Słupsk 28.05.2019
20. Wojewódzkie Igrzyska Młodziezy Szkolnej w LA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 12.96 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM +9.9 III JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2019 2
2 s 12.99 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM +9.9 III GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2019 3
3 s 13.23 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM +9.9 IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2019 3 LDK!
4 s 13.26 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U16 PM +9.9 IV B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4648/17 , 2019 3 LDK!
5 s 13.32 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +9.9 IV SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2019 3 LDK!
6 s 13.41 TUCKA Róża SKLA Sopot 04 U16 PM +9.9 IV URBANEK Ryszard B.D. B.D. Z/4772/17 2019 2 LDK!
7 s 13.42 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM +9.9 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3721/17 , 2019 4
8 s 13.48 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +9.9 IV SĘKOWSKA Anna Z/0298/16 2019 5
9 s 13.53 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 05 U16 PM +9.9 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2019 LDK!
10 s 13.54 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM +9.9 IV RATAJCZAK Maciej Z/4661/17 2019 4 LDK!
11 s 13.69 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM +9.9 IV POGORZELSKA Marta RATAJCZAK Maciej , Z/4662/17 , 2019 5 LDK!
13 s 14.04 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 05 U16 PM +9.9 V B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2019 BEZ
14 s 14.05 KLINKOSZ Victoria niest. Gdańsk 03 U18 PM +9.9 --
15 s 14.09 ORZŁOWSKA Wiktoria UKS Lipusz 04 U16 PM +9.9 V KRASKOWSKI Tomasz B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/0527/18 , 2019 5 LDK!
21 s 14.89 JAŻDŻEWSKA Weronika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 03 U18 PM +9.9 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2606/18 2018 BEZ LDK!
22 s 14.94 PRZANOWSKA Julia niest. Gdańsk 03 U18 PM +9.9 --
1 f 12.84 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM +9.9 III JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2019 2
2 f 13.07 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM +9.9 III GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2019 3
3 f 13.25 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM +9.9 IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2019 3 LDK!
4 f 13.28 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U16 PM +9.9 IV B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4648/17 , 2019 3 LDK!
5 f 13.37 TUCKA Róża SKLA Sopot 04 U16 PM +9.9 IV URBANEK Ryszard B.D. B.D. Z/4772/17 2019 2 LDK!
6 f 13.45 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM +9.9 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3721/17 , 2019 4
7 f 13.48 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +9.9 IV SĘKOWSKA Anna Z/0298/16 2019 5
8 f DNF STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +9.9 -- SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2019 3 LDK!
300 m K
1 s 41.41 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2019 2
2 s 42.60 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM II WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Janusz , Z/0926/18 , 2019 4 LDK!
3 s 43.08 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 05 U16 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2019 LDK!
4 s 43.55 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0059/19 2019 5
5 s 44.48 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U16 PM III B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4648/17 , 2019 3 LDK!
6 s 44.78 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2019 3 LDK!
7 s 44.94 KLINKOSZ Victoria niest. Gdańsk 03 U18 PM --
8 s 45.33 STENZEL Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/2984/17 2019 5 LDK!
9 s 45.38 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 04 U16 PM IV CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4646/17 , 2019 3 LDK!
10 s 45.83 ZAJĄC Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/0067/19 2019
11 s 45.91 ŁOSIAK Wiktoria MKS Sambor Tczew 05 U16 PM IV B.D. B.D. NOBIS Edyta GALINSKI Tadeusz BEZ LDK!
13 s 46.62 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2019 4
14 s 46.63 TESKA Daria UKS Jedynka Reda 03 U18 PM -- MYSZK Ilona Z/0882/17 2019 5 LDK!
15 s 46.98 ŻBIKOWSKA Monika SKLA Sopot 04 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/5714/18 2019 LDK!
16 s 47.75 JAROCKA Alicja MMKS Gdańsk 04 U16 PM V CZWOJDA Adrian
17 s 48.99 STORMANN Natalia UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3600/18 , 2019 BEZ LDK!
600 m K
1 s 1 1:43.83 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 04 U16 PM IV KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2019 2
2 s 1 1:44.52 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 05 U16 PM IV BORUSIŃSKI Piotr TARGAŃSKI Marcin Z/0017/18 2019 4 LDK!
3 s 1 1:45.14 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM IV ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. B.D. Z/1814/18 2019
4 s 1 1:46.36 KRZYŻANOWSKA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM V KRAWCZAK Tomasz Z/0078/18 2019 BEZ
5 s 1 1:46.62 BORKOWSKA Agnieszka LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/0888/17 2019 4
6 s 1 1:47.97 ORYL Weronika SKLA Sopot 04 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/0024/18 2019 5 LDK!
7 s 1 1:48.72 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/4442/18 2019 3
8 s 1 1:50.06 RYBANDT Magdalena GKS Żukowo 05 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1894/19 2019
9 s 1 1:51.15 GOŁĄBOWICZ Oliwia LKB im. Braci Petk Lębork 04 U16 PM -- B.D. Z/0006/16 2019 BEZ
10 s 1 1:53.24 ŁĄCKA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- CZAJA Bogdan B.D. KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof , Z/1674/19 , 2019 LDK!
11 s 1 1:54.30 MAGULSKA Oliwia SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1567/18 2018 3 LDK!
12 s 1 1:58.29 ZBARAZA Olga ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna B.D. , Z/4846/18 , 2019 LDK!
13 s 1 2:16.36 KOTKOWSKA Kamila LKS Jantar Ustka 05 U16 PM --
1000 m K
1 s 1 3:08.17 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
2 s 1 3:08.54 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM III RADTKE Marek B.D. WRYCZA Jarosław , Z/0040/18 , 2019 4 LDK!
3 s 1 3:09.17 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 05 U16 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2019 4 LDK!
4 s 1 3:09.34 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM III B.D. RADTKE Marek RADTKE Marek B.D. , Z/1926/17 , 2019 3 LDK!
5 s 1 3:12.37 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 05 U16 PM III URBANEK Ryszard B.D. Z/0053/18 2019 3 LDK!
6 s 1 3:14.02 CHMURZYŃSKA Oliwia SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/4774/17 2019 3 LDK!
7 s 1 3:16.10 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 04 U16 PM IV B.D. B.D. TARGAŃSKI Marcin BORUSIŃSKA Aleksandra , Z/4650/17 , 2019 4 LDK!
8 s 1 3:20.20 DATA Dominika KUKS Remus Kościerzyna 03 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3801/19 2019 5
9 s 1 3:23.27 ZAKRZEWSKA Amelia KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/1368/18 2019 4
10 s 1 3:24.72 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V B.D. B.D. WRYCZA Jarosław B.D. , Z/0048/18 , 2019 5 LDK!
11 s 1 3:28.04 KOZINA Patrycja LKS Jantar Ustka 05 U16 PM V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0471/19 2019 LDK!
12 s 1 3:29.75 GRZYWNA Marika LKS Jantar Ustka 05 U16 PM V
13 s 1 3:32.41 DOLNA Kamila MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0723/16 2018 BEZ LDK!
14 s 1 3:54.81 MACHAJEWSKA Karolina niest. Gdańsk 04 U16 PM -- B.D. CZAJA Bogdan
15 s 1 3:15.52 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 06 U14 PM IV
80 pł K
1 s 1 12.90 PIECUCH Marta RKS Rumia 03 U18 PM +9.9 -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2019 3 LDK!
2 s 1 13.06 PUSTKOWSKA Agata MKS Sambor Tczew # 03 U18 PM +9.9 --
3 s 1 13.24 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM +9.9 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
4 s 1 13.62 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM +9.9 -- HERING Mateusz B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz Z/0076/17 2019 4 LDK!
5 s 1 13.65 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 05 U16 PM +9.9 IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2019 BEZ
6 s 1 14.05 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +9.9 V PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2019 3
7 s 1 15.29 TOPOLSKA Natalia MKS Sambor Tczew 04 U16 PM +9.9 -- NOBIS Edyta GALINSKI Tadeusz , Z/0625/18 , 2019 BEZ LDK!
8 s 1 15.50 BRONK Justyna MKS Sambor Tczew 03 U18 PM +9.9 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/3569/17 2019 5
1 s 2 13.53 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP +9.9 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1122/18 2019 4 LDK!
2 s 2 13.66 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP +9.9 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2019 5 LDK!
3 s 2 15.07 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP +9.9 -- KECLER Szymon Z/3364/18 2019 4
200 m pł K
1 s 32.09 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP +9.9 III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1122/18 2019 4 LDK!
2 s 32.93 PUSTKOWSKA Agata MKS Sambor Tczew # 03 U18 PM +9.9 --
3 s 33.34 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP +9.9 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2019 5 LDK!
4 s 34.58 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM +9.9 -- HERING Mateusz B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz Z/0076/17 2019 4 LDK!
5 s 35.11 GÓRNIAK Julia UKS Jedynka Reda # 04 U16 PM +9.9 V MYSZK Ilona B.D. MYSZK Ilona , Z/0507/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 36.53 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 05 U16 PM +9.9 -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/1703/19 , 2019
7 s 36.94 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 05 U16 PM +9.9 -- B.D. B.D. , Z/1704/19 , 2019
9 s 38.94 KORDA Oliwia LKS Zantyr Sztum 04 U16 PM +9.9 -- B.D. MAZERSKI Bartosz B.D. B.D. , Z/1702/19 , 2019 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.62 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 05 U16 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2019 4 LDK! 121
2 f 1 1.62 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U18 PM II KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0095/17 2019 3
3 f 1 1.58 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U18 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2019 3 LDK! 110
4 f 1 1.54 ZDYBAŁ Nikola LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM IV GRECKA Ewa # Z/5282/18 2019 5
5 f 1 1.50 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2019 3
7 f 1 1.45 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK!
8 f 1 1.40 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 05 U16 PM V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2019 4
9 f 1 1.35 SOŁŚNIA Julia LKS Fenix Słupsk 04 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/5281/18 2019 BEZ
W dal K
1 f 1 5.12 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +9.9 III GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK!
2 f 1 5.00 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM +9.9 IV GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2019 3
3 f 1 4.94 KUBALA Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +9.9 IV POGORZELSKA Marta PROKOP Wojciech , Z/2982/17 , 2019 4 LDK!
4 f 1 4.76 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 04 U16 PM +9.9 V DIAK Mateusz CZUBAK Tomasz Z/4647/17 2019 5 LDK!
5 f 1 4.32 PTASZEK Klaudia LKS Fenix Słupsk 04 U16 PM +9.9 -- GRECKA Ewa Z/5539/18 2019 5
7 f 1 4.31 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP +9.9 -- KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof , Z/2113/16 , 2018 4 LDK!
8 f 1 4.26 SZEWCZYK Monika niest. Gdańsk # 05 U16 PM +9.9 -- B.D.
10 f 1 4.15 CHORĄŻEWSKA Patrycja MKS Sambor Tczew 03 U18 PM +9.9 -- GALINSKI Tadeusz Z/0623/18 2019 BEZ
11 f 1 4.13 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 05 U16 PM +9.9 -- JURGA Łukasz Z/0374/18 2019 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.58 GEHRMANN Julia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM III GELO Krystyna Z/3827/17 2019 3 LDK!
2 f 1 10.50 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
3 f 1 10.37 ŻÓŁTOWSKA Julia SKLA Sopot 03 U18 PM IV B.D. Z/1880/19 2019
4 f 1 9.87 KRZEMIENIEWSKA Agata UKS Jedynka Reda 05 U16 PM IV JEDRZEJEWSKI Krzysztof Z/0692/18 2019 5
5 f 1 9.87 MIOSKOWSKA Aleksandra LKS Fenix Słupsk 05 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/0540/19 2019 5
6 f 1 9.72 JAGODZIŃSKA Martyna LKS Ziemi Puckiej Puck 03 U18 PM -- B.D. 5
7 f 1 9.28 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof , Z/2113/16 , 2018 4 LDK!
8 f 1 9.19 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0095/17 2019 3
9 f 1 9.12 ŻACZEK Paulina LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/3586/19 2019
10 f 1 8.65 LABUDDA Wiktoria LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3583/19 2019
11 f 1 8.56 PIOTROWSKA Daria niest. Gdańsk 03 U18 PM --
12 f 1 8.09 THRUN Iza LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3585/19 2019
16 f 1 7.57 PRZANOWSKA Julia niest. Gdańsk 03 U18 PM --
1 f 2 9.80 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.82 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 04 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/3570/17 2019 4
2 f 1 29.18 LANDOWSKA Dominika niest. Gdańsk 03 U18 PM --
3 f 1 28.17 LEWANDOWSKA Oliwia KKL Rodło Kwidzyn 05 U16 PM IV KWIATKOWSKI Lech Z/2543/19 2019 LDK!
4 f 1 27.85 KRZEMIENIEWSKA Agata UKS Jedynka Reda 05 U16 PM V JEDRZEJEWSKI Krzysztof Z/0692/18 2019 5
5 f 1 24.11 POBŁOCKA Wanesa UKS Lipusz 05 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz B.D. , Z/3598/18 , 2019 5 LDK!
6 f 1 21.94 GEHRMANN Julia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna Z/3827/17 2019 3 LDK!
7 f 1 20.50 EHLERT Aleksandra MKS Sambor Tczew 05 U16 PM --
8 f 1 18.65 JURGIELEWICZ Wiktoria UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3591/18 , 2019 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 35.40 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM IV DMP U20 B.D. WITEK Mirosław B.D. , Z/0040/16 , 2019 3 LDK! 91
2 f 1 31.00 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U18 PM -- DMP U20 WITEK Mirosław Z/0020/17 2019 3 LDK! 77
4 f 1 29.09 BOBKOWSKA Magdalena niest. Gdańsk 03 U18 PM -- B.D. BEZ
5 f 1 26.82 LANDOWSKA Dominika niest. Gdańsk 03 U18 PM --
6 f 1 26.59 MIOSKOWSKA Aleksandra LKS Fenix Słupsk 05 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/0540/19 2019 5
7 f 1 25.68 ŻÓŁTOWSKA Julia SKLA Sopot 03 U18 PM -- DMP U20 B.D. Z/1880/19 2019 60
8 f 1 24.13 POBŁOCKA Wanesa UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz B.D. , Z/3598/18 , 2019 5 LDK!
12 f 1 17.11 JURGIELEWICZ Wiktoria UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3591/18 , 2019 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 36.11 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP III KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
100 m M
1 e 11.67 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 05 U16 PM +9.9 III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2019 4 LDK! 102
2 e 11.68 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 05 U16 PM +9.9 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2019 BEZ LDK!
3 e 11.79 KUJACH Hubert KUKS Remus Kościerzyna 03 U18 PM +9.9 IV
4 e 11.88 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +9.9 IV RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2019 4 LDK!
5 e 12.07 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05 U16 PM +9.9 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2019 5 LDK!
6 e 12.12 BURCHARD Ksawery niest. Gdańsk # 03 U18 PM +9.9 IV
7 e 12.19 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +9.9 IV JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2019 5
8 e 12.20 OSTROWSKI Artur niest. Gdańsk # 03 U18 PM +9.9 IV
9 e 12.29 SKRZECZ Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +9.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/3567/17 2019 4 LDK!
12 e 12.42 ŻUBIŃSKI Adrian MKS Sambor Tczew 05 U16 PM +9.9 V LIDZIŃSKA Małgorzata MARKOWICZ Eugeniusz , Z/5120/18 , 2018 LDK!
20 e 12.67 PARCIAK Kacper MKS Sambor Tczew # 03 U18 PM +9.9 --
21 e 12.68 ŁOSIAK Wiktor MKS Sambor Tczew 03 U18 PM +9.9 --
23 e 12.81 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 05 U16 PM +9.9 -- SKALSKI Krzysztof Z/0166/18 2019 BEZ LDK!
24 e 12.99 KOBUS Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 05 U16 PM +9.9 -- B.D.
25 e 13.01 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 05 U16 PM +9.9 -- TARGAŃSKI Marcin Z/1637/19 2019 LDK!
27 e 13.55 WERRA Paweł ULKS Talex Borzytuchom # 05 U16 PM +9.9 --
1 f 1 11.58 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 05 U16 PM +9.9 III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2019 4 LDK! 106
2 f 1 11.75 KUJACH Hubert KUKS Remus Kościerzyna 03 U18 PM +9.9 III
3 f 1 11.78 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +9.9 IV RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2019 4 LDK!
4 f 1 11.94 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05 U16 PM +9.9 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2019 5 LDK!
5 f 1 11.98 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 05 U16 PM +9.9 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 12.10 BURCHARD Ksawery niest. Gdańsk # 03 U18 PM +9.9 IV
7 f 1 12.15 OSTROWSKI Artur niest. Gdańsk # 03 U18 PM +9.9 IV
8 f 1 12.25 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +9.9 V JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2019 5
300 m M
1 s 36.97 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2019 2 LDK!
2 s 37.77 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM III POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2019 4 LDK!
3 s 38.29 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3326/17 2019 2
4 s 38.46 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 05 U16 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2019 BEZ LDK!
5 s 38.52 MYCIO Miłosz UKS Jedynka Reda 03 U18 PM -- MYSZK Ilona Z/0521/18 2019 4 LDK!
6 s 38.53 ŁOSIAK Wiktor MKS Sambor Tczew 03 U18 PM --
7 s 38.73 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05 U16 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2019 5 LDK!
8 s 39.06 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2019 3 LDK!
9 s 39.38 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2019 5
10 s 39.76 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 05 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2019 5 LDK!
12 s 40.17 NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 03 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1603/19 2019 LDK!
13 s 40.42 CHILIŃSKI Kacper niest. Gdańsk 03 U18 PM --
14 s 40.51 CIESIELSKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/5152/18 2019 5
15 s 40.73 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM V B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2019
16 s 40.74 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 05 U16 PM V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2019 BEZ LDK!
19 s 41.65 WOJTKOWIAK Michał AML Słupsk 05 U16 PM V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3796/18 , 2019 5 LDK!
21 s 43.71 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 06 U14 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2019 BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:22.87 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2019 2
2 s 1 1:24.57 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2019 2
3 s 1 1:28.03 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/5038/18 2019 4
4 s 1 1:28.59 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2019 4
5 s 1 1:31.78 BERNHAGEN Dawid niest. Gdańsk 04 U16 PM III CZAJA Bogdan
6 s 1 1:33.09 BARAN Oliwier SKLA Sopot 04 U16 PM IV URBANEK Ryszard Z/2411/19 2019 LDK!
8 s 1 1:39.70 MAKIŁA Karol KKB Starogard Gdański 05 U16 PM V
10 s 1 1:42.03 ŻALIKOWSKI Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3581/19 2019
11 s 1 1:43.17 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. , Z/0263/19 , 2019 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:40.68 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/0210/17 2019 2 LDK!
2 s 1 2:42.44 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U18 PM -- B.D. URBANEK Ryszard B.D. , Z/2219/17 , 2019 2 LDK!
3 s 1 2:47.63 WIŚNIEWSKI Michał niest. Gdańsk 03 U18 PM -- B.D.
4 s 1 2:48.15 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 03 U18 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2019 3
5 s 1 2:48.19 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM IV CZAPIEWSKA Grażyna Z/1561/18 2019
6 s 1 2:50.49 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 03 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/4751/17 2019 5
7 s 1 2:50.76 MYSZKA Mateusz KUKS Remus Kościerzyna 04 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/0510/18 2018 5
8 s 1 2:53.89 BORYS Antoni MKP Szczecinek 04 U16 ZP V B.D. Z/1563/19 2019
9 s 1 3:00.19 PIERNICKI Klaudiusz LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM -- B.D. BEZ
10 s 1 3:00.26 LEMAŃSKI Hubert LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3591/19 2019
11 s 1 3:00.88 MEGIER Adrian ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- B.D. Z/4841/18 2019 BEZ LDK!
15 s 1 3:09.15 KORTAS Mateusz KKB Starogard Gdański 04 U16 PM -- SADKOWSKI Kazimierz # Z/2249/19 2019
2000 m M
1 s 1 5:59.92 BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1344/17 2019 3 LDK!
2 s 1 6:03.51 GODLEWSKI Jakub niest. Gdańsk 03 U18 PM --
3 s 1 6:04.40 BIESIK Mariusz niest. Gdańsk 03 U18 PM --
4 s 1 6:05.78 RUSOŃ Bartosz LKS Zorza Gdynia 04 U16 PM III B.D. Z/0667/19 2019
5 s 1 6:12.36 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2019 4
6 s 1 6:15.48 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 04 U16 PM IV KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2019 4 LDK!
8 s 1 6:23.84 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. Z/2236/19 2019 LDK!
9 s 1 6:28.32 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2019 5
12 s 1 6:57.86 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek RADTKE Marek , Z/0049/18 , 2019 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.31 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +9.9 -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK!
2 s 1 16.82 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +9.9 -- GELO Krystyna Z/2063/17 2019 5 LDK!
3 s 1 17.34 ORZECHOWSKI Michał LKS Jantar Ustka 03 U18 PM +9.9 -- MICHALSKI Henryk Z/3170/19 2019 LDK!
4 s 1 17.57 CHEŁCHOWSKI Jan MKS Sambor Tczew # 03 U18 PM +9.9 --
200 m pł M
1 s 1 28.57 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +9.9 -- GELO Krystyna Z/2063/17 2019 5 LDK!
2 s 1 30.31 KOWALSKI Mateusz OLA Kujawsko-Pomorskie # 05 U16 KP +9.9 V MORITZ Rafał LDK!
3 s 1 30.72 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +9.9 -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2019 4 LDK!
4 s 1 30.96 CHEŁCHOWSKI Jan MKS Sambor Tczew # 03 U18 PM +9.9 --
5 s 1 31.10 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM +9.9 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1818/18 2019 5
6 s 1 32.35 STARZECKI Mikołaj MKS Sambor Tczew # 04 U16 PM +9.9 --
7 s 1 33.52 ŚCISŁOWSKI Daniel LKS Zantyr Sztum 04 U16 PM +9.9 -- MAZERSKI Bartosz Z/4342/19 2019
8 s 1 34.23 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 04 U16 PM +9.9 -- B.D. MAZERSKI Bartosz MAZERSKI Bartosz , Z/1477/18 , 2019 5 LDK!
Wzwyż M
1 1.81 FEISTER Błażej niest. Gdańsk 04 U16 PM IV
2 1.78 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM IV B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2019 4 LDK!
3 1.75 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2019 3
4 1.75 MAŁEK Kewin AML Słupsk 05 U16 PM IV DMP U20 CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/0018/18 , 2019 5 LDK! 90
5 1.75 CIESIELSKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/5152/18 2019 5
8 1.70 DEPTA Szymon AML Słupsk 04 U16 PM V KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin Z/2545/18 2019 LDK!
9 1.70 MAŚLORZ Mikołaj AML Słupsk 03 U18 PM -- DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/0011/18 2019 4 LDK! 81
11 1.60 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/2188/16 2019 3 LDK!
12 1.60 BALICKI Aleksander niestowarzyszony 03 U18 --
14 1.55 WOŹNIAK Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3588/19 2019
W dal M
1 5.61 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +9.9 -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK!
2 5.59 KORYCIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM +9.9 -- KAŃSKI Ryszard Z/4655/17 2019 5 LDK!
4 5.45 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 05 U16 PM +9.9 -- SKALSKI Krzysztof Z/0166/18 2019 BEZ LDK!
5 5.40 STERLINGOW Borys AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +9.9 -- PROKOP Wojciech Z/4653/17 2019 4 LDK!
6 5.33 JARMUŁ Piotr AML Słupsk 04 U16 PM +9.9 -- DMP U20 CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/3793/18 , 2019 BEZ LDK! 61
7 5.33 ŻUBIŃSKI Adrian MKS Sambor Tczew 05 U16 PM +9.9 -- LIDZIŃSKA Małgorzata MARKOWICZ Eugeniusz , Z/5120/18 , 2018 LDK!
8 5.33 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 05 U16 PM +9.9 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2019 5 LDK!
10 5.24 KOŁOWSZYŃSKI Ksawery niest. Gdańsk # 04 U16 PM +9.9 -- B.D.
12 5.21 SZYROWSKI Piotr LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +9.9 -- JASKUŁKA Teresa Z/3584/19 2019
13 5.19 KACZOROWSKI Maciej OLA Pomorskie # 03 U18 PM +9.9 -- ZIELIŃSKI Ireneusz LDK!
14 5.16 REMUS Adrian niestowarzyszony # 05 U16 +9.9 --
16 5.14 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +9.9 -- SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/2188/16 2019 3 LDK!
18 4.93 KUKLA Maksymilian ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM +9.9 -- B.D. Z/0541/19 2019
19 4.90 SINGER Patryk LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 04 U16 PM +9.9 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech 5
20 4.87 PARCIAK Kacper MKS Sambor Tczew # 03 U18 PM +9.9 --
22 4.85 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM +9.9 -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2019 3 LDK!
24 4.41 BURCHARD Ksawery niest. Gdańsk # 03 U18 PM +9.9 --
Kula (5) M
1 14.42 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM III KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2019 4
2 12.40 DZWONKOWSKI Andrzej KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM V KWIATKOWSKI Lech Z/4738/17 2019 4
3 11.77 PIECZYŃSKI Dominik LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech BEZ
4 11.67 SIEROSŁAWSKI Borys AML Słupsk 03 U18 PM -- LDK!
5 11.54 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM V B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2019 4
10 10.83 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2019 5 LDK!
11 10.13 DONAJ Bartosz AML Słupsk 03 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/4128/19 2019
12 10.10 DZWONKOWSKI Radosław KKL Rodło Kwidzyn 03 U18 PM -- KWIATKOWSKI Lech Z/1774/18 2019 BEZ
13 10.09 RAMBIERT Krzysztof LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -- KOWNATKE Anna JASKUŁKA Teresa , Z/3609/19 , 2019 LDK!
14 10.08 JURKOWSKI Adrian KL Gdynia 03 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej # Z/3668/19 2019
16 9.90 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2019 4 LDK!
19 9.62 BALICKI Aleksander niestowarzyszony 03 U18 --
23 7.90 RYTLEWSKI Jakub UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz # Z/4945/19 2019
Dysk (1) M
1 45.50 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 05 U16 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2019 4 LDK!
2 41.10 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2019 4
3 38.29 PAŚKO Marcel MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/3568/17 2019 5
4 35.62 PISKULSKI Oliwer AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM IV POGORZELSKA Marta WALCZAK Aleksandra , Z/5538/18 , 2019 5 LDK!
5 31.25 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM V KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2019 4
7 29.49 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2019
8 29.19 KWIDZIŃSKI Karol KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/2064/17 , 2019 BEZ LDK!
9 29.09 KULAS Gracjan UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2019 BEZ LDK!
10 25.60 DZIENISZ Karol UKS Lipusz 05 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3590/18 2019 BEZ
11 24.29 BURNICKI Łukasz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM -- RÓŻYCKI Ryszard 5
14 20.74 WYSOCKI Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP --
Oszczep (600) M
1 46.50 DZWONKOWSKI Andrzej KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM IV KWIATKOWSKI Lech Z/4738/17 2019 4
2 45.98 ORŁOWSKI Daniel LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/4695/19 2019
3 45.41 DZWONKOWSKI Radosław KKL Rodło Kwidzyn 03 U18 PM -- KWIATKOWSKI Lech Z/1774/18 2019 BEZ
4 40.86 APANASZEWICZ Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/0290/16 2019 5
5 40.50 STASIOŁEK Jan AML Słupsk 05 U16 PM V WITEK Mirosław Z/5626/18 2019 5 LDK!
7 39.07 STASIUK Marcel AML Słupsk 03 U18 PM --
8 37.28 KULAS Gracjan UKS Lipusz 05 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2019 BEZ LDK!
13 33.75 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2019 3
14 31.40 DOLNY Łukasz OLA Pomorskie 05 U16 PM -- LIDZIŃSKA Małgorzata LDK!
15 29.98 GNACIŃSKI Michał LKS Jantar Ustka 04 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/2703/19 2019 LDK!
16 27.66 KWIATKOWSKI Franciszek AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/3646/19 2019 BEZ
18 21.77 WITCZAK Julian MKS Sambor Tczew 05 U16 PM -- LIDZIŃSKA Małgorzata MARKOWICZ Eugeniusz , Z/5406/18 , 2018 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.9621629714966 sekund