Częstochowa 09.06.2019
Mistrzostwa województwa ¶l±skiego U16 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.84 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +2.3 III DMP CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2019 2 LDK! 80
2 2 s 1 13.56 KO¦CIELNA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +2.3 IV CIUK Marek Z/3318/19 2019
3 3 s 1 13.66 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +2.3 IV LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3613/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 13.76 PRZYBYLSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +2.3 IV CIUK Marek Z/3320/19 2019
5 5 s 1 14.31 KO¦CIUCH Klara CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +2.3 -- CIUK Marek Z/3319/19 2019
6 6 s 1 15.47 OWCZAREK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL +2.3 -- B.D. Z/4637/19 2019 LDK!
1 1 e 1 12.61 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 04 U16 SL +1.1 II DMP U20 FOJCIK Dorota FOJCIK Dorota , Z/2500/18 , 2019 2 LDK! 129
2 5 e 1 13.11 JANCZAR Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +1.1 III SZYJKA Beata SZYJKA Beata Z/0999/18 2019 4 LDK!
3 10 e 1 13.46 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +1.1 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0936/19 2019 5 93
4 19 e 1 13.96 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +1.1 V KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2019 BEZ
5 21 e 1 13.99 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +1.1 V DMP U20 HOMA Wioleta Z/3582/18 2019 5 LDK! 75
6 34 e 1 14.41 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL +1.1 V JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2019 LDK!
7 47 e 1 15.15 SOBCZAK Magdalena UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL +1.1 -- WAJDA Aleksandra Z/4515/18 2019 BEZ LDK!
8 50 e 1 15.57 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 07 U14 LD +1.1 -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2019
1 2 e 2 12.97 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.0 III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK! 113
2 7 e 2 13.40 MUNARI Sabrina LKS Pszczyna 05 U16 SL +1.0 IV # LDK!
3 16 e 2 13.66 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL +1.0 IV WAJDA Aleksandra Z/2313/18 2019 4 LDK!
4 18 e 2 13.92 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.0 V LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2019 5 LDK!
5 23 e 2 14.04 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 06 U14 LD +1.0 V TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2019
6 28 e 2 14.20 HAJDUK Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL +1.0 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1926/19 2019
7 31 e 2 14.35 MACIASZEK Małgorzata TS AKS Chorzów 05 U16 SL +1.0 V GRUCHEL Marzena Z/3031/18 2019 BEZ
8 39 e 2 14.61 DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +1.0 -- PASZTA Anna MALARZ Beata Z/3958/18 2019 BEZ LDK!
1 3 e 3 13.09 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +0.7 III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2019 3 LDK!
2 8 e 3 13.40 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +0.7 IV DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2019 4 LDK! 96
3 14 e 3 13.64 SOJKA Agata MKS-MOS Katowice 04 U16 SL +0.7 IV DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3485/18 2019 3 LDK!
4 22 e 3 14.02 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.7 V CHRIST Marek Z/0966/19 2019 LDK!
5 26 e 3 14.14 WICHEREK-DROST Wiktoria MKS-MOS Katowice 05 U16 SL +0.7 V ROLAK Dorota Z/1950/19 2019 BEZ
6 38 e 3 14.55 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2019 LDK!
7 46 e 3 15.09 STĘPIEŃ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL +0.7 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1931/19 2019 BEZ
8 49 e 3 15.47 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 07 U14 LD +0.7 -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2019
1 6 e 4 13.27 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -0.9 IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2019 4 LDK! 60 101
2 11 e 4 13.47 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -0.9 IV CIUK Marek TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2019 5 LDK!
3 13 e 4 13.57 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -0.9 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0446/18 2019 5 LDK!
4 30 e 4 14.32 FUKLIN Adrianna MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL -0.9 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1932/19 2019 5
5 33 e 4 14.40 LETOCHA Nadia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -0.9 V KOTUŁA Krzysztof Z/0960/19 2019
6 43 e 4 15.04 KUCHARZEWSKA Oliwia CTL ORLĘTA Częstochowa 05 U16 SL -0.9 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/2955/19 2019 BEZ
7 44 e 4 15.05 LIPSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -0.9 --
8 52 e 4 18.51 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 10 U12 LD -0.9 -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2019
1 9 e 5 13.44 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -0.3 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0458/18 2019 3 LDK! 94
2 12 e 5 13.49 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.3 IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2019 4 LDK! 92
3 20 e 5 13.98 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -0.3 V LAMCH Czesław # Z/3253/19 2019 BEZ LDK!
4 25 e 5 14.07 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.3 V CIUK Marek # Z/3048/18 2019 5 LDK!
5 29 e 5 14.20 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -0.3 V PILAREK Sławomir Z/1563/18 2019 BEZ LDK!
6 35 e 5 14.41 GAŻA Oliwia LKS Pszczyna 05 U16 SL -0.3 V HELBIK Joachim # Z/4638/18 2019 BEZ LDK!
1 4 e 6 13.11 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.2 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2019 4 LDK!
2 17 e 6 13.77 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +0.2 IV LAMCH Czesław # Z/3254/19 2019 BEZ LDK!
3 24 e 6 14.06 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.2 V DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2986/18 2019 5 LDK! 73
4 36 e 6 14.50 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.2 V JUSTYNIAK Joanna Z/1999/18 2019 5 LDK!
5 40 e 6 14.67 SZYNDLER Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +0.2 -- SZYJKA Beata Z/1016/18 2019 5
6 45 e 6 15.06 MAZUR Julia MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL +0.2 -- KOTUŁA Krzysztof Z/1261/19 2019 LDK!
1 15 e 7 13.66 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL +2.0 IV CIUK Marek Z/1527/19 2019 LDK!
2 27 e 7 14.18 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U14 SL +2.0 V B.D. Z/3403/18 2019 BEZ LDK!
3 32 e 7 14.36 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 04 U16 SL +2.0 V ROLAK Dorota Z/2902/18 2019 BEZ
4 37 e 7 14.52 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL +2.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2019 BEZ LDK!
5 41 e 7 14.83 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07 U14 SL +2.0 -- B.D. Z/3416/18 2019 BEZ LDK!
6 42 e 7 14.90 ŁOZA Martyna MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL +2.0 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0940/19 2019 BEZ LDK!
7 48 e 7 15.46 KRASZEWSKA Kornelia MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL +2.0 -- B.D. Z/1927/19 2019
8 51 e 7 15.67 BRONISZEWSKA Maja MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL +2.0 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0959/19 2019 BEZ LDK!
1 f 1 12.57 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 04 U16 SL +1.2 II DMP U20 FOJCIK Dorota FOJCIK Dorota , Z/2500/18 , 2019 2 LDK! 131
2 f 1 12.86 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.2 III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK! 118
3 f 1 12.90 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +1.2 III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2019 3 LDK!
4 f 1 12.96 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +1.2 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2019 4 LDK!
5 f 1 13.14 JANCZAR Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +1.2 III SZYJKA Beata SZYJKA Beata Z/0999/18 2019 4 LDK!
6 f 1 13.24 MUNARI Sabrina LKS Pszczyna 05 U16 SL +1.2 IV # LDK!
7 f 1 13.29 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +1.2 IV DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2019 4 LDK! 100
8 f 1 13.60 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +1.2 IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2019 4 LDK! 46 88
300 m K
1 1 s 1 42.28 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2019 3
2 2 s 1 43.98 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2019 LDK!
3 3 s 1 44.42 MAZUREK Magda UKS Czwórka Żory 04 U16 SL III B.D. Z/1361/19 2019
4 5 s 1 44.71 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2019 4
  s 1 DNF BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2019 2 LDK!
1 4 s 2 44.63 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL III HOMA Wioleta Z/2032/18 2019 4 LDK!
2 6 s 2 45.27 CYCOŃ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL IV KĘDZIOR Paweł Z/1897/19 2019
3 7 s 2 45.41 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL IV WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2314/18 2019 4 LDK!
4 8 s 2 45.58 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 05 U16 SL IV WAJDA Aleksandra Z/2320/18 2019 5 LDK!
5 10 s 2 45.89 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL IV PRENCEL Piotr Z/4379/17 2019 5 LDK!
6 11 s 2 46.54 KATRYNIOK Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof Z/0447/18 2019 5 LDK!
1 9 s 3 45.78 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 05 U16 SL IV CHRIST Marek Z/0966/19 2019 LDK!
2 12 s 3 46.76 SZPIR Monika GKS Piast Gliwice 04 U16 SL V RAMUS Józef Z/1189/19 2019 LDK!
3 13 s 3 46.79 BERNADY Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3225/18 2019 5 LDK!
4 17 s 3 47.78 PALKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL V SITARSKI Michał Z/5612/18 2019 BEZ LDK!
5 19 s 3 48.13 LORAŃCZYK Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1992/18 2019 5 LDK!
1 18 s 4 47.93 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0986/18 2019 BEZ
2 20 s 4 48.73 ALBERSKA Emilia TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3023/18 2019 BEZ
3 21 s 4 49.22 WYDMUCH Michalina CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- CIUK Marek Z/3312/19 2019 LDK!
4 24 s 4 50.65 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- HOMA Wioleta Z/1516/19 2019 LDK!
1 14 s 5 47.47 BARANOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V SITARSKI Michał # Z/3213/18 2019 BEZ
2 16 s 5 47.71 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2019 BEZ LDK!
3 22 s 5 49.23 STOLARSKA Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1902/19 2019
4 25 s 5 51.16 KAWA Iga MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0962/19 2019 BEZ
5 26 s 5 51.42 LELEK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1982/18 2019 BEZ LDK!
1 15 s 6 47.51 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/3719/19 2019
2 23 s 6 50.64 GEC Oliwia GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- RAMUS Józef MATUSZ Mirosława # Z/1199/19 2019 LDK!
3 27 s 6 51.96 MAŁACHOWSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1899/19 2019
600 m K
1 1 s 1 1:36.57 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 05 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2019 2 LDK!
2 2 s 1 1:39.32 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 1:40.53 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2019 3 LDK!
4 4 s 1 1:43.87 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL IV SZYJKA Beata SZYJKA Beata Z/1014/18 2019 5 LDK!
5 5 s 1 1:44.09 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/0996/15 2019 3
6 6 s 1 1:45.26 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK!
7 8 s 1 1:46.87 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0929/19 2019 BEZ
8 9 s 1 1:47.62 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2019 5 LDK!
9 13 s 1 1:48.24 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1991/18 2019 BEZ LDK!
10 14 s 1 1:49.57 LAJTNER Michelle MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL V MORKA Piotr Z/1023/18 2019 5 LDK!
11 30 s 1 2:01.64 SCHYMCZYK Kinga UKS Olimpia Zabrze 06 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1772/19 2019
1 7 s 2 1:46.44 LEWICKA Amelia MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2907/18 2019 BEZ
2 10 s 2 1:47.88 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0952/19 , 2019 BEZ LDK!
3 11 s 2 1:47.88 CENDROWSKA Sandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/2026/18 2019 4 LDK!
4 12 s 2 1:47.94 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 05 U16 SL V B.D. Z/3971/18 2019 BEZ
5 15 s 2 1:50.03 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0454/18 2019 BEZ LDK!
6 17 s 2 1:50.68 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2019 BEZ
7 18 s 2 1:50.91 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2019 BEZ
8 19 s 2 1:51.38 DYRDA Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3062/19 2019
9 20 s 2 1:51.86 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0982/18 2019 BEZ
10 24 s 2 1:54.16 LIPIŃSKA Teresa UKS 5 Plus Rydułtowy 05 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/3619/18 2019 BEZ
11 29 s 2 2:00.66 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 05 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2070/18 2019 5
1 16 s 3 1:50.21 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0926/19 2019 BEZ LDK!
2 21 s 3 1:52.38 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2019 BEZ LDK!
3 22 s 3 1:53.06 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2019
4 23 s 3 1:53.74 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 07 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2019
5 25 s 3 1:55.84 ORZECHOWSKA Nadia LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2466/19 2019
6 26 s 3 1:56.16 JABŁOŃSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/0857/19 2019 LDK!
7 27 s 3 1:58.94 DZIEKOŃSKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- MALARZ Beata PASZTA Anna , Z/3960/18 , 2019 BEZ LDK!
8 28 s 3 1:59.84 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 07 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2019
9 31 s 3 2:04.02 JAGIELSKA Emilia MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0932/19 2019 BEZ LDK!
10 32 s 3 2:05.70 BRZEZOWSKA Melisa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL --
11 33 s 3 2:07.84 KRZAK Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- B.D. Z/2367/18 2019 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:05.74 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2019 2 LDK!
2 2 s 1 3:07.43 LUBIŃSKA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL III KOS Kamil Z/1981/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 3:10.61 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 04 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2019 LDK!
4 4 s 1 3:10.66 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL III SZYJKA Beata SZYJKA Beata Z/1019/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 3:22.40 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 06 U14 LD IV TOMCZYK Antoni Z/4287/19 2019
6 6 s 1 3:25.62 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2019 3 LDK!
7 7 s 1 3:27.18 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 05 U16 SL V BIELA Marek Z/2167/19 2019
8 8 s 1 3:31.19 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław Z/4420/18 2019 5 LDK!
  s 1 DNF POLIWODA Nicola TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3032/18 2019 BEZ
2000 m K
1 1 s 1 6:37.26 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL II SZYJKA Beata SZYJKA Beata , Z/1013/18 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 6:55.84 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL II PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 7:22.83 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0906/18 2019 5
4 4 s 1 7:25.34 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL IV CHRIST Marek Z/0817/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 7:44.75 MADZIA Zuzanna MKS-R Centrum Dzięgielów 05 U16 SL V ŻWAK Adam Z/2502/19 2019 BEZ
6 6 s 1 7:45.50 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V SITARSKI Michał RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/3646/18 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 8:04.59 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan # , Z/2612/18 , 2019 5 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.43 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U16 SL +1.7 III OLSZAR Michał Z/2970/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 12.89 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 04 U16 SL +1.7 III STA¦KIEWICZ Jakub Z/4517/19 2019
3 3 s 1 12.92 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +1.7 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 13.00 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +1.7 III LAMCH Czesław # Z/3255/19 2019 LDK!
5 5 s 1 13.20 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL +1.7 IV JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK!
6 6 s 1 13.26 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +1.7 IV HYJEK Katarzyna Z/1002/18 2019 BEZ
7 7 s 1 14.50 BURZAWA Wiktoria GKS Piast Gliwice 05 U16 SL +1.7 V RAMUS Józef Z/1191/19 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 15.57 STANO Jagoda MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +1.7 -- ROLAK Dorota Z/0779/17 2019 BEZ
200 m pł K
1 2 s 1 31.30 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U16 SL +2.5 II OLSZAR Michał Z/2970/18 2019 5 LDK!
2 3 s 1 32.18 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +2.5 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
3 4 s 1 32.20 STROINSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +2.5 III PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3022/18 2019 5 LDK!
4 6 s 1 32.62 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +2.5 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK!
5 7 s 1 33.04 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +2.5 IV PASZTA Anna Z/3957/18 2019 BEZ LDK!
1 1 s 2 31.00 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.4 II CZYŻ Paweł SIERKA Ewa B.D. # , Z/4309/17 , 2019 LDK!
2 9 s 2 34.54 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 04 U16 SL +0.4 V ROLAK Dorota Z/2902/18 2019 BEZ
3 10 s 2 35.75 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +0.4 V LAMCH Czesław # Z/2512/19 2019 LDK!
4 11 s 2 36.13 BEYER Julia TS AKS Chorzów 05 U16 SL +0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/3024/18 2019 5
1 5 s 3 32.43 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 04 U16 SL +1.8 III STA¦KIEWICZ Jakub Z/4517/19 2019
2 8 s 3 34.14 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL +1.8 V JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK!
3 12 s 3 43.68 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 07 U14 SL +1.8 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2019 BEZ LDK!
  s 3 DQ MˇCZKA Linda CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL +1.8 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4605/19 , 2019 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.14 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP II DMP JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2019 M 105
2 2 s 1 74.42 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3210/16 2019 4 LDK! 34 82
  s 1 DQ MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2019 2 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.77 CYRULIŃSKA Oliwia
CICHOCKA Anastazja
¦PIEWAK Magdalena
TRˇBCZYŃSKA Nadia
CKS Budowlani Częstochowa 05
04
05
05
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
CIUK Marek TRˇBCZYŃSKA Żaneta
, Z/3419/18
Z/2921/18
Z/3254/19
Z/2920/18
, 2019
2019
2019
2019
4
3
BEZ
5
2 2 s 1 52.16 OZIĘBŁO Wanessa
CICHY Laura
MAJKA Emilia
SZCZYRBA Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04
04
05
04
U16 SLK -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
, Z/4612/17
Z/2407/17
Z/1563/18
Z/2410/17
, 2019
2019
2019
2019
4
3
BEZ
3
3 3 s 1 52.30 PRZYPALIŃSKA Zuzanna
KRYSTOSIK Maja
WAWRYKA Zuzanna
ZIMOLˇG Oliwia
MKS-MOSM Bytom 05
05
04
05
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
Z/0951/19
Z/0936/19
Z/0458/18
Z/0457/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
3
3
4 5 s 1 53.16 WICHEREK-DROST Wiktoria
SMORCZEWSKA Hanna
¦RUTEK Ewa
THAMM Milena
MKS-MOS Katowice 05
05
04
05
U16 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
DUDAŁA Piotr
Z/1950/19
Z/2899/18
Z/2902/18
Z/3486/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
BEZ
2
5 9 s 1 55.47 NOWAK Aleksandra
MADUZIA Karolina
BERNADY Natalia
DYRDA Katarzyna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04
04
05
05
U16 SLK -- PRENCEL Piotr
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/4379/17
Z/3216/18
Z/3225/18
Z/3062/19
2019
2019
2019
2019
5
4
5

1 4 s 2 52.62 JANCZAR Kamila
Bʦ Nicole
KU¬MIŃSKA Justyna
DZIUBA Natalia
MKS-SMS Victoria Racibórz 04
04
04
05
U16 SLK -- SZYJKA Beata SZYJKA Beata
SZYJKA Beata SZYJKA Beata
MORKA Piotr
SZYJKA Beata SKALIK Joanna
Z/0999/18
Z/0996/18
Z/1004/18
, Z/3718/18
2019
2019
2019
, 2019
4
5
3
BEZ
2 6 s 2 53.64 KALINOWSKA Agata
JUNDZIŁŁ Maja
CAŁUS Barbara
MARCZEWSKA Ewa
CKS Budowlani Częstochowa 05
05
04
01
U20 SLK -- LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
Z/3253/19
Z/3255/19
Z/2922/18
Z/3211/16
2019
2019
2019
2019
BEZ

5
2
3 7 s 2 54.35 WALICKA Anna
DUDA Julia
PLAMNIAK Roksana
BˇBEL Karolina
AZS-AWF Katowice 05
04
05
05
U16 SLK -- CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek

CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/0966/19
Z/0815/18
Z/0814/18
2019
2019
2019

3
4
4 8 s 2 55.43 SOBCZAK Magdalena
DASZYŃSKA Karolina
DEC Hanna
WÓJCIK Julia
UKS Trójka Mikołów 04
05
04
04
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/4515/18
Z/2320/18
Z/2314/18
Z/2313/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
4
4
5 10 s 2 55.67 SŁOMIŃSKA Wiktoria
LUBIŃSKA Oliwia
SIUDA Nikola
MOJŻYSZEK Wiktoria
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05
04
04
04
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/1999/18
Z/1981/18
Z/2630/19
Z/4868/18
2019
2019
2019
2019
5
4

4
Wzwyż K
1 f 1 1.50 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL IV HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK!
2 f 1 1.50 STEFANIAK Natalia RMKS Rybnik 04 U16 SL IV DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2508/18 2019 5 LDK! 92
2 f 1 1.50 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL IV DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2019 4 LDK! 56 92
4 f 1 1.45 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL IV SITARSKI Michał # Z/4376/17 2019 5 LDK!
5 f 1 1.40 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2019 5 LDK!
6 f 1 1.40 ŁUKACZ Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL V B.D. SITARSKI Michał # , Z/4220/19 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 1.40 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 05 U16 SL V GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2019 5
8 f 1 1.30 KLIMA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1898/19 2019
9 f 1 1.30 GOLANOWSKA Sandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/3585/18 2019 BEZ LDK!
1 f 2 1.25 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4602/19 2019 LDK!
1 f 2 1.25 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2019 LDK!
3 f 2 1.20 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4595/19 2019 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.82 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
2 f 1 3.62 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
3 f 1 2.82 BALCAR Martyna MKS Ustroń 04 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/2689/17 2019 3
4 f 1 2.42 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 04 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/1182/18 2019 4
5 f 1 2.42 MUSIAŁ Zuzanna MKS Ustroń 05 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/4062/18 2019 5
W dal K
1 f 1 5.05 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U16 SL -0.1 IV B.D. Z/3397/18 2019 4 LDK!
2 f 1 4.74 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 05 U16 SL +0.5 V ROLAK Dorota Z/2899/18 2019 5
3 f 1 4.70 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -0.3 V DMP U20 LAMCH Czesław # Z/3255/19 2019 LDK! 68
4 f 1 4.66 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -0.2 V CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2019 3 LDK!
5 f 1 4.63 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL 0.0 V HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK!
6 f 1 4.51 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL -0.2 V WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2314/18 2019 4 LDK!
7 f 1 4.46 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 05 U16 SL +1.5 -- WAJDA Aleksandra Z/2320/18 2019 5 LDK!
8 f 1 4.37 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1999/18 2019 5 LDK!
9 f 1 4.22 RATAJ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL 0.0 -- LAMCH Czesław Z/4431/17 2018 4 LDK!
10 f 1 4.17 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -0.5 -- HYJEK Katarzyna Z/1002/18 2019 BEZ
11 f 1 4.14 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/2986/18 2019 5 LDK!
12 f 1 4.13 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2019 LDK!
13 f 1 4.08 BURZAWA Wiktoria GKS Piast Gliwice 05 U16 SL +0.2 -- RAMUS Józef Z/1191/19 2019 BEZ LDK!
14 f 1 3.98 TRZASKA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3463/18 2019 BEZ LDK!
15 f 1 3.98 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.4 -- CIUK Marek # Z/3048/18 2019 5 LDK!
16 f 1 3.75 ZIELONKA Maja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.7 -- CIUK Marek Z/4498/18 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.34 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2019 4 LDK!
2 f 1 9.86 PRZYBYŁO Adrianna UKS Czwórka Żory 04 U16 SL IV B.D.
3 f 1 9.46 PISZCZEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL V SZYJKA Beata SZYJKA Beata Z/1011/18 2019 5 LDK!
4 f 1 9.35 POPIK Anastazja MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/0904/18 2019 BEZ
5 f 1 9.20 KOSS Natalia UKS Czwórka Żory 04 U16 SL V B.D.
6 f 1 9.11 MALINAR Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 05 U16 SL V BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2019 5
7 f 1 9.04 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5 LDK! 72
8 f 1 8.65 BERGER Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- SZYJKA Beata Z/0995/18 2019 5
9 f 1 8.17 GRZESICKA Natalia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3901/19 2019 LDK!
10 f 1 7.91 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK!
11 f 1 7.78 GORGOŃ Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1901/19 2019
12 f 1 7.53 STˇSIEK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- B.D. Z/2364/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 6.23 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1563/18 2019 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.51 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 33.40 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
3 f 1 28.74 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2019 4 LDK!
4 f 1 25.03 GORGOŃ Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3215/19 2019 BEZ
5 f 1 24.05 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2019 4 LDK!
6 f 1 23.90 WINNICZEK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL --
7 f 1 23.58 MALINAR Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 05 U16 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2019 5
8 f 1 21.48 KOKOSZKA Agnieszka MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3797/19 2019
Młot (3) K
1 f 1 39.85 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 04 U16 SL IV DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2019 5 LDK! 93
2 f 1 30.64 ZIÓŁKOWSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/0912/18 2019 BEZ
Młot (4) K
1 f 1 41.91 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III DMP RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2019 83
Oszczep (500) K
1 f 1 37.38 ADAMCZYK Małgorzata RMKS Rybnik 04 U16 SL III DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/2499/18 2019 4 LDK! 98
2 f 1 31.67 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
3 f 1 26.93 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2019 4 LDK!
4 f 1 24.98 GĘBSKA Julia TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3043/18 2019
5 f 1 22.33 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:58.78 TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2019 BEZ
2 2 s 1 17:59.56 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL IV HOMA Wioleta Z/1517/19 2019 LDK!
3 3 s 1 20:26.87 KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław Z/3704/18 2019 BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.14 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +3.5 II KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
2 2 s 1 11.67 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +3.5 III KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ
3 3 s 1 11.86 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL +3.5 IV KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
4 4 s 1 11.88 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +3.5 IV LAMCH Czesław Z/3696/18 2019 3 LDK!
1 1 e 1 11.52 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.2 III PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4
2 6 e 1 12.11 BEZUCH Krzysztof UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +1.2 IV BOJKO Bogdan Z/4173/19 2019
3 8 e 1 12.21 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +1.2 V KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2019 BEZ
4 21 e 1 13.12 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2320/19 2019 LDK!
5 22 e 1 13.29 GANCARCZYK Bartosz MOSM Tychy 04 U16 SL +1.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2934/19 2019
6 29 e 1 14.24 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL +1.2 -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2019 BEZ LDK!
7 31 e 1 14.49 SMYKA Michał LKS Koluszki 05 U16 LD +1.2 -- TOMCZYK Antoni Z/4289/19 2019
1 3 e 2 11.94 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -2.0 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2019 4 LDK! 90
2 7 e 2 12.21 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -2.0 V LAMCH Czesław Z/3693/18 2019 5 LDK!
3 17 e 2 12.94 SOKOŁOWSKI Karol LKS Koluszki 05 U16 LD -2.0 -- TOMCZYK Antoni Z/4290/19 2019
4 20 e 2 13.06 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -2.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2019 BEZ LDK!
5 25 e 2 13.50 MŁOTEK Mateusz MKS-R CENTRUM Dzięgielów 05 U16 SL -2.0 -- ŻWAK Adam Z/2503/19 2019 BEZ
6 26 e 2 13.51 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL -2.0 -- BOJKO Bogdan Z/4169/19 2019
7 30 e 2 14.27 ZIMNY Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 06 U14 SL -2.0 -- KASIŃSKI Marek Z/2953/19 2019
1 4 e 3 11.98 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -1.8 IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK! 89
2 10 e 3 12.40 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 05 U16 SL -1.8 V PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2019 5
3 13 e 3 12.78 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 05 U16 LD -1.8 -- URBANIAK Jarosław Z/5165/18 2019 5
4 15 e 3 12.89 DAMSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -1.8 -- PASZTA Anna Z/3972/18 2019 BEZ
5 23 e 3 13.32 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -1.8 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2019 5 LDK!
6 27 e 3 14.17 DYBAŁA Michał MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -1.8 -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof , Z/0445/18 , 2019 BEZ LDK!
7 32 e 3 15.28 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 07 U14 LD -1.8 -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2019
1 2 e 4 11.75 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +0.4 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
2 9 e 4 12.34 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +0.4 V PĘKALA Łukasz Z/4282/18 2019 BEZ
3 12 e 4 12.58 MALORNY Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.4 V KOTUŁA Krzysztof Z/0942/19 2019 BEZ
4 14 e 4 12.84 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 04 U16 SL +0.4 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2019
5 24 e 4 13.43 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07 U14 SL +0.4 -- B.D. Z/3163/19 2019 LDK!
6 33 e 4 15.91 GABRY¦ Marcel MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL +0.4 -- KOTUŁA Krzysztof BEZ
1 5 e 5 12.02 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -0.5 IV CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
2 11 e 5 12.55 NOWAK Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -0.5 V ROLAK Dorota Z/0910/18 2019 BEZ
3 16 e 5 12.91 PORĘBSKI Robert MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL -0.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1929/19 2019
4 18 e 5 12.96 KONOPACKI Maksymilian MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -0.5 -- MORKA Piotr MORKA Piotr Z/1000/18 2019 BEZ LDK!
5 19 e 5 13.03 NOWAK Jacek UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL -0.5 -- BOJKO Bogdan # Z/3720/19 2019
6 28 e 5 14.22 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -0.5 -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2019 BEZ LDK!
1 f 1 11.47 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.1 III PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4
2 f 1 11.71 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL -0.1 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
3 f 1 11.73 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.1 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2019 4 LDK! 99
4 f 1 11.80 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.1 IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK! 96
5 f 1 12.01 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.1 IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2019 5 LDK!
6 f 1 12.12 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -0.1 IV CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.42 MLECZEK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL II PILAREK Sławomir Z/5124/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 37.45 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL II HOMA Wioleta Z/2034/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 38.06 DRAZIK Kasper UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL III BOJKO Bogdan # Z/3617/18 2019 5
4 4 s 1 38.25 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2019 4
5 5 s 1 38.62 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL III CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
6 8 s 1 39.20 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 04 U16 SL IV KRUPA Iwona Z/4762/18 2019 5
1 1 s 2 36.62 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL -- B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2019 2
1 6 s 2 38.90 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL III SITARSKI Michał # Z/4294/18 2019 5
2 2 s 2 38.41 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2019 5
2 7 s 2 39.16 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/4213/19 2019 LDK!
3 3 s 2 39.27 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3695/18 2019 5 LDK!
3 9 s 2 39.43 KLIMCZAK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL IV JARCZOK Miłosz KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta , Z/3578/18 , 2019 5 LDK!
4 10 s 2 40.08 KUZIAK David MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL IV SZYJKA Beata # Z/1003/18 2019 BEZ LDK!
5 11 s 2 40.16 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 05 U16 LD IV URBANIAK Jarosław Z/5165/18 2019 5
6 12 s 2 40.72 SÓWKA Maciej TL ROW Rybnik 04 U16 SL V OLSZAR Michał Z/3065/19 2019 LDK!
1 13 s 3 41.57 RUTKOWSKI Szymon MOSM Tychy 04 U16 SL V PRZYBYCIN Bogdan Z/4275/19 2019
2 14 s 3 42.09 MAŃKOWSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL V SZYJKA Beata Z/1008/18 2019 5
3 15 s 3 42.69 GANCARCZYK Bartosz MOSM Tychy 04 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2934/19 2019
4 16 s 3 43.68 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3455/19 2019 LDK!
5 17 s 3 43.82 DYMAREK Filip GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- RAMUS Józef # Z/1182/19 2019 BEZ LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:33.78 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:35.13 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 1:35.56 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0451/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 1:36.52 POWOLNY Kewin MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0780/17 2019 5
5 5 s 1 1:37.42 TRESZCZOTKO Dominik GKS Piast Gliwice 04 U16 SL V RAMUS Józef Z/1665/19 2019 LDK!
6 6 s 1 1:39.71 JAENEL Igor MKS-MOS Katowice 04 U16 SL V ROLAK Dorota Z/2897/18 2019 BEZ
7 7 s 1 1:39.95 ZAJˇC Kamil GKS Piast Gliwice 04 U16 SL V KOSTRZEWA Jacek RAMUS Józef , Z/4594/17 , 2019 5 LDK!
8 8 s 1 1:41.02 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/1023/19 2019 BEZ LDK!
9 10 s 1 1:41.92 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3043/19 2019
10 11 s 1 1:42.11 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3306/19 2019 LDK!
1 9 s 2 1:41.05 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 05 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4519/19 2019 LDK!
2 12 s 2 1:42.58 GRUND Rafał MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3482/18 2019 BEZ
3 13 s 2 1:43.07 SURLEJ Dominik TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- CZECH Klaus Z/4174/18 2019 BEZ
4 14 s 2 1:43.31 JEŻYNA Maciej LKS Koluszki 05 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4286/19 2019
5 15 s 2 1:46.06 ŻUKOWSKI Jan MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1952/19 2019
6 16 s 2 1:46.76 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2019
7 17 s 2 1:58.11 SMYKA Michał LKS Koluszki 05 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4289/19 2019
8 18 s 2 1:59.65 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 07 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2019
1000 m M
1 1 s 1 2:45.95 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 05 U16 SL IV HELBIK Marzanna # Z/4565/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 2:46.33 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 2:46.55 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2019 4
4 4 s 1 2:49.02 WYDMUCH Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV CIUK Marek Z/3342/19 2019 LDK!
5 5 s 1 2:57.28 MORCINEK Szymon UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL V PASZTA Wiesław Z/2398/19 2019 BEZ
6 6 s 1 2:59.33 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0450/18 2019 5 LDK!
7 7 s 1 3:02.96 SOKOŁOWSKI Karol LKS Koluszki 05 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4290/19 2019
8 8 s 1 3:04.04 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- MALARZ Beata PASZTA Anna , Z/3733/18 , 2019 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:04.95 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/1026/19 , 2019 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:05.97 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/2445/19 , 2019 BEZ LDK!
11 11 s 1 3:06.81 BARON Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2788/19 2019 BEZ
12 12 s 1 3:14.56 GINCZELEWSKI Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- PASZTA Anna Z/3734/18 2019 BEZ LDK!
13 13 s 1 3:30.01 BIAŁECKI Tomasz KB MOSiR Jastrzębie 05 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2917/19, Z/4518/19 2019, 2019 LDK!
1 1 s 2 2:40.73 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1831/18 2019 3 LDK!
2 2 s 2 2:40.97 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- CIUK Marek Z/1899/17 2019 3
3 3 s 2 2:47.87 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1351/19 2019
4 4 s 2 2:52.70 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2019
5 5 s 2 3:09.69 KOTALA Marcin CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL --
2000 m M
1 1 s 1 6:04.22 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL III RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 6:09.35 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 04 U16 SL III FIJAK Krystyna Z/3749/17 2019 5
3 3 s 1 6:21.57 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2019 5
4 4 s 1 6:33.61 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 6:55.31 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1900/19 2019
6 6 s 1 7:09.06 KĘDZIOR Marcin LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1467/19 2019
1 s 2 6:43.47 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2019 BEZ
  s 2 DNF HUTNY Jakub MKS Żywiec 03 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/3750/17 2019 4
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.02 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +2.5 III DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 17.31 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +2.5 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK!
200 m pł M
1 1 s 1 31.04 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 32.55 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 04 U16 SL +1.7 -- FOJCIK Dorota Z/2512/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 33.72 BRZEZINA Grzegorz MKS-MOS Katowice 04 U16 SL +1.7 -- ROLAK Dorota Z/2896/18 2019 BEZ
4 4 s 1 34.20 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL +1.7 -- MICHALSKA Alicja Z/4599/19 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 35.66 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL +1.7 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2019 BEZ LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.25 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL I KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
2 2 s 1 56.82 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2283/16 2019 120
3000 m prz M
1 1 s 1 9:38.00 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III LAMCH Czesław Z/1062/17 2019 2
2 2 s 1 9:39.47 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL III DMP NOWAK Monika Z/1856/11 2019 2 67
3 3 s 1 9:47.04 GRAJCAR Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 87 Sen SL III DMP LAMCH Czesław Z/1879/11 2019 3 59
4 4 s 1 9:54.80 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2019 2
5 5 s 1 10:28.24 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
  s 1 DNF GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 Sen SL -- DMP B.D. Z/1863/11 2019 3
4x100 m M
1 1 s 1 45.87 MLECZEK Piotr
WIECZOREK Jan
DERES Łukasz
HAJDUK Seweryn
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05
04
05
04
U16 SLK -- PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PĘKALA Łukasz
PASZTA Anna
Z/5124/18
, Z/4564/17
Z/4282/18
Z/3733/17
2019
, 2019
2019
2019
4
4
BEZ
4
2 2 s 1 48.87 GŁOWIŃSKI Bartosz
JONAS Beniamin
SOCHA Tymon
HAJDUK Mateusz
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04
04
05
04
U16 SLK -- SITARSKI Michał
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/4294/18
Z/3279/18
Z/3278/18
Z/3043/19
2019
2019
2019
2019
5
4
4

3 3 s 1 49.35 BRZOZOWSKI Michał
KUZIAK David
KONOPACKI Maksymilian
MAŃKOWSKI Kacper
MKS-SMS Victoria Racibórz 04
04
04
04
U16 SLK -- SKALIK Joanna
SZYJKA Beata
MORKA Piotr MORKA Piotr
SZYJKA Beata
Z/0997/18
Z/1003/18
Z/1000/18
Z/1008/18
2019
2019
2019
2019
5
BEZ
BEZ
5
  s 1 DNF WYDMUCH Kajetan
CHRU¦CIEL Marek
SZCZERBA Kacper
DAWISKIBA Mateusz
CKS Budowlani Częstochowa 04
04
04
04
U16 SLK -- CIUK Marek
LAMCH Czesław LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
Z/3342/19
, Z/2075/18
Z/4213/19
Z/3693/18
2019
, 2019
2019
2019

3

5
1 4 s 2 51.27 SPYRA Dawid
GRZESIOWSKI Igor
CHRAPUSTA Marcin
PALECZNY Bartosz
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05
05
05
05
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/2320/19
Z/2000/18
Z/3306/19
Z/4867/18
2019
2019
2019
2019

BEZ

BEZ
2 5 s 2 52.02 RACEWICZ Aleksander
BRZEZINA Grzegorz
ŻUKOWSKI Jan
JAENEL Igor
MKS-MOS Katowice 05
04
05
04
U16 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1949/19
Z/2896/18
Z/1952/19
Z/2897/18
2019
2019
2019
2019

BEZ

BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.65 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V SITARSKI Michał Z/4293/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 1.55 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -- DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ LDK! 16 63
3 f 1 1.50 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał SPISAK Barbara # Z/4373/17 2019 BEZ LDK!
4 f 1 1.45 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 1.35 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2019
Tyczka M
1 f 1 4.82 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2019 1
2 f 1 3.62 KUNC Michał MKS Ustroń 05 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/4061/18 2019 5
W dal M
1 f 1 6.23 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +1.5 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
2 f 1 5.87 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.2 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK!
3 f 1 5.48 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +1.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2019 BEZ LDK!
4 f 1 5.33 ŁUCKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 05 U16 SL +1.3 -- RAMUS Józef MATUSZ Mirosława Z/5640/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 5.30 BUSZ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +0.1 -- SPISAK Barbara SITARSKI Michał , Z/2808/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 4.91 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -0.1 -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta # , Z/2531/18 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 4.91 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL -0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2019 4
8 f 1 4.85 MŁOTEK Mateusz MKS-R CENTRUM Dzięgielów 05 U16 SL -0.7 -- ŻWAK Adam Z/2503/19 2019 BEZ
9 f 1 4.61 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL +2.1 -- SITARSKI Michał Z/1497/19 2019 LDK!
10 f 1 4.37 BRZEZINA Grzegorz MKS-MOS Katowice 04 U16 SL +0.1 -- ROLAK Dorota Z/2896/18 2019 BEZ
1 f 2 6.36 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.0 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2019 3
2 f 2 5.91 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +1.9 IV DMP RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 31
3 f 2 5.40 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2019 5 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 9.42 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 06 U14 SL -- B.D. Z/1363/19 2019
2 f 1 9.23 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- B.D. Z/4641/19 2019 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.88 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
2 f 1 12.34 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL V BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
3 f 1 10.52 KRĘŻEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL V DOBIJA Katarzyna Z/4147/19 2019 LDK!
4 f 1 9.89 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1498/19 2019 LDK!
5 f 1 9.75 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2019 5 LDK!
6 f 1 9.47 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2019 5
7 f 1 7.58 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/5100/19 , 2019 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 14.01 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL II B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
Dysk (1) M
1 f 1 51.89 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL II BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
2 f 1 36.03 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2019 5
3 f 1 31.28 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2019 5 LDK!
4 f 1 30.73 GAJOWIEC Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1925/19 2019 BEZ
5 f 1 30.27 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 04 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4367/19 2019 LDK!
6 f 1 28.94 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 04 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2019 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 47.20 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2019 1
Młot (5) M
1 f 1 45.84 GEMBALCZYK Adam RMKS Rybnik 02 U18 SL IV DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/2773/19 2019 104
2 f 1 42.61 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2019 5 98
3 f 1 29.38 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1498/19 2019 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 44.45 LISAK Jakub MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U16 SL IV B.D. Z/3162/19 2019 LDK!
2 f 1 39.29 BRZOZOWSKI Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL V SKALIK Joanna # Z/0997/18 2019 5
3 f 1 36.43 WOJNA Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- CIUK Marek # Z/1974/18 2019 5 LDK!
4 f 1 35.98 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/3425/19 2019 5 LDK!
5 f 1 34.74 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 05 U16 SL -- B.D. Z/3404/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 33.69 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- BONK Stanisław Z/4351/19 2019
7 f 1 28.27 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał SPISAK Barbara # Z/4373/17 2019 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 47.06 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV DMP U20 RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # Z/2999/17 2019 3 LDK! 96
2 f 1 37.22 GANCAREK Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- RUSZEL Piotr Z/4135/19 2019 5 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.032669067383 sekund