Kraków 08 - 09.06.2019
PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach [DMP] [DMP U20]
600 m K
1 3 w 1 1:48.24 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK! 555
2 4 w 1 1:48.55 ZWOLIŃSKA Marta KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ V CYNOWSKI Wojciech Z/3483/19 2019 4 LDK! 549
3 6 w 1 1:49.64 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP V MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 530
4 7 w 1 1:49.64 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP V DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 530
5 11 w 1 1:53.41 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 464
6 12 w 1 1:54.92 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4 439
7 13 w 1 1:57.91 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MARCINÓW Jakub LACH Magdalena , Z/1270/16 , 2019 4 LDK! 391
  w 1 DNS KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2019 4 LDK! 0
1 1 w 2 1:43.39 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3 648
2 2 w 2 1:47.96 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/0406/17 2019 4 LDK! 560
3 5 w 2 1:49.52 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP V SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK! 532
4 8 w 2 1:51.08 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK! 504
5 9 w 2 1:51.10 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK! 504
6 10 w 2 1:52.53 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0403/17 2019 3 LDK! 479
7 14 w 2 2:04.18 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK! 298
8 15 w 2 2:05.00 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK! 287
800 m K
1 w 1 2:15.20 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019 890
2 w 1 2:18.70 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP III KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M 841
3 w 1 2:19.25 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM III MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 834
4 w 1 2:28.84 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 707
5 w 1 2:29.91 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -- PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 694
6 w 1 2:34.88 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3 633
7 w 1 2:38.73 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3 588
8 w 1 2:40.85 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019 563
9 w 1 2:41.85 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1 552
  w 1 DNF MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M 0
1 5 w 2 2:31.21 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP IV ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3 678
2 6 w 2 2:31.27 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 677
3 7 w 2 2:34.97 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK! 632
4 9 w 2 2:37.40 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2 603
5 10 w 2 2:37.76 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4844/15 2019 4 599
6 11 w 2 2:38.22 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 593
7 15 w 2 2:59.27 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2019 3 372
8 16 w 2 3:10.01 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2 278
1 1 w 3 2:16.21 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1 876
2 2 w 3 2:20.53 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP III KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1 816
3 3 w 3 2:23.80 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 773
4 4 w 3 2:30.43 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1 687
5 8 w 3 2:36.41 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 615
6 12 w 3 2:40.59 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M 566
7 13 w 3 2:41.09 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2 560
8 14 w 3 2:41.11 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK! 560
W dal K
1 w 1 6.15 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +1.9 I CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019 896
2 w 1 5.90 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +0.4 I PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 819
3 w 1 5.89 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -1.0 I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M 816
4 w 1 5.64 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +0.3 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 741
5 w 1 5.48 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM +0.6 II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 694
6 w 1 5.46 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP +0.6 II KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M 688
7 w 1 5.45 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.0 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1 686
8 w 1 4.91 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.5 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3 535
9 w 1 4.83 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP -1.6 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019 514
10 w 1 4.49 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -1.8 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3 426
1 w 2 5.71 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +0.6 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 762
2 w 2 5.67 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP +0.7 II KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1 750
3 w 2 5.52 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.9 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1 706
4 w 2 5.46 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +0.4 II RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1 688
5 w 2 5.32 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS +0.1 III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 648
6 w 2 5.31 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN +1.8 III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2 645
7 w 2 5.11 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +1.8 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK! 589
8 w 2 4.91 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ +0.2 IV NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M 535
9 w 2 4.91 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U20 PD +0.3 IV WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2019 3 535
10 w 2 4.91 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS +4.2 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2 535
11 w 2 4.88 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U20 LD +0.8 IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/4844/15 2019 4 527 74
12 w 2 4.86 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP +0.3 IV ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3 522
13 w 2 4.76 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS +0.5 -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2 495
14 w 2 4.71 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +1.1 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 482
15 w 2 4.36 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP +2.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 393
16 w 2 4.36 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB -1.2 -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK! 393
1 w 3 5.34 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS +2.1 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3 654
2 w 3 5.13 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS +1.4 III DMP U20 ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK! 595 90
3 w 3 5.12 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +0.8 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK! 592
4 w 3 5.12 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD +1.0 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK! 592
5 w 3 5.10 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +3.9 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2019 4 LDK! 587
6 w 3 5.08 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.1 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4 581
7 w 3 5.03 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.8 IV BOROŃ Aldona Z/0403/17 2019 3 LDK! 567
8 w 3 4.85 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.4 IV MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 519
9 w 3 4.77 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP +2.1 V PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 498
10 w 3 4.74 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +2.4 V BOROŃ Aldona Z/0406/17 2019 4 LDK! 490
11 w 3 4.61 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP +2.6 V MARCINÓW Jakub LACH Magdalena , Z/1270/16 , 2019 4 LDK! 456
12 w 3 4.58 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +1.9 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK! 448
13 w 3 4.58 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +1.8 V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK! 448
14 w 3 4.53 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP +5.0 V DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK! 436
15 w 3 4.43 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP 0.0 -- DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 411
16 w 3 3.91 ZWOLIŃSKA Marta KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -0.6 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3483/19 2019 4 LDK! 287
Oszczep (600) K
1 w 1 41.70 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019 700
2 w 1 40.67 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 680
3 w 1 37.72 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ III ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M 624
4 w 1 32.58 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M 526
5 w 1 32.51 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3 524
6 w 1 32.48 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1 524
7 w 1 31.40 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -- PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 503
8 w 1 29.04 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019 458
9 w 1 26.29 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3 407
10 w 1 24.97 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 382
1 w 2 39.75 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ II NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M 662
2 w 2 39.54 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1 658
3 w 2 37.51 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP III KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1 620
4 w 2 37.50 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1 619
5 w 2 31.53 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK! 506
6 w 2 30.59 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2 488
7 w 2 29.64 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3 470
8 w 2 28.11 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2 441
9 w 2 27.40 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 427
10 w 2 26.76 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 415
11 w 2 26.02 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 401
12 w 2 25.34 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2019 3 389
13 w 2 24.96 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK! 382
14 w 2 24.61 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 375
15 w 2 19.82 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4844/15 2019 4 286
  w 2 NM BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2 0
5-bój K MŁ K
1 f 1 3366 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3
2 f 1 3163 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK!
3 f 1 3037 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 2977 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK!
5 f 1 2916 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ III BOROŃ Aldona Z/0406/17 2019 4 LDK!
6 f 1 2913 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ III BOROŃ Aldona Z/0403/17 2019 3 LDK!
7 f 1 2735 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP III MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK!
8 f 1 2691 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4
9 f 1 2618 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP III DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK!
10 f 1 2555 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
11 f 1 2554 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK!
12 f 1 2529 ZWOLIŃSKA Marta KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ IV CYNOWSKI Wojciech Z/3483/19 2019 4 LDK!
13 f 1 2514 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP IV DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK!
14 f 1 2437 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK!
15 f 1 1861 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MARCINÓW Jakub LACH Magdalena , Z/1270/16 , 2019 4 LDK!
  f 1 DNF KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2019 4 LDK!
7-bój K
1 f 1 6171 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP MM CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019
2 f 1 5638 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM M MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
3 f 1 5352 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS M PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019
4 f 1 5156 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP I KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M
5 f 1 4861 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
6 f 1 4711 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ I BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
7 f 1 4429 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
8 f 1 4248 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
9 f 1 3913 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1
10 f 1 3761 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ III BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
1 f 2 5060 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ I RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
2 f 2 5024 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ I RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
3 f 2 4926 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP I KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
4 f 2 4657 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
5 f 2 4522 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN I MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2
6 f 2 4353 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS II BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK!
7 f 2 4314 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ II NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
8 f 2 4149 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
9 f 2 4072 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
10 f 2 4036 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP III ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3
11 f 2 3755 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2
12 f 2 3538 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK!
13 f 2 3490 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
14 f 2 3480 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2019 3
15 f 2 3467 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4844/15 2019 4
16 f 2 3172 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2
1000 m M
1 w 1 2:45.62 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK! 812
2 w 1 2:59.60 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB V KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK! 668
3 w 1 2:59.96 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5 665
4 w 1 3:01.16 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2019 3 653
5 w 1 3:02.61 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- B.D. Z/1299/18 2019 5 639
6 w 1 3:05.77 FEISTER Błazej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5 609
7 w 1 3:07.70 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3 591
8 w 1 3:11.90 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga , Z/4507/17 , 2019 3 LDK! 552
9 w 1 3:25.88 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2019 4 433
10 w 1 3:27.67 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3 419
11 w 1 3:31.60 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 388
12 w 1 3:52.38 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK! 244
13 w 1 3:55.40 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 226
  w 1 DNF KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ 0
1500 m M
1 w 1 4:31.34 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 736
2 w 1 4:31.63 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 734
3 w 1 4:41.82 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 669
4 w 1 4:48.42 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 628
5 w 1 5:12.13 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M 492
6 w 1 5:18.32 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 459
7 w 1 5:48.59 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 313
8 w 1 5:48.62 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 312
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 0
  w 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 0
  w 1 DNF DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U23 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2019 2 0
  w 1 DNF BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2 0
1 w 2 4:52.99 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 601
2 w 2 4:59.42 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 563
3 w 2 5:02.45 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 546
4 w 2 5:05.14 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2019 3 530
5 w 2 5:06.30 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 524
6 w 2 5:06.85 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 521
7 w 2 5:07.24 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 519
8 w 2 5:08.88 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 510
9 w 2 5:19.80 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 451
10 w 2 5:21.67 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 441
11 w 2 5:33.58 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 382
12 w 2 5:33.83 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 381
13 w 2 5:39.13 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 355
14 w 2 5:50.80 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 303
110 m pł M (99.1) M
1 5 w 1 15.95 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM +2.2 III KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 738
2 9 w 1 16.91 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD +2.2 IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 634
3 10 w 1 17.96 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS +2.2 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 528
4 11 w 1 18.05 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP +2.2 -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 519
5 12 w 1 19.57 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS +2.2 -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 384
6 13 w 1 20.48 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB +2.2 -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 312
7 14 w 1 22.57 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM +2.2 -- KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 175
1 1 w 2 15.03 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP +0.3 II PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 846
2 2 w 2 15.03 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP +0.3 II SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 846
3 3 w 2 15.37 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.3 II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 805
4 4 w 2 15.59 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS +0.3 II DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 780 127
5 6 w 2 16.01 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS +0.3 III PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2019 3 732
6 7 w 2 16.55 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD +0.3 IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 672
7 8 w 2 16.74 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +0.3 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 652
110 m pł M
1 7 w 1 16.50 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.4 III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 677
2 8 w 1 17.79 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -0.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 544
3 9 w 1 18.77 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP -0.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 453
  w 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.4 -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 0
  w 1 DNF DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U23 WP -0.4 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2019 2 0
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -0.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 0
1 1 w 2 14.59 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ +0.9 I RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 900
2 2 w 2 14.59 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ +0.9 I RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 900
3 3 w 2 14.73 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP +0.9 I DMP PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M 882 118
4 4 w 2 15.07 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +0.9 II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 841
4 4 w 2 15.07 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +0.9 II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 841
6 6 w 2 15.81 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP +0.9 III PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2 754
Wzwyż M
1 w 3 1.79 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK! 619
2 w 3 1.76 FEISTER Błazej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5 593
3 w 3 1.73 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5 569
4 w 3 1.70 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS V B.D. Z/1299/18 2019 5 544
5 w 3 1.64 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3 496
6 w 3 1.64 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3 496
7 w 3 1.61 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 472
8 w 3 1.61 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 472
9 w 3 1.61 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga , Z/4507/17 , 2019 3 LDK! 472
10 w 3 1.58 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2019 4 449
11 w 3 1.55 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2019 3 426
12 w 3 1.52 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK! 404
13 w 3 1.52 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ 404
14 w 3 1.52 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK! 404
Tyczka M
1 w 1 4.70 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ I RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 819
2 w 1 4.70 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I DMP RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 819 120
3 w 1 4.70 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 819
4 w 1 4.30 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 702
5 w 1 4.20 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M 673
6 w 1 3.90 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 590
7 w 1 2.60 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 264
8 w 1 2.50 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 242
  w 1 NM OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 0
  w 1 NM JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 0
  w 1 NM DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U23 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2019 2 0
  w 1 NM BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2 0
1 w 2 4.10 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM II KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 645
2 w 2 3.70 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 535 110
3 w 2 3.60 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 509 106
4 w 2 3.50 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 482
5 w 2 3.40 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 457
6 w 2 3.20 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 406
7 w 2 3.20 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 406
8 w 2 3.20 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 406
9 w 2 2.90 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2019 3 333
10 w 2 2.80 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 309
11 w 2 2.80 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 309
12 w 2 2.30 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 199
13 w 2 2.30 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 199
14 w 2 2.30 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 199
Dysk (1.75) M
1 w 1 38.15 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 627
2 w 1 35.17 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 567
3 w 1 34.41 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 552
4 w 1 34.35 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP IV GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 551
5 w 1 33.51 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 534
6 w 1 31.76 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 499
7 w 1 30.16 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 468
8 w 1 30.02 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 465
9 w 1 28.90 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 443
10 w 1 27.26 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 411
11 w 1 26.55 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 397
12 w 1 26.08 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2019 3 388
13 w 1 23.72 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 343
14 w 1 23.44 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 337
Dysk (2) M
1 w 1 47.66 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ I RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 822
2 w 1 41.92 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 704
3 w 1 41.01 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 685
4 w 1 40.77 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M 680
5 w 1 40.11 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 667
6 w 1 35.80 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 580
7 w 1 35.53 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 574
8 w 1 34.47 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2 553
9 w 1 32.57 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U23 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2019 2 515
10 w 1 29.81 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 461
11 w 1 29.62 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 457
12 w 1 27.49 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 415
Oszczep (800) M
1 w 1 61.78 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 765
2 w 1 57.26 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 697
3 w 1 55.60 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M 672
4 w 1 50.21 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U23 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2019 2 592
5 w 1 50.10 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 590
6 w 1 43.57 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 494
7 w 1 39.22 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 431
8 w 1 35.86 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2 382
9 w 1 32.59 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 336
10 w 1 30.06 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 300
11 w 1 23.62 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 211
  w 1 NM OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 0
1 w 2 52.25 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 622
2 w 2 47.49 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP III GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 552
3 w 2 44.19 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 503
4 w 2 43.39 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 491
5 w 2 42.79 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 483
6 w 2 40.70 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS IV PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2019 3 452
7 w 2 40.57 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 450
8 w 2 40.34 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB IV SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 447
9 w 2 37.97 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 413
10 w 2 37.13 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 401
11 w 2 36.78 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 396
12 w 2 30.47 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 306
13 w 2 29.84 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 297
14 w 2 23.16 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 204
5-bój M MŁ M
1 f 1 3200 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK!
2 f 1 3091 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP II WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5
3 f 1 2848 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK!
4 f 1 2831 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS III B.D. Z/1299/18 2019 5
5 f 1 2730 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2019 3
6 f 1 2662 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga , Z/4507/17 , 2019 3 LDK!
7 f 1 2618 FEISTER Błazej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5
8 f 1 2544 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3
9 f 1 2533 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3
10 f 1 2447 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK!
11 f 1 2424 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 04 U16 ZP IV NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2019 4
12 f 1 2232 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK!
13 f 1 2063 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
14 f 1 1942 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK!
10-bój JUN M
1 f 1 6462 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
2 f 1 6031 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD II KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3
3 f 1 5888 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
4 f 1 5658 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
5 f 1 5503 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS III PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2019 3
6 f 1 5493 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD III KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3
7 f 1 5480 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS III GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3
8 f 1 5271 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP III GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4
9 f 1 5106 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4
10 f 1 5009 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
11 f 1 4768 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4
12 f 1 4341 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3
13 f 1 4253 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK!
14 f 1 3704 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ
10-bój M
1 f 1 8204 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ MM RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
2 f 1 7549 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ M RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
3 f 1 7267 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ M RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
4 f 1 7100 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ M RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
5 f 1 6617 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP I PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M
6 f 1 6408 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ I RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
7 f 1 5477 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2
8 f 1 4277 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
9 f 1 4139 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ
10 f 1 2842 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3
11 f 1 2105 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
12 f 1 1605 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U23 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.0505349636078 sekund