Bielsko-Biała 08.06.2019
18. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.30 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL +1.5 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2019 4 LDK!
2 3 s 1 8.44 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +1.5 -- SPISAK Barbara Z/5604/18 2019 5 LDK!
4 6 s 1 8.60 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07 U14 SL +1.5 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2019 LDK!
5 7 s 1 8.61 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 07 U14 SL +1.5 -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4548/19 , 2019 BEZ LDK!
7 11 s 1 8.65 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD +1.5 -- B.D. Z/3465/19 2019 BEZ LDK!
8 14 s 1 8.80 SCHEIBEL Julia LKS Pszczyna 06 U14 SL +1.5 -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4566/18 , 2019 LDK!
1 4 s 2 8.53 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA +0.7 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2568/18 2019 BEZ
2 18 s 2 8.88 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 07 U14 SL +0.7 -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2019 LDK!
4 21 s 2 8.99 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 06 U14 SL +0.7 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2019 LDK!
1 2 s 3 8.38 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06 U14 MA +1.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2019 BEZ LDK!
2 8 s 3 8.63 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 06 U14 SL +1.2 -- KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2019 LDK!
3 19 s 3 8.93 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL +1.2 -- WERNER Mirosław # Z/4226/19 2019 BEZ
5 32 s 3 9.29 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL +1.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/3702/19 2019 BEZ LDK!
6 35 s 3 9.35 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +1.2 -- SPISAK Barbara Z/1747/19 2019 BEZ LDK!
7 36 s 3 9.40 PRZE¬DZING Hanna TL ROW Rybnik 06 U14 SL +1.2 -- OLSZAR Michał Z/2969/18 2019 BEZ LDK!
8 38 s 3 9.42 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 06 U14 SL +1.2 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2019 LDK!
1 16 s 4 8.87 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL +0.7 -- WERNER Mirosław # Z/4225/19 2019 BEZ
2 26 s 4 9.09 ZIELKE Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL +0.7 -- WERNER Mirosław # Z/4227/19 2019 BEZ
3 27 s 4 9.13 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA +0.7 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2019 BEZ
4 40 s 4 9.55 PIWOWARCZYK Maja MOSM Tychy 06 U14 SL +0.7 -- GAWLINA Józef Z/3410/19 2019 BEZ
6 42 s 4 9.76 GRUCA Julia TS AKS Chorzów 07 U14 SL +0.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/4381/19 2019 BEZ LDK!
7 44 s 4 10.03 LIPNICKA Agnieszka MOSM Tychy 07 U14 SL +0.7 -- GAWLINA Józef Z/2941/19 2019
1 16 s 5 8.87 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL +0.7 -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2019 LDK!
2 24 s 5 9.03 IRZYKOWSKA Julia BKL Bełchatów 06 U14 LD +0.7 -- MANTYK Łukasz Z/4336/19 2019
4 39 s 5 9.50 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U14 SL +0.7 -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2019 BEZ LDK!
5 45 s 5 10.08 SĘDZIAK Wiktoria MCKiS Jaworzno 06 U14 SL +0.7 -- BEDNARCZYK Józef Z/3783/19 2019
6 46 s 5 10.10 CZAPLA Oliwia TS AKS Chorzów 07 U14 SL +0.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/4371/19 2019 BEZ LDK!
7 48 s 5 11.68 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 06 U14 MA +0.7 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3275/19 2019 BEZ
1 8 s 6 8.63 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD +1.4 -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3462/19 , 2019 5 LDK!
2 13 s 6 8.73 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA +1.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3036/19 2019
3 20 s 6 8.96 BIAŁOBRZEWSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +1.4 -- SPISAK Barbara Z/0003/19 2019 BEZ LDK!
4 29 s 6 9.21 TOMASZEK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +1.4 -- B.D. Z/0008/19 2019 BEZ
5 30 s 6 9.28 WRONA Zuzanna LKS Pszczyna 07 U14 SL +1.4 -- KŁÓSKA Karolina Z/4649/19 2019 LDK!
6 33 s 6 9.34 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA +1.4 -- B.D. Z/3323/18 2019 BEZ
7 47 s 6 10.30 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA +1.4 -- KRUPA Zdzisław Z/5662/18 2019 BEZ LDK!
1 12 s 7 8.71 ROPSKA Nikola LKS Orzeł Kozy 07 U14 SL +1.2 -- HARAT Beata Z/4583/19 2019 BEZ
2 15 s 7 8.81 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 07 U14 SL +1.2 -- HARAT Beata Z/4562/19 2019 BEZ
3 25 s 7 9.05 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 U14 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2019 LDK!
4 28 s 7 9.16 CZARNECKA Roksana RMKS Rybnik # 07 U14 SL +1.2 -- SITARSKI Michał # Z/4614/19 2019 LDK!
5 37 s 7 9.41 PIECZKA Katarzyna LKS Pszczyna 07 U14 SL +1.2 -- KŁÓSKA Karolina Z/4645/18 2019 BEZ LDK!
6 43 s 7 9.87 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +1.2 -- B.D. Z/4363/19 2019 BEZ LDK!
1 1 e 1 8.56 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 08 U12 SL +1.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2019 LDK!
2 3 e 1 8.99 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08 U12 MA +1.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3274/19 2019 BEZ
3 4 e 1 9.09 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.4 -- FRˇCZYK Bogusława Z/1842/18 2019 BEZ
4 7 e 1 9.32 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 08 U12 MA +1.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/5153/19 2019
5 13 e 1 9.52 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 08 U12 SL +1.4 -- KRUPA Iwona Z/4763/18 2019 BEZ
6 17 e 1 9.75 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08 U12 MA +1.4 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3276/19 2019
7 18 e 1 9.81 DĘBOWSKA Oliwia BKL Bełchatów 08 U12 LD +1.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/4337/19 2019 LDK!
1 4 e 2 9.09 HELLER Lena LKS Orzeł Kozy 08 U12 SL +1.5 -- HARAT Beata Z/4576/19 2019 BEZ
2 6 e 2 9.23 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.5 -- FRˇCZYK Bogusława Z/0876/19 2019 BEZ
3 7 e 2 9.32 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 08 U12 SL +1.5 -- FOJCIK Dorota
4 11 e 2 9.36 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 09 U12 MA +1.5 -- ZAWADZKA Gabriela Z/5152/19 2019
5 15 e 2 9.66 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 08 U12 SL +1.5 -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2019 LDK!
6 19 e 2 9.83 PUDŁOWSKA Amelia TS AKS Chorzów 09 U12 SL +1.5 -- GRUCHEL Marzena Z/4359/19 2019 BEZ LDK!
2 24 e 3 10.23 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 11 U12 SL +0.8 -- JACYSZYN Lechosław LDK!
3 25 e 3 10.33 WOLNA Martyna BKL Bełchatów 09 U12 LD +0.8 -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4338/19 , 2019 LDK!
4 28 e 3 10.57 GŁĘDEK Roksana MCKiS Jaworzno 09 U12 SL +0.8 -- BEDNARCZYK Józef Z/2590/19 2019
5 30 e 3 11.19 JAMRÓZ Faustyna ULKS Bielgim Bielany 08 U12 MA +0.8 -- B.D.
1 9 e 4 9.34 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 08 U12 SL +1.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2019 LDK!
2 9 e 4 9.34 ZIOBRO Anna KS Sprint Bielsko-Biała 08 U12 SL +1.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/4146/19 2019 LDK!
3 12 e 4 9.43 ROGALA Victoria MOS CSiR D±browa Górnicza 08 U12 SL +1.8 -- B.D.
4 16 e 4 9.70 ROMANIAK Izabela UKS Jedynka Tokarnia 08 U12 MA +1.8 -- KRUPA Zdzisław Z/5664/18 2019 LDK!
5 21 e 4 10.06 TARABURA Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +1.8 -- SPISAK Barbara Z/4365/19 2019
6 27 e 4 10.56 GNIEWEK Martyna UKS Wisła 08 U12 SL +1.8 -- B.D. BEZ
7 31 e 4 11.20 AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 08 U12 MA +1.8 -- B.D.
1 14 e 5 9.55 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 09 U12 LD +0.3 -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2019 BEZ LDK!
3 22 e 5 10.18 ROMANIAK Faustyna UKS Jedynka Tokarnia 10 U12 MA +0.3 -- KRUPA Zdzisław Z/2537/19 2019 LDK!
4 23 e 5 10.20 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 09 U12 SL +0.3 -- B.D.
5 26 e 5 10.42 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 09 U12 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2019
6 29 e 5 10.90 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 08 U12 SL +0.3 -- BEDNARCZYK Józef Z/2600/19 2019
100 m K
1 1 s 1 12.36 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +2.5 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 2 s 1 13.49 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +2.5 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2019 3 LDK! 92
3 3 s 1 15.12 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +2.5 -- GUJA Marta # Z/0363/16 2019 BEZ
2 19 s 4 14.57 LORAŃCZYK Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1992/18 2019 5 LDK!
1 1 s 5 12.59 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.1 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
2 2 s 5 12.69 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 04 U16 SL +1.1 II DMP U20 FOJCIK Dorota FOJCIK Dorota , Z/2500/18 , 2019 2 LDK! 126
4 4 s 5 13.26 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +1.1 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/3331/19 2019
6 12 s 5 14.03 ¦LUSARCZYK Julia UKS Czwórka Żory 05 U16 SL +1.1 V KRUPA Iwona Z/1387/18 2019 4
2 9 s 6 13.78 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.3 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2986/18 2019 5 LDK! 82
3 10 s 6 13.84 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05 U16 MA +1.3 V ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2019 BEZ
5 15 s 6 14.13 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA +1.3 V DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2019 5
6 16 s 6 14.14 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U16 MA +1.3 V ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
3 13 s 7 14.10 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL +2.0 V JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2019 LDK!
4 14 s 7 14.11 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA +2.0 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2019 3 LDK!
5 17 s 7 14.26 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +2.0 V JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2019 LDK!
6 21 s 7 14.59 MAJDAK Wiktoria MKS Żywiec 05 U16 SL +2.0 -- FIJAK Krystyna FIJAK Krystyna , Z/5027/18 , 2019 5
1 1 e 1 11.59 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +4.0 M KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
2 2 e 1 11.69 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +4.0 M OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
3 3 e 1 11.79 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +4.0 M KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2019 2 LDK!
4 4 e 1 12.04 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +4.0 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
5 5 e 1 12.09 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +4.0 I KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
6 6 e 1 12.24 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +4.0 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
1 9 e 2 12.36 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +2.7 II STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
2 10 e 2 12.42 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +2.7 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
3 11 e 2 12.77 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL +2.7 III ROLAK Dorota Z/1500/16 2019 3
4 11 e 2 12.77 BˇK Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL +2.7 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2439/16 2019 BEZ 122
5 13 e 2 12.86 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +2.7 III KRUPA Iwona Z/1733/15 2019 4
6 14 e 2 13.04 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.7 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2019 3 71 110
1 16 e 3 13.13 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +2.2 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
2 20 e 3 13.31 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +2.2 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
3 20 e 3 13.31 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL +2.2 -- DMP ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2019 3 58
4 22 e 3 13.35 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik 02 U18 SL +2.2 IV DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3458/15 2019 LDK! 98
1 7 e 4 12.30 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.4 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
2 15 e 4 13.05 LEGIECKA Kamila LZS Sigma OSIR Staszów 02 U18 SK +1.4 III WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0767/16 , 2019 4 LDK!
3 18 e 4 13.19 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL +1.4 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
4 24 e 4 13.54 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 03 U18 SL +1.4 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2019
5 26 e 4 13.63 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U18 SL +1.4 IV BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2019 4
6 27 e 4 13.69 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U23 SL +1.4 -- DMP ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3 43
7 27 e 4 13.69 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +1.4 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2019 3 LDK! 85
1 22 e 5 13.35 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL +1.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2019 BEZ
2 25 e 5 13.61 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +1.8 IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/1084/17 , 2019 5 LDK!
3 29 e 5 13.77 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.8 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2570/19 2019 82
4 32 e 5 14.03 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +1.8 -- DMP KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2019 BEZ 31
1 17 e 6 13.14 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 99 U23 SL +2.2 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/3788/19 2019
3 30 e 6 13.86 ZAKRZEWSKA Dominika GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +2.2 -- DMP RAMUS Józef Z/4536/17 2019 4 LDK! 37
4 31 e 6 13.92 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 90 Sen ZP +2.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2019 BEZ
5 33 e 6 14.20 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U18 SL +2.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2019 3
6 34 e 6 14.49 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL +2.2 -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2019 BEZ
7 35 e 6 14.76 PROKOPIUK Marta GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +2.2 -- RAMUS Józef Z/4593/17 2019 5 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.17 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +3.0 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
2 2 s 1 24.86 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +3.0 I KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
3 3 s 1 25.18 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +3.0 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
4 4 s 1 25.60 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +3.0 II STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
5 12 s 1 26.93 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U23 SL +3.0 III DMP RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3 69
1 6 s 2 26.02 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +2.9 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 7 s 2 26.03 BˇK Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL +2.9 II FOJCIK Dorota Z/2439/16 2019 BEZ
3 8 s 2 26.31 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +2.9 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK!
4 9 s 2 26.43 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 01 U20 SL +2.9 III STA¦KIEWICZ Jakub # Z/1555/16 2019 2
5 10 s 2 26.64 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +2.9 III KRUPA Iwona Z/1733/15 2019 4
6 13 s 2 26.96 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.9 III KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2019 3
1 11 s 3 26.84 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL +2.9 III ROLAK Dorota Z/1500/16 2019 3
2 16 s 3 27.66 LEGIECKA Kamila LZS Sigma OSIR Staszów 02 U18 SK +2.9 IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0767/16 , 2019 4 LDK!
3 15 s 3 27.66 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL +2.9 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2019 3
4 17 s 3 27.91 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +2.9 IV RAMUS Józef Z/1426/17 2019 4
5 18 s 3 27.98 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +2.9 IV DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1955/17 2019 4 92
6 19 s 3 28.02 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +2.9 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
1 20 s 4 28.35 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA +1.6 IV KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2019 2 LDK!
2 21 s 4 28.70 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +1.6 -- DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/1084/17 , 2019 5 LDK! 38 84
3 23 s 4 28.92 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U18 SL +1.6 -- ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2019 3
4 26 s 4 29.29 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL +1.6 -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2019 4
5 27 s 4 29.48 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +1.6 -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2019 BEZ 75
1 24 s 5 29.05 KONIOR Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.9 V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2982/18 2019 BEZ LDK! 80
2 28 s 5 29.69 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2570/19 2019
3 30 s 5 29.98 KRAWCZYK Maja GKS Piast Gliwice 05 U16 SL +1.9 V DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1176/19 2019 LDK! 71
4 31 s 5 30.14 ZAKRZEWSKA Dominika GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +1.9 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/4536/17 2019 4 LDK! 69
3 22 s 6 28.89 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U18 SL +1.1 -- BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2019 4
4 25 s 6 29.27 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +1.1 -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2019 4
5 29 s 6 29.90 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL +1.1 -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2019 BEZ
300 m K
1 1 s 1 40.45 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
3 3 s 1 45.49 MADEJ Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL IV DĘBOWSKI Michał Z/2781/19 2019
4 5 s 1 46.19 WALU¦ Karolina MKS Tempo Kęty 04 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0599/18 2019 5 LDK!
1 4 s 2 45.97 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1991/18 2019 BEZ LDK!
2 6 s 2 46.24 GIBIEC Pola MUKS SZS Cieszyn 05 U16 SL IV B.D. BEZ
4 8 s 2 47.14 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1999/18 2019 5 LDK!
5 10 s 2 49.88 DORULOK Kinga MUKS SZS Cieszyn 05 U16 SL -- B.D. Z/4224/19 2019 BEZ
1 2 s 3 46.34 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 08 U12 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2019 LDK!
2 3 s 3 47.38 PODOLSKA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 08 U12 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2779/19 2019 BEZ LDK!
3 4 s 3 51.17 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRˇCZYK Bogusława Z/1842/18 2019 BEZ
4 6 s 3 52.32 ROMANIAK Izabela UKS Jedynka Tokarnia 08 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5664/18 2019 LDK!
5 19 s 3 60.14 ROMANIAK Faustyna UKS Jedynka Tokarnia 10 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2537/19 2019 LDK!
1 8 s 4 52.64 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 09 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2019 BEZ LDK!
2 11 s 4 54.29 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 08 U12 SL -- KRUPA Iwona Z/4763/18 2019 BEZ
3 14 s 4 55.94 ANTONOWICZ Nadia MOS CSiR D±browa Górnicza 08 U12 SL -- B.D.
4 20 s 4 60.63 DĘBOWSKA Oliwia BKL Bełchatów 08 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/4337/19 2019 LDK!
5 21 s 4 65.15 WOLNA Martyna BKL Bełchatów 09 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4338/19 , 2019 LDK!
6 22 s 4 72.18 JAMRÓZ Faustyna ULKS Bielgim Bielany 08 U12 MA -- B.D.
2 7 s 5 52.53 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRˇCZYK Bogusława Z/0876/19 2019 BEZ
3 10 s 5 54.04 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 08 U12 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2019 LDK!
5 13 s 5 55.56 TARABURA Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/4365/19 2019
6 16 s 5 57.61 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 09 U12 SL -- B.D.
7 23 s 5 73.25 AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 08 U12 MA -- B.D.
1 5 s 6 51.57 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 09 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4551/19 2019 LDK!
2 9 s 6 52.79 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 09 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/5152/19 2019
3 15 s 6 57.29 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 11 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław LDK!
4 17 s 6 58.36 ZYGMUNT Gaja MOS CSiR D±browa Górnicza 09 U12 SL -- B.D.
5 18 s 6 58.85 BARAŃSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 09 U12 SL -- B.D.
1 1 e 1 43.60 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2019 5 LDK!
2 2 e 1 44.76 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD III B.D. Z/3464/19 2019 5 LDK!
3 4 e 1 45.27 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL IV SPISAK Barbara SPISAK Barbara Z/3645/18 2019 4 LDK!
4 5 e 1 45.83 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD IV RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3462/19 , 2019 5 LDK!
6 8 e 1 46.93 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06 U14 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2019 BEZ LDK!
1 3 e 2 45.12 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2019 5 LDK!
2 7 e 2 46.62 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 07 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2019 BEZ LDK!
3 10 e 2 47.23 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL V WERNER Mirosław # Z/4226/19 2019 BEZ
4 12 e 2 47.32 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 06 U14 SL V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2019 LDK!
5 14 e 2 48.12 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL V CHRIST Marek Z/1532/19 2019 LDK!
6 20 e 2 48.80 PRZE¬DZING Hanna TL ROW Rybnik 06 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/2969/18 2019 BEZ LDK!
1 17 e 3 48.31 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3461/19 , 2019 BEZ LDK!
2 18 e 3 48.36 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1938/19 2019
3 19 e 3 48.63 KUSZYK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1939/19 2019 BEZ
4 21 e 3 48.91 LEGUT Martyna LKS Orzeł Kozy 07 U14 SL -- HARAT Beata Z/4584/19 2019 BEZ
5 23 e 3 49.27 ZIELKE Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL -- WERNER Mirosław # Z/4227/19 2019 BEZ
6 24 e 3 49.32 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 07 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2019 BEZ LDK!
1 15 e 4 48.22 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL V WERNER Mirosław # Z/4225/19 2019 BEZ
2 26 e 4 49.85 ŁUKASZCZUK Zuzanna LKS Pszczyna 07 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4549/19 2019 LDK!
3 29 e 4 52.64 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2019 BEZ
4 30 e 4 53.93 MUNARI Sara LKS Pszczyna 07 U14 SL -- BIELA Marek LDK!
5 34 e 4 57.39 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 07 U14 SL -- KULESZA Artur Z/0977/18 2019 BEZ
1 11 e 5 47.30 WRÓBEL Julia LKS Pszczyna 06 U14 SL V KŁÓSKA Karolina Z/3878/19 2019 5 LDK!
2 27 e 5 50.22 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 06 U14 SL -- B.D. LDK!
3 32 e 5 56.30 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- B.D. Z/4363/19 2019 BEZ LDK!
4 33 e 5 57.17 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2019 LDK!
5 35 e 5 58.33 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3324/18 2019 BEZ
1 9 e 6 47.02 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA V ¦LUSARCZYK Ewa Z/3036/19 2019
2 16 e 6 48.29 HANDZLIK Paulina LKS Orzeł Kozy 07 U14 SL V HARAT Beata Z/4588/19 2019 BEZ
3 22 e 6 48.93 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 07 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4637/18 2019 BEZ LDK!
4 28 e 6 51.16 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/1747/19 2019 BEZ LDK!
5 31 e 6 54.69 PIECUCH Anna MKS Żywiec 07 U14 SL -- B.D. LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.48 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL II KRUPA Iwona Z/0004/15 2019 2
2 2 s 1 60.85 BANA¦ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
3 4 s 1 61.63 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS III STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3
4 5 s 1 61.93 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U18 SL III KRUPA Iwona Z/0800/17 2019 2
5 6 s 1 62.46 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL IV OLSZAR Michał Z/2263/16 2019 2 LDK!
6 8 s 1 63.82 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2019 4 LDK!
1 7 s 2 63.16 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU IV ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
2 9 s 2 63.92 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/4761/18 2019 5
3 10 s 2 65.31 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2019 2 LDK!
4 11 s 2 65.52 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0723/18 2019 BEZ
5 12 s 2 65.54 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2993/18 2019 5 74
6 13 s 2 67.53 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2019 5
2 14 s 3 69.14 SZYSZKA Martyna GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2320/17 2019 5 LDK! 12 63
3 15 s 3 71.35 WODNICKA Julia GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef Z/4535/17 2019 5 LDK! 57
600 m K
2 3 s 1 1:40.80 PAWELUS Amelia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0728/19 , 2019 3 LDK!
4 5 s 1 1:42.40 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0756/19 , 2019 LDK!
7 8 s 1 1:50.64 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4872/18 2019 4 LDK!
8 10 s 1 1:58.28 LISOWSKA Daria MOSM Tychy 05 U16 SL -- B.D. Z/2935/19 2019
9 12 s 1 2:05.49 KORZONEK Martyna LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KULESZA Artur Z/0975/18 2019 BEZ
4 13 s 2 2:41.79 MĘDRZAK Weronika ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA --
5 14 s 2 3:01.26 NOWAK Alicja ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- B.D.
  s 2 DNF MACIˇG Alicja ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA --
800 m K
1 1 s 1 2:13.20 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2019 1
2 2 s 1 2:16.10 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II B.D. Z/0670/14 2019
3 3 s 1 2:17.26 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 2:17.30 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/3468/15 2019 2 LDK!
5 5 s 1 2:19.33 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2019 BEZ
6 6 s 1 2:19.62 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III DMP LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2019 2 70
7 7 s 1 2:19.66 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2019 2 LDK!
2 9 s 2 2:30.05 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/1005/13 , 2019 3
3 10 s 2 2:30.43 HRUBY Anna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3536/15 2019
4 11 s 2 2:45.18 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1815/17 2019 4 LDK! 5 63
5 12 s 2 3:00.28 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0802/17 2019 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:53.04 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
2 2 s 1 4:59.75 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
3 3 s 1 5:02.90 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA IV KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2019 3 LDK!
4 4 s 1 5:07.67 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2019 3
5 5 s 1 5:10.17 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/1961/19 2019
6 6 s 1 5:10.60 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2019 3
7 7 s 1 5:11.17 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2019 4
8 8 s 1 5:13.03 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0959/18 2019 BEZ
9 9 s 1 5:14.27 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2019 4 LDK!
11 11 s 1 5:28.11 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2019 3
13 13 s 1 5:45.96 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2019
14 14 s 1 5:49.98 KONDOSZEK Roksana MCKiS Jaworzno 03 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef BEZ
  s 1 DNF STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
80 pł K
1 1 s 1 12.77 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U16 SL +1.2 III OLSZAR Michał Z/2970/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 13.45 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 05 U16 MA +1.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4200/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 14.78 WALU¦ Karolina MKS Tempo Kęty 04 U16 MA +1.2 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0599/18 2019 5 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.88 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.4 I DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK! 164
2 2 s 1 14.47 ROMASZKO Monika KS Agros Zamo¶ć 02 U18 LU -0.4 I DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK! 148
3 3 s 1 14.59 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -0.4 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK! 146
4 4 s 1 16.75 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -0.4 III B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.24 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.5 I DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019 128
2 2 s 1 14.40 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL +1.5 I SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
3 3 s 1 14.48 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.5 I JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
4 4 s 1 15.56 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +1.5 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK! 128
5 5 s 1 15.74 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U20 OP +1.5 II DMP U20 MEHLICH Ronald Z/2036/17 2019 2 125
Wzwyż K
1 f 1 1.55 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
2 f 1 1.45 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3914/17 2019 4 75
3 f 1 1.40 GUZ Matylda KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- ZAPART Stanisław Z/0003/17 2019 LDK!
3 f 1 1.40 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 03 U18 SL -- DMP U20 SITARSKI Michał Z/0752/17 2019 3 LDK! 68
5 f 1 1.35 KRZU¦ Laura MKS Żywiec 02 U18 SL -- FIJAK Krystyna BEZ
1 f 2 1.60 KU¬NIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA III DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3049/18 2019 4 115
2 f 2 1.55 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2019 4 LDK!
4 f 2 1.45 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
5 f 2 1.45 STEFANIAK Natalia RMKS Rybnik 04 U16 SL IV DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2508/18 2019 5 LDK! 75
6 f 2 1.35 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2019 4 LDK! 62
Tyczka K
1 f 1 3.75 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
2 f 1 2.85 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U18 SL III KUBALA Magdalena Z/2690/17 2019 3
3 f 1 2.45 CHRAPEK Kamila MKS Ustroń 03 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/1613/16 2019 3
  f 1 NM GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL -- KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
W dal K
1 f 1 4.97 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA +1.6 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
2 f 1 4.96 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA +3.2 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2019 3 LDK!
3 f 1 4.90 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 05 U16 MA +1.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4200/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 4.55 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +4.9 V ¦LUSARCZYK Ewa Z/3331/19 2019
7 f 1 4.43 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05 U16 MA +1.8 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2019 BEZ
8 f 1 4.41 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U16 MA +2.3 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
9 f 1 4.32 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.5 -- DOBIJA Katarzyna Z/2986/18 2019 5 LDK!
10 f 1 4.26 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA +1.7 -- DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2019 5
13 f 1 3.36 MACIˇG Alicja ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA +1.0 --
14 f 1 3.32 NOWAK Alicja ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA +2.0 -- B.D.
15 f 1 3.14 MĘDRZAK Weronika ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA +0.8 --
  f 1 NM WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2019 4 LDK!
1 f 2 5.55 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +2.9 II KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2019 3 LDK!
2 f 2 5.13 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U18 SL +4.5 III BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
3 f 2 5.08 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +3.4 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
4 f 2 5.05 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +1.0 IV JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK!
5 f 2 5.02 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +2.4 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK!
6 f 2 4.89 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +3.8 IV DMP U20 SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2019 74
7 f 2 4.88 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA +2.8 IV DMP U20 SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2019 BEZ LDK! 74
8 f 2 4.75 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL +2.6 -- DMP U20 PASZTA Anna Z/3734/17 2019 5 LDK! 70
9 f 2 4.51 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +2.1 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0786/17 2019 5
10 f 2 4.12 ZABROCKA Nikola GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +3.1 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/4595/17 2019 5 LDK! 49
11 f 2 3.96 PROKOPIUK Marta GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +2.3 -- RAMUS Józef Z/4593/17 2019 5 LDK!
1 f 3 5.83 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96 Sen MA +3.2 I BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
2 f 3 5.54 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +3.4 II DMP ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019 95
3 f 3 5.41 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +3.6 II B.D. # Z/0912/15 2019 3
4 f 3 5.23 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +3.8 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/1426/17 2019 4 74 99
5 f 3 5.16 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 99 U23 SL +3.0 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/3788/19 2019
6 f 3 5.12 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA +1.4 III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2019 3
7 f 3 4.92 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL +2.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2019 BEZ
8 f 3 4.73 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL +3.3 -- WERNER Mirosław Z/2252/16 2019 4
9 f 3 4.47 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL +1.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0902/15 2019 3
  4.90 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U18 SL +1.2 IV BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
  5.17 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +1.8 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/1426/17 2019 4 70 93
W dal strefa K
1 f 1 4.99 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2019 4 LDK!
3 f 1 4.70 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2019 5 LDK!
4 f 1 4.53 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2568/18 2019 BEZ
5 f 1 4.51 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara SPISAK Barbara Z/3645/18 2019 4 LDK!
6 f 1 4.45 CZARNECKA Roksana RMKS Rybnik # 07 U14 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/4614/19 2019 LDK!
7 f 1 4.40 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2019 LDK!
8 f 1 4.40 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 07 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2019 LDK!
9 f 1 4.39 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2019 LDK!
11 f 1 4.26 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 07 U14 SL 0.0 -- HARAT Beata Z/4562/19 2019 BEZ
12 f 1 4.23 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/5604/18 2019 5 LDK!
13 f 1 4.22 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/3323/18 2019 BEZ
14 f 1 4.22 KAPTUR Elena MCKiS Jaworzno 06 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/2594/19 2019
15 f 1 4.21 TOMASZEK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/0008/19 2019 BEZ
16 f 1 4.21 ROPSKA Nikola LKS Orzeł Kozy 07 U14 SL 0.0 -- HARAT Beata Z/4583/19 2019 BEZ
17 f 1 4.17 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2019 LDK!
19 f 1 4.12 BIAŁOBRZEWSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/0003/19 2019 BEZ LDK!
20 f 1 4.09 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2019 BEZ
21 f 1 4.08 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 07 U14 SL 0.0 -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4548/19 , 2019 BEZ LDK!
23 f 1 4.01 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 06 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2019 LDK!
24 f 1 4.01 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 06 U14 SL 0.0 -- B.D. LDK!
25 f 1 3.99 WRONA Zuzanna LKS Pszczyna 07 U14 SL 0.0 -- KŁÓSKA Karolina Z/4649/19 2019 LDK!
27 f 1 3.93 IRZYKOWSKA Julia BKL Bełchatów 06 U14 LD 0.0 -- MANTYK Łukasz Z/4336/19 2019
28 f 1 3.81 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/1532/19 2019 LDK!
29 f 1 3.76 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2019 BEZ LDK!
30 f 1 3.76 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 06 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2019 LDK!
31 f 1 3.72 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/3702/19 2019 BEZ LDK!
32 f 1 3.69 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 06 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3275/19 2019 BEZ
33 f 1 3.56 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3324/18 2019 BEZ
34 f 1 3.40 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/5662/18 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.97 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III DMP U20 B.D. Z/4005/18 2019 3 119
2 f 1 11.30 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06 U14 MA III SYSAK Tomasz Z/4914/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 10.30 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2019 3 LDK!
7 f 1 9.04 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5 LDK! 72
9 f 1 8.37 NITA Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- TOMCZAK Dominika Z/4352/19 2019
10 f 1 8.05 GRZESICKA Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3901/19 2019 LDK!
11 f 1 7.47 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5662/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 6.95 STˇSIEK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- B.D. Z/2364/18 2019 BEZ LDK!
16 f 1 5.66 HRAPKOWICZ Paulina ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA --
2 f 2 12.70 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK!
4 f 2 11.24 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4 99
Kula (4) K
1 f 1 13.48 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2019 1 146
2 f 1 12.92 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1 107
3 f 1 12.42 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/0481/12 2019 1 100
5 f 1 9.87 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL IV DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2019 2 105
Dysk (0.75) K
1 f 1 41.68 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA II B.D. Z/4005/18 2019 3
5 f 1 33.38 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2019 3 LDK!
7 f 1 25.44 NITA Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA V TOMCZAK Dominika Z/4352/19 2019
8 f 1 13.59 HRAPKOWICZ Paulina ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA --
Dysk (1) K
3 f 1 38.00 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II BONK Stanisław B.D. Z/0682/14 2019 2
4 f 1 37.57 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL II DMP U20 RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK! 128
5 f 1 36.14 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK! 122
6 f 1 35.48 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U23 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
7 f 1 34.56 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 U20 SL III DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4896/15 2019 3 116
8 f 1 34.03 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U20 MA III DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2019 3 114
10 f 1 29.68 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK! 98
11 f 1 28.29 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2019 BEZ LDK! 93
12 f 1 27.63 LE¦NIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV DMP U20 B.D. Z/2927/19 2019 90
13 f 1 24.62 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- PĘKALA Łukasz BONK Stanisław , Z/3436/11 , 2019
14 f 1 20.27 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4
Oszczep (500) K
3 f 1 36.80 GAMROTEK Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0740/17 , 2019 5 LDK!
5 f 1 31.88 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3790/17 2019 4 LDK!
6 f 1 31.56 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK!
7 f 1 29.56 KOSĘDKA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2906/18 2019 BEZ
8 f 1 27.36 BĘC Marcela MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0784/17 2019 BEZ
Oszczep (600) K
2 f 1 41.56 BEDNAREK Aleksandra AZS-AWF Katowice 01 U20 SL II STOCHAJ Piotr # Z/6409/15 2019 1
3 f 1 36.59 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2019 3 111
4 f 1 31.96 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2019 4
5 f 1 28.40 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -- DMP KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2019 4 39
60 m M
1 3 s 1 9.12 RZˇDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4838/19 2019 LDK!
2 4 s 1 9.17 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09 U12 MA +1.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2019 BEZ
3 4 s 1 9.17 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL +1.4 -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2019 LDK!
4 6 s 1 9.20 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08 U12 MA +1.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2019
5 11 s 1 9.47 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 08 U12 MA +1.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3270/19 2019
6 12 s 1 9.50 NOCOŃ Konrad RMKS Rybnik 08 U12 SL +1.4 -- FOJCIK Dorota
1 8 s 2 9.35 WÓJCIK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 09 U12 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1998/18 2019 LDK!
2 10 s 2 9.42 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2019 BEZ LDK!
3 14 s 2 9.85 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3448/19 2019 LDK!
3 14 s 2 9.85 SKRUDLIK Michał LKS Orzeł Kozy 08 U12 SL +1.7 -- B.D. Z/4563/19 2019
5 16 s 2 9.95 WÓJCIK Miłosz MOSM Tychy 09 U12 SL +1.7 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2943/19 2019
1 17 s 3 10.01 OKOLUS Maks SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 10 U12 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2526/19 2019 LDK!
2 18 s 3 10.16 DANILUK Kamil MCKiS Jaworzno 08 U12 SL +1.7 -- BEDNARCZYK Józef Z/2589/19 2019
3 20 s 3 10.23 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4093/19 2019 LDK!
4 21 s 3 10.36 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 09 U12 MA +1.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4096/19 2019 LDK!
5 26 s 3 10.68 ROŻEK Mateusz SKS Kusy Kraków 09 U12 MA +1.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4839/19 2019 LDK!
1 24 s 4 10.57 HABEL Jan SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.5 -- LDK!
2 28 s 4 10.78 REC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.5 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4099/19 2019 LDK!
3 30 s 4 11.06 KRAJ Patryk SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.5 -- MUNIAK Michał # Z/4710/18 2019 BEZ LDK!
4 33 s 4 11.48 DYDAK Przemysław SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.5 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4095/19 2019 LDK!
5 34 s 4 11.59 KUBIŃSKI Igor SKS Kusy Kraków 09 U12 MA +1.5 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4098/19 2019 LDK!
1 1 s 5 8.66 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 08 U12 LD +1.4 -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2019
3 13 s 5 9.72 WO¦KO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 08 U12 LD +1.4 -- B.D. Z/3471/19 2019 LDK!
4 23 s 5 10.49 WIˇCEK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 08 U12 SL +1.4 -- DOBIJA Katarzyna LDK!
5 29 s 5 10.89 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4707/18 2019 BEZ LDK!
6 32 s 5 11.43 JURGA Maciej SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4709/18 2019 BEZ LDK!
1 7 s 6 9.32 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +2.0 -- SPISAK Barbara Z/4366/19 2019 LDK!
2 9 s 6 9.38 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08 U12 MA +2.0 -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2019 LDK!
3 25 s 6 10.63 RACZEK Aleksander MCKiS Jaworzno 08 U12 SL +2.0 -- BEDNARCZYK Józef Z/2605/19 2019
4 36 s 6 14.63 DZIKOWICZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +2.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4100/19 2019 LDK!
1 19 s 7 10.21 KOZAK Jan SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 09 U12 SL +1.9 -- B.D. Z/2368/18 2019 LDK!
2 22 s 7 10.48 O¦RÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09 U12 MA +1.9 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4094/19 2019 LDK!
3 27 s 7 10.74 DACHOWSKI Tymon SKS Kusy Kraków 09 U12 MA +1.9 -- ¦LUSARCZYK Ewa # Z/4841/19 2019 LDK!
4 31 s 7 11.29 ADAMIEC Mikołaj UKS Wisła 11 U12 SL +1.9 -- B.D.
5 35 s 7 12.63 SOBCZYK Michał UKS Wisła 13 U12 SL +1.9 -- B.D.
1 1 e 1 7.65 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06 U14 SL +1.0 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2019 BEZ LDK!
2 2 e 1 7.68 LIBURA Sebastian LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL +1.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0979/18 2019 5 LDK!
3 4 e 1 8.06 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL +1.0 -- KOBĘDZA Jan Z/3572/19 2019
4 8 e 1 8.70 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 06 U14 SL +1.0 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2019 BEZ LDK!
5 9 e 1 8.71 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U14 MA +1.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2573/18 2019 BEZ
6 9 e 1 8.71 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 06 U14 SL +1.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2019
7 12 e 1 8.84 RATKA Szymon MOSM Tychy 06 U14 SL +1.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2019
8 13 e 1 8.90 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 07 U14 SL +1.0 -- BIELA Marek Z/2843/18 2019 BEZ LDK!
1 14 e 2 8.94 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 07 U14 SL +1.6 -- GRUCHEL Marzena Z/4357/19 2019 BEZ LDK!
2 17 e 2 9.09 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 07 U14 SL +1.6 -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2019 BEZ LDK!
4 23 e 2 9.20 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 07 U14 SL +1.6 -- GRUCHEL Marzena Z/4356/19 2019 BEZ LDK!
5 24 e 2 9.21 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07 U14 MA +1.6 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4697/18 2019 BEZ LDK!
1 15 e 3 8.97 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 U14 MA +2.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2019 BEZ LDK!
2 22 e 3 9.18 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07 U14 MA +2.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4992/18 2019 BEZ
3 28 e 3 9.28 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +2.7 -- SPISAK Barbara Z/1713/19 2019 BEZ LDK!
4 32 e 3 9.40 MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +2.7 -- SPISAK Barbara Z/3059/19 2019 BEZ LDK!
5 33 e 3 9.43 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA +2.7 -- KRUPA Zdzisław Z/2947/18 2019 BEZ LDK!
1 11 e 4 8.74 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD +2.8 -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3470/19 , 2019 BEZ LDK!
2 16 e 4 9.06 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 U14 MA +2.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2019 BEZ LDK!
3 20 e 4 9.13 DZIEDZIC Maksymilian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL +2.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2546/19 2019 LDK!
4 31 e 4 9.34 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA +2.8 -- KRUPA Zdzisław Z/2956/18 2019 BEZ LDK!
5 35 e 4 9.63 MˇSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +2.8 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4698/18 2019 BEZ LDK!
6 39 e 4 9.74 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 07 U14 SL +2.8 -- OLSZAR Michał Z/4979/18 2019 BEZ LDK!
7 42 e 4 9.98 BICZYCKI Franciszek MOSM Tychy 07 U14 SL +2.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3008/18 2019 BEZ
2 18 e 5 9.10 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 07 U14 MA +1.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4711/18 2019 BEZ LDK!
3 34 e 5 9.58 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +1.8 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2019 BEZ LDK!
4 36 e 5 9.67 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków 07 U14 MA +1.8 -- MUNIAK Michał # Z/4715/18 2019 BEZ LDK!
5 45 e 5 10.09 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA +1.8 -- KRUPA Zdzisław Z/2948/18 2019 BEZ LDK!
6 48 e 5 10.36 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07 U14 MA +1.8 -- MUNIAK Michał # Z/4719/18 2019 BEZ LDK!
7 50 e 5 10.67 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA +1.8 -- KRUPA Zdzisław Z/5672/18 2019 BEZ LDK!
1 3 e 6 7.98 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL -0.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/2984/18 2019 BEZ LDK!
2 6 e 6 8.47 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -0.6 -- GUJA Marta # Z/5151/19 2019
3 7 e 6 8.48 DURAJ Leon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL -0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4214/19 2019
4 19 e 6 9.11 HOŁDA Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 06 U14 MA -0.6 -- KRUPA Zdzisław Z/3640/19 2019 LDK!
5 25 e 6 9.22 KONIOR Dominik SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL -0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4633/19 2019
6 44 e 6 10.03 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -0.6 -- KRUPA Zdzisław Z/2951/18 2019 BEZ LDK!
1 27 e 7 9.24 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -0.2 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2019 BEZ
2 29 e 7 9.29 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -0.2 -- MUNIAK Michał # LDK!
3 40 e 7 9.75 ROMANIAK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -0.2 -- KRUPA Zdzisław Z/3642/19 2019 LDK!
4 43 e 7 10.00 WOJCIECHOWSKI Michal TS AKS Chorzów 07 U14 SL -0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/4383/19 2019 BEZ LDK!
5 46 e 7 10.12 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -0.2 -- KRUPA Zdzisław Z/2962/18 2019 BEZ LDK!
6 49 e 7 10.61 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -0.2 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4720/18 2019 BEZ LDK!
7 51 e 7 13.44 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -0.2 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4721/18 2019 BEZ LDK!
1 30 e 8 9.30 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07 U14 MA +0.8 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3269/19 2019
2 37 e 8 9.71 DACHOWSKI Mikołaj SKS Kusy Kraków 07 U14 MA +0.8 -- MUNIAK Michał # Z/4704/18 2019 LDK!
3 38 e 8 9.73 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +0.8 -- SPISAK Barbara Z/4212/19 2019 BEZ LDK!
4 41 e 8 9.95 MARCZYŃSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 07 U14 MA +0.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3729/19 2019 LDK!
5 47 e 8 10.19 OSTÓJ Mikołaj UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA +0.8 -- KRUPA Zdzisław Z/2941/18 2019 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.57 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +1.7 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2019 4 LDK! 106
3 3 s 1 12.15 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD +1.7 IV BEDNARSKI Tomasz # Z/1482/18 2019 BEZ
5 5 s 1 12.49 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.7 V JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 12.53 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 05 U16 LD +1.7 V MANTYK Łukasz Z/4312/19 2019
7 7 s 1 12.88 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +1.7 -- HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 13.16 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2320/19 2019 LDK!
1 1 s 2 10.44 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +4.1 M KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
2 2 s 2 10.53 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +4.1 M DMP HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M 145
3 3 s 2 10.64 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +4.1 M KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
4 4 s 2 10.66 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +4.1 I DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 132
5 5 s 2 10.67 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +4.1 I MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
6 6 s 2 10.90 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +4.1 I DMP DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019 111 144
7 7 s 2 10.93 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +4.1 II BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
8 9 s 2 11.03 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 81 Masters WP +4.1 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
9 8 s 2 11.03 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +4.1 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1 136
1 1 e 1 10.59 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +1.4 M KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
2 2 e 1 10.65 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +1.4 M WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
3 3 e 1 10.71 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.4 I FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
4 5 e 1 10.76 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +1.4 I MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
5 5 e 1 10.76 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +1.4 I DMP HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M 123
6 7 e 1 10.78 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +1.4 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
7 8 e 1 10.83 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +1.4 I DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1 148
8 10 e 1 10.85 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +1.4 I DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 115
9 14 e 1 10.96 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +1.4 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
1 4 e 2 10.73 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +3.2 I KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
2 8 e 2 10.83 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL +3.2 I HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1
3 11 e 2 10.86 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP +3.2 I WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
4 12 e 2 10.89 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +3.2 I DMP DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019 112 144
5 13 e 2 10.89 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP +3.2 I DMP OWCZAREK Konrad Z/1465/12 2019 1 112
6 15 e 2 11.04 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 81 Masters WP +3.2 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
7 19 e 2 11.30 KWA¦NY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA +3.2 II KUKLA Rafał Z/2360/17 2019 3
8 28 e 2 11.52 ROSÓŁ Sebastian AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +3.2 III B.D. Z/0754/15 2019 2
1 15 e 3 11.04 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +2.0 II BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
2 18 e 3 11.23 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL +2.0 II BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
3 21 e 3 11.36 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL +2.0 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK! 118
4 23 e 3 11.38 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL +2.0 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0973/19 2019
5 22 e 3 11.38 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +2.0 III KRUPA Iwona Z/3998/18 2019 4
6 25 e 3 11.46 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +2.0 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
7 26 e 3 11.46 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U20 SL +2.0 III BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2019 3
1 17 e 4 11.2 r DRÓŻDŻ Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +1.8 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1406/16 2019 3
2 20 e 4 11.3 r PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +1.8 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2019 3 LDK! 121
3 24 e 4 11.4 r BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +1.8 -- KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
4 27 e 4 11.5 r SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U20 DS +1.8 -- KNULL Mariusz Z/1394/15 2019 4
5 30 e 4 11.6 r BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL +1.8 -- WERNER Mirosław Z/2462/18 2019 3
6 31 e 4 11.7 r KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.8 -- DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4 101
7 32 e 4 11.7 r ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +1.8 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ
1 29 e 5 11.58 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +2.1 III KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2019 4
2 33 e 5 11.80 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +2.1 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2530/18 2019 5 96
3 34 e 5 11.92 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +2.1 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2019 4 LDK!
4 35 e 5 11.92 WOJCIUCH Arkadiusz UKS Sprint ZSME Żywiec 97 U23 SL +2.1 -- HACZEK Mariusz B.D. Z/1177/14 2019 BEZ
5 36 e 5 11.97 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 02 U18 SL +2.1 IV DMP U20 FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2019 BEZ LDK! 89
6 37 e 5 11.99 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +2.1 IV KNULL Mariusz Z/2794/18 2019 4
7 40 e 5 12.16 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +2.1 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2019 5 LDK! 83
1 38 e 6 12.04 LIZAK Tomasz MKS Żywiec 03 U18 SL +3.0 IV B.D. Z/3293/18 2019 5
2 39 e 6 12.05 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +3.0 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/4512/18 2019 4 LDK! 36 86
3 41 e 6 12.17 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +3.0 IV KOTUŁA Krzysztof Z/2774/15 2019 4
4 41 e 6 12.17 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +3.0 IV JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2019 BEZ LDK!
5 43 e 6 12.29 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Masters SL +3.0 -- DMP WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ 25
6 44 e 6 12.51 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +3.0 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2019 5 LDK! 73
200 m M
1 1 s 1 21.15 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +1.9 M WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
2 2 s 1 21.46 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.9 I DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3 162
3 3 s 1 21.69 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +1.9 I DMP U20 CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1 152
4 4 s 1 21.78 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL +1.9 I BIELA Marek Z/4611/15 2019 1
5 5 s 1 21.98 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL +1.9 II HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1
6 7 s 1 22.09 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +1.9 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
1 6 s 2 22.07 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.3 II PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019
2 8 s 2 22.24 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP +1.3 II WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
3 9 s 2 22.50 MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań 81 Masters WP +1.3 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
4 13 s 2 22.77 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +1.3 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
5 19 s 2 23.66 ROSÓŁ Sebastian AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +1.3 -- B.D. Z/0754/15 2019 2
1 10 s 3 22.62 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +1.4 II BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
2 11 s 3 22.64 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +1.4 II DMP HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2019 2 LDK! 86
3 12 s 3 22.67 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +1.4 II SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
4 14 s 3 23.17 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +1.4 III KRUPA Iwona Z/3998/18 2019 4
5 16 s 3 23.28 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.4 III FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK!
6 17 s 3 23.32 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U20 DS +1.4 III KNULL Mariusz Z/1394/15 2019 4
1 15 s 4 23.26 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL +1.2 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0973/19 2019
2 18 s 4 23.63 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +1.2 IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2019 3 LDK!
3 20 s 4 23.88 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL +1.2 IV WERNER Mirosław Z/2462/18 2019 3
4 22 s 4 24.22 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.2 IV WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4
5 23 s 4 24.41 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +1.2 -- DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2019 4 87
1 21 s 5 24.16 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +1.2 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ 91
2 24 s 5 24.45 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.2 -- KNULL Mariusz Z/2794/18 2019 4
3 26 s 5 24.81 WOJCIUCH Arkadiusz UKS Sprint ZSME Żywiec 97 U23 SL +1.2 -- HACZEK Mariusz B.D. Z/1177/14 2019 BEZ
3 26 s 5 24.81 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +1.2 -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2774/15 2019 4 81
5 29 s 5 25.35 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.2 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2019 BEZ LDK! 74
1 25 s 6 24.81 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 02 U18 SL +2.2 -- FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2019 BEZ LDK!
2 28 s 6 24.97 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +2.2 -- DMP KOBĘDZA Jan Z/2530/18 2019 5 27
3 30 s 6 25.63 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +2.2 -- RAMUS Józef Z/4512/18 2019 4 LDK!
4 31 s 6 25.90 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +2.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2019 5 LDK!
5 32 s 6 26.17 NIKIEL Maciek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +2.2 -- KOS Kamil Z/1345/19 2019
300 m M
1 1 s 1 37.89 TATARA Dawid BKL Bełchatów 04 U16 LD III MANTYK Łukasz Z/3178/19 2019
2 2 s 1 38.68 MIARKA Dawid LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD III BEDNARSKI Tomasz # Z/1482/18 2019 BEZ
4 5 s 1 40.95 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 04 U16 SL V FOJCIK Dorota Z/2512/18 2019 5 LDK!
5 7 s 1 43.59 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3455/19 2019 LDK!
2 6 s 2 42.30 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/3306/19 2019 LDK!
3 8 s 2 44.60 PAWLUCY Mikołaj RMKS Rybnik 06 U14 SL -- FOJCIK Dorota
400 m M
1 2 s 1 50.58 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP III POKORA Tomasz Z/0669/16 2019 2
2 3 s 1 50.99 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
3 4 s 1 51.01 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL III KRUPA Iwona Z/5054/18 2019 4
4 5 s 1 51.27 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL III WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2019 4 LDK!
5 6 s 1 51.45 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL III MORKA Piotr Z/0267/17 2019 3
6 10 s 1 53.35 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 03 U18 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2143/17 2019 2
7 12 s 1 53.63 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL IV MARMUR Stanisław Z/6395/15 2019 3
8 13 s 1 53.92 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL IV MORKA Piotr Z/2588/15 2019 4
1 7 s 2 52.39 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2019 2
2 9 s 2 52.84 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz B.D. 2
3 11 s 2 53.50 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL -- WERNER Mirosław Z/1546/16 2019 4
6 20 s 2 58.27 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0803/17 2019 3
4 17 s 3 57.14 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1298/19 2019
5 18 s 3 57.16 KRYSTA Tymoteusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1344/19 2019 70
6 19 s 3 57.86 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2453/18 2019 5
  s 3 DQ GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2019 BEZ LDK!
600 m M
2 2 s 1 1:49.56 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 08 U12 LD -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2019
3 3 s 1 1:58.20 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 08 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4567/18 , 2019 BEZ LDK!
4 9 s 1 2:06.01 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 09 U12 SL -- KULESZA Artur Z/0983/18 2019 BEZ
5 10 s 1 2:10.33 KOZAK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 08 U12 SL -- B.D. Z/2369/18 2019 LDK!
6 11 s 1 2:10.53 ADAMIEC Wiktor UKS Wisła 08 U12 SL -- B.D.
7 13 s 1 2:11.41 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 08 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4650/19 2019 LDK!
8 14 s 1 2:12.38 PLUTA Damian LKS Pszczyna 08 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4550/19 2019 LDK!
1 4 s 2 2:00.51 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2019 LDK!
2 6 s 2 2:02.45 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/4366/19 2019 LDK!
3 7 s 2 2:02.83 LENART Oskar MOSM Tychy 08 U12 SL -- B.D. Z/4272/19 2019
4 8 s 2 2:05.67 LENART Paskal MOSM Tychy 08 U12 SL -- B.D. Z/4273/19 2019
5 15 s 2 2:13.36 STOLECKI Szymon UKS Czempion Bełchatów 08 U12 LD -- B.D. LDK!
6 20 s 2 2:34.15 SORDYL Maksymilian ULKS Bielgim Bielany 08 U12 MA -- B.D.
1 5 s 3 2:02.33 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2019 LDK!
2 12 s 3 2:10.61 KMIECIK Marcin RMKS Rybnik 09 U12 SL -- SITARSKI Michał
3 16 s 3 2:14.01 PRZˇDKA Radosław LKS Pszczyna 09 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4552/19 2019 LDK!
4 17 s 3 2:14.38 CZŁOWIEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 09 U12 MA -- B.D.
5 18 s 3 2:20.26 PŁONKA Bartosz ULKS Bielgim Bielany 09 U12 MA -- B.D.
6 19 s 3 2:23.45 ZACZYK Piotr TS AKS Chorzów 10 U12 SL -- GRUCHEL Marzena BEZ
7 21 s 3 2:39.35 WÓJCICKI Sebastian ULKS Bielgim Bielany 09 U12 MA -- B.D.
3 3 s 4 1:44.83 ZACZYK Łukasz TS AKS Chorzów 07 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3686/18 2019 BEZ
4 4 s 4 1:49.86 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 07 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2019 BEZ LDK!
6 7 s 4 1:53.99 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2019 BEZ
8 15 s 4 2:04.47 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2019
9 17 s 4 2:06.28 SZALBOT Arkadiusz LKS Pogórze Skoczów 07 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1471/19 2019
2 8 s 5 1:54.22 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 07 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan
3 9 s 5 1:58.48 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 07 U14 SL -- B.D. Z/3409/19 2019
4 10 s 5 1:59.59 PA¦ Tomasz MOSM Tychy 07 U14 SL -- B.D. Z/4274/19 2019
5 11 s 5 1:59.94 PRZˇDKA Robert LKS Pszczyna 06 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4553/19 2019 LDK!
7 13 s 5 2:03.43 BRY¦ Bartłomiej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4630/19 2019
8 16 s 5 2:04.71 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 07 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/4979/18 2019 BEZ LDK!
9 18 s 5 2:07.46 CHUDERSKI Adrian MCKiS Jaworzno 07 U14 SL --
800 m M
1 1 s 1 1:55.85 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL II LAMCH Czesław Z/2051/16 2019
2 2 s 1 1:57.28 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2
3 3 s 1 1:57.66 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL III DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2019 2 65
4 4 s 1 1:57.94 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 02 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/1440/16 2019 LDK!
5 5 s 1 1:58.26 DUBUS Adrien KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III MIREK Wacław B.D.
6 6 s 1 1:58.65 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2019 2
7 7 s 1 1:59.27 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 Sen SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2019 2
8 8 s 1 2:00.59 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III MORKA Piotr Z/1669/16 2019 3
  s 1 DNF BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- DMP MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2019
1 9 s 2 2:00.63 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL III KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2019 BEZ
2 10 s 2 2:01.61 ¦LIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2019 3
3 11 s 2 2:01.66 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2019 3 41 98
4 12 s 2 2:05.07 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
5 13 s 2 2:05.21 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
6 14 s 2 2:05.55 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV GIZA Maciej Z/1673/18 2019 3 LDK!
8 18 s 2 2:09.10 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2019 3 12 72
1 16 s 3 2:07.62 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2654/18 2019 4
2 17 s 3 2:08.60 HUTNY Jakub MKS Żywiec 03 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/3750/17 2019 4
3 19 s 3 2:09.23 CENDRZAK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2919/17 2019 3 72
4 20 s 3 2:14.12 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2019 BEZ
5 21 s 3 2:15.01 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2019 BEZ
6 22 s 3 2:27.62 KUC Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0741/17 2019 BEZ
1000 m M
2 2 s 1 2:46.06 KOKOSIŃSKI Jakub LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/2450/18 2019 5
4 4 s 1 2:54.08 MARKOWIAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0890/19 2019 5 LDK!
5 5 s 1 3:02.25 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/0891/19 2019 5 LDK!
6 6 s 1 3:06.95 DˇBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0893/19 , 2019 5 LDK!
8 8 s 1 3:28.66 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2019 BEZ
1500 m M
2 2 s 1 4:06.72 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
3 3 s 1 4:08.85 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2019 4 LDK!
4 4 s 1 4:30.13 ANTOSZ Wiktor MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2707/19 2019
5 5 s 1 4:33.01 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2019 4
6 6 s 1 4:50.91 KOŁODZIEJCZYK Łukasz GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2100/18 2019 BEZ LDK! 0 64
3000 m M
1 1 s 1 8:59.63 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
2 2 s 1 9:31.87 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2019 4
3 3 s 1 9:38.53 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/2898/18 2019 5
4 4 s 1 9:39.20 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2019 4
5 5 s 1 9:42.05 BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/2212/19 2019
6 6 s 1 9:49.13 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL IV WERNER Mirosław Z/2163/19 2019
7 7 s 1 9:53.42 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV DMP U20 GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2019 5 LDK! 90
8 8 s 1 9:54.34 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 00 U20 SL IV WERNER Mirosław Z/2461/18 2019 BEZ
9 9 s 1 9:57.70 KUDRYS Kazimierz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 KOS Kamil Z/1783/18 2019 89
10 10 s 1 9:59.03 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02 U18 SL IV DMP U20 FOJCIK Dorota Z/0956/18 2019 BEZ 88
11 11 s 1 10:05.60 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0695/17 2019 BEZ
12 12 s 1 10:16.34 ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/1683/16 2019 BEZ
  s 1 DNF BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2944/16 2019 4
  s 1 DNF ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1673/18 2019 3 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.21 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +2.7 III DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 21.36 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA +2.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2019 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.31 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +2.7 II ROLAK Dorota Z/3197/16 2019 2
3 3 s 1 16.27 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +2.7 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2019 4 LDK! 93
4 4 s 1 17.02 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +2.7 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2019 5 LDK! 73
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.05 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL III DMP U20 HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2019 3 LDK! 114
2 2 s 1 58.99 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/3181/16 2019 2 LDK! 102
3 3 s 1 60.60 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL IV RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 62.48 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2019 5 LDK!
400 m pł M
1 s 1 58.42 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL III JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U20 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2019 2
2 f 1 1.90 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2019 3 LDK! 116
3 f 1 1.90 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2019 76
4 f 1 1.85 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2019 2
6 f 1 1.60 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2853/17 2019 BEZ LDK! 68
6 f 1 1.60 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2019
8 f 1 1.55 LADA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5649/18 2019 BEZ
1 f 2 1.60 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -- DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ LDK! 22 68
2 f 2 1.55 ¬ALOUDIK Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/4145/19 2019
3 f 2 1.55 KAWA Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL --
4 f 2 1.50 ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- B.D.
Tyczka M
1 f 1 4.05 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U23 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2019 2
2 f 1 3.85 KEMPSKI Filip UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3251/19 2019
  f 1 NM BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 03 U18 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2019 4
  f 1 NM KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2019 1
  f 1 NM GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
W dal M
1 f 1 6.86 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +2.1 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2019 3 LDK!
2 f 1 6.39 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +4.2 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3188/16 2019 3 LDK! 99
3 f 1 6.25 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +2.0 IV DMP RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 47
5 f 1 5.99 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL +1.8 IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/3688/18 2019 4 80
6 f 1 5.82 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +3.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2019 5 LDK!
7 f 1 5.61 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL +3.7 -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ
9 f 1 5.03 KAPUSTA Kacper MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +3.0 -- B.D.
1 f 2 5.75 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +2.8 V DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2019 BEZ LDK!
3 f 2 5.13 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2019 BEZ LDK!
4 f 2 5.02 TATARA Dawid BKL Bełchatów 04 U16 LD +1.7 -- MANTYK Łukasz Z/3178/19 2019
5 f 2 4.59 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA +1.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2019 BEZ LDK!
6 f 2 4.58 ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA +2.9 -- B.D.
7 f 2 4.15 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 05 U16 LD +1.9 -- MANTYK Łukasz Z/4312/19 2019
1 f 3 7.41 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL +4.6 I B.D. Z/2974/11 2019
2 f 3 7.11 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +3.9 II ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1
3 f 3 6.64 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +2.7 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
4 f 3 6.45 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +3.7 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3 57 102
6 f 3 6.25 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +2.5 IV ZAPART Stanisław Z/5971/15 2019 3
7 f 3 6.21 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +2.2 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
8 f 3 4.79 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +2.7 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2019 2
  5.49 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +1.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2019 BEZ LDK!
  6.82 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +1.5 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2019 3 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 6.15 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 5.32 DURAJ Leon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4214/19 2019
4 f 1 5.05 LIBURA Sebastian LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0979/18 2019 5 LDK!
5 f 1 5.03 MICHALCZYK Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2992/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 4.82 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2573/18 2019 BEZ
7 f 1 4.81 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta # Z/5151/19 2019
9 f 1 4.63 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3470/19 , 2019 BEZ LDK!
10 f 1 4.47 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 06 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 4.44 HOŁDA Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 06 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/3640/19 2019 LDK!
12 f 1 4.39 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4711/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 4.32 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 06 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2019
14 f 1 4.31 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 07 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2019 BEZ LDK!
15 f 1 4.30 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 07 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2019 BEZ LDK!
16 f 1 4.27 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2019 BEZ
17 f 1 4.15 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4992/18 2019 BEZ
18 f 1 4.15 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał # LDK!
19 f 1 4.12 DZIEDZIC Maksymilian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2546/19 2019 LDK!
21 f 1 4.07 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2019 BEZ LDK!
22 f 1 4.06 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD 0.0 -- B.D. Z/3463/19 2019 BEZ LDK!
23 f 1 4.02 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4697/18 2019 BEZ LDK!
24 f 1 4.01 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/1713/19 2019 BEZ LDK!
25 f 1 4.00 RATKA Szymon MOSM Tychy 06 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2019
26 f 1 3.92 MˇSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4698/18 2019 BEZ LDK!
27 f 1 3.90 ROMANIAK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/3642/19 2019 LDK!
28 f 1 3.90 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3269/19 2019
29 f 1 3.90 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2019 BEZ LDK!
30 f 1 3.85 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/4212/19 2019 BEZ LDK!
31 f 1 3.83 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2019 BEZ LDK!
32 f 1 3.83 LURANC Dawid ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA 0.0 -- B.D.
33 f 1 3.71 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2956/18 2019 BEZ LDK!
34 f 1 3.64 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2962/18 2019 BEZ LDK!
35 f 1 3.63 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał # Z/4715/18 2019 BEZ LDK!
36 f 1 3.63 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2948/18 2019 BEZ LDK!
37 f 1 3.62 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2951/18 2019 BEZ LDK!
38 f 1 3.57 DACHOWSKI Mikołaj SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał # Z/4704/18 2019 LDK!
39 f 1 3.56 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał # Z/4719/18 2019 BEZ LDK!
40 f 1 3.55 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2947/18 2019 BEZ LDK!
41 f 1 3.51 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4720/18 2019 BEZ LDK!
42 f 1 3.43 MARCZYŃSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3729/19 2019 LDK!
43 f 1 3.43 OSTÓJ Mikołaj UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2941/18 2019 LDK!
44 f 1 3.43 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/5672/18 2019 BEZ LDK!
45 f 1 3.42 BICZYCKI Franciszek MOSM Tychy 07 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3008/18 2019 BEZ
46 f 1 2.40 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4721/18 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/3059/19 2019 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.91 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
2 f 1 12.21 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL V BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
3 f 1 11.16 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 06 U14 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2019 BEZ LDK!
4 f 1 9.67 KRAMER Konrad SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1347/19 2019 61
5 f 1 7.01 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3327/18 2019 BEZ
6 f 1 6.58 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3325/18 2019 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 14.24 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1
2 f 1 13.64 CZYŻ Michał MKS Ustroń 00 U20 SL III KUBALA Magdalena Z/3148/17 2019
3 f 1 13.26 KRÓL Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP III DMP U20 B.D. Z/2746/18 2019 3 108
4 f 1 12.44 WDANIEC Szymon KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2019
5 f 1 12.42 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
6 f 1 11.95 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2019 4 96
7 f 1 10.97 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
Kula (7.26) M
1 f 1 16.16 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP B.D. Z/3386/11 2019 1 125
2 f 1 15.77 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
3 f 1 15.61 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/1844/16 2019
4 f 1 14.38 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL II B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
5 f 1 14.29 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U23 SL II PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
6 f 1 12.82 MAGNUCKI Szymon BKL Bełchatów 96 Sen LD III B.D. TOMCZAK Dominika 2
Dysk (1) M
1 f 1 32.01 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 06 U14 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2019 BEZ LDK!
2 f 1 25.86 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3327/18 2019 BEZ
3 f 1 23.58 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3325/18 2019 BEZ
  f 1 NM PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.35 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL II BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
2 f 1 45.94 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK! 129
3 f 1 39.31 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/5268/18 2019 4
4 f 1 38.35 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0794/17 2019 3
5 f 1 38.13 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 03 U18 SL IV DMP U20 B.D. Z/2960/17 2019 3 LDK! 103
6 f 1 35.56 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2019 4 LDK! 94
7 f 1 35.24 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
8 f 1 34.12 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0796/17 2019 3
9 f 1 32.92 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 03 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2019 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 55.71 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL I DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1 161
2 f 1 40.35 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL III SKALIK Joanna Z/2595/15 2019 2
3 f 1 34.85 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
4 f 1 29.47 WDANIEC Szymon KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2019
5 f 1 28.87 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2019 4
Dysk (2) M
1 f 1 47.30 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2019 1
2 f 1 41.18 MAGNUCKI Szymon BKL Bełchatów 96 Sen LD II B.D. TOMCZAK Dominika 2
Oszczep (700) M
2 f 1 45.12 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 03 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2019 5
3 f 1 44.01 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2019 4 LDK!
4 f 1 43.70 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ
5 f 1 42.64 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- BONK Stanisław Z/5379/19 2019
6 f 1 42.44 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- DMP U20 RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # Z/2999/17 2019 3 LDK! 85
7 f 1 40.82 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3500/17 2019 4
8 f 1 34.44 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 51.87 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL III PILAREK Sławomir BONK Stanisław Z/0474/14 2019
2 f 1 45.00 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 48.062571048737 sekund