Racibórz 03 - 05.07.2019
73. PZLA Mistrzostwa Polski U20 [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.78 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.1 M B.D. Z/4569/15 2019 M
2 6 e 1 12.08 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS +0.1 I DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! 153
3 11 e 1 12.37 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.1 II DMP U20 CIUK Marek Z/3835/15 2019 1 140
4 19 e 1 12.57 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.1 II OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
5 20 e 1 12.60 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U20 WN +0.1 II MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2019 2
6 22 e 1 12.65 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U20 PM +0.1 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2019 2 LDK!
7 24 e 1 12.75 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM +0.1 II MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
1 4 e 2 11.99 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.5 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 10 e 2 12.33 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP +0.5 II SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2019 1
3 14 e 2 12.40 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.5 II DMP U20 GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK! 138
4 15 e 2 12.41 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.5 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
5 21 e 2 12.63 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.5 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2 128
  e 2 DNF KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.5 -- DMP U20 FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
1 2 e 3 11.89 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +0.8 I OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 7 e 3 12.09 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.8 I DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2019 2 LDK! 152
3 8 e 3 12.28 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +0.8 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
4 9 e 3 12.31 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.8 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
5 13 e 3 12.38 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +0.8 II JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3
6 23 e 3 12.69 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.8 II OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2019 2
1 3 e 4 11.99 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.6 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
2 5 e 4 12.02 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK +0.6 I DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1 156
3 12 e 4 12.38 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.6 II DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3 139
4 16 e 4 12.47 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP +0.6 II DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16 2019 2 135
5 17 e 4 12.50 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.6 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2
6 18 e 4 12.52 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP +0.6 II DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2 133
1 f 1 11.68 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +1.2 M B.D. Z/4569/15 2019 M
2 f 1 11.83 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.2 M NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
3 f 1 11.88 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +1.2 I OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
4 f 1 11.91 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK +1.2 I DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1 161
5 f 1 11.91 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +1.2 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
6 f 1 12.07 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS +1.2 I DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! 153
7 f 1 12.10 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.2 I DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2019 2 LDK! 152
8 f 1 12.25 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +1.2 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
1 f 2 12.26 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP +0.5 II SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2019 1
2 f 2 12.29 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.5 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
3 f 2 12.37 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.5 II DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3 140
4 f 2 12.38 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.5 II DMP U20 GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK! 139
5 f 2 12.41 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.5 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
6 f 2 12.52 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +0.5 II JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3
7 f 2 12.55 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP +0.5 II DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16 2019 2 132
8 f 2 12.81 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.5 III DMP U20 CIUK Marek Z/3835/15 2019 1 120
400 m K
1 1 e 1 55.05 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU I DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2019 1 158
2 5 e 1 55.83 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB I DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2019 2 150
3 6 e 1 56.41 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK I DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2 145
4 10 e 1 57.36 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2019 1
5 16 e 1 59.41 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2019 3
6 24 e 1 63.74 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
1 2 e 2 55.10 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 01 U20 MA I GIZA Andrzej Z/1746/16 2019
2 4 e 2 55.61 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP I KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2019 1
3 13 e 2 57.83 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2 131
4 15 e 2 58.45 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2019 2
5 17 e 2 59.75 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III WARDASZKA Andrzej Z/2839/15 2019 3
  e 2 DNF LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3
1 3 e 3 55.49 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP I DMP U20 BAUMGART Iwona Z/5030/15 2019 1 154
2 7 e 3 56.50 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK!
3 9 e 3 56.96 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
4 12 e 3 57.71 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL II KRUPA Iwona Z/0004/15 2019 2
5 18 e 3 59.96 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU III DMP U20 HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2 114
6 23 e 3 62.33 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA IV GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
1 8 e 4 56.90 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 11 e 4 57.40 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2019 1
3 14 e 4 57.94 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2019 2
4 19 e 4 59.98 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2019 2 LDK!
5 20 e 4 60.20 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 01 U20 SL III STAŚKIEWICZ Jakub Z/1555/16 2019 2
6 21 e 4 60.72 RZEPCZYŃSKA Klaudia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/6246/15 2019 3
7 22 e 4 61.11 GÓRAL Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 01 U20 WP III ZIELIŃSKA Janina Z/3990/18 2019 4
800 m K
1 1 e 1 2:12.18 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/2937/15 2019 2 140
2 2 e 1 2:12.33 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U20 PM II DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2019 1 139
3 3 e 1 2:12.75 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2 138
4 11 e 1 2:16.08 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK II SOCHA Tomasz Z/0542/17 2019 4
5 13 e 1 2:16.42 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD II URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
6 16 e 1 2:16.61 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB II WIERZBICKI Remigiusz Z/3912/15 2019 3
7 22 e 1 2:22.57 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/0482/17 2019 2
8 23 e 1 2:23.99 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0910/15 2019 2
1 4 e 2 2:14.15 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2019 1 LDK!
2 6 e 2 2:14.59 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2019 2 LDK!
3 8 e 2 2:15.17 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona 00 U20 II LEANDRO Jean Marc Z/2075/15 2019
4 12 e 2 2:16.11 KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP II CHMIELARZ Lucyna Z/1152/18 2019 2
5 14 e 2 2:16.47 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U20 MZ II WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2019 3 LDK!
6 18 e 2 2:17.13 KOPEĆ Julia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP II B.D. CHMIELARZ Lucyna , Z/1153/18 , 2019 3
7 19 e 2 2:17.39 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK II B.D. Z/1703/17 2019 3
1 5 e 3 2:14.15 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U20 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2019 1
2 7 e 3 2:14.75 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/1766/15 2019
3 9 e 3 2:15.85 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0900/15 2019 2
4 10 e 3 2:15.97 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 01 U20 SL II B.D. Z/2788/15 2019 1
5 15 e 3 2:16.57 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2019 2 LDK!
6 17 e 3 2:16.89 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2019 2
7 20 e 3 2:20.62 LEŚNIK Zofia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ III B.D. Z/2293/19 2019
8 21 e 3 2:22.36 FIC Renata TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III DMP U20 PAŚ Mariusz Z/3016/15 2019 108
3000 m K
1 s 1 9:32.15 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ I TARASIUK Paweł Z/0385/16 2019 2 LDK!
2 s 1 9:56.59 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II THIEL Adam Z/2119/15 2019 2
3 s 1 9:58.17 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2019 2 LDK!
4 s 1 10:04.56 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DMP U20 DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2019 2 133
5 s 1 10:08.11 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK II ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2019 3
6 s 1 10:09.29 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II PASZTA Wiesław Z/2532/15 2019 1
7 s 1 10:12.28 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
8 s 1 10:12.76 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM II CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2019 2
9 s 1 10:17.33 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U20 ZP II WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2019 4
10 s 1 10:18.41 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN II PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
11 s 1 10:29.76 WOŹNIAK Joanna MKL Szczecin 01 U20 ZP III NOWICKI Bartosz Z/4761/19 2019
12 s 1 10:36.30 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/2393/18 2019 3
13 s 1 10:46.47 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U20 LD III DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2019 3 106
14 s 1 10:53.24 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 01 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/4071/18 2019 4
15 s 1 10:54.62 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda Śląska 01 U20 SL III JONDA Czesław Z/4241/15 2019 3
16 s 1 10:56.39 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U20 LB III WISZ Mateusz Z/1352/18 2019 3
17 s 1 11:01.16 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U20 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
18 s 1 11:07.22 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 01 U20 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester Z/0642/16 2019 3
19 s 1 11:13.24 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2019 4
20 s 1 11:13.48 CZAJA Agata Maria UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA IV JABŁOŃSKI Piotr Z/2488/19 2019
21 s 1 11:32.15 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2019 3
  s 1 DNF PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko 00 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2019 4 LDK!
400 m pł K K
1 2 e 1 63.08 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM II DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2019 2 LDK! 139
2 6 e 1 63.90 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS II DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2019 2 134
3 7 e 1 64.05 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U20 PM II DMP U20 LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2019 2 133
4 8 e 1 64.16 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP II WALCZAK Michał Z/0794/16 2019 2
5 17 e 1 67.42 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
6 18 e 1 68.53 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2019 3 107
1 1 e 2 63.01 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
2 9 e 2 64.32 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK!
3 10 e 2 64.67 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DMP U20 ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2019 2 129
4 12 e 2 64.86 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP II DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5657/15 2019 2 LDK!
5 13 e 2 66.63 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2019 3 LDK!
6 14 e 2 66.76 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3 117
7 15 e 2 67.00 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2019 2 LDK!
1 3 e 3 63.22 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2019 1
2 4 e 3 63.79 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2019 2 LDK!
3 5 e 3 63.82 JANIK Michalina WLKS Wrocław # 00 U20 DS II DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019 134
4 11 e 3 64.79 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
5 16 e 3 67.39 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK! 113
6 19 e 3 70.64 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3 98
  e 3 DQ NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U20 OP -- DZIUBA Jacek Z/2812/15 2019 2 LDK!
Wzwyż K
1 1 e 1 1.62 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U20 PD II DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2728/15 2019 3 121
1 1 e 1 1.62 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP II DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2 121
1 1 e 1 1.62 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław Z/6142/15 2019 3 121
1 1 e 1 1.62 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II DMP U20 TITTINGER Michał Z/2337/16 2019 1 121
5 7 e 1 1.62 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/1998/15 2019 3 LDK! 121
5 7 e 1 1.62 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN II MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2
7 10 e 1 1.62 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
8 12 e 1 1.58 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2019 2 LDK!
1 1 e 2 1.62 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01 U20 ZP II FERFET Marek Z/6560/15 2019 1 LDK!
1 1 e 2 1.62 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ II NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
3 9 e 2 1.62 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/4046/18 2019 BEZ
4 11 e 2 1.58 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2019 1 LDK! 110
5 13 e 2 1.58 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS III DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2019 3 110
6 14 e 2 1.54 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
7 15 e 2 1.50 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU IV DMP U20 DZIDO Dariusz Z/2226/16 2019 2 92
8 16 e 2 1.50 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB IV DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2478/18 2019 4 92
  e 2 NM SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- DMP U20 MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
W dal K
1 1 e 1 5.80 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.5 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
2 4 e 1 5.56 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U20 PK -0.3 II BIGUS Anna Z/6198/15 2019 2
3 6 e 1 5.49 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP +1.6 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2019 2
4 8 e 1 5.44 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +1.7 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
5 9 e 1 5.43 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP +1.0 II KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
6 12 e 1 5.18 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +0.4 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
7 13 e 1 5.14 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ -0.3 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
8 15 e 1 4.87 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +1.9 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
9 16 e 1 4.86 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP +0.8 IV ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
10 19 e 1 4.81 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP +0.1 IV MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2019 3 LDK!
1 2 e 2 5.74 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +0.9 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2019 1
2 3 e 2 5.57 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ -0.4 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
3 5 e 2 5.50 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +1.3 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
4 7 e 2 5.48 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.8 II PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2019 3
5 10 e 2 5.35 MARZENTA Martyna AML Słupsk 00 U20 PM -0.6 III DMP U20 DIAK Mateusz Z/4292/15 2019 3 110
6 11 e 2 5.19 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +0.7 III CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
7 14 e 2 4.95 OLECHNO Kinga UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -0.7 IV WOJSZKO Krzysztof Z/2002/17 2019 3
8 17 e 2 4.86 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.6 IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
9 18 e 2 4.82 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +1.5 IV DMP U20 RAMUS Józef Z/1426/17 2019 4 72
10 20 e 2 4.54 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB -0.7 -- DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2 63
1 f 1 6.04 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +1.5 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
2 f 1 6.01 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +1.0 I PALUCH Krystian Z/3010/15 2019 1
3 f 1 5.73 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +0.8 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
4 f 1 5.67 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +1.8 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
5 f 1 5.65 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP +0.6 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2019 2
6 f 1 5.63 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP +0.5 II KECLER Szymon Z/1291/15 2019 1
7 f 1 5.53 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +1.9 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
8 f 1 5.39 MARZENTA Martyna AML Słupsk 00 U20 PM +0.1 III DMP U20 DIAK Mateusz Z/4292/15 2019 3 113
9 f 1 5.24 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -0.3 III CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
10 f 1 5.19 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +2.4 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
11 f 1 5.17 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.1 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2019 3
12 f 1 4.98 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U20 PK +1.5 IV BIGUS Anna Z/6198/15 2019 2
Kula (4) K
1 f 1 15.05 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 f 1 14.37 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2019 1 155
3 f 1 13.31 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ I KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
4 f 1 13.13 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2019 2
5 f 1 12.77 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U20 PM I PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2019 2
6 f 1 11.59 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2019 2
7 f 1 11.02 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 01 U20 DS III BIALIC Katarzyna Z/0416/16 2019 3 LDK!
8 f 1 10.78 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2019 3 116
9 f 1 10.37 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U20 LU III DMP U20 WEŁNA Emilia Z/5444/15 2019 3 111
10 f 1 10.37 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III KENSIK Jan Z/1967/15 2019 2 LDK!
11 f 1 10.31 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP U20 DZIDO Dariusz Z/3361/16 2019 3 111
12 f 1 10.16 ZARAŚ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 01 U20 WP III UNGER Krzysztof Z/5277/15 2019 2
13 f 1 9.59 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2019 3
14 f 1 8.46 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/3588/18 2019 BEZ
15 f 1 8.33 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2019 3
Młot (4) K
1 1 e 1 53.52 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1 159
2 2 e 1 49.17 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2019 1
3 3 e 1 46.80 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/6096/15 2019 1 LDK!
4 4 e 1 46.30 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/5341/15 2019 1
5 5 e 1 46.19 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/6214/15 2019 1 139
6 6 e 1 45.87 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3155/17 2019 1 138
7 7 e 1 44.64 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP U20 KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/6095/15 2019 1 LDK! 134
8 8 e 1 43.83 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/2373/17 2019 3 132
9 9 e 1 43.15 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2019 1 130
10 10 e 1 41.93 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3680/16 2019 2 126
11 11 e 1 38.27 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/1721/16 2019 4
12 12 e 1 36.42 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
13 13 e 1 36.34 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U20 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2019 3
14 14 e 1 35.27 SKORUPIŃSKA Marta UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/3104/15 2019 3
15 15 e 1 30.44 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/1967/15 2019 2 LDK! 88
Oszczep (600) K
1 1 e 1 44.04 BEDNAREK Aleksandra AZS-AWF Katowice 01 U20 SL I STOCHAJ Piotr # Z/6409/15 2019 1
2 2 e 1 43.49 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U20 ZP II GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2019 1
3 3 e 1 43.27 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/1994/15 2019 1 LDK! 136
4 4 e 1 41.43 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U20 MZ II WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2019 3
5 5 e 1 40.33 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 U20 KP II GRAJNERT Dorota Z/3765/16 2019 3
6 6 e 1 40.00 KALINOWSKA Kornelia ULKS Tychowo 01 U20 ZP II GRABARCZYK Jozef Z/2883/16 2019 2
7 7 e 1 38.45 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2019 3 118
8 8 e 1 37.39 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał Z/3626/18 2019 2
9 9 e 1 36.73 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2019 3 112
10 10 e 1 36.37 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
11 11 e 1 35.87 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 00 U20 WP III CHRZĄSZCZ Piotr Z/1472/15 2019 2 LDK!
12 12 e 1 35.59 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2019 3
13 13 e 1 35.43 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/1337/15 2019 2
14 14 e 1 35.20 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
15 15 e 1 34.39 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV DZIDO Dariusz Z/3361/16 2019 3
16 16 e 1 32.40 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2019 4
100 m M
1 3 e 1 10.85 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +1.5 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
2 8 e 1 11.03 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwałki 01 U20 PD +1.5 II GWIAZDOWSKI Rafał Z/0146/18 2019 3
3 9 e 1 11.03 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.5 II BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2
4 15 e 1 11.18 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP +1.5 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
5 18 e 1 11.25 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +1.5 II B.D. SASKA Tomasz , Z/2215/17 , 2019 3
6 20 e 1 11.32 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP +1.5 III KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2019 2 LDK!
  e 1 DQ MIROCHA Grzegorz UKS Sprint ZSME Żywiec 00 U20 SL +1.5 -- HACZEK Mariusz Z/2868/18 2019 2
  e 1 DQ SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +1.5 -- MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
1 1 e 2 10.58 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +1.1 M WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 6 e 2 10.91 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.1 II DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019 143
3 10 e 2 11.05 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP +1.1 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
4 11 e 2 11.09 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.1 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
5 12 e 2 11.13 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM +1.1 II B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2019 2
6 13 e 2 11.13 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.1 II CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
7 16 e 2 11.22 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 U20 PD +1.1 II GWIAZDOWSKI Rafał Z/0427/16 2019 2
1 2 e 3 10.81 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.4 I ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
2 4 e 3 10.90 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +0.4 I ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
3 7 e 3 11.00 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.4 II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3
4 14 e 3 11.15 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.4 II GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
5 24 e 3 11.41 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS +0.4 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2019 2
6 25 e 3 11.47 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM +0.4 III SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2019 1
  e 3 DQ TAMIOŁA Kornel MKL Szczecin 01 U20 ZP +0.4 -- ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/4957/15 , 2019 3 LDK!
  e 3 DQ CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2
1 5 e 4 10.91 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U20 WP +1.4 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2019 1
2 17 e 4 11.24 WIELICZKO Sebastian LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +1.4 II GRZEŚKOWIAK Jacek Z/1506/16 2019 2
3 19 e 4 11.26 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +1.4 II DMP U20 KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2 123
4 21 e 4 11.33 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB +1.4 III CZERNIK Edward Z/2872/16 2019
5 22 e 4 11.37 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +1.4 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
6 23 e 4 11.38 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD +1.4 III DMP U20 FIRLIT Roman Z/2333/16 2019 116
7 26 e 4 11.79 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS +1.4 IV ROSTEK William Z/2300/15 2019
  e 4 DQ TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +1.4 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
1 f 1 10.61 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -0.2 M WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 f 1 10.87 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -0.2 I ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
3 f 1 10.90 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -0.2 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
4 f 1 10.90 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.2 I ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
5 f 1 10.99 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -0.2 II DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019 139
6 f 1 11.04 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -0.2 II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3
7 f 1 11.07 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwałki 01 U20 PD -0.2 II GWIAZDOWSKI Rafał Z/0146/18 2019 3
  f 1 DNF LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U20 WP -0.2 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2019 1
1 f 2 10.95 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP 0.0 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
2 f 2 11.12 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU 0.0 II GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
3 f 2 11.15 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP 0.0 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
4 f 2 11.16 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM 0.0 II B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2019 2
5 f 2 11.21 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ 0.0 II BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2
6 f 2 11.22 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ 0.0 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
  f 2 DQ GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ 0.0 -- CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
  f 2 DQ MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 U20 PD 0.0 -- GWIAZDOWSKI Rafał Z/0427/16 2019 2
400 m M
1 1 e 1 48.19 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS I DMP U20 ROSTEK William Z/4584/15 2019 2 150
2 9 e 1 49.42 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
3 13 e 1 50.33 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/1846/16 2019 3 128
4 15 e 1 50.39 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U20 KP II DMP U20 SZUBRING Zbigniew Z/2264/15 2019 3 127
5 23 e 1 51.88 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2019 3
  e 1 DNF SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2019 1
1 3 e 2 48.51 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL II DMP U20 HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1 146
2 5 e 2 48.58 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 U20 KP II DMP U20 WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2019 2 LDK! 146
3 8 e 2 49.41 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2019 3 137
4 10 e 2 49.64 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 U20 KP II DMP U20 BAUMGART Iwona Z/0144/18 2019 3 135
5 17 e 2 50.85 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2019 2 LDK!
6 21 e 2 51.48 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2019 3 115
1 4 e 3 48.57 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2019 2 146
2 7 e 3 49.18 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2019 1
3 11 e 3 49.79 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
4 12 e 3 50.26 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL II DMP U20 LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2 128
5 19 e 3 51.13 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3
6 22 e 3 51.66 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU III FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
7 24 e 3 53.37 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM IV
1 2 e 4 48.48 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL I BIELA Marek Z/4611/15 2019 1
2 6 e 4 48.92 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS II DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2019 2 142
3 14 e 4 50.36 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
4 16 e 4 50.52 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP U20 JAROS Marek Z/6045/15 2019 2 126
5 18 e 4 50.96 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL III MORKA Piotr Z/0267/17 2019 3
6 20 e 4 51.46 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1530/19 2019 3 LDK!
800 m M
1 8 e 1 1:54.61 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK II DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2019 1 131
2 11 e 1 1:54.96 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
3 12 e 1 1:55.20 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/0494/17 2019 2 129
4 14 e 1 1:55.98 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U20 WP II B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
5 17 e 1 1:57.12 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III DMP U20 URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3 120
6 20 e 1 1:57.71 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2019 3 LDK!
7 21 e 1 1:58.19 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/0721/18 2019 4 115
8 22 e 1 1:58.76 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00 U20 KP III DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2113/17 2019 3 113
9 26 e 1 2:03.38 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2019 2 LDK! 90
1 1 e 2 1:52.87 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP II DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2019 1 LDK! 140
2 2 e 2 1:53.45 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2019 2
3 3 e 2 1:54.10 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2019 2
4 7 e 2 1:54.55 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01 U20 WP II MOTYL Edward Z/0785/15 2019 3
5 10 e 2 1:54.67 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U20 WP II WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2019 3
6 13 e 2 1:55.51 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2019 4
7 15 e 2 1:56.01 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2019 3
8 16 e 2 1:56.67 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL II BIELA Marek Z/4615/15 2019 2
9 27 e 2 2:05.02 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2019 3
1 4 e 3 1:54.20 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U20 WP II GRENDA Jan Z/0711/15 2019 2
2 5 e 3 1:54.28 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II DMP U20 TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1 133
3 6 e 3 1:54.54 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2
4 9 e 3 1:54.63 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD II DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2 131
5 18 e 3 1:57.59 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS III WOSIEK Jacek Z/2793/15 2019 2
6 19 e 3 1:57.67 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
7 23 e 3 1:59.02 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK!
8 24 e 3 1:59.43 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/0858/15 2019 3 110
9 25 e 3 2:00.02 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2019 3
3000 m M
1 1 s 1 8:25.99 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2019 2
2 2 s 1 8:26.66 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U20 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2019 3
3 3 s 1 8:26.80 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2019 2
4 4 s 1 8:33.32 GROBERSKI Michał MKL Szczecin 00 U20 ZP II NOWICKI Bartosz Z/1296/15 2019 2
5 5 s 1 8:41.78 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
6 6 s 1 8:47.03 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00 U20 WP III GRENDA Jan Z/0013/15 2019 2
7 7 s 1 8:47.20 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01 U20 WP III GRENDA Jan Z/0732/15 2019 3
8 8 s 1 8:48.68 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III B.D. Z/0283/19 2019
9 9 s 1 8:49.02 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2019 3
10 10 s 1 8:49.79 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2019 4
11 11 s 1 8:50.86 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U20 WP III GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2019 3
12 12 s 1 8:51.38 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
13 13 s 1 8:53.87 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DMP U20 ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2019 3 116
14 14 s 1 8:54.38 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2174/15 2019 3
15 15 s 1 8:55.35 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2019 2
16 16 s 1 8:55.69 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2019 3 LDK!
17 17 s 1 8:59.54 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2019 3
18 18 s 1 9:02.13 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U20 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1715/15 2019 3
19 19 s 1 9:03.19 OSET Piotr RKS Łódź 01 U20 LD III DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2019 4 109
20 20 s 1 9:06.12 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 U20 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2019 2
21 21 s 1 9:07.76 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
22 22 s 1 9:12.12 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2019 3
  s 1 DNF KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2019 2
  s 1 DNF MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2019
400 m pł M
1 2 e 1 54.28 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U20 OP I DZIUBA Jacek Z/0971/16 2019 2 LDK!
2 4 e 1 54.85 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP U20 JAROS Marek Z/2537/16 2019 2 137
3 6 e 1 55.06 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2019 2
4 9 e 1 56.08 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS II DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1 126
5 10 e 1 56.16 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS II DMP U20 B.D. Z/2601/15 2019 2 126
6 20 e 1 57.86 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2283/16 2019 111
7 22 e 1 59.08 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
1 1 e 2 54.14 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP I NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2019 2
2 7 e 2 55.48 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA II PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
3 8 e 2 56.05 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP II LUZAK Andrzej Z/1940/15 2019 BEZ
4 13 e 2 56.46 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
5 14 e 2 56.59 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
6 17 e 2 57.44 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2019 3
7 18 e 2 57.66 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB III DMP U20 SASKA Tomasz Z/0234/19 2019 112
1 3 e 3 54.51 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
2 5 e 3 55.04 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK II DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2019 2 136
3 11 e 3 56.20 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2019 2 125
4 12 e 3 56.36 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3 124
5 15 e 3 56.65 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2019 2 121
6 16 e 3 56.82 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ III B.D. Z/0638/18 2019 3 LDK!
7 19 e 3 57.67 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
8 21 e 3 58.69 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2019 2
W dal M
1 3 e 1 7.01 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.6 II DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2019 2 130
2 4 e 1 6.93 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +1.1 II GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2019 3
3 5 e 1 6.89 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU +1.9 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2019 2 124
4 7 e 1 6.87 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP +0.3 II KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2019 2
5 11 e 1 6.74 KUŚ Emanuel MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP +1.1 III JAGACIAK Jarosław Z/6151/15 2019
6 12 e 1 6.70 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA +0.8 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
7 15 e 1 6.45 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +1.8 III DMP U20 ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2019 4 102
8 16 e 1 6.34 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP +3.4 III KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2019 3
9 18 e 1 6.29 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.5 IV KACZOR Adam Z/2346/17 2019 3
10 19 e 1 6.28 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.3 IV B.D. Z/2651/16 2019 3
11 20 e 1 6.24 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD +0.2 IV ZNYK Stanisław Z/4029/15 2019 3
  e 1 NM LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU 0.0 -- SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2019 2
1 1 e 2 7.37 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.9 I BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
2 2 e 2 7.02 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA -0.6 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2019 3
3 6 e 2 6.89 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP -1.1 II KACZOR Adam Z/4473/15 2019 2
4 8 e 2 6.84 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.1 II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
5 9 e 2 6.83 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U20 MZ +0.5 II DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2019 2 LDK!
6 10 e 2 6.78 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.1 III DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3 119
7 13 e 2 6.55 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB +1.0 III CZERNIK Edward Z/2872/16 2019
8 14 e 2 6.55 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +1.1 III CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2019 2 LDK!
9 17 e 2 6.32 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.7 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
10 21 e 2 6.10 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -0.2 IV DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ 85
11 22 e 2 6.07 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.1 IV ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
1 f 1 7.19 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.4 II BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
2 f 1 7.12 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.4 II DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3 136
3 f 1 7.05 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +0.6 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2019 3
4 f 1 7.02 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.3 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2019 2 131
5 f 1 6.99 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.3 II DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2019 2 129
6 f 1 6.94 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP +0.4 II KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2019 2
7 f 1 6.94 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +1.3 II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
8 f 1 6.78 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U20 MZ +0.3 III DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2019 2 LDK!
9 f 1 6.63 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA +1.1 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
10 f 1 6.61 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.2 III KACZOR Adam Z/4473/15 2019 2
11 f 1 6.42 KUŚ Emanuel MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP +0.3 III JAGACIAK Jarosław Z/6151/15 2019
12 f 1 6.38 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +1.1 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2019 3
Kula (6) M
1 2 e 1 16.90 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP I DMP U20 GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2019 2 151
2 5 e 1 16.75 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
3 6 e 1 16.72 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK!
4 9 e 1 16.58 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U20 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2019 1
5 11 e 1 16.11 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2019 1
6 15 e 1 14.84 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2019 2 130
7 16 e 1 14.71 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2019 3 LDK!
8 19 e 1 13.90 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
9 20 e 1 13.58 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U20 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2019 2
10 21 e 1 13.23 KOSTKA Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP III GOŚCINIAK Marcin Z/1366/15 2019 3
11 22 e 1 12.68 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/1330/15 2019 2
  e 1 NM CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- DMP U20 OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2
1 1 e 2 16.93 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB I DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2019 1 151
2 3 e 2 16.87 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1818/15 2019 2
3 4 e 2 16.75 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 B.D. Z/4325/15 2019 1 150
4 7 e 2 16.72 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/5618/15 2019 1 LDK!
5 8 e 2 16.66 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP I GŁOWACKI Leszek Z/3320/15 2019 1
6 10 e 2 16.54 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
7 12 e 2 15.46 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2019 2
8 13 e 2 14.95 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
9 14 e 2 14.84 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2019 2
10 17 e 2 14.52 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II B.D. WALCZAK Aleksandra , Z/0562/17 , 2019 3 LDK!
11 18 e 2 14.24 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU II KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1
1 f 1 19.31 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U20 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2019 1
2 f 1 19.27 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
3 f 1 18.47 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
4 f 1 17.64 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK!
5 f 1 17.27 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1818/15 2019 2
6 f 1 17.23 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP I GŁOWACKI Leszek Z/3320/15 2019 1
7 f 1 17.12 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP I DMP U20 GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2019 2 153
8 f 1 17.00 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 B.D. Z/4325/15 2019 1 152
9 f 1 16.82 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/5618/15 2019 1 LDK!
10 f 1 16.73 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB I DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2019 1 150
11 f 1 16.09 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2019 1
12 f 1 15.60 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.518892049789 sekund