Bełchatów 08 - 09.06.2019
Mistrzostwa województwa łódzkiego U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.33 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD +2.5 II DMP BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK! 109
2 2 s 1 12.73 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 03 U18 LD +2.5 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3968/17 2019 5 86 124
3 7 s 1 13.45 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +2.5 IV KORWEK Joanna Z/3516/16 2019 4
4 11 s 1 13.66 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U18 LD +2.5 IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2019 4 LDK! 86
5 14 s 1 14.17 KŁOS Karina AZS Łódź 03 U18 LD +2.5 -- DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/3143/17 2019 3 71
1 4 s 2 12.92 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD +3.6 III DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2019 3 LDK! 76 115
2 5 s 2 13.12 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów # 02 U18 LD +3.6 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2019 3 LDK!
3 8 s 2 13.56 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U18 LD +3.6 IV NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2019 4
4 13 s 2 14.07 BEDNARKIEWICZ Amelia RKS Łódź 02 U18 LD +3.6 -- KOPEĆ Dominik Z/0780/18 2019 BEZ
1 3 s 3 12.83 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +3.5 III DMP U20 NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4 119
2 6 s 3 13.19 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 02 U18 WP +3.5 III B.D. Z/2622/17 2019 LDK!
3 9 s 3 13.59 PUTIATYCKA Aleksandra LKS Maraton Turek 02 U18 WP +3.5 IV B.D. Z/3817/17 2019 BEZ
4 10 s 3 13.61 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +3.5 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2019 4 LDK!
5 12 s 3 13.69 KULA Amelia RKS Łódź 03 U18 LD +3.5 IV JASZCZAK Stanisław SZABLEWSKI Tadeusz , Z/0390/18 , 2019 5 LDK!
1 1 e 1 12.27 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +4.6 II DMP U20 FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2 144
2 6 e 1 13.32 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD +4.6 IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2019 3
3 7 e 1 13.38 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +4.6 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2019 3
4 9 e 1 13.75 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +4.6 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0823/18 2019
1 2 e 2 12.40 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +3.4 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
2 3 e 2 12.81 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD +3.4 III DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2019 2 82 120
3 4 e 2 12.96 DAROS Iga LUKS Strzałków 01 U20 LD +3.4 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/3082/18 2019 3
4 5 e 2 13.12 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U20 LD +3.4 III BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2019 3
5 8 e 2 13.43 DRABIK Izabela RKS Łódź 98 U23 LD +3.4 -- DMP GOWORSKI Tomasz B.D. Z/4689/15 2019 53
1 f 1 12.16 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +2.9 II DMP U20 FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2 149
2 f 1 12.38 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +2.9 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
3 f 1 12.81 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD +2.9 III DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2019 2 82 120
4 f 1 13.03 DAROS Iga LUKS Strzałków 01 U20 LD +2.9 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/3082/18 2019 3
5 f 1 13.18 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U20 LD +2.9 III BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2019 3
6 f 1 13.44 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD +2.9 IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2019 3
1 f 2 12.46 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD +2.8 II DMP BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2019 1 LDK! 101
2 f 2 12.85 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 03 U18 LD +2.8 III DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3968/17 2019 5 80 118
3 f 2 12.89 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD +2.8 III DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2019 3 LDK! 78 117
4 f 2 13.34 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów # 02 U18 LD +2.8 IV MANTYK Łukasz Z/2039/16 2019 3 LDK!
5 f 2 13.45 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U18 LD +2.8 IV NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2019 4
6 f 2 13.71 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +2.8 IV KORWEK Joanna Z/3516/16 2019 4
400 m K
1 1 s 1 60.08 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 60.83 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD III URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
3 3 s 1 65.88 DRABIK Izabela RKS Łódź 98 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/4689/15 2019
4 4 s 1 68.85 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 01 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2019 4
5 s 1 DNF BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
1 1 s 2 59.71 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2019 2
2 2 s 2 60.85 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2019 3
3 3 s 2 61.37 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2019 3
4 4 s 2 66.71 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U18 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3144/17 , 2019 4 LDK!
5 5 s 2 73.66 GOCAŁEK Martyna MKS Zduńska Wola 02 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3215/16 2019 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 5:31.25 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1349/17 2019 BEZ LDK!
1 s 2 4:51.29 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK III DMP DMP U20 B.D. Z/1703/17 2019 3 60 111
2 s 2 5:11.26 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2019 3 LDK!
3 s 2 5:29.83 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2019 3
400 m pł K K
1 1 s 1 61.98 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD I LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2019 1
2 2 s 1 66.94 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2019 2 LDK!
3 5 s 1 69.11 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U20 LD IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2019 2 105
1 1 s 2 66.26 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 119
2 2 s 2 67.58 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
3 3 s 2 75.73 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3782/16 2019 4
4 4 s 2 75.86 SZULAK Aleksandra UKS 55 Łódź 03 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2019 5 LDK!
5 5 s 2 80.13 BOGUSŁAWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/0746/17 2019 BEZ LDK!
1 3 s 3 67.28 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2019 3 114
2 4 s 3 67.88 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP III DMP ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2019 2 69
3 s 3 DNF PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2019 3 LDK!
4x100 m K
1 s 1 49.32 WŁODARCZYK Kamila
MARKS Matylda
OSTROWSKA Alicja
BARCZ Weronika
AZS Łódź 00
00
01
02
U20 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta
BLAUSZ Henryka SADACH Aneta
Z/2048/15
Z/6420/15
Z/2049/15
Z/2583/16
2019
2019
2019
2019
3
2
2
1
2 s 1 51.49 GROT Weronika
NOWAK Aleksandra
OZGA Aleksandra
JÓŹWIAK Zofia
RKS Łódź 00
01
01
01
U20 LDZ -- KOPEĆ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz
KOPEĆ Dominik
Z/6301/15
Z/6309/15
Z/4810/15
Z/1840/17
2019
2019
2019
2019
3
3
1
4
3 s 1 52.59 BARCEWICZ Daria
KWAPISIEWICZ Julia
KŁOS Karina
MURAWSKA Barbara
AZS Łódź 03
03
03
01
U20 LDZ -- BLAUSZ Henryka
BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BLAUSZ Henryka
Z/3968/17
, Z/3144/17
Z/3143/17
Z/3487/16
2019
, 2019
2019
2019
5
4
3
3
Tyczka K
1 f 1 3.60 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2019 1 135 158
2 f 1 3.50 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2019 1 126 154
W dal K
1 f 1 6.04 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +4.6 I DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2 157
2 f 1 5.44 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U20 LD +3.6 II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
3 f 1 4.64 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +2.4 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0823/18 2019
4 f 1 4.48 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD +1.0 -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2019 BEZ
1 f 2 5.21 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +2.1 III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
2 f 2 5.08 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +1.6 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
3 f 2 4.94 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +2.4 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
4 f 2 4.92 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD +3.0 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
5 f 2 4.84 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +2.5 IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
6 f 2 4.77 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +3.7 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2759/17 2019 4
7 f 2 3.95 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +1.4 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
  5.13 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +1.4 III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
  5.92 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +1.2 I DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2 151
Kula (3) K
1 f 1 14.21 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD I JOACHIMIAK Robert Z/2040/16 2019 3 LDK!
2 f 1 11.69 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2019 2
3 f 1 11.43 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2019 3
4 f 1 10.93 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP IV B.D. Z/1697/19 2019
5 f 1 10.91 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2019 3
6 f 1 10.54 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
7 f 1 10.27 FLEJSZMAN Gabriela MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2562/16 2019 4
Kula (4) K
1 f 1 14.82 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
Oszczep (500) K
1 f 1 31.41 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
2 f 1 31.04 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
3 f 1 29.30 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V DMP U20 B.D. Z/1697/19 2019 72
4 f 1 29.06 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
5 f 1 27.75 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2019 3
6 f 1 22.88 BAZYLI Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- ŻYŻYK Genowefa Z/4773/18 2019 BEZ
7 f 1 20.19 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
100 m M
1 s 1 10.64 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP +4.2 M DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1 134
2 s 1 11.08 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD +4.2 II DMP U20 FIRLIT Roman Z/2333/16 2019 134
3 s 1 11.30 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +4.2 II MARCINÓW Ryszard Z/3527/19 2019
4 s 1 11.34 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD +4.2 III ZNYK Stanisław Z/4029/15 2019 3
5 s 1 11.51 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD +4.2 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
6 s 1 11.56 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 01 U20 LD +4.2 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2204/19 2019 107
7 s 1 11.88 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 01 U20 LD +4.2 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3081/18 2019 BEZ
1 e 1 11.29 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.4 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
2 e 1 12.28 ZIOMKO Eryk LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +2.4 V NALEPA Marek NALEPA Marek
3 e 1 12.45 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD +2.4 -- B.D. Z/2214/19 2019
1 e 2 11.32 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD +3.5 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
2 e 2 11.36 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +3.5 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK!
3 e 2 13.40 MATUSIAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD +3.5 -- KUDŁA Jacek Z/4162/19 2019
1 f 1 11.09 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.2 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
2 f 1 11.31 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +2.2 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK!
3 f 1 11.33 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD +2.2 III FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
4 f 1 12.26 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD +2.2 -- B.D. Z/2214/19 2019
1 f 2 11.17 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD +3.7 II DMP U20 FIRLIT Roman Z/2333/16 2019 128
2 f 2 11.49 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD +3.7 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
3 f 2 11.58 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 01 U20 LD +3.7 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2204/19 2019 106
4 f 2 12.01 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 01 U20 LD +3.7 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3081/18 2019 BEZ
400 m M
1 1 s 1 49.47 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2019 2
2 2 s 1 51.30 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91 Sen LD III KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0592/18 2018 3
3 3 s 1 52.16 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 01 U20 LD III B.D. RYBARCZYK Dariusz , Z/4628/15 , 2019 LDK!
4 4 s 1 54.27 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD IV DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2019 3 35 89
5 5 s 1 59.75 HUĆKO Michał UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0240/18 2019 BEZ
2 2 s 2 49.89 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2019 2 LDK!
4 4 s 2 52.54 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
5 5 s 2 52.92 TEDYS Mateusz KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/5383/18 2019 3
1500 m M
1 s 1 4:17.51 ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team 00 U20 LD IV WOJTAREK Jacek Z/2265/15 2019 4 LDK!
2 s 1 4:18.09 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK IV JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2019 2
2 s 1 4:27.82 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2609/15 2019 4
3 s 1 4:20.68 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02 U18 SK IV DMP DMP U20 B.D. Z/2229/19 2019 BEZ 22 85
3 s 1 4:33.21 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2019 4
6 s 1 4:49.08 KRZYSZTOFIK Dawid OLTS Opoczno Sport Team 02 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0540/16 2019 BEZ LDK!
400 m pł J MŁ M
1 2 s 1 58.38 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3 105
2 3 s 1 58.39 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2580/16 2019 4 105
4 8 s 1 60.71 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2019 4 LDK!
1 4 s 2 58.83 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP IV ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK!
2 7 s 2 60.32 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U18 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2019 3 LDK!
4 s 2 DNF BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019
1 1 s 3 58.03 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2019 4
3 9 s 3 63.52 JADWISZCZAK Wojciech KS Żeglina Sieradz 03 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/4075/17 2019 BEZ
400 m pł M
2 2 s 1 56.13 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/2890/18 2019 2 87
3 3 s 1 58.10 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP III LUZAK Andrzej Z/1940/15 2019 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.90 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U23 LD I OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
  f 1 NM GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U20 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
1 f 2 4.00 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD II KOWALSKI Robert Z/0588/17 2019 3
2 f 2 3.50 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/2163/17 2019 102
W dal M
1 f 1 6.27 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD +1.8 IV ZNYK Stanisław Z/4029/15 2019 3
2 f 1 6.10 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U20 LD +1.8 IV OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
3 f 1 4.98 ZIELIŃSKI Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U20 LD +4.0 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3540/18 2019 BEZ
1 f 2 6.25 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 03 U18 LD +1.7 IV MANTYK Łukasz Z/3046/17 2019 LDK!
2 f 2 5.75 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +3.1 -- LACH Magdalena Z/1351/17 2019 4 LDK!
3 f 2 5.21 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD +4.9 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2019 3
  4.85 ZIELIŃSKI Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U20 LD +0.1 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3540/18 2019 BEZ
  4.94 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD +2.0 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2019 3
Kula (5) M
1 f 1 15.32 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
2 f 1 14.89 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
3 f 1 13.92 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2582/16 2019 4 106
4 f 1 13.91 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD III KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
5 f 1 13.31 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2019 3
6 f 1 12.75 SOBOLEWSKI Jakub MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD IV
7 f 1 12.17 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
8 f 1 10.68 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2019 3
9 f 1 10.45 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2477/16 2019 BEZ
10 f 1 9.38 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2019
Kula (6) M
1 f 1 14.46 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
2 f 1 13.04 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
3 f 1 12.25 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2019 4
  f 1 NM KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2019 3
Oszczep (700) M
1 f 1 43.90 MISIAK Adam UKS przy SP Międzybórz 02 U18 DS -- NALEPA Marek Z/2492/17 2019 BEZ
2 f 1 42.76 GOLIS Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2478/16 2019 4
3 f 1 39.29 MARCZYŃSKI Michał MUKS Park Zduńska Wola 03 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3879/17 2019 BEZ
4 f 1 28.97 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2485/16 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.5520639419556 sekund