Sosnowiec 06.07.2014
1. Mityng Wakacyjny 2014
100 m K
1 1 s 1 12.15 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA -0.1 I
2 2 s 1 12.36 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -0.1 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
3 4 s 1 12.89 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -0.1 III #
4 7 s 1 12.97 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL -0.1 III HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
5 9 s 1 13.00 MYSZOR Karolina MOSM Tychy 94 U23 SL -0.1 III #
1 5 s 2 12.95 KRYSTECKA Justyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -0.9 III
1 6 s 2 12.95 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -0.9 III
3 8 s 2 12.99 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.9 III
4 11 s 2 13.30 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA -0.9 IV B.D.
5 12 s 2 13.34 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.9 IV ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
6 13 s 2 13.35 POCHOPIEŃ Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA -0.9 IV
1 10 s 3 13.27 BANA¦ Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL -0.7 IV B.D.
2 14 s 3 13.40 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL -0.7 IV
3 15 s 3 13.50 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 96 U20 SL -0.7 IV
4 16 s 3 13.55 NALEPA Adrianna KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA -0.7 IV #
5 21 s 3 14.07 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -0.7 V CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
6 30 s 3 16.05 SIERŻĘGA Anna KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA -0.7 --
1 18 s 4 13.84 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -1.7 --
2 19 s 4 13.89 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL -1.7 V SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
3 20 s 4 13.93 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -1.7 -- ZAPART Stanisław # Z/0363/16 2019 BEZ
4 22 s 4 14.14 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -1.7 --
5 23 s 4 14.26 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -1.7 V
6 25 s 4 14.47 MENDROWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -1.7 V
7 26 s 4 14.52 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 01 U14 SL -1.7 --
1 3 s 5 12.63 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -1.1 II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 17 s 5 13.58 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 00 U16 SL -1.1 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2393/15 2018 3
3 24 s 5 14.35 UJEK Oliwia TL ROW Rybnik 01 U14 SL -1.1 V
4 27 s 5 14.68 BUJAK Martyna LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP -1.1 --
5 28 s 5 14.73 SIUTA Gabriela KS Cracovia 1906 Kraków 97 U18 MA -1.1 --
6 29 s 5 14.99 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -1.1 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
7 31 s 5 16.58 SIERŻĘGA Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA -1.1 --
200 m K
1 1 s 1 25.34 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 2 s 1 26.23 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD 0.0 II
3 3 s 1 26.51 KRYSTECKA Justyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 III
4 4 s 1 26.56 GˇSOWSKA Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław 84 Sen DS 0.0 III ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
1 5 s 2 26.93 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL 0.0 III
2 6 s 2 27.20 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 III ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
3 s 2 27.29 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA 0.0 III B.D.
4 7 s 2 27.29 NALEPA Adrianna KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA 0.0 III #
5 9 s 2 29.78 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 --
400 m K
1 1 s 1 58.22 OLSZOK Oliwia RKS ŁódĽ # 98 U18 LD II JASZCZAK Stanisław # Z/0674/14 2018 2
2 3 s 1 61.08 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III B.D. BEZ
3 8 s 1 63.26 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice # 97 U18 DS IV KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
4 9 s 1 65.27 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U18 LD --
5 10 s 1 73.28 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
  s 1 DNF ADAMSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL --
1 2 s 2 59.19 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 96 U20 DS III
2 4 s 2 61.09 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
3 5 s 2 61.69 KOPKA Marcelina MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL III
4 6 s 2 61.81 BEDNARCZYK Karolina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III #
5 7 s 2 62.27 KORNY Karolina LKS Pszczyna 97 U18 SL IV
800 m K
1 1 s 1 2:07.45 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
2 2 s 1 2:09.00 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
3 3 s 1 2:10.76 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL II B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
4 4 s 1 2:13.86 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II B.D. Z/0670/14 2019
5 5 s 1 2:14.15 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U18 SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
6 6 s 1 2:14.78 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U20 SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
7 7 s 1 2:16.69 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
8 9 s 1 2:20.58 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS III B.D. 3
1 8 s 2 2:20.56 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 98 U18 SL III
2 10 s 2 2:22.19 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL III B.D. 3
3 11 s 2 2:23.90 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL III
  s 2 DNF PIERZCHAŁA Paulina UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
  s 2 DQ SKIBIŃSKA Dominika MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
1500 m K
1 1 s 1 5:00.72 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL IV MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
2 2 s 1 5:03.92 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL IV WERNER Mirosław # Z/1256/14 2019 BEZ
3 3 s 1 5:05.86 NIESYTO Kamila LKS Pszczyna 96 U20 SL IV
4 4 s 1 5:15.14 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz # , Z/1005/13 , 2019 3
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 16.40 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA 0.0 III
2 2 s 1 16.84 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL 0.0 IV SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
3 3 s 1 19.69 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
4 4 s 1 22.24 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 02 U14 MA 0.0 -- DEMANT Jan BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.02 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA 0.0 I ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 2 s 1 15.38 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 98 U18 MA 0.0 II BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
3 3 s 1 15.76 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 98 U18 MZ 0.0 III B.D. BEZ
4 4 s 1 16.08 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 III
5 5 s 1 17.94 BUJAK Martyna LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP 0.0 --
100 m pł K
1 1 s 1 14.46 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ 0.0 I
Kula (3) K
1 1 f 1 11.35 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
2 2 f 1 10.10 GROETSCHEL Vanessa LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP IV
3 3 f 1 7.44 RAJCA Jessica MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
Dysk (1) K
1 1 f 1 50.95 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
2 2 f 1 49.59 MO¦ Katarzyna O¦ AZS Poznań # 94 U23 WP I GLANC Żaneta B.D. # Z/4809/11 2019
3 3 f 1 45.88 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
4 4 f 1 45.82 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 94 U23 KP I HULISZ Robert B.D. Z/5172/11 2016 1
5 5 f 1 41.57 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
6 6 f 1 38.47 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA II
7 7 f 1 30.08 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
8 8 f 1 28.12 ZOGRODNIK Aleksandra KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1204/14 2015 4
9 9 f 1 24.42 GROETSCHEL Vanessa LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 26.25 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
2 2 f 1 25.27 KOWALIK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
3 3 f 1 16.37 RAJCA Jessica MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 40.27 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2019 2
2 2 f 1 30.48 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 96 U20 SL IV PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
100 m M
1 1 s 1 10.60 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +0.3 M B.D. M
2 2 s 1 10.81 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.3 I B.D. 1
3 3 s 1 10.83 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +0.3 I B.D. 1
4 5 s 1 10.87 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków # 89 Sen MA +0.3 I B.D.
5 6 s 1 10.89 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA +0.3 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
5 7 s 1 10.89 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.3 I B.D. 1
7 9 s 1 11.05 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 Sen SL +0.3 II
8 10 s 1 11.12 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 89 Sen SL +0.3 II B.D. 1
1 4 s 2 10.86 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL +0.2 I B.D. # BEZ
2 8 s 2 11.01 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +0.2 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
3 12 s 2 11.25 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL +0.2 II
4 13 s 2 11.26 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL +0.2 II
5 14 s 2 11.30 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +0.2 II BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
6 16 s 2 11.38 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL +0.2 III HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
7 17 s 2 11.43 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +0.2 III
1 11 s 3 11.25 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +1.2 II B.D.
2 15 s 3 11.33 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +1.2 III
3 18 s 3 11.47 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL +1.2 III HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
3 19 s 3 11.47 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +1.2 III B.D. 3
5 20 s 3 11.48 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +1.2 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
6 24 s 3 11.65 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +1.2 III B.D. 2
7 30 s 3 11.87 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +1.2 IV BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
1 21 s 4 11.48 GÓRAL Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL +0.2 III
2 22 s 4 11.62 KO¦CIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP +0.2 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0818/13 2017 BEZ
3 25 s 4 11.65 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.2 III BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
4 26 s 4 11.68 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +0.2 III B.D. 2
5 29 s 4 11.83 URBAŃCZYK Hugo MOSM Tychy 95 U20 SL +0.2 IV
6 31 s 4 12.04 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL +0.2 IV BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
  s 4 DQ SZYMAŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL +0.2 --
1 23 s 5 11.65 NESKA Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL +0.5 III
2 27 s 5 11.70 FREDYK Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL +0.5 III
3 28 s 5 11.78 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +0.5 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
4 32 s 5 12.06 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +0.5 IV HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
5 33 s 5 12.11 NIZIOŁEK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.5 IV
6 34 s 5 12.19 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA +0.5 --
7 35 s 5 12.33 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.5 -- PILAREK Sławomir BONK Stanisław # Z/0474/14 2019
200 m M
1 1 s 1 21.70 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL 0.0 I B.D. # BEZ
2 2 s 1 22.56 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U23 SL 0.0 II RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
3 3 s 1 22.57 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL 0.0 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
4 4 s 1 22.62 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL 0.0 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
5 8 s 1 24.19 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA 0.0 IV #
1 5 s 2 22.96 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL 0.0 III
2 6 s 2 23.67 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA 0.0 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
3 7 s 2 23.72 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U18 SL 0.0 IV B.D. # Z/0680/14 2019 1
4 9 s 2 24.77 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów 91 Sen SL 0.0 -- CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
400 m M
1 1 s 1 48.61 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
2 2 s 1 50.32 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
3 3 s 1 51.26 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 98 U18 SL III
4 4 s 1 51.29 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U20 SL III
5 5 s 1 55.17 PIRÓG Paweł MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
6 6 s 1 56.65 ZAJˇCZKOWSKI Wojciech MKS MOS Wrocław 99 U16 DS V #
800 m M
1 1 s 1 1:57.43 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U23 SL III RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2019 3
2 2 s 1 1:58.75 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 96 U20 SL III
3 3 s 1 2:07.88 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów 94 U23 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
4 4 s 1 2:13.28 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2
5 5 s 1 2:19.89 PACHOLE Szymon GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
1500 m M
1 1 s 1 4:03.79 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
2 2 s 1 4:04.49 MI¦KOWIEC Tomasz KKL Kielce 81 Sen SK III #
3 3 s 1 4:05.15 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 Sen MA III
4 4 s 1 4:06.99 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
5 5 s 1 4:07.69 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL III JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
6 6 s 1 4:13.83 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV B.D. BEZ
7 7 s 1 4:13.85 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U20 SL IV
8 8 s 1 4:15.93 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
9 9 s 1 4:25.13 PAWŁOWSKI Dawid KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.80 ZAJˇC Dawid MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP 0.0 III
2 2 s 1 17.13 MŁOT Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP 0.0 IV
3 3 s 1 17.19 MITKIEWICZ Krzysztof MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP 0.0 IV
4 4 s 1 17.53 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL 0.0 IV
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.36 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
2 2 s 1 15.90 WELKE Michał MMKS Kędzierzyn KoĽle 98 U18 OP 0.0 IV
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.11 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +0.4 II
2 2 s 1 15.16 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.4 II
110 m pł M
1 1 s 1 13.96 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS ŁódĽ 92 U23 LD +0.4 M #
2 2 s 1 14.34 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL +0.4 I B.D. BEZ
W dal M
  f 1 5.30 SYCHTA Maciej WKS Wawel Kraków 97 U18 MA 0.0 -- B.D.
  f 1 5.53 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +1.2 -- KOKOT Zdzisław # Z/2692/15 2019 3
  f 1 5.54 PUSZKAR Oskar WKS ¦l±sk Wrocław 92 U23 DS +0.3 -- B.D. 3
  f 1 5.54 GRZYWNIAK Miron WKS Wawel Kraków 96 U20 MA 0.0 --
  f 1 5.79 PALUSZEK Michał LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP -1.2 V SKRZYDLEWSKI Marek # Z/4563/15 2017 2
  f 1 5.88 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.1 -- #
  f 1 5.88 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 97 U18 SL 0.0 -- HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
  f 1 5.91 SZEWERA Daniel WKS ¦l±sk Wrocław 00 U16 DS +1.0 IV
  f 1 6.10 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 IV B.D.
  f 1 6.15 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -0.1 -- B.D. 3
  f 1 6.33 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +1.6 III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
  f 1 6.39 RECZEK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK -0.1 III WOJTAS Tomasz Z/1505/14 2016 3
  f 1 6.53 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.7 III
  f 1 6.84 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 94 U23 SL +0.1 II B.D. B.D. 2
  f 1 7.08 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS +0.9 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
Kula (5) M
1 1 f 1 15.43 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL II
2 2 f 1 12.91 KUBUS Paweł LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP IV CZERW Juliusz Z/1347/14 2017 BEZ
3 3 f 1 12.51 KRÓLIK Radosław LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
4 4 f 1 12.29 HALKIEWICZ Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP V CZERW Juliusz Z/5131/15 2017 4
5 5 f 1 10.88 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
6 6 f 1 8.57 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
Kula (6) M
1 1 f 1 12.42 SIDŁO Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
2 2 f 1 12.01 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.18 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL M KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 2 f 1 18.03 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U23 SL M GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
3 3 f 1 17.60 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
4 4 f 1 17.44 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
5 5 f 1 17.01 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I B.D. # Z/3386/11 2019 1
6 6 f 1 15.00 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA I
Dysk (1) M
1 1 f 1 45.86 FRˇCZEK Andrzej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA III
2 2 f 1 44.57 GRZYWOCZ Sebastian MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP III
3 3 f 1 36.56 HALKIEWICZ Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP IV CZERW Juliusz Z/5131/15 2017 4
4 4 f 1 26.13 ZEMŁA Bartosz MCKiS Jaworzno # 00 U16 SL --
5 5 f 1 25.37 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 45.98 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA II
2 2 f 1 45.11 GIBASZEK Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
3 3 f 1 39.90 KUBUS Paweł LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP III CZERW Juliusz Z/1347/14 2017 BEZ
4 4 f 1 39.07 DZIUBA Krzysztof LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
5 5 f 1 31.91 WIECZOREK Bartosz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP --
Dysk (2) M
1 1 f 1 52.91 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA I
2 2 f 1 48.78 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA I
3 3 f 1 28.72 OSIŃSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- NIERODA Renata # BEZ
Młot (7.26) M
1 1 f 1 51.36 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1
2 2 f 1 43.39 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U23 SL III B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
3 3 f 1 38.45 STRZEWICZEK Mirosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.014524936676 sekund