Kiev (UKR) 29.06.2019
Mecz U18 Polska-Ukraina-Białoruś-Turcja [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 12.13 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +1.5 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
200 m K
1 24.42 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -1.0 I DMP U20 SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK! 158
400 m K
1 56.54 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB II DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2019 2 LDK! 143
800 m K
4 2:11.21 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK! 143
1500 m K
2 4:34.45 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM II POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2019 1
100 m pł J MŁ K
1 13.81 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.3 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
400 m pł K K
1 62.68 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II DMP U20 SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK! 142
100-200-300-400 K
1 2:13.13 NIEMCZYK Magdalena
RZESZEWSKA Olga
PIETROŃ Monika
LESIEWICZ Kornelia
POLSKA 03
02
02
03
U18 POL -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
SASKA Tomasz
B.D.
PAPUGA Sebastian
Z/0352/17
Z/0630/17
Z/2850/16
Z/0863/17
2019
2019
2019
2019
2
1

2
Wzwyż K
1 1.70 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD I DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2019 1 LDK! 108 141
Tyczka K
1 3.70 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
W dal K
2 5.66 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02 U18 WP -0.3 II GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2019 2
Trójskok K
3 11.71 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +0.2 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
Kula (3) K
1 14.54 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2019 2 LDK!
Dysk (1) K
2 41.51 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 03 U18 LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata Z/2178/17 2019 2
Oszczep (500) K
1 49.58 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD I WOJNA Cezary Z/3069/17 2019 1
100 m M
2 10.85 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.5 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
200 m M
1 21.43 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.1 M DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK! 164
400 m M
1 49.18 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL II MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1 LDK!
800 m M
1 1:58.25 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2019 2
1500 m M
1 4:04.24 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP III DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2019 2 57 115
110 m pł J MŁ M
1 14.08 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.6 I MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
400 m pł J MŁ M
2 53.13 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA I DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK! 150
100-200-300-400 M
2 1:56.55 GÓRNY Mateusz
WDOWIK Oliwer
GRUZD Wiktor
GRZEGORZEWICZ Patryk
POLSKA 02
02
02
02
U18 POL -- MANTYK Łukasz
MAZUR Janusz MAZUR Janusz
KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz
MORKA Piotr
Z/3147/17
Z/2338/16
Z/2442/16
Z/0303/16
2019
2019
2019
2019
2
1
2
1
Wzwyż M
1 2.05 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II DMP DMP U20 B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2019 2 LDK! 112 144
Tyczka M
2 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2019 1
W dal M
3 6.74 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +0.6 III DMP DMP U20 BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2019 2 LDK! 74 117
Trójskok M
4 13.76 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 03 U18 LD +1.3 III MANTYK Łukasz Z/3046/17 2019 LDK!
Kula (5) M
3 16.20 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK! 130
Dysk (1.5) M
1 56.31 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS I DMP U20 KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK! 159
Oszczep (700) M
2 73.64 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U18 KP I DMP U20 WALCZAK Leszek Z/0033/15 2019 1 LDK! 149

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1138868331909 sekund