Opole 15.06.2019
Otwarte mistrzostwa województwa opolskiego U23 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.26 NOWAK Karolina WLKS Wrocław 97 U23 DS -2.8 -- B.D. Z/0487/13 2019
2 3 s 1 14.06 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -2.8 -- SKRZYDLEWSKI Marek SKRZYDLEWSKI Marek Z/1943/16 2019 BEZ LDK!
3 4 s 1 14.15 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -2.8 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3082/17 2019 4 LDK!
4 5 s 1 14.18 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -2.8 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2019 4 LDK!
5 6 s 1 14.27 ROLSKA Helena WKS ¦l±sk Wrocław 04 U16 DS -2.8 V SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2019 5
6 7 s 1 14.55 GREGULEC Luiza UKS-MOS Opole 05 U16 OP -2.8 -- LACH Magdalena Z/2735/18 2019 5 LDK!
1 2 s 2 13.79 KLESZNO Maja UKS-MOS Opole 06 U14 OP -5.6 IV OWCZAREK Konrad Z/4183/19 2019 LDK!
2 8 s 2 14.73 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -5.6 -- MARCINÓW Jakub LACH Magdalena , Z/1270/16 , 2019 4 LDK!
3 9 s 2 14.74 JURCZAK Maja MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -5.6 --
4 10 s 2 15.56 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -5.6 -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2019 BEZ
5 11 s 2 16.28 SIECZKOWSKA Domonika MMKS Kędzierzyn KoĽle 06 U14 OP -5.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4787/18 2019 BEZ LDK!
6 12 s 2 16.37 PATEROK Julia MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -5.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4067/19 2019 BEZ LDK!
7 13 s 2 16.46 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -5.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2019 BEZ LDK!
200 m K
1 1 s 1 28.63 JASZCZAK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP -4.6 V LACH Magdalena Z/2201/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 28.74 KROK Agnieszka UKS-MOS Opole 04 U16 OP -4.6 V JANAS Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2019 5 LDK!
3 3 s 1 29.33 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -4.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek SKRZYDLEWSKI Marek Z/1943/16 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 29.36 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -4.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 29.70 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -4.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3082/17 2019 4 LDK!
1 6 s 2 30.78 CHOWANEK Oliwia LUKS Namysłów 03 U18 OP -3.1 -- WOLAK Bożena GŁOWACKI Leszek , Z/1555/17 , 2019 3 LDK!
2 7 s 2 33.32 SIECZKOWSKA Domonika MMKS Kędzierzyn KoĽle 06 U14 OP -3.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4787/18 2019 BEZ LDK!
3 8 s 2 33.88 PATEROK Julia MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -3.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4067/19 2019 BEZ LDK!
4 9 s 2 34.30 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -3.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2019 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:23.86 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 99 U23 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2019
2 2 s 1 2:40.90 NAJDEK Ewa MKS Siechnice 98 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0549/17 2019
3 3 s 1 2:45.21 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0365/16 2019 BEZ
4 4 s 1 3:04.38 TARNAWSKA Weronika MKS MOS Wrocław 02 U18 DS --
5 5 s 1 3:11.85 BUSZEWSKA Zuzanna MKS Siechnice 05 U16 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2553/19 2019
1500 m K
1 1 s 1 4:59.68 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/1293/14 2019
2 2 s 1 5:30.69 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/3248/19 2019 69
3 3 s 1 5:31.99 LAKWA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2245/19 2019
4 4 s 1 5:37.79 MURZA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/3247/19 2019
  s 1 DNF PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- WOSIEK Jacek Z/3398/15 2019 3
80 pł K
1 1 s 1 13.15 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS -1.7 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 13.33 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -1.7 IV MARCINÓW Jakub LACH Magdalena , Z/1270/16 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 13.64 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -1.7 IV MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK!
4 9 s 1 13.80 DZIAŁOWSKA Dominika UKS-MOS Opole 04 U16 OP -1.7 IV LACH Magdalena Z/4360/18 2019 5 LDK!
5 5 s 1 13.81 PIˇTEK Karolina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -1.7 V PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2019 5
6 6 s 1 13.83 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP -1.7 V ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian Z/4784/17 2019 3 LDK!
7 7 s 1 14.42 URBAŃCZYK Nicola UKS-MOS Opole 05 U16 OP -1.7 V LACH Magdalena Z/3862/17 2019 5 LDK!
8 8 s 1 14.95 WILCZYŃSKA Magdalena UKS-MOS Opole 04 U16 OP -1.7 -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4389/18 , 2019 4 LDK!
9 4 s 1 14.98 ¦LUSARCZYK Paulina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -1.7 -- LACH Magdalena Z/2840/18 2019 4 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 15.51 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -3.1 II SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
2 2 s 1 16.67 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U20 OP -3.1 III DMP U20 MEHLICH Ronald Z/2036/17 2019 2 107
200 m pł K
1 2 s 1 34.25 DZIAŁOWSKA Dominika UKS-MOS Opole 04 U16 OP -5.5 V LACH Magdalena Z/4360/18 2019 5 LDK!
2 3 s 1 34.42 WOJTAS Marta UKS-MOS Opole 05 U16 OP -5.5 V LACH Magdalena Z/2803/18 2019 5 LDK!
  s 1 DNF GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP -5.5 -- ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian Z/4784/17 2019 3 LDK!
1 1 s 2 33.91 PIˇTEK Karolina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -2.3 IV PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2019 5
2 4 s 2 34.82 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 05 U16 OP -2.3 V DZIUBA Jacek Z/2388/19 2019 LDK!
3 5 s 2 35.58 CZECHOWSKA Sandra LUKS Namysłów 05 U16 OP -2.3 V GŁOWACKI Leszek Z/3727/19 2019 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 64.82 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U23 OP II BU¦KO Przemysław Z/0925/15 2019 2
2 2 s 1 65.65 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP II DMP ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2019 2 85
3 3 s 1 66.91 NOWAK Karolina WLKS Wrocław 97 U23 DS III B.D. Z/0487/13 2019
4 4 s 1 68.97 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/2812/15 2019 2 LDK!
5 5 s 1 74.20 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP -- LACH Magdalena Z/3863/17 2019 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.75 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP I DMP B.D. Z/3660/11 2019 M 123
2 f 1 1.60 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
3 f 1 1.50 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 03 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1556/17 2019 3
4 f 1 1.50 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
5 f 1 1.45 ¦LUSARCZYK Paulina UKS-MOS Opole 05 U16 OP IV LACH Magdalena Z/2840/18 2019 4 LDK!
5 f 1 1.45 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP IV MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK!
7 f 1 1.45 CZECHOWSKA Sandra LUKS Namysłów 05 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/3727/19 2019 LDK!
8 f 1 1.40 MAJ Joanna LUKS Namysłów 05 U16 OP V WOLAK Bożena GŁOWACKI Leszek , Z/3084/19 , 2019 LDK!
9 f 1 1.30 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/0747/16 2019 4 LDK! 55
W dal K
1 f 1 5.35 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS +5.0 III KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4
2 f 1 5.34 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +4.9 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1018/14 2019
3 f 1 5.31 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +3.0 III SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
4 f 1 5.09 KLESZNO Maja UKS-MOS Opole 06 U14 OP +4.1 IV OWCZAREK Konrad Z/4183/19 2019 LDK!
5 f 1 5.02 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS +6.4 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3
6 f 1 4.72 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS +6.4 V KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
7 f 1 4.47 ROLSKA Helena WKS ¦l±sk Wrocław 04 U16 DS +6.3 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2019 5
Trójskok K
1 f 1 11.28 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +4.0 III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
2 f 1 10.54 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS +3.0 IV GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2019 3 LDK!
3 f 1 9.40 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +2.8 -- ZIEMBA Krzysztof Z/0747/16 2019 4 LDK!
4 f 1 9.38 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP +3.7 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.64 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88 104
2 f 1 11.20 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 03 U18 OP III GŁOWACKI Leszek GLOWACKI Leszek , Z/1561/17 , 2019 3
3 f 1 9.50 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 05 U16 OP V GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2019 LDK!
4 f 1 9.38 GREGULEC Luiza UKS-MOS Opole 05 U16 OP V LACH Magdalena Z/2735/18 2019 5 LDK!
5 f 1 8.59 WO¬NICZKA Zuzanna LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2771/18 , 2019 5 LDK!
6 f 1 6.65 WILCZYŃSKA Magdalena UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4389/18 , 2019 4 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.10 KOREJBA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/1083/19 2019 BEZ LDK!
2 f 1 26.35 HUZAR Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP V OSIEWACZ Stefan Z/2779/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 24.77 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 05 U16 OP V GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2019 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 32.18 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 03 U18 OP III GŁOWACKI Leszek GLOWACKI Leszek , Z/1561/17 , 2019 3
2 f 1 30.91 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV DMP U20 NALEPA Marek Z/2559/19 2019 4 102
3 f 1 27.14 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP IV DMP U20 NALEPA Marek NALEPA Marek Z/4000/17 2019 4 88
4 f 1 26.24 STRZEMPEK Agnieszka MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -- DOMIN Adam Z/0251/16 2019 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 38.25 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/1225/17 2019 4 LDK!
2 f 1 33.84 DYL Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 04 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/5458/18 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 24.04 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2019 LDK!
4 f 1 22.96 WO¬NICZKA Zuzanna LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2771/18 , 2019 5 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 38.06 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2019 3
Oszczep (500) K
1 f 1 31.15 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK!
2 f 1 27.12 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/4000/17 2019 4
3 f 1 27.05 NOWAK Nadia LUKS Namysłów 04 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2695/18 2019 3 LDK!
4 f 1 26.92 LIZAK Karolina WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0681/18 2019 5
5 f 1 21.64 LACH Alicja UKS-MOS Opole 06 U14 OP -- OWCZAREK Konrad Z/0206/19 2019 5 LDK!
6 f 1 20.18 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3
7 f 1 19.20 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
8 f 1 14.78 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4
100 m M
1 1 s 1 11.39 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP -3.9 III DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1 73
2 2 s 1 11.94 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -3.9 IV MARCINÓW Ryszard Z/3527/19 2019
3 3 s 1 11.95 KRY¦ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -3.9 IV SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2019 3
4 4 s 1 12.58 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP -3.9 -- MARCINÓW Ryszard Z/2423/17 2019 3
5 5 s 1 12.66 ZABŁUDOWSKI Oliwier UKS-MOS Opole 05 U16 OP -3.9 V JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/3032/19 , 2019 LDK!
6 6 s 1 12.84 CZERNIEC Dominik UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U20 OP -3.9 -- MEHLICH Ronald Z/2042/17 2019 3
7 7 s 1 12.93 DANIEL Hieronim UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U20 OP -3.9 -- MEHLICH Ronald Z/2043/17 2019 BEZ
8 8 s 1 13.63 JAGLARZ Adam MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -3.9 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4363/18 2019 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 24.32 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD -4.9 IV URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2019 3
2 2 s 1 24.48 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U20 OP -4.9 -- DZIUBA Jacek Z/0971/16 2019 2 LDK!
3 3 s 1 27.25 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 05 U16 LD -4.9 -- URBANIAK Jarosław Z/5165/18 2019 5
400 m M
1 1 s 1 52.20 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/0971/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 53.82 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1558/17 2019 4
3 3 s 1 54.00 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD IV URBANIAK Jarosław Z/0175/17 2019 4
4 4 s 1 57.57 WALCZAK Adam UKS Komar Strzelce Opolskie 03 U18 OP -- B.D. Z/0632/19 2019
5 5 s 1 58.96 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 03 U18 OP -- SZCZUŻEWSKI Andrzej B.D. , Z/0633/19 , 2019 LDK!
6 6 s 1 59.58 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 05 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/5165/18 2019 5
800 m M
1 1 s 1 2:01.83 BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 Sen OP III DMP MARCINÓW Ryszard B.D. Z/3658/11 2019 2 40
2 2 s 1 2:21.22 PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2019 4
3000 m M
1 1 s 1 9:45.96 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/1870/19 2019 BEZ
2 2 s 1 9:47.06 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/2609/15 2019 4
3 3 s 1 10:14.16 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2244/19 2019
  s 1 DNF JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2019 2
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 18.06 WIECZOREK Łukasz UKS-MOS Opole 04 U16 OP -3.1 V ŻYŻYK Genowefa Z/4201/18 2019 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.98 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -3.1 IV DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2019 3 103
2 2 s 1 16.07 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -3.1 IV ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019
3 3 s 1 16.21 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -3.1 IV DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK! 95
4 4 s 1 17.56 SZEWERA Paweł PZWLA Toruń 73 Masters KP -3.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/1320/19 2019 BEZ
110 m pł M (99.1) M
2 2 s 1 19.44 GDALEWSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -3.1 -- DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/2999/15 2019 3 54
110 m pł M
1 1 s 1 18.71 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -3.1 -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019
400 m pł J MŁ M
1 2 s 2 56.11 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3 123
2 3 s 2 57.15 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP III ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK!
3 5 s 2 59.62 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/1399/18 2019 5
4 6 s 2 62.66 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019 77
400 m pł M
1 1 s 1 55.45 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/2890/18 2019 2 95
2 4 s 1 59.62 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP -- DMP ZIEMBA Krzysztof Z/0984/13 2019 2 52
3 7 s 1 63.75 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP -- DMP U20 NALEPA Marek Z/2404/17 2019 3 76
  s 1 DNF SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP -- DMP OLSZAŃSKI Paweł Z/1662/12 2019 2
Wzwyż M
1 f 1 1.91 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2019 1
2 f 1 1.91 PASTUSZKA Eryk LUKS Namysłów 01 U20 OP III GŁOWACKI Leszek Z/1767/17 2019
3 f 1 1.91 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/1553/17 2019 4
4 f 1 1.87 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2019 3
5 f 1 1.83 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS III SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019
W dal M
1 f 1 5.98 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD +4.0 IV URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2019 3
2 f 1 5.98 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +3.2 IV LACH Magdalena Z/1351/17 2019 4 LDK!
3 f 1 5.56 SZEWERA Paweł PZWLA Toruń 73 Masters KP +4.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/1320/19 2019 BEZ
4 f 1 5.05 JAGLARZ Adam MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +3.9 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4363/18 2019 BEZ LDK!
  5.90 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD +2.0 IV URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2019 3
Trójskok M
1 f 1 14.98 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +3.6 I DMP OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2019 1 109
2 f 1 13.37 MIKU¦KIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP +5.0 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2019 3
3 f 1 13.01 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +2.7 IV MARCINÓW Ryszard Z/3527/19 2019
4 f 1 12.09 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +4.0 -- LACH Magdalena Z/1351/17 2019 4 LDK!
5 f 1 11.83 SŁABOSZ Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +5.5 -- ZIEMBA Krzysztof ZIEMBA Krzysztof , Z/1350/17 , 2018 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.73 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK!
2 f 1 16.60 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK! 133
3 f 1 14.77 PEŁKA Dawid WLKS Wrocław 02 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/4397/19 2019
4 f 1 14.24 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP III BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2019 2 LDK!
5 f 1 12.53 SOPA Mateusz UKS-MOS Opole 04 U16 OP IV JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/2914/18 , 2019 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 17.19 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP B.D. Z/3386/11 2019 1 140
2 f 1 14.12 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOKOT Zdzisław Z/3676/19 2019 2
3 f 1 12.40 WALCZAK Marek niestowarzyszony 80 Masters III
4 f 1 12.31 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 97 U23 OP III
Dysk (1) M
1 f 1 40.60 SOPA Mateusz UKS-MOS Opole 04 U16 OP IV JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/2914/18 , 2019 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.60 KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2019 2 LDK!
2 f 1 42.17 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP III BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2019 2 LDK!
3 f 1 36.14 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP IV DMP U20 NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2 96
4 f 1 26.86 WOJDYŁA Karol UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -- B.D. Z/0635/19 2019
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.25 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS II STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
2 f 1 46.32 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP II GŁOWACKI Leszek Z/3320/15 2019 1
Dysk (2) M
1 f 1 46.94 GIBASZEK Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS I KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
2 f 1 42.31 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOKOT Zdzisław Z/3676/19 2019 2
Młot (5) M
1 f 1 46.87 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2019 4 LDK!
2 f 1 43.79 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 02 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2019 3 LDK!
3 f 1 31.84 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2019 LDK!
4 f 1 31.18 MˇKOSZ Gabriel LUKS MGOKSiR Korfantów 04 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/4424/18 2019 LDK!
5 f 1 23.21 NOWAK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 04 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4422/18 2019 BEZ LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 53.08 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław B.D. Z/0958/14 2019
Oszczep (600) M
1 f 1 32.88 GUŻENDA Kajetan LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4794/19 2019
Oszczep (700) M
1 f 1 40.75 MISIAK Adam UKS przy SP Międzybórz 02 U18 DS -- NALEPA Marek Z/2492/17 2019 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 57.41 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS II STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.0999691486359 sekund