Wrocław 23.06.2019
Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.91 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.9 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 135
2 2 e 1 12.21 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS -0.9 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
3 3 e 1 12.23 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.9 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
4 4 e 1 12.28 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS -0.9 II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! 144
5 14 e 1 12.97 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -0.9 III REJEWSKI Robert Z/0789/15 2019 2
  e 1 DNF GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS -0.9 -- KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
1 5 e 2 12.52 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.6 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
2 6 e 2 12.55 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +0.6 II DMP U20 BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK! 132
3 7 e 2 12.62 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP +0.6 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2019 3
4 8 e 2 12.86 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.6 III SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK!
5 15 e 2 12.99 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +0.6 III SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
6 16 e 2 13.00 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.6 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
7 18 e 2 13.13 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.6 III SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK!
1 9 e 3 12.87 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +1.6 III DMP U20 NALEPA Marek Z/1157/18 2019 4 118
2 12 e 3 12.93 NOWAK Karolina WLKS Wrocław 97 U23 DS +1.6 III B.D. Z/0487/13 2019
3 13 e 3 12.94 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS +1.6 III KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
4 17 e 3 13.08 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.6 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
5 19 e 3 13.21 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.6 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK! 103
6 20 e 3 13.26 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +1.6 IV DMP U20 NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4 101
7 23 e 3 13.41 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +1.6 IV WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
1 10 e 4 12.91 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +0.2 III DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0754/19 2019 116
2 11 e 4 12.92 ŚLIWIŃSKA Emilia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP +0.2 III KOŁODZIEJ Tomasz Z/0210/19 2019 4 LDK!
3 21 e 4 13.29 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.2 IV MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2019 4 LDK!
4 22 e 4 13.33 JANIK Michalina WLKS Wrocław # 00 U20 DS +0.2 IV MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019
5 24 e 4 13.44 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 05 U16 DS +0.2 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2019 BEZ
6 26 e 4 13.54 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.2 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/1919/17 2019 5 LDK!
7 30 e 4 13.73 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 06 U14 DS +0.2 IV HONDOWSKA Aneta SZOMBURG Tomasz , Z/0268/19 , 2019 LDK!
1 25 e 5 13.48 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS 0.0 IV MARSZEWSKI Tomasz Z/0729/18 2019 5
2 27 e 5 13.69 NOWAK Zuzanna WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS 0.0 IV ZAJDEL Jadwiga Z/2421/16 2019 BEZ
3 28 e 5 13.72 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS 0.0 IV SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2019 5
4 29 e 5 13.73 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 02 U18 DS 0.0 IV B.D. Z/2983/19 2019
5 32 e 5 13.80 ARNING Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP 0.0 IV B.D. Z/4059/19 2019
6 36 e 5 13.92 KISZKIEL Marta GKS Start Długołęka 04 U16 DS 0.0 V BENKOWSKI Henryk Z/0734/19 2019
7 40 e 5 14.20 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS 0.0 -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
1 31 e 6 13.76 CIEŚLACHOWSKA Julia SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS +1.0 IV B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0442/19 , 2019 LDK!
2 38 e 6 13.99 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP +1.0 V PTAK Krzysztof Z/5044/18 2019 BEZ
3 39 e 6 14.18 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +1.0 -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2019 BEZ 71
4 41 e 6 14.30 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.0 V B.D. Z/0736/18 2019 BEZ LDK!
5 43 e 6 14.66 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +1.0 -- MAKUCH Beata Z/2409/18 2019
6 45 e 6 15.25 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +1.0 -- MAKUCH Beata Z/0818/19 2019
1 33 e 7 13.81 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U14 DS +0.6 V KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2019 4 LDK!
2 34 e 7 13.86 JURCZAK Maja MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.6 --
3 35 e 7 13.88 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 06 U14 DS +0.6 V KOBIAŁKA Kamil Z/5010/18 2019 BEZ
4 37 e 7 13.96 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP +0.6 V PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ
5 42 e 7 14.31 PICHUR Marta WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.6 V B.D. Z/4680/19 2019
6 44 e 7 14.73 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.6 -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2019 BEZ
7 46 e 7 15.45 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.6 -- MAKUCH Beata Z/2416/18 2019
8 47 e 7 15.79 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS +0.6 -- GOLEC Dominik Z/0462/18 2019 BEZ LDK!
1 f 1 11.91 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.2 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 135
2 f 1 12.27 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS +0.2 II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! 144
3 f 1 12.58 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.2 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
4 f 1 12.58 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP +0.2 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2019 3
5 f 1 12.60 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +0.2 II DMP U20 BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK! 130
6 f 1 12.74 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +0.2 II DMP U20 NALEPA Marek Z/1157/18 2019 4 123
200 m K
1 1 s 1 25.15 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.2 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
2 2 s 1 26.00 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +1.2 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 26.64 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.2 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK! 113
4 4 s 1 26.95 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.2 III SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK!
5 6 s 1 27.09 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.2 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK! 105
1 5 s 2 27.01 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -1.3 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
2 7 s 2 27.22 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -1.3 III REJEWSKI Robert Z/0789/15 2019 2
3 8 s 2 27.58 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -1.3 IV DMP U20 MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2019 4 LDK! 98
4 11 s 2 28.12 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -1.3 IV NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4
5 14 s 2 28.44 NOWAK Zuzanna WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -1.3 IV ZAJDEL Jadwiga Z/2421/16 2019 BEZ
6 16 s 2 28.61 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -1.3 V STOLARCZYK Grzegorz Z/0754/19 2019
1 9 s 3 27.92 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.3 IV MARSZEWSKI Tomasz Z/0729/18 2019 5
2 17 s 3 28.94 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +0.3 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
3 19 s 3 29.09 ARNING Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP +0.3 -- B.D. Z/4059/19 2019
4 20 s 3 29.15 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS +0.3 -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
5 22 s 3 29.75 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.3 V B.D. Z/0736/18 2019 BEZ LDK!
6 23 s 3 30.05 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB +0.3 -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK!
7 24 s 3 30.60 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.3 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2019 BEZ
8 26 s 3 31.07 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 02 U18 DS +0.3 -- B.D. Z/2983/19 2019
1 15 s 4 28.52 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS +0.9 V SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2019 5
2 21 s 4 29.32 KULPIŃSKA Róża WLKS Wrocław 06 U14 DS +0.9 V KOBIAŁKA Kamil Z/5010/18 2019 BEZ
3 25 s 4 30.62 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.9 -- MAKUCH Beata Z/2409/18 2019
4 27 s 4 31.61 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.9 -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2019 BEZ
5 28 s 4 31.80 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.9 -- MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2019 BEZ LDK!
6 29 s 4 32.57 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.9 -- MAKUCH Beata Z/0818/19 2019
7 31 s 4 34.31 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS +0.9 -- GOLEC Dominik Z/0462/18 2019 BEZ LDK!
1 10 s 5 28.11 KONURY Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 05 U16 WP -0.2 IV PTAK Krzysztof Z/5045/18 2019 5
2 12 s 5 28.29 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP -0.2 IV CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
3 13 s 5 28.30 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 05 U16 DS -0.2 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2019 BEZ
4 18 s 5 29.02 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U14 DS -0.2 V KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2019 4 LDK!
5 30 s 5 32.60 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.2 -- MAKUCH Beata Z/2416/18 2019
400 m K
1 1 s 1 59.19 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2019 2
2 2 s 1 61.95 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2019 3 99
3 3 s 1 62.04 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS IV DMP U20 ROSTEK William Z/1079/15 2019 4 98
1 4 s 2 63.69 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV DMP U20 NALEPA Marek Z/3782/16 2019 4 87
2 5 s 2 63.96 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS IV GOLEC Dominik Z/0501/17 2019 4
3 6 s 2 68.94 CHOWANEK Oliwia LUKS Namysłów 03 U18 OP -- WOLAK Bożena GŁOWACKI Leszek , Z/1555/17 , 2019 3 LDK!
4 7 s 2 69.45 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- DMP U20 SOBCZYK Tomasz Z/0365/16 2019 BEZ 62
5 8 s 2 70.19 WIATER Wioletta MKS Siechnice 97 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2715/19 2019
  s 2 DNF BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0359/16 2019
800 m K
1 1 s 1 2:19.67 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3 LDK! 116
2 2 s 1 2:21.51 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III WOSIEK Jacek Z/1349/13 2019 3
3 3 s 1 2:21.87 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 99 U23 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2019
4 4 s 1 2:32.40 NAJDEK Ewa MKS Siechnice 98 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0549/17 2019
5 5 s 1 2:33.35 CYZA Oliwia UKS Sprint Legnica 02 U18 DS -- B.D. Z/3617/19 2019
6 6 s 1 2:35.78 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2019 4 LDK!
7 7 s 1 2:39.97 BANASIAK Joanna MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1031/19 2019 LDK!
8 8 s 1 2:40.77 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4127/18 2019 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 5:00.77 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP IV SADOWSKI Waldemar Z/1424/17 2019 4
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.26 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.0 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 15.29 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.0 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
3 3 s 1 15.66 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP +1.0 II SADOWSKI Waldemar Z/1425/17 2019 2
4 6 s 1 17.26 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +1.0 IV DMP U20 NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 82
2 5 s 2 17.16 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS +1.3 IV SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK!
3 7 s 2 18.11 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +1.3 -- DMP U20 MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2019 BEZ LDK! 66
100 m pł K
1 4 s 2 15.91 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS +1.3 III KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
200 m pł K
1 1 s 1 29.94 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3
2 2 s 1 30.91 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4
3 5 s 1 35.17 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS -0.3 V KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
4 3 s 1 36.21 KOBA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -0.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0711/18 2019 5
5 4 s 1 37.21 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.3 -- MAKUCH Beata Z/2413/18 2019
400 m pł K K
1 1 s 1 65.45 JANIK Michalina WLKS Wrocław # 00 U20 DS II DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019 124
2 2 s 1 66.18 NOWAK Karolina WLKS Wrocław 97 U23 DS III B.D. Z/0487/13 2019
3 3 s 1 66.88 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
4 4 s 1 67.44 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS III DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3 113
5 5 s 1 67.56 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
6 6 s 1 67.67 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/1866/16 2019
1 7 s 2 68.08 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U20 LB III WISZ Mateusz Z/1352/18 2019 3
2 8 s 2 69.52 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin Z/0292/17 2019 3 LDK!
3 9 s 2 72.78 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3895/16 , 2019 4 LDK!
4 10 s 2 73.86 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019
5 11 s 2 74.32 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2019 4 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
2 f 1 1.55 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2478/18 2019 4 103
3 f 1 1.55 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0494/16 2019 3 LDK!
4 f 1 1.50 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV WALCZAK Marek Z/1089/18 2019 3
4 f 1 1.50 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
6 f 1 1.50 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2019 3 92
  f 1 NM KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 04 U16 DS -- BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1310/18 , 2019 4 LDK!
  f 1 NM DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP -- WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
Tyczka K
1 f 1 3.90 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U20 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2019 1 172
2 f 1 3.80 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0249/15 2019 153
3 f 1 3.20 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II ZAPART Stanisław Z/0099/14 2019 1
4 f 1 2.20 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- DMP U20 RADZEWICZ Małgorzata WOŹNIAK Agnieszka , Z/0975/17 , 2019 4 LDK! 83
W dal K
1 f 1 5.99 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.7 I DMP STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2019 126
2 f 1 5.86 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +1.6 I PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019
3 f 1 5.81 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.8 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
4 f 1 5.51 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.9 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2019
5 f 1 5.18 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +1.8 III SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
6 f 1 5.18 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.6 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1018/14 2019
7 f 1 5.07 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS +1.8 IV KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
8 f 1 4.72 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP -1.4 V WALCZAK Michał Z/1055/18 2019 4 LDK!
9 f 1 4.63 BUCZKOWSKA Anastazja MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +0.9 -- CHMIELARZ Lucyna Z/0917/16 2019 4 LDK!
10 f 1 3.51 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS +1.2 -- KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2019 3
  f 1 NM CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ
Trójskok K
1 f 1 10.51 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS -0.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
2 f 1 10.31 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +0.5 IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1161/18 2019 4
3 f 1 10.23 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów # 01 U20 WP -1.1 IV B.D. Z/1034/15 2019
4 f 1 10.01 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS -1.0 -- GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2019 3 LDK!
5 f 1 9.93 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +1.2 -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2019 5 LDK!
6 f 1 9.87 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.4 -- WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK!
7 f 1 9.19 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -0.6 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
8 f 1 9.14 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -0.7 -- SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK!
  f 1 NM LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
Kula (3) K
1 f 1 11.85 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława STANKIEWICZ Zbigniew , Z/0384/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 10.91 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
3 f 1 10.77 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS IV DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88 93
Kula (4) K
1 f 1 12.74 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
Młot (3) K
1 f 1 45.05 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP U20 B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2019 3 LDK! 111
2 f 1 44.02 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2824/16 2019 4 107
Młot (4) K
1 f 1 60.19 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U23 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
2 f 1 46.85 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2019 1
3 f 1 45.57 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2019 1 137
Oszczep (500) K
1 f 1 29.62 LIZAK Karolina WLKS Wrocław 04 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0681/18 2019 5
2 f 1 19.80 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
3 f 1 19.77 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4
  f 1 NM GORCZYŃSKA Patrycja WLKS Wrocław # 06 U14 DS --
  f 1 NM KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3
100 m M
1 1 e 1 10.70 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.9 I DMP B.D. B.D. Z/1329/14 2019 129
2 2 e 1 10.71 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -0.9 I WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
3 3 e 1 10.90 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.9 I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 4 e 1 10.90 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -0.9 I WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
5 5 e 1 10.94 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.9 II ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
6 6 e 1 10.99 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.9 II ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
7 9 e 1 11.26 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -0.9 II DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 123
1 7 e 2 11.13 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -0.1 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
2 8 e 2 11.25 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS -0.1 II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2019 2
3 11 e 2 11.36 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.1 III ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
4 13 e 2 11.59 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -0.1 III ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
5 14 e 2 11.63 OCHWAT Kamil MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.1 III DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4278/17 2019 4 104
6 16 e 2 11.66 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.1 III SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK!
1 10 e 3 11.36 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U18 WP +1.1 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2019 2
2 12 e 3 11.48 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.1 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2019 3
3 15 e 3 11.63 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +1.1 III SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2019 3
4 17 e 3 11.68 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS +1.1 III BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/5731/18 , 2019 5 LDK!
5 18 e 3 11.70 GNYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS +1.1 III GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2019 3
6 20 e 3 11.76 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.1 IV HOFFMAN Wioletta WISZ Dariusz , Z/1030/18 , 2019 4 LDK!
7 24 e 3 11.96 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.1 IV WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK!
1 19 e 4 11.71 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.7 III SZOMBURG Tomasz Z/5139/18 2019 3 LDK!
2 21 e 4 11.84 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.7 IV DMP U20 WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK! 94
3 22 e 4 11.92 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.7 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3
4 26 e 4 12.26 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U18 LB +1.7 -- WISZ Dariusz Z/0720/17 2019 2 LDK!
1 23 e 5 11.96 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB -1.4 IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK!
2 25 e 5 12.25 GRABA Jakub WLKS Wrocław 01 U20 DS -1.4 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/4271/19 2019
3 28 e 5 12.49 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 05 U16 DS -1.4 V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2019 LDK!
4 29 e 5 13.01 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2019
5 30 e 5 13.33 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2019 BEZ
1 f 1 10.69 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +0.5 I WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 f 1 10.71 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.5 I DMP B.D. B.D. Z/1329/14 2019 128
3 f 1 10.99 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +0.5 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
4 f 1 11.12 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.5 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
5 f 1 11.27 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.5 II DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 123
6 f 1 11.33 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS +0.5 III ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2019 2
7 f 1 11.35 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U18 WP +0.5 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2019 2
200 m M
1 1 s 1 21.58 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -2.1 I WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
2 2 s 1 21.82 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -2.1 I DMP U20 ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK! 148
3 3 s 1 21.93 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -2.1 II ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
4 4 s 1 22.03 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -2.1 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
5 5 s 1 22.33 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95 Sen DS -2.1 II LISOWSKI Józef Z/0195/12 2019 1
6 7 s 1 22.63 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP -2.1 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
1 6 s 2 22.54 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS +0.7 II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2019 2
2 8 s 2 22.71 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.7 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2019
3 9 s 2 22.74 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS +0.7 II MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
4 10 s 2 23.00 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 03 U18 WP +0.7 III OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika Z/2375/17 2019 3 LDK!
5 11 s 2 23.18 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +0.7 III ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
6 12 s 2 23.30 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.7 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK! 109
1 13 s 3 23.34 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +0.5 III MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4
2 14 s 3 23.94 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS +0.5 IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/5731/18 , 2019 5 LDK!
3 15 s 3 23.98 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +0.5 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
4 16 s 3 24.65 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.5 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK!
5 17 s 3 24.76 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS +0.5 -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2019
6 18 s 3 27.02 JASIŃSKI Karol MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2019
400 m M
1 1 s 1 48.99 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II DMP OSIK Tadeusz Z/2380/16 2019 1 106
2 2 s 1 49.17 MACIĄG Radosław WKS Śląsk Wrocław 99 U23 DS II LISOWSKI Józef Z/0391/15 2019 1
3 3 s 1 50.52 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
4 4 s 1 50.56 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3
5 5 s 1 50.89 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0219/16 2019 3
6 6 s 1 51.80 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2019 4
7 7 s 1 52.36 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
1 10 s 2 55.94 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/2562/18 2019 BEZ
2 11 s 2 56.10 MAĆKAŁA Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/0551/17 2019 4
3 12 s 2 57.10 PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- DMP U20 SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2019 4 70
4 15 s 2 58.06 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0720/17 2019 2 LDK!
1 8 s 3 55.39 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U16 LB V WISZ Mateusz Z/4695/17 2019 3 LDK!
2 9 s 3 55.87 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 04 U16 DS V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0639/19 2019
3 13 s 3 57.63 BIELICKI Dominik UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/4282/19 2019
4 14 s 3 57.64 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/2303/19 2019 LDK!
5 16 s 3 58.97 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2019 BEZ LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:09.24 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III DMP U20 URBATZKA Natalia Z/2645/15 2019 3 105
2 2 s 1 4:11.94 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/0813/12 , 2019 3
3 3 s 1 4:18.68 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0465/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 4:19.03 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB IV DRACZYŃSKI Adam # Z/1234/18 2019 4
5 5 s 1 4:20.06 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 94 Sen DS -- B.D. BEZ
6 6 s 1 4:20.83 KOŁBUC Grzegorz UKS Sprint Legnica 01 U20 DS IV KUBERSKI Mirosław Z/3667/15 2019 4
7 7 s 1 4:23.89 BANASZAK Kacper LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2019 3
8 8 s 1 4:26.15 STASIK Marek MKS Siechnice 97 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2154/19 2019
9 9 s 1 4:35.15 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1752/17 2019 4
10 10 s 1 4:36.27 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- B.D. Z/2555/19 2019
11 11 s 1 4:38.69 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -- B.D. Z/1158/18 2019 BEZ
12 12 s 1 4:56.84 PIETRUSZKA Maciej SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -- B.D. Z/3529/19 2019
13 13 s 1 5:00.06 DZIEDZIC Bartosz MKS MOS Wrocław # 01 U20 DS -- B.D. Z/4753/19 2019
3000 m M
1 1 s 1 9:12.35 CZAK Daniel LZS KL Kotwica Brzeg 99 U23 OP III MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1501/18 2019 3
2 2 s 1 9:19.48 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS IV JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2019 2
3 3 s 1 9:37.35 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2019 5 LDK!
4 4 s 1 9:48.29 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS IV DMP U20 B.D. Z/4675/18 2019 BEZ LDK! 92
5 5 s 1 10:05.03 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS IV DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/2586/17 2019 4 86
6 6 s 1 10:08.49 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 01 U20 DS IV DMP U20 SOBCZYK Tomasz Z/2132/15 2019 BEZ 85
  s 1 DNF KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2019 3 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.00 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS +0.8 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 16.37 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.8 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK!
3 3 s 1 16.52 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +0.8 -- DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3 86
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.86 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -1.5 II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2019 2 144
2 2 s 1 15.34 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -1.5 II DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3 133
3 3 s 1 15.41 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -1.5 II PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
110 m pł M
1 1 s 1 15.10 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -1.5 II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
2 2 s 1 15.79 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -1.5 III ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2019 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.88 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS III DMP U20 KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK! 108
2 2 s 1 57.94 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
3 3 s 1 59.11 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 03 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1560/17 2019 3
4 4 s 1 59.66 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS IV DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0872/16 2019 BEZ 98
5 5 s 1 61.18 BŁASZCZYK Gaspar MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- DMP U20 KUBALA Łukasz Z/5360/18 2019 4 90
6 6 s 1 61.52 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- DMP U20 ROSTEK William TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0456/16 2019 BEZ LDK! 87
400 m pł M
1 1 s 1 54.40 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP I DMP OLSZAŃSKI Paweł Z/1662/12 2019 2 108
2 2 s 1 54.75 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 55.07 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS II DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1 135
4 4 s 1 61.36 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV DMP U20 NALEPA Marek Z/2404/17 2019 3 92
2000 m prz M
1 1 s 1 6:05.52 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS II B.D. Z/2602/15 2019 2
2 2 s 1 6:18.23 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS -- ADAMEK Marek Z/0710/14 2019 3
3 3 s 1 6:35.97 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/2026/15 2019 3
4 4 s 1 6:39.53 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0166/15 2019 3
5 5 s 1 6:44.84 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2401/17 2019 4
6 6 s 1 7:01.63 BANASZAK Kacper LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2019 3
  s 1 DNF FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/1558/17 2019 4
Wzwyż M
1 f 1 1.85 KOZŁOWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/0744/15 2019
2 f 1 1.80 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 PIASECKI Grzegorz KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2325/16 2019 4 LDK! 99
3 f 1 1.80 BAŁUT Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/1400/19 2019
4 f 1 1.75 MOŻDZIERZ Eryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS IV
Tyczka M
1 f 1 4.70 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 1 LDK! 150
2 f 1 4.20 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0930/14 2019 2
2 f 1 4.20 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U23 LD II KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
4 f 1 4.00 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2019 2 122
5 f 1 4.00 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2019 3
6 f 1 3.80 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U20 DS III DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2019 3 114
7 f 1 3.60 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Masters DS III ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
8 f 1 2.80 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2019
W dal M
1 f 1 6.67 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -2.2 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
2 f 1 6.58 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław 99 U23 DS +1.9 III #
3 f 1 6.50 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -1.2 III WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
4 f 1 6.39 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS -0.9 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2019 3
5 f 1 6.34 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +1.9 III URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
6 f 1 6.33 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +1.7 III WALCZAK Michał Z/1078/18 2019 4 LDK!
7 f 1 6.02 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS +2.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
8 f 1 5.88 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -1.0 V DMP U20 B.D. Z/1299/18 2019 5 76
9 f 1 5.71 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.3 V WISZ Mateusz Z/0787/19 2019 BEZ LDK!
10 f 1 5.55 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +1.8 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.63 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -1.0 IV DMP U20 KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3 88
2 f 1 12.18 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.2 -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
Kula (5) M
1 f 1 16.66 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK!
2 f 1 14.51 PEŁKA Dawid WLKS Wrocław 02 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/4397/19 2019
3 f 1 12.57 STĘŻYCKI Nikodem ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/4939/18 2019 BEZ 95
4 f 1 10.92 SOCHA Paweł UKS Sprint Legnica 04 U16 DS V KUBERSKI Mirosław Z/1613/17 2019 BEZ
5 f 1 10.40 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- HASIÓW Tomasz Z/1235/18 2019 4
Kula (6) M
1 f 1 18.15 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U20 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2019 1
2 f 1 17.06 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK!
3 f 1 16.85 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB I DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2019 1 151
4 f 1 14.70 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
5 f 1 11.85 KRÓL Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP IV DMP U20 B.D. Z/2746/18 2019 3 96
Kula (7.26) M
1 f 1 16.82 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP B.D. Z/3386/11 2019 1 135
2 f 1 15.11 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
3 f 1 13.75 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOKOT Zdzisław Z/3676/19 2019 2
4 f 1 13.72 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław B.D. Z/0958/14 2019
5 f 1 12.11 WALCZAK Marek niestowarzyszony 80 Masters III
  f 1 NM GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS -- KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
Dysk (1) M
1 f 1 33.96 MARCINIAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP V WINNY Antoni BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 56.67 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS I DMP U20 KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK! 160
2 f 1 45.24 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK! 127
3 f 1 44.06 KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 43.09 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III DMP U20 NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2 120
5 f 1 36.48 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
  f 1 NM BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- HASIÓW Tomasz Z/1235/18 2019 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 54.26 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK! 156
2 f 1 45.88 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
Dysk (2) M
1 f 1 48.00 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS I KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
2 f 1 47.03 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
3 f 1 45.30 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2019 1
4 f 1 40.31 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOKOT Zdzisław Z/3676/19 2019 2
Młot (5) M
1 f 1 29.25 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2
2 f 1 24.12 MARCINIAK Kacper niest. Gdańsk 03 U18 PM -- B.D. BEZ
Młot (7.26) M
1 f 1 52.68 KOWALSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 99 U23 WP II GÓRSKA Hanna Z/0897/17 2019 2
2 f 1 51.94 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław B.D. Z/0958/14 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 77.76 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 Sen LB M SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.265739202499 sekund