Jelenia Góra 15.06.2019
Karkonoski mityng lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.78 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +0.9 M DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0778/12 2019 144
2 2 s 1 11.84 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +0.9 M B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
3 3 s 1 11.88 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.9 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 137
4 4 s 1 12.11 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS +0.9 I DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! 151
5 5 s 1 12.14 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +0.9 I BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
6 7 s 1 12.52 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +0.9 II DMP U20 ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK! 133
7 8 s 1 12.54 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS +0.9 II KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
1 6 s 2 12.43 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +1.1 II STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
2 9 s 2 12.58 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.1 II DMP U20 ROSTEK William Z/4785/18 2019 4 130
3 10 s 2 12.67 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.1 II SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK!
4 11 s 2 12.75 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +1.1 II LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3056/16 2019 2
5 12 s 2 12.84 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.1 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
6 14 s 2 12.87 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.1 III SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK!
7 15 s 2 12.96 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.1 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
1 16 s 3 12.98 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +0.5 III PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
2 17 s 3 13.05 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.5 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK! 110
3 18 s 3 13.07 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.5 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
4 19 s 3 13.26 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS +0.5 IV BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
5 20 s 3 13.27 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +0.5 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0545/19 2019
6 22 s 3 13.38 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.5 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
7 24 s 3 13.45 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.5 IV MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2019 4 LDK!
8 27 s 3 13.49 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.5 IV B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/0854/18 , 2019 4 LDK!
1 13 s 4 12.86 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS +1.2 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2019 LDK!
2 21 s 4 13.29 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.2 IV WISZ Dariusz Z/4678/17 2019 3 LDK!
3 23 s 4 13.39 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +1.2 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0267/19 2019 LDK! 96
4 25 s 4 13.45 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.2 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
5 28 s 4 13.49 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice 97 U23 DS +1.2 -- KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
6 29 s 4 13.50 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS +1.2 IV DMP U20 KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/0616/18 , 2019 LDK! 92
6 30 s 4 13.50 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.2 IV ROSTEK William Z/1079/15 2019 4
8 31 s 4 13.58 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS +1.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
1 26 s 5 13.48 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.7 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/1919/17 2019 5 LDK!
2 32 s 5 13.68 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +1.7 IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0706/18 2019 5 85
3 34 s 5 13.76 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.7 IV B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
4 38 s 5 13.82 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +1.7 V SKRZYPACZ Adrian Z/1201/18 2019 5
5 39 s 5 13.83 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +1.7 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2019 4
1 33 s 6 13.72 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +1.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019
2 35 s 6 13.76 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS +1.2 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2019 4 LDK!
3 36 s 6 13.76 KISZKIEL Marta GKS Start Długołęka 04 U16 DS +1.2 IV BENKOWSKI Henryk Z/0734/19 2019
4 42 s 6 13.99 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +1.2 V SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2019
5 45 s 6 14.20 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.2 -- WISZ Dariusz Z/0497/16 2019 BEZ LDK!
6 46 s 6 14.27 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS +1.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2739/17 2019 BEZ
7 47 s 6 14.37 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS +1.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0862/18 2019 BEZ
1 37 s 7 13.82 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS +1.4 V CHORZĘPA Przemysław Z/2231/18 2019 5 LDK!
2 40 s 7 13.84 KOBA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +1.4 V STOLARCZYK Grzegorz Z/0711/18 2019 5
3 41 s 7 13.91 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +1.4 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2849/18 2019 5
4 43 s 7 14.02 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +1.4 -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2019 BEZ 74
5 48 s 7 14.39 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +1.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2019 BEZ
6 51 s 7 14.65 DYBAŚ Dominika ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB +1.4 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3379/18 2019 BEZ
7 53 s 7 15.13 MASIEL Maja ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB +1.4 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/1489/19 2019
1 44 s 8 14.02 LISOWSKA Martyna GKS Start Długołęka 05 U16 DS +1.7 V BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1354/19 , 2019 LDK!
2 49 s 8 14.58 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS +1.7 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2019 4 LDK!
3 50 s 8 14.59 WOŹNIAK Zofia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +1.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1342/19 2019
4 52 s 8 14.82 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS +1.7 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK!
5 54 s 8 15.23 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS +1.7 -- GOLEC Dominik Z/0462/18 2019 BEZ LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.12 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS -0.2 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
2 2 s 1 24.35 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.2 I SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0778/12 2019
3 3 s 1 24.98 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.2 II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019
4 4 s 1 25.31 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS -0.2 II SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2019 3
5 5 s 1 25.31 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.2 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
1 6 s 2 25.56 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.2 II STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
2 7 s 2 25.64 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS -0.2 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK!
3 8 s 2 25.66 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.2 II ROSTEK William Z/4785/18 2019 4
4 10 s 2 26.14 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS -0.2 II KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
5 15 s 2 27.12 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -0.2 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
1 9 s 3 25.90 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +0.6 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK!
2 11 s 3 26.42 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.6 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK! 117
3 14 s 3 27.07 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.6 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK! 105
4 16 s 3 27.26 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.6 III SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK!
5 18 s 3 27.28 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +0.6 III SKRZYPACZ Adrian Z/0545/19 2019
6 19 s 3 27.47 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS +0.6 IV DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/0959/17 2019 2 LDK! 99
1 12 s 4 27.05 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 05 U16 DS +1.3 III B.D. B.D. , Z/0661/19 , 2019 5 LDK!
2 13 s 4 27.05 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +1.3 III PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
3 17 s 4 27.27 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +1.3 III DMP U20 MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2019 4 LDK! 102
4 22 s 4 27.72 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.3 IV ROSTEK William Z/1079/15 2019 4
5 25 s 4 27.98 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +1.3 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2019 4 LDK!
6 31 s 4 28.72 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +1.3 V SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
1 20 s 5 27.65 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.4 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0855/18 2019 3
2 23 s 5 27.80 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice 97 U23 DS +0.4 -- KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
3 26 s 5 27.99 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.4 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/1919/17 2019 5 LDK!
4 28 s 5 28.11 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.4 IV B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/0854/18 , 2019 4 LDK!
5 34 s 5 28.88 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.4 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2019 4
6 41 s 5 29.61 LIGIŻYŃSKA Angelika KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS +0.4 -- DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/2097/18 2019 4 LDK! 74
1 29 s 6 28.18 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0359/16 2019
2 30 s 6 28.60 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS +0.4 V DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/2231/18 2019 5 LDK! 85
3 33 s 6 28.81 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS +0.4 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2019 4 LDK!
4 36 s 6 29.11 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4
5 38 s 6 29.32 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS +0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
1 32 s 7 28.79 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2849/18 2019 5
2 35 s 7 28.95 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS 0.0 V SKRZYPACZ Adrian Z/1201/18 2019 5
3 37 s 7 29.20 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS 0.0 V STOLARCZYK Grzegorz Z/0706/18 2019 5
4 40 s 7 29.60 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0862/18 2019 BEZ
5 43 s 7 30.14 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2739/17 2019 BEZ
1 24 s 8 27.95 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +0.3 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019
2 27 s 8 28.03 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB +0.3 IV WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK!
3 45 s 8 30.34 WOŹNIAK Zofia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +0.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1342/19 2019
4 46 s 8 31.65 DYBAŚ Dominika ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB +0.3 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3379/18 2019 BEZ
1 21 s 9 27.69 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 04 U16 LB +0.4 IV WISZ Dariusz Z/4678/17 2019 3 LDK!
2 39 s 9 29.52 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2019 BEZ
3 42 s 9 29.90 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +0.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2019
4 44 s 9 30.30 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.4 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2019 BEZ
5 47 s 9 32.95 MASIEL Maja ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB +0.4 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/1489/19 2019
6 48 s 9 35.08 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS +0.4 -- GOLEC Dominik Z/0462/18 2019 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.38 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
2 2 s 1 60.17 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK! 112
3 3 s 1 60.50 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/4040/17 2019 3
4 4 s 1 62.40 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 04 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna Z/5048/18 2019 3 LDK!
  s 1 DNF SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0492/17 2019 4
1 5 s 2 63.23 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS IV GOLEC Dominik Z/0501/17 2019 4
2 6 s 2 66.38 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0517/17 2019 2 LDK!
3 7 s 2 66.62 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2019 4 LDK!
4 8 s 2 67.65 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2019 4 LDK!
5 9 s 2 68.91 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:18.82 CLOE Klaudia niest. Katowice 99 U23 SL III
2 2 s 1 2:20.76 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III WOSIEK Jacek Z/1349/13 2019 3
3 3 s 1 2:22.28 WIŚNIEWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS III GOLEC Dominik Z/4930/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:22.93 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
5 5 s 1 2:23.81 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS III SZAŁEK Andrzej Z/1084/15 2019 3
6 6 s 1 2:29.69 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK! 87
7 7 s 1 2:44.73 SADOWSKA Amelia MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -- B.D. KUCZA Roman , Z/1305/18 , 2019 LDK!
8 8 s 1 2:47.24 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS -- DMP U20 ROSTKOWSKA Anna Z/0544/19 2019 LDK! 61
9 9 s 1 2:50.80 SZUMACHER Apolonia MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/1146/19 , 2019 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:23.91 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03 U18 LB II BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 11:04.02 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2019 3
3 3 s 1 11:22.54 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/1352/18 2019 3
4 4 s 1 11:36.61 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0489/17 2019 4
5 5 s 1 11:56.74 BASIAK Victoria KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- B.D. Z/2978/18 2019 5 LDK!
6 6 s 1 12:10.05 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2019 3 LDK!
7 7 s 1 13:02.25 KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0464/18 2019 BEZ
  s 1 DNF ROSTKOWSKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 80 Masters DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0016/13 2019 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.22 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.5 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 15.32 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.5 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2019 2 LDK!
3 3 s 1 15.50 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.5 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK! 129
4 4 s 1 15.64 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.5 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
5 5 s 1 15.84 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +0.5 III DMP U20 LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3385/16 2019 2 122
6 6 s 1 17.16 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +0.5 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
7 7 s 1 18.18 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.5 -- DMP U20 MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2019 BEZ LDK! 65
400 m pł K K
1 1 s 1 62.33 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS I ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
2 2 s 1 64.43 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS II DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2019 2 130
3 3 s 1 68.67 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
4 6 s 1 70.93 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3 96
1 4 s 2 68.91 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK!
2 5 s 2 69.88 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3385/16 2019 2
3 7 s 2 73.06 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 99 U23 DS -- GOLEC Dominik Z/0682/15 2019 4
Tyczka K
1 f 1 3.80 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0249/15 2019 153
2 f 1 2.20 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS V ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2019
W dal K
1 f 1 5.46 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.6 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2019
2 f 1 5.36 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS +0.7 III DMP U20 BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2019 LDK! 110
3 f 1 5.22 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +1.1 III BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK!
4 f 1 5.19 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS 0.0 III DMP U20 ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK! 95
5 f 1 5.15 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS +0.6 III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK!
6 f 1 5.06 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +0.7 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
7 f 1 5.02 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS +0.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
8 f 1 4.95 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.7 IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
9 f 1 4.55 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -1.1 V DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2019 4 LDK! 63
10 f 1 4.41 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -1.5 -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ
11 f 1 4.25 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB +0.6 -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK!
12 f 1 4.18 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -0.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4
13 f 1 4.13 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +0.6 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
14 f 1 3.85 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -0.7 -- DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK! 40
  f 1 NM SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB 0.0 -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3056/16 2019 2
Trójskok K
1 f 1 11.02 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS -0.5 III KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2019 3
2 f 1 10.43 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.6 IV WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK!
3 f 1 9.96 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS +1.7 -- KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
4 f 1 9.10 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -1.0 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 22.70 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2741/19 2019 LDK!
2 f 1 18.25 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0709/18 2019 5
Dysk (1) K
1 f 1 35.29 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
2 f 1 31.08 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK! 103
  f 1 NM ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2019 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 41.23 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
2 f 1 35.32 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK!
3 f 1 32.19 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 04 U16 DS IV B.D. Z/5324/18 2019 5
4 f 1 20.34 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0709/18 2019 5
  f 1 NM DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1255/18 2019 5 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 39.65 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2019 3 122
100 m M
1 1 s 1 10.60 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +0.3 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 2 s 1 10.78 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.3 I ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
3 3 s 1 10.86 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP +0.3 I GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
4 4 s 1 10.97 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.3 II DMP U20 BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK! 140
5 5 s 1 11.06 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP +0.3 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
6 6 s 1 11.07 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.3 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
7 8 s 1 11.17 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS +0.3 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0272/14 2019 1
8 10 s 1 11.40 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS +0.3 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2019 2
1 7 s 2 11.10 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.9 II ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
2 9 s 2 11.36 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -0.9 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2019
3 11 s 2 11.48 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.9 III SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK!
4 12 s 2 11.57 OCHWAT Kamil MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.9 III DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4278/17 2019 4 106
5 13 s 2 11.63 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno 92 Sen WP -0.9 III GÓRSKI Dariusz Z/4258/11 2019
6 14 s 2 11.67 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS -0.9 III ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
7 17 s 2 11.85 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.9 IV WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK!
8 19 s 2 11.94 GNYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS -0.9 IV GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2019 3
1 15 s 3 11.79 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.9 IV SZOMBURG Tomasz Z/5139/18 2019 3 LDK!
2 16 s 3 11.79 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -0.9 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
3 18 s 3 11.89 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 02 U18 DS -0.9 IV KUCZA Roman Z/4181/18 2019 4
4 20 s 3 11.95 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 03 U18 DS -0.9 IV KUCZA Roman Z/0448/17 2019 5
5 23 s 3 12.02 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.9 IV DMP U20 WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK! 87
6 24 s 3 12.09 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.9 IV ROSTEK William Z/1301/19 2019
7 26 s 3 12.14 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -0.9 IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/4525/18 2019 4 83
1 21 s 4 11.98 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.4 IV BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
2 22 s 4 12.00 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -0.4 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2019 4 LDK!
3 27 s 4 12.22 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB -0.4 V KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3111/18 2019 5
4 28 s 4 12.29 MAC Szymon MLKS Agros Żary # 05 U16 LB -0.4 V WISZ Dariusz Z/3656/19 2019 LDK!
5 35 s 4 13.94 ORDOWSKI Sebastian MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -0.4 -- B.D. Z/3033/19 2019
1 25 s 5 12.11 FRANCZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -1.2 IV CHORZĘPA Przemysław Z/3923/17 2019 3 LDK!
2 29 s 5 12.47 BIERNAT Maksymilian KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS -1.2 V B.D. Z/3718/19 2019
3 30 s 5 12.56 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 04 U16 LB -1.2 V WISZ Dariusz Z/2303/19 2019 LDK!
4 31 s 5 12.64 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 04 U16 DS -1.2 V BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2019 LDK!
5 32 s 5 12.86 KOSUCIŃSKI Sławomir ULKS Bystrzyca Kłodzka 81 Masters DS -1.2 -- B.D. B.D. Z/0626/16, Z/0626/16 2017, 2019 BEZ
6 33 s 5 13.08 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -1.2 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3921/17 2019 BEZ LDK!
7 34 s 5 13.43 HASIÓW Szymon ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB -1.2 -- HASIÓW Tomasz Z/1474/19 2019
200 m M
1 1 s 1 21.41 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +1.7 M DMP U20 ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK! 164
2 2 s 1 21.52 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.7 I ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
3 3 s 1 22.26 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS +1.7 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0272/14 2019 1
4 5 s 1 22.47 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP +1.7 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
5 13 s 1 23.97 GNYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS +1.7 IV GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2019 3
1 4 s 2 22.29 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS 0.0 II BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK!
2 6 s 2 22.69 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2019
3 8 s 2 23.16 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS 0.0 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK! 112
4 23 s 2 24.85 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS 0.0 -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2019
5 24 s 2 25.34 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 04 U16 LB 0.0 V WISZ Dariusz Z/2303/19 2019 LDK!
1 7 s 3 22.90 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -2.1 III MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
2 10 s 3 23.73 OCHWAT Kamil MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -2.1 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4278/17 2019 4
3 11 s 3 23.90 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -2.1 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2019 4 LDK!
4 14 s 3 24.04 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -2.1 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
5 16 s 3 24.57 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -2.1 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK!
6 20 s 3 24.66 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -2.1 -- ROSTEK William Z/1301/19 2019
1 9 s 4 23.64 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS -1.8 -- ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
2 15 s 4 24.34 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 02 U18 DS -1.8 IV KUCZA Roman Z/4181/18 2019 4
3 18 s 4 24.60 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 03 U18 DS -1.8 -- KUCZA Roman Z/0448/17 2019 5
4 19 s 4 24.61 BANAŚ Dawid ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -1.8 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3062/17 2019 4
5 22 s 4 24.80 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -1.8 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/4525/18 2019 4
1 12 s 5 23.95 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS +0.2 IV PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2019 5 LDK!
2 17 s 5 24.58 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB +0.2 V KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3111/18 2019 5
3 21 s 5 24.78 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.2 -- WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK!
4 26 s 5 25.48 KOSUCIŃSKI Sławomir ULKS Bystrzyca Kłodzka 81 Masters DS +0.2 -- B.D. B.D. Z/0626/16, Z/0626/16 2017, 2019 BEZ
1 25 s 6 25.47 BIERNAT Maksymilian KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS +0.1 V B.D. Z/3718/19 2019
2 27 s 6 25.91 MAC Szymon MLKS Agros Żary # 05 U16 LB +0.1 -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2019 LDK!
3 28 s 6 27.08 ŚWIDERSKI Remigiusz KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS +0.1 -- DMP U20 ROSTKOWSKA Anna Z/4439/18 2019 LDK! 60
4 29 s 6 28.40 ORDOWSKI Sebastian MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS +0.1 -- B.D. Z/3033/19 2019
400 m M
1 1 s 1 48.38 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS I DMP U20 KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2019 2 LDK! 148
2 2 s 1 48.43 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS I DMP U20 ROSTEK William Z/4584/15 2019 2 147
3 3 s 1 49.95 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP II GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
4 4 s 1 51.04 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III DMP U20 WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr # , Z/1136/16 , 2019 LDK! 120
5 6 s 1 55.23 MAĆKAŁA Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/0551/17 2019 4
6 8 s 1 55.55 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
1 5 s 2 54.44 FRANCZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/3923/17 2019 3 LDK!
2 7 s 2 55.26 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0965/17 2019 4 LDK!
3 9 s 2 55.95 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/0958/17 2019 3 LDK!
4 10 s 2 58.54 KUŹNIK Łukasz ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB -- KAMIŃSKI Bartosz Z/3424/19 2019
5 11 s 2 59.54 KURPAS Rafał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- HASIÓW Tomasz Z/0492/15 2019 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:53.06 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK! 139
2 2 s 1 1:55.33 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS II DMP U20 URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3 128
3 3 s 1 1:55.99 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD II KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
4 4 s 1 1:56.76 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS II MATOSZ Wlodzimierz # Z/0254/17 2019 2 LDK!
5 5 s 1 1:57.09 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
6 6 s 1 1:58.38 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS III WOSIEK Jacek Z/2793/15 2019 2
7 7 s 1 2:01.99 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0219/16 2019 3
8 8 s 1 2:02.42 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS IV B.D. Z/5717/18 2019 BEZ LDK!
9 10 s 1 2:03.58 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 94 Sen DS -- B.D. BEZ
10 15 s 1 2:09.34 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS -- MATOSZ Wlodzimierz Z/0393/16 2019 3
  s 1 DNF KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK!
1 9 s 2 2:02.85 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2019 4
2 11 s 2 2:03.93 MAIK Jakub MKS MOS Wrocław 02 U18 DS IV
3 12 s 2 2:04.49 KISIEL Jakub KS SMS Szklarska Poręba 88 Sen DS --
4 13 s 2 2:05.25 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0465/18 2019 4 LDK!
5 14 s 2 2:08.35 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/2988/16 2019 4
6 16 s 2 2:11.75 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2019 4
7 17 s 2 2:16.30 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2019 BEZ
8 18 s 2 2:22.66 BIELICKI Dominik UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/4282/19 2019
3000 m M
1 1 s 1 9:03.28 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB III HASIÓW Tomasz Z/1659/15 2019 3
2 2 s 1 9:04.84 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/1759/18 , 2019 2
3 3 s 1 9:15.39 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB IV DRACZYŃSKI Adam # Z/1234/18 2019 4
4 4 s 1 9:38.28 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/2026/15 2019 3
5 5 s 1 9:50.53 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2019 5 LDK!
6 6 s 1 9:54.86 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 01 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/0932/16 2019 4
7 7 s 1 12:57.78 SZUMACHER Jan MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/1145/19 , 2019 LDK!
  s 1 DNF LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/2586/17 2019 4
110 m pł MŁ M
3 3 s 1 16.97 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 04 U16 DS -1.6 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2019 LDK!
4 4 s 1 20.56 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -1.6 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2019 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.93 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS -1.6 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 16.55 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS -1.6 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
110 m pł M (99.1) M
2 2 s 1 15.47 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -0.4 II DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3 130
3 3 s 1 15.72 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -0.4 III DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 123
110 m pł M
1 1 s 1 15.02 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.4 II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
4 4 s 1 15.73 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.4 II ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2019 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.03 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK! 133
2 2 s 1 57.34 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS III DMP U20 GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 111
3 3 s 1 59.33 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
4 4 s 1 59.44 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS IV DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0872/16 2019 BEZ 100
5 5 s 1 60.02 BŁASZCZYK Gaspar MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV DMP U20 KUBALA Łukasz Z/5360/18 2019 4 97
6 6 s 1 60.38 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2019 5 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 52.82 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS I DMP TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019 129
2 2 s 1 53.51 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS I DMP ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019 119
3 3 s 1 55.83 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS II DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1 128
4 4 s 1 57.68 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS III DMP U20 B.D. Z/2601/15 2019 2 112
5 5 s 1 59.92 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0155/14 2019 3
Tyczka M
1 f 1 4.60 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 1 LDK! 146
2 f 1 4.40 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2019 2 138
3 f 1 4.20 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0930/14 2019 2
4 f 1 4.00 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2019 3
5 f 1 3.80 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U20 DS III DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2019 3 114
6 f 1 2.60 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2019
  f 1 NM MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
W dal M
1 f 1 7.35 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +1.4 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2019 116
2 f 1 6.59 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +1.5 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
3 f 1 6.54 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.3 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2019 3
4 f 1 6.21 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +2.0 IV DMP U20 MACIEJEWSKI Andrzej Z/2868/17 2019 4 90
5 f 1 6.16 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS +1.8 IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3
6 f 1 6.04 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +1.8 IV DMP U20 B.D. Z/1299/18 2019 5 83
7 f 1 5.96 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +0.6 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3
8 f 1 4.97 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +2.1 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 4.13 HASIÓW Szymon ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB +0.9 -- HASIÓW Tomasz Z/1474/19 2019
  f 1 NM CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3921/17 2019 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.49 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 03 U18 DS +0.5 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2019 5 LDK!
2 f 1 12.74 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +1.1 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
3 f 1 12.58 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.1 -- DMP U20 KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3 87
4 f 1 12.49 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2019 4
Dysk (1) M
1 f 1 48.96 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS II ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2019 2 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.98 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2019 2 LDK! 119
2 f 1 37.44 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1235/18 2019 4
3 f 1 37.10 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS IV KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2019 3 LDK!
4 f 1 34.43 ADAMCZYK Krzysztof LKS Polkowice 02 U18 DS -- B.D.
5 f 1 32.63 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/1652/16 2019 BEZ LDK!
6 f 1 32.33 BIERNAT Jan LKS Polkowice 03 U18 DS -- B.D. Z/5325/18 2019 5
7 f 1 30.50 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS -- SZYMAŃSKI Andrzej Z/0723/17 2019 4
8 f 1 30.10 ULIKOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- SZYMAŃSKI Andrzej Z/3790/18 2019
9 f 1 29.26 JÓZEFOWICZ Jakub LKS Polkowice 03 U18 DS -- B.D. Z/5326/18 2019 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.86 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK! 152
2 f 1 36.50 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U20 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2019 2
Dysk (2) M
1 f 1 40.83 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS II SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
Oszczep (600) M
1 f 1 43.61 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2019 2 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 45.90 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS IV DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek Z/1652/16 2019 BEZ LDK! 94
Oszczep (800) M
1 f 1 54.28 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2019 2
2 f 1 35.68 NIEDOŚPIAŁ Marcelin MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -- PRZEORSKI Marek Z/3882/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.269473791122 sekund