Kraków 22.06.2019
13. Otwarty Puchar Krakowa. 11. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.02 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +0.4 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
2 2 e 1 12.06 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +0.4 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
3 5 e 1 12.54 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL +0.4 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2019 M
4 6 e 1 12.57 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.4 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
5 12 e 1 13.29 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +0.4 IV KUCZEK Piotr Z/3621/19 2019
6 15 e 1 13.47 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3331/19 2019
7 16 e 1 13.52 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +0.4 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
1 3 e 2 12.44 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -0.2 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0304/15 2019
2 4 e 2 12.53 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.2 II DMP GIZA Andrzej Z/1449/13 2019 2 97
3 8 e 2 12.75 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -0.2 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
4 10 e 2 12.85 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -0.2 III KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. Z/0725/15 2019
5 13 e 2 13.32 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -0.2 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
6 14 e 2 13.44 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 04 U16 WN -0.2 IV B.D. Z/0340/19 2019 5 LDK!
7 17 e 2 13.65 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.2 IV ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK!
1 7 e 3 12.66 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków 93 Sen MA -0.1 II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 9 e 3 12.77 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -0.1 III DMP DMP U20 GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK! 84 122
3 11 e 3 12.99 ANDRYCHOWICZ Marta AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -0.1 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0183/16 2019
4 18 e 3 13.71 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK -0.1 IV SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2019 5 LDK!
5 19 e 3 13.73 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA -0.1 IV KLIMEK Józef Z/3156/17 2019 4
1 f 1 12.28 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +0.2 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
2 f 1 12.49 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków 93 Sen MA +0.2 II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
3 f 1 12.52 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL +0.2 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2019 M
4 f 1 12.66 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.2 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
5 f 1 12.67 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.2 II DMP GIZA Andrzej Z/1449/13 2019 2 89
6 f 1 12.75 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.2 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.18 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +0.5 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
2 2 s 1 24.36 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL +0.5 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2019 1
3 3 s 1 24.76 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.5 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0304/15 2019
4 4 s 1 25.22 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL +0.5 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2019 M
5 5 s 1 25.49 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK +0.5 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2019 1
6 13 s 1 26.95 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.5 III PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
7 15 s 1 27.11 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD +0.5 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK!
1 6 s 2 25.57 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.3 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3
2 7 s 2 25.73 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.3 II STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2019
3 8 s 2 25.77 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.3 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
4 9 s 2 25.79 ANDRYCHOWICZ Marta AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.3 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0183/16 2019
5 10 s 2 25.84 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.3 II GIZA Andrzej Z/1449/13 2019 2
6 11 s 2 26.31 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.3 III GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK!
7 18 s 2 27.65 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 04 U16 WN +0.3 IV B.D. Z/0340/19 2019 5 LDK!
8 21 s 2 28.41 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK +0.3 IV SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2019 5 LDK!
1 12 s 3 26.91 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.3 III WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2019 3
2 14 s 3 27.08 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA -0.3 III KUCZEK Piotr Z/3621/19 2019
3 16 s 3 27.21 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -0.3 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2019 3 LDK! 103
4 17 s 3 27.58 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -0.3 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
5 19 s 3 27.90 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA -0.3 IV KLIMEK Józef Z/3156/17 2019 4
6 20 s 3 28.01 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.3 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
400 m K
1 1 s 1 54.46 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS M DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019 137
2 2 s 1 54.97 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2019 1
3 3 s 1 55.07 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
4 4 s 1 55.17 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2019 1 128
5 5 s 1 55.42 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK I DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2 154
6 6 s 1 55.76 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2019 2 121
7 7 s 1 57.16 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
1 8 s 2 57.33 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2019 2 103
2 9 s 2 59.31 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
3 10 s 2 60.33 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
4 12 s 2 60.97 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/6215/15 2019 3
5 13 s 2 61.09 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/0473/16 2019 4 LDK!
1 11 s 3 60.47 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0894/19 , 2019 4 LDK!
2 14 s 3 62.12 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2019 3
3 15 s 3 62.21 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 86 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
4 16 s 3 62.46 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
5 17 s 3 62.82 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2019 5 LDK!
6 18 s 3 63.32 ŚLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA IV B.D. Z/5248/18 2019 5
7 19 s 3 64.84 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1955/17 2019 4
8 20 s 3 65.65 LIPKOWSKA Klaudia UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1887/17 2019 4 30 74
800 m K
1 1 s 1 2:07.41 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA I DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2019 1 132
2 2 s 1 2:07.85 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I DMP MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2019 1 129
3 3 s 1 2:08.52 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA I GRECH Halina Z/2094/15 2019 2 LDK!
4 4 s 1 2:08.94 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL I DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK! 152
5 5 s 1 2:10.81 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2019 1
6 6 s 1 2:11.41 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U23 LD II WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0966/15 2019
7 7 s 1 2:13.02 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2 137
8 8 s 1 2:14.85 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 01 U20 SL II B.D. Z/2788/15 2019 1
9 10 s 1 2:17.67 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD III URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
10 20 s 1 2:30.10 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2019 BEZ
1 9 s 2 2:15.99 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK II B.D. Z/1703/17 2019 3
2 11 s 2 2:18.03 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/2393/18 2019 3
3 12 s 2 2:18.45 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/0542/17 2019 4
4 13 s 2 2:19.31 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/0482/17 2019 2
5 14 s 2 2:21.09 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2019 3 LDK!
6 15 s 2 2:21.94 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA III GRECH Halina Z/1358/16 2019 4 LDK!
7 16 s 2 2:23.00 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U18 LD III JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2019 3 LDK!
8 17 s 2 2:23.15 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 01 U20 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2019 2 LDK!
9 18 s 2 2:23.66 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK III KATAN Wacław Z/1805/17 2019 4
10 19 s 2 2:24.34 KOWALIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III KOWAL Piotr Z/2584/19 2019
  s 2 DNF SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2019 3 LDK!
1500 m K
1 s 1 4:51.35 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
2 s 1 4:52.56 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice 01 U20 SL III B.D. Z/2896/15 2019 1
3 s 1 4:52.64 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2019 3 LDK!
4 s 1 4:55.29 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0509/16 2019 3
5 s 1 4:56.45 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2019 3 LDK!
6 s 1 4:57.61 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK IV KARKUT Bogdan Z/1364/16 2019 3
3000 m K
1 1 s 1 10:26.54 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/4872/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 10:38.31 BYRSKA Sylwia WKS Wawel Kraków 95 Sen MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz Z/1342/14 2018
3 3 s 1 11:11.26 ROŚ Martyna ULKS Technik Trzcinica 03 U18 PK IV SOCHA Tomasz Z/5252/18 2019 BEZ
4 4 s 1 11:17.97 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA IV KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2019 BEZ
5 5 s 1 11:20.57 CZAJA Agata Maria UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA IV JABŁOŃSKI Piotr Z/2488/19 2019
6 6 s 1 11:40.91 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/3248/19 2019
7 7 s 1 11:50.56 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2019 4 LDK!
8 8 s 1 12:28.41 MURZA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP -- DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/3247/19 2019 68
  s 1 DNF BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2019
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.16 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.2 II DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK! 135
2 2 s 1 16.91 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2019 4
400 m pł K K
1 1 s 1 59.10 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL M PIETRZAK Michał B.D. Z/0651/15 2019
2 2 s 1 59.34 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP M DMP JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2019 M 141
3 3 s 1 60.87 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0636/14 2019 1
4 4 s 1 65.03 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP II DMP ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2019 2 89
5 5 s 1 67.04 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
  s 1 DNF WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 01 U20 MA -- GIZA Andrzej Z/1746/16 2019
1 6 s 2 68.18 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
2 7 s 2 68.19 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U18 MA III JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2019 2 LDK!
3 8 s 2 68.67 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS III DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3 106
4 9 s 2 68.74 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL III CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
5 10 s 2 71.58 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2019 3 LDK!
6 11 s 2 72.20 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U18 SL IV DMP ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2019 3 44
7 12 s 2 72.84 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2019 2 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
2 f 1 1.55 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2019 4 LDK!
3 f 1 1.55 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
4 f 1 1.50 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
5 f 1 1.45 GUZ Matylda KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA IV ZAPART Stanisław Z/0003/17 2019 LDK!
5 f 1 1.45 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2019 4 75
7 f 1 1.45 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2019
W dal K
1 f 1 6.15 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.9 I DMP STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2019 138
2 f 1 5.43 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -0.8 II DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019 87
3 f 1 5.20 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.8 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2019 2 LDK! 96
4 f 1 5.11 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA +0.2 III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2019 3
5 f 1 5.10 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA +0.3 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
6 f 1 5.03 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -0.5 IV PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2019 3
7 f 1 5.03 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.4 IV WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2019 3
8 f 1 5.03 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -0.9 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK!
9 f 1 4.82 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +1.3 IV DMP U20 SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2019 72
10 f 1 4.67 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA 0.0 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3331/19 2019
11 f 1 4.67 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +0.3 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
12 f 1 4.59 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +0.8 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
13 f 1 4.10 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +0.7 -- ZAPART Stanisław Z/0363/16 2019 BEZ
Trójskok K
  f 1 NM ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
  f 1 NM OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA 0.0 -- DMP ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
Kula (3) K
1 f 1 11.31 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4 100
Kula (4) K
1 f 1 13.38 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1 114
2 f 1 12.92 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/0481/12 2019 1 107
Dysk (1) K
1 f 1 41.22 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II BONK Stanisław B.D. Z/0682/14 2019 2
2 f 1 36.01 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U20 MA III DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2019 3 122
3 f 1 34.89 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U23 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
Oszczep (500) K
1 f 1 36.13 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/3755/16 2019 3 LDK! 94
2 f 1 31.50 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/1678/17 2019 4 LDK!
3 f 1 31.28 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3790/17 2019 4 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 39.16 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA III DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2019 2 90
2 f 1 32.40 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/0026/17 2019 4 LDK!
3 f 1 31.17 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2019 4
4 f 1 24.75 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2019 BEZ 19
5 f 1 21.23 BĄK Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/2696/19 2019 0
100 m M
1 3 e 1 10.75 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP +1.4 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M 124
2 9 e 1 10.91 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.4 II DMP DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019 110 143
3 11 e 1 10.95 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +1.4 II DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 107
4 12 e 1 11.07 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 94 Sen LU +1.4 II WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2748/11 2019 1
5 18 e 1 11.60 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA +1.4 III KUKLA Rafał Z/2360/17 2019 3
6 19 e 1 11.61 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +1.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2019
7 21 e 1 11.62 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +1.4 III DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2019 3 58 104
8 23 e 1 11.66 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA +1.4 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2019 2
1 1 e 2 10.59 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.1 M GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2
2 2 e 2 10.72 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +0.1 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
3 6 e 2 10.87 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.1 I KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
4 13 e 2 11.16 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +0.1 II BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
5 17 e 2 11.57 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +0.1 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
6 26 e 2 11.78 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.1 IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4 97
6 25 e 2 11.78 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.1 IV MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
8 31 e 2 12.31 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +0.1 -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
1 8 e 3 10.91 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.3 II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2019 1
2 10 e 3 10.94 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -0.3 II KUCZEK Piotr Z/1201/12 2019 1
3 15 e 3 11.36 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA -0.3 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2019 2
4 16 e 3 11.48 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -0.3 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2019 2 LDK!
5 24 e 3 11.67 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.3 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2019 2 55 102
6 27 e 3 11.87 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS -0.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
7 28 e 3 11.96 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -0.3 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ
8 30 e 3 12.03 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -0.3 IV KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
1 4 e 4 10.85 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP -0.1 I DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1 115
2 5 e 4 10.86 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU -0.1 I DMP B.D. B.D. Z/5085/11 2019 M 114
3 7 e 4 10.87 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -0.1 I DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1 113
4 14 e 4 11.21 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.1 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2
5 20 e 4 11.61 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.1 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2019
6 22 e 4 11.64 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -0.1 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2019 3
7 29 e 4 12.02 STUDZIŃSKI Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -0.1 IV BORA Piotr Z/4362/19 2019
8 32 e 4 12.64 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.1 V ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2019 5 LDK!
1 f 1 10.63 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.2 M GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2
2 f 1 10.69 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP +0.2 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M 130
3 f 1 10.72 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.2 I KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
4 f 1 10.73 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +0.2 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
5 f 1 10.78 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP +0.2 I DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1 121
6 f 1 10.86 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +0.2 I DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1 114
7 f 1 11.04 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.2 II DMP DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019 99 136
200 m M
1 1 s 1 21.40 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.7 M DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1746/15 2019 1 165
2 2 s 1 21.63 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.7 I KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 21.76 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL +0.7 I HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1
4 4 s 1 21.79 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP +0.7 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
5 7 s 1 22.82 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD +0.7 III URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
1 5 s 2 22.53 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +0.5 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2019 2
2 6 s 2 22.57 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.5 II DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2 89 128
3 8 s 2 23.02 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +0.5 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
4 9 s 2 23.04 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +0.5 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2019 2 LDK!
5 11 s 2 23.08 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +0.5 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
6 13 s 2 23.36 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.5 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
1 10 s 3 23.06 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -1.4 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2019 3 73 115
2 12 s 3 23.27 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -1.4 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0973/19 2019
3 14 s 3 23.36 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS -1.4 III STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
4 15 s 3 23.59 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -1.4 III DMP HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2019 2 LDK! 57
5 16 s 3 23.60 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -1.4 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2019
1 17 s 4 24.27 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +0.4 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ 90
2 18 s 4 25.67 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA +0.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2019
3 19 s 4 26.09 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.4 -- DMP DMP U20 B.D. Z/1300/19 2019 BEZ 11 68
400 m M
1 1 s 1 50.50 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 51.86 PIETRZKO Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III DMP U20 PAŚ Mariusz Z/2362/17 2019 111
3 3 s 1 52.26 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
4 4 s 1 53.97 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP IV DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/2423/17 2019 3 92
5 5 s 1 55.05 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 U18 MA -- KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2019 3
6 6 s 1 55.25 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2019 3
7 7 s 1 57.98 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2453/18 2019 5
800 m M
1 1 s 1 1:50.58 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP I DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2019 2 124
2 2 s 1 1:51.30 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL I DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK! 148
3 3 s 1 1:51.68 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD I DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2 113 146
4 4 s 1 1:54.06 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II B.D. BRACHMAN Tomasz B.D. 2
5 5 s 1 1:55.16 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2019 83
6 6 s 1 1:55.83 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U23 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2018
7 7 s 1 1:56.65 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 02 U18 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/1440/16 2019 LDK!
8 8 s 1 1:57.98 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
9 9 s 1 1:58.00 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA III KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2019 3
10 10 s 1 1:59.54 BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 Sen OP III DMP MARCINÓW Ryszard B.D. Z/3658/11 2019 2 53
11 11 s 1 2:01.68 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III MIREK Wacław Z/0469/15 2019
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK -- KARKUT Bogdan Z/0312/15 2019 1
1 12 s 2 2:03.60 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2019
2 13 s 2 2:04.86 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U23 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1803/17 2019 4
3 14 s 2 2:10.58 GĘSIAK Ignacy KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK V KATAN Wacław SOCHA Tomasz Z/2454/18 2019 4 LDK!
4 15 s 2 2:10.89 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2019 BEZ
5 16 s 2 2:12.14 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2019 3 6 69
6 17 s 2 2:12.54 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- DMP U20 HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1077/17 , 2019 BEZ LDK! 68
  s 2 DQ KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1718/17 2019 4
1500 m M
1 1 s 1 3:51.14 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK! 142
2 2 s 1 3:51.94 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
3 3 s 1 3:52.58 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2019 2
4 4 s 1 3:52.74 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2 97
5 5 s 1 3:53.86 MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 Sen PK II LASSOTA Lesław B.D. Z/5472/15 2019 2
6 6 s 1 3:57.81 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 LASSOTA Lesław Z/2667/15 2019 2 128
7 7 s 1 3:57.86 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA II PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
8 8 s 1 3:59.56 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK II WOJTAS Tomasz Z/3739/16 2019 3
9 9 s 1 4:00.60 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II B.D. WOSIEK Jacek , Z/1759/18 , 2019 2
10 10 s 1 4:00.74 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 Sen SL II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2019 2
11 11 s 1 4:01.73 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2
12 12 s 1 4:03.14 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2
13 13 s 1 4:05.69 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U20 PK III DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2019 3 112
14 15 s 1 4:11.75 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola # 99 U23 LD III SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej , Z/0227/16 , 2019
  s 1 DNF LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U23 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK -- KARKUT Bogdan Z/0312/15 2019 1
1 14 s 2 4:07.52 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 01 U20 LD III B.D. RYBARCZYK Dariusz , Z/4628/15 , 2019 LDK!
2 16 s 2 4:13.03 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2019 4 LDK!
3 17 s 2 4:14.07 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2019 4
4 18 s 2 4:16.85 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2019 3
5 19 s 2 4:17.08 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV DMP DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/1870/19 2019 BEZ 27 91
6 20 s 2 4:17.94 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1001/19 2019 90
7 21 s 2 4:18.30 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV DMP U20 GIZA Maciej Z/1673/18 2019 3 LDK! 89
8 22 s 2 4:19.74 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
9 23 s 2 4:20.54 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2019 4 85
10 24 s 2 4:20.58 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA IV GRECH Halina Z/0082/17 2019 4 LDK!
11 25 s 2 4:25.09 ROGOWSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2233/19 2019
12 26 s 2 4:26.17 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2019 5 LDK!
13 27 s 2 4:35.43 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/5624/18 2019 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.62 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -0.6 III DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2019 3 114
2 2 s 1 16.07 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -0.6 IV ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019
3 3 s 1 16.68 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -0.6 -- ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 53.77 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK! 144
2 2 s 1 55.63 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP II DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3 127
3 3 s 1 61.40 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2019 2 LDK! 88
4 4 s 1 61.62 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019 86
400 m pł M
1 8 s 1 55.22 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA II PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
3 10 s 1 57.58 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
1 1 s 2 51.17 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91 Sen WP M DMP MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2019 M 154
2 2 s 2 52.33 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 9 s 2 57.45 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 03 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2019 2 LDK!
3 3 s 2 52.94 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1519/14 2019 127
4 4 s 2 53.85 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL I KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
5 5 s 2 54.18 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2019 110
6 6 s 2 54.25 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2019 M
7 7 s 2 55.11 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/2890/18 2019 2 99
3000 m prz M
1 1 s 1 8:59.59 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL I MARMUR Stanisław B.D. B.D. Z/0972/11 2019
2 2 s 1 9:14.84 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
3 3 s 1 9:36.78 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 Sen MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3015/11 , 2019
4 4 s 1 9:47.48 TABOR Dominik Kraków Athletics Team # 95 Sen MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/0830/11 , 2019
  s 1 DNF KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA -- B.D. Z/1674/14 2019 1
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2019 87
2 f 1 1.95 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U20 SL II BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2019 2
3 f 1 1.80 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3 55 99
4 f 1 1.70 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2019
W dal M
1 f 1 7.04 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL 0.0 II B.D. Z/2974/11 2019
2 f 1 7.01 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +0.3 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2019 3
3 f 1 6.99 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +3.2 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2019 3 LDK!
4 f 1 6.80 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +1.6 II ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1
5 f 1 5.93 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +2.6 IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
6 f 1 5.70 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.9 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2019 BEZ 23 71
7 f 1 5.66 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.3 -- PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
8 f 1 5.58 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -0.5 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2487/19 2019 19 68
9 f 1 3.35 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +0.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA 0.0 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
  5.91 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +1.3 IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
  6.97 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.4 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2019 3 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.77 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -0.2 III DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/5971/15 2019 3 71 115
  NM SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA 0.0 -- DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1
Kula (7.26) M
1 f 1 16.97 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP B.D. Z/3386/11 2019 1 137
2 f 1 15.06 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/1844/16 2019
3 f 1 11.00 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2019 4
4 f 1 10.44 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA IV DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/2672/18 2019 4 42
5 f 1 8.51 DZIADKOWIEC Piotr UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/2492/19 2019 16
Dysk (1.5) M
1 f 1 35.20 KSIĄŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2019 4 LDK! 92
Dysk (2) M
1 f 1 45.83 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
2 f 1 37.95 MAGNUCKI Szymon BKL Bełchatów 96 Sen LD III B.D. TOMCZAK Dominika 2
3 f 1 33.56 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
Oszczep (700) M
1 f 1 42.34 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2019 4 LDK!
2 f 1 41.45 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3791/17 2019 4
Oszczep (800) M
1 f 1 48.05 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4
2 f 1 43.56 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 03 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2019 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.290076971054 sekund