Racibórz 03 - 05.07.2019
73. PZLA Mistrzostwa Polski U20 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 f 1 24.11 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP +0.2 I BAUMGART Iwona Z/5030/15 2019 1
2 f 1 24.16 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.2 I B.D. Z/4569/15 2019 M
3 f 1 24.42 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.2 I DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1 158
4 f 1 24.49 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM +0.2 I DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK! 156
5 f 1 24.66 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +0.2 I OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
6 f 1 24.79 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.2 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
7 f 1 24.89 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK +0.2 I TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1
8 f 1 25.09 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP +0.2 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2019 2 112 144
1 f 2 25.29 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U20 PD 0.0 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2019 2 LDK!
2 f 2 25.59 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN 0.0 II DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2019 2 134
3 f 2 25.73 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU 0.0 II DMP DMP U20 DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2019 2 95 131
4 f 2 25.90 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ 0.0 II DMP U20 JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3 128
5 f 2 26.11 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL 0.0 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
6 f 2 26.22 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U20 WN 0.0 II MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2019 2
  f 2 DNF DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU 0.0 -- DMP U20 ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK!
  f 2 DNF DĄBEK Emilia MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U20 SK 0.0 -- MIREK Andrzej Z/5252/15 2019 1 LDK!
1500 m K
1 5 s 1 4:34.54 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
2 8 s 1 4:41.99 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 01 U20 SL II B.D. Z/2788/15 2019 1
3 10 s 1 4:42.97 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U20 MZ II WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2019 3 LDK!
4 12 s 1 4:43.80 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB II DMP U20 WIERZBICKI Remigiusz Z/3912/15 2019 3 121
5 13 s 1 4:46.75 KOPEĆ Julia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/1153/18 2019 3
6 16 s 1 4:48.32 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 01 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/4071/18 2019 4
7 17 s 1 4:48.65 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK III DMP DMP U20 B.D. Z/1703/17 2019 3 65 114
8 18 s 1 4:48.90 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U20 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2019 3 LDK!
9 19 s 1 4:49.61 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III DMP DMP U20 ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2019 4 63 113
10 23 s 1 4:54.14 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2019 3 LDK!
1 1 s 2 4:25.63 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2019 1 LDK!
2 2 s 2 4:25.70 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U20 ZP I BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2019 1
3 3 s 2 4:27.11 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ I TARASIUK Paweł Z/0385/16 2019 2 LDK!
4 4 s 2 4:32.99 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II THIEL Adam Z/2119/15 2019 2
5 6 s 2 4:36.12 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
6 7 s 2 4:40.47 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II PASZTA Wiesław Z/2532/15 2019 1
7 9 s 2 4:42.10 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM II CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2019 2
8 11 s 2 4:43.61 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK II JAROS Kazimierz Z/1249/15 2019 2 LDK!
9 14 s 2 4:47.14 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/3468/15 2019 2 LDK!
10 15 s 2 4:48.15 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK III DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2019 3 115
11 20 s 2 4:51.02 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/2768/16 2019 3 LDK!
12 21 s 2 4:52.56 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin 01 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2019 1
13 22 s 2 4:53.22 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/2393/18 2019 3
100 m pł K
1 2 e 1 13.91 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.5 I DMP DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK! 141 165
2 4 e 1 14.23 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +0.5 I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1 128 156
3 9 e 1 14.64 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +0.5 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
4 14 e 1 15.13 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +0.5 II GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2019 1
5 15 e 1 15.33 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +0.5 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK! 133
6 17 e 1 15.37 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U20 WP +0.5 II CHWAŁEK Jarosław Z/1465/15 2019 2
7 18 e 1 15.45 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.5 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK! 130
1 1 e 2 13.51 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.2 M DMP DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK! 159 179
2 5 e 2 14.50 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.2 I RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
3 6 e 2 14.58 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB +0.2 II DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2019 2 147
4 7 e 2 14.60 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB +0.2 II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2019 1 147
5 10 e 2 14.68 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +0.2 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2339/16 2019 2 145
6 11 e 2 14.87 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +0.2 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/6413/15 2019 2 142
7 16 e 2 15.34 MALINOWSKA Izabela UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +0.2 II WOJSZKO Krzysztof Z/0570/17 2019 3
1 3 e 3 14.03 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL 0.0 I JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
2 8 e 3 14.61 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL 0.0 II SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
3 12 e 3 14.94 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U20 PD 0.0 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2019 1 LDK! 102 140
4 13 e 3 14.98 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ 0.0 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
5 19 e 3 16.04 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ 0.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
  e 3 DNF JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ 0.0 -- DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
  e 3 DNF ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD 0.0 -- DMP DMP U20 KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw , Z/2747/15 , 2019 4 LDK!
1 f 1 13.74 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.6 I DMP DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK! 149 170
2 f 1 14.18 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +0.6 I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1 130 157
3 f 1 14.25 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL +0.6 I SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
4 f 1 14.33 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB +0.6 I DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2019 2 153
5 f 1 14.39 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.6 I RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
6 f 1 14.47 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.6 I DMP DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK! 119 149
7 f 1 14.82 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB +0.6 II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2019 1 142
  f 1 DNF KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL +0.6 -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
1 f 2 14.53 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +0.4 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2339/16 2019 2 148
2 f 2 14.59 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +0.4 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
3 f 2 14.62 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +0.4 II GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2019 1
4 f 2 14.67 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +0.4 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/6413/15 2019 2 145
5 f 2 14.84 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.4 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
6 f 2 15.09 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.4 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2019 1 LDK! 96 137
7 f 2 15.12 MALINOWSKA Izabela UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD +0.4 II WOJSZKO Krzysztof Z/0570/17 2019 3
8 f 2 15.20 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +0.4 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK! 135
4x400 m K
1 1 s 1 3:44.53 ZAPORA Blanka
STÓJ Alicja
JACHOREK Aleksandra
FORMELLA Aleksandra
SKLA Sopot 01
01
01
01
U20 POM -- LEWANDOWSKI Michał
SZAŁACH Krzysztof
ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
Z/3200/17
Z/1548/15
Z/6243/15
Z/3543/18
2019
2019
2019
2019
2
1
2
2
2 2 s 1 3:50.00 DUL Wiktoria
KRZYŻEWSKA Wanessa
DYBKA Agnieszka
OSIECKA Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola 01
01
00
00
U20 PDK -- BARSZCZ Mirosław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
BARSZCZ Mirosław
Z/6215/15
Z/1429/16
Z/2719/15
Z/4470/15
2019
2019
2019
2019
3
2
2
2
3 3 s 1 3:52.15 JASTRZĄB Izabela
WASILUK Agata
CIUPEK Sylwia
ZIELIŃSKA Paulina
MKS Agros Chełm 00
00
00
00
U20 LBE -- JAROS Kazimierz
HODUN Rafał
ROLAK Dorota
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4184/18
Z/0973/15
Z/5722/15
Z/0172/15
2019
2019
2019
2019
2
2

1
4 4 s 1 3:55.35 DZIEDZIC Justyna
PAŚNIK Monika
KOCOT Katarzyna
DROZD Wiktoria
AZS UMCS Lublin 00
01
01
01
U20 LBE -- DANIELCZUK Paweł
ADAMOWICZ Henryk
KITLIŃSKI Piotr
ADAMOWICZ Henryk B.D.
Z/5966/15
Z/6102/15
Z/1037/18
Z/6101/15
2019
2019
2019
2019
2
3
3
2
5 5 s 1 3:56.57 NOWAK Zuzanna
JANKOWSKA Martyna
FRĄCKOWIAK Oliwia
NEUMANN Sara
UKS Orkan Środa Wlkp. 01
00
01
00
U20 WLP -- HEMMERLING Andrzej
HEMMERLING Andrzej
ZAWORSKI Marek B.D.
KACZOR Mieczysław
Z/1653/15
Z/6373/15
Z/1639/15
Z/1648/15
2019
2019
2019
2019
2
2
3
1
6 6 s 1 3:59.05 SŁOMIŃSKA Anna
ŁACHOWSKA Natalia
ENGELMANN Weronika
KORBUT Milena
AZS-AWF Katowice 00
01
01
00
U20 SLK -- MARMUR Stanisław
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3468/15
Z/2788/15
Z/2896/15
Z/2389/15
2019
2019
2019
2019
2
1
1
1
7 7 s 1 4:08.01 LISIECKA Maria
OBST Zuzanna
KOPEĆ Julia
KOPEĆ Natalia
MKS Juvenia Puszczykowo 00
00
01
01
U20 WLP -- CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
Z/0792/15
Z/5283/15
Z/1153/18
Z/1152/18
2019
2019
2019
2019
4
3
3
2
8 8 s 1 4:20.40 KRASICKA Wiktoria
ŁASZCZYŃSKA Weronika
KOSIKOWSKA Paulina
KACZPERSKA Anita
AZS-AWF Gorzów 01
00
01
01
U20 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/0632/15
Z/5071/15
Z/0631/15
Z/4681/18
2019
2019
2019
2019
1
3
2
BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.36 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -0.3 I PROKOP Wojciech # Z/3010/15 2019 1
2 f 1 12.28 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP -0.4 I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
3 f 1 12.08 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +0.3 I PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
4 f 1 11.98 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS -0.6 II SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
5 f 1 11.87 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK +0.6 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1 129
6 f 1 11.69 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP +0.7 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2019 2
7 f 1 11.66 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -1.0 II B.D. # Z/0912/15 2019 3
8 f 1 11.63 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -1.7 II MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2019 3 LDK!
9 f 1 11.35 WIŚNIEWSKA Katarzyna ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD +0.6 III DMP U20 KUŚ Tomasz Z/1958/17 2019 114
10 f 1 11.30 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.2 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
11 f 1 11.26 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS +0.6 III KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2019 3
12 f 1 11.07 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U20 LD -0.5 III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 47.63 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ I DMP DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1 128 155
2 f 1 44.30 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2019 2 115 146
3 f 1 41.51 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2019 1
4 f 1 38.55 ZARAŚ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 01 U20 WP II UNGER Krzysztof Z/5277/15 2019 2
5 f 1 38.47 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD II JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2019 2
6 f 1 37.88 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2019 1
7 f 1 37.33 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U20 MA II DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2019 3 127
8 f 1 36.84 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK! 125
9 f 1 33.39 NICZYPORUK Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U20 PD III WOJNA Cezary Z/2758/18 2019 4
10 f 1 32.49 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2019 2
11 f 1 31.75 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV DMP U20 WINNY Antoni Z/6220/15 2019 2 105
12 f 1 31.56 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 U20 SL IV DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4896/15 2019 3 104
13 f 1 31.09 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U20 LU IV WEŁNA Emilia Z/5444/15 2019 3
14 f 1 29.16 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV DMP U20 NALEPA Marek Z/2559/19 2019 4 96
15 f 1 28.15 LEŚNIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV DMP U20 B.D. Z/2927/19 2019 92
16 f 1 24.14 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/3588/18 2019 BEZ
200 m M
1 f 1 21.52 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -0.2 I WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
2 f 1 21.57 TRZASKA Damian MKS Bank BS Płońsk 00 U20 MZ -0.2 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
3 f 1 21.66 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.2 I DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1746/15 2019 1 153
4 f 1 21.89 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.2 I DMP U20 ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK! 146
5 f 1 21.98 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -0.2 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
6 f 1 22.05 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -0.2 II PERUCKI Wiesław Z/2687/18 2019
7 f 1 22.06 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -0.2 II KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2019 2 LDK!
8 f 1 22.29 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.2 II DMP DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2 99 135
1 f 2 22.23 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -0.1 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3 101 137
2 f 2 22.28 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP -0.1 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
3 f 2 22.40 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM -0.1 II B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2019 2
4 f 2 22.62 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -0.1 II DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2 126
5 f 2 22.90 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -0.1 III DMP U20 PODOLAK Irena Z/1837/17 2019 2 119
  f 2 DNF SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -0.1 -- MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
1500 m M
1 5 s 1 3:56.04 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2
2 9 s 1 4:00.16 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3 123
3 11 s 1 4:00.69 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2019 3 LDK!
4 12 s 1 4:01.76 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U20 SK II MIREK Andrzej Z/2504/17 2019 1
5 14 s 1 4:02.61 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2019 3
6 15 s 1 4:03.84 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2019 3
7 16 s 1 4:05.97 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2019 2
8 18 s 1 4:06.13 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2019 3 LDK!
9 21 s 1 4:10.94 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
10 22 s 1 4:11.47 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U20 PK III DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2019 3 101
11 23 s 1 4:16.02 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
  s 1 DNF KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2019 2
  s 1 DNF SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0494/17 2019 2
1 1 s 2 3:51.51 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK! 141
2 2 s 2 3:52.20 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U20 WP II GRENDA Jan Z/0711/15 2019 2
3 3 s 2 3:53.60 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2019 1
4 4 s 2 3:54.34 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
5 6 s 2 3:57.55 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00 U20 ZP II SZYCH Robert Z/6204/15 2019 2 LDK!
6 7 s 2 3:57.95 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2
7 8 s 2 3:59.56 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II B.D. NIEBUDEK Sylwester , Z/2282/15 , 2019 3 LDK!
8 10 s 2 4:00.24 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2
9 13 s 2 4:02.32 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U20 KP III DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2019 3 63 119
10 17 s 2 4:06.10 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III DMP U20 TRZOS Leszek Z/2174/15 2019 3 111
11 19 s 2 4:09.17 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
12 20 s 2 4:09.95 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III DMP U20 LASSOTA Lesław Z/2667/15 2019 2 104
13 24 s 2 4:16.11 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
  s 2 DNF CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS -- ADAMEK Marek Z/1124/15 2019 2
  s 2 DNF AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2019 1 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 2 e 1 14.01 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +0.5 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
2 5 e 1 14.51 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB +0.5 II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2019 2 152
3 6 e 1 14.86 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD +0.5 II TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2019 2
4 7 e 1 14.98 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD +0.5 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2 141
5 12 e 1 15.28 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.5 II DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3 134
6 14 e 1 15.37 KŁOSOWSKI Jakub LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.5 II KACZOR Adam Z/2063/16 2019 3
7 18 e 1 16.15 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.5 III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3 111
1 3 e 2 14.37 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.1 I DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1 157
2 11 e 2 15.21 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -0.1 II PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
3 13 e 2 15.29 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -0.1 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2019 2
4 15 e 2 15.42 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -0.1 II WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2019 3
5 16 e 2 15.55 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -0.1 II DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław Z/0138/15 2019 2 128
  e 2 DQ SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -0.1 -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
1 1 e 3 14.00 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB +0.1 I KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
2 4 e 3 14.50 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.1 I KACZOR Adam Z/4473/15 2019 2
3 8 e 3 15.00 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD +0.1 II LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2019 1 LDK!
4 9 e 3 15.01 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.1 II DMP U20 SASKA Tomasz Z/5771/15 2019 2 140
5 10 e 3 15.17 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS +0.1 II DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3 137
6 17 e 3 15.75 PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 01 U20 PM +0.1 III LANGOWSKI Andrzej Z/0495/18 2019 3
7 19 e 3 16.21 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +0.1 III CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
1 f 1 13.69 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP +0.4 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
2 f 1 14.02 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB +0.4 I KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
3 f 1 14.20 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.4 I DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1 162
4 f 1 14.45 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.4 I KACZOR Adam Z/4473/15 2019 2
5 f 1 14.53 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB +0.4 II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2019 2 152
6 f 1 14.68 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD +0.4 II TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2019 2
7 f 1 14.82 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD +0.4 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2 145
8 f 1 15.01 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP +0.4 II PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
1 f 2 14.60 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB +0.6 II DMP U20 SASKA Tomasz Z/5771/15 2019 2 150
2 f 2 14.94 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS +0.6 II DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3 142
3 f 2 14.97 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP +0.6 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2019 2
4 f 2 15.26 KŁOSOWSKI Jakub LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.6 II KACZOR Adam Z/2063/16 2019 3
5 f 2 15.42 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM +0.6 II WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2019 3
6 f 2 15.47 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.6 II DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3 130
7 f 2 15.88 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP +0.6 III DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław Z/0138/15 2019 2 119
4x400 m M
1 5 s 1 3:23.28 KITA Jakub
ZIELEŹNIK Adrian
PŁACHECKI Robert
MAJEWSKI Jacek
MKS Iskra Pszczyna 01
00
01
00
U20 SLK -- BIELA Marek
BIELA Marek
JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek
BIELA Marek
Z/4608/15
Z/4615/15
, Z/3474/15
Z/4611/15
2019
2019
, 2019
2019
3
2
4
1
2 6 s 1 3:26.50 ANTOSZEWSKI Kacper
STANIAK Jakub
SZTEJTER Jakub
TANAŚ Patryk
AZS-AWFiS Gdańsk 00
01
01
00
U20 POM --
KRAWCZAK Tomasz
B.D. SZAŁACH Krzysztof
KRAWCZAK Tomasz
Z/0185/15
, Z/1743/16
Z/0187/15
2019
, 2019
2019
4
3
2
3 7 s 1 3:27.48 TUCZYŃSKI Michał
GAWEŁ Robert
STEMPNIAK Piotr
WYKROTA Patryk
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00
01
01
00
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1066/17
Z/0689/19
Z/1191/18
Z/1067/17
2019
2019
2019
2019
2

BEZ
1
4 8 s 1 3:27.94 DANILCZUK Michał
WNOROWSKI Przemysław
PERKOWSKI Jakub
KALISZEWSKI Jakub
KS Podlasie Białystok 01
01
01
00
U20 POD -- B.D.
NAZARKIEWICZ Robert
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
SUPROŃ Jaroslaw
Z/4126/19
Z/2039/15
Z/2856/17
Z/2032/15
2019
2019
2019
2019

3
3
3
5 9 s 1 3:28.34 MIKOŁAJEWSKI Jakub
MRULA Kacper
GÓRSKI Kacper
WACHOWSKI Wiktor
UKS 12 Kalisz 00
01
01
00
U20 WLP -- KURZAJCZYK Robert
B.D.
B.D.
B.D. OLSZYNA Waldemar
Z/2559/18
Z/4747/19
Z/3249/19
, Z/1312/15
2019
2019
2019
, 2019
2


2
1 1 s 2 3:19.27 TRZÓSŁO Adrian
PIASECKI Ryszard
ŻYGOWSKI Damian
KSEPKA Jędrzej
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01
01
01
01
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0465/15
Z/0948/18
Z/6140/15
Z/3019/16
2019
2019
2019
2019
3
2
2
2
2 2 s 2 3:21.82 GOŁĘBIOWSKI Oskar
SAMARCZENKO Dariusz
JAKUBCZAK Karol
HOŁUB Krzysztof
AZS UMCS Lublin 00
00
01
00
U20 LBE -- JAROS Marek
KITLIŃSKI Piotr
KITLIŃSKI Piotr
JAROS Marek
Z/6045/15
Z/6046/15
Z/3976/18
Z/2537/16
2019
2019
2019
2019
2
3
BEZ
2
3 3 s 2 3:22.39 DZIMIRA Marcin
TERESZKIEWICZ Damian
BERNAL Konrad
SOKÓŁ Karol
CWKS Resovia Rzeszów 00
00
01
00
U20 PDK -- KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
Z/1846/16
Z/2668/15
Z/0721/18
Z/0494/17
2019
2019
2019
2019
3
3
4
2
4 4 s 2 3:22.44 PIÓRO Olaf
SOŁTYSIAK Bartosz
SOŁTYSIAK Daniel
RATAJCZYK Jakub
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01
01
01
01
U20 LBU -- SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
Z/5773/15
Z/0233/19
Z/0234/19
Z/0486/16
2019
2019
2019
2019
3


1
5 10 s 2 3:28.42 DOBRAK Filip
KINCZEWSKI Filip
RAMUSIEWICZ Szymon
BOROWIK Dawid
BKS Bydgoszcz 01
01
01
01
U20 KPO -- BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona
WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona
Z/2234/16
Z/0144/18
, Z/3560/16
, Z/1586/15
2019
2019
, 2019
, 2019
BEZ
3
BEZ
2
Wzwyż M
1 f 1 2.11 SZALEK Sean SKLA Sopot 00 U20 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/4678/19 2019
2 f 1 2.08 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 00 U20 OP I SACZKO Andrzej Z/2877/15 2019 2
3 f 1 2.05 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
4 f 1 2.05 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2019 2 LDK! 144
5 f 1 1.99 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2019 2
6 f 1 1.95 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II DMP U20 TITTINGER Michał Z/6349/15 2019 2 125
7 f 1 1.95 PASTUSZKA Eryk LUKS Namysłów 01 U20 OP II GŁOWACKI Leszek Z/1767/17 2019
8 f 1 1.91 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB III DMP U20 MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2 118
9 f 1 1.91 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U20 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4974/15 2019 2 LDK!
10 f 1 1.91 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U20 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2019 2
11 f 1 1.91 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0257/19 2019 BEZ
12 f 1 1.82 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2019 3 102
Tyczka M
1 f 1 4.70 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 1 LDK! 150
2 f 1 4.60 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2019 2 113 146
3 f 1 4.50 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ I BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
4 f 1 4.45 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM II KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
5 f 1 4.40 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2019 2 138
6 f 1 4.30 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
7 f 1 4.20 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB II DMP U20 ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2019 2 130
8 f 1 4.20 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2019 3 130
9 f 1 4.10 SKURAS Filip KL Gdynia 01 U20 PM II KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/1833/16 2019 2
10 f 1 3.95 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U20 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2019 2
  f 1 NM CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2019 3
  f 1 NM GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U20 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.01 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.2 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK! 142
2 f 1 14.88 RUDNIK Kacper NKS Nowe Miasto Lubawskie 01 U20 WN +0.1 I B.D. Z/0593/16 2019 2 LDK!
3 f 1 14.72 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.5 II DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2019 3 100 135
4 f 1 14.66 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.5 II DMP DMP U20 SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2019 2 98 134
5 f 1 14.15 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U20 LD +0.5 III DMP DMP U20 SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2019 2 LDK! 82 123
6 f 1 14.01 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.7 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
7 f 1 13.79 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.7 III DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/5971/15 2019 3 71 115
8 f 1 13.52 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP -0.4 III DMP DMP U20 KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2019 2 64 110
9 f 1 13.41 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +0.7 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2019 3
10 f 1 13.15 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP +0.2 IV GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2019 3
  f 1 NM WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U20 PK 0.0 -- DMP U20 TORBA Tomasz Z/3154/17 2019 4 LDK!
  f 1 NM YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP 0.0 -- KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2019 3
Dysk (1.75) M
1 f 1 57.92 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK! 167
2 f 1 57.88 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
3 f 1 56.55 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1 163
4 f 1 52.64 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
5 f 1 50.48 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/5618/15 2019 1 LDK!
6 f 1 50.43 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL I DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1 145
7 f 1 49.58 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP II GŁOWACKI Leszek Z/3320/15 2019 1
8 f 1 49.39 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
9 f 1 47.49 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
10 f 1 47.00 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU II B.D. Z/4325/15 2019 1
11 f 1 45.94 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U20 PD II DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech Z/2724/15 2019 2 132
12 f 1 45.90 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2019 2
Młot (6) M
1 f 1 69.31 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2019 1
2 f 1 64.70 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB I DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2019 2 156
3 f 1 61.43 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB I DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2019 1 150
4 f 1 57.13 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
5 f 1 54.74 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5659/15 2019 2
6 f 1 53.65 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB II DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2019 2 131
7 f 1 51.78 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2019 2
8 f 1 51.48 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/4224/15 2019 4
9 f 1 51.06 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/2530/16 2019 2 125
10 f 1 50.82 BARTOSIEWICZ Gracjan LLKS Pomorze Stargard 01 U20 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/2359/17 2019 4
11 f 1 49.37 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 U20 LU III WIEJAK Izydor Z/3164/16 2019 3
12 f 1 47.16 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/3492/15 2019 3 116
13 f 1 46.38 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2 114
14 f 1 45.99 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6098/15 2019 3 113
  f 1 NM TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01 U20 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił Z/4574/18 2019 3 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.7586588859558 sekund