Kielce 23.06.2019
¦więtokrzyski mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 6 s 1 14.01 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U14 SK -0.6 V JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3386/19 , 2019 BEZ LDK!
2 9 s 1 14.47 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 06 U14 SK -0.6 V B.D. Z/3371/19 2019 LDK!
3 14 s 1 16.10 KOZIOŁ Angelika KKL Kielce 07 U14 SK -0.6 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3691/19 , 2019 LDK!
4 15 s 1 16.38 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 07 U14 SK -0.6 -- B.D. Z/3392/19 2019 LDK!
5 17 s 1 17.61 KOMAR Kinga KKL Kielce 08 U12 SK -0.6 -- B.D. Z/3390/19 2019 LDK!
6 19 s 1 20.33 NOWAK Michalina KKL Kielce 09 U12 SK -0.6 -- B.D. Z/4215/19 2019 LDK!
1 8 s 2 14.20 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 05 U16 SK -1.2 V JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2019 BEZ LDK!
2 10 s 2 14.74 HILIUK Kornelia KKL Kielce 06 U14 SK -1.2 -- B.D. Z/3385/19 2019 LDK!
3 11 s 2 14.78 JUSZCZAK Katarzyna KKL Kielce 07 U14 SK -1.2 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3389/19 , 2019 LDK!
4 13 s 2 16.02 CISZEK Gabriela KKL Kielce 06 U14 SK -1.2 -- B.D. Z/3689/19 2019 LDK!
5 16 s 2 16.99 MARKS Julia KKL Kielce 09 U12 SK -1.2 -- B.D. Z/3395/19 2019 LDK!
6 18 s 2 17.85 STOKOWIEC Anna KKL Kielce 09 U12 SK -1.2 -- B.D. Z/3512/19 2019 LDK!
1 1 s 3 13.25 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U16 SK +0.7 IV DMP U20 SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2019 3 LDK! 102
2 2 s 3 13.41 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK +0.7 IV B.D. Z/1485/19 2019 5
3 3 s 3 13.50 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U16 SK +0.7 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2019 5 LDK!
4 4 s 3 13.73 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK +0.7 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2019 4 LDK!
5 5 s 3 13.88 ŁOS Izabela KKL Kielce 03 U18 SK +0.7 -- B.D. SARNA Mirosława , Z/1399/17 , 2019 BEZ LDK!
6 7 s 3 14.10 BANA¦ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 05 U16 SK +0.7 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2019 5 LDK!
7 12 s 3 15.51 BOROWIEC Weronika SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +0.7 -- WO¬NIAK Łukasz Z/2377/18 2019 5
200 m K
1 11 s 1 29.42 BANA¦ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 05 U16 SK +0.7 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2019 5 LDK!
2 14 s 1 30.71 KWIATEK Karolina KLKS Juventa-Kobex Starachowice 05 U16 SK +0.7 -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2528/19 , 2019 LDK!
3 15 s 1 32.28 MŁODAWSKA Natalia UMKS Nadir Jędrzejów 05 U16 SK +0.7 -- SZCZERBA Mariusz Z/2405/19 2019
4 16 s 1 32.48 BOROWIEC Weronika SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +0.7 -- WO¬NIAK Łukasz Z/2377/18 2019 5
5 17 s 1 37.32 STOKOWIEC Anna KKL Kielce 09 U12 SK +0.7 -- B.D. Z/3512/19 2019 LDK!
6 18 s 1 37.78 KOMAR Kinga KKL Kielce 08 U12 SK +0.7 -- B.D. Z/3390/19 2019 LDK!
7 19 s 1 38.33 NOWAK Michalina KKL Kielce 09 U12 SK +0.7 -- B.D. Z/4215/19 2019 LDK!
1 3 s 2 28.10 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +1.0 IV WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2019 4
2 6 s 2 28.55 ŁOS Izabela KKL Kielce 03 U18 SK +1.0 -- B.D. SARNA Mirosława , Z/1399/17 , 2019 BEZ LDK!
3 7 s 2 28.56 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U14 SK +1.0 V JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3386/19 , 2019 BEZ LDK!
4 10 s 2 29.11 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK +1.0 -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2019 BEZ LDK!
5 12 s 2 30.49 JUSZCZAK Katarzyna KKL Kielce 07 U14 SK +1.0 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3389/19 , 2019 LDK!
6 13 s 2 30.54 HILIUK Kornelia KKL Kielce 06 U14 SK +1.0 -- B.D. Z/3385/19 2019 LDK!
1 1 s 3 26.43 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK -0.4 III WO¬NIAK Łukasz Z/0031/18 2019 3 LDK!
2 2 s 3 26.50 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -0.4 III MARMUR Stanisław Z/2389/15 2019 1 LDK!
3 4 s 3 28.11 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U18 SK -0.4 IV WO¬NIAK Łukasz Z/0149/17 2019 3 LDK!
4 5 s 3 28.51 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -0.4 V SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2019 2
5 8 s 3 28.68 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK -0.4 -- SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2019 3 LDK!
6 9 s 3 28.94 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -0.4 -- JAROS Kazimierz Z/5326/15 2019 4 LDK!
400 m K
1 s 1 66.16 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 06 U14 SK V B.D. Z/3371/19 2019 LDK!
2 s 1 71.06 KWIATEK Karolina KLKS Juventa-Kobex Starachowice 05 U16 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2528/19 , 2019 LDK!
3 s 1 72.79 JASIAK Agnieszka KS Słoneczko Busko Zdrój 06 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław Z/1050/18 2019 BEZ LDK!
4 s 1 74.05 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 07 U14 SK -- B.D. Z/3392/19 2019 LDK!
5 s 1 75.75 PŁACZEK Nikola SSR Olimp Strawczyn 07 U14 SK -- B.D. Z/1991/19 2019
6 s 1 83.48 MARKS Julia KKL Kielce 09 U12 SK -- B.D. Z/3395/19 2019 LDK!
1 s 2 56.96 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2019 1 LDK!
2 s 2 61.02 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U18 SK III DMP DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/0149/17 2019 3 LDK! 66 106
3 s 2 61.31 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK III B.D. Z/1703/17 2019 3
4 s 2 61.78 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK III WO¬NIAK Łukasz Z/0031/18 2019 3 LDK!
5 s 2 62.23 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK IV WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2019 2 LDK!
6 s 2 64.20 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2019 4
7 s 2 65.45 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 06 U14 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2019 5 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:18.04 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/2768/16 2019 3 LDK!
2 2 s 1 2:24.70 SUWARA Amelia STS Skarżysko-Kamienna 03 U18 SK III CZARNECKI Rafał Z/0938/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 2:27.88 PERYT Maja KLKS Juventa-Kobex Starachowice 04 U16 SK IV KUBIEC Dawid Z/5354/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 2:32.59 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 05 U16 SK V DMP U20 JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/2298/19 , 2019 BEZ LDK! 79
5 5 s 1 2:37.17 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2019 2
6 6 s 1 2:41.82 PICHETA Patrycja SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK -- B.D. Z/2690/19 2019
1500 m K
1 1 s 1 4:48.83 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/1249/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 5:04.64 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK IV JAROS Kazimierz Z/1151/16 2019 BEZ
3 3 s 1 5:58.76 BRZÓZKA Katarzyna STS Skarżysko-Kamienna 05 U16 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał , Z/1483/19 , 2019 5 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:02.81 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1753/15 2019 2
2 2 s 1 5:17.55 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK III WO¬NIAK Łukasz Z/0557/16 2019 3
3 3 s 1 5:26.53 BANA¦ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK III WO¬NIAK Łukasz Z/0686/17 2019 2 LDK!
4 4 s 1 5:28.96 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 03 U18 SK III KUBIEC Dawid Z/0162/18 2019 4
W dal K
1 f 1 4.86 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U16 SK -0.4 IV DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2019 5 LDK! 73
2 f 1 4.81 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U16 SK 0.0 IV SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2019 3 LDK!
3 f 1 4.71 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK -0.2 V TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2019 4 LDK!
4 f 1 4.68 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK -0.1 V B.D. Z/1485/19 2019 5
5 f 1 4.41 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 05 U16 SK +0.6 -- JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 3.87 JASTRZˇB Zofia KKL Kielce 06 U14 SK -1.7 -- WRONA Agnieszka Z/2295/19 2019 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.53 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2019 3 LDK!
2 f 1 7.60 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 05 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0484/19 2019
Kula (4) K
1 f 1 7.68 LE¦NIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- B.D. Z/2927/19 2019
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.14 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 34.97 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK III FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK!
2 f 1 27.76 LE¦NIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV DMP U20 B.D. Z/2927/19 2019 90
Młot (3) K
1 f 1 47.45 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamo¶ć 03 U18 LU III DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK! 119
2 f 1 45.17 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U18 MA III DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2019 3 LDK! 111
3 f 1 37.65 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamo¶ć 02 U18 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3 88
4 f 1 18.75 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 05 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0484/19 2019
Młot (4) K
1 f 1 49.30 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK I DMP FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK! 114
2 f 1 47.38 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/6214/15 2019 1 142
3 f 1 45.92 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/2373/17 2019 3 138
4 f 1 36.37 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamo¶ć 03 U18 LU IV DMP PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK! 62
5 f 1 35.35 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
100 m M
1 7 s 1 13.76 DYTKOWSKI Bartosz KKL Kielce 06 U14 SK -2.0 -- B.D. Z/4687/19 2019 LDK!
2 8 s 1 16.61 KUPISZ Jan KKL Kielce 08 U12 SK -2.0 -- B.D. Z/3393/19 2019 LDK!
3 9 s 1 17.49 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 10 U12 SK -2.0 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2019 LDK!
1 1 s 2 11.35 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U23 SK -1.4 III DMP TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2019 2 76
2 2 s 2 11.86 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK -1.4 IV PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2019 4 LDK!
3 3 s 2 12.08 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U20 SK -1.4 IV DMP DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/4048/18 2019 BEZ 34 85
4 4 s 2 12.22 ORSZULAK Kamil KKL Kielce 04 U16 SK -1.4 V B.D. Z/4217/19 2019
5 5 s 2 12.34 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK -1.4 -- WO¬NIAK Łukasz Z/2480/18 2019 5 LDK!
6 6 s 2 12.47 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U18 SK -1.4 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2019 BEZ
200 m M
1 1 s 1 24.13 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U20 SK +1.2 IV WO¬NIAK Łukasz Z/4048/18 2019 BEZ
2 2 s 1 24.74 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK +1.2 -- WO¬NIAK Łukasz Z/2480/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 34.36 KUPISZ Jan KKL Kielce 08 U12 SK +1.2 -- B.D. Z/3393/19 2019 LDK!
4 4 s 1 37.72 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 10 U12 SK +1.2 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2019 LDK!
800 m M
1 7 s 1 2:30.51 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 07 U14 MZ -- B.D. ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0393/19 , 2019 BEZ LDK!
2 8 s 1 2:49.71 KOPACZ Michał KKL Kielce 06 U14 SK -- B.D. Z/3391/19 2019 LDK!
3 9 s 1 2:54.22 STOKOWIEC Michał KKL Kielce 08 U12 SK -- B.D. Z/3398/19 2019 LDK!
4 10 s 1 2:57.96 OLEJNIK Filip BKS Wataha Warszawa 10 U12 MZ -- B.D. GALICZ Karol , Z/4457/18 , 2019
5 11 s 1 3:00.34 KRAKOWIAK Kacper KKL Kielce 07 U14 SK -- B.D. Z/3375/19 2019 LDK!
1 1 s 2 2:06.59 PˇCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02 U18 SK IV B.D. Z/2229/19 2019 BEZ
2 2 s 2 2:10.95 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 03 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/5507/18 2019 BEZ
3 3 s 2 2:12.27 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 04 U16 SK -- DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/3001/18 2019 BEZ LDK! 68
4 4 s 2 2:12.62 ZBROSZCZYK Tomasz SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1311/17 2019 BEZ
5 5 s 2 2:18.45 GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1312/17 2019 BEZ
6 6 s 2 2:18.96 GABER Adam KKL Kielce 99 U23 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/2055/16 2019 BEZ
W dal M
1 f 1 5.87 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK -0.4 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2019 4 LDK!
2 f 1 5.70 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U18 SK -2.2 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2019 BEZ 71
3 f 1 4.76 DYTKOWSKI Bartosz KKL Kielce 06 U14 SK -1.2 -- B.D. Z/4687/19 2019 LDK!
4 f 1 4.50 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2019 BEZ
5 f 1 3.70 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 07 U14 SK -1.7 -- WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/3511/19 2019 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.12 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
2 f 1 8.10 AMBROZIAK Marcel PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2019
Dysk (1) M
1 f 1 45.26 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
2 f 1 32.68 AMBROZIAK Marcel PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2019
3 f 1 19.40 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 17.42 MYK Mateusz KKL Kielce 06 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2019 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.50 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
Młot (5) M
1 f 1 74.85 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1 162
2 f 1 62.44 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
3 f 1 55.72 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
4 f 1 31.44 GAJEK Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz
5 f 1 20.09 MYK Mateusz KKL Kielce 06 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2019 LDK!
6 f 1 18.71 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2019 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 f 1 53.97 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
2 f 1 49.89 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2 122
3 f 1 48.31 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 U20 LU III WIEJAK Izydor Z/3164/16 2019 3
Młot (7.26) M
1 f 1 60.00 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1
2 f 1 54.38 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL I DMP GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1 107
3 f 1 48.76 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4605350494385 sekund