Toruń 28 - 30.06.2014
68. Mistrzostwa Polski Juniorów
200 m K
1 f 1 23.76 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.1 M KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
2 f 1 24.24 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM +0.1 I
3 f 1 24.40 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.1 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
4 f 1 24.54 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.1 I DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
5 f 1 24.60 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +0.1 I
6 f 1 24.61 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +0.1 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
7 f 1 24.83 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.1 I B.D. 3
  f 1 DNF SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD +0.1 -- B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
1 f 2 25.11 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +1.7 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
2 f 2 25.21 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +1.7 II #
3 f 2 25.34 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM +1.7 II SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
4 f 2 25.36 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.7 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
5 f 2 25.42 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U20 PM +1.7 II
6 f 2 25.49 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U20 PM +1.7 II
  f 2 DNF PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.7 -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
  f 2 DNF KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +1.7 -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
1500 m K
1 f 1 4:20.10 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
2 f 1 4:36.78 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U20 SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
3 f 1 4:37.17 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
4 f 1 4:40.12 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
5 f 1 4:40.25 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2019 1
6 f 1 4:41.07 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0211/11 2017 1
7 f 1 4:43.00 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
8 f 1 4:43.30 KŁOPOTOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska # 96 U20 LU II B.D. Z/0203/12 2017 2
9 f 1 4:44.44 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS III B.D. # 2
10 f 1 4:45.54 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 96 U20 PM III #
11 f 1 4:45.60 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III
12 f 1 4:47.00 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD III
13 f 1 4:50.06 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U20 WP III
14 f 1 4:51.66 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP III BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
15 f 1 4:52.81 ADAMCZYK Emanuela LKS Olimpic Szczecin # 96 U20 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. Z/0113/12 2015 BEZ
16 f 1 4:54.34 SZELIGA Wioletta CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
17 f 1 4:57.02 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
18 f 1 5:03.20 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
19 f 1 5:07.08 KARCZEWSKA Karolina MLKS Ostróda 96 U20 WN IV
  f 1 DNF WAWRZYK Martyna MKS Agros Chełm 96 U20 LU -- B.D. BEZ
5000 m K
1 f 1 18:07.77 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU II JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
2 f 1 18:09.52 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
3 f 1 18:13.27 SADOWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 95 U20 MA II B.D. 2
4 f 1 18:16.23 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL III CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
5 f 1 18:18.69 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
6 f 1 18:26.78 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/0614/12 2018 1
7 f 1 18:44.25 ANUS Milena SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III
8 f 1 18:44.38 WIŚNIEWSKA Dominika WMLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP III
9 f 1 18:52.86 SMOLARZ Angelika PLKS Gwda Piła 95 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2865/11 2017 3
10 f 1 18:54.67 BILAWA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0666/12 2017 3
11 f 1 18:57.13 ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS III B.D. 2
12 f 1 19:03.37 LULIŃSKA Kamila UKS Mały Jeziorak Iława 95 U20 WN III B.D. BEZ
13 f 1 19:10.31 ZAJĄC Lidia LLKS Osowa Sień 96 U20 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/0333/12 2017 3
14 f 1 19:19.37 BYRSKA Sylwia WKS Wawel Kraków 95 U20 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # Z/1342/14 2018
15 f 1 19:33.93 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 96 U20 WP --
16 f 1 19:50.08 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U20 WP --
17 f 1 20:05.01 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U20 WP --
18 f 1 21:29.78 PIĄTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -- WALCZAK Zygmunt WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
  f 1 DNF MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U20 OP --
100 m pł K
1 1 e 1 14.22 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.3 I B.D. B.D. M
2 2 e 1 14.35 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.3 I SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
3 12 e 1 15.08 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM +0.3 II KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
4 14 e 1 15.34 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.3 II B.D. BEZ
5 18 e 1 15.60 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 96 U20 SL +0.3 II
6 20 e 1 15.77 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.3 III
7 22 e 1 16.03 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS +0.3 III
1 3 e 2 14.42 BREZA Agnieszka WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM +0.8 I B.D. # 2
2 5 e 2 14.61 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.8 II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
3 8 e 2 14.93 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.8 II
4 9 e 2 14.94 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.8 II
5 10 e 2 15.00 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U20 LU +0.8 II
6 17 e 2 15.45 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP +0.8 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
7 19 e 2 15.66 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM +0.8 II B.D. 3
8 21 e 2 16.03 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U20 WP +0.8 III
1 4 e 3 14.45 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U20 LD +0.8 I BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
2 6 e 3 14.66 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U20 MZ +0.8 II
3 7 e 3 14.74 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.8 II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
4 11 e 3 15.07 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.8 II
5 13 e 3 15.29 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.8 II B.D. 3
6 15 e 3 15.43 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.8 II
7 16 e 3 15.45 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.8 II B.D. BEZ
1 f 1 14.12 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U20 LD +0.3 I BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
2 f 1 14.17 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.3 I B.D. B.D. M
3 f 1 14.31 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.3 I SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
4 f 1 14.33 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.3 I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
5 f 1 14.43 BREZA Agnieszka WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM +0.3 I B.D. # 2
6 f 1 14.87 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.3 II
7 f 1 14.96 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U20 MZ +0.3 II
8 f 1 15.04 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.3 II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
1 f 2 14.95 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.2 II
2 f 2 15.02 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.2 II
3 f 2 15.28 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.2 II B.D. BEZ
4 f 2 15.31 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.2 II B.D. 3
5 f 2 15.32 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP +0.2 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
6 f 2 15.49 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.2 II
7 f 2 15.50 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U20 LU +0.2 II
8 f 2 15.81 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.2 III B.D. BEZ
4x400 m K
1 s 1 3:59.95 LIS Aleksandra
CHMIELOWSKA Klaudia
BRZÓSKA Agata
KRAWIEC Beata
KKS Victoria Stalowa Wola 95
96
95
95
U20 PDK -- B.D.


B.D.
3
3
2 s 1 4:10.21 GAŁUSZKA Angelika
FILIP Paulina
PĘCAK Klaudia
WOŻNIAK Ilona
KKB MOSiR Krosno 96
96
95
96
U20 PDK --


3 s 1 4:15.96 KASZUBA Alicja
LEWANDOWSKA Martyna
PAPIÓR Jolanta
DZIKOWSKA Adrianna
SL GKS Olsza Olszyna 96
96
96
96
U20 DOL --

CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0560/12
Z/0012/12
2015
2015
3
3
4 s 1 4:20.58 SKRĘT Patrycja
WOLCZYŃSKA Jaśmina
WINIARZ Joanna
KRĘŻEL Aleksandra
MUKS ILKUS Olkusz 95
96
95
95
U20 MLP --
B.D.
B.D.
BEZ
BEZ
5 s 1 4:23.73 JANICKA Paulina
SZCZEPANIAK Agata
GAWLAK Sara
BUCHAJCZYK Anna
KS Gwardia Piła 96
95
96
95
U20 WLP -- B.D.

RAJEWICZ Czesław
B.D.
Z/0471/12
2018
BEZ
3
BEZ
1 s 2 3:50.75 MILANOWSKA Beata
CIESIELSKA Karolina
PACHOLCZYK Adrianna
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 95
96
96
96
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.

PODOLAK Kazimierz B.D.
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/1253/11
Z/0888/12
2019
2017
2
3
3
2 s 2 3:53.38 KANIECKA Zuzanna
ZEZULA Wiktoria
SYROCKA Agata
ŻELIŃSKA Gabriela
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
96
96
U20 KPO --
KOHUTEK Artur B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
B.D.
Z/0584/12
Z/1569/12
2019
2019
M
1
BEZ
3 s 2 3:56.73 ZAWADZKA Aleksandra
JARZYŃSKA Kinga
KRUTEL Magdalena
JARZYŃSKA Anita
SSA Legia 1926 Warszawa 96
95
96
95
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
DZIUBIŃSKA Bożena B.D. B.D.
OBROCKI Bogdan
DZIUBIŃSKA Bożena B.D.
Z/1468/13
Z/0353/12
Z/0475/12
Z/4097/11
2016
2016
2015
2015
3
2
2
1
4 s 2 3:57.11 CZERNY Patrycja
LUBICKA Aleksandra
RYPINA Paula
KRZYWICKA Magda
UKS Kusy Warszawa 96
96
95
96
U20 MAZ -- KĘDZIORA Robert
B.D. GĄSIEWSKI Artur
GĄSIEWSKI Artur
B.D. RĄCZKA Paweł
Z/1466/12
, Z/1473/12
Z/5039/11
, Z/1465/13
2014
, 2019
2014
, 2019
2
1
3

5 s 2 4:02.82 ŻALIKOWSKA Małgorzata
GRZEGORCZYK Karolina
ZAJKOWSKA Marzena
SZYDŁOWSKA Aneta
MKS Juvenia Białystok 96
95
95
95
U20 POD -- MYDLARZ Adrian
B.D.
MYDLARZ Adrian
B.D. MYDLARZ Adrian
Z/1452/12
Z/1673/12
, Z/3478/11
2014
2014
, 2017
3
2
4
2
Trójskok K
1 f 1 12.48 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +1.4 I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M
2 f 1 12.05 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP -1.3 I B.D.
3 f 1 11.91 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.9 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
4 f 1 11.68 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -0.4 II SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
5 f 1 11.56 JASZCZUK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U20 MZ -0.5 II ZIĘCINA Kazimierz Z/5096/11 2014 2
6 f 1 11.39 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U20 WP +0.3 III
7 f 1 11.35 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U20 PM +0.1 III
8 f 1 11.27 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +1.7 III
9 f 1 11.08 KUBICKA Joanna KL Bałtyk Koszalin 95 U20 ZP +0.6 III
10 f 1 10.97 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 95 U20 WP -0.6 III
11 f 1 10.86 JANICKA Paulina KS Gwardia Piła 96 U20 WP +1.5 III B.D. BEZ
12 f 1 10.76 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP -0.6 III PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
Dysk (1) K
1 f 1 52.20 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
2 f 1 47.41 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U20 MZ I
3 f 1 45.30 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
4 f 1 44.91 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
5 f 1 43.61 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1
6 f 1 41.46 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
7 f 1 40.99 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB II CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
8 f 1 40.88 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
9 f 1 39.27 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD II GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
10 f 1 39.01 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
11 f 1 37.38 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP II
12 f 1 32.60 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS III
200 m M
1 f 1 21.57 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU +0.3 I GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 f 1 21.88 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.3 I KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
3 f 1 21.97 GASIKOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.3 II
4 f 1 22.06 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL +0.3 II
5 f 1 22.08 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +0.3 II
6 f 1 22.11 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP +0.3 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
7 f 1 22.12 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.3 II
  f 1 DNF WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS +0.3 -- LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
1 f 2 22.25 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD +0.6 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
2 f 2 22.37 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.6 II ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
3 f 2 22.49 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.6 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
4 f 2 22.55 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +0.6 II
5 f 2 22.64 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.6 II B.D. # 3
6 f 2 22.74 MILEJSKI Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM +0.6 II B.D. 2
7 f 2 22.77 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.6 II
  f 2 DNF STRASZEWSKI Piotr MKS Żak Biała Podlaska 95 U20 LU +0.6 --
1500 m M
1 1 s 1 3:52.25 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2019 1
2 2 s 1 3:52.43 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U20 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
3 3 s 1 3:54.12 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ II
4 4 s 1 3:54.58 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U20 SL II
5 5 s 1 3:55.04 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka 95 U20 MZ II
6 6 s 1 3:55.83 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
7 7 s 1 3:56.13 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U20 WP II
8 9 s 1 3:58.12 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. # BEZ
9 11 s 1 3:59.16 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
10 12 s 1 3:59.99 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U20 DS II #
11 13 s 1 4:00.32 GŁÓD Piotr MKS MOS Wrocław 95 U20 DS II
12 14 s 1 4:00.40 KURKIEWICZ Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK II
13 16 s 1 4:00.71 MARCINKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL II
14 18 s 1 4:02.37 MAZUR Daniel OKS Start Otwock 95 U20 MZ III
15 19 s 1 4:02.39 SOWIK Wojciech AZS Łódź # 96 U20 LD III B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0068/12 , 2019 2
  s 1 DNF ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U20 ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
  s 1 DNF KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice 95 U20 SL --
1 8 s 2 3:57.24 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. BEZ
2 10 s 2 3:58.55 MANC Szymon MKS Gniezno 95 U20 WP II GORCZYŃSKI Paweł Z/0943/12 2017 2
3 15 s 2 4:00.51 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II
4 17 s 2 4:02.31 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
5 20 s 2 4:02.68 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U20 LD III B.D. WASIAK Jarosław # , Z/0718/13 , 2019 2
6 21 s 2 4:03.86 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
7 22 s 2 4:03.91 PIETRAK Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 96 U20 ZP III PRZYBYSZ Łukasz Z/0431/13 2015 3
8 23 s 2 4:06.68 KAPUŚCIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok # 95 U20 PD III B.D. BEZ
9 24 s 2 4:07.17 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
10 25 s 2 4:07.42 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U20 SK III
11 26 s 2 4:12.20 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2018 2
12 27 s 2 4:12.48 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0812/12 2017 3
13 28 s 2 4:13.45 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ IV WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
  s 2 DNF BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ --
5000 m M
1 1 s 1 14:52.10 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U20 WP II RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
2 2 s 1 14:55.52 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg # 95 U20 OP II GAJDUS Grzegorz # Z/0597/14 2019 1
3 3 s 1 14:57.07 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II #
4 4 s 1 15:09.60 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 96 U20 PM II
5 5 s 1 15:12.29 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U20 MZ II ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
6 6 s 1 15:17.88 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM III MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2019 1
6 6 s 1 15:17.88 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK III SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
8 8 s 1 15:18.48 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 96 U20 SL III
9 9 s 1 15:18.70 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
10 10 s 1 15:19.86 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
11 12 s 1 15:32.52 KNAP Szczepan KS Agros Zamość 95 U20 LU III
12 13 s 1 15:40.14 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki # 95 U20 LD III B.D. # Z/0415/13 2019
  s 1 DNF SOWIŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 96 U20 WN -- PODOLAK Kazimierz # Z/0520/12 2019 BEZ
  s 1 DNF KĘDZIORSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U20 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/2163/11 2014 3
  s 1 DNF WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM -- #
1 11 s 2 15:29.65 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U20 DS III B.D. B.D. #
2 14 s 2 15:49.09 HOFFMAN Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U20 DS III #
3 15 s 2 15:54.39 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III STANISLAWSKI Krzysztof 2
4 16 s 2 16:00.18 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U20 WP III
5 17 s 2 16:04.00 NACHMAN Dawid WKS Wawel Kraków 95 U20 MA III
6 18 s 2 16:17.32 DOLINA Daniel LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU III
7 19 s 2 16:17.57 KOZŁOWSKI Kamil MKS Pułtusk 95 U20 MZ III ADAMSKI Robert Z/0136/14 2014 3
8 20 s 2 16:23.59 WOJTCZAK Andrzej LKS Osuchów 96 U20 MZ IV
9 21 s 2 17:24.96 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ IV
10 22 s 2 17:26.81 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
  s 2 DNF KARWIŃSKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U20 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/1628/12 2016 2
  s 2 DNF ILCZUK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 96 U20 LU --
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 13.90 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +0.6 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
2 4 e 1 14.39 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.6 I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 5 e 1 14.42 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 95 U20 PD +0.6 I SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
4 12 e 1 14.75 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB +0.6 II B.D. 2
5 13 e 1 14.86 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK +0.6 II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
6 16 e 1 15.08 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.6 II
7 17 e 1 15.10 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.6 II HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
  e 1 DNF SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +0.6 -- B.D. 1
1 2 e 2 14.09 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM -0.8 I
2 8 e 2 14.62 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM -0.8 II
3 19 e 2 15.22 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -0.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
4 20 e 2 15.23 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.8 II ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
5 22 e 2 15.35 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.8 II B.D. 3
6 26 e 2 15.41 SMARŻEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -0.8 II #
7 27 e 2 15.43 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 96 U20 SL -0.8 II KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
1 3 e 3 14.31 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.5 I SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
2 9 e 3 14.63 KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +0.5 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
3 14 e 3 14.89 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD +0.5 II
4 18 e 3 15.11 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.5 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
5 23 e 3 15.36 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +0.5 II
6 24 e 3 15.39 SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK +0.5 II
7 28 e 3 15.59 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U20 WP +0.5 II
8 29 e 3 15.82 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 96 U20 ZP +0.5 III
1 6 e 4 14.44 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +0.5 I LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2
2 7 e 4 14.51 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
3 10 e 4 14.63 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS +0.5 II
4 11 e 4 14.65 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS +0.5 II
5 15 e 4 15.01 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +0.5 II PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
6 21 e 4 15.31 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.5 II KLESZOWSKI Leszek BEZ
7 25 e 4 15.39 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA +0.5 II
8 30 e 4 16.04 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +0.5 III
1 f 1 13.76 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +2.8 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
2 f 1 13.88 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM +2.8 I
3 f 1 14.06 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +2.8 I SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
4 f 1 14.29 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +2.8 I LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2
5 f 1 14.46 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM +2.8 I
6 f 1 14.56 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 95 U20 PD +2.8 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
7 f 1 14.56 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +2.8 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
8 f 1 14.65 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +2.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
1 f 2 14.51 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS +0.9 II
2 f 2 14.65 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS +0.9 II
3 f 2 14.71 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD +0.9 II
4 f 2 14.73 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB +0.9 II B.D. 2
5 f 2 14.85 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +0.9 II PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
6 f 2 15.05 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.9 II
7 f 2 15.14 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK +0.9 II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
  f 2 DNF KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +0.9 -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
4x400 m M
1 s 1 3:29.66 KRUCZYK Kamil
BŁAŻEJEWSKI Wiktor
CZYŻEWSKI Arkadiusz
JAKUSZEWSKI Konrad
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96
96
96
96
U20 LBU --
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
Z/0619/12
Z/0618/12
Z/0622/12
, Z/0622/12
2015
2015

, 2015
2
3
3
2 s 1 3:30.21 JAKUBOWIAK Kamil
GRUCHOT Dawid
BALCERZAK Przemysław
GOŁĄB Łukasz
MULKS MOS Sieradz 96
95
95
96
U20 LDZ -- ROSIAK Zbigniew
ROSTEK William B.D.
B.D.
URBANIAK Jarosław
Z/1311/12
Z/4507/11
Z/4503/11
Z/0877/12
2016
2019
2018

3

BEZ
BEZ
3 s 1 3:34.73 KOWALCZYK Marcin
BAŁDYKA Jakub
RZEPECKI Mariusz
CHRUZIMSKI Damian
RKS Łódź 96
96
96
96
U20 LDZ -- B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.

Z/0457/12
2019
BEZ
3
4 s 1 3:35.70 ROLKA Cezary
ILSKI Piotr
BARTNIKOWSKI Michał
WIESIOŁEK Kacper
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
96
96
U20 WMZ --
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
B.D.
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/0812/12
Z/0895/12
2017
2019
3
BEZ
3
1 s 2 3:18.90 SUWARA Wiktor
KUBIAK Rafał
WIŚNIEWSKI Mateusz
BUCH Natan
AZS Łódź 96
95
95
95
U20 LDZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej
B.D.

SADACH Aneta B.D.
Z/1075/12
Z/1522/11
2019
2019
BEZ
BEZ
2
2 s 2 3:20.54 OSSOWSKI Marek
DRZEWIECKI Marcin
HŁADUNIUK Patryk
DALECKI Mateusz
LKS Lubusz Słubice 96
95
95
96
U20 LBU --

SZYMANIAK Wojciech
Z/3826/11
2019
M
3 s 2 3:20.78 WASILEWSKI Artur
PASZKOWSKI Paweł
MARGOL Arkadiusz
ŻUKOWSKI Kamil
KS Podlasie Białystok 96
96
96
95
U20 POD -- GIZA Andrzej B.D.


B.D.
Z/0090/13
2019
1
2
4 s 2 3:22.25 KRZEMIŃSKI Konrad
LIPIŃSKI Bartosz
NOLBERCZAK Dawid
NOWOTNY Bartosz
SL Olimpia Poznań 95
95
96
96
U20 WLP -- MOTYL Edward B.D.
B.D.
BYTNIEWSKA Magdalena
Z/0642/11
2016
BEZ
3
3
5 s 2 3:25.70 OLCZYK Hubert
WOJDA Cezary
KACZUBA Krzysztof
SOBCZYŃSKI Karol
UKS Kusy Warszawa 95
96
96
96
U20 MAZ -- OWCZAREK Konrad
KRET Waldemar RADKE Karol
GĄSIEWSKI Artur
GĄSIEWSKI Artur
Z/1465/12
Z/0140/12
, Z/0140/12
Z/1538/12
Z/1813/12
2019

, 2014
2014
2015
1
2
3
2
6 s 2 3:26.40 BASAŁYGO Paweł
WALCZAK Artur
MIŚKIEWICZ Michał
MAJEWSKI Krzysztof
MKS Osa Zgorzelec 95
96
96
96
U20 DOL -- PLASKOTA Krzysztof


Z/4426/11
2019
2
Wzwyż M
1 1 f 1 2.10 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD I
2 2 f 1 2.02 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP II
3 3 f 1 1.99 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB II B.D. 3
4 4 f 1 1.99 SAJA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II
4 4 f 1 1.99 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz 96 U20 KP II #
6 6 f 1 1.95 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U20 WP II
7 7 f 1 1.95 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU II ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
8 8 f 1 1.95 SMOLARZ Szymon PLKS Gwda Piła 96 U20 WP II
9 9 f 1 1.95 KARCZEWSKI Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II B.D. 3
9 9 f 1 1.95 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin 95 U20 ZP II
11 11 f 1 1.90 KARWOWSKI Krystian LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD III
  f 1 NM KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
  f 1 NM MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U20 PM --
Tyczka M
1 f 1 5.00 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I #
2 f 1 4.80 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I #
3 f 1 4.60 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U20 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1331/12 2018 1
4 f 1 4.40 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. BEZ
5 f 1 4.20 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
6 f 1 4.10 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II
7 f 1 4.10 PUCZKO Daniel ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB II
8 f 1 4.00 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
8 f 1 4.00 BLEJA Marek SKLA Sopot 96 U20 PM II B.D. # BEZ
10 f 1 3.80 KOSTEK Dawid OSOT Szczecin 96 U20 ZP III KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1332/12 2016 2
11 f 1 3.60 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
12 f 1 3.60 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 96 U20 MZ III
13 f 1 3.30 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
  f 1 NM SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1334/12 2018 1
  f 1 NM BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2019 1
Trójskok M
1 f 1 14.65 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków # 95 U20 MZ -0.8 II B.D. B.D. # , Z/1677/12 , 2019 1
2 f 1 14.42 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.3 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
3 f 1 14.32 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +1.7 III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
4 f 1 14.21 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.1 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
5 f 1 14.14 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.7 III
6 f 1 14.04 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP -0.1 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir REJEWSKI Robert Z/1688/12 2016 3
7 f 1 13.91 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U20 LD +1.0 III
8 f 1 13.88 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ +0.3 III
9 f 1 13.68 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U20 LD +0.4 III
10 f 1 13.59 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.1 III #
11 f 1 13.12 CHAMSKI Kamil MKS Sambor Tczew 96 U20 PM +1.4 IV
  f 1 NM SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD 0.0 -- B.D. BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 58.33 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 f 1 55.23 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
3 f 1 53.31 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I
4 f 1 52.20 WYWRÓT Karol CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK I B.D. B.D. 2
5 f 1 50.57 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 U20 MZ I KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
6 f 1 50.04 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP I BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
7 f 1 49.86 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U20 LB II
8 f 1 49.25 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
9 f 1 46.74 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U20 LB II KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
10 f 1 44.98 MATYJA Damian CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK II
11 f 1 38.59 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ III
Młot (6) M
1 f 1 65.64 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa 95 U20 MZ I
2 f 1 64.58 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
3 f 1 61.38 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
4 f 1 61.28 BUŁAWSKI Karol LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP I
5 f 1 61.25 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP I B.D. B.D. 1
6 f 1 60.46 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia 96 U20 DS I
7 f 1 60.08 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP I
8 f 1 59.86 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS II B.D. 1
9 f 1 57.33 ROSZKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ II
10 f 1 56.06 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 96 U20 LD II SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
11 f 1 50.40 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
  f 1 NM HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 95 U20 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6530048847198 sekund