Racibórz 22.06.2019
Mityng lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.70 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL -0.1 II PRENCEL Piotr Z/0364/18 2019 2
2 2 s 1 12.74 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -0.1 II ROLAK Dorota Z/1500/16 2019 3
3 3 s 1 12.78 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -0.1 III PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
4 5 s 1 13.54 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -0.1 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2019 3 LDK! 90
1 4 s 2 13.39 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 99 U23 SL +0.3 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/3788/19 2019
2 6 s 2 13.70 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL +0.3 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2019
3 7 s 2 14.01 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +0.3 V HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK!
4 8 s 2 14.12 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5639/18 2019 5 LDK!
5 9 s 2 14.31 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +0.3 V HYJEK Katarzyna Z/1002/18 2019 BEZ
6 10 s 2 14.52 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +0.3 -- BOJKO Bogdan Z/3719/19 2019
200 m K
1 1 s 1 25.22 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL +2.5 II PRENCEL Piotr Z/0364/18 2019 2
2 2 s 1 25.55 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +2.5 II PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
3 3 s 1 27.40 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +2.5 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2019 4 LDK! 101
4 4 s 1 28.09 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +2.5 IV ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2019 4 LDK!
5 5 s 1 28.70 LAJTNER Michelle MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +2.5 V MORKA Piotr Z/1023/18 2019 5 LDK!
6 6 s 1 29.04 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +2.5 V BOJKO Bogdan Z/3719/19 2019
7 7 s 1 29.06 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +2.5 -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5639/18 2019 5 LDK! 33 79
8 8 s 1 29.26 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 05 U16 SL +2.5 V GAJEWSKI Wojciech Z/2070/18 2019 5
400 m K
1 1 s 1 55.88 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL I CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
2 2 s 1 57.53 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
3 3 s 1 60.05 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
4 4 s 1 60.46 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 01 U20 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1555/16 2019 2
5 6 s 1 64.45 KINDRAT Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV HYJEK Katarzyna Z/0559/19 2019
1 5 s 2 61.23 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2019 4
2 7 s 2 64.49 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/2852/17 2019 BEZ
3 8 s 2 67.83 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0723/18 2019 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:21.05 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III DMP LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2019 2 64
2 2 s 1 2:21.94 LUBIŃSKA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL III DMP U20 KOS Kamil Z/1981/18 2019 4 LDK! 110
3 3 s 1 2:22.19 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2019 BEZ
4 4 s 1 2:37.99 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2019 5
  s 1 DNF SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
1500 m K
1 1 s 1 5:04.31 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/2138/17 2019 3
2 2 s 1 5:17.78 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 02 U18 SL -- B.D. Z/2178/19 2019
3 3 s 1 5:25.15 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2019 3
  s 1 DNF MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U20 SL -- JONDA Czesław Z/4241/15 2019 3
Wzwyż K
1 f 1 1.65 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice 96 Sen SL II DMP WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. Z/0974/12, Z/0974/12 , 2019 2 93
Tyczka K
1 f 1 3.61 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
2 f 1 3.61 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
3 f 1 3.11 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/2690/17 2019 3
4 f 1 2.81 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 04 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/1182/18 2019 4
5 f 1 2.71 BALCAR Martyna MKS Ustroń 04 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/2689/17 2019 3
6 f 1 2.61 CHRAPEK Kamila MKS Ustroń 03 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/1613/16 2019 3
W dal K
1 f 1 5.09 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 99 U23 SL +1.4 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/3788/19 2019
2 f 1 4.64 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL +0.1 -- WERNER Mirosław Z/2252/16 2019 4
3 f 1 4.52 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +0.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0786/17 2019 5
Trójskok K
1 f 1 12.75 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -0.1 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
2 f 1 12.09 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +0.4 I PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
Kula (3) K
1 f 1 9.79 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2019 4 LDK!
2 f 1 9.79 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2019 4 LDK! 80
3 f 1 9.79 MALINAR Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 05 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4509/18 2019 5
4 f 1 8.87 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2019 4 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.31 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2019 1 144
Oszczep (500) K
1 f 1 37.98 ADAMCZYK Małgorzata RMKS Rybnik 04 U16 SL III DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/2499/18 2019 4 LDK! 101
2 f 1 28.58 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej , Z/3736/18 , 2019 4 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 32:25.35 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0791/17 2019 4
2 2 s 1 34:05.87 GOŁˇBEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1025/18 2019 5
  s 1 DNF ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2019 BEZ
100 m M
1 1 s 1 10.85 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL +0.7 I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
2 2 s 1 11.29 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL +0.7 II BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
3 3 s 1 11.36 MIROCHA Grzegorz UKS Sprint ZSME Żywiec 00 U20 SL +0.7 III HACZEK Mariusz Z/2868/18 2019 2
4 4 s 1 11.63 DRÓŻDŻ Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.7 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1406/16 2019 3
5 5 s 1 11.67 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.7 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2019 3 LDK! 102
6 6 s 1 11.77 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U23 SL +0.7 -- LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
1 7 s 2 11.83 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL +0.3 -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
2 8 s 2 11.97 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +0.3 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
3 9 s 2 12.21 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 03 U18 MA +0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3459/19 2019
4 10 s 2 12.47 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.3 -- DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/4512/18 2019 4 LDK! 19 73
5 11 s 2 12.50 DRAZIK Kasper UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +0.3 V BOJKO Bogdan # Z/3617/18 2019 5
6 12 s 2 12.58 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2019 BEZ LDK!
1 13 s 3 12.67 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL +0.5 -- PRENCEL Piotr Z/4427/15 2019 BEZ
2 14 s 3 12.70 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.5 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2019 5 LDK! 69
3 15 s 3 12.97 NOWAK Jacek UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL +0.5 -- BOJKO Bogdan Z/3720/19 2019
4 16 s 3 13.63 GANCARCZYK Bartosz MOSM Tychy 04 U16 SL +0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2934/19 2019
5 17 s 3 14.14 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 06 U14 SL +0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2019
200 m M
1 1 s 1 21.65 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +2.1 I MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 21.66 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL +2.1 I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
3 3 s 1 21.98 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL +2.1 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
4 4 s 1 22.80 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL +2.1 II BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
5 5 s 1 23.32 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz # 95 Sen SL +2.1 III
6 6 s 1 24.10 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +2.1 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
1 7 s 2 24.18 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.4 IV DMP U20 PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4 91
2 8 s 2 24.55 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -0.4 -- ROLAK Dorota Z/1298/19 2019
3 9 s 2 24.92 DRAZIK Kasper UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL -0.4 V BOJKO Bogdan # Z/3617/18 2019 5
4 10 s 2 25.31 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -0.4 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2019 BEZ LDK! 74
5 11 s 2 25.60 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL -0.4 -- PRENCEL Piotr Z/4427/15 2019 BEZ
6 12 s 2 25.75 NOWAK Jacek UKS 5 Plus Rydułtowy 04 U16 SL -0.4 -- BOJKO Bogdan Z/3720/19 2019
7 13 s 2 27.59 GANCARCZYK Bartosz MOSM Tychy 04 U16 SL -0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2934/19 2019
400 m M
1 1 s 1 50.39 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL II DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2 83 127
2 2 s 1 51.01 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2019 2
3 3 s 1 51.20 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL III MORKA Piotr Z/0267/17 2019 3
4 4 s 1 52.24 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL III WERNER Mirosław Z/1546/16 2019 4
5 5 s 1 53.00 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2143/17 2019 2
6 6 s 1 55.14 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2019 BEZ LDK! 82
1 7 s 2 55.56 SZYMCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- HYJEK Katarzyna Z/0558/19 2019
2 8 s 2 55.60 PŁACZEK Mikołaj MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0557/19 2019
3 9 s 2 56.28 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3695/18 2019 5 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:59.53 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL III DMP U20 KOS Kamil Z/2311/18 2019 3 109
2 2 s 1 1:59.97 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/1899/17 2019 3 50 107
3 3 s 1 2:02.43 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2019 4
4 4 s 1 2:04.13 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL IV MORKA Piotr Z/0266/17 2019 3
5 5 s 1 2:04.87 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
6 6 s 1 2:09.99 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2019
7 7 s 1 2:40.95 LUDWICZAK Krzysztof SGB Luxtorpeda Czerwionka 04 U16 SL -- KASPRZAK Radosław OLSZAR Michał Z/1773/19 2019
  s 1 DNF PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
1500 m M
1 1 s 1 4:24.90 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2898/18 2019 5
2 2 s 1 4:28.86 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- MORKA Piotr Z/2520/19 2019
3 3 s 1 4:29.87 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/2163/19 2019
4 4 s 1 4:32.66 BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2212/19 2019
5 5 s 1 4:34.86 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 00 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/2461/18 2019 BEZ
6 6 s 1 4:35.09 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1390/16 2019 4
7 7 s 1 4:37.94 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0695/17 2019 BEZ
Wzwyż M
  f 1 NM HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- DMP MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019
Tyczka M
1 f 1 3.21 KUNC Michał MKS Ustroń 05 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/4061/18 2019 5
W dal M
1 f 1 6.46 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA +1.5 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
2 f 1 6.30 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +3.3 III RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2019 2
3 f 1 5.83 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U23 MA -0.1 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
Trójskok M
1 f 1 12.48 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA +1.2 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3 85
  f 1 NM JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2019 4
Kula (5) M
1 f 1 14.23 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
2 f 1 10.72 GIAMPIETRO Giovanni MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/4280/18 2019 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 14.93 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 f 1 12.88 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III KURDZIEL Andrzej Z/3217/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2920701503754 sekund