Ruda ¦l±ska 15.06.2019
Mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.26 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2019 1
2 2 s 1 12.53 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.2 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
3 3 s 1 12.58 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.2 II DMP DMP U20 GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK! 94 130
4 4 s 1 12.61 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.2 II DMP DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3 93 129
5 7 s 1 12.73 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +0.2 II PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
1 5 s 2 12.64 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL +0.1 II ROLAK Dorota Z/1500/16 2019 3
2 6 s 2 12.71 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.1 II DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK! 125
3 8 s 2 12.82 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.1 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
4 8 s 2 12.82 ANDRYCHOWICZ Marta AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.1 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0183/16 2019
5 10 s 2 12.87 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +0.1 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
6 13 s 2 13.15 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.1 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2019 3 65 106
7 14 s 2 13.17 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +0.1 III DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2019 4 LDK! 64 105
8 18 s 2 13.29 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.1 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2019 3 LDK! 100
1 11 s 3 13.09 ¦LIWIŃSKA Emilia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP +0.5 III KOŁODZIEJ Tomasz Z/0210/19 2019 4 LDK!
2 15 s 3 13.25 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU +0.5 IV ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
3 16 s 3 13.27 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL +0.5 -- DMP ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2019 3 60
4 17 s 3 13.28 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +0.5 IV SPISAK Barbara Z/5604/18 2019 5 LDK!
5 19 s 3 13.38 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U23 SL +0.5 -- DMP ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3 55
6 21 s 3 13.56 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.5 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2019 3 LDK! 89
7 23 s 3 13.65 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.5 IV ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK!
8 24 s 3 13.73 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 04 U16 SL +0.5 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/4517/19 2019
1 20 s 4 13.51 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +2.3 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5639/18 2019 5 LDK!
2 22 s 4 13.61 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U16 SL +2.3 IV OLSZAR Michał Z/2970/18 2019 5 LDK!
3 25 s 4 13.81 BIAŁOBRZEWSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +2.3 V SPISAK Barbara Z/0003/19 2019 BEZ LDK!
4 26 s 4 13.91 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +2.3 V PILAREK Sławomir Z/1563/18 2019 BEZ LDK!
5 27 s 4 14.02 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 06 U14 SL +2.3 V KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2019 LDK!
6 28 s 4 14.07 GRUBA Patrycja TL ROW Rybnik 06 U14 SL +2.3 V OLSZAR Michał Z/3063/19 2019 LDK!
7 29 s 4 14.08 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +2.3 V CHRIST Marek Z/0966/19 2019 LDK!
8 30 s 4 14.16 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +2.3 -- DMP KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2019 BEZ 27
1 12 s 5 13.11 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +1.6 III KUCZEK Piotr Z/3621/19 2019
2 31 s 5 14.33 KRAWCZYK Maja GKS Piast Gliwice 05 U16 SL +1.6 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1176/19 2019 LDK!
3 32 s 5 14.96 KUCHARZEWSKA Oliwia CTL ORLĘTA Częstochowa 05 U16 SL +1.6 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/2955/19 2019 BEZ
4 33 s 5 15.02 UCHNAST Dominika TS AKS Chorzów 06 U14 SL +1.6 -- B.D. Z/4403/19 2019
200 m K
1 1 s 1 24.91 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2019 1
2 2 s 1 25.77 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL 0.0 II PRENCEL Piotr Z/0364/18 2019 2
3 13 s 1 27.11 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U23 SL 0.0 III DMP RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3 65
1 2 s 2 25.77 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -0.8 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
2 4 s 2 26.02 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -0.8 II PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
1 4 s 3 26.02 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +1.6 II GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK!
2 6 s 3 26.04 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.6 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
3 7 s 3 26.54 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +1.6 III MORKA Piotr Z/1004/18 2019 3
4 9 s 3 26.80 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.6 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
5 14 s 3 27.12 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.6 III KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2019 3
1 10 s 4 26.82 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU +1.8 III ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
2 12 s 4 27.08 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.8 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK!
3 15 s 4 27.49 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +1.8 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2019 4 LDK! 99
1 11 s 5 26.89 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +0.4 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2019 3 LDK! 108
2 16 s 5 27.98 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL +0.4 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2019
3 17 s 5 27.99 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +0.4 IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2019 4
4 18 s 5 28.23 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +0.4 IV CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2019 3
5 25 s 5 30.44 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +0.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2019 4 LDK!
1 8 s 6 26.60 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +0.9 III KUCZEK Piotr Z/3621/19 2019
2 21 s 6 28.97 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.9 -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5639/18 2019 5 LDK! 34 81
3 22 s 6 29.22 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +0.9 -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2019 BEZ 78
1 19 s 7 28.44 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +0.8 IV PRENCEL Piotr Z/4379/17 2019 5 LDK!
2 20 s 7 28.83 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.8 V CHRIST Marek Z/0966/19 2019 LDK!
3 23 s 7 29.80 KRAWCZYK Maja GKS Piast Gliwice 05 U16 SL +0.8 V DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1176/19 2019 LDK! 72
4 24 s 7 29.91 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.8 V CZYŻ Katarzyna Z/0001/19 2019 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.18 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I MARMUR Stanisław Z/3569/15 2019 1
2 2 s 1 58.32 SYC Ewelina KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/2054/16 2019 3 92
3 4 s 1 59.14 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2019 2
4 10 s 1 61.97 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2019 2 LDK!
1 3 s 2 58.53 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II B.D. Z/0670/14 2019
2 5 s 2 60.43 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/0473/16 2019 4 LDK!
3 9 s 2 61.46 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2019 4
4 14 s 2 63.75 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL IV B.D. Z/2569/19 2019
1 6 s 3 60.97 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
2 7 s 3 61.12 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
3 8 s 3 61.15 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD III URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
4 12 s 3 62.85 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/4761/18 2019 5
5 13 s 3 63.00 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2019 3 LDK! 92
1 15 s 4 64.20 KINDRAT Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV HYJEK Katarzyna Z/0559/19 2019
2 16 s 4 64.73 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2019 BEZ
3 17 s 4 65.89 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 04 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2019 LDK!
4 18 s 4 66.34 DYRDA Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3062/19 2019
5 23 s 4 71.18 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- JAROS Kazimierz Z/5326/15 2019 4 LDK!
1 11 s 5 62.50 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2019 5 LDK!
2 19 s 5 67.36 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2019 BEZ LDK!
3 20 s 5 68.92 PALKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/5612/18 2019 BEZ LDK!
4 21 s 5 68.98 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2019 LDK! 64
5 22 s 5 69.82 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 05 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2070/18 2019 5
800 m K
1 1 s 1 2:15.56 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL II PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
2 2 s 1 2:15.99 KU¦MIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
3 3 s 1 2:17.99 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/1249/15 2019 2 LDK!
4 4 s 1 2:19.71 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 2:26.73 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2019 BEZ
6 7 s 1 2:28.14 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2019 3
7 8 s 1 2:31.16 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/4872/18 2019 4 LDK!
8 9 s 1 2:33.36 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/1005/13 , 2019 3
1 6 s 2 2:27.66 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1853/18 , 2019 4 LDK!
2 10 s 2 2:33.41 OLEKSIAK Magda UMKS Nadir Jędrzejów 05 U16 SK V BARTOSZ Bartłomiej Z/2406/19 2019
3 11 s 2 2:34.14 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2019 5
4 12 s 2 2:39.41 KONDOSZEK Roksana MCKiS Jaworzno 03 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef BEZ
5 13 s 2 2:39.90 MIKULSKA Gabriela MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/1299/15 2019
6 14 s 2 2:40.64 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -- CHRIST Marek Z/0817/18 2019 4 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:43.70 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2019 3 LDK!
2 2 s 1 11:05.18 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/2138/17 2019 3
3 3 s 1 11:10.46 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK IV KARKUT Bogdan Z/1364/16 2019 3
4 4 s 1 11:26.92 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2019 4
5 5 s 1 11:28.78 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 02 U18 SL IV B.D. Z/2178/19 2019
6 6 s 1 11:42.48 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK -- JAROS Kazimierz Z/1151/16 2019 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.76 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.9 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK! 143
2 2 s 1 14.77 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.9 II DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK! 142
3 3 s 1 15.36 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.9 II DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK! 131
4 4 s 1 15.90 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +0.9 III B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 16.74 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL +0.9 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK! 102
6 6 s 1 17.20 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.9 IV DMP U20 WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1985/16 , 2019 4 LDK! 86
7 7 s 1 18.12 KARWOWSKA Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.9 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1980/18 2019 5 LDK! 66
400 m pł K K
1 1 s 1 58.66 JA¬WIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL M PIETRZAK Michał B.D. Z/0651/15 2019
2 2 s 1 60.24 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0636/14 2019 1
3 3 s 1 62.67 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
4 8 s 1 77.84 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
1 4 s 2 68.04 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL III OLSZAR Michał Z/2263/16 2019 2 LDK!
2 5 s 2 70.65 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U18 SL IV DMP ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2019 3 52
3 6 s 2 72.08 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL IV DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3 45 91
4 7 s 2 72.74 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/0723/18 2019 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.50 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2019 4 92
2 f 1 1.45 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3914/17 2019 4 75
3 f 1 1.40 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V PRENCEL Piotr Z/4376/17 2019 5 LDK!
4 f 1 1.40 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 05 U16 SL V GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2019 5
  f 1 NM SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
2 f 1 3.00 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/2690/17 2019 3
3 f 1 2.60 BALCAR Martyna MKS Ustroń 04 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/2689/17 2019 3
4 f 1 2.40 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 04 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/1182/18 2019 4
W dal K
1 f 1 5.42 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +1.7 II DMP ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019 87
2 f 1 5.25 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -0.6 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/1426/17 2019 4 76 101
3 f 1 5.09 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +1.0 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
4 f 1 5.03 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL +1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2019 BEZ
5 f 1 4.97 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL +1.4 IV RZEWNICKI Wiktor Z/0902/15 2019 3
6 f 1 4.97 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.6 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK!
7 f 1 4.85 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +0.9 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2019 3 LDK!
8 f 1 4.64 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +0.6 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2019 4
9 f 1 4.53 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +0.5 -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
10 f 1 4.52 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
Trójskok K
1 f 1 11.36 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +0.9 III ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
2 f 1 11.14 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.2 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2019 3
3 f 1 11.06 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.6 III DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK! 105
4 f 1 10.84 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -0.1 III CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
5 f 1 10.73 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -0.1 IV CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
6 f 1 9.71 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -0.3 -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.44 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1859/18 , 2019 5 LDK!
2 f 1 9.92 MALINAR Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 05 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/4509/18 2019 5
3 f 1 9.41 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5 76
1 f 2 10.29 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2019 4 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 14.09 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2019 1 152
2 f 1 8.08 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V DMP KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5 27
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.75 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 30.19 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 29.81 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK! 98
2 f 1 27.94 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2019 BEZ LDK! 91
3 f 1 27.62 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2019 4 LDK! 90
1 f 2 34.02 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK! 114
1 f 2 40.85 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II BONK Stanisław B.D. Z/0682/14 2019 2
2 f 2 34.72 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U23 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
Młot (3) K
1 f 1 59.03 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2019 1 LDK!
2 f 1 38.39 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U18 MA IV DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2019 3 LDK! 90
3 f 1 36.80 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2019 BEZ LDK!
4 f 1 33.73 TARNAWSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4066/19 2019
1 f 2 38.54 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2019 4
2 f 2 37.87 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2019 5 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 39.37 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0026/17 2019 4 LDK! 107
2 f 1 31.56 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK!
3 f 1 24.57 BĘC Marcela MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0784/17 2019 BEZ
  f 1 NM KOSĘDKA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2906/18 2019 BEZ
1 f 2 33.26 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
2 f 2 15.22 LOREK Weronika MCKiS Jaworzno 06 U14 SL --
Oszczep (600) K
1 f 1 32.87 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
2 f 1 30.99 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2019 4
3 f 1 28.16 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -- DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3 38 75
100 m M
1 1 s 1 10.74 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +0.8 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
2 1 s 1 10.74 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA +0.8 I KUCZEK Piotr Z/1201/12 2019 1
3 3 s 1 10.79 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL +0.8 I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
4 4 s 1 10.88 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +0.8 I DMP GIZA Andrzej Z/0148/11 2019 1 112
5 5 s 1 10.95 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.8 II DMP DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019 107 141
6 8 s 1 11.18 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +0.8 II BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
7 13 s 1 11.42 BARY¦ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD +0.8 III URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
1 6 s 2 11.06 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL +0.8 II BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
2 7 s 2 11.15 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.8 II ¦LUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2
3 9 s 2 11.24 MIROCHA Grzegorz UKS Sprint ZSME Żywiec 00 U20 SL +0.8 II HACZEK Mariusz Z/2868/18 2019 2
4 11 s 2 11.30 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.8 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2019 2
5 13 s 2 11.42 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +0.8 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
6 15 s 2 11.46 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL +0.8 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2019 2
1 10 s 3 11.27 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +2.2 II SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
2 12 s 3 11.33 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +2.2 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2019 2 LDK!
3 17 s 3 11.50 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.2 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3
4 19 s 3 11.53 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +2.2 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2019
5 20 s 3 11.57 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL +2.2 III STA¦KIEWICZ Jakub Z/2143/17 2019 2
6 22 s 3 11.65 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +2.2 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2019 3 LDK! 103
7 25 s 3 11.72 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +2.2 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2019 4 LDK! 100
1 15 s 4 11.46 DRÓŻDŻ Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +1.8 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1406/16 2019 3
2 18 s 4 11.52 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL +1.8 III WERNER Mirosław Z/2462/18 2019 3
3 21 s 4 11.61 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +1.8 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/3840/15 2019 3 105
4 23 s 4 11.69 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.8 III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK! 101
5 24 s 4 11.71 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +1.8 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
6 27 s 4 11.97 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL +1.8 IV KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
7 30 s 4 12.02 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +1.8 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2530/18 2019 5 87
1 26 s 5 11.96 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.9 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2019 5 LDK! 89
2 27 s 5 11.97 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL +0.9 IV CZYŻ Katarzyna Z/3806/16 2019 BEZ LDK!
3 29 s 5 11.98 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.9 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/4512/18 2019 4 LDK! 39 89
4 31 s 5 12.09 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD +0.9 IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
5 32 s 5 12.18 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +0.9 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2019 BEZ LDK! 82
6 34 s 5 12.35 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.9 -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2019
7 35 s 5 12.43 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.9 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2019 5 LDK! 74
1 33 s 6 12.23 DRAZIK Kasper UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +1.2 V BOJKO Bogdan # Z/3617/18 2019 5
2 36 s 6 12.55 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +1.2 V CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2019 4
3 37 s 6 12.68 NOWAK Jacek UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +1.2 V BOJKO Bogdan Z/3720/19 2019
4 38 s 6 12.89 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 04 U16 SL +1.2 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2019
5 39 s 6 13.00 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +1.2 -- BOJKO Bogdan Z/4169/19 2019
6 40 s 6 13.95 ZIMNY Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 06 U14 SL +1.2 -- KASIŃSKI Marek Z/2953/19 2019
200 m M
1 1 s 1 21.67 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL +0.1 I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
2 2 s 1 22.04 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.1 II PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019
3 3 s 1 22.82 BARY¦ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD +0.1 III URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
4 3 s 1 22.82 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.1 III ROLAK Dorota Z/3197/16 2019 2
5 8 s 1 23.22 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL +0.1 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2019 2
1 3 s 2 22.82 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL -0.4 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
2 6 s 2 22.85 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.4 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
3 9 s 2 23.32 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -0.4 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0973/19 2019
4 10 s 2 23.36 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -0.4 III KRUPA Iwona Z/3998/18 2019 4
1 7 s 3 22.89 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -0.7 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2019 2 LDK!
2 15 s 3 23.77 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -0.7 IV DMP HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2019 2 LDK! 53
3 18 s 3 24.10 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -0.7 IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
4 19 s 3 24.34 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.7 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK!
5 23 s 3 24.87 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -0.7 -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2019 2 29 80
1 11 s 4 23.44 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL +0.2 III WERNER Mirosław Z/2462/18 2019 3
2 13 s 4 23.62 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.2 -- GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2019
3 14 s 4 23.72 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +0.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
4 17 s 4 24.06 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +0.2 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ 93
5 22 s 4 24.57 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL +0.2 -- GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
1 20 s 5 24.40 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL 0.0 IV ROLAK Dorota Z/1298/19 2019
2 25 s 5 24.91 KLIMCZAK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL 0.0 V DMP U20 JARCZOK Miłosz KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta , Z/3578/18 , 2019 5 LDK! 80
3 27 s 5 25.04 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL 0.0 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2019 BEZ LDK! 78
4 28 s 5 25.12 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL 0.0 V DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2019 BEZ LDK!
5 32 s 5 26.02 GRINBERG Nikolas MUKS Gim 2 Nysa 01 U20 OP 0.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/2215/19 2019
1 12 s 6 23.56 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +1.0 III DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2019 4 LDK!
2 16 s 6 23.90 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +1.0 IV KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2019
3 26 s 6 24.92 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL +1.0 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
4 30 s 6 25.78 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +1.0 -- DMP KOBĘDZA Jan Z/2530/18 2019 5 15
1 21 s 7 24.52 DRAZIK Kasper UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +0.8 V BOJKO Bogdan # Z/3617/18 2019 5
2 24 s 7 24.90 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +0.8 V CZYŻ Katarzyna Z/4294/18 2019 5
3 29 s 7 25.45 NOWAK Jacek UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +0.8 V BOJKO Bogdan Z/3720/19 2019
4 31 s 7 26.01 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +0.8 -- BOJKO Bogdan Z/4169/19 2019
400 m M
1 1 s 1 49.47 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1519/14 2019
2 2 s 1 49.61 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2019 1 95
3 3 s 1 51.07 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2019 2
4 4 s 1 51.68 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL III B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2019 2
5 5 s 1 51.85 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL III KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2019 BEZ
6 8 s 1 52.75 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2019 3
1 6 s 2 52.51 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL III WERNER Mirosław Z/1546/16 2019 4
2 7 s 2 52.64 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA III B.D. BRACHMAN Tomasz B.D. 2
3 9 s 2 53.16 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL IV BIELA Marek Z/4608/15 2019 3
4 10 s 2 53.88 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
5 12 s 2 55.51 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2019 4 LDK!
  s 2 DNF ROSÓŁ Sebastian AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- B.D. Z/0754/15 2019 2
1 11 s 3 53.89 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
2 13 s 3 56.17 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0451/18 2019 4 LDK! 74
3 17 s 3 60.05 WYLOTEK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2567/19 2019
4 18 s 3 60.12 ZAJˇC Kamil GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -- DMP U20 KOSTRZEWA Jacek RAMUS Józef , Z/4594/17 , 2019 5 LDK! 58
1 14 s 4 56.67 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2019 4 LDK! 72
2 15 s 4 56.86 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL V DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2034/18 2019 5 15 71
3 16 s 4 59.54 ¦WIERCZEK Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1017/18 2019 4
4 19 s 4 60.41 GARA Marcel UKS Kusy Bukowno 03 U18 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/1840/19 2019
5 20 s 4 67.01 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2577/18 2019 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:58.13 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL III DMP U20 KOS Kamil Z/2311/18 2019 3 116
2 2 s 1 1:58.42 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice 95 Sen SL III KRUPA Iwona B.D. Z/0900/12 2019 2
3 3 s 1 1:58.85 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA III KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2019 3
4 5 s 1 2:01.78 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2019 3 40 98
5 6 s 1 2:02.04 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0896/15 2019 3
6 7 s 1 2:04.18 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1001/19 2019
7 8 s 1 2:06.20 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2019 4
8 10 s 1 2:08.64 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2019
9 11 s 1 2:10.05 RYSZEWSKI Maciej MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek Z/1512/17 2019 3 LDK!
1 4 s 2 2:01.59 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2019 2
2 9 s 2 2:06.42 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/2654/18 2019 4
3 12 s 2 2:10.32 KAWCZYK Kacper GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2099/18 2019 5 LDK! 71
4 13 s 2 2:10.54 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1365/14 2019 BEZ
5 14 s 2 2:13.49 NIKIEL Maciek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil Z/1345/19 2019 67
6 15 s 2 2:13.97 TRESZCZOTKO Dominik GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -- DMP U20 RAMUS Józef Z/1665/19 2019 LDK! 66
7 16 s 2 2:15.96 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2019 5 LDK! 64
8 17 s 2 2:16.08 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/5624/18 2019 BEZ
9 18 s 2 2:21.36 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 05 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4519/19 2019 LDK!
10 19 s 2 2:53.62 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 07 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/4174/19 2019
1500 m M
1 1 s 1 3:55.44 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
2 2 s 1 3:55.69 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2 85
3 3 s 1 4:00.43 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA II PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
4 4 s 1 4:03.13 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2019
5 5 s 1 4:05.88 DUBUS Adrien KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III MIREK Wacław B.D.
6 6 s 1 4:18.17 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U23 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1803/17 2019 4
7 7 s 1 4:21.45 PRZYWORSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/3790/19 , 2019
8 8 s 1 4:28.97 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2019
9 9 s 1 4:29.21 BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2212/19 2019
10 10 s 1 4:31.73 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1390/16 2019 4
  s 1 DNF NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz B.D. 2
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.23 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.9 II ROLAK Dorota Z/3197/16 2019 2
2 2 s 1 14.27 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.9 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
3 3 s 1 16.15 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.9 IV DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 97
4 4 s 1 16.20 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.9 IV KUCZEK Piotr Z/3620/19 2019
5 5 s 1 17.04 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.9 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2019 5 LDK! 73
6 6 s 1 18.50 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.9 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK! 58
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.17 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL III HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 60.38 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL IV DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2019 2 LDK! 95
400 m pł M
1 1 s 1 52.38 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP GIZA Andrzej Z/0044/13 2019 1 135
2 2 s 1 53.41 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2019 M
3 3 s 1 54.42 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2019 107
4 4 s 1 55.72 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA II PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
Wzwyż M
1 f 1 1.80 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3 55 99
2 f 1 1.65 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL V DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ 29 73
3 f 1 1.65 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V SITARSKI Michał Z/4293/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 1.40 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2019
Tyczka M
1 f 1 4.70 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2019 1
2 f 1 4.00 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
3 f 1 3.90 KEMPSKI Filip UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3251/19 2019
  f 1 NM BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 03 U18 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2019 4
  f 1 NM KUNC Michał MKS Ustroń 05 U16 SL -- KUBALA Magdalena Z/4061/18 2019 5
W dal M
1 f 1 6.85 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.8 II DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3 81 122
2 f 1 6.74 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA +0.5 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
3 f 1 6.65 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +2.9 III ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
4 f 1 6.38 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.6 III RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2019 2
5 f 1 6.37 WATOŁA Maciej TS AKS Chorzów 91 Sen SL +0.8 III DMP STAWOWY Andrzej B.D. Z/3226/11 2019 3 53
6 f 1 6.11 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.7 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK!
7 f 1 6.10 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.8 IV DMP RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 40
8 f 1 6.04 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U23 MA +1.5 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
9 f 1 5.53 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +1.6 -- RAMUS Józef Z/4512/18 2019 4 LDK!
10 f 1 5.42 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +1.9 -- DMP KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2019 14
11 f 1 5.34 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +1.6 -- HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ
12 f 1 4.97 NOWAKOWSKI Oskar UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +1.4 -- BOJKO Bogdan Z/4396/19 2019
13 f 1 4.53 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL +0.5 -- SITARSKI Michał Z/1497/19 2019 LDK!
  6.43 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +2.0 III ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
Trójskok M
1 f 1 13.91 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +0.5 III DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ 75
2 f 1 13.77 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.4 III DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/5971/15 2019 3 71 115
3 f 1 12.63 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA +0.5 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3 88
4 f 1 12.47 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.5 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2019 BEZ
5 f 1 12.40 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +1.4 -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
6 f 1 11.74 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.6 -- DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2019 5 LDK! 71
Kula (5) M
1 f 1 14.93 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK!
2 f 1 13.65 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
3 f 1 8.25 CZEKAŁA Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2568/19 2019
1 f 2 10.48 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2019 5 LDK!
2 f 2 10.39 GIAMPIETRO Giovanni MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4280/18 2019 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 16.07 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 f 1 15.44 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/1844/16 2019
3 f 1 14.63 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U23 SL I PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
4 f 1 13.97 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II KURDZIEL Andrzej Z/3217/15 2019 2
5 f 1 11.11 KREIHS Witold niest. Katowice 70 Masters SL -- B.D. Z/1086/19 2019 BEZ
6 f 1 11.09 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U23 SL -- DMP GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2019 3 51
Dysk (1) M
1 f 1 29.99 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2019 5 LDK!
  f 1 NM GIAMPIETRO Giovanni MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/4280/18 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.31 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK! 133
2 f 1 38.06 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0794/17 2019 3
3 f 1 38.04 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0796/17 2019 3
4 f 1 37.56 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 03 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2019 4
5 f 1 36.49 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/5268/18 2019 4
6 f 1 35.86 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2019 4 LDK! 95
7 f 1 33.26 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
8 f 1 32.20 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2019 BEZ 82
Dysk (1.75) M
1 f 1 42.26 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL III SKALIK Joanna Z/2595/15 2019 2
2 f 1 36.01 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
Dysk (2) M
1 f 1 45.97 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL II BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2019 1
2 f 1 31.50 KREIHS Witold niest. Katowice 70 Masters SL -- B.D. Z/1086/19 2019 BEZ
Młot (5) M
1 f 1 44.76 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/4179/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 28.22 CZEKAŁA Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2568/19 2019
1 f 2 43.64 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2019 5 100
2 f 2 32.85 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL V SITARSKI Michał Z/1498/19 2019 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 35.49 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 00 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2019 4
Młot (7.26) M
1 f 1 55.27 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL I DMP GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1 110
2 f 1 48.30 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 94 Sen SL II DMP B.D. GRUDZIEŃ Adam , Z/2353/11 , 2019 2 86
Oszczep (700) M
1 f 1 43.68 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 03 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2019 5
  f 1 NM KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/2297/17 2019 5 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 49.68 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL III PILAREK Sławomir BONK Stanisław Z/0474/14 2019
1 f 2 49.77 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.81840801239 sekund