Chorzów 01.06.2019
II rzut ligi U16. Grupa B [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.77 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +2.1 III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK! 122
2 s 1 13.04 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +2.1 III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2019 3 LDK!
3 s 1 13.11 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +2.1 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2019 4 LDK!
4 s 1 13.12 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +2.1 III DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2019 4 LDK! 67 107
5 s 1 13.28 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +2.1 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2920/18 2019 5 LDK!
6 s 1 13.36 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +2.1 IV DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/3419/18 , 2019 4 LDK! 97
7 s 1 13.72 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +2.1 IV KOTUŁA Krzysztof Z/2771/15 2019 3
8 s 1 14.77 SKORUPA Izabela TS AKS Chorzów # 06 U14 SL +2.1 -- B.D.
1 s 2 13.49 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL +2.2 IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3014/18 2019 BEZ LDK!
2 s 2 13.50 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +2.2 IV MICHALSKA Alicja Z/3254/19 2019 BEZ
3 s 2 13.58 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +2.2 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0458/18 2019 3 LDK! 89
4 s 2 13.59 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 06 U14 SL +2.2 IV ROLAK Dorota Z/1946/19 2019 LDK!
5 s 2 13.63 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +2.2 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2019 3 LDK! 87
6 s 2 13.72 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 05 U16 SL +2.2 IV ROLAK Dorota Z/2899/18 2019 5
7 s 2 14.03 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +2.2 V MICHALSKA Alicja Z/3048/18 2019 5 LDK!
1 s 3 13.83 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +1.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5639/18 2019 5 LDK!
2 s 3 13.99 RYBAK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL +1.3 V PILAREK Sławomir Z/3353/18 2019 BEZ LDK!
3 s 3 14.11 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +1.3 V PILAREK Sławomir Z/1563/18 2019 BEZ LDK!
4 s 3 14.13 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +1.3 V KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2019 BEZ
5 s 3 14.20 HAJDUK Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL +1.3 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1926/19 2019
6 s 3 14.23 WICHEREK-DROST Wiktoria MKS-MOS Katowice 05 U16 SL +1.3 V ROLAK Dorota Z/1950/19 2019 BEZ
7 s 3 14.27 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +1.3 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
8 s 3 16.39 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +1.3 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0816/18 2019 5 LDK!
1 s 4 13.81 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL +0.2 V CIUK Marek Z/1527/19 2019
2 s 4 14.07 FUKLIN Adrianna MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL +0.2 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1932/19 2019 5
3 s 4 14.42 MACIASZEK Małgorzata TS AKS Chorzów 05 U16 SL +0.2 V GRUCHEL Marzena Z/3031/18 2019 BEZ
4 s 4 14.50 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL +0.2 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2019 BEZ LDK!
5 s 4 15.02 CHOWANIAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL +0.2 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
6 s 4 15.03 LENDZIK Emilia TS AKS Chorzów 04 U16 SL +0.2 -- PODCHUL Krzysztof Z/3742/18 2019 BEZ
7 s 4 17.08 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 10 U12 SL +0.2 -- PASZTA Wiesław Z/2182/18 2019 BEZ LDK!
8 s 4 17.19 GˇSIOR Lucyna UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL +0.2 -- PASZTA Anna Z/3698/19 2019 LDK!
1 s 5 13.53 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +2.8 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
2 s 5 13.75 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +2.8 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2019 3 LDK!
3 s 5 13.93 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +2.8 V MICHALSKA Alicja Z/3253/19 2019 BEZ
4 s 5 14.77 PLATA Milena MKS-MOSM Bytom # 08 U12 SL +2.8 -- B.D. Z/0950/19 2019 BEZ LDK!
5 s 5 15.16 SAŁAHUB Oliwia TS AKS Chorzów 06 U14 SL +2.8 -- GRUCHEL Marzena Z/3685/18 2019 BEZ LDK!
6 s 5 15.70 JÓZEFOWICZ Amelia UKS Chromik Mysłowice # 08 U12 SL +2.8 -- PASZTA Anna Z/2881/19 2019 LDK!
7 s 5 16.23 PAWĘZOWSKA Julia UKS Chromik Mysłowice 07 U14 SL +2.8 -- PASZTA Anna Z/2885/19 2019 LDK!
1 s 6 14.68 LIPSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL +1.6 -- ROLAK Dorota Z/0909/18 2019 BEZ
2 s 6 14.78 MAZUR Julia MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL +1.6 -- KOTUŁA Krzysztof Z/1261/19 2019 LDK!
3 s 6 15.46 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL +1.6 -- PASZTA Anna Z/2179/18 2019 BEZ LDK!
4 s 6 15.70 OSMAŃSKA Laura UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL +1.6 -- PASZTA Anna Z/2184/18 2019 LDK!
5 s 6 17.28 MUSIALIK Lena UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL +1.6 -- PASZTA Wiesław Z/2886/19 2019
6 s 6 17.70 WOJTERA Marta UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL +1.6 -- PASZTA Anna Z/2883/19 2019 LDK!
300 m K
1 s 1 44.73 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/0996/15 2019 3
2 s 1 45.23 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/0936/19 2019 5
3 s 1 45.87 DŻUMAŁO Oliwia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- B.D.
4 s 1 47.69 PEŁKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL V PASZTA Anna Z/4355/18 2019 BEZ LDK!
5 s 1 50.59 OSSOWSKA Julia UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/3700/19 2019
6 s 1 53.05 GWIAZDA Wiktoria TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3029/18 2019 BEZ
1 s 2 43.62 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2019 3 LDK!
2 s 2 45.37 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2019 LDK!
3 s 2 46.11 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0929/19 2019 BEZ
4 s 2 47.53 MUCHA Kinga UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL V PASZTA Anna Z/3699/19 2019
5 s 2 51.57 POLIWODA Nicola TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3032/18 2019 BEZ
1 s 3 49.69 KUSZYK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1939/19 2019 BEZ
2 s 3 49.93 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1938/19 2019
3 s 3 50.99 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 07 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1936/19 2019 BEZ
4 s 3 51.21 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -- B.D. Z/0957/19 2019 LDK!
5 s 3 52.05 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL -- PASZTA Anna Z/2905/19 2019 LDK!
6 s 3 52.17 URBAŃSKA Magdalena MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- B.D.
1 s 4 43.11 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 05 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2019 2 LDK!
2 s 4 46.81 KATRYNIOK Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof Z/0447/18 2019 5 LDK!
3 s 4 46.95 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0454/18 2019 BEZ LDK!
4 s 4 47.31 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 07 U14 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2019 5 LDK!
5 s 4 55.37 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -- B.D.
1 s 5 47.04 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 05 U16 SL V CHRIST Marek Z/0966/19 2019 LDK!
2 s 5 47.07 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0926/19 2019 BEZ LDK!
3 s 5 47.25 SZPIR Monika GKS Piast Gliwice 04 U16 SL V RAMUS Józef Z/1189/19 2019 LDK!
4 s 5 48.83 KRAWCZYK Maja GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1176/19 2019 LDK!
5 s 5 49.21 KUPCZAK Sara MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0938/19 2019 BEZ LDK!
1 s 6 47.76 SOBOL Wiktoria TS AKS Chorzów 04 U16 SL V PODCHUL Krzysztof Z/4378/19 2019 5
2 s 6 49.23 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2019 LDK!
3 s 6 49.55 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2019 LDK!
4 s 6 51.91 BRONISZEWSKA Maja MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0959/19 2019 BEZ LDK!
5 s 6 52.23 SOŁTYSIAK Ewa UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/2904/19 2019 LDK!
6 s 6 54.81 NOREK Milena TS AKS Chorzów 09 U12 SL -- B.D. Z/4392/19 2019 LDK!
600 m K
1 s 1 1:37.05 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- B.D. Z/0670/14 2019
2 s 1 1:42.83 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice 02 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1306/16 2019 LDK!
3 s 1 1:51.00 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07 U14 SL -- CHRIST Marek Z/1533/19 2019 LDK!
4 s 1 1:53.42 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2879/19 2019 LDK!
5 s 1 1:54.26 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2019 BEZ LDK!
6 s 1 1:56.76 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 05 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2070/18 2019 5
7 s 1 2:04.34 MĘDREK Julia MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2198/19 2019 LDK!
8 s 1 2:07.62 MACHNIK Wiktoria UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL -- PASZTA Anna Z/2880/19 2019 LDK!
9 s 1 2:18.18 BARON Julia TS AKS Chorzów 07 U14 SL -- CZECH Klaus Z/4148/19 2019 BEZ
1 s 2 1:40.17 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2019 3 LDK!
2 s 2 1:45.26 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 04 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2019 LDK!
3 s 2 1:49.67 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0952/19 , 2019 BEZ LDK!
4 s 2 1:50.63 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2186/18 2019 BEZ LDK!
5 s 2 1:52.15 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/3090/18 2019 BEZ LDK!
6 s 2 1:55.11 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2019 BEZ
7 s 2 2:03.99 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0953/19 2019 BEZ LDK!
1 s 3 1:49.27 SCHYMCZYK Kinga UKS Olimpia Zabrze 06 U14 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1772/19 2019
2 s 3 1:49.80 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 05 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1948/19 2019
3 s 3 1:55.88 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2019
4 s 3 1:56.46 WYDMUCH Michalina CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- CIUK Marek Z/3312/19 2019
5 s 3 1:58.06 JABŁOŃSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/0857/19 2019
6 s 3 2:01.26 GEC Oliwia GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- MATUSZ Mirosława MATUSZ Mirosława Z/1199/19 2019 LDK!
7 s 3 2:03.88 ALBERSKA Emilia TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3023/18 2019 BEZ
8 s 3 2:21.28 OSMAN Aleksandra UKS Chromik Mysłowice 07 U14 SL -- SZENDERA Józef Z/2176/18 2019 BEZ LDK!
1000 m K
1 s 1 3:15.72 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2019 3
2 s 1 3:16.78 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL IV CHRIST Marek Z/0817/18 2019 4 LDK!
3 s 1 3:25.88 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0906/18 2019 5
4 s 1 3:49.06 ZAKRZEWSKA Paulina UKS Chromik Mysłowice 07 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2187/18 2019 BEZ LDK!
80 pł K
1 s 13.56 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +9.9 IV MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019
2 s 15.25 BURZAWA Wiktoria GKS Piast Gliwice 05 U16 SL +9.9 -- RAMUS Józef Z/1191/19 2019 BEZ LDK!
200 m pł K
1 s 1 33.33 STROINSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +1.0 IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3022/18 2019 5 LDK!
2 s 1 35.67 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +1.0 V MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2019
3 s 1 36.31 BEYER Julia TS AKS Chorzów 05 U16 SL +1.0 -- GRUCHEL Marzena Z/3024/18 2019 5
1 s 2 32.72 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +1.2 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
2 s 2 33.56 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +1.2 IV PASZTA Anna Z/3957/18 2019 BEZ LDK!
3 s 2 34.86 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 04 U16 SL +1.2 V ROLAK Dorota Z/2902/18 2019 BEZ
4 s 2 35.48 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL +1.2 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2019
1 s 3 33.77 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.7 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK!
2 s 3 41.13 DZIEKOŃSKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +0.7 -- MALARZ Beata PASZTA Anna , Z/3960/18 , 2019 BEZ LDK!
  s 3 DNF DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +0.7 -- PASZTA Anna MALARZ Beata Z/3958/18 2019 BEZ LDK!
4x100 m K
1 s 1 52.84 CYRULIŃSKA Anna
CICHOCKA Anastazja
MARCZEWSKA Karolina
TRˇBCZYŃSKA Nadia
CKS Budowlani Częstochowa 03
04
04
05
U18 SLK -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta
, Z/4415/17
Z/2921/18
Z/3048/18
Z/2920/18
, 2019
2019
2019
2019
4
3
5
5
2 s 1 53.83 WICHEREK-DROST Wiktoria
SMORCZEWSKA Hanna
¦RUTEK Ewa
SŁOMSKA Magdalena
MKS-MOS Katowice 05
05
04
06
U16 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1950/19
Z/2899/18
Z/2902/18
Z/1946/19
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
BEZ

3 s 1 54.60 MALINA Rozalia
STROINSKA Zofia
PEŁKA Oliwia
BRZOZOWSKA Zuzanna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04
05
06
05
U16 SLK -- PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/3735/17
Z/3022/18
Z/4355/18
Z/3957/18
2019
2019
2019
2019
3
5
BEZ
BEZ
4 s 1 54.72 KRYSTOSIK Maja
WAWRYKA Zuzanna
ZIMOLˇG Oliwia
BOREK Wiktoria
MKS-MOSM Bytom 05
04
05
06
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
SZCZYRK Janusz
Z/0936/19
Z/0458/18
Z/0457/18
Z/0926/19
2019
2019
2019
2019
5
3
3
BEZ
5 s 1 56.52 KUCHNIA Karolina
MUCHA Kinga
OSSOWSKA Julia
CHRAPKA Jagoda
UKS Chromik Mysłowice 04
06
06
06
U16 SLK -- PASZTA Wiesław
PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/0996/15
Z/3699/19
Z/3700/19
Z/2879/19
2019
2019
2019
2019
3



6 s 1 58.14 LIPSKA Anna
HAJDUK Aleksandra
ROKICKA Weronika
FUKLIN Adrianna
MOS CSiR D±browa Górnicza 04
05
05
05
U16 SLK -- ROLAK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/0909/18
Z/1926/19
Z/1930/19
Z/1932/19
2019
2019
2019
2019
BEZ


5
1 s 2 52.70 BOREK Wiktoria
AUGUSTINIOK Kamila
PIENIEK Vanessa
ROMBERG Karolina
MKS-MOSM Bytom 06
06
04
05
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
Z/0926/19
Z/0961/19
Z/0452/18
, Z/0952/19
2019
2019
2019
, 2019
BEZ

3
BEZ
2 s 2 52.89 KARMELITA Julia
GOŁĘBIEWSKA Alicja
PLAMINIAK Roksana
DUDA Patrycja
AZS-AWF Katowice 07
05
05
07
U16 SLK -- CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/1533/19
Z/0816/18
, Z/0818/18
, Z/2780/18
2019
2019
, 2019
, 2019

5
4
BEZ
3 s 2 55.15 BURZAWA Wiktoria
LE¦NIAK Matylda
KRAWCZYK Maja
DZIADZIA Anna
GKS Piast Gliwice 05
04
05
04
U16 SLK -- RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1191/19
Z/1177/19
Z/1176/19
, Z/3294/18
2019
2019
2019
, 2019
BEZ


4
4 s 2 58.78 PANASZ Wiktoria
SMALCUGA Oliwia
KUSZYK Kinga
PRZEWIE¬LIK Julia
MOS CSiR D±browa Górnicza 07
06
06
06
U14 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/1936/19
Z/1938/19
Z/1939/19
Z/0919/18
2019
2019
2019
2019
BEZ

BEZ
5
5 s 2 62.55 GANDOR Martyna
OSMAN Aleksandra
ZAKRZEWSKA Paulina
OSMAŃSKA Oliwia
UKS Chromik Mysłowice 07
07
07
06
U14 SLK -- PASZTA Anna
SZENDERA Józef
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/2888/19
Z/2176/18
Z/2187/18
Z/2186/18
2019
2019
2019
2019

BEZ
BEZ
BEZ
1 s 3 52.64 SZCZYRBA Aleksandra
CICHY Laura
OZIĘBŁO Wanessa
MAJKA Emilia
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04
04
04
05
U16 SLK -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
Z/2410/17
Z/2407/17
, Z/4612/17
Z/1563/18
2019
2019
, 2019
2019
3
3
4
BEZ
2 s 3 53.97 ¦PIEWAK Magdalena
CAŁUS Barbara
JUNDZIŁŁ Maja
KALINOWSKA Agata
CKS Budowlani Częstochowa 05
04
05
05
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
Z/3254/19
Z/2922/18
Z/3255/19
Z/3253/19
2019
2019
2019
2019
BEZ
5

BEZ
3 s 3 55.98 DUDA Patrycja
PLAMINIAK Roksana
GOŁĘBIEWSKA Alicja
KARMELITA Julia
AZS-AWF Katowice 07
05
05
07
U16 SLK -- CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek
, Z/2780/18
, Z/0818/18
Z/0816/18
Z/1533/19
, 2019
, 2019
2019
2019
BEZ
4
5

4 s 3 58.06 CYGANEK Marta
SOCHACKA Julia
JAŃCZAK Magda
SZPIR Monika
GKS Piast Gliwice 07
07
05
04
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
Z/1192/19
Z/1180/19
Z/5645/18
Z/1189/19
2019
2019
2019
2019

5
4

Wzwyż K
1 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3980/17 2019 4 LDK! 68
2 f 1 1.30 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2019 5 LDK!
3 f 1 1.10 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2019 5 LDK!
W dal K
1 f 1 4.76 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 06 U14 SL +0.4 V ROLAK Dorota Z/1946/19 2019 LDK!
2 f 1 4.54 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 05 U16 SL +1.3 V ROLAK Dorota Z/2899/18 2019 5
3 f 1 3.72 DOBROWOLSKA Małgorzata TS AKS Chorzów 05 U16 SL +3.2 -- GRUCHEL Marzena Z/3026/18 2019 BEZ
4 f 1 3.58 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U14 SL +1.7 -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2019 BEZ LDK!
  3.69 DOBROWOLSKA Małgorzata TS AKS Chorzów 05 U16 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/3026/18 2019 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 9.42 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2019 4 LDK!
2 f 1 8.85 POPIK Anastazja MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/0904/18 2019 BEZ
3 f 1 7.65 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2019 BEZ LDK!
1 f 2 9.44 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2019 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.41 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
2 f 1 32.83 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2019 4 LDK!
3 f 1 25.95 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2019 4 LDK!
4 f 1 25.31 KOKOSZKA Agnieszka MKS-MOS Katowice 04 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/3797/19 2019
5 f 1 23.49 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2019 4 LDK!
6 f 1 22.72 GORGOŃ Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3215/19 2019 BEZ
7 f 1 22.68 BOGDZIEWICZ Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0908/18 2019 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 25.06 ZIÓŁKOWSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0912/18 2019 BEZ
2 f 1 19.26 BOGDZIEWICZ Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0908/18 2019 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 30.40 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
2 f 1 19.39 GĘBSKA Julia TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3043/18 2019
3 f 1 11.98 DRONIA Małgorzata TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3041/18 2019 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 27.80 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -- DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3 36 74
100 m M
1 2 s 1 11.63 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 02 U18 SL +0.3 III BONK Anna Z/3904/18 2019 4
2 3 s 1 11.77 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL +0.3 IV WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2019 4 LDK!
3 7 s 1 12.08 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL +0.3 IV PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2019 5
4 6 s 1 12.08 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 05 U16 SL +0.3 IV PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2019 5
5 15 s 1 13.51 SŁABY Filip TS AKS Chorzów 05 U16 SL +0.3 -- PODCHUL Krzysztof Z/3036/18 2019
6 18 s 1 15.04 MALCHARCZYK Adam TS AKS Chorzów 05 U16 SL +0.3 -- B.D.
1 1 s 2 11.58 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.4 III PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4
2 4 s 2 11.78 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.4 IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK! 97
3 5 s 2 11.86 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +0.4 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ
4 8 s 2 12.10 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.4 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2019 5 LDK! 85
5 10 s 2 12.54 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +0.4 V KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2019 BEZ
6 11 s 2 12.58 DAMSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.4 V PASZTA Anna Z/3972/18 2019 BEZ
1 9 s 3 12.24 K¦CIUK Jakub MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.9 -- B.D.
2 12 s 3 12.70 PORĘBSKI Robert MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL +0.9 V B.D. Z/1929/19 2019
3 13 s 3 12.96 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 06 U14 SL +0.9 -- ROLAK Dorota Z/1953/19 2019 LDK!
4 14 s 3 13.02 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 04 U16 SL +0.9 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2019 5 LDK!
5 16 s 3 13.96 DYBAŁA Michał MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.9 -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof , Z/0445/18 , 2019 BEZ LDK!
6 17 s 3 14.29 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL +0.9 -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2019 BEZ LDK!
300 m M
1 s 1 39.09 MLECZEK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL IV PILAREK Sławomir Z/5124/18 2019 4 LDK!
2 s 1 42.47 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL V LAMCH Czesław Z/1023/19 2019 BEZ LDK!
3 s 1 45.55 ZACZYK Łukasz TS AKS Chorzów 07 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3686/18 2019 BEZ
1 s 2 43.31 KLISZ Karol UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/2884/19 2019 LDK!
2 s 2 47.03 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2019 BEZ LDK!
3 s 2 50.67 KAWKA Szymon TS AKS Chorzów 06 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof
4 s 2 51.07 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 07 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/2185/18 2019 BEZ LDK!
1 s 3 45.30 DYMAREK Filip GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1182/19 2019 BEZ LDK!
2 s 3 48.00 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 08 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2019
3 s 3 58.73 BOROWIEC Mateusz TS AKS Chorzów 08 U12 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3047/18 2019 BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:29.49 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
2 s 1 1:35.29 MORCINEK Szymon UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL V PASZTA Wiesław Z/2398/19 2019 BEZ
3 s 1 1:37.59 TRESZCZOTKO Dominik GKS Piast Gliwice 04 U16 SL V RAMUS Józef Z/1665/19 2019 LDK!
4 s 1 1:39.47 PRZEWODOWSKI Grzegorz MKS-MOS Katowice 04 U16 SL V DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3484/18 2019 BEZ LDK!
5 s 1 1:40.89 ZAJˇC Kamil GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -- KOSTRZEWA Jacek RAMUS Józef , Z/4594/17 , 2019 5 LDK!
6 s 1 1:45.81 ROTER Dawid UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- B.D.
7 s 1 1:51.11 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. , Z/0927/19 , 2019 BEZ LDK!
8 s 1 1:52.61 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2019
9 s 1 2:02.07 KUBICZEK Filip MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0937/19 2019 BEZ LDK!
10 s 1 2:03.11 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2019 LDK!
1 s 2 1:28.87 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
2 s 2 1:33.63 POWOLNY Kewin MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0780/17 2019 5
3 s 2 1:41.11 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/1026/19 , 2019 BEZ LDK!
4 s 2 1:43.75 SURLEJ Dominik TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- CZECH Klaus Z/4174/18 2019 BEZ
5 s 2 1:45.71 ŻUKOWSKI Jan MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1952/19 2019
6 s 2 1:45.71 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2019
7 s 2 1:55.01 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -- B.D. Z/0949/19 2019 LDK!
8 s 2 2:06.07 FIL Jakub MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0930/19 2019 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:47.89 WYDMUCH Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV CIUK Marek Z/3342/19 2019
2 s 1 2:49.00 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2019 5 LDK!
3 s 1 2:49.84 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2019 4 LDK!
4 s 1 2:50.84 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1351/19 2019
5 s 1 2:51.48 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0451/18 2019 4 LDK!
6 s 1 2:52.18 BŁOTKO Jacek UKS Chromik Mysłowice 02 U18 SL -- SZENDERA Józef Z/3703/19 2019 BEZ
7 s 1 2:53.04 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2019 BEZ
8 s 1 2:53.96 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0450/18 2019 5 LDK!
9 s 1 3:10.94 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- MALARZ Beata PASZTA Anna , Z/3733/18 , 2019 BEZ LDK!
10 s 1 3:16.48 GINCZELEWSKI Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- PASZTA Anna Z/3734/18 2019 BEZ LDK!
11 s 1 3:23.34 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 06 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2064/18 2019 BEZ
2000 m M
1 s 1 6:05.99 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2898/18 2019 5
2 s 1 6:09.49 BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2212/19 2019
3 s 1 6:15.73 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1390/16 2019 4
4 s 1 6:27.56 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0695/17 2019 BEZ
5 s 1 6:31.30 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2019 5
  s 1 DNF ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2019 4
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.70 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.8 II MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK!
  s 1 DNF WYDMUCH Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.8 -- CIUK Marek Z/3342/19 2019
4x100 m M
1 1 s 1 45.98 DAMASIEWICZ Aleksander
MLECZEK Piotr
WIECZOREK Jan
DAMSKI Mikołaj
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93
05
04
04
Sen SLK --
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PASZTA Anna
Z/5124/18
, Z/4564/17
Z/3972/18
2019
, 2019
2019
4
4
BEZ
2 2 s 1 48.41 BARTŁOMIEJCZYK Radosław
CHRU¦CIEL Marek
SZCZERBA Kacper
WYDMUCH Kajetan
CKS Budowlani Częstochowa 04
04
04
04
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
CIUK Marek
Z/2074/18
, Z/2075/18
Z/4213/19
Z/3342/19
2019
, 2019
2019
2019
2
3


3 3 s 1 48.71 NOWAK Szymon
DYBAŁA Marek
KORYCIŃSKI Wojciech
MAZUREK Maksymilian
MKS-MOSM Bytom 04
04
04
05
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/0451/18
Z/0444/18
Z/0448/18
Z/0450/18
2019
2019
2019
2019
4
4
5
5
4 4 s 1 51.85 ĆWIK Mateusz
JAENEL Igor
ŻUKOWSKI Jan
KOWALCZYK Paweł
MKS-MOS Katowice 06
04
05
04
U16 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam
Z/1953/19
Z/2897/18
Z/1952/19
Z/3483/18
2019
2019
2019
2019

BEZ

5
5 5 s 1 52.30 CZERNEL Olivier
TRESZCZOTKO Dominik
ZAJˇC Kamil
DYMAREK Filip
GKS Piast Gliwice 06
04
04
05
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
KOSTRZEWA Jacek RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1193/19
Z/1665/19
, Z/4594/17
Z/1182/19
2019
2019
, 2019
2019


5
BEZ
W dal M
1 f 1 5.01 ŁUCKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 05 U16 SL +0.7 -- RAMUS Józef MATUSZ Mirosława Z/5640/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 4.77 NIEDBAŁ Wojciech MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL 0.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0916/18 2019 BEZ
3 f 1 4.73 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.8 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.93 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL IV BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
2 f 1 10.97 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2019 5 LDK!
3 f 1 8.94 CHOWANIAK Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- B.D. PILAREK Sławomir
4 f 1 6.97 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 11.11 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U23 SL -- DMP GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2019 3 51
Dysk (1) M
1 f 1 54.45 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL II BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
2 f 1 35.82 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2019 5
3 f 1 31.00 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2019 5 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 42.47 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2019 5 98
Młot (7.26) M
1 f 1 53.43 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II DMP GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1 104
2 f 1 48.87 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 94 Sen SL II DMP B.D. GRUDZIEŃ Adam , Z/2353/11 , 2019 2 88
Oszczep (600) M
1 f 1 37.72 WOJNA Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław Z/1974/18 2019 5 LDK!
2 f 1 37.14 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL V LAMCH Czesław Z/3425/19 2019 5 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.0372431278229 sekund