 2019
4 f 1 3.84 WÓJCIK Michał TS AKS Chorzów 08 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/4391/19 2019 LDK!
5 f 1 3.82 STRUZIK Mateusz RMKS Rybnik 09 U12 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota
6 f 1 3.78 MYSZOR Hubert RMKS Rybnik 09 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał
7 f 1 3.75 TISZBIEREK Borys GKS Piast Gliwice 08 U12 SL 0.0 -- MATUSZ Mirosława Z/3312/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 3.66 BARANOWSKI Jan MOS CSiR D±browa Górnicza 09 U12 SL 0.0 -- RZEWNICKI Wiktor LDK!
9 f 1 3.64 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara # Z/4312/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 3.63 NOWAK Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 10 U12 SL 0.0 -- SITARSKI Michał Z/3694/19 2019
11 f 1 3.57 KUREK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1793/19 2019
12 f 1 3.57 ZAJˇC Bartosz TS AKS Chorzów 09 U12 SL 0.0 -- B.D.
13 f 1 3.55 LEWANDOWICZ Mateusz GKS Piast Gliwice 08 U12 SL 0.0 -- HOLIK Elżbieta Z/1661/19 2019 LDK!
14 f 1 3.50 KRYCA Kacper TS AKS Chorzów 09 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/4388/19 2019 LDK!
15 f 1 3.50 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/4366/19 2019 LDK!
16 f 1 3.50 KRUZEL Tomasz TS AKS Chorzów 08 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/4393/19 2019 BEZ LDK!
17 f 1 3.40 ŻURAWIK Konrad MCKiS Jaworzno 08 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/2611/19 2019 BEZ
18 f 1 3.38 WRÓBLEWSKI Maksymilian GKS Piast Gliwice 08 U12 SL 0.0 -- MATUSZ Mirosława Z/3313/18 2019 BEZ LDK!
19 f 1 3.37 MUSIOŁ Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- GÓRKA Aleksander Z/4304/18 2019
20 f 1 3.34 RYNDAK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- GÓRKA Aleksander Z/4308/18 2019
21 f 1 3.32 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 08 U12 SL 0.0 -- RZEWNICKI Wiktor LDK!
22 f 1 3.24 DZWONEK Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- GÓRKA Aleksander Z/4297/18 2019 BEZ
23 f 1 2.80 BABIARZ Jakub GKS Piast Gliwice 09 U12 SL 0.0 -- MATUSZ Mirosława
1 f 2 5.50 OGIEGŁO Szymon LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5379/18 2019 BEZ LDK!
2 f 2 5.30 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 06 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1953/19 2019 LDK!
3 f 2 4.83 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/3163/19 2019 LDK!
4 f 2 4.45 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2019 BEZ LDK!
5 f 2 3.85 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie # 07 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub STA¦KIEWICZ Jakub Z/5617/18, Z/4516/19 2019, 2019 LDK!
6 f 2 3.72 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL 0.0 -- GÓRKA Aleksander Z/4313/18 2019 BEZ
7 f 2 3.70 STRYCZEK Mikołaj MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL 0.0 -- HYJEK Katarzyna
8 f 2 3.08 ZAJDA Tymoteusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL 0.0 -- GÓRKA Aleksander Z/4316/18 2019 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 10.48 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2019 5 LDK!
2 f 1 10.21 KRĘŻEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4147/19 2019 LDK!
3 f 1 9.36 CHOWANIAK Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir # Z/5309/19 2019 LDK!
4 f 1 9.31 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1498/19 2019 LDK!
5 f 1 8.57 NOWAK Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- LDK!
6 f 1 7.36 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/5100/19 , 2019 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 47.50 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 06 U14 SL -- B.D. Z/1363/19 2019
2 f 1 40.00 JURA Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4619/19 2019 BEZ LDK!
3 f 1 39.50 KOS Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 07 U14 SL -- SZYJKA Beata 16
4 f 1 39.50 GIESZCZYK Tymon GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -- HOLIK Elżbieta
5 f 1 38.50 ADAMUSZEK Jakub MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/3779/19 2019
6 f 1 38.00 JA¦KIEWICZ Miłosz GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- MATUSZ Mirosława Z/3301/18 2019 LDK!
7 f 1 38.00 DROŻNIAK Antoni TL Athletics Jastrzębie # 06 U14 SL -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4591/19 , 2019 LDK!
8 f 1 35.50 PIECYK Wiktor TS AKS Chorzów 07 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4353/19 2019 BEZ LDK!
9 f 1 35.00 MROZEK Łukasz GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- B.D.
10 f 1 34.50 WOJCIECHOWSKI Michal TS AKS Chorzów 07 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4383/19 2019 BEZ LDK!
11 f 1 34.00 JUSZCZYK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL -- RUSZEL Piotr LDK!
12 f 1 34.00 WOJACZEK Remigiusz TL Athletics Jastrzębie # 06 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4528/19 , 2019 LDK!
13 f 1 30.50 OLEJNICZAK-JASICKI Szymon GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- MATUSZ Mirosława Z/3308/18 2019 LDK!
14 f 1 29.50 HEBA Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- GÓRKA Aleksander Z/4299/18 2019
15 f 1 27.50 CENDROWSKI Marcel GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- MATUSZ Mirosława Z/3298/18 2019 LDK!
16 f 1 27.00 PAŁKA Bartosz GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -- HOLIK Elżbieta
17 f 1 22.00 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- RUSZEL Piotr LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 39.82 LISAK Jakub MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U16 SL V B.D. Z/3162/19 2019 LDK!
2 f 1 33.96 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał SPISAK Barbara # Z/4373/17 2019 BEZ LDK!
3 f 1 33.16 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 05 U16 SL -- B.D. Z/3404/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 29.71 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/3425/19 2019 5 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.160466194153 sekund