Szczecinek 14.06.2019
Festiwal sprintersko-płotkarski [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 1 8.84 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB +0.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4075/19 2019 LDK!
2 1 1 9.29 BARTCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 08 U12 ZP +0.7 -- JUNIEWICZ Dorota Z/3246/19 2019 BEZ LDK!
3 1 1 9.35 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM +0.7 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2019
4 1 1 9.68 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 07 U14 LB +0.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2019 LDK!
1 1 2 9.11 LIZIŃSKA Klara STS Pomerania Szczecinek 05 U16 ZP +0.5 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4141/19 2019 LDK!
2 1 2 9.58 KOMMISARCZYK Zuzanna MKL Szczecinek 08 U12 ZP +0.5 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3339/19 2019
3 1 2 9.65 KUCHARSKA Donata STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP +0.5 -- MŁYNARCZYK Marta NADARZYŃSKI Szymon LDK!
4 1 2 9.85 PAWLIK Oliwia STS Pomerania Szczecinek 10 U12 ZP +0.5 --
5 1 2 10.10 BORYSEWICZ Julia STS Pomerania Szczecin 07 U14 ZP +0.5 -- NADARZYŃSKI Szymon
6 1 2 10.31 KAMIŃSKA Oliwia MKL Szczecinek 09 U12 ZP +0.5 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3338/19 2019
7 1 2 10.63 PROKOP Katarzyna MKL Szczecinek 08 U12 ZP +0.5 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3341/19 2019
100 m K
1 1 1 12.17 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.4 II SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK!
2 1 1 12.57 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP -0.4 II SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2019 1
3 1 1 13.51 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -0.4 IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. Z/0073/17 2019 2 LDK!
4 1 1 13.53 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN -0.4 IV SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2019 4
5 1 1 13.73 KACA Anna CSiR Susz 05 U16 WN -0.4 IV SZYSLER Andrzej Z/0183/19 2019 4
6 1 1 14.45 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -0.4 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1006/17 2019 5 LDK!
200 m K
1 1 1 24.73 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.2 I DMP U20 SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK! 151
2 1 1 27.95 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM +0.2 IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. Z/0073/17 2019 2 LDK!
3 1 1 28.95 PRZYBYŁOWICZ Anastazja STS Pomerania Szczecinek 06 U14 ZP +0.2 V JUNIEWICZ Dorota Z/1780/19 2019 LDK!
4 1 1 29.64 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM +0.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1006/17 2019 5 LDK!
1 1 2 29.32 WASILCZYSZYN Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 06 U14 ZP +0.6 V JUNIEWICZ Dorota Z/5508/18 2019 LDK!
2 1 2 30.13 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 07 U14 ZP +0.6 V JUNIEWICZ Dorota Z/4909/18 2019 BEZ LDK!
3 1 2 30.33 BARAN Daria MKP Szczecinek 08 U12 ZP +0.6 -- B.D. # Z/1565/19 2019
4 1 2 30.36 STANISŁAWSKA Maja MKL Szczecinek 05 U16 ZP +0.6 -- KNAJDROWSKI Tomasz Z/3333/19 2019 BEZ
400 m K
1 1 1 58.81 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2019 2 LDK!
2 1 1 64.92 TALKOWSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 05 U16 ZP V LEBODA Agnieszka Z/3176/19 2019 LDK!
3 1 1 66.22 KLEINSCHMIDT Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1299/19 2019 BEZ
4 1 1 67.38 LEWANDOWSKA Anna MKL Szczecinek 99 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/2186/16 2019 BEZ
5 1 1 71.78 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 06 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2019 BEZ LDK!
1 1 2 63.60 BARAN Julia MKP Szczecinek 06 U14 ZP IV B.D. Z/1558/19 2019
2 1 2 67.52 BOCHENEK Lena MKL Szczecinek 06 U14 ZP -- KNAJDROWSKI Tomasz Z/4207/19 2019 BEZ
3 1 2 68.52 DYMECKA Natalia MKL Szczecinek # 03 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/4240/19 2019
4 1 2 71.13 BABIAK Natalia MKL Szczecinek 05 U16 ZP --
80 pł K
1 1 1 13.17 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB +0.2 IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2019 BEZ LDK!
2 1 1 13.79 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP +0.2 IV JUNIEWICZ Dorota Z/1454/18 2019 5 LDK!
3 1 1 14.13 GRABOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB +0.2 V SASKA Tomasz Z/5301/18 2019 BEZ LDK!
4 1 1 14.56 PRZYBYŁOWICZ Anastazja STS Pomerania Szczecinek 06 U14 ZP +0.2 V JUNIEWICZ Dorota Z/1780/19 2019 LDK!
5 1 1 14.68 GRABDA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP +0.2 V JUNIEWICZ Dorota Z/3351/18 2019 BEZ LDK!
6 1 1 14.98 WASILCZYSZYN Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 06 U14 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5508/18 2019 LDK!
7 1 1 17.54 KUCHARSKA Donata STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP +0.2 -- MŁYNARCZYK Marta NADARZYŃSKI Szymon LDK!
8 1 1 17.93 BORYSEWICZ Julia STS Pomerania Szczecin 07 U14 ZP +0.2 -- NADARZYŃSKI Szymon
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.28 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U18 ZP +0.4 I JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2019 2
2 e 1 15.83 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.4 III DMP U20 WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 122
1 f 1 14.47 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U18 ZP +0.4 I JUNIEWICZ Jakub Z/1090/17 2019 2
2 f 1 15.51 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.4 II DMP U20 WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 128
100 m pł K
1 e 1 14.65 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB +0.4 II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2019 1 146
2 e 1 14.80 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB +0.4 II DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2019 2 143
3 e 1 15.65 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U23 WP +0.4 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
1 f 1 14.53 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB +0.4 II DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2019 2 148
2 f 1 14.74 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB +0.4 II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2019 1 144
400 m pł K K
1 s 1 62.11 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB I DMP U20 SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK! 145
2 s 1 68.99 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP III B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2019 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK!
2 f 1 1.50 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB IV DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3 92
3 f 1 1.35 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/3422/19 2019 BEZ LDK!
3 f 1 1.35 GRABOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/5301/18 2019 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 4.88 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB +0.1 IV DMP U20 PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2019 3 LDK! 74
2 f 1 4.71 PACAŁATY Julia STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP +0.1 -- JUNIEWICZ Dorota Z/3065/16 2019 BEZ
3 f 1 4.63 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP +0.1 V JUNIEWICZ Dorota Z/1454/18 2019 5 LDK!
4 f 1 4.49 BARAN Julia MKP Szczecinek 06 U14 ZP +0.1 -- B.D. Z/1558/19 2019
5 f 1 4.21 BARAN Daria MKP Szczecinek 08 U12 ZP -0.1 -- B.D. # Z/1565/19 2019
6 f 1 3.92 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM +0.1 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2019
Trójskok K
1 f 1 10.57 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +0.2 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
2 f 1 10.52 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.4 IV DMP U20 WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2019 3 LDK! 89
3 f 1 9.17 PACAŁATY Julia STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP +0.3 -- JUNIEWICZ Dorota Z/3065/16 2019 BEZ
60 m M
1 s 1 7.87 CZEKAJ Oskar STS Pomerania Szczecinek 05 U16 ZP +0.7 -- JUNIEWICZ Dorota Z/3352/18 2019 LDK!
2 s 1 8.04 MARKOWSKI Remigiusz STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP +0.7 -- GANIEC Aleksandra Z/3308/19 2019 LDK!
3 s 1 8.38 SOKOŁOWSKI Ksawier STS Pomerania Szczecinek 05 U16 ZP +0.7 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/1779/19 2019 LDK!
4 s 1 9.81 MASTYŁA Michał MKL Szczecinek 08 U12 ZP +0.7 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3340/19 2019 BEZ
100 m M
1 e 1 11.42 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.2 III DMP U20 SASKA Tomasz Z/0486/16 2019 1 LDK! 114
2 e 1 11.47 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 Sen ZP +0.2 III JUNIEWICZ Andrzej Z/1798/11 2019
3 e 1 11.52 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP +0.2 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
4 e 1 11.52 WIELICZKO Sebastian LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +0.2 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/1506/16 2019 2
1 e 2 11.25 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.2 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
2 e 2 11.35 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.2 III B.D. SASKA Tomasz , Z/2215/17 , 2019 3
3 e 2 11.54 DUTKIEWICZ Filip PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +0.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1986/19 , 2019 LDK!
4 e 2 11.83 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.2 IV SASKA Tomasz Z/5773/15 2019 3
5 e 2 12.12 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.2 IV SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
1 e 3 11.23 BROJANOWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -1.0 II B.D. Z/4247/19 2019
2 e 3 11.89 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -1.0 IV JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2019 3
3 e 3 12.41 BORSUK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 03 U18 PM -1.0 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/3623/19 2019
4 e 3 12.83 ROSTEK Dawid MKL Szczecinek 04 U16 ZP -1.0 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3335/19 2019
5 e 3 14.28 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 05 U16 ZP -1.0 -- KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2019 BEZ
1 f 1 11.12 BROJANOWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.9 II B.D. Z/4247/19 2019
2 f 1 11.23 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.9 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
3 f 1 11.34 WIELICZKO Sebastian LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +0.9 III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/1506/16 2019 2
4 f 1 11.36 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.9 III DMP U20 SASKA Tomasz Z/0486/16 2019 1 LDK! 118
5 f 1 11.38 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP +0.9 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
6 f 1 11.45 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 Sen ZP +0.9 III JUNIEWICZ Andrzej Z/1798/11 2019
7 f 1 11.46 DUTKIEWICZ Filip PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +0.9 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1986/19 , 2019 LDK!
200 m M
2 s 1 23.57 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +0.3 III JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2019 3
3 s 1 23.67 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.3 IV SASKA Tomasz Z/5773/15 2019 3
4 s 1 24.12 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.3 IV SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
1 s 2 21.75 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +0.3 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
2 s 2 22.88 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP +0.3 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
3 s 2 24.51 BORSUK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 03 U18 PM +0.3 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/3623/19 2019
400 m M
2 s 1 50.48 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM II B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2019 2 LDK!
3 s 1 50.57 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2019 2
4 s 1 51.22 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2019 3 118
5 s 1 52.51 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
1 s 2 52.84 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
2 s 2 53.72 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0206/17 2019 4 LDK!
3 s 2 54.16 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2119/17 2019 4 LDK!
4 s 2 55.24 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3120/16 2019 BEZ LDK!
5 s 2 58.10 LEWANDOWSKI Bogdan MKL Szczecinek 01 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0643/16 2019 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 13.98 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +0.7 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
2 e 1 14.16 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB +0.7 I KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
3 e 1 14.46 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +0.7 I NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
4 e 1 14.72 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.7 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2019 2 147
5 e 1 15.17 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.7 II DMP U20 SASKA Tomasz Z/5771/15 2019 2 137
1 f 1 13.89 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +0.1 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
4 f 1 14.17 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB +0.1 I KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
5 f 1 14.27 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +0.1 I NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
6 f 1 14.60 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.1 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2019 2 150
7 f 1 15.59 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.1 II DMP U20 SASKA Tomasz Z/5771/15 2019 2 127
110 m pł M
1 e 1 14.11 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.9 I DMP RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1 149
2 e 1 14.19 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.9 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
3 e 1 14.67 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP +0.9 I JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
2 f 1 14.11 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.1 I DMP RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1 149
3 f 1 14.12 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.1 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
400 m pł J MŁ M
1 s 1 55.92 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB II DMP U20 PAPUGA Sebastian # Z/0728/17 2019 2 LDK! 125
400 m pł M
1 s 1 55.67 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP II REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
2 s 1 56.93 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2019 2 119
3 s 1 58.05 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB III DMP U20 SASKA Tomasz Z/0234/19 2019 109
2 s 2 52.67 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/0056/13 2019 1 131
4 s 2 60.87 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 96 Sen ZP --
Wzwyż M
1 f 1 1.90 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2019 3 116
W dal M
1 f 1 5.38 MARKOWSKI Remigiusz STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP -0.1 -- GANIEC Aleksandra Z/3308/19 2019 LDK!
2 f 1 4.50 SOKOŁOWSKI Ksawier STS Pomerania Szczecinek 05 U16 ZP -0.1 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/1779/19 2019 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.6360609531403 sekund