Warszawa 15 - 16.06.2019
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 24.19 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.3 I DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1 163
2 2 s 1 24.29 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +1.3 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 24.31 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.3 I SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
4 4 s 1 24.43 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ +1.3 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
5 5 s 1 24.57 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ +1.3 I ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2
6 6 s 1 24.90 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.3 I DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2 117
7 13 s 1 25.54 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +1.3 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2019 2 LDK!
8 15 s 1 25.64 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.3 II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2 133
1 7 s 2 24.98 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +1.6 II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
2 8 s 2 25.07 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +1.6 II LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2019 3 LDK!
3 9 s 2 25.24 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +1.6 II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2019
4 11 s 2 25.53 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +1.6 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
5 14 s 2 25.63 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.6 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
6 16 s 2 25.94 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +1.6 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2019 2
7 17 s 2 26.01 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.6 II BHEBHE Urszula B.D. Z/1971/11 2019 2
8 21 s 2 26.23 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +1.6 II DMP U20 JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3 121
1 10 s 3 25.51 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +1.5 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
2 12 s 3 25.54 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.5 II NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3
3 18 s 3 26.14 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 93 Sen MZ +1.5 II RĄCZKA Paweł Z/4149/19 2019
4 20 s 3 26.22 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.5 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
5 22 s 3 26.24 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ +1.5 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2019 3
6 23 s 3 26.35 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +1.5 III RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
7 24 s 3 26.42 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.5 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
8 26 s 3 26.50 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ +1.5 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
1 19 s 4 26.21 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +3.0 II DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2019 3 LDK! 121
2 28 s 4 26.72 MIZAK Justyna UMKS Junior Pionki 95 Sen MZ +3.0 III SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek BEZ
3 29 s 4 26.73 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U18 MZ +3.0 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2019 4
4 30 s 4 27.10 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +3.0 III ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2019 3
5 31 s 4 27.15 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ +3.0 III JOBT Andrzej Z/3000/17 2019 2
6 32 s 4 27.16 JACKIEWICZ Patrycja UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ +3.0 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5392/15 2019 4 LDK!
7 33 s 4 27.20 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ +3.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
8 37 s 4 27.51 KOWALIK Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +3.0 IV B.D. Z/3546/19 2019
1 34 s 5 27.21 CZERSKA Małgorzata UKS Orlik Pionki 95 Sen MZ +1.1 III SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek BEZ
2 35 s 5 27.30 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.1 III WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
3 39 s 5 27.65 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +1.1 IV KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
4 40 s 5 27.93 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.1 IV JENDRYCH Marek Z/0362/17 2019 3
5 41 s 5 28.22 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +1.1 IV WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2019 4 LDK!
6 42 s 5 28.38 MIRGOS Monika UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ +1.1 IV B.D. Z/0567/19 2019
7 43 s 5 28.42 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ +1.1 -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2019
1 27 s 6 26.56 NOWAK Natalia UKS Technik Radom 04 U16 MZ +1.3 III BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2019 2 LDK!
2 36 s 6 27.33 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.3 IV OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2019 4
3 44 s 6 28.69 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ +1.3 -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2019 BEZ
4 45 s 6 28.85 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.3 -- DMP U20 B.D. Z/3894/15 2019 4 82
5 46 s 6 28.93 LEŚNIK Zofia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +1.3 -- B.D. Z/2293/19 2019
6 47 s 6 29.78 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.3 -- B.D. Z/3635/18 2019 BEZ
7 48 s 6 29.95 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +1.3 V CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
1 25 s 7 26.50 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +0.7 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2019 3
2 38 s 7 27.51 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +0.7 IV BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2019 4
3 49 s 7 30.30 WIERZBA Ewelina OKS Start Otwock 04 U16 MZ +0.7 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3393/16 2019 4
4 50 s 7 30.39 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Masters MZ +0.7 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2019 BEZ
5 51 s 7 31.49 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +0.7 -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2019 BEZ LDK!
6 52 s 7 37.92 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Masters MZ +0.7 -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2019 2
1 s 8 24.85 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ +1.5 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
2 s 8 25.39 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +1.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 s 8 26.30 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.5 III BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2
4 s 8 29.61 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 04 U16 MZ +1.5 V B.D. Z/2180/19 2019
5 s 8 30.44 LICHOTA Natalia AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ +1.5 -- TOPOLEWSKI Maciej TOPOLEWSKI Maciej Z/0308/19 2019
6 s 8 31.25 RŻYSKO Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ +1.5 -- KALINOWSKA Paulina Z/3165/19 2019
7 s 8 31.52 URBAN Izabela UKS Technik Radom 04 U16 MZ +1.5 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur Z/5083/18 2019 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:13.32 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97 U23 PD II B.D. B.D. Z/5014/15 2019 2
2 2 s 1 2:15.01 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD II DMP KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019 91
3 3 s 1 2:18.64 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2019 2
4 4 s 1 2:19.60 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2019 3
5 6 s 1 2:20.50 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3 LDK! 114
6 7 s 1 2:21.15 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 Sen MZ III PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2019 3
7 8 s 1 2:21.89 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2019 2
8 9 s 1 2:23.24 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U18 LD III JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2019 3 LDK!
9 12 s 1 2:26.83 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2019 4 LDK!
10 13 s 1 2:27.09 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3
1 11 s 2 2:26.82 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2019 3
2 15 s 2 2:30.75 GÓRSKA Zofia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/1914/16 2019 BEZ 84
3 16 s 2 2:31.89 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
4 17 s 2 2:33.11 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2019 4
5 18 s 2 2:33.91 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2019 4
6 22 s 2 2:42.22 SOBIECH Alicja OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2760/19 2019 66
7 23 s 2 2:43.90 OKRZESIK Aneta RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/5098/18 , 2019 4 LDK!
8 27 s 2 2:49.52 MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2019 BEZ LDK!
  s 2 DNF ANTKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0299/19 2019
1 5 s 3 2:20.36 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
2 10 s 3 2:24.17 CIESIELSKA Anna UKS Filipides Teresin 97 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1639/13 2019 3 LDK!
3 14 s 3 2:27.20 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2019
4 19 s 3 2:34.92 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
5 20 s 3 2:36.79 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/1260/17 2019 BEZ LDK!
6 21 s 3 2:41.63 WÓJCIK Karolina OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2938/17 2019 BEZ
7 24 s 3 2:46.29 MELCAREK Paulina OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/4155/19 2019
8 25 s 3 2:46.71 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
9 26 s 3 2:48.88 WÓJCIK Magdalena OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2939/17 2019 BEZ
  s 3 DNF JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2019 2 LDK!
  s 3 DNF KUKIER Karolina OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2265/18 2019 BEZ LDK!
  s 3 DNF KULPA Natalia OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2019 BEZ
3000 m K
1 s 1 10:15.34 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN II PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
2 s 1 10:58.26 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/5480/15 2019 3
3 s 1 10:58.94 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko 00 U20 WN III BRYNDA Marcin Z/1795/16 2019 4 LDK!
4 s 1 11:02.98 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 80 Masters WN III B.D. Z/5165/11 2019 BEZ
5 s 1 11:40.70 ŚWIERZBIN Agnieszka LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/0256/19 2019 LDK!
6 s 1 12:29.48 KUCHARSKA Karolina GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0331/17 2019 5
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.95 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -0.8 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
2 2 e 1 15.38 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP -0.8 II DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2019 2 131
3 3 e 1 15.56 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -0.8 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
4 4 e 1 15.73 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.8 II B.D. Z/0757/15 2019 2
5 5 e 1 16.18 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -0.8 III BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
6 6 e 1 16.20 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.8 III RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
7 7 e 1 18.74 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.8 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1462/19 2019
1 f 1 14.89 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +1.0 II B.D. Z/0376/17 2019 2 LDK!
2 f 1 15.33 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ +1.0 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
3 f 1 15.35 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP +1.0 II DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2019 2 131
4 f 1 15.77 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.0 III B.D. Z/0757/15 2019 2
5 f 1 15.97 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ +1.0 III BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
6 f 1 16.29 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.0 III RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
7 f 1 18.27 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1462/19 2019
100 m pł K
1 1 e 1 13.87 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +2.8 I DMP BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1 143
2 2 e 1 13.94 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +2.8 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 3 e 1 14.65 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +2.8 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 4 e 1 14.99 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +2.8 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
5 5 e 1 15.20 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +2.8 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
6 6 e 1 16.46 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ +2.8 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
7 7 e 1 17.82 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +2.8 -- OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
1 f 1 13.84 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +1.3 I DMP BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1 144
2 f 1 13.89 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +1.3 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 f 1 14.71 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +1.3 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 f 1 15.03 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +1.3 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
5 f 1 15.36 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.3 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
6 f 1 15.98 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ +1.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
7 f 1 16.59 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ +1.3 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
2000 m prz K
1 1 s 1 6:54.18 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin 01 U20 WP I GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2019 1
2 2 s 1 7:34.07 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2019 3
3 3 s 1 7:35.21 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U20 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 7:43.67 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
5 5 s 1 7:57.99 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
6 6 s 1 8:15.76 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2019 4
7 7 s 1 9:19.42 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
4x100 m K
1 s 1 47.62 JATKIEWICZ Izabela
POTASZNIK Alicja
PRUSIŃSKA Małgorzata
KUBICKA Julia
KS AZS UWM Olsztyn 00
00
00
02
U20 WMZ -- NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/5539/15
Z/2957/15
Z/2103/15
Z/0055/16
2019
2019
2019
2019
3
1
2
2
2 s 1 47.99 MASZKIEWICZ Maja
SOKOŁOWSKA Julia
ŻUROWSKA Julia
LIPIŃSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa 01
00
01
01
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2152/16
Z/2324/15
Z/1754/17
Z/2758/17
2019
2019
2019
2019
3

2
2
3 s 1 50.97 BURLEWICZ Antonina
SUCHENEK Aleksandra
GRUNAS Maja
KOŚCIK Zofia
OKS Skra Warszawa 05
05
04
04
U16 MAZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław
RADKIEWICZ Przemysław
GAWENDA Andrzej
BALCERZAK Piotr
, Z/3470/18
Z/3467/18
Z/2930/17
Z/0151/19
, 2019
2019
2019
2019
5
3
4

2 s 2 49.40 TARKOWSKA Natalia
MATUSZEWICZ Anna
WIŚNIEWSKA Joanna
LIS Klaudia
MKL Toruń 02
03
03
02
U18 KPO -- BUTKIEWICZ Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
Z/1576/16
Z/3343/17
Z/3759/17
Z/1806/16
2019
2019
2019
2019
3
2

2
3 s 2 49.81 BRAMBERGER Paulina
BĄK Agata
GUTT Emilia
ROJEK Natalia
RMKS Rybnik 02
02
03
03
U18 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
Z/3458/15
Z/2439/16
Z/3619/16
Z/3624/16
2019
2019
2019
2019

BEZ
2
3
1 s 22 49.23 MAGRYTA Katarzyna
SZELIGA Martyna
OLESZCZYŃSKA Amelia
FABIAŃCZYK Martyna
MKS Agros Chełm 02
03
03
02
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
Z/2700/16
Z/3852/18
Z/0023/17
Z/2592/16
2019
2019
2019
2019
3
2
3
2
4x400 m K
1 1 s 1 4:04.09 FORC Wiktoria
KOGUT Zuzanna
ORSZAGH Natalia
ZIÓŁKOWSKA Paulina
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
02
02
03
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0082/16
Z/3297/17
Z/0163/16
Z/4400/18
2019
2019
2019
2019
1
3
2
4
2 2 s 1 4:10.65 OLESZCZYŃSKA Amelia
SZELIGA Martyna
MAGRYTA Katarzyna
FABIAŃCZYK Martyna
MKS Agros Chełm 03
03
02
02
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
Z/0023/17
Z/3852/18
Z/2700/16
Z/2592/16
2019
2019
2019
2019
3
2
3
2
3 3 s 1 4:18.18 CHOROSZEWICZ Wioleta
KRUAZE Gabriela
ŁUKAWSKA Amelia
MAŁYSZKO Aleksandra
MKS Juvenia Białystok 02
02
02
02
U18 POD -- B.D.
KUKLIŃSKI Paweł
B.D.
B.D.
Z/3301/16
Z/3298/16
Z/2284/19
Z/2285/19
2019
2019
2019
2019

4


Wzwyż K
1 f 1 1.70 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ I NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
2 f 1 1.65 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U18 MZ II PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2019 2 LDK!
3 f 1 1.65 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ II DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2019 2 LDK! 130
4 f 1 1.60 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2728/15 2019 3 80 115
5 f 1 1.60 PARZYCHOWSKA Karolina MKS Pułtusk 03 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/2878/17 2019 2
6 f 1 1.55 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ III PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2019 5 LDK!
7 f 1 1.50 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD IV KORWEK Joanna Z/3516/16 2019 4
8 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2019 4 LDK!
9 f 1 1.45 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław Z/3464/18 2019 4 LDK!
10 f 1 1.40 ŁYSIK Gabriela MKS Pułtusk 04 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/0225/18 2019 4
11 f 1 1.35 RUTKA Angelika MKS Pułtusk 05 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4049/19 2019
12 f 1 1.20 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2019 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.70 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2019 1 163
2 f 1 3.40 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1 117 150
3 f 1 3.30 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2019 1 LDK! 145
4 f 1 3.20 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2019 2 LDK! 140
5 f 1 3.20 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2019 2 LDK! 140
6 f 1 3.10 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK! 94 135
6 f 1 3.10 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2019 2 LDK!
8 f 1 3.00 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP II DMP DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 87 130
9 f 1 2.80 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4022/15 2019 3 LDK!
10 f 1 2.80 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U16 MZ III REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej , Z/3889/16 , 2019 4 LDK!
11 f 1 2.60 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV DMP DMP U20 B.D. Z/3078/17 2019 2 58 104
11 f 1 2.60 KISLING Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2019
13 f 1 2.60 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
14 f 1 2.00 BORUCKA Paulina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- B.D. Z/4539/19 2019
  f 1 NM LIZAK Weronika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/2518/19 2019
Trójskok K
1 f 1 11.38 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U20 LD +1.2 III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK!
2 f 1 11.36 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +2.3 III BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
3 f 1 10.95 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.3 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
4 f 1 10.76 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +1.5 III MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2019 4
5 f 1 10.62 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.9 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 10.30 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.8 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
7 f 1 10.24 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ +2.3 IV MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
8 f 1 10.07 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +2.5 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
9 f 1 9.72 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +2.5 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2019 5 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 46.40 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2019 1
2 f 1 44.77 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ I DMP DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1 117 148
3 f 1 41.22 OLSZEWSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ II DMP KĘCKI Krzysztof Z/2531/15 2019 1 102
1 f 2 34.81 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/3645/16 2019 4
2 f 2 28.83 CHMIELEWSKA Aleksandra MKS Pułtusk 03 U18 MZ IV B.D. Z/4562/18 2019 2
200 m M
1 1 s 1 22.03 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +0.7 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
2 3 s 1 22.16 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.7 II DMP DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2 103 139
3 2 s 1 22.16 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.7 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
4 4 s 1 22.53 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.7 II OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2019 3
5 5 s 1 22.64 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ +0.7 II SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
6 6 s 1 22.68 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ +0.7 II ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
7 8 s 1 22.82 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ +0.7 III B.D. Z/1122/14 2019 2 LDK!
8 10 s 1 22.86 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.7 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
1 7 s 2 22.82 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.9 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
2 9 s 2 22.86 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.9 III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0440/19 2019 3
3 11 s 2 22.93 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +0.9 III KOWALSKI Robert Z/4778/17 2019 2
4 13 s 2 23.30 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.9 III BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
5 14 s 2 23.56 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +0.9 III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4
6 15 s 2 23.73 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ +0.9 IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
7 16 s 2 23.76 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +0.9 IV B.D. Z/0546/19 2019
8 s 2 29.34 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +0.9 -- BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
1 19 s 3 24.25 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.8 -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2019 4
2 20 s 3 24.34 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.8 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 21 s 3 24.42 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ +1.8 -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2019 BEZ
4 23 s 3 24.43 SKROBIŃSKI Jakub PTT Delta Płock 02 U18 MZ +1.8 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3014/19 2019
5 22 s 3 24.43 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.8 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
6 24 s 3 24.63 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ +1.8 -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
7 26 s 3 24.92 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +1.8 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
8 40 s 3 27.25 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ +1.8 -- JENDRYCH Marek B.D. , Z/0302/19 , 2019 BEZ LDK!
1 12 s 4 23.11 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ +1.9 III ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
2 27 s 4 24.96 BANACH Piotr RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +1.9 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2019 LDK!
3 28 s 4 25.19 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.9 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2019 BEZ
4 29 s 4 25.29 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +1.9 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
5 31 s 4 25.44 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +1.9 V BARSKA Jolanta Z/3524/16 2019 4 LDK!
6 33 s 4 26.21 KŁAKUS Igor UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +1.9 -- B.D. Z/0565/19 2019
7 36 s 4 26.83 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +1.9 -- DMP U20 B.D. Z/2516/19 2019 62
8 38 s 4 26.92 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ +1.9 -- B.D. Z/2179/19 2019
1 17 s 5 23.79 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +1.2 IV KRAWCZAK Andrzej Z/0226/18 2019 5
2 18 s 5 23.85 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ +1.2 IV DMP U20 KARPETA Beata WAŚNIEWSKI Marcin , Z/2998/16 , 2019 4 LDK! 98
3 30 s 5 25.39 EASHU Babbar niest. Warszawa 93 Sen MZ +1.2 --
4 32 s 5 26.11 BABIK Jan UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ +1.2 -- B.D. Z/0516/19 2019
5 37 s 5 26.90 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ +1.2 -- ORZESZEK Krzysztof Z/2900/19 2019
6 42 s 5 29.28 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Masters MZ +1.2 -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2019 BEZ
1 25 s 6 24.64 ZAWADZKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +0.7 -- CUCH Tadeusz # Z/0433/19 2019
2 34 s 6 26.47 KOWALCZYK Jakub KS Czempion Warszawa # 05 U16 MZ +0.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4730/19 2019
3 35 s 6 26.52 ROSŁONIEC Piotr OKS Start Otwock 05 U16 MZ +0.7 -- KALINOWSKA Paulina Z/5523/18 2019 BEZ
4 39 s 6 27.12 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 80 Masters MZ +0.7 -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2019 BEZ
5 41 s 6 28.14 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ +0.7 -- ORZESZEK Krzysztof Z/5570/18 2019
800 m M
1 s 1 1:53.10 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II DMP B.D. B.D. Z/0177/14 2019 2 100
2 s 1 1:53.82 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ II DMP B.D. B.D. Z/1069/15 2019 94
3 s 1 1:54.79 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2019 4
4 s 1 1:55.18 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ II JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
5 s 1 1:57.44 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2019 3
6 s 1 1:57.63 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2019 3 LDK!
7 s 1 1:57.89 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2019 2
8 s 1 1:58.13 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD III DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2019 3 62 116
9 s 1 1:58.52 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2019 3
  s 1 DNF PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
  s 1 DNF BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0457/12 2019 3
1 s 2 2:00.08 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2019 2 LDK! 107
2 s 2 2:01.01 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
3 s 2 2:01.60 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019 99
4 s 2 2:02.45 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ IV B.D. Z/1994/19 2019 4 LDK!
5 s 2 2:04.98 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV DMP U20 WRONA Grzegorz Z/1058/17 2019 4 83
6 s 2 2:05.66 RACZYŁO Damian AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3063/15 2019
7 s 2 2:06.03 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV DMP DMP U20 KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2019 3 22 79
8 s 2 2:07.90 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
9 s 2 2:12.56 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0271/19 2019
10 s 2 2:14.51 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ
1 s 3 1:58.14 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III DMP B.D. Z/1908/17 2019 4 62
2 s 3 2:00.69 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2019 3
3 s 3 2:06.20 SKWARSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/4957/18 2019 LDK!
4 s 3 2:11.17 CZAPSKI Kacper Paweł MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- B.D. Z/4669/18 2019 BEZ
5 s 3 2:13.50 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej # Z/4152/19 2019
6 s 3 2:14.98 MAŁECKI Mateusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3485/19 2019 LDK!
7 s 3 2:18.56 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0282/19 2019
8 s 3 2:23.42 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2019 BEZ
3000 m M
1 1 s 1 8:50.90 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III B.D. Z/0283/19 2019
2 2 s 1 8:52.04 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2174/15 2019 3
3 3 s 1 9:01.11 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/1421/17 2019 2
4 4 s 1 9:16.05 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2019 3
5 5 s 1 9:21.79 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 9:24.01 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U20 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2019 3 LDK!
7 7 s 1 9:43.71 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U20 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2019 4
8 8 s 1 9:47.17 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 01 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/5096/18 2019 BEZ
9 9 s 1 9:48.58 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
10 10 s 1 10:58.30 STĘPKA Stanisław OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3695/19 2019
5000 m M
1 1 s 1 15:04.47 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Masters LD II DMP JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2019 2 75
2 2 s 1 15:26.20 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2019 2
3 3 s 1 16:42.08 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2019 4
110 m pł MŁ M
4 10 e 2 16.62 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ +0.9 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 2 16.78 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ +0.5 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2019 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 13.97 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.8 I MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
2 2 e 1 14.02 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD +2.8 I DMP U20 KUBIAK Robert Z/2563/16 2019 3 153
3 3 e 1 14.82 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP +2.8 II DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 134
4 4 e 1 15.13 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +2.8 III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2 126
5 5 e 1 15.45 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +2.8 III DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2019 3 118
6 7 e 1 16.07 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +2.8 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
  e 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +2.8 -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK!
1 6 e 2 15.69 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U18 KP +0.9 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2019 3
2 8 e 2 16.33 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +0.9 IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3 91
3 9 e 2 16.52 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.9 -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
5 11 e 2 17.08 GULATOWSKI Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.9 -- BOROŃ Adam Z/4057/19 2019
6 12 e 2 17.84 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ +0.9 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
7 13 e 2 18.16 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +0.9 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
1 f 1 15.56 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +2.4 III RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
2 f 1 16.26 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +2.4 IV BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
3 f 1 16.40 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +2.4 IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK! 89
4 f 1 16.49 GULATOWSKI Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +2.4 IV BOROŃ Adam Z/4057/19 2019
5 f 1 17.31 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ +2.4 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
6 f 1 18.37 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +2.4 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
1 f 2 13.95 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD +0.5 I DMP U20 KUBIAK Robert Z/2563/16 2019 3 155
2 f 2 14.04 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.5 I MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
3 f 2 15.00 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +0.5 II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2 130
4 f 2 16.70 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +0.5 -- DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3 80
  f 2 DNF WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.5 -- DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2019 3
110 m pł M (99.1) M
2 2 e 1 15.81 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.7 III DMP U20 WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2 121
3 3 e 1 15.97 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +1.7 III CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
2 2 f 1 15.62 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.6 II DMP U20 WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2 126
3 3 f 1 16.23 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +0.6 III CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
110 m pł M
1 1 e 1 14.35 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +1.7 I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1 137
4 4 e 1 16.46 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.7 III RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
1 1 f 1 14.36 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +0.6 I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1 136
2000 m prz M
1 1 s 1 6:30.70 CZAJKA Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP IV JANAS Małgorzata MARCINÓW Ryszard , Z/4073/17 , 2019 LDK!
2 2 s 1 6:31.26 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2019 3
3 3 s 1 6:34.87 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2019 BEZ
4 4 s 1 6:41.07 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2019 3 LDK! 91
5 5 s 1 6:52.04 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 03 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2019 3
6 6 s 1 7:11.23 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/4779/17 2019 4
7 7 s 1 7:45.29 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0563/19 2019
4x100 m M
1 s 1 43.21 LEWANDOWSKI Jan
GRĄBCZEWSKI Mateusz
KUCHCIŃSKI Szymon
ŁUCZYŃSKI Dominik
WLKS Wrocław 02
02
02
02
U18 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
B.D.
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
Z/0970/17
Z/2421/17
Z/3828/16
Z/0553/19
2019
2019
2019
2019
4
3
3

2 s 1 43.35 GRZEGRZÓŁKA Jakub
KASZYŃSKI Dawid
ZAMIATOWSKI Kacper
SZYMAŃSKI Filip
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
02
02
02
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
OLCZYK Stanisław B.D.
KENSIK Rafał OLCZYK Stanisław
OLCZYK Stanisław
Z/0440/19
Z/0089/15
, Z/0761/16
Z/3038/17
2019
2019
, 2019
2019
3
2
4
4
3 s 1 44.11 MAŁECKI Jakub
CIARKA Bartosz
MAŁECKI Adrian
KORYCKI Jakub
MKS Bank BS Płońsk 03
02
02
02
U18 MAZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
, Z/1028/17
, Z/3105/16
, Z/2613/16
, Z/1029/17
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019
3
4
3
4
4 s 1 44.23 DĄBROWSKI Paweł
DUCHNOWSKI Igor
JURAK Bartosz
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03
03
03
03
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
DĄBKOWSKI Przemysław
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4658/18
Z/1589/17
Z/4754/18
Z/0987/17
2019
2019
2019
2019
3

3
2
5 s 1 44.47 FILIPOWICZ Kacper
SŁOMIŃSKI Sebastian
SOSNA Seweryn
OPUSZEWICZ Damian
AZS-AWFiS Gdańsk 02
02
03
03
U18 POM -- RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej B.D.
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
Z/5620/18
Z/0287/16
Z/0207/17
Z/4125/19
2019
2019
2019
2019

4
4

6 s 1 45.32 KOLASIŃSKI Hubert
BEDNARCZYK Kacper
KOSIEC Paweł
SZCZEPANIAK Jakub
RLTL ZTE Radom 03
02
02
03
U18 MAZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur
KARPETA Beata WAŚNIEWSKI Marcin
B.D.
ZGRZEBNICKI Ireneusz
, Z/0379/17
, Z/2998/16
Z/3059/17
Z/5097/18
, 2019
, 2019
2019
2019
3
4
4
5
  s 1 DQ NIEDZIELA Jakub
SYKA Mateusz
MAZUREK Mikołaj
GULATOWSKI Mikołaj
UKS LA Basket Warszawa 02
02
02
02
U18 MAZ -- BOROŃ Aldona
BOROŃ Adam
B.D. BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/0476/18
Z/0301/19
, Z/3677/16
Z/4057/19
2019
2019
, 2019
2019
4

5

1 1 s 2 43.00 MICHNIEWSKI Olgierd
KRZEMIŃSKI Dawid
KORCZ Bartosz
SUMIŃSKI Michał
RLTL ZTE Radom 00
00
00
01
U20 MAZ -- TRZOS Leszek
BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
ZGRZEBNICKI Ireneusz
Z/5567/15
Z/4910/15
Z/0565/17
Z/5571/15
2019
2019
2019
2019
1
2
2
4
2 2 s 2 43.21 CHUDAK Franciszek
GARSTECKI Mikołaj
ZIELIŃSKI Stanisław
PRZYŻECKI Dominik
AKL Ursynów Warszawa 01
00
01
01
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/4214/15
Z/4219/15
Z/4218/15
Z/2641/16
2019
2019
2019
2019
3
3
3
2
4x400 m M
1 s 1 3:25.04 ŁUCZYŃSKI Dominik
GRĄBCZEWSKI Mateusz
LEWANDOWSKI Jan
KUCHCIŃSKI Szymon
WLKS Wrocław 02
02
02
02
U18 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
B.D.
Z/0553/19
Z/2421/17
Z/0970/17
Z/3828/16
2019
2019
2019
2019

3
4
3
2 s 1 3:25.98 AUGUSTYNIAK Janusz
BABULA Maciej
GŁOWACKI Sambor
STOKŁOSA Aleks
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03
03
03
02
U18 OPL -- MARCINÓW Ryszard
ŻYŻYK Genowefa
ŻYŻYK Genowefa
ŻYŻYK Genowefa
Z/2423/17
Z/3475/16
Z/2181/17
Z/0665/16
2019
2019
2019
2019
3


3
3 s 1 3:28.96 BORAWSKI Szymon
DĄBROWSKI Paweł
FOLGA Bartosz
ZWIRKOWSKI Aleksander
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03
03
03
03
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4032/18
Z/4658/18
Z/0984/17
, Z/0032/17
2019
2019
2019
, 2019
3
3
2

4 s 1 3:30.69 ZAWADZKI Kajetan
WYZGA Rafał
TARASIEWICZ Olivier
POCZWARDOWSKI Jędrzej
MKL Toruń 02
03
02
02
U18 KPO -- WOŹNIAK Jacek
WOŹNIAK Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel
WOŹNIAK Jacek
Z/2563/19
Z/2562/19
Z/1572/16
Z/2386/16
2019
2019
2019
2019


3
2
5 s 1 3:32.25 DEPTUŁA Mateusz
MIŁKOWSKI Marcin
RĄBKOWSKI Kacper
KUSZ Łukasz
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
03
02
03
U18 KPO -- B.D.
B.D.
NIEBUDEK Sylwester B.D.
SOBOWIEC Bartosz
Z/3672/19
Z/3673/19
Z/2137/15
Z/1184/17
2019
2019
2019
2019


3
3
6 s 1 3:41.06 ANDRYSZCZYK Krystian
GĘBCZYK Przemysław
SZAJNER Wojciech
ORACZKO Denis
RLTL ZTE Radom 02
03
03
03
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur
Z/0385/17
, Z/0386/17
Z/5753/18
, Z/0388/17
2019
, 2019
2019
, 2019
BEZ
3
3
3
Tyczka M
1 f 1 4.40 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II B.D. Z/1200/13 2019 2
Trójskok M
1 f 1 15.01 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.8 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK! 142
2 f 1 14.67 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +1.7 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1 98
3 f 1 13.95 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 03 U18 LD +2.4 III MANTYK Łukasz Z/3046/17 2019 LDK!
4 f 1 13.83 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +1.4 III DMP MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019 72
5 f 1 12.95 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +2.5 IV DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2019 4 48 95
6 f 1 12.90 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +2.1 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ
7 f 1 12.84 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.4 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2019 3 LDK!
8 f 1 11.61 WIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +3.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 11.48 SMARDZEWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 01 U20 MZ +0.5 -- KOZERA Piotr Z/0529/16 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.57 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II DMP U20 KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK! 148
2 f 1 44.36 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
3 f 1 38.93 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ IV GĄSIEWSKI Artur RADKE Karol RADKE Karol , Z/2737/17 , 2019 LDK!
4 f 1 37.35 ZABIELSKI Jakub MKS Pułtusk 03 U18 MZ IV B.D. Z/4563/18 2019 3
5 f 1 33.59 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2019 4 LDK!
6 f 1 31.33 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2019 BEZ
7 f 1 29.15 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.24 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
2 f 1 39.66 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2
3 f 1 32.16 ŻURAWSKI Sebastian OKS Start Otwock 01 U20 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/4119/17 2019 4
Dysk (2) M
1 f 1 59.35 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP M DMP SUSKI Witold Z/1657/12 2019 MM 160
2 f 1 56.11 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU I DMP KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2019 M 144
3 f 1 53.91 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 Sen MZ I KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
4 f 1 47.59 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk 99 U23 MZ I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2019 1
5 f 1 40.04 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.209025144577 sekund