Warszawa 15 - 16.06.2019
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.99 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -1.0 I DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2 130
2 2 e 1 12.13 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -1.0 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
3 3 e 1 12.31 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -1.0 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
4 4 e 1 12.33 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -1.0 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019
5 5 e 1 12.36 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -1.0 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
6 6 e 1 12.54 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -1.0 II BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
7 7 e 1 12.63 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -1.0 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
8 10 e 1 12.68 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.0 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 126
1 9 e 2 12.67 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -1.0 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
2 12 e 2 12.75 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ -1.0 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
3 13 e 2 12.76 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -1.0 III DMP BHEBHE Urszula B.D. Z/1971/11 2019 2 85
4 14 e 2 12.80 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -1.0 III JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3
5 16 e 2 12.83 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -1.0 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK! 119
6 18 e 2 12.88 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -1.0 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2019 2
7 20 e 2 12.90 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -1.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2
8 21 e 2 12.91 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.0 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
1 8 e 3 12.66 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.5 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0163/16 2019 2 LDK! 127
2 11 e 3 12.69 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.5 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
3 15 e 3 12.82 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ +0.5 III KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2019 2
4 17 e 3 12.88 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.5 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
5 19 e 3 12.90 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.5 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/5095/18 2019 5 LDK!
6 22 e 3 12.94 NOWAK Natalia UKS Technik Radom 04 U16 MZ +0.5 III BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2019 2 LDK!
7 25 e 3 12.99 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ +0.5 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2019 4
1 26 e 4 13.17 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ -0.7 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
2 27 e 4 13.19 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.7 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
3 28 e 4 13.29 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -0.7 IV ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2019 5
4 29 e 4 13.39 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ -0.7 IV OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
5 30 e 4 13.40 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -0.7 IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
6 31 e 4 13.43 WIŚNIEWSKA Ewa OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.7 IV DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2314/17 2019 4 LDK! 94
7 32 e 4 13.43 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.7 IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
8 40 e 4 13.63 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -0.7 IV KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
1 36 e 5 13.55 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -0.9 IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3460/17 , 2019 5 LDK!
2 38 e 5 13.57 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -0.9 IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2019 4 LDK! 89
3 39 e 5 13.57 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ -0.9 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2019 5
4 42 e 5 13.65 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN -0.9 IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3459/17 , 2019 4 LDK!
5 44 e 5 13.70 KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.9 IV BALCERZAK Piotr Z/0151/19 2019 LDK!
6 46 e 5 13.77 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -0.9 IV B.D. Z/3546/19 2019
7 48 e 5 13.80 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.9 IV OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2019 4
8 53 e 5 13.97 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ -0.9 V ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
1 35 e 6 13.48 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -0.2 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
2 37 e 6 13.56 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -0.2 IV PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2019 5 LDK!
3 43 e 6 13.67 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.2 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1462/19 2019 86
4 47 e 6 13.78 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.2 IV DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2930/17 2019 4 LDK! 82
5 49 e 6 13.82 MIRGOS Monika UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ -0.2 -- B.D. Z/0567/19 2019
6 51 e 6 13.93 KULCZYŃSKA Kinga AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -0.2 V B.D. Z/3633/18 2019
7 55 e 6 14.03 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ -0.2 V KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2019 5 LDK!
8 56 e 6 14.04 NEUMANN Sophia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.2 V RADKIEWICZ Przemysław Z/4187/19 2019 LDK!
1 33 e 7 13.44 ADAMSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ +1.6 IV RĄCZKA Paweł Z/5569/18 2019 5 LDK!
2 34 e 7 13.45 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +1.6 IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1372/19 2019 LDK!
3 41 e 7 13.64 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.6 IV SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2019 5 LDK!
4 45 e 7 13.71 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.6 IV OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2019 4
5 50 e 7 13.83 CWALINA Izabela UKS Otrębusy 03 U18 MZ +1.6 -- GOLJANEK Janusz Z/3624/19 2019
6 52 e 7 13.93 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.6 V GAWENDA Andrzej Z/0149/19 2019 LDK!
7 57 e 7 14.16 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
8 58 e 7 14.40 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.6 -- B.D. Z/3635/18 2019 BEZ
1 59 e 8 14.49 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -1.4 V BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2019 5
2 61 e 8 14.74 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -1.4 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
3 62 e 8 14.89 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -1.4 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2019 BEZ LDK!
4 63 e 8 14.92 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -1.4 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
5 64 e 8 15.01 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -1.4 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
6 65 e 8 15.31 CELIŃSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -1.4 -- DMP U20 B.D. Z/0370/19 2019 50
1 23 e 9 12.95 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -0.5 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
2 24 e 9 12.98 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Masters MZ -0.5 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2019 2
3 54 e 9 14.03 WYRZYKOWSKA Julia UKS Melo Błonie 04 U16 MZ -0.5 V GAWRYJOLEK Slawomir Z/3514/18 2019
4 60 e 9 14.58 RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 05 U16 MZ -0.5 -- BOGUCKI Michał Z/3910/19 2019
5 66 e 9 16.46 RYNKIEWICZ Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.5 -- B.D. Z/3666/19 2019
6 67 e 9 17.12 MICHALSKA Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.5 -- B.D. Z/3367/19 2019
1 f 1 12.44 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.4 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
2 f 1 12.50 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -0.4 II JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3
3 f 1 12.87 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.4 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
4 f 1 13.05 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.4 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
5 f 1 13.10 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ -0.4 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2019 4
1 f 2 12.52 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.4 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 133
2 f 2 12.62 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ -0.4 II KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2019 2
3 f 2 12.93 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -0.4 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
4 f 2 13.18 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -0.4 III ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2019 5
5 f 2 13.21 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ -0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
6 f 2 13.30 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.4 IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
1 f 3 12.10 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +0.4 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
2 f 3 12.21 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.4 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
3 f 3 12.29 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +0.4 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019
4 f 3 12.55 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +0.4 II BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
5 f 3 12.69 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +0.4 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK! 126
6 f 3 12.74 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.4 II DMP BHEBHE Urszula B.D. Z/1971/11 2019 2 86
7 f 3 12.76 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.4 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0163/16 2019 2 LDK! 122
8 f 3 12.79 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ +0.4 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2019 3
400 m K
1 1 s 1 55.63 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP I DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0082/16 2019 1 152
2 2 s 1 56.88 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2 140
3 3 s 1 57.22 SAMORDAK Magdalena UKS Młodzik Warszawa # 98 U23 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert , Z/1604/19 , 2019
4 4 s 1 57.40 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2019 1 LDK!
5 6 s 1 58.75 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2019 2 LDK! 124
6 7 s 1 58.81 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD II WARDASZKA Andrzej Z/2839/15 2019 3
7 8 s 1 58.88 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ II JOBT Andrzej Z/5364/15 2019 2
8 10 s 1 60.13 SĘKOWSKA Natalia Mazovia ProActiv Ciechanów # 02 U18 MZ III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0524/16 , 2019 LDK!
1 9 s 2 59.66 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
2 11 s 2 60.28 MIZAK Justyna UMKS Junior Pionki 95 Sen MZ III SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek BEZ
3 12 s 2 60.35 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3
4 13 s 2 60.80 CZERSKA Małgorzata UKS Orlik Pionki 95 Sen MZ III SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek BEZ
5 14 s 2 60.83 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2019 3
6 17 s 2 61.70 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ III KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
7 18 s 2 61.85 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3 100
8 19 s 2 61.92 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2019 3 99
1 15 s 3 61.24 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2019 3
2 21 s 3 62.22 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
3 22 s 3 62.73 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2019
4 23 s 3 63.08 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
5 24 s 3 63.58 LEŚNIK Zofia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV B.D. Z/2293/19 2019
6 26 s 3 63.94 DZIK Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2260/18 2019 5 LDK!
7 29 s 3 65.57 MALINOWSKA Urszula UKS Kusy Warszawa 03 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/2712/17 2019 3 LDK!
8 30 s 3 65.87 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3894/15 2019 4
1 16 s 4 61.60 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ III RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
2 20 s 4 62.14 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2019 2
3 25 s 4 63.87 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2019 4
4 27 s 4 64.80 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 04 U16 MZ V B.D. Z/2180/19 2019
5 31 s 4 66.67 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ V B.D. Z/2108/19 2019
6 37 s 4 70.66 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2019 BEZ
7 38 s 4 75.74 MULTAN Magdalena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2762/19 2019
1 5 s 5 57.42 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
2 28 s 5 65.43 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/2104/19 2019
3 32 s 5 66.82 LICHOTA Natalia AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej TOPOLEWSKI Maciej Z/0308/19 2019
4 33 s 5 67.65 LEWANDOWSKA Nastazja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2836/19 2019
5 34 s 5 68.49 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/2106/19 2019
6 35 s 5 68.53 NIEBUDEK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/2107/19 2019
7 36 s 5 69.86 MADAJCZAK Aleksandra BKS Wataha Warszawa 05 U16 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2293/18 2019 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:34.65 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
2 s 1 4:52.10 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ III WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
3 s 1 4:55.64 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III DMP DMP U20 ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2019 4 51 101
4 s 1 4:56.34 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 Sen MZ III PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2019 3
5 s 1 5:04.70 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK!
6 s 1 5:45.30 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2019 BEZ
7 s 1 6:07.25 KOPCZYŃSKA Natalia SSA Legia 1926 Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2197/19 2019
80 pł K
1 e 1 12.70 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -1.0 III RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2019 3 LDK!
2 e 1 13.50 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -1.0 IV BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2019 5
3 e 1 13.58 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -1.0 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2019 4
4 e 1 14.02 KUCIEWICZ Amelia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -1.0 V WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2019 LDK!
5 e 1 14.49 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -1.0 V B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2019 4 LDK!
6 e 1 14.86 RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 05 U16 MZ -1.0 -- BOGUCKI Michał Z/3910/19 2019
7 e 1 14.88 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -1.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
8 e 1 15.10 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -1.0 -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2019 BEZ LDK!
1 f 1 12.69 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +0.3 III RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2019 3 LDK!
2 f 1 13.60 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +0.3 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2019 4
3 f 1 13.79 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +0.3 IV BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2019 5
4 f 1 14.30 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +0.3 V B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2019 4 LDK!
5 f 1 15.28 RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 05 U16 MZ +0.3 -- BOGUCKI Michał Z/3910/19 2019
6 f 1 15.59 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +0.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
7 f 1 15.80 KUCIEWICZ Amelia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +0.3 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2019 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 61.05 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
2 2 s 1 61.77 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2019 1
3 3 s 1 62.43 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
4 4 s 1 63.14 GRYC Anna Maria AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ II DMP B.D. Z/3062/15 2019 105
5 5 s 1 70.79 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2019 4 LDK!
6 6 s 1 70.98 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2019 4 LDK!
7 7 s 1 73.01 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
Tyczka K
1 f 1 3.70 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2019 1 163
W dal K
1 f 1 5.48 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +0.2 II DMP CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2 91
2 f 1 5.25 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.3 III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
3 f 1 5.17 GRANOWSKA Pola UKS Melo Błonie 03 U18 MZ 0.0 III GAWRYJOLEK Slawomir Z/3003/17 2019 3
4 f 1 5.01 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ -0.1 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2019 4
5 f 1 4.97 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +0.2 IV DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3221/19 2019 BEZ 58 79
6 f 1 4.82 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.1 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2019 4 LDK!
7 f 1 4.71 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +0.4 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
8 f 1 4.69 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN -0.1 V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3459/17 , 2019 4 LDK!
9 f 1 4.68 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
10 f 1 4.60 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.1 -- OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2019 4
11 f 1 4.47 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2019 5 LDK!
12 f 1 4.46 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.5 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 4.46 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -0.1 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
14 f 1 4.33 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.6 -- DMP U20 RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 56
15 f 1 4.27 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.5 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
16 f 1 4.10 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
17 f 1 4.08 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ +0.5 -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
18 f 1 4.06 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -0.9 -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1372/19 2019 LDK!
19 f 1 3.83 CELIŃSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- B.D. Z/0370/19 2019
1 f 2 5.59 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -0.9 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
2 f 2 5.58 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ -0.4 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
3 f 2 5.44 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ +0.2 II KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
4 f 2 5.29 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U23 PD 0.0 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2019 2 78
5 f 2 5.09 OLECHNO Kinga UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +0.1 IV WOJSZKO Krzysztof Z/2002/17 2019 3
6 f 2 5.05 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -0.3 IV RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
Kula (3) K
1 f 1 13.66 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2019 4
2 f 1 12.12 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
3 f 1 7.89 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
Kula (4) K
1 f 1 15.77 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I DMP OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2019 146
2 f 1 12.87 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I DMP OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1 106
Młot (3) K
1 f 1 46.33 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2019 2 LDK! 115
2 f 1 45.22 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2019 4 111
3 f 1 36.46 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2266/18 2019 5 84
Oszczep (500) K
1 f 1 43.33 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD II WOJNA Cezary Z/3069/17 2019 1
2 f 1 39.70 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK! 108
3 f 1 37.35 STOKOWSKA Wiktoria UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD III KALINOWSKI Paweł WOJNA Cezary WOJNA Cezary , Z/3635/17 , 2019 LDK!
4 f 1 30.48 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
5 f 1 24.53 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0362/17 2019 3
6 f 1 16.60 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
Oszczep (600) K
1 f 1 41.51 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
2 f 1 33.88 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV KRUKOWSKI Michał Z/3626/18 2019 2
3 f 1 33.54 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
4 f 1 32.36 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4005/15 2019 4
5 f 1 19.20 KOZŁOWSKA Anna MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/1759/15 2019 BEZ LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.79 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ -0.1 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 2 e 1 10.94 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -0.1 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
3 3 e 1 10.97 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -0.1 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
4 5 e 1 11.21 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.1 II BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2
5 7 e 1 11.22 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -0.1 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2 85
6 9 e 1 11.27 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -0.1 II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
7 14 e 1 11.50 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U18 WP -0.1 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2019 2
8 17 e 1 11.55 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -0.1 III BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
1 4 e 2 11.16 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.3 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1
2 6 e 2 11.22 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.3 II CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
3 8 e 2 11.23 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.3 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0440/19 2019 3 125
4 10 e 2 11.37 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP -0.3 III DMP U20 OLCZYK Stanisław B.D. Z/0089/15 2019 2 LDK! 117
5 11 e 2 11.39 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.3 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 116
6 12 e 2 11.43 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -0.3 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
7 19 e 2 11.59 ZAMIATOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.3 III KENSIK Rafał OLCZYK Stanisław , Z/0761/16 , 2019 4 LDK!
8 23 e 2 11.75 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD -0.3 III WASIAK Jarosław Z/1357/17 2019 2
1 13 e 3 11.43 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -1.4 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
2 15 e 3 11.50 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -1.4 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
3 16 e 3 11.53 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -1.4 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2019 3
4 18 e 3 11.57 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -1.4 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
5 20 e 3 11.62 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -1.4 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
6 21 e 3 11.65 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -1.4 III DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/0193/12 2019 2 57
7 22 e 3 11.73 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.4 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 99
8 27 e 3 11.92 SZYMAŃSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -1.4 IV OLCZYK Stanisław Z/3038/17 2019 4
1 24 e 4 11.76 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 01 U20 MZ +0.2 IV ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2019 3
2 25 e 4 11.80 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.2 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1029/17 , 2019 4 LDK!
3 28 e 4 11.95 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.2 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
4 29 e 4 11.96 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.2 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
5 30 e 4 11.97 PAWLAK Patryk MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD +0.2 IV WASIAK Jarosław Z/1873/15 2019 4
6 33 e 4 12.03 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +0.2 IV KRAWCZAK Andrzej Z/0226/18 2019 5
7 37 e 4 12.22 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U18 PD +0.2 -- FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0032/17 , 2019 LDK!
8 45 e 4 12.35 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +0.2 -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2019 4
1 26 e 5 11.89 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -2.3 IV BUSZTA Stanisław Z/1188/18 2019 4
2 32 e 5 12.00 MOROZ Robert OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -2.3 IV GAWENDA Andrzej Z/2761/19 2019
3 35 e 5 12.15 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -2.3 IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
4 38 e 5 12.28 BANACH Piotr RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -2.3 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2019 LDK!
5 40 e 5 12.29 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -2.3 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
6 47 e 5 12.43 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -2.3 -- BŁASIŃSKI Artur Z/0385/17 2019 BEZ LDK!
7 48 e 5 12.46 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -2.3 V B.D. Z/0387/19 2019
  e 5 DQ KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -2.3 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK!
1 41 e 6 12.29 SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -1.1 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2019 5
2 43 e 6 12.31 WITANOWSKI Adrian OKS Start Otwock 03 U18 MZ -1.1 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3933/19 2019
3 46 e 6 12.39 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -1.1 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
4 49 e 6 12.54 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -1.1 V BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ
5 50 e 6 12.61 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -1.1 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
6 51 e 6 12.64 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -1.1 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4 70
7 52 e 6 12.75 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -1.1 V BARSKA Jolanta Z/3524/16 2019 4 LDK!
8 53 e 6 12.76 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -1.1 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4852/18 2019 BEZ
1 31 e 7 11.99 MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ +0.1 IV B.D. Z/5554/18 2018 4
2 34 e 7 12.13 ZAWADZKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +0.1 IV CUCH Tadeusz # Z/0433/19 2019
3 39 e 7 12.28 PIOTROWSKI Adrian UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.1 -- BARSKA Jolanta
4 54 e 7 12.88 MARCINIAK Szymon KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3748/19 2019 LDK!
5 56 e 7 13.91 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ +0.1 -- JENDRYCH Marek B.D. , Z/0302/19 , 2019 BEZ LDK!
1 36 e 8 12.20 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -1.1 IV BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2019 3 LDK!
2 42 e 8 12.30 FILIPOWICZ Marcin RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -1.1 -- TRZOS Leszek
3 44 e 8 12.31 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -1.1 -- SOBOWIEC Bartosz Z/1184/17 2019 3
4 55 e 8 13.38 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ -1.1 -- B.D. Z/2179/19 2019
5 57 e 8 16.68 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław UKS Clan Ostrołęka 49 Masters MZ -1.1 -- PIERZCHAŁA Halina # Z/4306/19 2019
1 f 1 10.88 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +0.3 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 f 1 11.19 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.3 II CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
3 f 1 11.29 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.3 II BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2
4 f 1 11.38 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.3 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
5 f 1 11.86 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 01 U20 MZ +0.3 IV ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2019 3
6 f 1 12.01 PAWLAK Patryk MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD +0.3 IV WASIAK Jarosław Z/1873/15 2019 4
7 f 1 12.07 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +0.3 IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
1 f 2 11.37 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +0.5 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
2 f 2 11.38 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.5 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 116
3 f 2 11.45 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.5 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 112
4 f 2 11.65 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD +0.5 III WASIAK Jarosław Z/1357/17 2019 2
5 f 2 11.75 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.5 III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
6 f 2 11.75 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.5 III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1029/17 , 2019 4 LDK!
7 f 2 11.92 MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ +0.5 IV B.D. Z/5554/18 2018 4
1 f 3 10.90 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -0.1 I BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
2 f 3 11.16 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -0.1 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2 90
3 f 3 11.24 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -0.1 II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
4 f 3 11.36 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.1 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0440/19 2019 3 118
5 f 3 11.37 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.1 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
6 f 3 11.42 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP -0.1 III DMP U20 OLCZYK Stanisław B.D. Z/0089/15 2019 2 LDK! 114
7 f 3 11.47 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -0.1 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
400 m M
1 1 s 1 49.14 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ II RADKE Karol Z/1764/13 2019 BEZ
2 2 s 1 49.17 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK! 140
3 3 s 1 49.43 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD II DMP SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2019 2 98
4 4 s 1 49.64 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ II SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 49.80 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
6 7 s 1 50.49 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ II JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
7 16 s 1 51.88 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ III B.D. Z/0546/19 2019
8 20 s 1 52.36 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3 106
1 6 s 2 50.38 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0446/15 2019 2
2 8 s 2 50.89 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2019 3
3 12 s 2 51.21 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
4 13 s 2 51.43 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III DMP DMP U20 DĄBKOWSKI Przemysław Z/1589/17 2019 68 116
5 14 s 2 51.60 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4 114
6 18 s 2 52.21 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2019 3
7 26 s 2 53.60 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2019 3 LDK! 95
8 28 s 2 53.85 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U20 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2019 4
1 10 s 3 51.16 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1530/19 2019 3 LDK!
2 11 s 3 51.20 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2019 3
3 15 s 3 51.82 WYSZOMIRSKI Patryk AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KĘDZIORA Robert # Z/1364/18 2019
4 17 s 3 52.14 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1028/17 , 2019 3 LDK!
5 19 s 3 52.23 ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ III RADKE Karol Z/0761/15 2019 BEZ LDK!
6 22 s 3 52.96 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U20 PD IV NAZARKIEWICZ Robert Z/2039/15 2019 3
7 30 s 3 54.40 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01 U20 PD IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3664/18 2019 4
1 21 s 4 52.54 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 01 U20 MZ III SZYMBORSKI Krzysztof Z/2127/17 2019 4
2 23 s 4 53.19 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
3 24 s 4 53.49 KARWOWSKI Krystian MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2019 4
4 25 s 4 53.50 RACZYŁO Damian AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3063/15 2019
5 27 s 4 53.79 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019
6 29 s 4 54.32 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2019 4
7 32 s 4 55.36 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0385/17 2019 BEZ LDK! 80
8 33 s 4 55.74 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
1 34 s 5 56.59 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2019 LDK!
2 35 s 5 56.60 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0563/19 2019
3 37 s 5 57.71 MRÓZ Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/1954/18 2019 LDK!
4 38 s 5 58.00 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
5 40 s 5 58.54 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2019 BEZ
6 44 s 5 60.24 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 80 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2019 BEZ
1 36 s 6 57.02 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0396/19 2019 BEZ
2 41 s 6 59.15 MARCINIAK Szymon KS Lider Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3748/19 2019 LDK!
3 43 s 6 60.15 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
4 46 s 6 61.05 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ -- ORZESZEK Krzysztof Z/2900/19 2019
5 47 s 6 62.89 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/2101/19 2019
6 49 s 6 67.49 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2019 BEZ
1 9 s 7 51.05 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN III DMP U20 ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Kazimierz , Z/1096/17 , 2019 2 LDK! 120
2 31 s 7 55.28 SZAŁAS Stanisław GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0339/18 2019 5
3 39 s 7 58.18 KOWALCZYK Jakub KS Czempion Warszawa # 05 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4730/19 2019
4 42 s 7 59.75 FEBERT Jacek GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0328/17 2019 BEZ
5 45 s 7 60.60 PAŚNICKI Albert GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/1007/19 2019
6 48 s 7 63.71 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/2105/19 2019
1500 m M
1 1 s 1 4:01.18 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN II B.D. B.D. LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/1738/13 , 2019
2 2 s 1 4:01.45 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
3 3 s 1 4:01.90 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II DMP U20 TRZOS Leszek Z/2174/15 2019 3 120
4 4 s 1 4:03.04 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2019 3
5 5 s 1 4:03.92 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2019 3
6 6 s 1 4:04.64 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2019 2
7 7 s 1 4:06.84 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ III B.D. Z/1994/19 2019 4 LDK!
8 8 s 1 4:10.28 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2019 3 LDK!
9 10 s 1 4:10.64 FRELIK Karol LKS Osuchów 92 Sen MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2993/11 2019 3
10 11 s 1 4:14.75 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
11 12 s 1 4:18.46 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV DMP U20 B.D. Z/0283/19 2019 89
  s 1 DNF MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2019
1 9 s 2 4:10.46 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
2 13 s 2 4:19.92 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2019 3 LDK!
3 14 s 2 4:20.84 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
4 15 s 2 4:22.68 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2019 4
5 16 s 2 4:30.39 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ 73
6 17 s 2 4:33.45 SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1877/18 2019 5 LDK!
7 18 s 2 4:35.26 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD -- BRYNDA Marcin B.D. , Z/1680/17 , 2019 BEZ LDK!
8 19 s 2 4:36.97 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0332/17 2019 4
9 20 s 2 4:38.03 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/3610/18 2019 5
10 21 s 2 4:49.54 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
11 22 s 2 5:18.38 ROSZKOWSKI Łukasz MKS Juvenia Białystok 88 Sen PD -- B.D. Z/2557/18 2019
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.07 MAŁECKI Adrian MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2019 3 LDK!
2 s 1 56.27 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ III RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
3 s 1 59.28 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2019 3 LDK! 100
4 s 1 61.20 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
5 s 1 62.75 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 51.95 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 Sen PD I B.D. Z/3483/11 2019
2 2 s 1 52.89 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
3 3 s 1 53.12 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ I DMP B.D. B.D. Z/3078/15 2019 125
4 4 s 1 54.98 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ II B.D. Z/1122/14 2019 2 LDK!
1 5 s 2 55.27 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Masters MZ II ADAMCZYK Grzegorz B.D. Z/3910/11 2019 3
2 6 s 2 55.61 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2019 3
3 7 s 2 56.89 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ III B.D. Z/0638/18 2019 3 LDK!
4 8 s 2 63.00 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/3676/16 2019 4 LDK! 81
Wzwyż M
1 f 1 2.07 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ II NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2019 2 LDK!
2 f 1 2.00 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/1008/14 2019 99
3 f 1 1.65 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/2674/16 2019 BEZ
4 f 1 1.55 NOWICKI Olaf kacper MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4044/19 2019
5 f 1 1.55 LIS Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/1038/19 2019
6 f 1 1.30 MIANOWSKI Dawid GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0340/18 2019 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.70 PIWOWARSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii B.D. Z/1588/14 2019 120
2 f 1 4.60 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii Z/1278/13 2019 113
3 f 1 4.60 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2019 1 113
4 f 1 4.60 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP I B.D. B.D. # Z/0579/15 2019
5 f 1 4.40 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
6 f 1 3.70 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III DMP U20 B.D. Z/4815/18 2019 4 110
7 f 1 3.70 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2019 2 110
8 f 1 3.10 MOROZ Robert OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2761/19 2019 87
  f 1 NM KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- B.D. Z/1200/13 2019 2
W dal M
1 f 1 7.31 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +0.2 I DMP ŁUKASIAK Michał Z/0628/15 2019 1 113
2 f 1 7.26 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD -0.4 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1 109
3 f 1 6.89 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.3 II BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
4 f 1 6.82 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -0.8 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2019 2 79 121
5 f 1 6.52 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +0.3 III DMP U20 ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2019 4 105
6 f 1 6.49 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -0.2 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ 60 104
7 f 1 6.32 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ +0.4 III MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2019 3
8 f 1 3.16 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław UKS Clan Ostrołęka 49 Masters MZ -0.1 -- PIERZCHAŁA Halina # Z/4306/19 2019
1 f 2 6.35 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.2 III DMP DMP U20 BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2019 2 LDK! 52 97
2 f 2 6.21 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -1.1 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3772/19 2019
3 f 2 6.03 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -1.4 IV KUBIK Ilona Z/1362/18 2019 4
4 f 2 5.88 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -0.1 V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK!
5 f 2 5.43 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ +0.2 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
6 f 2 4.71 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.2 -- DMP U20 B.D. Z/0282/19 2019 46
7 f 2 4.57 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.8 -- B.D. Z/2516/19 2019
Kula (4) M
1 f 1 10.35 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław UKS Clan Ostrołęka 49 Masters MZ -- PIERZCHAŁA Halina # Z/4306/19 2019
Kula (5) M
1 f 1 13.85 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ III GĄSIEWSKI Artur RADKE Karol RADKE Karol , Z/2737/17 , 2019 LDK!
2 f 1 10.55 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2019 4 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.18 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 B.D. Z/4325/15 2019 1 154
2 f 1 14.58 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2 126
3 f 1 14.10 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U20 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2019 2
4 f 1 12.68 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2310/16 2019 3
Kula (7.26) M
1 f 1 16.33 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
Młot (5) M
1 f 1 50.64 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
Młot (6) M
1 f 1 53.32 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/2530/16 2019 2 130
2 f 1 46.78 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4224/15 2019 4
Młot (7.26) M
1 f 1 70.72 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2019 M 162
Oszczep (500) M
1 f 1 36.87 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 07 U14 MZ -- KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 47.68 GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1602/16 , 2019 4 LDK! 98
2 f 1 42.77 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
3 f 1 41.76 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ V ORZESZEK Krzysztof Z/5570/18 2019
4 f 1 41.43 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2019 3 LDK! 82
5 f 1 38.23 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2019 BEZ
6 f 1 36.47 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2019 BEZ
7 f 1 35.49 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ V ORZESZEK Krzysztof Z/2891/19 2019
8 f 1 25.76 KACA Klaudiusz RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/1093/19 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 70.80 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I DMP B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. , Z/0444/12 , 2019 M 134
2 f 1 66.54 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I DMP DMP U20 WOJNA Cezary Z/2049/16 2019 1 118 148
3 f 1 64.84 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/3684/11 2019 1 111
4 f 1 62.18 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ I DMP B.D. B.D. Z/5021/15 2019 1 102
5 f 1 47.40 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III PATLA Genowefa Z/2310/16 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.13289809227 sekund