Łomża 05.06.2019
Międzynarodowy mityng lekkoatletyczny w Łomży. Bursztynowa Liga [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.22 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.5 II SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 12.40 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U23 PD +1.5 II B.D. B.D. Z/2671/16 2019
3 3 s 1 12.58 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +1.5 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
4 4 s 1 12.63 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.5 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2
5 5 s 1 12.67 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.5 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2
6 7 s 1 12.79 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +1.5 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2019 2 LDK!
7 8 s 1 12.86 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.5 III ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2019 2
1 9 s 2 12.89 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.9 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
1 9 s 2 12.89 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +1.9 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2019 3 LDK!
3 11 s 2 12.94 KOZAR Roksana KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD +1.9 III GRYGORUK Andrzej GRYGORUK Andrzej , Z/0433/18 , 2019 4 LDK!
4 13 s 2 13.11 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +1.9 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2019 3 LDK!
5 15 s 2 13.21 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +1.9 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2019 3 LDK!
6 22 s 2 13.76 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U20 PD +1.9 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2019 3
1 12 s 3 13.09 KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ +1.7 III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2019 4 LDK!
2 14 s 3 13.12 MALINOWSKA Izabela UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +1.7 III WOJSZKO Krzysztof Z/0570/17 2019 3
3 16 s 3 13.28 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn # 02 U18 WN +1.7 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0482/18 2019 IV
4 17 s 3 13.34 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +1.7 IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3460/17 , 2019 5 LDK!
5 19 s 3 13.52 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN +1.7 IV NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
6 20 s 3 13.63 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.7 IV B.D. Z/3696/16 2019 4
7 23 s 3 13.81 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +1.7 V KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2019 3 LDK!
8 25 s 3 13.84 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.7 V SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2019 5 LDK!
1 29 s 4 14.30 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN +1.3 V PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2019 4
2 30 s 4 14.37 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +1.3 V MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
3 31 s 4 14.38 RADWAŃSKA Alicja UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +1.3 V MIERZEJEWSKI Marek Z/0982/16 2019 BEZ LDK!
4 33 s 4 14.65 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 06 U14 WN +1.3 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2019 BEZ LDK!
5 34 s 4 15.20 DRĘŻEK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/1493/17 2019 BEZ
1 6 s 5 12.71 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U23 PD +1.8 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/4521/15 2019
2 21 s 5 13.65 KANDYBOWICZ Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ +1.8 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/3521/19 2019 LDK!
3 26 s 5 13.88 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05 U16 PD +1.8 V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1332/18 , 2019 BEZ LDK!
4 28 s 5 14.14 SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów 05 U16 PD +1.8 V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5014/18 , 2019 4 LDK!
5 35 s 5 15.24 RÓŻYCKA Weronika UKS Clan Ostrołęka 06 U14 MZ +1.8 -- PIERZCHAŁA Halina Z/1219/18 2019 BEZ
6 36 s 5 15.26 MILEWSKA Joanna UKS Clan Ostrołęka 06 U14 MZ +1.8 -- PIERZCHAŁA Halina Z/1218/18 2019 BEZ
1 18 s 6 13.50 BOJANOWSKA Anna PKS Gwardia Szczytno 03 U18 WN +2.0 IV BUKOWIECKI Ireneusz Z/3941/17 2019 4
2 24 s 6 13.81 WIEPRZOWSKA Paulina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ +2.0 V WITKOWSKI Bartosz Z/2731/18 2019 5 LDK!
3 27 s 6 14.03 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +2.0 V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1372/19 2019 LDK!
4 32 s 6 14.38 MRÓZ Malwina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +2.0 V WARDASZKA Andrzej
200 m K
1 1 s 1 25.32 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -0.1 II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2 139
2 2 s 1 25.46 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -0.1 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2
3 3 s 1 25.70 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -0.1 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2019 2 LDK!
4 4 s 1 25.89 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -0.1 II ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2019 2
5 6 s 1 25.91 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U23 PD -0.1 II B.D. B.D. Z/2671/16 2019
6 8 s 1 26.25 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -0.1 II NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3
7 9 s 1 26.49 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -0.1 III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2019 3 LDK! 116
1 5 s 2 25.89 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U23 PD -0.6 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/4521/15 2019 92
2 7 s 2 26.21 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.6 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
3 10 s 2 26.99 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -0.6 III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
4 11 s 2 27.29 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -0.6 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2019 3 LDK!
5 13 s 2 27.65 KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ -0.6 IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2019 4 LDK!
6 15 s 2 27.78 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn # 02 U18 WN -0.6 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0482/18 2019 IV
1 12 s 3 27.56 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +0.4 IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3068/18 , 2019 3 LDK!
2 17 s 3 28.47 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +0.4 IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1372/19 2019 LDK!
3 21 s 3 29.22 NIKICIUK Weronika KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD +0.4 V GRYGORUK Andrzej GRYGORUK Andrzej , Z/0434/18 , 2019 5 LDK!
4 22 s 3 29.27 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN +0.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2019 4
5 23 s 3 29.91 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U20 PD +0.4 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2019 3
6 24 s 3 30.11 PAWEŁKOWSKA Karolina MKS Juvenia Białystok 00 U20 PD +0.4 -- B.D. Z/1798/16 2019 BEZ
7 25 s 3 30.40 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 06 U14 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2019 BEZ LDK!
8 26 s 3 30.75 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +0.4 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
1 14 s 4 27.65 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96 Sen PD -0.8 -- MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
2 16 s 4 28.05 BOJANOWSKA Anna PKS Gwardia Szczytno 03 U18 WN -0.8 IV BUKOWIECKI Ireneusz Z/3941/17 2019 4
3 18 s 4 28.71 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05 U16 PD -0.8 V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1332/18 , 2019 BEZ LDK!
4 19 s 4 28.96 WIEPRZOWSKA Paulina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -0.8 V WITKOWSKI Bartosz Z/2731/18 2019 5 LDK!
5 20 s 4 29.16 SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów 05 U16 PD -0.8 V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5014/18 , 2019 4 LDK!
6 27 s 4 31.15 OSTAPOWICZ Angelika UKS Technik Augustów 05 U16 PD -0.8 -- CHABASIŃSKA Izabela SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5012/18 , 2019 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.73 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2019 1
2 2 s 1 59.66 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III WARDASZKA Andrzej Z/2839/15 2019 3
3 3 s 1 61.00 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2019 2 LDK!
4 4 s 1 61.11 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3
5 5 s 1 61.48 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
6 7 s 1 63.80 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
7 8 s 1 64.26 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
1 6 s 2 63.17 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
2 9 s 2 64.40 ŁUKAWSKA Amelia MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD IV B.D. Z/2284/19 2019
3 10 s 2 64.53 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0779/15 2019 4
4 11 s 2 67.20 FUCZEK Alexandra PKS Gwardia Szczytno 03 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/3177/19 2019
5 12 s 2 72.73 TOŁWIŃSKA Agata UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/2515/19 2019
600 m K
1 1 s 1 1:38.68 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2019 3
2 2 s 1 1:40.36 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna KS Maków Biega 04 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2019 3
3 3 s 1 1:40.41 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2019 2
4 4 s 1 1:41.95 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 1:46.01 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ V MIERZEJEWSKI Marek Z/1260/17 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:46.61 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ V MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2019 4
7 7 s 1 1:48.31 SIKORA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2472/17 , 2019 5 LDK!
8 11 s 1 1:54.23 BOJARSKA Jagoda KS Maków Biega 06 U14 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/4218/19 2019
1 8 s 2 1:51.54 BORUSIEWICZ Amelia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5670/18 2019
2 9 s 2 1:52.43 ŁUSZCZAK Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/0319/19 2019 LDK!
3 10 s 2 1:53.16 BANAŚ Wiktoria UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5660/18 , 2019 LDK!
4 12 s 2 1:55.09 CEKAŁA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4299/19 2019
5 13 s 2 1:55.55 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
6 14 s 2 1:59.11 DRAPCZUK Karolina UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/3862/19 , 2019 LDK!
7 15 s 2 2:14.42 ZYSK Róża LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06 U14 PD -- GRYGO Paweł KORYTKOWSKI Andrzej GRYGO Paweł , Z/1030/19 , 2019 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:12.05 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97 U23 PD II B.D. B.D. Z/5014/15 2019 2
2 2 s 1 2:18.18 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019 76
3 3 s 1 2:21.07 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 Sen MZ III PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2019 3
4 4 s 1 2:23.81 CHOROSZEWICZ Wioleta MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD III B.D. Z/3301/16 2019
5 5 s 1 2:24.05 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK! 103
6 6 s 1 2:24.52 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2019 4 LDK!
7 7 s 1 2:27.78 MAŁYSZKO Aleksandra MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD IV B.D. Z/2285/19 2019
8 8 s 1 2:37.35 GOLĘBIOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 03 U18 PD -- B.D. Z/3842/17 2019 5
  s 1 DNF GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96 Sen PD -- MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
1500 m K
1 1 s 1 4:49.95 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U23 PD III DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2019 2 62
2 2 s 1 4:50.71 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2019 2
3 3 s 1 4:52.65 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U20 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2019 3 LDK!
100 m pł J MŁ K
4 1 s 1 16.72 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U18 PD +1.1 III DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2019 2 LDK! 103
100 m pł K
1 s 1 13.83 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.1 I DMP DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK! 145 168
2 s 1 15.54 MALINOWSKA Izabela UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +1.1 II WOJSZKO Krzysztof Z/0570/17 2019 3
3 s 1 16.19 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.1 III DMP DMP U20 KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw , Z/2747/15 , 2019 4 LDK! 63 117
400 m pł K K
1 1 s 1 66.37 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2019 4 LDK! 79 119
2 2 s 1 68.71 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD III SIKORSKI Karol Z/2547/17 2019 3
3 3 s 1 68.93 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD III KUKLIŃSKI Paweł Z/3298/16 2019 4
4 4 s 1 71.05 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 71.48 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2019 4 LDK!
6 6 s 1 94.60 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- KRYSTOŃ Wojciech Z/3303/16 2019 4
1500 m prz K
1 1 s 1 5:27.88 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2019 3 105
2 2 s 1 5:46.89 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U23 PD III DMP DUDEK Marcin B.D. Z/1436/13 2019 2 80
2 f 1 1.55 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96 Sen PD III DMP DUDEK Marcin B.D. Z/1445/12 2019 2 68
3 f 1 1.50 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/3303/16 2019 4 92
3 f 1 1.50 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0430/16 2019 4 LDK!
3 f 1 1.50 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2019 3 LDK!
6 f 1 1.50 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2019 4
7 f 1 1.45 HOŚCIŁO Żaneta LUKS Eurocentr Suchowola 03 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2535/17 , 2019 3 LDK!
8 f 1 1.25 WOJTKOWSKA Kamila UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1481/19 2019
W dal K
1 f 1 6.02 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 Sen PD +0.6 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M 128
2 f 1 5.42 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -0.2 II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2019 2 87
3 f 1 5.20 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -0.3 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2019 3 LDK!
4 f 1 5.04 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +0.2 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2019 4
5 f 1 5.02 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +0.8 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2019 BEZ LDK!
6 f 1 5.01 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.4 IV DMP KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2019 5 LDK! 61
7 f 1 4.96 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U20 PD +0.3 IV WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2019 3
8 f 1 4.88 KANDYBOWICZ Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -0.1 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/3521/19 2019 LDK!
9 f 1 4.75 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.5 V SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2019 5 LDK!
10 f 1 4.68 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.7 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 4.56 RADWAŃSKA Alicja UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +0.3 V MIERZEJEWSKI Marek Z/0982/16 2019 BEZ LDK!
12 f 1 4.51 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD 0.0 -- DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3221/19 2019 BEZ 32 62
13 f 1 4.39 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
14 f 1 4.38 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN +0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2019 4
15 f 1 4.17 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN +0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0104/18 2019 BEZ
16 f 1 3.78 MILEWSKA Joanna UKS Clan Ostrołęka 06 U14 MZ +0.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/1218/18 2019 BEZ
17 f 1 3.75 RÓŻYCKA Weronika UKS Clan Ostrołęka 06 U14 MZ +0.1 -- PIERZCHAŁA Halina Z/1219/18 2019 BEZ
18 f 1 2.94 BOŻOMAŃSKA Alicja UKS Clan Ostrołęka 07 U14 MZ +0.3 -- PIERZCHAŁA Halina Z/1411/17 2019 BEZ
19 f 1 2.90 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +0.3 -- KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2019 3 LDK!
  f 1 NM ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 06 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM OLECHNO Kinga UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD 0.0 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2002/17 2019 3
Trójskok K
1 f 1 10.95 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ 0.0 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
2 f 1 10.63 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +1.1 IV KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2019 BEZ LDK!
3 f 1 10.39 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ +0.9 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2019 4 LDK!
4 f 1 10.33 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.9 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 9.95 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ +1.1 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
6 f 1 9.88 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +2.0 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
7 f 1 9.80 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
Kula (3) K
1 f 1 12.06 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2019 3
2 f 1 11.46 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD III DMP U20 DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2019 3 LDK! 102
3 f 1 11.35 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/3299/16 2019 3 101
4 f 1 11.10 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw ZABAWSKI Przemysław , Z/3135/17 , 2019 4 LDK! 98
5 f 1 10.44 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U18 PD IV TRZONKOWSKA Beata Z/0854/16 2019 3
6 f 1 10.13 OMELIANOWICZ Ewelina KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV NIKOŁAJUK -STASIUK Piotr Z/3755/17 2019 BEZ
7 f 1 9.94 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2019 4
8 f 1 9.36 SOKOŁOWSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN V CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0947/18 2019 5 LDK!
9 f 1 8.16 SKALSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/1320/18 2019 BEZ 61
10 f 1 7.92 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1485/18 2019 5
Kula (4) K
2 f 1 13.41 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2019 1
3 f 1 11.69 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U23 PD III DMP ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2019 1 89
1 f 2 8.82 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2019 4 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.68 GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ III SZUSTER Konrad Z/2730/18 2019 3 LDK!
2 f 1 30.66 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2019 4
3 f 1 25.71 SOKOŁOWSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN V CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0947/18 2019 5 LDK!
4 f 1 20.93 DUDZIEC Martyna PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej Z/3365/18 2019 LDK!
5 f 1 18.00 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1485/18 2019 5
Dysk (1) K
1 f 1 48.08 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2019 1
2 f 1 31.79 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ IV SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2019 3
3 f 1 31.77 NICZYPORUK Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U20 PD IV WOJNA Cezary Z/2758/18 2019 4
4 f 1 29.73 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN IV DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2019 4 LDK! 98
5 f 1 25.26 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZABAWSKI Przemysław , Z/3135/17 , 2019 4 LDK!
6 f 1 24.88 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2019 4
7 f 1 22.70 SKALSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/1320/18 2019 BEZ
8 f 1 17.38 MALINOWSKA Gabriela KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata CZERNIAKOWSKI Wiesław , Z/4216/17 , 2019 5 LDK!
9 f 1 14.93 MELNYK Roksana KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3845/19 2019
Oszczep (500) K
1 f 1 49.29 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD I WOJNA Cezary Z/3069/17 2019 1
2 f 1 45.17 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD II SIKORSKI Karol Z/2544/17 2019 1
3 f 1 41.60 STOKOWSKA Wiktoria UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD III KALINOWSKI Paweł WOJNA Cezary WOJNA Cezary , Z/3635/17 , 2019 LDK!
4 f 1 38.05 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U18 PD III KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2019 4
5 f 1 35.30 PUZANOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4030/17 2019 BEZ 91
6 f 1 28.28 MALINOWSKA Gabriela KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- DMP U20 ADAMOWICZ Małgorzata CZERNIAKOWSKI Wiesław , Z/4216/17 , 2019 5 LDK! 68
7 f 1 28.20 KUREK Wiktoria UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1486/18 2019 5
8 f 1 27.43 WOJTKOWSKA Joanna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1480/19 2019
9 f 1 21.95 MELNYK Roksana KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3845/19 2019
10 f 1 21.49 PRUSIŃSKA Kinga UKS Clan Ostrołęka 02 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2824/15 2019 BEZ
11 f 1 21.19 TUSIŃSKA Patrycja UKS Clan Ostrołęka 04 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2310/17 2019 BEZ
100 m M
1 1 s 1 10.67 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +1.0 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 2 s 1 10.69 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN +1.0 I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0647/15 2019
3 3 s 1 11.15 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +1.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK!
4 4 s 1 11.20 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +1.0 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
5 5 s 1 11.21 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +1.0 II DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3 86 126
6 9 s 1 11.42 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD +1.0 III B.D.
1 6 s 2 11.26 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +1.1 II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
2 7 s 2 11.33 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +1.1 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
3 8 s 2 11.34 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN +1.1 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2019 3
4 10 s 2 11.46 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01 U20 PD +1.1 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/1521/15 2019 3
5 13 s 2 11.96 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN +1.1 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0446/15 2019 2
1 11 s 3 11.82 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -0.3 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/0656/17 2019 4 LDK!
2 12 s 3 11.93 WIERZBICKI Szymon MKS Juvenia Białystok 00 U20 PD -0.3 IV B.D. Z/2286/19 2019
3 14 s 3 11.99 SADOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -0.3 IV KRYŃSKI Kamil KALINOWSKI Paweł Z/6487/15 2019 BEZ LDK!
4 15 s 3 12.09 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U18 WN -0.3 IV FIGAT Mirosław Z/4164/18 2019 5
1 16 s 4 12.18 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -0.1 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4659/18 2019 5
2 18 s 4 12.33 JANCZEWSKI Maciej UKS Clan Ostrołęka 02 U18 MZ -0.1 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2662/19 2019 BEZ
3 19 s 4 12.39 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.1 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2019 5 LDK!
4 24 s 4 14.03 WIŚNIEWSKI Tomasz UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -0.1 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1854/17 2019 BEZ LDK!
1 17 s 5 12.30 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +1.2 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/19 2019
2 20 s 5 12.44 KOPKA Tomasz Aleksander UKS Clan Ostrołęka 02 U18 MZ +1.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2825/15 2019 BEZ
3 21 s 5 12.47 JURCZAK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN +1.2 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4252/19 2019
4 22 s 5 12.83 ŚWIĄTKOWSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +1.2 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3844/19 2019
5 23 s 5 12.96 GRZYWIŃSKI Krystian UKS Technik Augustów 05 U16 PD +1.2 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1962/19 , 2019 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.51 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN -0.3 I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0647/15 2019
2 2 s 1 21.61 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ -0.3 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
3 3 s 1 22.38 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -0.3 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK!
4 4 s 1 22.50 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -0.3 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK! 130
5 6 s 1 23.40 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -0.3 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3
6 9 s 1 23.94 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN -0.3 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0446/15 2019 2
1 7 s 2 23.75 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN -0.6 IV FIGAT Mirosław Z/0450/16 2019 3
2 10 s 2 24.11 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD -0.6 -- B.D.
3 13 s 2 26.11 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -0.6 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0178/19 2019 BEZ
1 5 s 3 23.25 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -1.0 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
2 11 s 3 24.41 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -1.0 -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/0656/17 2019 4 LDK!
3 12 s 3 25.98 JURCZAK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -1.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4252/19 2019
1 8 s 4 23.91 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +0.5 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
2 14 s 4 26.17 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +0.5 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/19 2019
3 15 s 4 26.96 ŚWIĄTKOWSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +0.5 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3844/19 2019
400 m M
1 1 s 1 49.62 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD II B.D. Z/1796/16 2019 2
2 2 s 1 50.69 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U23 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2019 2
3 3 s 1 52.01 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2019 3
1 4 s 2 52.74 WRONOWSKI Albert KS AZS UWM Olsztyn # 99 U23 WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz
2 6 s 2 54.06 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U18 WN IV FIGAT Mirosław Z/4164/18 2019 5
3 7 s 2 54.17 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0178/19 2019 BEZ 90
4 8 s 2 54.24 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U20 PD IV DMP DMP U20 WARDASZKA Andrzej Z/2168/19 2019 36 89
5 10 s 2 55.06 WOŹNIAK Julian KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- DMP U20 MYDLARZ Jerzy B.D. , Z/4811/18 , 2019 BEZ 82
6 11 s 2 56.77 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- PODOLAK Irena Z/6437/15 2019 4
1 5 s 3 53.69 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4032/18 2019 3
2 9 s 3 54.85 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5061/18 2019 4
3 12 s 3 56.78 JASIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 97 U23 WN -- PODOLAK Kazimierz
4 13 s 3 59.40 PŁOCIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD --
  s 3 DQ BRODACKI Michał UKS Clan Ostrołęka 01 U20 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4794/18 2019 BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:31.09 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/4154/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 1:32.74 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2019 LDK!
3 3 s 1 1:35.36 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/4996/18 2019 BEZ
4 4 s 1 1:35.41 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0983/19 2019
5 5 s 1 1:35.49 SZUBZDA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3171/17 , 2019 4 LDK!
6 6 s 1 1:36.81 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V WARDASZKA Andrzej Z/5352/18 2019 BEZ
7 7 s 1 1:40.51 JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/0677/19 2019 LDK!
8 8 s 1 1:42.07 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/4997/18 2019 BEZ
9 9 s 1 1:42.61 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5342/18 2019 BEZ
10 10 s 1 1:45.58 DRABOT Kamil UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/1243/19 2019
11 11 s 1 1:46.87 CZERNIEWSKI Karol UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/3523/18 2019 BEZ LDK!
12 12 s 1 1:48.21 ANDRULEWICZ Jakub UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0674/19 , 2019 LDK!
  s 1 DNF MARKOWSKI Stefan KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3016/17 , 2019 4 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:56.07 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2019 4
2 2 s 1 1:59.40 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ III B.D. Z/0039/13 2019 3
3 3 s 1 1:59.60 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2019 3
1000 m M
1 1 s 1 2:39.22 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/17 2019 2
2 2 s 1 2:44.80 KOWALCZYK Dominik OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz Z/1098/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 2:49.71 POPŁAWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3992/17 2018 5
4 4 s 1 2:58.00 SZYMAŃSKI Filip KS Maków Biega 05 U16 MZ V ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3764/19 2019
5 5 s 1 2:58.94 MACIOCH Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD --
1500 m M
1 1 s 1 4:06.34 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN III B.D. B.D. LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/1738/13 , 2019
2 2 s 1 4:12.35 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1421/17 2019 2
3 3 s 1 4:13.27 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2019 3
4 4 s 1 4:18.68 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN IV DMP U20 PODOLAK Irena Z/2310/15 2019 3 89
5 5 s 1 4:21.78 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U20 PD IV SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2019 1 LDK!
6 6 s 1 4:22.97 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0440/18 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 4:31.25 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD -- BRYNDA Marcin B.D. , Z/1680/17 , 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF ROSZKOWSKI Łukasz MKS Juvenia Białystok 88 Sen PD -- B.D. Z/2557/18 2019
110 m pł J MŁ M
2 1 s 1 14.92 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +1.6 II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2 131
4 2 s 1 15.69 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.6 III KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł , Z/3841/17 , 2019 4 LDK!
110 m pł M (99.1) M
3 1 s 1 15.19 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.6 II DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3 136
110 m pł M
1 1 s 1 14.78 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 Sen PD +1.6 I DMP SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2 116
400 m pł J MŁ M
2 2 s 1 55.55 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 58.49 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2019 4 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 52.28 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 Sen PD I B.D. Z/3483/11 2019
2000 m prz M
1 1 s 1 5:55.02 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0333/15 2019
  s 1 DNF SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2019 4
Wzwyż M
1 f 1 2.00 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U23 PD II KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2019 2
2 f 1 1.84 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1459/19 2019 LDK!
3 f 1 1.74 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/3666/17 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 1.74 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD -- KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2019 4
5 f 1 1.50 BRODACKI Michał UKS Clan Ostrołęka 01 U20 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4794/18 2019 BEZ
W dal M
1 f 1 7.31 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD +0.8 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1 113
2 f 1 7.03 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.2 II DMP DMP U20 BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2019 2 LDK! 93 131
3 f 1 7.01 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.1 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2019 2 92 130
4 f 1 6.77 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 Sen PD +0.5 III SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
5 f 1 6.59 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.0 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ 65 109
6 f 1 6.38 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +1.0 III KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
7 f 1 6.04 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.6 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3772/19 2019
8 f 1 5.57 WIERZBICKI Szymon MKS Juvenia Białystok 00 U20 PD +0.8 -- B.D. Z/2286/19 2019
9 f 1 5.47 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.7 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2019 5 LDK!
10 f 1 4.74 WIŚNIEWSKI Tomasz UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +0.9 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1854/17 2019 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.70 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +0.1 III DMP MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019 69
2 f 1 13.27 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.7 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2019 4 57 104
3 f 1 12.21 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.2 -- KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.74 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2019 2 LDK!
2 f 1 16.39 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U18 PD II DMP U20 ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2019 2 LDK! 131
3 f 1 14.87 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
4 f 1 13.84 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK!
5 f 1 13.71 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/2530/17 2019 3 104
6 f 1 13.43 MAC Bartosz KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2146/19 , 2019 LDK! 102
7 f 1 12.77 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
8 f 1 12.64 TYMIŃSKI Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 03 U18 PD IV B.D. LDK!
9 f 1 10.76 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- SIKORSKI Karol Z/2542/17 2019 4
Kula (6) M
1 f 1 17.69 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
2 f 1 16.69 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/5618/15 2019 1 LDK!
3 f 1 15.44 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2019 2
4 f 1 12.20 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01 U20 PD IV DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/4176/18 2019 3 99
Kula (7.26) M
1 f 1 18.51 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
2 f 1 18.20 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/5061/11 2019 M
3 f 1 18.11 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
6 f 1 16.87 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
7 f 1 15.71 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
Dysk (1) M
1 f 1 49.72 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
2 f 1 38.23 AMBROZIAK Marcel PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2019
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.92 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2019 2 LDK!
2 f 1 43.41 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/2531/17 2019 3 121
3 f 1 42.98 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2019 2 LDK!
4 f 1 42.90 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK! 119
5 f 1 39.94 RUCIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3674/16 2019 4 LDK! 109
6 f 1 35.73 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.91 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/5618/15 2019 1 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 59.88 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02 U18 PD II DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/2719/16 2019 121
2 f 1 54.10 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2536/17 , 2019 LDK! 110
3 f 1 51.48 ZAWADZKI Jakub KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III ROSZKOWSKI Mariusz Z/4148/17 2019
4 f 1 44.00 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- SIKORSKI Karol Z/2542/17 2019 4
5 f 1 32.40 OCHNIO Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/1095/17 2019 5 LDK!
6 f 1 26.12 ŚMIECHOWSKI Filip KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/4246/17 , 2018 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.105409145355 sekund