Racibórz 03 - 05.07.2019
73. PZLA Mistrzostwa Polski U20 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 6 e 1 24.76 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM -0.8 I DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK! 150
2 9 e 1 25.06 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -0.8 II DMP U20 ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK! 144
3 17 e 1 25.86 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU -0.8 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2019 2
4 22 e 1 26.16 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -0.8 II GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK!
5 24 e 1 26.39 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM -0.8 III MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
1 1 e 2 24.29 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP +0.5 I BAUMGART Iwona Z/5030/15 2019 1
2 4 e 2 24.68 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.5 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
3 11 e 2 25.36 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.5 II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2 138
4 12 e 2 25.63 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.5 II DMP DMP U20 DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2019 2 98 133
5 13 e 2 25.75 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U20 WN +0.5 II MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2019 2
6 14 e 2 25.75 DĄBEK Emilia MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U20 SK +0.5 II MIREK Andrzej Z/5252/15 2019 1 LDK!
  e 2 DNF LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.5 -- OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
1 5 e 3 24.71 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +0.6 I OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 7 e 3 24.79 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK +0.6 I TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1
3 16 e 3 25.85 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +0.6 II DMP U20 JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3 129
4 18 e 3 25.90 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.6 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2
5 20 e 3 26.01 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U20 PM +0.6 II DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2019 2 LDK! 125
6 21 e 3 26.14 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.6 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
  e 3 DNF BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.6 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2
1 2 e 4 24.40 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.1 I B.D. Z/4569/15 2019 M
2 3 e 4 24.47 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.1 I DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1 157
3 8 e 4 25.02 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP +0.1 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2019 2 114 145
4 10 e 4 25.12 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.1 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2019 2 LDK!
5 15 e 4 25.78 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +0.1 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
6 19 e 4 25.93 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.1 II NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3
7 23 e 4 26.29 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP +0.1 III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
400 m K
1 f 1 54.01 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 01 U20 MA M GIZA Andrzej Z/1746/16 2019
2 f 1 54.46 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP M DMP DMP U20 BAUMGART Iwona Z/5030/15 2019 1 137 164
3 f 1 54.54 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU I DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2019 1 163
4 f 1 54.92 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP I MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
5 f 1 55.20 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP I KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2019 1
6 f 1 55.66 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB I DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2019 2 152
7 f 1 55.95 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I DMP ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK! 119
8 f 1 56.81 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2 141
1 f 2 56.94 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2019 2
2 f 2 57.41 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2019 1
3 f 2 57.41 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2019 2 135
4 f 2 57.61 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL II KRUPA Iwona Z/0004/15 2019 2
5 f 2 58.35 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
6 f 2 59.89 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2019 3
  f 2 DNF DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2019 2
800 m K
1 f 1 2:08.84 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ I ADAMSKI Robert Z/1766/15 2019
2 f 1 2:09.25 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U20 PM I DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2019 1 151
3 f 1 2:09.50 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U20 ZP I BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2019 1
4 f 1 2:10.05 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL I B.D. # Z/2389/15 2019 1 LDK!
5 f 1 2:10.66 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/2937/15 2019 2 145
6 f 1 2:12.24 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2019 2 LDK!
7 f 1 2:13.06 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2 137
8 f 1 2:18.30 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona 00 U20 III LEANDRO Jean Marc B.D. Z/2075/15 2019
400 m pł K K
1 f 1 60.18 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD I LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2019 1
2 f 1 61.90 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM I DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2019 2 LDK! 147
3 f 1 62.44 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U20 PM I DMP U20 LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2019 2 143
4 f 1 62.74 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
5 f 1 63.23 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK!
6 f 1 63.50 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2019 2 LDK!
7 f 1 63.73 JANIK Michalina WLKS Wrocław # 00 U20 DS II DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019 135
8 f 1 67.90 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS III DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2019 2 110
1 f 2 63.97 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DMP DMP U20 NIEDŹWIECKI Wojciech # Z/2041/15 2019 2 98 133
2 f 2 64.36 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
3 f 2 64.81 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP II DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5657/15 2019 2 LDK!
4 f 2 66.10 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2019 2 LDK!
5 f 2 66.84 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2019 3 LDK!
6 f 2 67.48 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2019 3 112
7 f 2 68.96 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK! 105
  f 2 DNF LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0794/16 2019 2
2000 m prz K
1 s 1 6:38.38 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice 00 U20 SL I B.D. Z/2776/15 2019 1
2 s 1 6:46.41 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U20 PM I DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2019 1 154
3 s 1 7:03.33 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin 01 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2019 1
4 s 1 7:07.10 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK II SOCHA Tomasz Z/0482/17 2019 2
5 s 1 7:07.67 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP II DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2019 2 134
6 s 1 7:08.22 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U20 SK II WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2019 2
7 s 1 7:16.47 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U20 LB II WISZ Mateusz Z/1352/18 2019 3
8 s 1 7:16.64 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2019 1
9 s 1 7:16.86 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/2398/15 2019
10 s 1 7:17.90 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U20 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2019 3 LDK!
11 s 1 7:20.68 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0509/16 2019 3
12 s 1 7:22.95 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II DMP U20 PASZTA Wiesław Z/1961/19 2019 124
13 s 1 7:39.27 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2019 3
14 s 1 8:03.94 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
15 s 1 8:13.10 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/2493/15 2019 4 LDK! 95
16 s 1 8:19.29 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2019 4
  s 1 DNF ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -- B.D. Z/2896/15 2019 1
4x100 m K
1 6 s 1 48.81 KRASICKA Wiktoria
KOSIKOWSKA Paulina
ŁASZCZYŃSKA Weronika
SIKORSKA Sandra
AZS-AWF Gorzów 01
01
00
00
U20 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/0632/15
Z/0631/15
Z/5071/15
Z/5585/15
2019
2019
2019
2019
1
2
3
2
2 8 s 1 49.47 WYCHORSKA Anna
OGÓROWSKA Natalia
BRODA Julia
KIEPURA Monika
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00
01
00
00
U20 SLK -- JAŹWIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
JAŹWIŃSKI Krzysztof
JAŹWIŃSKI Krzysztof
Z/0887/15
Z/0891/15
Z/4758/15
Z/0884/15
2019
2019
2019
2019
4
2
4
2
3 10 s 1 52.04 MIELECH Gabriela
MALINOWSKA Izabela
KAROLCZUK Paulina
OLECHNO Kinga
UKS Czwórka Białystok 01
00
01
00
U20 POD -- WOJSZKO Krzysztof
WOJSZKO Krzysztof
WOJSZKO Krzysztof
WOJSZKO Krzysztof
Z/2455/15
Z/0570/17
Z/2865/17
Z/2002/17
2019
2019
2019
2019
3
3
3
3
4 11 s 1 53.47 OBST Zuzanna
LISIECKA Maria
KŁOSIŃSKA Lena
WESOŁOWSKA Kaja
MKS Juvenia Puszczykowo 00
00
00
01
U20 WLP -- CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
DZIAMSKI Krzysztof
GOŚCINIAK Marcin
Z/5283/15
Z/0792/15
Z/1337/15
Z/1328/15
2019
2019
2019
2019
3
4
2
1
  s 1 DNF GRZELAK Hanna
LOSY Aleksandra
KALINA Olga
BENEDYKCIŃSKA Natalia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01
01
01
00
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Marek
Z/0591/15
Z/0794/16
Z/0592/15
Z/0590/15
2019
2019
2019
2019
3
2
3
1
  s 1 DNF FRĄCKOWIAK Oliwia
JANKOWSKA Martyna
NOWAK Zuzanna
NEUMANN Sara
UKS Orkan Środa Wlkp. 01
00
01
00
U20 WLP -- ZAWORSKI Marek B.D.
HEMMERLING Andrzej
HEMMERLING Andrzej
KACZOR Mieczysław
Z/1639/15
Z/6373/15
Z/1653/15
Z/1648/15
2019
2019
2019
2019
3
2
2
1
1 1 s 2 47.03 JATKIEWICZ Izabela
PRUSIŃSKA Małgorzata
ŻUK Natalia
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 00
00
00
00
U20 WMZ -- NIESTATEK Szymon
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
NIESTATEK Szymon
Z/5539/15
Z/2103/15
Z/2426/15
Z/2957/15
2019
2019
2019
2019
3
2
2
1
2 2 s 2 47.18 LESZCZYŃSKA Anna
MIKIEWICZ Dominika
KIRYLUK Aleksandra
BARTNOWSKA Weronika
KS Podlasie Białystok 00
01
01
00
U20 POD -- NIEDŹWIECKI Wojciech
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
Z/2041/15
Z/2836/15
Z/0596/16
Z/2676/16
2019
2019
2019
2019
2
2
1
1
3 3 s 2 47.66 ZAPORA Blanka
ZMARZŁA Weronika
JACHOREK Aleksandra
FORMELLA Aleksandra
SKLA Sopot 01
01
01
01
U20 POM -- LEWANDOWSKI Michał
ANDRZEJCZAK Paweł B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
Z/3200/17
Z/5436/15
Z/6243/15
Z/3543/18
2019
2019
2019
2019
2
2
2
2
4 4 s 2 47.90 CIUPEK Sylwia
JASTRZĄB Izabela
WASILUK Agata
ZIELIŃSKA Paulina
MKS Agros Chełm 00
00
00
00
U20 LBE -- ROLAK Dorota
JAROS Kazimierz
HODUN Rafał
LESZCZYŃSKI Damian
Z/5722/15
Z/4184/18
Z/0973/15
Z/0172/15
2019
2019
2019
2019

2
2
1
5 5 s 2 47.90 SOKOŁOWSKA Julia
ŻUROWSKA Julia
MASZKIEWICZ Maja
LIPIŃSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa 00
01
01
01
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2324/15
Z/1754/17
Z/2152/16
Z/2758/17
2019
2019
2019
2019

2
3
2
6 7 s 2 49.10 BARTKOWIAK Klaudia
JANIK Michalina
DELEJOWSKA Wiktoria
GOLANOWSKA Agata
WLKS Wrocław 00
00
01
00
U20 DOL --
MARSZEWSKI Tomasz
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/0578/17
Z/2803/15
Z/3310/15
2019
2019
2019

2
3
7 9 s 2 50.23 BARTOLEWSKA Julia
WOŚ Aleksandra
MARCZEWSKA Ewa
SZKOP Wioletta
CKS Budowlani Częstochowa 01
01
01
01
U20 SLK -- CIUK Marek LAMCH Mariola
CIUK Marek
CIUK Marek
MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola
Z/3020/16
Z/2463/18
Z/3211/16
Z/3214/16
2019
2019
2019
2019
2
4
2
2
Wzwyż K
1 f 1 1.80 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I DMP U20 TITTINGER Michał Z/2337/16 2019 1 161
2 f 1 1.74 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ I NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
3 f 1 1.68 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP II DMP U20 STEFAŃSKI Jacek MAŃKA Bogumił Z/4145/15 2019 136
4 f 1 1.65 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01 U20 ZP II FERFET Marek Z/6560/15 2019 1 LDK!
5 f 1 1.65 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U20 PD II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2728/15 2019 3 93 130
5 f 1 1.65 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
7 f 1 1.62 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/1998/15 2019 3 LDK! 121
7 f 1 1.62 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2019 1 LDK! 121
9 f 1 1.59 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2019 2
10 f 1 1.59 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/4046/18 2019 BEZ
11 f 1 1.55 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2019 2 LDK!
11 f 1 1.55 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław Z/6142/15 2019 3 103
Tyczka K
1 f 1 4.10 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01 U20 PM M KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/5427/15 2019 1
2 f 1 3.90 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech # Z/0082/15 2019 1 172
3 f 1 3.80 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U20 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2019 1 167
4 f 1 3.60 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM I SZYMCZAK Edward Z/6129/15 2019 1 LDK!
5 f 1 3.45 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1 122 152
6 f 1 3.45 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM I SZYMCZAK Edward Z/2209/16 2019 1 LDK!
7 f 1 3.45 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ I SZYMCZAK Edward Z/3878/16 2019 1 LDK!
8 f 1 3.15 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U20 SK II DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/3633/15 2019 1 LDK! 98 137
9 f 1 3.15 TRACZYK Agata SKLA Sopot 01 U20 PM II DMP U20 JURGA Łukasz Z/3542/18 2019 137
10 f 1 3.00 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP II DMP DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 87 130
11 f 1 3.00 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/1337/15 2019 2
12 f 1 2.60 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV DMP DMP U20 B.D. Z/3078/17 2019 2 58 104
  f 1 NM MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
Trójskok K
1 1 e 1 12.44 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +4.6 I PROKOP Wojciech # Z/3010/15 2019 1
2 2 e 1 12.26 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +2.3 I PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
3 8 e 1 11.43 WIŚNIEWSKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -0.6 III DMP U20 KUŚ Tomasz Z/1958/17 2019 116
4 10 e 1 11.31 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP +1.4 III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2019 3 LDK!
5 11 e 1 11.28 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS -1.6 III KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2019 3
6 14 e 1 11.14 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP -0.6 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2019 2 LDK! 108
7 15 e 1 11.02 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP +0.3 III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
8 16 e 1 10.91 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -0.7 III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2019 3
9 19 e 1 10.48 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów # 01 U20 WP +0.3 IV B.D. Z/1034/15 2019
10 20 e 1 10.39 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +0.4 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
  e 1 NM KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2019 BEZ
1 3 e 2 12.13 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK +1.0 I DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1 137
2 4 e 2 11.67 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.4 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
3 5 e 2 11.57 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.3 II B.D. # Z/0912/15 2019 3
4 6 e 2 11.51 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS -1.2 II SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
5 7 e 2 11.45 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP +0.4 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2019 2
6 9 e 2 11.40 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP -0.7 III STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
7 12 e 2 11.21 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U20 LD +0.4 III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK!
8 13 e 2 11.17 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +1.6 III CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
9 17 e 2 10.53 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +0.2 IV CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
10 18 e 2 10.50 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +0.7 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
11 21 e 2 10.03 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP +0.2 -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2019 4
Młot (4) K
1 f 1 59.14 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1 175
2 f 1 53.11 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2019 1
3 f 1 51.85 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I WIEJAK Izydor B.D. Z/6096/15 2019 1 LDK!
4 f 1 51.20 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK I DMP U20 ŁYP Jacek Z/6214/15 2019 1 153
5 f 1 50.54 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP I DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3155/17 2019 1 151
6 f 1 49.53 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/5341/15 2019 1
7 f 1 47.68 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2019 1 143
8 f 1 46.57 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/6095/15 2019 1 LDK! 102 140
9 f 1 44.94 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD II DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3680/16 2019 2 95 135
10 f 1 44.70 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/2373/17 2019 3 134
11 f 1 37.77 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/1721/16 2019 4
12 f 1 35.59 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
Oszczep (600) K
1 f 1 46.71 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP I DMP U20 KENSIK Jan Z/1994/15 2019 1 LDK! 151
2 f 1 45.81 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U20 ZP I GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2019 1
3 f 1 45.14 BEDNAREK Aleksandra AZS-AWF Katowice 01 U20 SL I STOCHAJ Piotr # Z/6409/15 2019 1
4 f 1 43.78 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 U20 KP II GRAJNERT Dorota Z/3765/16 2019 3
5 f 1 43.46 KALINOWSKA Kornelia ULKS Tychowo 01 U20 ZP II GRABARCZYK Jozef Z/2883/16 2019 2
6 f 1 42.55 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U20 MZ II WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2019 3
7 f 1 37.18 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 00 U20 WP III CHRZĄSZCZ Piotr Z/1472/15 2019 2 LDK!
8 f 1 37.18 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2019 3 113
9 f 1 35.77 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał Z/3626/18 2019 2
10 f 1 35.45 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
11 f 1 35.17 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2019 3
12 f 1 33.71 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2019 3 98
Chód 10 km K
1 s 1 52:02.15 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP II DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5672/15 2019 2 LDK!
2 s 1 52:25.96 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U20 PK II DMP U20 KULIG Marzena Z/2612/15 2019 2 137
3 s 1 54:02.43 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 00 U20 WP III RAJEWICZ Czesław Z/0229/16 2019 3
4 s 1 56:10.52 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/2094/16 2019 3 LDK! 117
5 s 1 57:07.20 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U20 PK -- BIGUS Anna Z/2114/15 2019 2
6 s 1 58:35.31 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP -- DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/0852/15 2019 3 105
7 s 1 58:38.74 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2019 3 105
8 s 1 58:41.61 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2928/16 2019 3
9 s 1 64:18.37 GORCZYŃSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ --
10 s 1 67:38.23 KACZPERSKA Anita AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4681/18 2019 BEZ 69
11 s 1 73:22.53 TRACZUK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1345/18 2019 BEZ
200 m M
1 4 e 1 21.70 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -1.0 I DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1746/15 2019 1 152
2 8 e 1 22.21 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -1.0 II DMP DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2 102 137
3 9 e 1 22.29 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP -1.0 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
4 15 e 1 22.69 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -1.0 II DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2 124
5 16 e 1 22.71 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -1.0 II DMP U20 PODOLAK Irena Z/1837/17 2019 2 124
6 21 e 1 23.04 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD -1.0 III FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
  e 1 DNF KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -1.0 -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2019 2
1 2 e 2 21.66 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -1.2 I WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
2 7 e 2 22.15 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -1.2 II PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019
3 14 e 2 22.50 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -1.2 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
4 17 e 2 22.79 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -1.2 II MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
5 19 e 2 22.88 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.2 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2 78 119
6 20 e 2 22.99 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -1.2 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2 116
1 3 e 3 21.67 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.6 I DMP U20 ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK! 153
2 5 e 3 21.87 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +0.6 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
3 11 e 3 22.29 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.6 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3 99 135
4 12 e 3 22.33 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +0.6 II MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
5 18 e 3 22.79 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.6 II OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2019 3
6 22 e 3 23.27 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.6 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
  e 3 DQ LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD +0.6 -- DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2019 3
1 1 e 4 21.51 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ +1.3 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 6 e 4 22.00 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP +1.3 II KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2019 2 LDK!
3 9 e 4 22.29 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP +1.3 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2019 1 LDK!
4 13 e 4 22.43 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM +1.3 II B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2019 2
  e 4 DNF BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +1.3 -- ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
400 m M
1 f 1 48.03 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL I BIELA Marek Z/4611/15 2019 1
2 f 1 48.45 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL I DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1 115 147
3 f 1 48.46 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS I DMP U20 ROSTEK William Z/4584/15 2019 2 147
4 f 1 48.96 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS II DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2019 2 142
5 f 1 48.98 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2019 1
6 f 1 49.15 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2019 2 140
7 f 1 49.65 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2019 3 135
  f 1 DQ BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- DMP DMP U20 WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2019 2 LDK!
1 f 2 49.57 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
2 f 2 49.75 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
3 f 2 50.03 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 U20 KP II DMP DMP U20 BAUMGART Iwona Z/0144/18 2019 3 89 131
4 f 2 50.24 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP DMP U20 JAROS Marek Z/6045/15 2019 2 85 129
5 f 2 50.98 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U20 KP III DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2019 3 74 121
6 f 2 51.72 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
  f 2 DNF WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2
  f 2 DNF DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- DMP U20 KOWAL Piotr Z/1846/16 2019 3
800 m M
1 f 1 1:52.40 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP II DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2019 1 LDK! 106 143
2 f 1 1:52.91 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK II DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2019 1 102 140
3 f 1 1:53.09 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II DMP U20 TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1 139
4 f 1 1:53.34 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U20 WP II DMP GRENDA Jan Z/0711/15 2019 2 98
5 f 1 1:53.69 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2019 2
6 f 1 1:53.83 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
7 f 1 1:55.51 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2
8 f 1 2:01.14 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2019 2
400 m pł M
1 f 1 52.46 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU I DMP DMP U20 JAROS Marek Z/2537/16 2019 2 134 159
2 f 1 53.10 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL I KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
3 f 1 53.31 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP I NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2019 2
4 f 1 54.58 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK II DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof ROŻEJ Marek # Z/1819/16 2019 105 140
4 f 1 54.58 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA II PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
6 f 1 55.06 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2019 2
7 f 1 56.35 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U20 OP II DZIUBA Jacek Z/0971/16 2019 2 LDK!
  f 1 DNF KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -- LUZAK Andrzej Z/1940/15 2019 BEZ
1 f 2 54.99 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS II DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł ROŻEJ Marek Z/2642/15 2019 136
2 f 2 55.71 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2019 2 129
3 f 2 56.30 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA II WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
4 f 2 56.44 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2019 2 123
5 f 2 56.53 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0638/18 2019 3 LDK!
6 f 2 57.18 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS III DMP U20 B.D. Z/2601/15 2019 2 117
7 f 2 59.99 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
  f 2 DNF JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU -- DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3
2000 m prz M
1 s 1 5:49.09 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U20 SK I MIREK Andrzej Z/2504/17 2019 1
2 s 1 5:52.38 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA I PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
3 s 1 5:54.78 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS I B.D. Z/2602/15 2019 2
4 s 1 6:01.43 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL II DMP U20 LAMCH Czesław Z/1062/17 2019 2 134
5 s 1 6:04.57 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 01 U20 LD II B.D. RYBARCZYK Dariusz , Z/4628/15 , 2019 LDK!
6 s 1 6:05.97 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL II HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
7 s 1 6:06.78 WALEWSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 01 U20 WP II ZDONEK Filip Z/0896/17 2019 2
8 s 1 6:08.43 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP II CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2019 1 LDK!
9 s 1 6:15.98 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS III MATOSZ Wlodzimierz Z/2026/15 2019 3
10 s 1 6:17.24 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2019 4
11 s 1 6:17.26 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2019 3
12 s 1 6:21.78 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2019 1 LDK!
13 s 1 6:24.29 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2019 3
14 s 1 6:26.64 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2019 3
15 s 1 6:28.30 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
16 s 1 6:35.10 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U20 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2019 3 LDK!
17 s 1 6:37.37 JANKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota # 01 U20 KP IV B.D. Z/0756/16 2019
18 s 1 6:49.78 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz 01 U20 KP IV WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/3560/16 , 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/1911/15 2019 3 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 42.28 KORCZ Bartosz
MICHNIEWSKI Olgierd
SUMIŃSKI Michał
KRZEMIŃSKI Dawid
RLTL ZTE Radom 00
00
01
00
U20 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
TRZOS Leszek
ZGRZEBNICKI Ireneusz
BŁASIŃSKI Artur
Z/0565/17
Z/5567/15
Z/5571/15
Z/4910/15
2019
2019
2019
2019
2
1
4
2
2 4 s 1 42.58 TRZÓSŁO Adrian
KSEPKA Jędrzej
ŻYGOWSKI Damian
PIASECKI Ryszard
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01
01
01
01
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0465/15
Z/3019/16
Z/6140/15
Z/0948/18
2019
2019
2019
2019
3
2
2
2
3 7 s 1 43.10 CHUDAK Franciszek
GARSTECKI Mikołaj
ZIELIŃSKI Stanisław
PRZYŻECKI Dominik
AKL Ursynów Warszawa 01
00
01
01
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/4214/15
Z/4219/15
Z/4218/15
Z/2641/16
2019
2019
2019
2019
3
3
3
2
4 9 s 1 44.05 PĘKAŁA Patryk
KUBIŚ Eryk
OSTROWSKI Norbert
DEJNEKO Kamil
AZS-AWF Gorzów 01
01
01
01
U20 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/5591/15
Z/2711/15
Z/5776/15
Z/5584/15
2019
2019
2019
2019
2
3
3
2
  s 1 DNF PIÓRO Olaf
SOŁTYSIAK Daniel
RADZEWICZ Jędrzej
SEMENYSZYN Jacek
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01
01
01
01
U20 LBU -- SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
B.D. SASKA Tomasz
Z/5773/15
Z/0234/19
Z/5771/15
, Z/2215/17
2019
2019
2019
, 2019
3

2
3
1 2 s 2 42.28 STEMPNIAK Piotr
WYKROTA Patryk
TUCZYŃSKI Michał
GAWEŁ Robert
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01
00
00
01
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1191/18
Z/1067/17
Z/1066/17
Z/0689/19
2019
2019
2019
2019
BEZ
1
2

2 3 s 2 42.38 WYRWAS Krzysztof
WIELICZKO Sebastian
CZAK Jakub
PLICHTA Antoni
LKS Lubusz Słubice 01
00
01
00
U20 LBU -- CZERNIK Edward
GRZEŚKOWIAK Jacek
KACZMAREK Grzegorz
WESOŁEK Krzysztof IWIŃSKI Jerzy
Z/2872/16
Z/1506/16
Z/4588/15
Z/3076/15
2019
2019
2019
2019

2
1

3 5 s 2 42.72 WÓJCICKI Kamil
JAKÓBCZYK Mateusz
JANIK Marcin
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamość 00
00
01
00
U20 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/4572/18
Z/5230/15
Z/1507/18
Z/2121/17
2019
2019
2019
2019
3
3
3
2
4 6 s 2 43.01 OCHWAT Kamil
MAKOWSKI Adam
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 01
00
01
01
U20 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
Z/4278/17
Z/2300/15
Z/1867/17
Z/4584/15
2019
2019
2019
2019
4

1
2
5 8 s 2 43.18 MISZKIEL Marcin
KACHNOWSKI Daniel
MIKŁASZEWICZ Jakub
GRAJEWSKI Tomasz
SL Salos Suwałki 01
01
01
01
U20 POD -- GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał
Z/0427/16
Z/0424/16
Z/1521/15
Z/0146/18
2019
2019
2019
2019
2
4
3
3
  s 2 DNF PERKOWSKI Jakub
WNOROWSKI Przemysław
OSTAPOWICZ Daniel
KALISZEWSKI Jakub
KS Podlasie Białystok 01
01
00
00
U20 POD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jaroslaw
Z/2856/17
Z/2039/15
Z/2585/17
Z/2032/15
2019
2019
2019
2019
3
3
4
3
Wzwyż M
1 1 e 1 1.92 SZALEK Sean SKLA Sopot 00 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/4678/19 2019
1 1 e 1 1.92 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2019 2 LDK! 120
3 7 e 1 1.92 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB III DMP U20 MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2 120
3 7 e 1 1.92 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2019 2
5 11 e 1 1.92 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2019 3 120
6 12 e 1 1.88 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U20 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4974/15 2019 2 LDK!
7 14 e 1 1.84 BAŁUT Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/1400/19 2019
8 17 e 1 1.80 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3 55 99
9 18 e 1 1.75 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0484/15 2019 3
1 1 e 2 1.92 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK III DMP U20 TITTINGER Michał Z/6349/15 2019 2 120
1 1 e 2 1.92 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0257/19 2019 BEZ
1 1 e 2 1.92 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 00 U20 OP III SACZKO Andrzej Z/2877/15 2019 2
1 1 e 2 1.92 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
5 9 e 2 1.92 PASTUSZKA Eryk LUKS Namysłów 01 U20 OP III GŁOWACKI Leszek Z/1767/17 2019
6 10 e 2 1.92 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U20 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2019 2
7 13 e 2 1.88 GRUBBA Kacper SKLA Sopot 01 U20 PM III MODELSKI Michał Z/3346/19 2019
8 15 e 2 1.84 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/1503/16 2019 3 106
9 16 e 2 1.80 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U20 KP IV NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2019 1
Tyczka M
1 1 e 1 4.00 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM II KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
1 1 e 1 4.00 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 1 LDK! 122
1 1 e 1 4.00 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2019 3 122
4 7 e 1 4.00 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
5 8 e 1 4.00 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2019 2 74 122
5 8 e 1 4.00 SKURAS Filip KL Gdynia 01 U20 PM II KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/1833/16 2019 2
7 13 e 1 3.90 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB III DMP U20 ŻUROWSKI Mariusz Z/4620/15 2019 3 118
8 15 e 1 3.80 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra 00 U20 LB III HUDYMA Justyna Z/3982/15 2019 2
1 1 e 2 4.00 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB II DMP U20 ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2019 2 122
1 1 e 2 4.00 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2019 2 122
1 1 e 2 4.00 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U20 LD II OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
4 8 e 2 4.00 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
5 11 e 2 3.90 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U20 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2019 2
6 12 e 2 3.90 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS III ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2019 3
7 14 e 2 3.90 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 118
8 16 e 2 3.40 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 99
Trójskok M
1 2 e 1 14.32 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.4 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK! 126
2 3 e 1 14.27 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U20 LD -1.0 III DMP DMP U20 SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2019 2 LDK! 86 125
3 5 e 1 14.11 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.2 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
4 6 e 1 14.10 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +0.5 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2019 3
5 8 e 1 13.81 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.3 III DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2019 3 72 116
6 10 e 1 13.69 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP +0.2 III DMP DMP U20 KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2019 2 68 113
7 11 e 1 13.67 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP +0.2 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2019 3
8 12 e 1 13.48 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP -0.4 III KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2019 3
9 16 e 1 12.92 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM +0.4 IV PROKOP Wojciech Z/5925/15 2019 3 LDK!
10 17 e 1 12.88 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -0.9 IV SASKA Tomasz Z/5771/15 2019 2
11 21 e 1 12.75 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.1 IV DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2019 4 43 90
1 1 e 2 14.48 RUDNIK Kacper NKS Nowe Miasto Lubawskie 01 U20 WN -0.6 II B.D. Z/0593/16 2019 2 LDK!
2 4 e 2 14.27 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.4 III DMP DMP U20 SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2019 2 86 125
3 7 e 2 13.97 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.8 III DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/5971/15 2019 3 77 119
4 9 e 2 13.73 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U20 PK -0.7 III DMP U20 TORBA Tomasz Z/3154/17 2019 4 LDK! 114
5 13 e 2 13.25 STYBOR Jakub SKLA Sopot 00 U20 PM +1.2 III DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/1881/19 2019 103
6 14 e 2 13.23 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -1.8 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
7 15 e 2 13.23 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 00 U20 ZP +0.3 III IWIŃSKI Jerzy Z/4932/15 2019 3 LDK!
8 18 e 2 12.84 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -0.5 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ
9 19 e 2 12.81 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U20 WP -1.3 IV KACZOR Adam Z/2346/17 2019 3
10 20 e 2 12.80 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP -0.3 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2019 4
Dysk (1.75) M
1 2 e 1 53.33 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
2 3 e 1 52.69 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK! 152
3 8 e 1 49.30 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/5618/15 2019 1 LDK!
4 9 e 1 48.76 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
5 10 e 1 48.42 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U20 PD II DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/2724/15 2019 2 139
6 12 e 1 43.66 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ III SZUSTER Konrad Z/1818/15 2019 2
7 13 e 1 43.04 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 U20 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5135/15 2019 2
8 14 e 1 43.00 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP U20 WIEJAK Izydor Z/3909/16 2019 2 123
9 16 e 1 41.87 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL III SKALIK Joanna Z/2595/15 2019 2
10 18 e 1 41.12 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2
  e 1 NM LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U20 LU -- B.D. Z/3002/16 2019 3
  e 1 NM MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ -- MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2019 1
1 1 e 2 53.73 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1 155
2 4 e 2 51.19 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL I DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1 147
3 5 e 2 50.46 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
4 6 e 2 49.42 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU II B.D. Z/4325/15 2019 1
5 7 e 2 49.41 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP II GŁOWACKI Leszek Z/3320/15 2019 1
6 11 e 2 46.34 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
7 15 e 2 42.73 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2019 3 LDK!
8 17 e 2 41.69 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U20 WP III MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2019 1
9 19 e 2 40.37 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2019 3
10 20 e 2 38.95 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2 109
  e 2 NM GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM -- GRECKA Ewa Z/0022/16 2019 2
  e 2 NM BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
Oszczep (800) M
1 f 1 71.80 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U20 KP I DMP U20 WALCZAK Leszek Z/0021/15 2019 1 165
2 f 1 71.57 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP I DMP DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2019 1 LDK! 137 164
3 f 1 67.77 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I DMP DMP U20 WOJNA Cezary Z/2049/16 2019 1 122 152
4 f 1 62.52 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2019 2
5 f 1 62.03 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2019 2
6 f 1 58.51 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4296/15 2019 1
7 f 1 58.43 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2019 2
8 f 1 55.65 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP II BOK Aleksandra Z/5938/15 2019 3
9 f 1 53.00 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2019 3
10 f 1 49.18 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4
11 f 1 49.00 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin 01 U20 ZP III ŚLIWKA Irena 3 LDK!
12 f 1 48.77 LUDWICZAK Damian MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/3446/15 2019 3
13 f 1 48.54 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U20 LU III B.D. Z/3002/16 2019 3
14 f 1 48.12 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/1330/15 2019 2
15 f 1 45.75 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/0866/15 2019 3
Chód 10 km M
1 s 1 43:21.11 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/2325/15 2019 1
2 s 1 48:29.62 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/1990/15 2019 2 LDK! 127
3 s 1 48:43.16 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/5644/15 2019 2 126
4 s 1 50:42.77 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/1988/15 2019 3 LDK! 116
5 s 1 52:41.80 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5349/15 2019 4
6 s 1 53:03.47 ŚWISTULSKI Adam KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5352/15 2019 3
  s 1 DNF ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2019 3
  s 1 DQ BRODACKI Michał UKS Clan Ostrołęka 01 U20 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4794/18 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.660930871964 sekund