Zgorzelec 08.06.2019
Memoriał Jana Krzyżaka i Michała Kordy [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.14 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +0.6 III PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 13.74 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +0.6 IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/0437/19 2019
200 m K
1 1 s 1 27.13 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +2.7 III PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 28.03 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +2.7 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
3 4 s 1 28.53 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 06 U14 DS +2.7 V B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2019 LDK!
1 3 s 2 28.43 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +0.8 IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/0437/19 2019
2 5 s 2 28.92 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS +0.8 V DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/2231/18 2019 5 LDK! 81
3 6 s 2 31.47 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS +0.8 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 70.85 ZIELONKO Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0653/19 2019 LDK!
2 2 s 1 72.24 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2019 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:26.12 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:28.42 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS IV DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2019 4 LDK! 90
3 3 s 1 2:35.83 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK! 73
4 4 s 1 2:52.19 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2019 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
2 2 s 1 15.33 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +2.1 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK! 132
3 1 s 1 15.93 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 02 U18 DS +2.1 III SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK!
  s 1 DNF BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U18 DS +2.1 -- BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2019 4
100 m pł K
1 3 s 1 15.20 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +2.1 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK! 135
400 m pł K K
1 1 s 1 64.20 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 68.38 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 68.42 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS III GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2019 3 LDK!
4 5 s 1 74.96 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK!
1 4 s 2 74.16 WO¬NIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- DMP U20 WOCHNA Robert Z/2813/17 2019 4 LDK! 83
2 6 s 2 77.84 RYNKIEIWCZ Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- DMP U20 KORDASIEWICZ Damian Z/3472/16 2019 BEZ LDK! 71
3 7 s 2 81.32 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2744/17 , 2019 5 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.62 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
2 f 1 1.60 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS III DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2019 3 115
3 f 1 1.50 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 02 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK!
3 f 1 1.50 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB IV DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2478/18 2019 4 92
5 f 1 1.45 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
5 f 1 1.45 WRZESIŃSKA Zuzanna MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS IV WYROBA Piotr Z/0733/18 2019 4
7 f 1 1.35 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
8 f 1 1.20 AMBROŻEWICZ Justyna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 05 U16 DS -- BIALIC Marek Z/2464/19 2019
Tyczka K
1 f 1 2.04 ANYSZCZY Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0535/19 2019 LDK!
  f 1 NM RYNKIEIWCZ Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/3472/16 2019 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.52 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.3 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2019
2 f 1 5.28 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +2.0 III SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
3 f 1 4.87 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS +1.0 IV KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2019 3
4 f 1 4.56 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 06 U14 DS +1.2 V B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2019 LDK!
5 f 1 4.54 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.8 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2744/17 , 2019 5 LDK!
6 f 1 4.47 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS +0.7 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2231/18 2019 5 LDK!
7 f 1 4.35 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
8 f 1 4.29 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS +0.9 -- DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK! 54
9 f 1 3.93 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +1.4 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0438/19 2019
10 f 1 3.30 WRZESIŃSKA Zuzanna MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS +1.6 -- WYROBA Piotr Z/0733/18 2019 4
Trójskok K
1 f 1 10.98 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +4.6 III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
2 f 1 10.51 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +2.6 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
3 f 1 10.44 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS +1.7 IV GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2019 3 LDK!
4 f 1 10.05 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS +1.3 -- KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
5 f 1 9.29 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +2.0 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
  f 1 NM STRZAŁKA Julia WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 10.90 SENKOWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz Z/2924/17 2019 5
2 f 1 10.77 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB IV BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2019 3
3 f 1 9.54 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2019 BEZ
4 f 1 8.88 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0537/19 2019 LDK!
5 f 1 6.81 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/4583/18 2019 BEZ
6 f 1 5.34 AWREJCEWICZ Hanna MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/3456/19 2019
Kula (4) K
1 f 1 12.57 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
2 f 1 11.04 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2019 3 119
3 f 1 9.38 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 99 U23 DS -- WOCHNA Robert Z/1040/15 2019 3
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.54 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS IV BANASZEK Grzegorz Z/0641/19 2019 LDK!
2 f 1 27.19 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2787/18 2019 4
3 f 1 25.16 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/1255/18 2019 5 LDK!
4 f 1 23.24 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1257/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 20.19 KURASIEWICZ Marta MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/1367/19 2019
6 f 1 17.15 AWREJCEWICZ Hanna MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/3456/19 2019
Dysk (1) K
1 f 1 48.52 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
2 f 1 36.52 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK!
3 f 1 31.75 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/1040/16 2019 4 LDK! 105
Młot (3) K
1 f 1 56.67 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS I DMP U20 KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK! 147
2 f 1 47.48 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP U20 KOZANECKA Anna Z/1688/16 2019 2 LDK! 119
3 f 1 46.66 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP U20 B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2019 3 LDK! 117
4 f 1 45.80 SENKOWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 KUBALA Łukasz Z/2924/17 2019 5 113
5 f 1 45.00 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2824/16 2019 4 111
6 f 1 42.01 DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1042/16 2019 4 LDK!
7 f 1 33.55 MATJEJÓS Anna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/2883/18 2018 BEZ LDK!
1 f 2 35.76 DWORNIKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 04 U16 DS IV B.D. CZAJKOWSKI Waldemar , Z/4411/18 , 2019 5 LDK!
2 f 2 33.09 SOWA Angelika MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/3771/19 2019
3 f 2 32.55 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0537/19 2019 LDK!
4 f 2 31.50 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS V DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/3925/17 2019 BEZ LDK! 75
5 f 2 30.82 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS V PISTIOLIS Tomasz Z/4583/18 2019 BEZ
6 f 2 24.36 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1257/18 2019 BEZ LDK!
7 f 2 23.03 KURASIEWICZ Marta MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/1367/19 2019
8 f 2 22.49 SARZYŃSKA Amelia MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/2882/18 2019 LDK!
  f 2 NM MRÓZ Angelika MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/3259/19 2019 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 47.02 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2019 1 141
2 f 1 40.75 CIE¦LAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/1721/16 2019 4
3 f 1 34.60 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3
Oszczep (500) K
1 f 1 42.96 RZE¬NICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS II DMP U20 WOCHNA Robert Z/2812/17 2019 2 LDK! 122
2 f 1 41.66 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2019 2 LDK! 117
3 f 1 38.63 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB III BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2019 3
4 f 1 28.74 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek ¦l±ski 03 U18 DS -- BIALIC Marek Z/0467/17 2019 5 LDK!
5 f 1 28.63 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0533/19 2019 LDK!
6 f 1 27.87 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna Z/0464/17 2019 5 LDK!
7 f 1 26.23 SIKORA Iga MKS Piast Lwówek ¦l±ski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna Z/0466/17 2019 BEZ LDK!
8 f 1 15.17 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0438/19 2019
Oszczep (600) K
1 f 1 34.39 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 99 U23 DS -- WOCHNA Robert Z/1040/15 2019 3
100 m M
1 1 s 1 11.51 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +2.3 III SZOMBURG Tomasz Z/5139/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 11.73 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +2.3 III WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 11.82 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS +2.3 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2019 4 LDK!
4 4 s 1 12.04 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +2.3 -- KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
5 8 s 1 12.63 SIWEK Jakub MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +2.3 -- PRZEORSKI Marek Z/2629/18 2019 5 LDK!
1 5 s 2 12.25 SCHILBERG Maksymilian MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +1.1 -- PRZEORSKI Marek Z/2628/18 2019 BEZ LDK!
2 6 s 2 12.28 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS +1.1 V WYROBA Piotr Z/0381/18 2019 4 LDK!
3 7 s 2 12.33 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +1.1 -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2019 5 LDK!
4 9 s 2 12.76 FORMICKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 05 U16 DS +1.1 -- PRZEORSKI Marek Z/1460/19 2019 LDK!
5 10 s 2 13.35 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +1.1 -- WYROBA Piotr Z/0435/19 2019
200 m M
1 1 s 1 23.37 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS +0.7 III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3
2 2 s 1 24.97 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
3 3 s 1 25.22 SIWEK Jakub MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek Z/2629/18 2019 5 LDK!
1 4 s 2 25.77 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -0.1 -- WYROBA Piotr Z/0381/18 2019 4 LDK!
2 5 s 2 25.90 SCHILBERG Maksymilian MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -0.1 -- PRZEORSKI Marek Z/2628/18 2019 BEZ LDK!
3 6 s 2 27.73 FORMICKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 05 U16 DS -0.1 -- PRZEORSKI Marek Z/1460/19 2019 LDK!
4 7 s 2 27.92 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -0.1 -- WYROBA Piotr Z/0435/19 2019
400 m M
1 1 s 1 50.71 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3
2 2 s 1 52.47 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2019 3
3 3 s 1 53.87 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2019 4 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:05.47 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS IV URBATZKA Natalia Z/2645/15 2019 3
2 2 s 1 2:14.71 WI¦NIEWSKI Kryspin MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2586/19 2019
3 3 s 1 2:16.43 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek ¦l±ski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna BIALIC Marek , Z/0462/17 , 2019 5 LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 19.34 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS +2.3 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ
2 s 1 20.92 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +2.3 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2019 BEZ LDK!
3 s 1 21.72 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +2.3 -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/1151/19 , 2019 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.90 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.7 II DMP U20 KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian , Z/2321/16 , 2019 2 LDK! 132
2 2 s 1 15.90 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.7 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 16.63 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +0.7 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
400 m pł J MŁ M
3 3 s 1 59.57 BŁASZCZYK Gaspar MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV DMP U20 KUBALA Łukasz Z/5360/18 2019 4 99
4 4 s 1 59.76 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2019 5 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.13 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS I DMP ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019 111
2 2 s 1 58.63 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
Wzwyż M
1 f 1 1.94 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB III DMP U20 MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2 123
2 f 1 1.90 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS III SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019
3 f 1 1.74 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS V FLOREK Dariusz B.D. , Z/3035/19 , 2019 LDK!
4 f 1 1.70 BAŁUT Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1400/19 2019
5 f 1 1.70 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS V DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ
6 f 1 1.45 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/1151/19 , 2019 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.84 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS III DMP U20 B.D. Z/4123/15 2019 3 LDK! 115
2 f 1 3.44 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS IV DMP U20 GĘBSKI Adam TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/1684/16 2019 4 LDK! 100
W dal M
1 f 1 7.10 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.5 II DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2019 98
2 f 1 6.45 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +1.7 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
3 f 1 5.84 BRUDŁO Wiktor ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +0.7 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/3631/19 2019
4 f 1 5.14 GAWŁOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +3.9 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/3467/17 2019 BEZ
5 f 1 5.09 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +1.3 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 4.80 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS +2.3 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3921/17 2019 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.77 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +1.8 II DMP OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2019 1 102
2 f 1 13.30 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +0.7 III URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
3 f 1 11.56 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +2.0 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.16 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK! 139
2 f 1 15.23 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3
3 f 1 12.57 STĘŻYCKI Nikodem ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/4939/18 2019 BEZ 95
4 f 1 12.22 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4497/18 2019 5 LDK! 92
5 f 1 10.21 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- HASIÓW Tomasz Z/1235/18 2019 4
  f 1 NM KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2019 2
Kula (6) M
1 f 1 16.67 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK!
2 f 1 15.93 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2019 1 141
3 f 1 13.23 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
4 f 1 11.67 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/2287/15 2019 4 LDK! 94
5 f 1 8.75 NIEDO¦PIAŁ Marcelin MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -- PRZEORSKI Marek Z/3882/19 2019
Dysk (1) M
1 f 1 48.61 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS II WOCHNA Robert Z/1347/18 2019 3 LDK!
2 f 1 47.40 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2019 3
3 f 1 34.66 CIE¦LIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS V PISTIOLIS Tomasz Z/1371/19 2019
4 f 1 34.01 MAŁY Samuel MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS V DRÓŻDŻ Tomasz Z/0731/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 30.70 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 28.40 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2019 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.69 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK!
2 f 1 38.66 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0680/18 2019 4 LDK!
3 f 1 37.58 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/1347/18 2019 3 LDK! 101
4 f 1 35.59 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1235/18 2019 4
5 f 1 31.32 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0241/17 , 2019 5 LDK!
6 f 1 26.10 ULIKOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- SZYMAŃSKI Andrzej Z/3790/18 2019
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.71 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK! 164
2 f 1 47.94 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS II STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
  f 1 NM KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec # 00 U20 DS -- DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2019 3
Dysk (2) M
1 f 1 50.10 GIBASZEK Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS I KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
Młot (5) M
1 f 1 56.45 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3 124
2 f 1 46.07 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/0680/18 2019 4 LDK! 104
3 f 1 37.92 POLOWY Klaudiusz MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4336/18 2019 5
4 f 1 37.02 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2019 3
1 f 2 35.07 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/4497/18 2019 5 LDK!
2 f 2 29.37 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2019 LDK!
3 f 2 28.58 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2019 BEZ LDK!
4 f 2 26.27 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2019 3 LDK!
5 f 2 26.00 OBUCHOWSKI Konrad MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- FLOREK Dariusz KUBALA Łukasz , Z/5357/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 2 24.00 CIE¦LIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/1371/19 2019
7 f 2 22.60 MAŁY Samuel MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0731/18 2019 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 f 1 36.70 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/2287/15 2019 4 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 52.51 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław B.D. Z/0958/14 2019
Oszczep (600) M
1 f 1 29.44 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3921/17 2019 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 51.69 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 WOCHNA Robert Z/1037/16 2019 3 LDK! 105
2 f 1 48.81 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS IV DMP U20 B.D. CZAJKOWSKI Waldemar , Z/4203/17 , 2019 4 LDK! 100
3 f 1 39.31 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 62 Masters DS -- B.D. B.D. Z/2390/18 2019 BEZ
4 f 1 34.92 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- DMP U20 KWIECIŃSKI Rafał MARKOWSKI Tomasz , Z/1047/18 , 2019 BEZ LDK! 63
5 f 1 32.36 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- DMP U20 GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0241/17 , 2019 5 LDK! 55
Oszczep (800) M
1 f 1 53.36 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2019 2
2 f 1 33.04 NIED¬WIECKI Krystian ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB -- HASIÓW Tomasz Z/1752/18 2019 BEZ
3 f 1 32.23 NIEDO¦PIAŁ Marcelin MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -- PRZEORSKI Marek Z/3882/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.0443148612976 sekund