Gdańsk 05.06.2019
Okręgowa liga U16 - II rzut [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.93 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM +0.7 III MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
2 s 1 13.29 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +0.7 IV SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2019 3 LDK!
3 s 1 13.50 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +0.7 IV SĘKOWSKA Anna Z/0298/16 2019 5
4 s 1 13.54 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM +0.7 IV ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2019 2 LDK!
5 s 1 15.04 GRZELAK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM +0.7 --
1 s 2 14.22 STENZEL Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +0.1 -- SĘKOWSKA Anna Z/2984/17 2019 5 LDK!
2 s 2 14.48 MACIEJEWSKA Amelia KL Lechia Gdańsk 06 U14 PM +0.1 V WIETEK Zbigniew Z/2547/18 2019 5
3 s 2 14.68 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 06 U14 WN +0.1 -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2019 BEZ LDK!
4 s 2 14.80 GRABOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 08 U12 PM +0.1 -- B.D. Z/2700/19 2019
5 s 2 15.05 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 07 U14 PM +0.1 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2019
6 s 2 16.09 GÓRSKA Lena SKLA Sopot 07 U14 PM +0.1 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0028/19 2019
1 e 1 13.00 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U16 PM +0.1 III B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4648/17 , 2019 3 LDK!
2 e 1 13.17 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM +0.1 III RATAJCZAK Maciej Z/4661/17 2019 4 LDK!
3 e 1 13.18 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04 U16 PM +0.1 III DMP U20 CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4649/17 , 2019 3 LDK! 104
4 e 1 13.64 STROIKE Maria LKS Prime Food Brda Przechlewo 04 U16 PM +0.1 IV RUTKOWSKI Mariusz Z/4750/17 2019 3 LDK!
5 e 1 14.80 RYBIKOWSKA Paulina SKLA Sopot 04 U16 PM +0.1 --
1 e 2 13.76 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM +1.7 IV POGORZELSKA Marta RATAJCZAK Maciej , Z/4662/17 , 2019 5 LDK!
2 e 2 13.86 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 04 U16 PM +1.7 V NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2019 3
3 e 2 14.07 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 05 U16 WN +1.7 V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2019 5 LDK!
4 e 2 14.62 ORZŁOWSKA Wiktoria UKS Lipusz 04 U16 PM +1.7 -- KRASKOWSKI Tomasz B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/0527/18 , 2019 5 LDK!
5 e 2 14.63 KAPSZEWICZ Oliwia LKS Zantyr Sztum 04 U16 PM +1.7 -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/4347/19 , 2019
1 e 3 14.09 TABUŁA Patrycja RKS Rumia 06 U14 PM +1.9 V B.D.
2 e 3 14.53 LITWIN Nikola UKS Lipusz 05 U16 PM +1.9 -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/3594/18 , 2019 5
3 e 3 14.88 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM +1.9 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2019
4 e 3 15.37 LASKA Paulina UKS Lipusz 04 U16 PM +1.9 -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/0526/18 , 2019 BEZ LDK!
5 e 3 15.78 CZERWIŃSKA Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM +1.9 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1524/19 2019 LDK!
1 e 4 13.81 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 05 U16 PM -0.3 V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2019 BEZ
2 e 4 14.26 TRZMIELEWSKA Patrycja RKS Rumia 05 U16 PM -0.3 V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/5060/18 2019 BEZ LDK!
3 e 4 14.54 GAŁĄZKA Weronika LKS Zantyr Sztum 05 U16 PM -0.3 -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/4346/19 , 2019
4 e 4 14.68 URBANIAK Sara RKS Rumia 04 U16 PM -0.3 -- SZYMAŃSKI Maciej PEPLIŃSKI Tadeusz , Z/0688/18 , 2019 LDK!
5 e 4 14.72 PRĄDZINSKA Malwina ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -0.3 -- RADTKE Marek Z/0269/19 2019 BEZ LDK!
6 e 4 14.87 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 05 U16 PM -0.3 -- B.D. B.D. , Z/1704/19 , 2019
7 e 4 15.00 KORDA Oliwia LKS Zantyr Sztum 04 U16 PM -0.3 -- B.D. MAZERSKI Bartosz B.D. B.D. , Z/1702/19 , 2019 LDK!
8 e 4 15.05 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 05 U16 PM -0.3 -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/0611/19 , 2019 BEZ
200 m K
1 s 1 26.83 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM -1.1 III MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
2 s 1 27.99 STROIKE Maria LKS Prime Food Brda Przechlewo 04 U16 PM -1.1 IV RUTKOWSKI Mariusz Z/4750/17 2019 3 LDK!
3 s 1 29.31 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 05 U16 WN -1.1 V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2019 5 LDK!
4 s 1 31.59 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U20 WN -1.1 -- MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2019 2
5 s 1 33.27 GÓRSKA Lena SKLA Sopot 07 U14 PM -1.1 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0028/19 2019
300 m K
1 s 1 40.65 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2019 2
2 s 1 42.97 TUCKA Róża SKLA Sopot 04 U16 PM II URBANEK Ryszard B.D. B.D. Z/4772/17 2019 2 LDK!
3 s 1 43.11 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0059/19 2019 5
4 s 1 44.07 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 04 U16 PM III NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2019 3
5 s 1 44.38 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 04 U16 PM III CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4646/17 , 2019 3 LDK!
6 s 1 44.51 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM III JASKUŁKA Teresa Z/4442/18 2019 3
7 s 1 44.82 ZAJĄC Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0067/19 2019
1 s 2 45.86 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4882/18 2019 4 LDK!
2 s 2 46.63 ŻBIKOWSKA Monika SKLA Sopot 04 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/5714/18 2019 LDK!
3 s 2 48.16 STORMANN Natalia UKS Lipusz 05 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3600/18 , 2019 BEZ LDK!
4 s 2 48.54 RYBANDT Magdalena GKS Żukowo 05 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1894/19 2019
5 s 2 48.60 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 05 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1668/19 2019 LDK!
6 s 2 49.13 CZARNOWSKA Joanna SKLA Sopot 06 U14 PM --
7 s 2 56.39 SOLIŃSKA Natalia LKS Zantyr Sztum 05 U16 PM --
1 s 3 39.05 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
2 s 3 39.74 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2019 2
3 s 3 40.97 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
4 s 3 48.59 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 06 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2019
5 s 3 48.96 MACIASZEK Oliwia RKS Rumia 04 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz LDK!
1 s 4 46.49 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 07 U14 PM IV URBANEK Ryszard Z/2412/19 2019
2 s 4 47.68 STORMANN Kinga UKS Lipusz 06 U14 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3599/18 , 2019 BEZ LDK!
3 s 4 48.40 WYSZKOWSKA Malina SKLA Sopot 06 U14 PM V URBANEK Ryszard Z/0044/18 2019 BEZ
4 s 4 48.57 KWIATKOWSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 06 U14 PM -- B.D. 5
5 s 4 49.19 SZUKALSKA Marcelina SKLA Sopot 07 U14 PM -- URBANEK Ryszard Z/5762/18 2019
400 m K
1 s 1 59.17 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03 U18 PM III DMP U20 DIAK Mateusz # Z/0122/17 2019 2 LDK! 120
2 s 1 61.18 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2019 3
3 s 1 62.14 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 02 U18 PM IV MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2019 4 LDK!
4 s 1 65.43 KASZUBOWSKA Paulina LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0884/17 2019 5
5 s 1 66.66 BORKOWSKA Agnieszka LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/0888/17 2019 4
600 m K
1 s 1 1:40.80 JANICKA Dominika SKLA Sopot 05 U16 PM III URBANEK Ryszard TRZASKO Bogusław B.D. Z/0054/18 2019 3 LDK!
2 s 1 1:41.49 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 05 U16 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2019 4 LDK!
3 s 1 1:41.55 URBAN Monika SKLA Sopot 05 U16 PM III URBANEK Ryszard Z/4860/18 2019 5 LDK!
4 s 1 1:41.74 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM III RADTKE Marek B.D. WRYCZA Jarosław , Z/0040/18 , 2019 4 LDK!
5 s 1 1:42.25 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 01 U20 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/4071/18 2019 4
6 s 1 1:42.76 CIEŚLIŃSKA Hanna SKLA Sopot 04 U16 PM III URBANEK Ryszard B.D. Z/4773/17 2019 3 LDK!
7 s 1 1:45.93 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04 U16 WN IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2019 5 LDK!
8 s 1 1:47.87 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V B.D. RADTKE Marek RADTKE Marek B.D. , Z/1926/17 , 2019 3 LDK!
9 s 1 1:50.59 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2019 5
1 s 2 1:45.36 SZULSKA Aleksandra SKLA Sopot 05 U16 PM IV URBANEK Ryszard Z/1479/18 2019 5 LDK!
2 s 2 1:47.99 KRZYŻANOWSKA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM V KRAWCZAK Tomasz Z/0078/18 2019 BEZ
3 s 2 1:53.74 GRUCHAŁA Aleksandra SKLA Sopot 04 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/0373/18 2019 BEZ LDK!
4 s 2 2:05.65 ROLOFF Dominika RKS Rumia 04 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1136/19 2019 LDK!
5 s 2 2:06.93 SKWIERAWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0842/19 2019 BEZ LDK!
6 s 2 2:07.24 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 06 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2019 BEZ LDK!
7 s 2 2:10.39 WOŹNIAK Kinga UKS Gimpas Pasłęk 06 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/3150/19 2019
8 s 2 2:16.28 KLIMCZAK Amelia UKS Gimpas Pasłęk 06 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0740/19 2019
1 s 3 1:44.95 KULIK Kaja SKLA Sopot 07 U14 PM IV URBANEK Ryszard Z/5763/18 2019
2 s 3 1:45.15 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 06 U14 PM IV URBANEK Ryszard B.D. Z/0052/18 2019 5 LDK!
3 s 3 1:49.05 TROKA Julita UKS Olimpijczyk Skorzewo 06 U14 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/1813/18 2019 5 LDK!
4 s 3 1:50.34 ŚLUSAŁEK Weronika SKLA Sopot 06 U14 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/4917/18 2019 LDK!
5 s 3 1:52.33 URBAN Paulina SKLA Sopot 07 U14 PM -- URBANEK Ryszard Z/4919/18 2019 BEZ LDK!
6 s 3 1:55.98 BORKOWSKA Marcelina SKLA Sopot 06 U14 PM -- WAKULUK Dorota Z/0051/18 2019 BEZ
7 s 3 1:59.66 KOSTECKA Wiktoria KL Lechia Gdańsk 06 U14 PM -- B.D. Z/2698/19 2019
8 s 3 2:00.76 PASZEWSKA Adrianna KUKS Remus Kościerzyna 06 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3439/19 2019 LDK!
9 s 3 2:01.17 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 07 U14 PM -- B.D. BEZ
1000 m K
1 s 1 3:06.25 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 04 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2019 2
2 s 1 3:06.39 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 05 U16 PM III BORUSIŃSKI Piotr TARGAŃSKI Marcin Z/0017/18 2019 4 LDK!
3 s 1 3:07.51 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM III ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. B.D. Z/1814/18 2019
4 s 1 3:11.52 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 05 U16 PM III URBANEK Ryszard B.D. Z/0053/18 2019 3 LDK!
5 s 1 3:21.59 ZAKRZEWSKA Amelia KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1368/18 2019 4
6 s 1 3:22.66 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 04 U16 PM V B.D. B.D. TARGAŃSKI Marcin BORUSIŃSKA Aleksandra , Z/4650/17 , 2019 4 LDK!
7 s 1 3:23.82 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 08 U12 PM V
8 s 1 3:25.97 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 05 U16 PM V SZYMAŃSKI Maciej PEPLIŃSKI Tadeusz , Z/0629/19 , 2019 LDK!
9 s 1 3:27.35 ORYL Weronika SKLA Sopot 04 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/0024/18 2019 5 LDK!
10 s 1 3:29.99 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V B.D. B.D. WRYCZA Jarosław B.D. , Z/0048/18 , 2019 5 LDK!
11 s 1 3:32.04 ZBARAZA Olga ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V KALINOWSKA Joanna B.D. , Z/4846/18 , 2019 LDK!
12 s 1 3:35.02 ROKITA Maja LKS Zorza Gdynia 05 U16 PM -- B.D. Z/0621/19 2019
1500 m K
1 s 1 4:27.22 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM I POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2019 1
2 s 1 4:42.67 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 U18 PM II DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/2926/16 2019 3 LDK! 123
3 s 1 4:49.70 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech # Z/0641/16 2019 2
4 s 1 4:59.13 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN IV NAGY Czesław Z/0422/16 2019 3 LDK!
5 s 1 5:05.14 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03 U18 WN IV NAGY Czesław Z/3324/17 2019 4
6 s 1 5:28.13 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/0885/17 2019 BEZ
7 s 1 5:34.32 DATA Dominika KUKS Remus Kościerzyna 03 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3801/19 2019 5
80 pł K
1 s 1 13.26 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 05 U16 PM +2.5 IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2019 BEZ
2 s 1 13.92 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM +2.5 V GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2019 3
3 s 1 15.20 OCHRYMOWICZ Alicja ULKS Skoczek Pogórze # 04 U16 PM +2.5 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4350/19 2019
4 s 1 15.23 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 07 U14 PM +2.5 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2019
5 s 1 15.50 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 05 U16 PM +2.5 -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/0611/19 , 2019 BEZ
6 s 1 15.78 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 08 U12 PM +2.5 -- B.D. Z/4951/18 2019 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.71 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM +0.9 II DMP U20 WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2 144
2 s 1 15.79 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM +0.9 III DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2019 2 LDK! 123
3 s 1 16.04 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM +0.9 III DMP U20 DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK! 118
100 m pł K
1 s 1 15.49 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U23 PM +0.9 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2019 2 LDK!
200 m pł K
1 s 1 32.18 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -1.0 --
2 s 1 33.67 LEMKE Liliana SKLA Sopot 04 U16 PM -1.0 IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0147/18 2019 4 LDK!
3 s 1 35.55 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 05 U16 PM -1.0 V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/1703/19 , 2019
4 s 1 39.96 WIŚNIEWSKA Kinga LKS Zantyr Sztum 05 U16 PM -1.0 -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/1706/19 , 2019
5 s 1 42.77 SAWICKA Patrycja KL Gdynia 04 U16 PM -1.0 -- B.D. KLIMASZEWSKA Boguslawa , Z/3116/19 , 2019
4x100 m K
1 s 1 47.30 PIETRZAK Olga
KOŁAKOWSKA Agata
DOBEK Anna
WOŁOWICZ Wiktoria
AZS-AWFiS Gdańsk 98
97
96
02
Sen POM -- SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna B.D.
B.D. SĘKOWSKA Anna
Z/1497/14
Z/1776/13
Z/1146/12
, Z/3077/18
2019
2019
2019
, 2019
1
2
M
2
2 s 1 51.97 SMOROŃ Nadia
GLAZA Julia
ZALESKA Emilia
FALK Natalia
AZS-AWFiS Gdańsk 05
05
04
05
U16 POM -- POGORZELSKA Marta RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
, Z/4662/17
Z/0059/19
Z/4663/17
Z/4661/17
, 2019
2019
2019
2019
5
5
4
4
3 s 1 52.50 RATHNAU Magdalena
CZAJA Olga
DURAJ Dominika
KEMPA Kinga
LKS Ziemi Puckiej Puck 04
04
05
05
U16 POM -- JASKUŁKA Teresa
PŁOMIEŃ Waldemar
JASKUŁKA Teresa
B.D. JASKUŁKA Teresa
Z/0621/18
Z/3724/17
Z/3720/17
, Z/3721/17
2019
2019
2019
, 2019
5
3
2
4
4 s 1 54.53 STĘPIEŃ Julia
SKAPOWICZ Hanna
PAŃKA Wiktoria
KSIĄŻEK Daria
AML Słupsk 04
04
04
05
U16 POM -- TARGAŃSKI Marcin TARGAŃSKI Marcin
CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
B.D. B.D. TARGAŃSKI Marcin BORUSIŃSKA Aleksandra
BORUSIŃSKI Piotr TARGAŃSKI Marcin
, Z/4735/17
, Z/4646/17
, Z/4650/17
Z/0017/18
, 2019
, 2019
, 2019
2019
BEZ
3
4
4
1 s 2 50.72 KORNIAT Ludwika
LITWIN Adrianna
SKOWROŃSKA Dominika
NOWOSADKO Julia
AML Słupsk 03
03
02
02
U18 POM -- DIAK Mateusz
KOPEĆ Bernadeta B.D.
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
Z/0122/17
Z/0038/16
Z/0039/16
Z/0123/17
2019
2019
2019
2019
2
3
2
2
2 s 2 51.48 GONTARZ Małgorzata
HUK Oliwia
GRABOWSKA Hanna
RUMINKIEWICZ Zofia
AML Słupsk 04
04
05
04
U16 POM -- DIAK Mateusz CZUBAK Tomasz
B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta
CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
Z/4647/17
, Z/4648/17
, Z/0015/18
, Z/4649/17
2019
, 2019
, 2019
, 2019
5
3
4
3
3 s 2 53.76 URBAN Monika
JANICKA Dominika
CIEŚLIŃSKA Hanna
TUCKA Róża
SKLA Sopot 05
05
04
04
U16 POM -- URBANEK Ryszard
URBANEK Ryszard TRZASKO Bogusław B.D.
URBANEK Ryszard B.D.
URBANEK Ryszard B.D. B.D.
Z/4860/18
Z/0054/18
Z/4773/17
Z/4772/17
2019
2019
2019
2019
5
3
3
2
4 s 2 57.18 CZERWIŃSKA Karolina
WASILEWSKA Zofia
ŁANGOWSKA Aleksandra
SZCZEPAŃSKA Maja
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05
05
05
05
U16 POM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
Z/1524/19
Z/1886/19
Z/1940/19
, Z/4884/18
2019
2019
2019
, 2019


BEZ

5 s 2 57.60 SOKALSKA Weronika
KORDA Oliwia
GAŁĄZKA Weronika
KAPSZEWICZ Oliwia
LKS Zantyr Sztum 05
04
05
04
U16 POM -- B.D. B.D.
B.D. MAZERSKI Bartosz B.D. B.D.
B.D. MAZERSKI Bartosz
B.D. MAZERSKI Bartosz
, Z/1704/19
, Z/1702/19
, Z/4346/19
, Z/4347/19
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019




Wzwyż K
1 f 1 1.53 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0095/17 2019 3
2 f 1 1.53 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
3 f 1 1.50 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U18 PM IV DMP U20 KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2019 3 LDK! 92
1 f 2 1.63 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 05 U16 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2019 4 LDK! 124
2 f 2 1.53 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2019 3
3 f 2 1.30 ZAKRZEWSKA Dalia SKLA Sopot 04 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/5036/18 2019 BEZ
Tyczka K
1 f 1 3.10 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM II KOZŁOWSKI Mateusz SZYMCZAK Edward , Z/1369/18 , 2019 2 LDK!
2 f 1 2.90 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 05 U16 PM III JURGA Łukasz Z/0374/18 2019 4 LDK!
3 f 1 2.80 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 05 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/3898/19 2019
4 f 1 2.80 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM III SZYMCZAK Edward Z/1343/19 2019 5 LDK!
5 f 1 2.20 MIKOŁAJCZYK Amelia SKLA Sopot 06 U14 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/3897/19 2019
W dal K
1 f 1 4.72 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -1.1 V PROKOP Wojciech Z/4659/17 2019 5 LDK!
2 f 1 4.69 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 04 U16 PM -0.4 V DIAK Mateusz CZUBAK Tomasz Z/4647/17 2019 5 LDK!
3 f 1 4.60 GAŁĄZKA Weronika LKS Zantyr Sztum 05 U16 PM -2.3 V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/4346/19 , 2019
4 f 1 4.60 LASKA Paulina UKS Lipusz 04 U16 PM -0.6 V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/0526/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 4.54 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 06 U14 PM -0.9 V KOPEĆ Bernadeta DIAK Mateusz # , Z/3795/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 4.39 POHNKE Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -1.2 -- KAŃSKI Ryszard Z/4660/17 2019 5 LDK!
7 f 1 4.38 URBANIAK Sara RKS Rumia 04 U16 PM -0.7 -- SZYMAŃSKI Maciej PEPLIŃSKI Tadeusz , Z/0688/18 , 2019 LDK!
8 f 1 4.31 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 04 U16 PM -1.6 -- TARGAŃSKI Marcin TARGAŃSKI Marcin , Z/4735/17 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 4.28 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM -0.7 -- GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2019 3
10 f 1 4.26 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 05 U16 PM -0.5 -- B.D. B.D. , Z/1704/19 , 2019
11 f 1 4.17 TOPOLSKA Natalia MKS Sambor Tczew 04 U16 PM +0.1 -- NOBIS Edyta GALINSKI Tadeusz , Z/0625/18 , 2019 BEZ LDK!
12 f 1 4.09 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 06 U14 WN -0.6 -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2019 BEZ LDK!
13 f 1 3.87 PRĄDZINSKA Malwina ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -1.1 -- RADTKE Marek Z/0269/19 2019 BEZ LDK!
14 f 1 3.67 PIETRAS Kornelia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -0.8 -- KAŃSKI Ryszard Z/1802/18 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.32 MALISZEWSKA Marika MKS Sambor Tczew 04 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0504/18 2019 4
2 f 1 9.13 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 04 U16 PM V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/3570/17 2019 4
3 f 1 8.56 ŻACZEK Paulina LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3586/19 2019
4 f 1 8.47 LABUDDA Wiktoria LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3583/19 2019
5 f 1 8.47 ŁANGOWSKA Andżelika UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1996/19 2019
6 f 1 8.45 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 06 U14 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2019 BEZ
7 f 1 8.38 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 06 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta WITEK Mirosław # , Z/4972/18 , 2019 BEZ LDK!
8 f 1 8.27 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2019
9 f 1 8.22 MICHALAK Karolina AML Słupsk 06 U14 PM -- WITEK Mirosław KOPEĆ Bernadeta Z/0019/18 2019 5 LDK!
10 f 1 8.20 CIBIŃSKA Hanna AML Słupsk 05 U16 PM -- TARGAŃSKI Marcin WITEK Mirosław , Z/4001/18 , 2019 BEZ LDK!
11 f 1 7.74 CHAŃKO Ida LKS Zantyr Sztum 05 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/4345/19 2019
12 f 1 7.40 CELNA Adrianna RKS Rumia 05 U16 PM --
13 f 1 7.04 TYM Wiktoria UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2019 BEZ
14 f 1 6.83 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM -- GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2019 3
15 f 1 6.55 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 06 U14 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2019
1 f 2 13.40 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U18 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2019 2
2 f 2 12.72 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3572/17 2019 LDK!
3 f 2 12.45 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2019 2
4 f 2 12.14 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2019 2 LDK!
5 f 2 11.95 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław B.D. , Z/0040/16 , 2019 3 LDK!
6 f 2 11.04 WOJTKUN Aleksandra SKLA Sopot 03 U18 PM III B.D. Z/4922/18 2019 4
7 f 2 10.11 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U18 PM IV WITEK Mirosław Z/0020/17 2019 3 LDK!
8 f 2 9.80 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0095/17 2019 3
9 f 2 9.54 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.73 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2019 2
2 f 1 8.24 KOTŁOWSKA Faustyna UKS Olimpijczyk Skorzewo 01 U20 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2397/18 2019 BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 36.07 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 04 U16 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/3570/17 2019 4
2 f 1 31.78 LEWANDOWSKA Oliwia KKL Rodło Kwidzyn 05 U16 PM IV KWIATKOWSKI Lech Z/2543/19 2019 LDK!
3 f 1 29.65 MALISZEWSKA Marika MKS Sambor Tczew 04 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0504/18 2019 4
4 f 1 27.82 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 06 U14 PM V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2019 BEZ
5 f 1 25.33 POBŁOCKA Wanesa UKS Lipusz 05 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz B.D. , Z/3598/18 , 2019 5 LDK!
6 f 1 25.12 BAŁDYGA Paula AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM V WALCZAK Aleksandra Z/5058/18 2019 BEZ
7 f 1 21.30 JURGIELEWICZ Wiktoria UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3591/18 , 2019 BEZ LDK!
8 f 1 18.93 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 06 U14 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2019
9 f 1 18.81 ŁANGOWSKA Andżelika UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1996/19 2019
Dysk (1) K
1 f 1 40.16 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U18 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2019 2
2 f 1 37.30 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2019 2 LDK!
3 f 1 37.28 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/3572/17 2019 LDK!
4 f 1 32.47 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2019 2
1 f 2 40.07 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1452/15 2019 1
2 f 2 28.01 KOTŁOWSKA Faustyna UKS Olimpijczyk Skorzewo 01 U20 PM IV ZBLEWSKI Leszek Z/2397/18 2019 BEZ
3 f 2 19.09 WINIARZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM --
Oszczep (500) K
1 f 1 34.81 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM IV DMP U20 B.D. WITEK Mirosław B.D. , Z/0040/16 , 2019 3 LDK! 89
2 f 1 33.39 WOJTKUN Aleksandra SKLA Sopot 03 U18 PM IV DMP U20 B.D. Z/4922/18 2019 4 85
3 f 1 30.18 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U18 PM -- DMP U20 WITEK Mirosław Z/0020/17 2019 3 LDK! 75
4 f 1 27.86 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/3176/17 2019 4
1 f 2 28.08 POBŁOCKA Wanesa UKS Lipusz 05 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz B.D. , Z/3598/18 , 2019 5 LDK!
2 f 2 25.06 MICHALAK Karolina AML Słupsk 06 U14 PM -- WITEK Mirosław KOPEĆ Bernadeta Z/0019/18 2019 5 LDK!
3 f 2 22.09 JURGIELEWICZ Wiktoria UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3591/18 , 2019 BEZ LDK!
4 f 2 16.83 STRYJEK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- CIEPLUCH Beata LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 45.56 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
2 f 1 32.90 MELLER Maria AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV WALCZAK Leszek Z/5952/15 2019 4
Chód 3 km K
1 s 1 17:29.71 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 04 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2019 3
2 s 1 22:33.44 GÓRSKA Sandra Oliwia MKS Sambor Tczew 05 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0508/18 2019 BEZ
100 m M
1 s 1 11.27 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -0.6 II SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2019 2
2 s 1 12.19 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -0.6 IV WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2019 3
3 s 1 12.43 WINIAREK Sebastian MKS Sambor Tczew 01 U20 PM -0.6 -- LANGOWSKI Andrzej Z/2985/19 2019
4 s 1 12.63 BORSUK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 03 U18 PM -0.6 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/3623/19 2019
5 s 1 12.65 POLAK Wojciech KL Gdynia 02 U18 PM -0.6 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/2238/16 2019 4
6 s 1 13.89 ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk 03 U18 PM -0.6 -- WIETEK Zbigniew Z/3119/17 2019 BEZ
1 s 2 11.92 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -1.1 IV RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2019 4 LDK!
2 s 2 12.03 SLUPSKYI Bohdan AZS-AWFiS Gdańsk 99 U23 PM -1.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/0731/19 2019 3
3 s 2 12.03 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -1.1 IV RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2019
4 s 2 12.21 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -1.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/5620/18 2019
5 s 2 12.66 SKRZECZ Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -1.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/3567/17 2019 4 LDK!
6 s 2 13.14 MACKIEWICZ Maciej RKS Rumia 05 U16 PM -1.1 -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1788/19 2019 LDK!
1 e 1 11.81 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 05 U16 PM -3.7 IV DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2019 4 LDK! 96
2 e 1 12.05 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 05 U16 PM -3.7 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2019 BEZ LDK!
3 e 1 12.08 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05 U16 PM -3.7 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2019 5 LDK!
4 e 1 12.33 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -3.7 V JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2019 5
5 e 1 12.42 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 04 U16 PM -3.7 V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4644/17 , 2019 5 LDK!
1 e 2 12.04 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM -0.7 IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2019 2
2 e 2 12.08 DEPTA Szymon AML Słupsk 04 U16 PM -0.7 IV KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin Z/2545/18 2019 LDK!
3 e 2 12.65 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM -0.7 V RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2019 3 LDK!
4 e 2 12.99 ŁUNIO Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -0.7 -- RATAJCZAK Maciej Z/0015/19 2019 BEZ
5 e 2 13.07 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 05 U16 PM -0.7 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2019
6 e 2 13.15 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 05 U16 PM -0.7 -- TARGAŃSKI Marcin Z/1637/19 2019 LDK!
1 e 3 12.12 GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -0.1 IV RATAJCZAK Maciej Z/4184/19 2019
2 e 3 12.63 ŚCISŁOWSKI Daniel LKS Zantyr Sztum 04 U16 PM -0.1 V MAZERSKI Bartosz Z/4342/19 2019
3 e 3 13.20 GAFFKE Bruno KL Gdynia 05 U16 PM -0.1 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0681/19 2019
4 e 3 13.45 KUKLA Maksymilian ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -0.1 -- B.D. Z/0541/19 2019
5 e 3 13.48 DEMPC Grzegorz RKS Rumia 05 U16 PM -0.1 --
6 e 3 13.62 SZYMURA Oliwier UKS Lipusz 05 U16 PM -0.1 -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ
200 m M
1 s 1 23.68 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM -0.7 IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2019 2
2 s 1 23.75 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -0.7 IV RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2019 4 LDK!
3 s 1 24.17 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -0.7 IV RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2019
4 s 1 24.28 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -0.7 IV RATAJCZAK Maciej Z/5620/18 2019
5 s 1 25.59 WINIAREK Sebastian MKS Sambor Tczew 01 U20 PM -0.7 -- LANGOWSKI Andrzej Z/2985/19 2019
300 m M
1 s 1 37.77 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM III POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2019 4 LDK!
2 s 1 38.31 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 05 U16 PM III CZUBAK Tomasz Z/3217/19 2019 LDK!
3 s 1 38.63 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2019 5
4 s 1 38.91 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2019 LDK!
5 s 1 40.35 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2019
6 s 1 40.89 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 05 U16 PM V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2019 BEZ LDK!
1 s 2 39.54 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM IV ZBLEWSKI Leszek Z/1818/18 2019 5
2 s 2 39.59 WOJTKOWIAK Michał AML Słupsk 05 U16 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3796/18 , 2019 5 LDK!
3 s 2 40.34 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 05 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2019
4 s 2 41.35 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 06 U14 PM V
5 s 2 41.80 KROPLEWSKI Jerzy SKLA Sopot 04 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0125/19 2019
6 s 2 42.13 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2019
1 s 3 34.88 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2019 1
2 s 3 37.58 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2019 3
3 s 3 38.80 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0287/16 2019 4
4 s 3 40.76 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 04 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz MAZERSKI Bartosz , Z/1477/18 , 2019 5 LDK!
5 s 3 42.30 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 06 U14 PM V RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2019
6 s 3 45.77 PAŁKOWSKI Maciej KUKS Remus Kościerzyna 06 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3894/19 2019 LDK!
7 s 3 48.66 HELAND Grzegorz KL Lechia Gdańsk 06 U14 PM -- B.D. Z/3435/19 2019
400 m M
1 s 1 50.77 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U18 PM III B.D. URBANEK Ryszard B.D. , Z/2219/17 , 2019 2 LDK!
2 s 1 52.67 KRZYWOBŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/2716/17 2019 4
3 s 1 54.63 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3326/17 2019 2
4 s 1 56.25 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3120/16 2019 BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:24.49 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2019 2
2 s 1 1:27.94 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/5038/18 2019 4
3 s 1 1:30.17 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 05 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2019 5 LDK!
4 s 1 1:30.67 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 04 U16 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2019 4 LDK!
5 s 1 1:31.59 JADCZAK Adrian SKLA Sopot 04 U16 PM III URBANEK Ryszard Z/0138/19 2019 5
6 s 1 1:33.10 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 05 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2019
7 s 1 1:41.72 ŻALIKOWSKI Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3581/19 2019
8 s 1 1:46.73 BORKOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- POGORZELSKA Marta LDK!
9 s 1 1:47.05 FETHKE Gustaw AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- POGORZELSKA Marta BEZ LDK!
1 s 2 1:30.74 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM III CZAPIEWSKA Grażyna Z/1561/18 2019
2 s 2 1:42.11 WRÓBLEWSKI Dominik KKL Rodło Kwidzyn 06 U14 PM -- B.D. BEZ
3 s 2 1:43.13 KOWIEL Patryk KL Lechia Gdańsk 05 U16 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2546/18 2019 BEZ
4 s 2 1:44.68 FILIMONIUK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM --
5 s 2 1:45.61 KOSTKA Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- LDK!
6 s 2 1:46.64 JASKUŁKA Antoni LKS Ziemi Puckiej Puck 06 U14 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/0627/19 , 2019 BEZ
7 s 2 1:47.01 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 06 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2019
8 s 2 1:53.98 KOWALEWSKI Orfeusz AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- POGORZELSKA Marta BEZ LDK!
9 s 2 2:01.83 MODRZEJEWSKI Szymon UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3595/18 , 2019 BEZ LDK!
800 m M
1 s 1 1:50.96 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM I KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2019 2
2 s 1 1:51.37 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN I NAGY Czesław Z/0051/17 2019 2
3 s 1 1:53.22 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
4 s 1 1:54.38 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof 2
5 s 1 1:55.66 KULPA Michał KS Wda Świecie 87 Sen KP II B.D. Z/0781/11 2019 2
6 s 1 1:59.42 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2019 4
7 s 1 2:03.13 PEK Daniel UKS Olimpijczyk Skorzewo 91 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3509/11 2019 BEZ
1 s 2 1:59.48 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02 U18 PM III DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/3649/17 2019 4 110
2 s 2 2:01.23 KWIATKOWSKI Mariusz LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM III PASZKE Roman Z/2297/16 2019 4
3 s 2 2:01.47 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2019 3
4 s 2 2:02.02 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U18 WN IV NAGY Czesław Z/0050/17 2019 2
5 s 2 2:05.88 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2019 4
6 s 2 2:07.83 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 03 U18 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2019 3
7 s 2 2:13.63 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3562/18 2019 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:49.00 BAŁDYGA Miłosz RKS Rumia 04 U16 PM IV B.D. PEPLIŃSKI Tadeusz , Z/5059/18 , 2019 5 LDK!
2 s 1 2:51.83 RUSOŃ Bartosz LKS Zorza Gdynia 04 U16 PM V B.D. Z/0667/19 2019
3 s 1 2:52.25 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2019 5
4 s 1 2:53.67 WDOWIAK Karol SKLA Sopot 04 U16 PM V ZIELIŃSKI Ireneusz URBANEK Ryszard , Z/0041/18 , 2019 5 LDK!
5 s 1 2:53.75 BARAN Oliwier SKLA Sopot 04 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/2411/19 2019 LDK!
6 s 1 2:57.64 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM V B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2019 BEZ
7 s 1 3:01.14 MEGIER Adrian ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- B.D. Z/4841/18 2019 BEZ LDK!
8 s 1 3:02.86 KOSIECKI Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 03 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3800/19 2019
9 s 1 3:10.93 BORECKI Antoni AML Słupsk 05 U16 PM -- TARGAŃSKI Marcin BORUSIŃSKI Piotr , Z/0014/18 , 2019 BEZ LDK!
10 s 1 3:14.23 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek RADTKE Marek , Z/0049/18 , 2019 BEZ LDK!
11 s 1 3:16.49 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. , Z/0263/19 , 2019 LDK!
12 s 1 3:17.84 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 06 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0841/19 2019 BEZ LDK!
13 s 1 3:18.22 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2019
14 s 1 3:18.81 MICEWICZ Oskar SKLA Sopot 06 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0738/19 2019
2000 m M
1 s 1 6:12.29 BUKOWSKI Paweł LKS Zorza Gdynia 04 U16 PM IV WALENDZIAK Renata Z/1370/18 2019 5
2 s 1 6:39.98 ZIELIŃSKI Krzysztof LKS Zorza Gdynia 05 U16 PM V WALENDZIAK Renata Z/1812/18 2019 BEZ
3 s 1 7:16.91 PIEKARSKI Jan MKS Sambor Tczew 05 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz MARKOWICZ Eugeniusz Z/4825/18 2019
4 s 1 7:24.69 MISZEWSKI Mikołaj MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1525/19 2019 LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 18.40 DURAZIŃSKI Marceli ULKS Skoczek Pogórze 04 U16 PM -3.0 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0532/18 2019
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.40 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -3.0 II DMP U20 WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2 143
2 s 1 16.86 POLAK Wojciech KL Gdynia 02 U18 PM -3.0 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/2238/16 2019 4
3 s 1 19.69 ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk 03 U18 PM -3.0 -- WIETEK Zbigniew Z/3119/17 2019 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 16.43 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -3.0 III WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2019 3
2 s 1 18.32 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 01 U20 PM -3.0 -- LANGOWSKI Andrzej Z/2852/16 2019 3
200 m pł M
1 s 1 30.66 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM -0.5 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1818/18 2019 5
2 s 1 33.19 GAFFKE Bruno KL Gdynia 05 U16 PM -0.5 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0681/19 2019
3 s 1 33.35 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 05 U16 PM -0.5 -- B.D. KLIMASZEWSKA Boguslawa , Z/0479/19 , 2019 BEZ
4 s 1 36.52 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 06 U14 PM -0.5 -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2019 BEZ
1 s 2 27.49 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -0.6 -- RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2019 3
2 s 2 31.08 FIERKA Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -0.6 -- SĘKOWSKA Anna Z/3087/18 2019 BEZ
3 s 2 33.76 KAPSZEWICZ Kacper LKS Zantyr Sztum 04 U16 PM -0.6 -- MAZERSKI Bartosz Z/4343/19 2019
4x100 m M
1 s 1 45.02 KOZACZUK Kacper
KASPRZYK Kacper
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk 04
05
05
05
U16 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/4645/17
, Z/0016/18
, Z/4002/18
, Z/2543/18
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019
4
BEZ
5
4
2 s 1 46.08 KORYCIŃSKI Kacper
PISKULSKI Oliwer
SMOLNICKI Bartosz
ŁOWICKI Michał
AZS-AWFiS Gdańsk 04
04
04
04
U16 POM -- KAŃSKI Ryszard
POGORZELSKA Marta WALCZAK Aleksandra
RATAJCZAK Maciej
POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej
Z/4655/17
, Z/5538/18
Z/0685/18
, Z/0468/18
2019
, 2019
2019
, 2019
5
5
5
4
3 s 1 47.24 GOSTOMCZYK Jan
KOZACZUK Jakub
KUCZEROWSKI Kamil
WOJTKOWIAK Michał
AML Słupsk 05
04
05
05
U16 POM -- CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
Z/3217/19
, Z/4644/17
, Z/3794/18
, Z/3796/18
2019
, 2019
, 2019
, 2019

5
BEZ
5
4 s 1 48.16 SZYROWSKI Piotr
WESSERLING Cezary
TAŃSKI Andrzej
KOŁOSZYŃSKI Ksawery
LKS Ziemi Puckiej Puck 04
04
04
04
U16 POM -- JASKUŁKA Teresa
JASKUŁKA Teresa B.D.
B.D. JASKUŁKA Teresa
JASKUŁKA Teresa
Z/3584/19
Z/4441/18
, Z/3580/19
Z/3590/19
2019
2019
, 2019
2019

5


5 s 1 49.36 CHOJNOWSKI Antoni
JADCZAK Adrian
PIETRZAK Kamil
BARAN Oliwier
SKLA Sopot 05
04
05
04
U16 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł
URBANEK Ryszard
ANDRZEJCZAK Paweł
URBANEK Ryszard
Z/0029/19
Z/0138/19
Z/0026/18
Z/2411/19
2019
2019
2019
2019

5
5

Wzwyż M
1 f 1 1.78 DEPTA Szymon AML Słupsk 04 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin Z/2545/18 2019 LDK!
2 f 1 1.70 MAŁEK Kewin AML Słupsk 05 U16 PM V DMP U20 CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/0018/18 , 2019 5 LDK! 81
3 f 1 1.55 WOŹNIAK Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3588/19 2019
3 f 1 1.55 STRZAŁKA Kacper AML Słupsk 04 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin Z/0843/19 2019 LDK!
1 f 2 1.70 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2019 4 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.30 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM IV SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/0704/18 2019 4 LDK!
2 f 1 3.00 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 06 U14 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/3896/19 2019 BEZ
3 f 1 2.40 KORALEWSKI Maksymilian SKLA Sopot 07 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3899/19 2019
W dal M
1 f 1 5.62 JARMUŁ Piotr AML Słupsk 04 U16 PM +1.0 V DMP U20 CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/3793/18 , 2019 BEZ LDK! 69
2 f 1 5.58 KORYCIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM +0.6 -- KAŃSKI Ryszard Z/4655/17 2019 5 LDK!
3 f 1 5.43 KOŁOSZYŃSKI Ksawery LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +1.0 -- JASKUŁKA Teresa Z/3590/19 2019
4 f 1 5.43 MROZEK GLISZCZYŃSKI Nikodem ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM +1.0 -- B.D.
5 f 1 5.27 SZYROWSKI Piotr LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +0.6 -- JASKUŁKA Teresa Z/3584/19 2019
6 f 1 5.23 CZERWIŃSKI Jakub MKS Sambor Tczew 04 U16 PM 0.0 -- B.D. LANGOWSKI Andrzej Z/5121/18 2019
7 f 1 5.04 BREZA Jakub UKS Lipusz 04 U16 PM +1.0 -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3589/18 2019 BEZ
8 f 1 4.94 ŁUNIO Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM +2.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/0015/19 2019 BEZ
9 f 1 4.85 ŚWIDERSKI Stanisław MKS Sambor Tczew 04 U16 PM +1.0 -- B.D. Z/0500/19 2019
10 f 1 4.80 KUKLA Maksymilian ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM +1.3 -- B.D. Z/0541/19 2019
11 f 1 4.65 STRUSIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM +1.9 -- KAŃSKI Ryszard Z/2738/19 2019
12 f 1 4.59 ABRAMOWICZ Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM +2.0 -- POGORZELSKA Marta B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/1633/19 , 2019 LDK!
13 f 1 4.43 ŁUKOWSKI Antoni AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM +2.9 -- KAŃSKI Ryszard Z/1632/19 2019 LDK!
14 f 1 4.14 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 05 U16 PM +2.4 -- B.D. KLIMASZEWSKA Boguslawa , Z/0479/19 , 2019 BEZ
15 f 1 3.24 RYNGWELSKI Mikołaj MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM +2.0 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. Z/4876/18 2019 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.30 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM III KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2019 4
2 f 1 11.43 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 05 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2019 4 LDK!
3 f 1 11.33 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM V B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2019 4
4 f 1 10.10 PISKULSKI Oliwer AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- POGORZELSKA Marta WALCZAK Aleksandra , Z/5538/18 , 2019 5 LDK!
5 f 1 9.88 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 06 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 9.70 ŁAWRYNOWICZ Oskar LKS Fenix Słupsk 05 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/3042/19 2019
7 f 1 9.39 ZNAJDEK Kacper LKS Fenix Słupsk 04 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/0543/19 2019
8 f 1 8.84 RYTLEWSKI Jakub UKS Lipusz 05 U16 PM -- B.D.
9 f 1 8.48 SZCZYPIOROWSKI Filip LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM --
10 f 1 7.34 KAWCZYŃSKI Marcin LKS Zantyr Sztum 04 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/4344/19 , 2019
  f 1 NM DZIENISZ Karol UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3590/18 2019 BEZ
1 f 2 10.57 DONAJ Bartosz AML Słupsk 03 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/4128/19 2019
Kula (6) M
1 f 1 15.18 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2019 2
2 f 1 14.69 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2019 2
3 f 1 14.50 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II B.D. WALCZAK Aleksandra , Z/0562/17 , 2019 3 LDK!
4 f 1 12.88 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM IV WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2019 3
5 f 1 9.78 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
Dysk (1) M
1 f 1 49.18 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 05 U16 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 40.76 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM IV B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2019 4
3 f 1 39.26 LANGOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 04 U16 PM IV B.D. LANGOWSKI Andrzej Z/5123/18 2019
4 f 1 35.25 PISKULSKI Oliwer AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM V POGORZELSKA Marta WALCZAK Aleksandra , Z/5538/18 , 2019 5 LDK!
5 f 1 30.27 HASSE Dorian MKS Sambor Tczew 05 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/3890/19 2019
6 f 1 29.02 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2019
7 f 1 27.25 DZIENISZ Karol UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3590/18 2019 BEZ
8 f 1 24.75 KULAS Gracjan UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 23.16 DEPKA Bartosz MKS Sambor Tczew 05 U16 PM -- B.D. LANGOWSKI Andrzej Z/5122/18 2019
10 f 1 21.78 ZNAJDEK Kacper LKS Fenix Słupsk 04 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/0543/19 2019
11 f 1 21.63 ŁAWRYNOWICZ Oskar LKS Fenix Słupsk 05 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/3042/19 2019
Dysk (1.5) M
1 f 1 37.00 SŁODKI Dawid UKS Lipusz 02 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/1728/16 2019 3
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.21 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2019 2
2 f 1 42.70 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2019 3
3 f 1 35.88 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM IV B.D. WALCZAK Aleksandra , Z/0562/17 , 2019 3 LDK!
4 f 1 21.83 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
Młot (5) M
1 f 1 28.60 LANGOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 04 U16 PM -- B.D. LANGOWSKI Andrzej Z/5123/18 2019
2 f 1 20.37 DEPKA Bartosz MKS Sambor Tczew 05 U16 PM -- B.D. LANGOWSKI Andrzej Z/5122/18 2019
3 f 1 17.63 HASSE Dorian MKS Sambor Tczew 05 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/3890/19 2019
Oszczep (600) M
1 f 1 51.18 DZWONKOWSKI Andrzej KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM III KWIATKOWSKI Lech Z/4738/17 2019 4
2 f 1 46.94 STASIOŁEK Jan AML Słupsk 05 U16 PM IV WITEK Mirosław Z/5626/18 2019 5 LDK!
3 f 1 41.18 KULAS Gracjan UKS Lipusz 05 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 38.70 VISSER Jared SKLA Sopot 05 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/3309/19 2019
5 f 1 34.04 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 06 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 28.28 SIEŃKOWSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/3644/19 2019
7 f 1 27.45 RYTLEWSKI Jakub UKS Lipusz 05 U16 PM -- B.D.
8 f 1 27.28 WYSOCKI Adam UKS Gimpas Pasłęk 05 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/5285/18 2019 BEZ
9 f 1 22.87 MUSZYŃSKI Jan AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- POGORZELSKA Marta WALCZAK Aleksandra , Z/5150/18 , 2019 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 73.66 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U18 KP I DMP U20 WALCZAK Leszek Z/0033/15 2019 1 LDK! 149
2 f 1 49.33 DOMASZK Krystian UKS Lipusz 02 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/1725/16 2019 BEZ
3 f 1 45.46 BACH Grzegorz SKLA Sopot 02 U18 PM IV B.D. B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/3076/17 , 2019 LDK!
4 f 1 44.74 SŁODKI Dawid UKS Lipusz 02 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/1728/16 2019 3
5 f 1 41.60 MARKOWSKI Franciszek AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/5159/18 2019 BEZ
6 f 1 39.78 DZWONKOWSKI Radosław KKL Rodło Kwidzyn 03 U18 PM -- KWIATKOWSKI Lech Z/1774/18 2019 BEZ
7 f 1 37.52 APANASZEWICZ Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/0290/16 2019 5
Oszczep (800) M
1 f 1 38.70 CIESIELSKI Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- WALCZAK Leszek Z/1292/19 2019
  f 1 NM GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- WALCZAK Leszek Z/4296/15 2019 1
Chód 5 km M
1 s 1 33:31.35 BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 04 U16 PM -- B.D. Z/2702/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.014956951141 sekund