Toruń 28 - 30.06.2014
68. Mistrzostwa Polski Juniorów
200 m K
1 4 e 1 24.60 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.5 I DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
2 7 e 1 24.83 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.5 I B.D. 3
3 17 e 1 25.49 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +0.5 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
4 18 e 1 25.50 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM +0.5 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
5 27 e 1 26.44 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +0.5 III
1 3 e 2 24.33 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.5 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 6 e 2 24.80 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +0.5 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
3 8 e 2 24.88 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD +0.5 I B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
4 13 e 2 25.37 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.5 II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
5 16 e 2 25.46 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM +0.5 II SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
6 19 e 2 25.53 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM +0.5 II #
7 20 e 2 25.56 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.5 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
8 26 e 2 26.42 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP +0.5 III POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
1 2 e 3 24.32 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM +0.3 I
2 9 e 3 24.88 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.3 I KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
3 10 e 3 25.26 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.3 II #
4 11 e 3 25.27 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.3 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
5 12 e 3 25.29 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +0.3 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
6 14 e 3 25.43 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U20 PM +0.3 II
7 23 e 3 25.80 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +0.3 II KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
8 25 e 3 26.10 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL +0.3 II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
1 1 e 4 23.86 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.7 M KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
2 5 e 4 24.64 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +0.7 I
3 15 e 4 25.45 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U20 PM +0.7 II
4 21 e 4 25.70 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +0.7 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
5 22 e 4 25.77 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.7 II KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
6 24 e 4 25.94 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP +0.7 II B.D. B.D. 3
7 28 e 4 26.53 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS +0.7 III B.D. Z/0988/12 2016 3
400 m K
1 f 1 53.99 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL M MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 f 1 54.51 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN I
3 f 1 54.78 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
4 f 1 55.15 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
5 f 1 55.51 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
6 f 1 55.99 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin 95 U20 ZP I
7 f 1 56.24 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS I ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
8 f 1 56.38 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
1 f 2 55.65 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
2 f 2 56.32 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U20 PM I
3 f 2 56.52 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
4 f 2 57.07 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
5 f 2 57.78 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. BEZ
6 f 2 58.32 PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/0560/12 2015 3
7 f 2 59.29 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań 96 U20 WP III B.D.
  f 2 DNF MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
800 m K
1 f 1 2:14.19 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
2 f 1 2:14.25 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
3 f 1 2:14.73 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL II
4 f 1 2:15.20 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
5 f 1 2:16.59 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2019 1
6 f 1 2:17.71 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1
7 f 1 2:18.02 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
8 f 1 2:19.73 KŁOPOTOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska # 96 U20 LU III B.D. Z/0203/12 2017 2
400 m pł K K
1 f 1 59.20 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD M B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 f 1 60.03 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
3 f 1 61.25 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 96 U20 LD I
4 f 1 62.06 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP I B.D. 2
5 f 1 62.26 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP I
6 f 1 62.88 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM II #
7 f 1 63.95 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
8 f 1 64.43 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2019
2000 m prz K
1 f 1 6:55.71 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU I JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
2 f 1 6:57.53 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
3 f 1 6:57.54 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL I CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
4 f 1 6:58.26 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP I
5 f 1 7:05.57 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U20 WP II
6 f 1 7:08.10 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 95 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2633/11 2017 3
7 f 1 7:08.84 SZELIGA Wioletta CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II
8 f 1 7:12.14 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U20 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2019 1
9 f 1 7:21.21 SMOLARZ Angelika PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2865/11 2017 3
10 f 1 7:27.25 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 96 U20 WP II
11 f 1 7:34.68 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 96 U20 MZ III LDK!
12 f 1 7:35.19 BILAWA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0666/12 2017 3
13 f 1 7:35.85 GĄSIOROWSKA Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA III
14 f 1 7:40.79 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U20 WP III
15 f 1 7:46.03 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U20 OP III
16 f 1 7:46.33 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0636/12 2017 2
17 f 1 7:50.35 TOMCZYK Sylwia MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD III
18 f 1 7:51.31 KOTOWICZ Paula MKS Piast Lwówek Śląski 96 U20 DS III #
19 f 1 7:57.87 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
20 f 1 8:30.72 PIĄTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -- WALCZAK Zygmunt WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
4x100 m K
1 s 1 49.00 SOZAŃSKA Oliwia
BOROWIAK Agata
MARCINISZYN Edyta
KLIMEK Ewelina
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95
96
96
96
U20 LBU -- SASKA Tomasz
SASKA Tomasz

Z/2606/11
Z/0050/13
2016
2015
BEZ
1
2 s 1 49.63 GRZEGOREK Marcelina
ZEZULA Wiktoria
ROMEL Patrycja
SYROCKA Agata
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
96
96
U20 KPO --
KOHUTEK Artur B.D.

LEWANDOWSKI Jacek B.D.
Z/0584/12
Z/1569/12
2019
2019
M
1
3 s 1 49.68 WOJTULEWICZ Barbara
BAŁON Anna
WRÓBEL Elwira
WRÓBEL Kornelia
LUKS Hańcza Suwałki 95
96
96
96
U20 POD -- B.D.
B.D. B.D.
KLESZOWSKI Leszek
B.D.
BEZ

BEZ
3
4 s 1 50.28 PAKOS Nina
MACHNER Ines
MYNTE Małgorzata
SIEWRUK Katarzyna
UKS-MOS Opole 95
96
96
95
U20 OPL --

B.D.
KĘDZIORA Robert
Z/3654/11
2019
2
1
5 s 1 51.85 ZAJKOWSKA Marzena
ŻALIKOWSKA Małgorzata
SZYDŁOWSKA Aneta
GRZEGORCZYK Karolina
MKS Juvenia Białystok 95
96
95
95
U20 POD -- MYDLARZ Adrian
MYDLARZ Adrian
B.D. MYDLARZ Adrian
B.D.
Z/1673/12
Z/1452/12
, Z/3478/11
2014
2014
, 2017
4
3
2
2
1 s 2 46.44 CZĘSZ Weronika
KANIECKA Zuzanna
ŻELIŃSKA Gabriela
MORTON Marlena
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
96
95
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D.

B.D.
B.D. B.D.
Z/0576/12
2019
2
BEZ
M
2 s 2 47.40 KOWALSKA Anna
GOŁĄBEK Klaudia
BASA Martyna
MUCHLADA Klaudia
AZS-AWFiS Gdańsk 96
95
96
95
U20 POM --


KAMROWSKA-NOWAK Maria
Z/4445/11
2019
1
3 s 2 47.89 RUSINIAK Monika
CZERNY Patrycja
LUBICKA Aleksandra
KRZYWICKA Magda
UKS Kusy Warszawa 96
96
96
96
U20 MAZ -- B.D.
KĘDZIORA Robert
B.D. GĄSIEWSKI Artur
B.D. RĄCZKA Paweł
Z/1466/12
, Z/1473/12
, Z/1465/13
2014
, 2019
, 2019
3
2
1

4 s 2 48.11 PIOTROWSKA Joanna
KAJEWSKA Paulina
KUBEŁ Marta
PANAŚ Bożena
KS Podlasie Białystok 95
95
95
96
U20 POD --
ORŁOWSKI Piotr B.D.
B.D.
Z/3170/11
2018
2
2
5 s 2 48.80 SIKORA Marta
PĘDZIWIATR Klaudia
SUDER Magdalena
DOROZ Izabela
KS AZS AWF Kraków 96
96
96
96
U20 MLP --
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0943/13
2019

2
6 s 2 49.73 KURSA Magdalena
ZAŃKO Kamila
GDAŃSKA Dominika
WRONKA Magdalena
KS Agros Zamość 96
95
95
95
U20 LBE --

B.D.
KRUPA Iwona B.D.
Z/0310/11
2018

1
Tyczka K
1 f 1 4.10 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP M PRZYBYŁA Krzysztof Z/0580/12 2019 M
2 f 1 3.95 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS M ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2018 1
3 f 1 3.30 SZYMASZEK Paulina MKS MOS Wrocław 96 U20 DS I
4 f 1 3.20 SŁAWIŃSKA Sonia OSOT Szczecin 95 U20 ZP II
5 f 1 3.10 HUDZIK Adrianna KL Gdynia 95 U20 PM II B.D. # BEZ
6 f 1 3.00 ADASZAK Daria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
6 f 1 3.00 RYŚ Aleksandra MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
8 f 1 3.00 WIZNER Barbara UKS Olimp Mazańcowice 96 U20 SL II
9 f 1 2.80 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS III
9 f 1 2.80 PITEK Magda Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB III
11 f 1 2.60 WIŚNIEWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV
12 f 1 2.40 CEBULAK Kaja MKS MOS Wrocław 96 U20 DS IV
W dal K
1 f 1 5.78 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 96 U20 LD -0.2 II SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1
2 f 1 5.66 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +0.9 II JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M
3 f 1 5.64 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 II #
4 f 1 5.62 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.3 II B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
5 f 1 5.60 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U20 PD +1.0 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
6 f 1 5.56 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.4 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
7 f 1 5.56 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ -0.3 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
8 f 1 5.29 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U20 MA +1.5 III BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
9 f 1 5.17 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB +0.7 III SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
10 f 1 5.07 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U20 PM +0.8 IV
11 f 1 2.86 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.4 -- SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
  f 1 NM FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA 0.0 --
Trójskok K
1 1 e 1 12.01 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +1.1 I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M
1 1 e 1 12.01 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +1.5 I B.D.
3 3 e 1 11.68 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB +0.2 II SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
4 4 e 1 11.60 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -0.9 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
5 5 e 1 11.46 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +1.1 III
6 6 e 1 11.31 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U20 WP -0.5 III
7 8 e 1 11.22 JASZCZUK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U20 MZ +0.6 III ZIĘCINA Kazimierz Z/5096/11 2014 2
8 9 e 1 11.10 KUBICKA Joanna KL Bałtyk Koszalin 95 U20 ZP +1.6 III
9 10 e 1 11.08 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 95 U20 WP +1.1 III
  e 1 NM POTYKA Paulina TL ROW Rybnik 95 U20 SL 0.0 --
1 7 e 2 11.25 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U20 PM +1.1 III
2 11 e 2 11.04 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP +0.6 III PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
3 12 e 2 10.92 JANICKA Paulina KS Gwardia Piła 96 U20 WP +0.9 III B.D. BEZ
4 13 e 2 10.83 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.6 III B.D. B.D.
5 14 e 2 10.66 KURSA Magdalena KS Agros Zamość 96 U20 LU -1.0 IV
6 15 e 2 10.64 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.2 IV
7 16 e 2 10.59 RAGAN Barbara CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK +1.4 IV
8 17 e 2 10.47 DEMIAŃCZUK Olga AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.4 IV
9 18 e 2 10.42 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP +1.2 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3
10 19 e 2 10.16 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +1.0 -- KLESZOWSKI Leszek # BEZ
11 20 e 2 10.09 BELKA Patrycja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 96 U20 WN -0.2 -- B.D. 4
12 21 e 2 9.98 MACHNER Ines UKS-MOS Opole 96 U20 OP +1.4 --
Dysk (1) K
1 1 e 1 45.30 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
2 2 e 1 42.98 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
3 7 e 1 40.09 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB II CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
4 9 e 1 38.55 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD II GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
5 10 e 1 37.50 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP II
6 12 e 1 37.38 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS II
7 13 e 1 37.19 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/1448/13 2019 2
8 15 e 1 36.54 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB III
9 16 e 1 34.42 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
10 18 e 1 34.15 SZYMAŃSKA Aleksandra LKS Polkowice 96 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/0989/12 2014 2
11 20 e 1 32.45 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
12 24 e 1 30.10 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U20 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2018 1
1 3 e 2 42.41 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U20 MZ II
2 4 e 2 41.75 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
3 5 e 2 41.63 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1
4 6 e 2 40.83 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
5 8 e 2 38.87 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
6 11 e 2 37.40 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
7 14 e 2 36.95 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
8 17 e 2 34.37 RÓŻAŃSKA Paulina MKLA Łęczyca 96 U20 LD III
9 19 e 2 33.17 BĄK Weronika UKS-MOS Opole 96 U20 OP III
10 21 e 2 31.88 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U20 LD IV B.D. BEZ
11 22 e 2 31.01 GOŹDZIK Dagmara MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD IV
12 23 e 2 30.36 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM IV WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
Młot (4) K
1 f 1 61.15 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 f 1 55.85 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U20 ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
3 f 1 55.18 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP I B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
4 f 1 53.07 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U20 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
5 f 1 52.68 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 95 U20 KP I B.D. BEZ
6 f 1 50.64 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP I B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
7 f 1 45.77 ŁOCHIŃSKA Maria LUKS Orkan Września 95 U20 WP II
8 f 1 45.40 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU II
9 f 1 44.17 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
10 f 1 44.16 ŚLIWOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
11 f 1 39.45 FUS Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 96 U20 LU III FUS Mirosław B.D. # Z/0454/12 2015 BEZ
  f 1 NM ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U20 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2018 1
Oszczep (600) K
1 f 1 57.31 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM MM WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 f 1 55.97 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD M SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
3 f 1 50.19 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS I PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
4 f 1 44.16 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
5 f 1 42.69 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
6 f 1 41.76 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U20 PM II #
7 f 1 41.38 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 96 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/0987/12 2018 2
8 f 1 40.55 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4864/11 2016 1
9 f 1 40.05 DUDKOWSKA Roksana LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP II B.D. 3
10 f 1 39.52 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM II
11 f 1 37.71 PRZYBYSZ Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U20 PM III WALCZAK Leszek B.D. Z/5243/11 2017 3
  f 1 NM TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup 95 U20 OP --
Chód 10 km K
1 f 1 49:01.15 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U20 PK I KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
2 f 1 51:06.32 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U20 MZ I AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
3 f 1 53:16.17 KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U20 PK II
4 f 1 55:42.05 MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III LASSOTA Lesław Z/0142/14 2019 2
5 f 1 57:04.09 SZCZEPANIAK Agata KS Gwardia Piła 95 U20 WP --
6 f 1 60:26.84 GWIAZDA Alicja UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U20 PK --
7 f 1 60:57.40 KAJUTH Anna CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK -- #
8 f 1 61:04.77 NURKIEWICZ Daria UKS Żaczek Połaniec 96 U20 SK --
9 f 1 62:10.85 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK -- LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
10 f 1 63:04.73 SIATKOWSKA Iza UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP --
11 f 1 64:34.76 LEHMANN Ada UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1598/12 2015 4
12 f 1 65:10.12 PUPEL Roksana KS Team Baryła Gorzów # 95 U20 LB -- MISJAN Rafał # Z/1317/12 2017 BEZ
200 m M
1 4 e 1 21.86 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -0.1 I KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
2 5 e 1 22.15 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP -0.1 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
3 11 e 1 22.24 MILEJSKI Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM -0.1 II B.D. 2
4 17 e 1 22.46 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.1 II B.D. B.D. # 1
5 18 e 1 22.51 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -0.1 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
6 25 e 1 23.00 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ -0.1 III
1 1 e 2 21.70 GASIKOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.1 I
2 6 e 2 22.15 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL +0.1 II
3 7 e 2 22.16 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +0.1 II
4 14 e 2 22.38 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.1 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
5 19 e 2 22.56 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.1 II B.D. 3
6 20 e 2 22.70 JÓSKOWIAK Jarosław MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP +0.1 II PAWŁOWSKI Wojciech 3
7 21 e 2 22.77 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB +0.1 II B.D. 2
1 3 e 3 21.82 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU -0.4 I GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 8 e 3 22.18 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -0.4 II
3 12 e 3 22.29 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD -0.4 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
4 15 e 3 22.43 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.4 II B.D. # 3
5 23 e 3 22.82 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP -0.4 III B.D. Z/1056/13 2018 2
6 24 e 3 22.90 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ -0.4 III KRET Waldemar RADKE Karol Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
7 27 e 3 23.22 FRANKO Patryk LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD -0.4 III
1 2 e 4 21.82 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS -0.3 I LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
2 9 e 4 22.19 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -0.3 II ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
3 10 e 4 22.22 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS -0.3 II
4 13 e 4 22.32 STRASZEWSKI Piotr MKS Żak Biała Podlaska 95 U20 LU -0.3 II
5 16 e 4 22.45 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP -0.3 II
6 22 e 4 22.81 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP -0.3 III
7 26 e 4 23.03 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U20 KP -0.3 III
400 m M
1 f 1 47.25 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS I LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
2 f 1 47.66 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1075/12 2019 BEZ
3 f 1 47.77 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź # 95 U20 LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
4 f 1 48.45 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U20 PM I HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2019 1
5 f 1 48.65 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM II
6 f 1 48.93 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
7 f 1 48.98 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
8 f 1 50.37 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1442/11 2018 2
1 f 2 48.77 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U20 SL II
2 f 2 48.90 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
3 f 2 48.91 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP II
4 f 2 49.46 SUDOŁ Krystian LUKS Orneta 96 U20 WN II MAKOWSKI Leszek Z/1750/12 2014 2
5 f 2 49.61 ŻUKOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II B.D. # 2
6 f 2 49.64 BUCH Natan AZS Łódź 95 U20 LD II SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
7 f 2 50.18 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2019 2
8 f 2 50.54 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
800 m M
1 f 1 1:52.21 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP II B.D. Z/1136/12 2017 1
2 f 1 1:52.66 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice 95 U20 SL II
3 f 1 1:52.86 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2019
4 f 1 1:53.00 OCZKI Jakub MKL Toruń 96 U20 KP II
5 f 1 1:53.39 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U20 SL II
6 f 1 1:53.82 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
7 f 1 1:54.58 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. BEZ
  f 1 DNF KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2019 1
400 m pł M
1 f 1 52.43 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
2 f 1 52.68 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP I B.D. # BEZ
3 f 1 52.94 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS I ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
4 f 1 53.15 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD I KLESZOWSKI Leszek BEZ
5 f 1 53.59 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ I
6 f 1 54.31 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD I
7 f 1 54.32 ŁAGUNA Rafał MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD I MYDLARZ Adrian Z/0111/12 2014 1
8 f 1 57.45 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M
3000 m prz M
1 1 s 1 9:09.56 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia # 96 U20 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
2 2 s 1 9:09.72 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2019 1
3 3 s 1 9:10.17 WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM II #
4 4 s 1 9:29.63 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
5 5 s 1 9:31.01 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK II SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
6 6 s 1 9:35.59 KARWIŃSKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U20 PM III MAZERSKI Bartosz Z/1628/12 2016 2
7 7 s 1 9:42.93 MAJEWSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS III
8 8 s 1 9:44.69 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
9 9 s 1 9:45.43 SMOLIŃSKI Mateusz UKB Szubin 96 U20 KP III KARNAS Zbigniew # Z/0750/12 2017 3
10 10 s 1 9:46.93 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
11 11 s 1 9:49.11 PRUCHNIEWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 96 U20 ZP III #
12 12 s 1 9:50.21 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2019 3
13 14 s 1 9:58.56 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U20 WP III
14 16 s 1 10:10.92 KONOPSKI Kacper MKS Truso Elbląg 95 U20 WN III
15 20 s 1 10:20.79 LUDKIEWICZ Łukasz MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS IV
1 13 s 2 9:57.93 DOLINA Daniel LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU III
2 15 s 2 9:59.97 MUSIAŁ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 96 U20 MA III
3 17 s 2 10:11.84 LASZCZOWSKI Dawid LLKS Osowa Sień 95 U20 LB III
4 18 s 2 10:18.42 BALCERZAK Przemysław KS Rajsport Sieradz Active Team # 95 U20 LD IV B.D. Z/4503/11 2018 BEZ
5 19 s 2 10:19.15 IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ IV
6 21 s 2 10:23.09 SMOLIŃSKI Kamil UKB Szubin 96 U20 KP IV KARNAS Zbigniew # Z/0751/12 2019 4
7 22 s 2 10:26.69 BYCZKOWSKI Mateusz MKS Gniezno 95 U20 WP IV
8 23 s 2 10:29.94 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
9 24 s 2 10:35.98 KOPEĆ Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS IV B.D. # BEZ
10 25 s 2 10:49.16 KOPECKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U20 PM IV MAZERSKI Bartosz Z/0447/12 2015 4
11 26 s 2 10:57.84 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U20 SK --
12 27 s 2 11:00.22 PTAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0542/11 2014 BEZ
13 28 s 2 11:06.09 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3
4x100 m M
1 s 1 42.54 KUDERCZAK Tomasz
PALICKI Maciej
SENK Marcin
GUSZCZAK Jarosław
UKS Orkan Środa Wlkp. 95
96
96
96
U20 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej
KACZOR Mieczysław
KACZOR Mieczysław
Z/2496/11
Z/0931/12
Z/1601/12
Z/1600/12
2014
2019
2019
2019
3
1
1
3
2 s 1 44.02 KIJEK Tomasz
TUDOROW Arkadiusz
BARTCZAK Krzysztof
DROGOSZ Michał
ZLKL Zielona Góra 96
96
95
95
U20 LBU --

B.D. B.D.
3
3 s 1 44.34 KOWALCZYK Marcin
CHRUZIMSKI Damian
RZEPECKI Mariusz
BAŁDYKA Jakub
RKS Łódź 96
96
96
96
U20 LDZ -- B.D.


WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/0457/12
2019
BEZ
3
4 s 1 44.77 WARMUZ Paweł
BRZEGOWY Arkadiusz
ARCZYŃSKI Grzegorz
ZIĘBA Szymon
KS AZS AWF Kraków 95
96
95
96
U20 MLP --
B.D.

GIZA Andrzej B.D.
Z/1374/14
2019
2

5 s 1 44.81 JAKUSZEWSKI Konrad
BŁAŻEJEWSKI Wiktor
CZYŻEWSKI Arkadiusz
KRUCZYK Kamil
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96
96
96
96
U20 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
Z/0622/12
, Z/0622/12
Z/0619/12
Z/0618/12

, 2015
2015
2015
3
2
3
6 s 1 45.78 BARTNIKOWSKI Michał
WIESIOŁEK Kacper
ROLKA Cezary
RZERZUCHOWSKI Piotr
KS AZS UWM Olsztyn 96
96
95
96
U20 WMZ -- B.D.
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał

Z/0895/12
2019
BEZ
3
1 s 2 41.41 NITKA Dawid
GASIKOWSKI Jakub
CHRZANOWSKI Mateusz
KUZIEMSKI Jakub
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
96
96
U20 KPO --

B.D. B.D.
B.D.
1
3
2 s 2 41.55 WEJKSZNIA Marek
AMBROŻY Kacper
WIĘCŁAW Kacper
JACENT Artur
MLKS Sokół Lubin 96
96
96
96
U20 DOL --
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D.

Z/0175/12
2019

3 s 2 41.78 SZEWCZYK Paweł
MUDLAFF Tomasz
MILEJSKI Jakub
ORZEŁ Arkadiusz
LKS Ziemi Puckiej Puck 95
95
95
95
U20 POM --
JASKUŁKA Teresa
B.D.
JASKUŁKA Teresa KLESZOWSKI Leszek
Z/2982/11
Z/3461/11
2017
2014
2
2
3
4 s 2 42.29 OLCZYK Hubert
WOJDA Cezary
KACZUBA Krzysztof
SOBCZYŃSKI Karol
UKS Kusy Warszawa 95
96
96
96
U20 MAZ -- OWCZAREK Konrad
KRET Waldemar RADKE Karol
GĄSIEWSKI Artur
GĄSIEWSKI Artur
Z/1465/12
Z/0140/12
, Z/0140/12
Z/1538/12
Z/1813/12
2019

, 2014
2014
2015
1
2
3
2
Wzwyż M
1 1 e 1 1.99 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
2 2 e 1 1.95 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB II B.D. 3
3 3 e 1 1.95 KARCZEWSKI Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II B.D. 3
4 4 e 1 1.95 SMOLARZ Szymon PLKS Gwda Piła 96 U20 WP II
5 5 e 1 1.90 SAJA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III
5 5 e 1 1.90 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU III ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
7 12 e 1 1.85 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU III SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
8 14 e 1 1.85 JOSKOWSKI Michał SKLA Sopot 96 U20 PM III
9 17 e 1 1.85 MOLENDA Kamil LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD III
1 5 e 2 1.90 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP III
1 5 e 2 1.90 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U20 WP III
1 5 e 2 1.90 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U20 PM III
1 5 e 2 1.90 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz 96 U20 KP III #
5 11 e 2 1.90 KARWOWSKI Krystian LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD III
6 12 e 2 1.85 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin 95 U20 ZP III
7 14 e 2 1.85 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA III
7 14 e 2 1.85 ANTOŃCZAK Maciej OKS Skra Warszawa 96 U20 MZ III B.D. 3
9 18 e 2 1.75 GAJOSZ Krystian MKS Agros Chełm 96 U20 LU IV
Trójskok M
1 1 e 1 14.19 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.1 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 2 e 1 14.07 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków # 95 U20 MZ -0.7 III B.D. B.D. # , Z/1677/12 , 2019 1
3 3 e 1 14.06 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ +0.9 III
4 4 e 1 14.02 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.9 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
5 5 e 1 13.77 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U20 LD +0.1 III
6 7 e 1 13.67 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.5 III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
7 8 e 1 13.66 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U20 LD +0.6 III
8 9 e 1 13.56 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP +1.4 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir REJEWSKI Robert Z/1688/12 2016 3
9 10 e 1 13.37 CHAMSKI Kamil MKS Sambor Tczew 96 U20 PM +0.5 III
10 11 e 1 13.25 SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +0.6 III B.D. BEZ
11 12 e 1 13.18 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.8 IV #
1 6 e 2 13.68 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +1.4 III
2 13 e 2 13.18 KOBEL Wojciech CWKS Resovia Rzeszów # 95 U20 PK +0.6 IV
3 14 e 2 13.16 LUTAREWICZ Łukasz KS Podlasie Białystok 95 U20 PD +2.1 IV
4 15 e 2 13.06 SMYCZEK Ernest CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.4 IV
5 16 e 2 12.91 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 95 U20 KP +0.8 IV B.D.
6 17 e 2 12.83 KUCHCZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +0.8 IV B.D. BEZ
7 18 e 2 12.54 FĄFARA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.5 --
8 24 e 2 11.45 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 96 U20 ZP +0.7 --
9 19 e 2 12.42 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ +0.3 --
10 20 e 2 12.39 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP +0.3 -- KACZOR Mieczysław Z/2496/11 2014 3
11 21 e 2 12.31 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD +1.4 -- KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
12 22 e 2 12.29 PISKORSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ +0.9 --
13 23 e 2 12.18 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK +2.1 --
Dysk (1.75) M
1 2 e 1 51.84 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 4 e 1 48.32 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 U20 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
3 5 e 1 47.36 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U20 LB II
4 6 e 1 46.57 WYWRÓT Karol CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. B.D. 2
5 12 e 1 44.98 KNYBA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II
6 13 e 1 44.40 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 96 U20 WP II
7 15 e 1 41.21 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB III
8 16 e 1 41.10 GOŹDZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U20 LD III
9 17 e 1 39.69 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB III SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
10 18 e 1 39.47 PIĄTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U20 MA III
1 1 e 2 53.03 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 3 e 2 49.16 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB II
3 7 e 2 46.30 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
4 8 e 2 45.98 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ II
5 9 e 2 45.71 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U20 LB II KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
6 10 e 2 45.59 MATYJA Damian CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK II
7 11 e 2 45.57 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP II BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
8 14 e 2 44.23 OLIZAROWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
9 19 e 2 39.02 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ III MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
  e 2 NM WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
  e 2 NM RYBA Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U20 PM --
Młot (6) M
1 1 e 1 63.90 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa 95 U20 MZ I
2 2 e 1 61.82 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
3 5 e 1 59.81 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP II
4 6 e 1 59.06 ROSZKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ II
5 7 e 1 58.76 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP II B.D. B.D. 1
6 12 e 1 54.38 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
7 13 e 1 53.55 ADAMCIO Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
8 15 e 1 48.78 GOŁĘBIEWSKI Łukasz TL ROW Rybnik 96 U20 SL III #
9 18 e 1 42.59 BŁASZCZYK Jacek RMKS Rybnik # 95 U20 SL IV #
10 19 e 1 42.07 RACHUCKI Kamil MUKS Park Zduńska Wola 95 U20 LD IV
  e 1 NM ZYBER Maciej ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB --
1 3 e 2 61.64 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
2 4 e 2 60.37 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U20 KP I
3 8 e 2 57.93 BUŁAWSKI Karol LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP II
4 9 e 2 57.63 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia 96 U20 DS II
5 10 e 2 57.28 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS II B.D. 1
6 11 e 2 56.69 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 96 U20 LD II SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
7 14 e 2 50.38 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III B.D. BEZ
8 16 e 2 46.65 WOJTKOWIAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0535/11 2014 3
9 17 e 2 44.77 BARTOSIK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 96 U20 LU III
10 20 e 2 34.05 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB IV
  e 2 NM LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ --
Oszczep (800) M
1 f 1 66.38 STRZESZEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD I
2 f 1 66.04 MARACH Kamil MKL Toruń # 96 U20 KP I HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2018 1
3 f 1 65.42 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
4 f 1 61.41 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK II
5 f 1 61.04 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U20 SL II
6 f 1 60.65 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M
7 f 1 57.62 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U20 KP II
8 f 1 56.78 STOJAK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U20 PM II
9 f 1 55.02 ŁUKASIK Szymon KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN II
10 f 1 52.96 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk 96 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/0159/12 2016 1
11 f 1 52.64 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ III
12 f 1 50.91 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra # 96 U20 LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/0904/12 2019 2
13 f 1 49.82 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB III
14 f 1 49.51 BALUN Marcin KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III
15 f 1 43.00 PRZYBYLSKI Przemysław UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP IV
16 f 1 41.65 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB IV B.D. 3
Chód 10 km M
1 f 1 45:21.43 NOWAK Mateusz UKS Skoczek Skoki 96 U20 WP II NOWAK Wiesław Z/1555/12 2016 2
2 f 1 45:32.13 CHOJECKI Daniel WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ II
3 f 1 46:03.98 ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP II ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 BEZ
4 f 1 47:00.41 KOMAROWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok 95 U20 PD II BULAKOWSKI Bohdan # Z/4689/11 2018 BEZ
5 f 1 48:02.49 NIEDZIAŁEK Tomasz WLKS Nowe Iganie # 96 U20 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/1509/12 2018 3
6 f 1 50:03.27 CZARTOSZEWSKI Szymon WLKS Nowe Iganie # 96 U20 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/1507/12 2018 BEZ
7 f 1 50:16.31 KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK III LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
8 f 1 50:23.91 NAJDYHOR Karol MKS Żak Biała Podlaska 95 U20 LU III
9 f 1 50:46.89 NAZAREK Marcel PLKS Gwda Piła 95 U20 WP III
10 f 1 51:08.92 OŚLAK Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS III
11 f 1 53:13.57 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 U20 MZ IV MISZTAL Janusz B.D. # Z/0907/12 2019 2 LDK!
12 f 1 54:35.71 MAŁAGOWSKI Adam KL Lechia Gdańsk 96 U20 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/1862/12 2015 3
13 f 1 57:28.17 KOBUS Dawid KL Lechia Gdańsk 96 U20 PM --
14 f 1 58:11.39 BACHOR Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK -- B.D. Z/1829/12 2017 BEZ
  f 1 DQ WOJCIECHOWSKI Wiktor UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP -- ZAWORSKI Marek Z/2030/11 2017 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.282124042511 sekund