Opole 22 - 23.06.2019
14. Opolski Festiwal Skoków [DMP] [DMP U20]
Wzwyż K
1 f 1 1.75 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I DMP U20 TITTINGER Michał Z/2337/16 2019 1 151
2 f 1 1.72 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01 U20 ZP I FERFET Marek Z/6560/15 2019 1 LDK!
3 f 1 1.72 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP I WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
5 f 1 1.69 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP II DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2 138
6 f 1 1.63 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP II MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
1 f 2 1.66 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD II DMP DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2019 2 96 132
2 f 2 1.63 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP II MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK!
2 f 2 1.63 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD II JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2019 3 LDK!
4 f 2 1.60 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U18 LD III JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2019 4 LDK!
5 f 2 1.55 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III WALCZAK Marek Z/1089/18 2019 3
6 f 2 1.50 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 03 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1556/17 2019 3
7 f 2 1.50 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
8 f 2 1.45 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK!
Trójskok K
1 f 1 13.71 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 Sen WP +2.0 M DMP JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M 171
2 f 1 12.25 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 94 Sen WP +2.0 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
3 f 1 12.20 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP +2.7 I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
Wzwyż M
1 f 1 2.07 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U23 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2019 2
2 f 1 2.04 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 00 U20 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2019 2
3 f 1 2.04 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II DMP U20 TITTINGER Michał Z/6349/15 2019 2 142
5 f 1 1.98 PASTUSZKA Eryk LUKS Namysłów 01 U20 OP II GŁOWACKI Leszek Z/1767/17 2019
6 f 1 1.95 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2019 2 LDK! 125
8 f 1 1.90 CHMIELEWSKI Kevin WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U23 DS III SZAŁEK Andrzej B.D. Z/0947/15 2019
9 f 1 1.90 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U20 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4974/15 2019 2 LDK!
1 f 2 2.04 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II DMP U20 KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław , Z/3296/17 , 2019 3 LDK! 142
2 f 2 1.98 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II DMP DMP U20 B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2019 2 LDK! 95 130
3 f 2 1.95 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP II GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2019 3
4 f 2 1.85 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/1553/17 2019 4
Trójskok M
1 f 1 16.56 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +1.1 M JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2019 1
2 f 1 15.28 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +1.3 I DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1 119
3 f 1 14.95 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +3.4 I DMP OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2019 1 108
4 f 1 12.53 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +1.9 -- MARCINÓW Ryszard Z/3527/19 2019
5 f 1 11.98 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +2.0 -- LACH Magdalena Z/1351/17 2019 4 LDK!
  14.94 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +1.4 I DMP OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2019 1 107

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4145469665527 sekund