Poznań 02.07.2019
Mityng kontrolny przed OMM [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.99 SZCZEPANIAK Maja UKS Orkan Środa Wlkp. 06 U14 WP 0.0 -- B.D.
2 2 s 1 9.68 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 08 U12 WP 0.0 -- GRENDA Agnieszka Z/0171/19 2020 LDK!
3 3 s 1 9.88 BIELECKA Julianna UKS Orkan Środa Wlkp. 07 U14 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/2175/20 2020
4 4 s 1 9.90 KOZŁOWSKA Majka UKS Orkan Środa Wlkp. 06 U14 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. , Z/0317/20 , 2020 LDK!
100 m K
1 1 e 1 11.91 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +2.1 I KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2020 2 LDK!
2 3 e 1 12.82 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +2.1 III KNULL Mariusz Z/2239/19 2020
3 6 e 1 13.50 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP +2.1 IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2020 5 LDK!
4 7 e 1 13.66 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 05 U16 WP +2.1 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2020
1 2 e 2 12.20 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP +2.1 II PUJDAK Andrzej # Z/2210/19 2020
2 4 e 2 12.94 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP +2.1 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2020 2 LDK!
3 5 e 2 13.24 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 04 U16 WP +2.1 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1134/17 2020 4
4 8 e 2 13.92 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 05 U16 WP +2.1 V B.D. GRENDA Jan , Z/4238/18 , 2020 5 LDK!
1 1 f 1 11.91 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.8 I KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2020 2 LDK!
2 2 f 1 12.30 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.8 II PUJDAK Andrzej # Z/2210/19 2020
3 3 f 1 12.83 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP +1.8 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2020 2 LDK!
4 4 f 1 12.97 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.8 III KNULL Mariusz Z/2239/19 2020
5 5 f 1 13.24 IGNASIAK Małgorzata OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +1.8 -- B.D. REJEWSKI Robert , Z/0394/13 , 2020 3
6 6 f 1 13.35 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 04 U16 WP +1.8 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1134/17 2020 4
7 7 f 1 13.85 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 05 U16 WP +1.8 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2020
8 8 f 1 13.91 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP +1.8 -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2020 5 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.78 DOROBA Zuzanna PLKS Gwda Piła 06 U14 WP II SOBKOWSKI Przemysław Z/0270/18 2020 2 LDK!
2 2 s 1 46.33 ZIARKIEWICZ Hanna KS Energetyk Poznań 06 U14 WP IV GRENDA Jan # Z/4237/18 2020 5 LDK!
3 3 s 1 48.28 BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 06 U14 WP V PIEKARCZYK Leszek GRENDA Jan # , Z/4239/18 , 2020 BEZ LDK!
4 4 s 1 61.09 BIELECKA Julianna UKS Orkan Środa Wlkp. 07 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/2175/20 2020
1 s 2 41.50 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/3408/16 2020 4 LDK!
2 s 2 44.58 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2020 5 LDK!
3 s 2 44.77 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP III B.D. CICHOWLAS Agnieszka Z/1831/19 2020 LDK!
4 s 2 49.57 HAMROL Paula UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. , Z/1243/17 , 2020 5 LDK!
5 s 2 53.53 SŁUPSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP -- B.D. Z/4803/19 2020 LDK!
1 1 s 3 43.05 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2020 3 LDK!
2 2 s 3 44.93 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 04 U16 WP III GRENDA Jan Z/0255/16 2020 3 LDK!
3 3 s 3 45.10 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 05 U16 WP IV B.D. GRENDA Jan , Z/4238/18 , 2020 5 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:36.59 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2020 2 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:04.02 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0256/16 2020 2
2 2 s 1 3:04.64 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 03 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1891/19 2020
3 3 s 1 3:11.11 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2020 3 LDK!
4 4 s 1 3:29.25 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP V ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. Z/3763/17 2020 2 LDK!
5 5 s 1 3:35.13 JANKOWIAK Gabriela UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/2831/18 , 2020 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.86 TRÓJNARA Hanna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +0.6 III KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek Z/3765/17 2019 4 LDK!
2 2 s 1 13.38 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP +0.6 IV KARNAS Kamila KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2655/16 , 2020 5 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.07 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.5 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2020 1 LDK!
2 2 s 1 15.37 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 03 U18 DS +0.5 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2020 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2020 1 LDK!
2 2 f 1 1.45 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. Z/3766/17 2020 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.22 STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 03 U18 WP II CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof , Z/2179/17 , 2019 3 LDK!
2 2 f 1 2.72 BĄCZYK Katarzyna SL Olimpia Poznań 03 U18 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/3820/17 2019 3
3 3 f 1 2.62 CZERNIAWSKA Julia SL Olimpia Poznań 03 U18 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/2683/17 2020 2
4 4 f 1 2.62 NAWRATIL Aleksandra SL Olimpia Poznań 06 U14 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/5174/18 2020 5 LDK!
5 5 f 1 2.52 IDŹKOWSKA Antonina SL Olimpia Poznań 07 U14 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/5222/18 2020 BEZ LDK!
6 6 f 1 2.42 BRIAŃSKA Nina SL Olimpia Poznań 05 U16 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/3724/19 2020
7 7 f 1 2.12 SOBCZAK Julia SL Olimpia Poznań 07 U14 WP V DZIAMSKI Krzysztof Z/4801/19 2020 LDK!
8 8 f 1 2.02 BRZEZIŃSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 08 U12 WP V
W dal K
1 1 f 1 4.93 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.7 IV KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2020 3 LDK!
2 2 f 1 4.27 JAŁOSZYŃSKA Magdalena UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP +2.5 -- TYLAK Łukasz Z/2811/18 2020 BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 12.40 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP III PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2020 2 LDK!
2 2 f 1 11.63 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2020 3 LDK!
1 1 f 2 7.09 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 05 U16 WP -- BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2020
Dysk (1) K
1 1 f 1 29.69 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP IV CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2020 3 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 52.25 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2020 2 LDK!
1 1 f 2 37.65 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 05 U16 WP IV BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2020
60 m M
1 1 s 1 8.74 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 07 U14 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2020 LDK!
2 2 s 1 9.06 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów # 07 U14 WP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian # LDK!
3 3 s 1 9.30 KACZMAREK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 06 U14 WP 0.0 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1764/20 2020 LDK!
4 4 s 1 9.67 DANEK Marcin OŚ AZS Poznań # 04 U16 WP 0.0 --
5 5 s 1 10.04 SZEWCZYŃSKI Mateusz OLA Wielkopolskie 08 U12 WP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej LDK!
6 6 s 1 10.05 ZYDORKIEWICZ Aleksander UKS Skoczek Władysławów 07 U14 WP 0.0 -- B.D. Z/1957/19 2020
7 7 s 1 10.10 WALCZAK Maksymilian OLA Wielkopolskie 08 U12 WP 0.0 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.28 ROBAKOWSKI Dawid AZS-AWF Warszawa # 04 U16 MZ +1.9 II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/0064/18 2020
2 2 e 1 11.51 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +1.9 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2020 5 LDK!
3 3 e 1 11.66 CHUDY Adam LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.9 III B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/2633/17 , 2020 4 LDK!
4 4 e 1 12.62 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +1.9 -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/2135/16 2020 4 LDK!
5 5 e 1 12.72 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP +1.9 V CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/2830/18 , 2020 BEZ LDK!
1 1 f 1 11.63 ROBAKOWSKI Dawid AZS-AWF Warszawa # 04 U16 MZ -0.2 III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/0064/18 2020
2 2 f 1 11.80 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP -0.2 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2020 5 LDK!
3 3 f 1 13.22 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP -0.2 -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/2830/18 , 2020 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 40.79 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 06 U14 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2020 5
2 2 s 1 44.24 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 07 U14 WP -- B.D. CICHOWLAS Agnieszka Z/0300/20 2020 LDK!
1 3 s 2 38.44 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4507/17 , 2019 3 LDK!
2 6 s 2 40.00 MARCINIAK Adrian LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. PAWLAK Przemysław , Z/4344/17 , 2019 LDK!
3 7 s 2 40.70 CIEŚLA Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/1167/20 2020
4 8 s 2 41.13 DOMAŃSKI Karol LKS OSiR Pleszew 04 U16 WP V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/0796/19 2020
5 9 s 2 41.94 MACKIEWICZ Maciej PLKS Gwda Piła 04 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej Z/1641/19 2019
1 1 s 3 38.20 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0206/17 2020 4 LDK!
2 2 s 3 38.39 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2020 3 LDK!
3 4 s 3 38.54 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/4274/18 2020 5 LDK!
4 5 s 3 39.85 CHUDY Adam LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/2633/17 , 2020 4 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.24 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo # 03 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/1573/18 2020 LDK!
2 2 s 1 1:30.36 BANASZAK Kacper LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2020 3
3 3 s 1 1:33.61 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2020 4
4 4 s 1 1:35.15 KAJDAN Hubert LUKS Orkan Września 04 U16 WP V PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/2364/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 1:37.94 MELIŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań 05 U16 WP V MOTYL Edward # Z/3818/17 2020 BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:37.68 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0605/18 2020 2
2 2 s 1 2:43.91 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2020 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:45.48 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 2:55.82 KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0410/17 , 2019 5 LDK!
5 5 s 1 2:57.29 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # Z/1069/19 2020 LDK!
6 6 s 1 2:57.78 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 04 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2020 5 LDK!
110 m pł MŁ M
2 1 s 1 17.34 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +1.1 IV KACZOR Mieczysław B.D. Z/4272/18 2020 5 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.95 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 03 U18 WP +1.1 IV KACZOR Adam Z/1164/18 2020 3
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 03 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/2672/17 , 2020 3 LDK!
2 2 f 1 1.50 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/2830/18 , 2020 BEZ LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.82 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 02 U18 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2020
2 2 f 1 2.32 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 07 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3722/19 2020 LDK!
3 3 f 1 2.32 POŚPIECH Paweł SL Olimpia Poznań 06 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław # Z/4802/19 2020
W dal M
1 1 f 1 6.53 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 U18 WP +3.0 III KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2020 3 LDK!
2 2 f 1 6.20 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 02 U18 WP +2.4 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2020 4 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 15.38 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP II B.D. Z/4273/18 2020 4 LDK!
2 2 f 1 13.76 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 02 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2020 BEZ
1 1 f 2 10.93 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP V B.D. Z/4804/19 2020 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 30.54 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 04 U16 WP -- BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2020 4
2 2 f 1 26.30 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP -- B.D. Z/4804/19 2020 LDK!
3 3 f 1 20.27 GÓRNIAK Sokrates OŚ AZS Poznań 05 U16 WP -- BIERNACKI Jacek Z/4228/18 2020 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 38.29 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP IV B.D. Z/4273/18 2020 4 LDK!
2 2 f 1 36.71 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 02 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/4814/18 2020 BEZ
Młot (5) M
1 1 f 1 41.77 KNOPKIEWICZ Hubert LUKS Orkan Września 03 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/3347/19 2020
  f 1 NM ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/0930/16 , 2020 3 LDK!
1 1 f 2 53.22 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 04 U16 WP III BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2020 4
2 2 f 2 34.26 GÓRNIAK Sokrates OŚ AZS Poznań 05 U16 WP V BIERNACKI Jacek Z/4228/18 2020 BEZ
Młot (7.26) M
1 1 f 1 58.76 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I PAWLAK Przemysław B.D. # Z/0577/14 2020

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.5699329376221 sekund