Kutno 05.07.2014
10. Mityng - O Różę Kutna
100 m K
1 1 s 1 11.95 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -1.0 I #
2 2 s 1 12.10 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 Sen PD -1.0 I #
3 3 s 1 12.43 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -1.0 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/4111/11 2015 2
4 4 s 1 12.79 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -1.0 III KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
5 5 s 1 12.85 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP -1.0 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
1 6 s 2 13.16 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 97 U18 LD +0.6 III
2 7 s 2 13.35 BŁASZKOWSKA Anna KL Kopernik Toruń 92 U23 KP +0.6 --
3 8 s 2 13.51 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP +0.6 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
4 9 s 2 13.55 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS +0.6 --
5 10 s 2 13.63 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +0.6 IV PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
6 11 s 2 14.11 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U18 LD +0.6 --
200 m K
1 1 s 1 23.99 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL +0.2 M #
2 3 s 1 24.94 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 Sen PD +0.2 II #
3 4 s 1 25.18 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD +0.2 II
4 5 s 1 25.24 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +0.2 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/4111/11 2015 2
5 6 s 1 25.30 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +0.2 II B.D. # M
6 8 s 1 26.21 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.2 II KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
1 7 s 2 25.99 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U23 MZ -1.2 II B.D. 1
2 10 s 2 26.87 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP -1.2 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
3 11 s 2 26.88 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 97 U18 LD -1.2 III
4 13 s 2 27.60 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS -1.2 --
5 14 s 2 27.75 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD -1.2 IV KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
1 2 s 3 24.40 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD +2.0 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 9 s 3 26.56 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 Sen MZ +2.0 III B.D. B.D. # BEZ
3 12 s 3 27.58 BŁASZKOWSKA Anna KL Kopernik Toruń 92 U23 KP +2.0 --
4 15 s 3 30.57 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 01 U14 MZ +2.0 -- CIERECH Bogusław Z/0989/15 2018 BEZ
1500 m K
1 f 1 4:43.22 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0211/11 2017 1
2 f 1 4:43.39 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U23 LD II B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
3 f 1 4:43.42 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ II
4 f 1 4:45.33 CYBULSKA Dagmara UKS Victoria Józefów # 99 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0388/15 2019 2
5 f 1 4:46.38 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U23 LU III B.D. BEZ
6 f 1 4:50.16 CYBULSKA Klaudia UKS Victoria Józefów # 99 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0389/15 2019 2
7 f 1 4:55.10 KŁOPOTOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska # 96 U20 LU III B.D. Z/0203/12 2017 2
400 m pł K K
1 1 s 1 59.92 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 Sen OP I JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
2 2 s 1 62.36 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 91 Sen MA I
3 3 s 1 63.22 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 Sen KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2411/11 2018 2
4 4 s 1 65.56 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 96 U20 LD II
5 5 s 1 66.12 ZIELIŃSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U20 WP III
6 6 s 1 68.48 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
Wzwyż K
1 f 1 1.85 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ M GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 f 1 1.82 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 88 Sen DS M PYRA Dawid Z/3822/11 2017 M
3 f 1 1.76 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ I
4 f 1 1.65 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U18 WP II WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
5 f 1 1.60 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U20 LD III
6 f 1 1.60 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
7 f 1 1.55 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
8 f 1 1.55 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP III BUTKIEWICZ Jacek # Z/0399/15 2018 1
9 f 1 1.50 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
10 f 1 1.45 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3
W dal K
1 f 1 6.05 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS 0.0 I
2 f 1 6.02 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 Sen WP 0.0 I WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 f 1 5.69 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +0.2 II KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2019 1
4 f 1 5.08 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 IV KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
5 f 1 4.94 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -0.5 IV NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
6 f 1 4.77 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U18 LD +0.9 --
7 f 1 4.64 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +0.3 V PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
8 f 1 4.62 DROBNIK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 --
100 m M
2 2 s 1 10.90 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 Sen PD -0.2 I B.D. 2
3 3 s 1 10.91 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.2 II
4 4 s 1 10.91 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP -0.2 II
5 5 s 1 10.95 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -0.2 II B.D. B.D. 3
6 14 s 1 11.54 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP -0.2 III B.D. 2
1 7 s 2 11.10 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U23 LD -0.6 II #
2 8 s 2 11.12 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 Sen PD -0.6 II SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2018 3
3 9 s 2 11.15 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -0.6 II #
4 11 s 2 11.29 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.6 II B.D. # 3
5 15 s 2 11.56 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.6 III B.D. B.D. # 1
  s 2 DNF JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD -0.6 -- ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
1 6 s 3 11.08 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS +0.2 II
2 10 s 3 11.17 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS +0.2 II
3 12 s 3 11.42 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +0.2 III SIENKIEWICZ Karol B.D. # Z/1800/13 2019 1
4 13 s 3 11.42 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD +0.2 III B.D. # 3
5 16 s 3 11.56 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +0.2 III B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
6 17 s 3 11.72 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 96 U20 LD +0.2 III
1 18 s 4 11.73 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS +0.7 III
2 19 s 4 11.83 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ +0.7 --
3 20 s 4 11.83 BUCH Natan AZS Łódź 95 U20 LD +0.7 IV SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
4 21 s 4 11.88 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 95 U20 LD +0.7 IV
  s 4 DNF KUBIAK Rafał AZS Łódź 95 U20 LD +0.7 -- B.D. BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.49 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN 0.0 I KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
2 2 s 1 21.49 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP 0.0 I
3 3 s 1 21.51 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 Sen PD 0.0 I B.D. 2
5 6 s 1 21.93 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS 0.0 II
6 9 s 1 22.16 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS 0.0 II #
1 5 s 2 21.68 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 89 Sen SL -0.6 I ISKRA Janusz B.D. B.D. Z/2970/11 2018 1
2 7 s 2 22.00 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 Sen PD -0.6 II SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2018 3
3 8 s 2 22.06 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.6 II
4 11 s 2 22.28 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -0.6 II
5 14 s 2 23.19 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U23 LD -0.6 III
1 10 s 3 22.24 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok 90 Sen PD -0.1 II B.D. 1
2 16 s 3 23.35 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 96 U20 LD -0.1 III
3 18 s 3 23.46 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS -0.1 III
4 19 s 3 23.63 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -0.1 IV B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
1 12 s 4 22.56 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP +0.9 II
2 13 s 4 23.06 BUCH Natan AZS Łódź 95 U20 LD +0.9 III SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
3 15 s 4 23.19 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ +0.9 III
4 17 s 4 23.45 LEWANDOWSKI Mateusz RKS Łódź 94 U23 LD +0.9 III B.D. 2
5 20 s 4 25.47 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U20 MZ +0.9 -- B.D. BEZ
1500 m M
1 f 1 3:50.57 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB II
3 f 1 3:53.71 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2019 2
4 f 1 3:56.17 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
5 f 1 4:09.39 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U20 LD III B.D. WASIAK Jarosław # , Z/0718/13 , 2019 2
6 f 1 4:13.68 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 92 U23 MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2019 2
7 f 1 4:25.75 LASECKI Damian UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD --
8 f 1 4:26.40 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 80 Sen MZ -- ROSŁON Sławomir Z/3855/18 2018 BEZ
9 f 1 4:30.85 NOWACKI Mateusz LKS Zorza Niemil 91 Sen DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0736/14 2014 BEZ
10 f 1 4:46.44 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/0693/14 2017 3
  f 1 DNF GIL Michał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ --
400 m pł M
1 1 s 1 51.55 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 Sen MA I B.D. # Z/4054/11 2019 1
2 2 s 1 52.17 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
3 3 s 1 52.42 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
4 6 s 1 53.53 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4681/11 2019 1
5 7 s 1 54.54 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
1 4 s 2 52.58 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 U23 PD I B.D. # Z/3483/11 2019
2 5 s 2 52.91 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Masters MZ I ADAMCZYK Grzegorz B.D. Z/3910/11 2019 3
3 8 s 2 55.55 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U23 LD II
4 9 s 2 55.56 LEWANDOWSKI Mateusz RKS Łódź 94 U23 LD II B.D. 2
Wzwyż M
1 f 1 2.28 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 Sen OP MM KRAKOWIAK Lech # Z/2972/11 2019 1
2 f 1 2.22 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 Sen LD M B.D. # Z/2877/11 2019 MM
3 f 1 2.18 KIECANA Szymon KS Agros Zamość 89 Sen LU I
4 f 1 2.14 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP I RADKIEWICZ Przemysław # Z/0766/11 2019 1
  f 1 NM OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP -- #
W dal M
1 f 1 7.77 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin # 90 Sen ZP +0.7 I #
2 f 1 7.15 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP +0.1 II MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
3 f 1 6.49 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.9 III
4 f 1 6.03 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +1.4 IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.9193320274353 sekund