Białogard 22.06.2019
Mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.18 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +1.5 II OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 3 e 1 12.40 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +1.5 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
3 4 e 1 12.43 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP +1.5 II SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2019 1
4 5 e 1 12.56 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP +1.5 II DMP U20 BARTA Franciszek Z/4590/15 2019 2 131
5 6 e 1 12.64 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02 U18 PM +1.5 II DMP U20 DIAK Mateusz Z/0123/17 2019 2 128
6 7 e 1 12.78 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin 03 U18 ZP +1.5 III IWIŃSKA Anna Z/3530/18 2019 3 LDK!
7 8 e 1 12.88 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL +1.5 III SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK!
8 12 e 1 13.14 REJCHERT Anna AL Międzyzdroje # 04 U16 ZP +1.5 III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/4956/19 , 2019 3 LDK!
1 10 e 2 13.07 MESZCZYK Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U20 ZP +0.3 III DMP U20 BARTA Franciszek Z/2202/18 2019 4 109
2 11 e 2 13.09 CIESIELSKA Paulina PLKS Gwda Piła 05 U16 WP +0.3 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3347/17 2019 4 LDK!
3 13 e 2 13.26 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP +0.3 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4151/18 2019 4
4 14 e 2 13.33 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +0.3 IV OBERLAN Paulina Z/1448/18 2019 5 LDK!
5 15 e 2 13.36 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 05 U16 PM +0.3 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2019 LDK!
6 16 e 2 13.38 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL +0.3 IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1403/16 2019 2
1 17 e 3 13.63 PATEJUK Milena AML Słupsk 06 U14 PM +0.1 IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2019 3 LDK!
2 18 e 3 13.79 MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +0.1 IV KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0611/15 2019 4 LDK!
1 9 e 4 13.01 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP +0.4 III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2019 3 LDK!
2 21 e 4 14.19 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 03 U18 PM +0.4 -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1741/18 2019 5
3 23 e 4 14.31 GARSZTKA Nadia UKL Ósemka Police 07 U14 ZP +0.4 V OBERLAN Paulina Z/0049/19 2019 BEZ LDK!
4 24 e 4 14.41 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +0.4 V OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/1436/18 2019 5 LDK!
5 25 e 4 14.44 STANISŁAWSKA Maja MKL Szczecinek 05 U16 ZP +0.4 V KNAJDROWSKI Tomasz Z/3333/19 2019 BEZ
6 26 e 4 14.60 WŁODARCZYK Aleksandra LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM +0.4 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2160/19 2019 BEZ LDK!
1 20 e 5 14.08 PAWLIK Wiktoria MKS Junior Złocieniec # 05 U16 ZP +1.7 V RADZIMSKI Adam KOROL Andrzej , Z/4869/19 , 2019
2 28 e 5 14.83 WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +1.7 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0562/16 2019 BEZ LDK!
3 29 e 5 14.90 GADOMSKA Maja UKL Ósemka Police 05 U16 ZP +1.7 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/0896/16 2019 BEZ LDK!
4 34 e 5 15.22 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 08 U12 ZP +1.7 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2019 LDK!
5 35 e 5 15.31 BOGACKA Wiktoria UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +1.7 -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina , Z/5275/18 , 2019 BEZ LDK!
6 37 e 5 15.53 PAWŁOWSKA Małgorzata MLUKS Mokasyn Płoty 05 U16 ZP +1.7 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1133/18 , 2019 BEZ LDK!
1 31 e 6 15.11 SZYSZKA Paulina PLKS Gwda Piła 04 U16 WP +0.6 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5184/18 2019 BEZ LDK!
2 32 e 6 15.14 DMITROCA Natalia KL Iskra Białogard 04 U16 ZP +0.6 -- RUDZIK Grzegorz Z/1710/18 2019 BEZ LDK!
3 33 e 6 15.20 STACHERSKA Milena LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM +0.6 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2159/19 2019 BEZ LDK!
4 39 e 6 15.76 DMITROCA Julia KL Iskra Białogard 04 U16 ZP +0.6 -- RUDZIK Grzegorz Z/1709/18 2019 BEZ LDK!
5 43 e 6 16.05 KOMMISARCZYK Zuzanna MKL Szczecinek 08 U12 ZP +0.6 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3339/19 2019
1 27 e 7 14.67 KRASOWSKA Nikola LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM +1.4 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2739/19 2019 BEZ LDK!
2 41 e 7 15.92 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 08 U12 ZP +1.4 -- OBERLAN Paulina Z/2648/19 2019 BEZ LDK!
3 44 e 7 16.14 KAŹMIERCZAK Alicja UKL Ósemka Police 03 U18 ZP +1.4 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/5201/19 2019 LDK!
4 45 e 7 16.86 ŁUSZCZEK Natasza MKS Kusy Szczecin 07 U14 ZP +1.4 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3716/18 , 2019 BEZ LDK!
5 46 e 7 17.18 KAMIŃSKA Oliwia MKL Szczecinek 09 U12 ZP +1.4 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3338/19 2019
6 48 e 7 17.38 PROKOP Katarzyna MKL Szczecinek 08 U12 ZP +1.4 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3341/19 2019
7 49 e 7 17.44 TOMASZEWICZ Patrycja MKS Kusy Szczecin 09 U12 ZP +1.4 -- FERFET Marek Z/4325/19 2019 LDK!
1 22 e 8 14.23 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek 04 U16 ZP +0.3 V B.D. Z/1559/19 2019
2 30 e 8 15.09 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 05 U16 ZP +0.3 -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2019
3 36 e 8 15.41 GRABIAS Weronika KL Iskra Białogard 06 U14 ZP +0.3 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz , Z/3517/19 , 2019 LDK!
4 38 e 8 15.68 GIEC Julia KL Iskra Białogard 05 U16 ZP +0.3 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz , Z/3515/19 , 2019 LDK!
5 47 e 8 17.34 KUBICKA Nikola UKL Ósemka Police 08 U12 ZP +0.3 -- OBERLAN Paulina LDK!
6 50 e 8 17.48 WAJER Oliwia UKL Ósemka Police 09 U12 ZP +0.3 -- OBERLAN Paulina LDK!
1 2 e 9 12.33 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL +0.6 II JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
2 19 e 9 13.89 DZWOLAK Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP +0.6 V B.D. Z/2751/19 2019
3 40 e 9 15.80 MYŚLIWIEC Nell MKS Kusy Szczecin 07 U14 ZP +0.6 -- FERFET Marek Z/4330/19 2019 LDK!
4 42 e 9 15.92 LIPIŃSKA Lena MKS Kusy Szczecin 08 U12 ZP +0.6 --
1 f 1 12.39 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +0.2 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
2 f 1 12.47 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP +0.2 II SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2019 1
3 f 1 12.64 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02 U18 PM +0.2 II DMP U20 DIAK Mateusz Z/0123/17 2019 2 128
4 f 1 12.72 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP +0.2 II DMP U20 BARTA Franciszek Z/4590/15 2019 2 124
5 f 1 12.78 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin 03 U18 ZP +0.2 III IWIŃSKA Anna Z/3530/18 2019 3 LDK!
6 f 1 12.83 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.2 III SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.98 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +0.8 II OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 2 s 1 25.59 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +0.8 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
3 3 s 1 25.77 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP +0.8 II BARTA Franciszek Z/4590/15 2019 2
4 4 s 1 26.08 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP +0.8 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2019 2
5 5 s 1 26.26 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP +0.8 III SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1
6 9 s 1 27.39 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL +0.8 IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1403/16 2019 2
1 6 s 2 26.62 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP +1.0 III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2019 3 LDK!
2 7 s 2 26.98 REJCHERT Anna AL Międzyzdroje # 04 U16 ZP +1.0 III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/4956/19 , 2019 3 LDK!
3 11 s 2 27.58 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +1.0 IV OBERLAN Paulina Z/1448/18 2019 5 LDK!
4 14 s 2 28.25 MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +1.0 IV KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0611/15 2019 4 LDK!
5 16 s 2 28.96 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 03 U18 PM +1.0 -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1741/18 2019 5
6 19 s 2 29.75 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 05 U16 ZP +1.0 V KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/2471/18 2019 5 LDK!
1 8 s 3 27.38 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP +1.2 IV KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
2 13 s 3 28.22 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP +1.2 IV KECLER Szymon Z/3364/18 2019 4
3 18 s 3 29.12 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +1.2 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
4 20 s 3 30.18 GADOMSKA Maja UKL Ósemka Police 05 U16 ZP +1.2 V KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/0896/16 2019 BEZ LDK!
5 25 s 3 31.74 BOGACKA Wiktoria UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +1.2 -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina , Z/5275/18 , 2019 BEZ LDK!
6 27 s 3 31.99 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 04 U16 ZP +1.2 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/1445/18 2019 BEZ LDK!
1 21 s 4 30.54 KRASOWSKA Nikola LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM +1.5 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2739/19 2019 BEZ LDK!
2 22 s 4 30.98 PROŚNIEWSKA Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP +1.5 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1210/17 , 2019 BEZ LDK!
3 23 s 4 31.15 WŁODARCZYK Aleksandra LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM +1.5 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2160/19 2019 BEZ LDK!
4 24 s 4 31.66 STACHERSKA Milena LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM +1.5 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2159/19 2019 BEZ LDK!
5 26 s 4 31.81 GARSZTKA Nadia UKL Ósemka Police 07 U14 ZP +1.5 -- OBERLAN Paulina Z/0049/19 2019 BEZ LDK!
6 28 s 4 32.28 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 08 U12 ZP +1.5 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2019 LDK!
1 10 s 5 27.56 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +1.0 IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK!
2 12 s 5 28.05 MARKIEWICZ Paulina UKS Wiking Rychnowy 04 U16 PM +1.0 IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1739/18 2019 3 LDK!
3 15 s 5 28.52 DZWOLAK Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP +1.0 V B.D. Z/2751/19 2019
4 17 s 5 29.04 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP +1.0 V KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2019 5 LDK!
5 29 s 5 32.51 GALSKA Wiktoria UKS Wiking Rychnowy 06 U14 PM +1.0 -- B.D. Z/3112/19 2019
6 30 s 5 34.46 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 08 U12 ZP +1.0 -- OBERLAN Paulina Z/2648/19 2019 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.90 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/4618/15 2019 2
2 2 s 1 44.38 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U16 PM III B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4648/17 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 44.53 MARKIEWICZ Paulina UKS Wiking Rychnowy 04 U16 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1739/18 2019 3 LDK!
4 4 s 1 44.86 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 04 U16 PM III CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4646/17 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 45.41 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4151/18 2019 4
6 8 s 1 47.49 BARANEK Aleksandra MKP Szczecinek 04 U16 ZP V B.D. Z/1559/19 2019
1 6 s 2 45.47 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/2231/18 2019 5 LDK!
2 7 s 2 46.66 KIEDAS Gabriela UKS Barnim Goleniów 03 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał HANUSZKIEWICZ Monika Z/3089/17 2019 4 LDK!
3 9 s 2 47.69 WOJCIECHOWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 05 U16 ZP V GRZESIAK Sylwia Z/4370/18 2019 5 LDK!
4 11 s 2 48.48 KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 06 U14 ZP V OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina , Z/5274/18 , 2019 BEZ LDK!
1 10 s 3 48.35 SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 05 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/0263/18 , 2019 5 LDK!
2 16 s 3 51.68 WIERZBICKA Sandra MKS Hermes Gryfino 07 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/3778/19 2019 LDK!
3 18 s 3 53.08 GALSKA Wiktoria UKS Wiking Rychnowy 06 U14 PM -- B.D. Z/3112/19 2019
1 12 s 4 49.39 LASZKIEWICZ Julia UKS Barnim Goleniów 05 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0145/19 2019 LDK!
2 13 s 4 49.76 FIUTAK Martyna KL Bałtyk Koszalin 07 U14 ZP -- B.D. Z/4332/19 2019
3 14 s 4 50.11 ZADERETSKA Sofiya LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1594/19 2019
4 17 s 4 52.84 TAMULONEK Julia UKL Ósemka Police 09 U12 ZP -- OBERLAN Paulina LDK!
1 15 s 5 51.25 MIELCAREK Maja LŁKB Trucht Łobez 07 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/1549/19 2019
2 19 s 5 53.48 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 07 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2019 LDK!
3 20 s 5 54.15 WSZENDYBYŁ Hanna KL Bałtyk Koszalin 07 U14 ZP -- B.D. Z/4333/19 2019
4 21 s 5 67.14 SUCHARSKA Julia LŁKB Trucht Łobez 08 U12 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/5017/19 2019
400 m K
1 1 s 1 56.36 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP I KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2019 1
2 2 s 1 59.06 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2019 3
3 3 s 1 60.18 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 02 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3912/17 2019 3
4 4 s 1 60.61 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK! 109
5 5 s 1 61.58 PLUTA Daria MKL Jarocin 03 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2019
1 6 s 2 62.53 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 05 U16 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2019 LDK!
2 7 s 2 63.88 GAFFKE Izabella KS Wejher Wejherowo 99 U23 PM -- BOGUSZ Igor Z/0355/17 2019
3 8 s 2 64.46 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 05 U16 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2019 LDK!
4 9 s 2 65.48 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # Z/1490/16 2019 4 LDK!
600 m K
1 6 s 1 1:33.46 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1288/16 2019 2
2 7 s 1 1:34.54 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0900/15 2019 2
3 8 s 1 1:43.39 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM IV RADTKE Marek B.D. WRYCZA Jarosław , Z/0040/18 , 2019 4 LDK!
4 9 s 1 1:48.84 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 07 U14 ZP V OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/2469/18 2019 4 LDK!
5 11 s 1 1:49.46 KOZINA Patrycja LKS Jantar Ustka 05 U16 PM V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0471/19 2019 LDK!
6 12 s 1 1:49.59 KOSIARKIEWICZ Martyna UKS Wiking Rychnowy 05 U16 PM V DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1738/18 2019 5
7 13 s 1 1:50.66 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM -- B.D. B.D. WRYCZA Jarosław B.D. , Z/0048/18 , 2019 5 LDK!
8 16 s 1 1:51.33 PRZYBYLAK Oliwia MLUKS Mokasyn Płoty 05 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1088/19 2019
9 17 s 1 1:51.50 WIERZBOWSKA Kalina PLKS Gwda Piła 05 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5182/18 2019
10 18 s 1 1:51.74 SZCZĘŚNIAK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 05 U16 ZP -- GRZESIAK Sylwia Z/5271/18 2019 5
11 19 s 1 1:52.10 GRĄBCZEWSKA Hanna MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2797/19 2019 LDK!
12 20 s 1 1:52.21 MELNYK URBANIAK Ilona LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1924/18 2019 BEZ LDK!
13 22 s 1 1:53.28 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 05 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1437/18 2019 BEZ LDK!
1 15 s 2 1:51.21 MATUŁA Nikola LŁKB Trucht Łobez 06 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/1546/19 2019
2 21 s 2 1:52.90 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0930/18 2019 2 LDK!
3 23 s 2 1:54.28 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 06 U14 ZP -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/1447/18 2019 BEZ LDK!
4 25 s 2 1:56.78 ORGANKA Zuzanna LŁKB Trucht Łobez 07 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/1550/19 2019
5 26 s 2 1:56.92 WICHUCKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0976/19 2019 LDK!
6 27 s 2 1:56.96 GOŃCZAR Izabella KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP -- B.D. Z/3287/19 2019
7 28 s 2 1:57.35 BRYŚ Martyna PLKS Gwda Piła 05 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1639/19 2019
8 29 s 2 1:57.92 BABIAK Natalia MKL Szczecinek 05 U16 ZP --
9 30 s 2 1:58.03 SZACHEWICZ Joanna MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1979/19 2019
10 2 s 2 2:03.90 BAŁASZ Patrycja MLUKS Mokasyn Płoty 05 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1123/18 , 2019 LDK!
  s 2 DNF WOŁCZACKA Julia PLKS Gwda Piła 05 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3859/18 2019 BEZ
1 10 s 3 1:49.46 SUTKIEWICZ Wiktoria PLKS Gwda Piła 06 U14 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3860/18 2019 BEZ
2 14 s 3 1:51.14 ZADERETSKA Sofiya LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1594/19 2019
3 24 s 3 1:56.16 DYMECKA Natalia MKL Szczecinek # 03 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/4240/19 2019
4 31 s 3 1:58.56 SMOGUŁA Weronika PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5524/18 2019 5 LDK!
5 32 s 3 1:59.41 PYTLARZ Wiktoria PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4690/19 2019
6 33 s 3 2:00.97 GURAL Anna LŁKB Trucht Łobez 06 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3806/19 2019
7 34 s 3 2:01.31 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/5155/18 2019 BEZ LDK!
8 1 s 3 2:03.32 PIEC Tola LŁKB Trucht Łobez 08 U12 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3807/19 2019
9 3 s 3 2:05.71 SERAFIN Karolina MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0977/19 2019 LDK!
10 4 s 3 2:07.45 TOBOŁA Blanka ULKS Barwice 08 U12 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/4546/19 2019
11 5 s 3 2:23.74 TRUCHLEWSKA Karolina LŁKB Trucht Łobez 07 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/5016/19 2019
800 m K
1 1 s 1 2:07.51 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I DMP B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2019 1 131
2 2 s 1 2:09.03 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U23 PD I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. , Z/1051/15 , 2019
3 5 s 1 2:09.78 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97 U23 PM I WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2019 1
4 3 s 1 2:09.87 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL I DMP U20 PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2019 2 LDK! 148
5 4 s 1 2:12.06 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
6 6 s 1 2:15.15 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2019
7 7 s 1 2:15.81 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów 02 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1277/15 2019
1 8 s 2 2:18.54 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2019 3 LDK!
2 9 s 2 2:19.36 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 90 Sen ZP III SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2019 2
3 10 s 2 2:19.48 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2019 3 LDK!
4 12 s 2 2:24.23 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK!
5 13 s 2 2:24.38 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2019 3
6 14 s 2 2:26.83 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP IV B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2019 3 LDK!
7 18 s 2 2:32.36 KAMIŃSKA Weronika KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- KAMIŃSKI Daniel RUDZIK Grzegorz Z/5292/15 2019 3 LDK!
1 11 s 3 2:23.61 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 01 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard Z/0712/15 2019 3
2 15 s 3 2:27.80 DOMARADZKA Olga RAZ Szczecin 01 U20 ZP IV B.D. Z/5304/15 2019
3 16 s 3 2:31.89 BARAN Julia MKP Szczecinek 06 U14 ZP IV B.D. Z/1558/19 2019
4 17 s 3 2:31.96 CHATŁAS Magdalena MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP IV DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/4902/18 2019 5 LDK! 80
5 19 s 3 2:32.72 LEWANDOWSKA Anna MKL Szczecinek 99 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/2186/16 2019 BEZ
6 20 s 3 2:33.99 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP V DMP U20 GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/0934/18 , 2019 BEZ LDK! 75
7 21 s 3 2:35.10 DROŻDŻEWSKA Paulina MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0509/19 2019 LDK!
8 22 s 3 3:01.95 KOT Roksana MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1618/18 2019 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:27.75 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM I POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2019 1
2 2 s 1 4:28.95 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM I THIEL Adam Z/2119/15 2019 2
3 3 s 1 4:32.81 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2019 2 LDK!
4 4 s 1 4:37.82 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2019 1
5 5 s 1 4:41.96 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM II CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2019 2
6 6 s 1 4:43.21 PAWEŁCZYK Julia MKL Jarocin 02 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/2910/16 2019 2
7 7 s 1 4:43.92 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U23 KP II STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0446/13 2019 1
8 8 s 1 4:46.88 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech # Z/0641/16 2019 2
9 9 s 1 4:51.13 BIELECKA Karolina niestowarzyszona 03 U18 III B.D. Z/1422/17 2019
10 10 s 1 4:51.41 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2019 4
11 11 s 1 4:57.29 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0489/17 2019 4
12 12 s 1 5:06.01 BIELECKA Patrycja niestowarzyszona 03 U18 IV B.D. Z/1423/17 2019
13 13 s 1 5:13.39 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK!
14 14 s 1 5:14.63 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2019 4
3000 m K
1 1 s 1 9:34.05 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2019 1 LDK!
2 2 s 1 9:55.74 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II PASZTA Wiesław Z/2532/15 2019 1
3 3 s 1 9:57.20 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
4 4 s 1 10:01.49 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP II B.D. B.D. B.D. , Z/4621/11 , 2019
5 5 s 1 10:30.48 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL III DMP U20 RUŚNIAK Stefan # Z/3180/16 2019 2 116
6 6 s 1 10:36.95 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U20 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
7 7 s 1 10:38.36 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/3659/16 2019 3 LDK!
8 8 s 1 10:47.67 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 03 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2019 5
9 9 s 1 10:47.94 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 01 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/4071/18 2019 4
10 10 s 1 10:48.39 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/1961/19 2019
11 11 s 1 10:55.29 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP III PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2820/16 2019 3 LDK!
12 12 s 1 11:08.72 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 01 U20 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester Z/0642/16 2019 3
13 13 s 1 11:28.93 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB IV BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2019 3 LDK!
14 14 s 1 11:41.67 JANOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 03 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1911/18 2019 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.13 DZIUBA Jagoda PLKS Gwda Piła 01 U20 WP +0.5 -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1590/15 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 14.52 TRZEBNA Wiktoria PLKS Gwda Piła 04 U16 WP +0.5 V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5180/18 2019 BEZ
3 3 s 1 15.12 DMITROCA Natalia KL Iskra Białogard 04 U16 ZP +0.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/1710/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 15.94 KRAUZE Maria PLKS Gwda Piła 05 U16 WP +0.5 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1640/19 2019
5 5 s 1 15.96 DMITROCA Julia KL Iskra Białogard 04 U16 ZP +0.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/1709/18 2019 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.91 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.4 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK! 140
2 2 s 1 15.05 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.4 II DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK! 137
3 3 s 1 15.27 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB +0.4 II DMP U20 PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2019 2 LDK! 133
4 4 s 1 15.47 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM +0.4 II DMP U20 DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK! 129
5 5 s 1 15.87 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP +0.4 III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.26 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL +0.6 I JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
2 2 s 1 14.54 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP +0.6 II SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1
3 3 s 1 14.94 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB +0.6 II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2019 1 140
4 4 s 1 15.24 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U20 WP +0.6 II CHWAŁEK Jarosław Z/1465/15 2019 2
5 5 s 1 15.39 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP +0.6 II KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
400 m pł K K
1 1 s 1 58.97 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
2 2 s 1 65.73 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL II DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2019 2 LDK! 84 122
3 3 s 1 67.29 MŁODAK Natalia RKS Rumia 02 U18 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2848/16 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 68.93 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL III OLSZAR Michał Z/2263/16 2019 2 LDK!
5 5 s 1 72.85 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB IV PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2019 2 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:07.27 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM II B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 5:10.12 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U23 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2019 2
3 3 s 1 5:12.28 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97 U23 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław B.D. Z/1695/13 2019 1
4 4 s 1 5:14.63 MALAK Łucja MKL Szczecin 02 U18 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław Z/1577/17 2019 4
5 5 s 1 5:20.07 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2019 1
6 6 s 1 5:23.36 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III DMP U20 SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0144/15 2019 3 LDK! 110
7 7 s 1 5:23.76 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2019 3 LDK!
8 8 s 1 5:37.96 PÓŁROLNICZAK Katarzyna MKL Jarocin 02 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/4600/18 2019
9 9 s 1 5:42.10 MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP IV DMP U20 GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/2821/16 , 2019 3 LDK! 90
10 10 s 1 5:46.15 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM IV WALENDZIAK Renata B.D. Z/0885/17 2019 BEZ
11 11 s 1 5:53.48 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV DMP U20 URBATZKA Natalia Z/0248/17 2019 BEZ LDK! 80
12 12 s 1 6:08.72 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
Wzwyż K
1 f 1 1.60 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 05 U16 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2019 4 LDK! 115
2 f 1 1.60 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2588/16 2019 3 LDK!
2 f 1 1.60 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U18 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2019 3 LDK! 115
4 f 1 1.60 ZDYBAŁ Nikola LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM III GRECKA Ewa # Z/5282/18 2019 5
5 f 1 1.55 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
6 f 1 1.50 MADEJ Katarzyna PLKS Gwda Piła 03 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/2673/17 , 2019 4 LDK!
7 f 1 1.40 KOWALCZYK Aleksandra MKS Święc Sławno 04 U16 ZP V KAPAŁA Leszek Z/0512/18 2019 5
8 f 1 1.40 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP V KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2019 5 LDK!
  f 1 NM KRÓL Wiktoria PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4691/19 2019
W dal K
1 f 1 4.95 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 06 U14 PM +1.5 IV KOPEĆ Bernadeta DIAK Mateusz , Z/3795/18 , 2019 BEZ LDK!
2 f 1 4.73 PATEJUK Milena AML Słupsk 06 U14 PM 0.0 V KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2019 3 LDK!
3 f 1 4.50 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 05 U16 ZP +1.5 V KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/2471/18 2019 5 LDK!
4 f 1 4.40 MOCZARSKA Natalia MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP +1.5 -- KOROL Andrzej Z/5049/18 2019 BEZ
5 f 1 4.12 GIEC Julia KL Iskra Białogard 05 U16 ZP +0.9 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz , Z/3515/19 , 2019 LDK!
6 f 1 4.07 PAWŁOWSKA Małgorzata MLUKS Mokasyn Płoty 05 U16 ZP -0.1 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1133/18 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 3.81 MYŚLIWIEC Nell MKS Kusy Szczecin 07 U14 ZP +0.3 -- FERFET Marek Z/4330/19 2019 LDK!
8 f 1 3.73 GRABIAS Weronika KL Iskra Białogard 06 U14 ZP +1.2 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz , Z/3517/19 , 2019 LDK!
9 f 1 3.26 ŁUSZCZEK Natasza MKS Kusy Szczecin 07 U14 ZP +0.3 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3716/18 , 2019 BEZ LDK!
10 f 1 3.25 TOMASZEWICZ Patrycja MKS Kusy Szczecin 09 U12 ZP +0.8 -- FERFET Marek Z/4325/19 2019 LDK!
  f 1 NM LIPIŃSKA Lena MKS Kusy Szczecin 08 U12 ZP 0.0 --
1 f 2 5.65 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP -0.5 II KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
2 f 2 5.35 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +0.2 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK!
3 f 2 5.27 MARZENTA Martyna AML Słupsk 00 U20 PM +0.5 III DMP U20 DIAK Mateusz Z/4292/15 2019 3 102
4 f 2 5.18 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -0.2 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK!
5 f 2 4.87 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP +1.2 IV KECLER Szymon Z/3364/18 2019 4
6 f 2 4.72 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 04 U16 PM +0.3 V DIAK Mateusz CZUBAK Tomasz Z/4647/17 2019 5 LDK!
7 f 2 4.55 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB +0.8 -- DMP U20 PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2019 3 LDK! 63
8 f 2 4.27 PROŚNIEWSKA Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -0.6 -- KECLER Dorota KECLER Szymon , Z/1210/17 , 2019 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.45 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +0.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
  f 1 NM SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
Kula (3) K
1 f 1 12.39 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2019 3 LDK!
2 f 1 11.53 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław B.D. , Z/0040/16 , 2019 3 LDK!
3 f 1 10.79 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP IV DMP U20 B.D. Z/3286/19 2019 94
4 f 1 10.39 OSTROWSKA Karolina MKS Junior Złocieniec 05 U16 ZP IV B.D. Z/5050/18 2019 BEZ
5 f 1 9.90 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
6 f 1 9.72 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/0020/17 2019 3 LDK!
7 f 1 9.60 LEMIESZEK Klara KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- B.D. Z/4479/18 2019 BEZ
8 f 1 8.74 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 04 U16 ZP V GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2019 5
9 f 1 8.68 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 06 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta WITEK Mirosław # , Z/4972/18 , 2019 BEZ LDK!
10 f 1 8.46 MICHALAK Karolina AML Słupsk 06 U14 PM -- WITEK Mirosław KOPEĆ Bernadeta Z/0019/18 2019 5 LDK!
11 f 1 8.35 ZAWADZKA Oliwia PLKS Gwda Piła 04 U16 WP --
Kula (4) K
1 f 1 12.07 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U20 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2019 2
2 f 1 8.74 LIBERA Dorota KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U20 ZP -- DMP U20 B.D. Z/2201/18 2019 4 87
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.03 WOLDT Sandra GULKS Barwice 04 U16 ZP III KIELING Mariusz Z/3386/17 2019 2
2 f 1 20.36 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 04 U16 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2019 5
Dysk (1) K
1 f 1 47.98 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
2 f 1 30.32 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U20 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2019 2
3 f 1 25.51 LIPIŃSKA Alicja LKS Fenix Słupsk 02 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/5457/15 2019 4
4 f 1 25.09 LEMIESZEK Klara KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- DMP U20 B.D. Z/4479/18 2019 BEZ 79
5 f 1 24.46 KIELING Anna GULKS Barwice 62 Masters ZP -- B.D. Z/2757/18 2019 BEZ
6 f 1 17.42 ANDRZEJEWSKA Justyna LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/2863/18 2019 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 39.95 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław B.D. , Z/0040/16 , 2019 3 LDK! 109
2 f 1 34.58 GAMROTEK Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0740/17 , 2019 5 LDK!
3 f 1 30.55 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U18 PM -- DMP U20 WITEK Mirosław Z/0020/17 2019 3 LDK! 76
4 f 1 29.29 MICHALAK Karolina AML Słupsk 06 U14 PM V WITEK Mirosław KOPEĆ Bernadeta Z/0019/18 2019 5 LDK!
5 f 1 25.77 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2019 BEZ LDK!
6 f 1 22.11 ZAWOJSKA Małgorzata MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- B.D. Z/1633/18 2019 BEZ
7 f 1 20.87 ZAWADZKA Oliwia PLKS Gwda Piła 04 U16 WP --
Oszczep (600) K
1 f 1 45.37 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U20 ZP I GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2019 1
2 f 1 40.67 KALICKA Natalia MKL Szczecin 98 U23 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3108/15 2019 2
3 f 1 33.48 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2019 3
100 m M
1 1 e 1 11.01 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL 0.0 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
2 2 e 1 11.07 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM 0.0 II DMP U20 DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK! 134
3 3 e 1 11.11 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP 0.0 II BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
4 4 e 1 11.25 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP 0.0 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
5 6 e 1 11.40 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 Sen WP 0.0 III KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
6 10 e 1 11.56 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL 0.0 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK! 107
1 5 e 2 11.36 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 05 U16 PM +1.1 III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2019 4 LDK! 118
2 7 e 2 11.41 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP +1.1 III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2019 2 LDK!
3 8 e 2 11.49 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.1 III SITARSKI Michał Z/0577/19 2019 3
4 9 e 2 11.55 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +1.1 III HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2019 2 LDK!
5 12 e 2 11.74 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP +1.1 III KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2019 3 LDK!
6 13 e 2 11.79 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje # 03 U18 ZP +1.1 IV BŁOCIAN Rafał Z/5095/19 2019 4
7 19 e 2 11.96 GIL Arkadiusz AML Słupsk 02 U18 PM +1.1 IV DIAK Mateusz Z/0564/17 2019 4 LDK!
8 22 e 2 12.01 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +1.1 IV HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2019 3 LDK!
1 14 e 3 11.81 KUJDA Dominik UKS Chrobry Międzyzdroje 01 U20 ZP -0.1 IV BŁOCIAN Rafał BŁOCIAN Rafał Z/2119/16, Z/5096/19 2019, 2019 4
2 15 e 3 11.92 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05 U16 PM -0.1 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2019 5 LDK!
3 16 e 3 11.94 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL -0.1 IV SITARSKI Michał Z/3688/18 2019 4
4 18 e 3 11.94 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 05 U16 PM -0.1 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2019 BEZ LDK!
5 17 e 3 11.94 DEPTA Szymon AML Słupsk 04 U16 PM -0.1 IV KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin Z/2545/18 2019 LDK!
6 20 e 3 11.97 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 04 U16 PM -0.1 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4645/17 , 2019 4 LDK!
7 23 e 3 12.04 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 01 U20 ZP -0.1 IV PODLEŚNY Jan Z/0194/17 2019 BEZ
1 11 e 4 11.59 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL 0.0 III ROLAK Dorota Z/3197/16 2019 2
2 24 e 4 12.08 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP 0.0 IV PODLEŚNY Jan Z/0565/16 2019 4
3 25 e 4 12.20 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP 0.0 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek , Z/1300/18 , 2019 5 LDK!
4 27 e 4 12.36 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 04 U16 PM 0.0 V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4644/17 , 2019 5 LDK!
5 30 e 4 12.70 SMOLIŃSKI Michał KB Dziesiątka Białogard 03 U18 ZP 0.0 -- CICHOCKI Jarosław Z/0734/17 2019 4 LDK!
6 35 e 4 13.03 SAWICKI Wiktor AML Słupsk 05 U16 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz Z/2410/19 2019 LDK!
1 28 e 5 12.49 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -0.8 -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ
2 32 e 5 12.75 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 05 U16 PM -0.8 V TARGAŃSKI Marcin Z/1637/19 2019 LDK!
3 34 e 5 12.88 KRAWCZYK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 05 U16 PM -0.8 -- B.D. Z/1992/19 2019 BEZ
4 36 e 5 13.27 CACH Hubert KL Iskra Białogard 05 U16 ZP -0.8 -- RUDZIK Grzegorz Z/4305/19 2019
5 39 e 5 14.24 CZUBERNAT Michał UKS OSoT Szczecin 05 U16 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/3365/19 2019 LDK!
1 31 e 6 12.71 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 06 U14 WP +0.6 V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2019 5
2 37 e 6 13.60 GNACIŃSKI Michał LKS Jantar Ustka 04 U16 PM +0.6 -- MICHALSKI Henryk Z/2703/19 2019 LDK!
3 40 e 6 14.66 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP +0.6 -- FERFET Marek FERFET Marek BEZ LDK!
4 41 e 6 14.67 KOSTRA Zbigniew niest. Gdańsk 55 Masters PM +0.6 -- B.D. BEZ
5 42 e 6 16.11 MASTYŁA Michał MKL Szczecinek 08 U12 ZP +0.6 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3340/19 2019 BEZ
1 21 e 7 12.01 BORSUK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 03 U18 PM +0.1 IV RUTKOWSKI Mariusz Z/3623/19 2019
2 26 e 7 12.29 DYJAS Jakub AML Słupsk 02 U18 PM +0.1 -- DIAK Mateusz Z/5097/19 2019
3 29 e 7 12.55 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +0.1 -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
4 33 e 7 12.86 STRZAŁKA Kacper AML Słupsk 04 U16 PM +0.1 -- KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin Z/0843/19 2019 LDK!
5 38 e 7 14.06 SZAKOWSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 05 U16 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/4070/19 2019 LDK!
6 43 e 7 16.87 KRAWCZYK Mateusz MKL Szczecinek 10 U12 ZP +0.1 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3332/19 2019
1 f 1 11.04 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.4 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
2 f 1 11.10 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM +0.4 II DMP U20 DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK! 132
3 f 1 11.14 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +0.4 II BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
4 f 1 11.42 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 05 U16 PM +0.4 III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2019 4 LDK! 114
5 f 1 11.59 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.4 III SITARSKI Michał Z/0577/19 2019 3
  f 1 DQ MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP +0.4 -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
200 m M
1 1 s 1 22.47 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +1.5 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
2 2 s 1 22.77 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP +1.5 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 22.89 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP +1.5 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
4 4 s 1 23.03 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +1.5 III ROLAK Dorota Z/3197/16 2019 2
5 5 s 1 23.08 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +1.5 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
1 6 s 2 23.31 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB +2.0 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2019 2
2 7 s 2 24.01 KUJDA Dominik UKS Chrobry Międzyzdroje 01 U20 ZP +2.0 IV BŁOCIAN Rafał BŁOCIAN Rafał Z/2119/16, Z/5096/19 2019, 2019 4
3 8 s 2 24.20 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +2.0 IV HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2019 3 LDK!
4 9 s 2 24.26 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +2.0 IV CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
5 s 2 DNF GIL Arkadiusz AML Słupsk 02 U18 PM +2.0 -- DIAK Mateusz Z/0564/17 2019 4 LDK!
1 10 s 3 24.32 BORSUK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 03 U18 PM +1.7 IV RUTKOWSKI Mariusz Z/3623/19 2019
2 11 s 3 25.76 MIELCAREK Karol LŁKB Trucht Łobez 05 U16 ZP +1.7 -- ORGANKA Bogusława Z/1548/19 2019
3 12 s 3 26.11 SAWICKI Wiktor AML Słupsk 05 U16 PM +1.7 -- CZUBAK Tomasz Z/2410/19 2019 LDK!
4 13 s 3 26.53 KRAWCZYK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 05 U16 PM +1.7 -- B.D. Z/1992/19 2019 BEZ
5 14 s 3 30.31 KOSTRA Zbigniew niest. Gdańsk 55 Masters PM +1.7 -- B.D. BEZ
300 m M
1 1 s 1 37.94 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 05 U16 PM III CZUBAK Tomasz Z/3217/19 2019 LDK!
2 2 s 1 38.29 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 05 U16 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 38.55 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05 U16 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2019 5 LDK!
4 4 s 1 38.99 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 05 U16 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 39.90 WOJTKOWIAK Michał AML Słupsk 05 U16 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3796/18 , 2019 5 LDK!
1 6 s 2 41.44 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 05 U16 PM V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2019 BEZ LDK!
2 7 s 2 42.87 CACH Hubert KL Iskra Białogard 05 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4305/19 2019
3 8 s 2 44.72 PAŁKOWSKI Maciej KUKS Remus Kościerzyna 06 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3894/19 2019 LDK!
4 9 s 2 45.50 BORSUK Bartłomiej LKS Prime Food Brda Przechlewo 07 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/3220/19 2019 LDK!
5 10 s 2 45.90 BOROWIAK Oliwier LKS Prime Food Brda Przechlewo 07 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/1383/18 2019 LDK!
400 m M
1 1 s 1 46.12 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94 Sen ZP M BONDARENKO Valentyn Z/0373/11 2019 MM
2 2 s 1 49.67 ZAJĄC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL II WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 50.54 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL III KRUPA Iwona Z/5054/18 2019 4
4 4 s 1 50.77 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2019 3 LDK!
5 5 s 1 51.24 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III LAMCH Czesław Z/3696/18 2019 3 LDK!
6 6 s 1 51.41 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP III B.D. Z/0429/17 2019
1 7 s 2 51.42 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje # 03 U18 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/5095/19 2019 4
2 8 s 2 52.87 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP IV B.D. Z/1608/18 2019 3 LDK!
3 9 s 2 53.44 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/0565/16 2019 4
4 10 s 2 53.79 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1667/16 2019 BEZ
1 11 s 3 53.92 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 02 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2019 BEZ
2 12 s 3 54.37 BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 01 U20 ZP IV DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/0194/17 2019 BEZ 88
3 13 s 3 54.47 ŻOŁĄDEK Dawid KUKS Remus Kościerzyna 97 U23 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3799/19 2019 BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:30.11 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP III PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2477/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:30.62 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP III GRZESIAK Sylwia Z/1716/18 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:32.08 KAMIŃSKI Adrian WMLKS Pomorze Stargard 05 U16 ZP IV GRZESIAK Sylwia Z/4368/18 2019 5 LDK!
4 4 s 1 1:35.32 WOJCIECHOWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 05 U16 ZP V GRZESIAK Sylwia Z/4369/18 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:36.13 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP V GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/1717/18 , 2019 5 LDK!
6 6 s 1 1:36.95 MACKIEWICZ Maciej PLKS Gwda Piła 04 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej Z/1641/19 2019
7 7 s 1 1:37.40 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 06 U14 PM V B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2019 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:53.25 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2019 2
2 2 s 1 1:55.00 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 B.D. NIEBUDEK Sylwester , Z/2282/15 , 2019 3 LDK! 130
3 3 s 1 1:55.97 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2019 3
4 4 s 1 1:56.36 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 U18 PM II DMP U20 BORUSIŃSKI Piotr Z/0778/16 2019 2 LDK! 123
5 5 s 1 1:57.14 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/0858/15 2019 3 120
6 6 s 1 1:57.54 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/2475/17 2019 2 LDK!
7 7 s 1 1:57.56 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 03 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2019 3 LDK!
8 8 s 1 1:59.50 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2019 3
1 9 s 2 2:01.54 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III LAMCH Czesław Z/1831/18 2019 3 LDK!
2 10 s 2 2:05.23 ABEL Patryk AML Słupsk 02 U18 PM IV DMP U20 BORUSIŃSKI Piotr Z/0547/19 2019 82
3 11 s 2 2:06.34 BESZTERDA Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/4948/18 2019 4
4 12 s 2 2:10.18 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 Sen ZP -- BARANSKI Boguslaw B.D. Z/0774/11 2019 BEZ
5 13 s 2 2:13.06 LEWANDOWSKI Bogdan MKL Szczecinek 01 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0643/16 2019 BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:50.18 JAKUBOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP V B.D. Z/4942/18 2019 5
2 2 s 1 2:53.41 DYGAS Michał ULKS Tychowo 04 U16 ZP V GRABARCZYK Jozef # Z/2995/19 2019
3 3 s 1 2:58.40 PAUL Jakub WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP V GRZESIAK Sylwia Z/1714/18 2019 LDK!
4 4 s 1 3:01.58 WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 99 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2019 4
5 5 s 1 3:03.41 SZACHNOWSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0931/18 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:04.67 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2019 5 LDK!
7 7 s 1 3:06.62 JAKUBIK Bartosz MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/4188/19 2019 LDK!
8 8 s 1 3:07.18 CIECIELĄG Szymon ULKS Barwice 05 U16 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/4545/19 2019
9 9 s 1 3:18.39 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/4231/18 , 2019 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:37.32 GIL Gracjan MKS Junior Złocieniec 05 U16 ZP -- B.D. Z/1612/18 2019 BEZ
11 11 s 1 3:42.85 WOŹNIAK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP -- B.D.
1500 m M
1 1 s 1 4:01.07 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00 U20 ZP II SZYCH Robert Z/6204/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 4:02.50 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2019 3
3 3 s 1 4:04.16 SKALSKI Szymon SKLA Sopot 02 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/2827/16 2019
4 4 s 1 4:04.73 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2019 2
5 5 s 1 4:06.20 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/5291/15 2019 3 LDK!
6 6 s 1 4:08.52 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U20 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1715/15 2019 3
7 7 s 1 4:09.52 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 U20 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2019 2
8 9 s 1 4:16.42 BAŁASZ Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1208/17 2019 5 LDK!
9 13 s 1 4:27.01 LEWIŃSKI Konrad UKS Wiking Rychnowy 01 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1869/15 2019 BEZ
  s 1 DNF MATWIEJ Miłosz MLKS Lubusz Barlinek 03 U18 ZP -- SZYMANIAK Wojciech Z/2799/17 2019 4
1 8 s 2 4:12.52 STOJEK Kamil MKL Szczecin 96 Sen ZP -- B.D. NOWICKI Bartosz , Z/0791/12 , 2019
2 10 s 2 4:18.95 UŁANOWSKI Lucjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/0761/18 2019 4
3 11 s 2 4:19.53 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/0656/16 2019 BEZ LDK!
4 12 s 2 4:26.33 ŚLIWKA Łukasz MKS Junior Złocieniec 03 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/1890/19 2019
5 14 s 2 4:56.46 PĘDZIWIATR Kajetan UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1525/18 2019 BEZ LDK!
6 15 s 2 5:03.27 KOSIECKI Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 03 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3800/19 2019
  s 2 DNF PIETKIEWICZ Kacper UKS Barnim Goleniów 02 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4952/15 2019
3000 m M
1 1 s 1 8:51.05 GROBERSKI Michał MKL Szczecin 00 U20 ZP III NOWICKI Bartosz Z/1296/15 2019 2
2 2 s 1 8:54.25 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2019 3
3 3 s 1 9:01.23 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III LAMCH Czesław Z/1062/17 2019 2
4 4 s 1 9:08.72 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2019 3 LDK!
5 5 s 1 9:08.91 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 02 U18 WN III B.D. Z/4698/19 2019
6 6 s 1 9:11.94 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2019 3
7 7 s 1 9:22.15 JANKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota # 01 U20 KP IV B.D. Z/0756/16 2019
8 8 s 1 9:25.41 BURCZYK Robert LKS Zorza Gdynia # 94 Sen PM -- B.D. B.D. , Z/4827/19 , 2019
9 9 s 1 9:27.11 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 02 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3562/18 2019 BEZ
10 10 s 1 9:27.85 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2019 4
11 11 s 1 9:52.12 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM IV WALENDZIAK Renata Z/1505/18 2019 BEZ
12 12 s 1 9:55.03 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM IV B.D. Z/2236/19 2019 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.70 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +1.0 III DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 112
2 2 s 1 16.48 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB +1.0 IV PAPUGA Sebastian # Z/0728/17 2019 2 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.03 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB +1.0 II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2019 2 140
110 m pł M
1 1 s 1 14.30 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +1.0 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
2 2 s 1 14.62 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP +1.0 I JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.51 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2019 3 LDK!
  s 1 DNF KONEK Piotr PLKS Gwda Piła 02 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0205/17 2019 4 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 5:59.54 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP I CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2019 1 LDK!
2 2 s 1 6:10.07 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019
3 3 s 1 6:11.64 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2019 2 LDK!
4 4 s 1 6:11.80 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2019 4 LDK!
5 5 s 1 6:16.46 BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U18 PM III DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/1344/17 2019 3 LDK! 114
6 6 s 1 6:25.08 GAJDA Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/0950/18 2019 3
7 7 s 1 6:25.59 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2019 3 LDK!
8 8 s 1 6:32.57 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2019 4 LDK!
9 9 s 1 6:34.26 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM IV WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2019 4
10 10 s 1 6:35.79 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2019 BEZ LDK!
11 11 s 1 6:50.00 ANCUTA Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/3738/17 2019 83
12 12 s 1 6:59.73 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/0237/17 2019 4 LDK!
13 13 s 1 7:07.95 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2019 4 LDK!
14 14 s 1 7:14.36 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2019 4
  s 1 DNF KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/2242/19 2019
Wzwyż M
1 f 1 1.90 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2019 3 116
2 f 1 1.75 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 04 U16 ZP IV KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2019 5
3 f 1 1.75 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP IV GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2019 4 LDK!
4 f 1 1.70 DEPTA Szymon AML Słupsk 04 U16 PM V KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin Z/2545/18 2019 LDK!
5 f 1 1.70 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2019 4 LDK!
6 f 1 1.70 MAŁEK Kewin AML Słupsk 05 U16 PM V DMP U20 CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/0018/18 , 2019 5 LDK! 81
7 f 1 1.65 MAŚLORZ Mikołaj AML Słupsk 03 U18 PM -- DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/0011/18 2019 4 LDK! 73
8 f 1 1.65 WIERCZYŃSKI Dominik LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/1004/17 2019 4
9 f 1 1.65 DERLATKA Kacper PLKS Gwda Piła 05 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej KRZEWIŃSKI Ignacy # , Z/4250/18 , 2019 BEZ LDK!
10 f 1 1.60 ROZMIAREK Piotr PLKS Gwda Piła 05 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/4249/18 , 2019 BEZ LDK!
11 f 1 1.60 KARPIŃSKI Maksymilian MKS Święc Sławno 05 U16 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0513/18 2019 5
12 f 1 1.60 KORKUĆ Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- B.D. Z/4481/18 2019 BEZ
13 f 1 1.60 STRZAŁKA Kacper AML Słupsk 04 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin Z/0843/19 2019 LDK!
14 f 1 1.55 DOMINIAK Maciej MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- B.D. Z/1611/18 2019 BEZ
W dal M
1 f 1 6.63 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -0.2 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK!
2 f 1 6.48 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP +1.5 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/2243/17 2019 4
3 f 1 6.15 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +1.7 IV DMP RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 42
4 f 1 6.01 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -0.7 IV DMP U20 GIZA Zdzislaw Z/1747/16 2019 4 81
5 f 1 5.98 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +1.4 IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
6 f 1 5.62 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.5 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2019 5 LDK!
7 f 1 5.53 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP +1.5 -- JACEWICZ Edward Z/4850/18 2019 4
8 f 1 5.52 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP +1.2 -- DMP U20 GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek , Z/1300/18 , 2019 5 LDK! 66
9 f 1 5.45 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -0.7 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 5.35 JARMUŁ Piotr AML Słupsk 04 U16 PM +0.2 -- DMP U20 CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/3793/18 , 2019 BEZ LDK! 62
11 f 1 5.35 SMOLIŃSKI Michał KB Dziesiątka Białogard 03 U18 ZP -0.5 -- CICHOCKI Jarosław Z/0734/17 2019 4 LDK!
12 f 1 5.25 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 04 U16 PM -0.2 -- DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4644/17 , 2019 5 LDK! 59
13 f 1 5.11 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP 0.0 -- B.D. SZPAK Robert Z/3404/17 2019 BEZ LDK!
14 f 1 4.87 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 05 U16 PM -0.3 -- TARGAŃSKI Marcin Z/1637/19 2019 LDK!
15 f 1 4.15 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP +1.5 -- FERFET Marek FERFET Marek BEZ LDK!
16 f 1 4.07 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP +0.5 -- B.D. Z/2748/19 2019
17 f 1 3.42 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 06 U14 ZP -0.6 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM JAROSZEWICZ Wiktor MKS Kusy Szczecin 08 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4316/19 2019 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 10.69 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 06 U14 PM V KOPEĆ Bernadeta WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2019 BEZ LDK!
2 f 1 9.78 CHOJNACKI Radosław MKS Junior Złocieniec 06 U14 ZP -- KOROL Andrzej Z/1978/19 2019
3 f 1 9.36 ZNAJDEK Kacper LKS Fenix Słupsk 04 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/0543/19 2019
4 f 1 6.69 JABŁONOWSKI Oskar UKS OSoT Szczecin 05 U16 ZP -- B.D. LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 37.39 SZWEJDA Paweł MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/3368/17 2019 5
2 f 1 35.20 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP V B.D. Z/2473/18 2019 BEZ
3 f 1 26.95 ROZPŁOCH Kacper PLKS Gwda Piła 05 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/4692/19 2019
4 f 1 24.56 ZNAJDEK Kacper LKS Fenix Słupsk 04 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/0543/19 2019
5 f 1 15.31 KOWALCZYK Jakub UKS OSoT Szczecin 07 U14 ZP --
6 f 1 9.58 CZUBERNAT Aleksander UKS OSoT Szczecin 10 U12 ZP -- FERFET Marek # LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 30.68 DĄBROWSKI Beniamin MKS Junior Złocieniec 03 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/3363/17 2019 3 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 43.10 STASIOŁEK Jan AML Słupsk 05 U16 PM IV WITEK Mirosław Z/5626/18 2019 5 LDK!
2 f 1 35.76 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 06 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 30.31 WŁODARSKI Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/2750/19 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 50.04 ORŁOWSKI Daniel LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM III GRECKA Ewa Z/4695/19 2019
2 f 1 49.28 PIECZKE Łukasz LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/1461/17 2019 4
  f 1 NM DAWID Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- DMP U20 SZYBOWSKI Mirosław Z/3209/16 2019 4
Oszczep (800) M
1 f 1 61.50 SZTYLKA Karol AML Słupsk 99 U23 PM II WITEK Mirosław Z/4201/15 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.36087012291 sekund