Poznań 10 - 12.07.2019
25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18
200 m K
1 3 e 1 24.62 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.5 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
2 6 e 1 24.82 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.5 I GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
3 11 e 1 25.25 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.5 II LEWANDOWSKI Jacek Z/3297/17 2019 3 LDK!
4 12 e 1 25.27 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP +0.5 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2019 2 LDK!
5 15 e 1 25.59 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U18 SK +0.5 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
6 17 e 1 25.79 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +0.5 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK!
7 18 e 1 25.89 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP +0.5 II BARTA Franciszek Z/4590/15 2019 2
1 1 e 2 24.36 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.2 I SASKA Tomasz Z/0630/17 2019 1 LDK!
2 5 e 2 24.80 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +1.2 I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
3 8 e 2 25.09 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.2 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
4 9 e 2 25.10 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS +1.2 II SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2019 3
5 10 e 2 25.23 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +1.2 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
6 20 e 2 26.34 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.2 III ROSTEK William Z/4785/18 2019 4
7 21 e 2 26.37 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP +1.2 III WOŹNIAK Bernard Z/4219/18 2019 3
8 22 e 2 26.38 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ +1.2 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2019 3 LDK!
1 2 e 3 24.57 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP 0.0 I ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
2 4 e 3 24.79 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK 0.0 I ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2019 2
3 7 e 3 25.00 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP 0.0 II B.D. Z/2210/19 2019
4 13 e 3 25.31 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP 0.0 II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
5 14 e 3 25.58 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL 0.0 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
6 16 e 3 25.78 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ 0.0 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2019 2
7 19 e 3 26.09 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP 0.0 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2019 2
8 23 e 3 26.77 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU 0.0 III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
400 m K
1 f 1 55.26 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB I PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2019 2 LDK!
2 f 1 55.81 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP I LEWANDOWSKI Jacek Z/0082/16 2019 1
3 f 1 56.57 PIETROŃ Monika niestowarzyszona 02 U18 II B.D. Z/2850/16 2019 LDK!
4 f 1 56.66 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU II LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
5 f 1 57.21 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
6 f 1 57.71 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4780/17 2019 2
7 f 1 57.89 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/5101/15 2019 2
8 f 1 58.25 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ II RADKE Karol Z/3425/17 2019 2 LDK!
1 f 2 57.28 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2019 2 LDK!
2 f 2 58.02 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2019 2 LDK!
3 f 2 58.08 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2019 2 LDK!
4 f 2 59.12 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU III B.D. Z/3526/19 2019
5 f 2 59.62 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
6 f 2 59.87 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03 U18 PM III DIAK Mateusz Z/0122/17 2019 2 LDK!
7 f 2 60.45 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1403/16 2019 2
  f 2 DNF WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2019 2
800 m K
1 4 w 1 2:31.62 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 673
2 7 w 1 2:34.59 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2 636
3 10 w 1 2:39.87 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 574
4 11 w 1 2:40.20 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 571
5 12 w 1 2:40.50 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 567
6 14 w 1 2:42.51 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 544
7 15 w 1 2:43.16 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 537
8 16 w 1 2:43.33 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 535
9 20 w 1 2:44.64 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 521
10 21 w 1 2:46.04 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2019 5 506
11 22 w 1 2:46.36 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 502
12 24 w 1 2:56.04 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 403
1 1 w 2 2:20.61 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 815
2 2 w 2 2:21.04 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 U18 WP III B.D. B.D. , Z/4766/19 , 2019 809
3 3 w 2 2:29.34 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 701
4 5 w 2 2:32.36 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 664
5 6 w 2 2:33.23 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 653
6 8 w 2 2:34.81 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 634
7 9 w 2 2:37.59 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 601
8 13 w 2 2:41.70 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 554
9 17 w 2 2:43.38 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 535
10 18 w 2 2:43.73 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 531
11 19 w 2 2:44.25 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2019 2 525
12 23 w 2 2:49.12 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 473
3000 m K
1 1 s 1 9:38.83 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM I POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2019 1
2 2 s 1 10:09.40 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP II CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2019 3 LDK!
3 3 s 1 10:09.51 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03 U18 LB II BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2019 2 LDK!
4 4 s 1 10:09.99 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U18 WP II GRENDA Jan Z/0256/16 2019 2
5 5 s 1 10:16.07 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U18 PD II GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2019 2 LDK!
6 6 s 1 10:22.80 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL II RUŚNIAK Stefan # Z/3180/16 2019 2
7 7 s 1 10:23.79 ŚCISŁOWSKA Julia LLKS Osowa Sień 03 U18 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/1198/17 2019 3
8 8 s 1 10:25.84 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/3659/16 2019 3 LDK!
9 9 s 1 10:29.23 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 03 U18 WP III GRENDA Jan Z/1891/19 2019
10 10 s 1 10:30.71 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2019 3 LDK!
11 11 s 1 10:54.77 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 03 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2019 5
12 12 s 1 11:05.47 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK IV KARKUT Bogdan Z/1364/16 2019 3
13 13 s 1 11:08.79 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/5480/15 2019 3
14 14 s 1 11:13.62 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2019 3
15 15 s 1 11:19.35 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/2138/17 2019 3
16 16 s 1 11:27.36 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3608/16 2019 4
17 17 s 1 11:29.55 ROŚ Martyna ULKS Technik Trzcinica 03 U18 PK IV SOCHA Tomasz Z/5252/18 2019 BEZ
18 18 s 1 11:34.94 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP IV PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2820/16 2019 3 LDK!
19 19 s 1 11:35.40 MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/0290/17 2019 3 LDK!
20 20 s 1 11:38.42 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM IV WALENDZIAK Renata B.D. Z/0885/17 2019 BEZ
21 21 s 1 11:44.16 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2019 BEZ
22 22 s 1 11:50.84 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 02 U18 SL -- B.D. Z/2178/19 2019
23 23 s 1 12:00.48 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2019 3 LDK!
24 24 s 1 12:24.22 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 03 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1192/17 2019 5
400 m pł K K
1 f 1 60.84 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB I SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK!
2 f 1 61.22 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
3 f 1 62.04 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU I WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2019 1 LDK!
4 f 1 62.44 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP I WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2019 2 LDK!
5 f 1 62.94 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
6 f 1 65.34 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA II KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
7 f 1 66.79 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
8 f 1 67.50 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 U18 WP III KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/3408/16 2019 4 LDK!
1 f 2 64.97 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL II MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2019 2 LDK!
2 f 2 65.52 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
3 f 2 65.62 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2019 3 LDK!
4 f 2 65.85 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA II SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
5 f 2 66.56 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U18 WP III B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2019 3 LDK!
6 f 2 66.79 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0830/16 2019 4 LDK!
7 f 2 67.08 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD III SIKORSKI Karol Z/2547/17 2019 3
8 f 2 67.11 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2019 2 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 47.07 CIURKOT Noemi
MAŁKOWSKA Dominika
KOGUT Zuzanna
ORSZAGH Natalia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
02
02
02
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.
B.D. LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
Z/0071/15
, Z/0674/16
Z/3297/17
Z/0163/16
2019
, 2019
2019
2019
3
2
3
2
2 2 s 1 47.77 MAKAROWSKA Maja
WAWROWSKA Emilia
TARNOWSKA Nikola
GÓRECZNA Julia
MLKS Sokół Lubin 02
03
02
03
U18 DOL -- KNULL Mariusz
KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz
KNULL Mariusz KNULL Mariusz
KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej
Z/2239/19
, Z/0325/17
Z/1663/16
, Z/1924/17
2019
, 2019
2019
, 2019

3
2
2
3 3 s 1 48.64 DAMS Wiktoria
MATUSIAK Maria
MAJEWSKA Marika
ZIMNA Marta
LUKS Orkan Września 03
02
02
02
U18 WLP -- B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław
B.D.
, Z/0414/17
Z/3408/16
Z/2685/16
Z/2210/19
, 2019
2019
2019
2019
3
4
1

4 4 s 1 48.96 MAGRYTA Katarzyna
SZELIGA Martyna
OLESZCZYŃSKA Amelia
FABIAŃCZYK Martyna
MKS Agros Chełm 02
03
03
02
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
Z/2700/16
Z/3852/18
Z/0023/17
Z/2592/16
2019
2019
2019
2019
3
2
3
2
5 5 s 1 48.99 PODWIKA Lena
KRAUZE Martyna
LÜDTKE Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław 02
03
03
03
U18 DOL -- ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz
Z/4785/18
, Z/2180/17
Z/3446/17
Z/1920/17
2019
, 2019
2019
2019
4
3
4
3
6 6 s 1 49.19 WIŚNIEWSKA Joanna
MATUSZEWICZ Anna
TARKOWSKA Natalia
LIS Klaudia
MKL Toruń 03
03
02
02
U18 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
Z/3759/17
Z/3343/17
Z/1576/16
Z/1806/16
2019
2019
2019
2019

2
3
2
7 7 s 1 49.28 SOBCZYK Kamila
WIŚNIEWSKA Oliwia
BURLEWICZ Barbara
LANDOWSKA Zofia
OKS Skra Warszawa 02
03
03
03
U18 MAZ -- BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław
RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław
Z/0493/17
Z/4487/18
, Z/0311/18
Z/2312/17
2019
2019
, 2019
2019
2
4
2
4
8 8 s 1 49.42 BRAMBERGER Paulina
BĄK Agata
GUTT Emilia
ROJEK Natalia
RMKS Rybnik 02
02
03
03
U18 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
Z/3458/15
Z/2439/16
Z/3619/16
Z/3624/16
2019
2019
2019
2019

BEZ
2
3
Wzwyż K
1 1 e 1 1.61 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
1 1 e 1 1.61 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 03 U18 LB III CZERNIK Edward Z/2111/17 2019 5
1 1 e 1 1.61 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2019 1 LDK!
4 8 e 1 1.61 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III WALCZAK Marek Z/1089/18 2019 3
5 10 e 1 1.61 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD III JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2019 3 LDK!
6 11 e 1 1.61 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
7 12 e 1 1.61 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0095/17 2019 3
8 16 e 1 1.54 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK!
9 20 e 1 1.54 ZDYBAŁ Nikola LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/5282/18 2019 5
10 21 e 1 1.50 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2019 3 LDK!
11 22 e 1 1.45 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
1 1 e 2 1.61 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2019 1 LDK!
1 1 e 2 1.61 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U18 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2019 2 LDK!
1 1 e 2 1.61 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD III KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2019 2
1 1 e 2 1.61 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U18 PM III KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2019 3 LDK!
5 9 e 2 1.61 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB III CZERNIK Edward CZERNIK Edward , Z/0910/16 , 2019 LDK!
6 13 e 2 1.58 KALENIK Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/3623/17 2019 4 LDK!
7 14 e 2 1.58 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U18 LD III JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2019 4 LDK!
8 15 e 2 1.58 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2588/16 2019 3 LDK!
9 16 e 2 1.54 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0494/16 2019 3 LDK!
9 16 e 2 1.54 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0092/17 2019 2
11 19 e 2 1.54 PIECH Maria RKS Łódź 03 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech JASZCZAK Stanisław Z/2253/17 2019 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.74 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.2 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2019 3 LDK!
2 f 1 5.56 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +0.6 II BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK!
3 f 1 5.51 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +1.0 II LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3056/16 2019 2
4 f 1 5.45 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02 U18 WP -0.3 II GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2019 2
5 f 1 5.36 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -0.3 III CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2
6 f 1 5.36 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +1.1 III ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
7 f 1 5.34 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK +1.4 III SUGIER Maria Z/4831/18 2019 4
8 f 1 5.27 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP +0.3 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2019 2 LDK!
9 f 1 5.24 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP -0.1 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2019 2
10 f 1 5.22 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL +0.9 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2019 3
11 f 1 4.90 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +1.0 IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
12 f 1 4.89 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +1.0 IV JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK!
1 1 w 1 5.69 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +1.2 II MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 756
2 2 w 1 5.27 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +0.3 III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2019 2 634
3 3 w 1 5.27 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +2.3 III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 634
4 4 w 1 5.25 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -0.7 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 628
5 5 w 1 5.20 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.5 III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 614
6 7 w 1 4.96 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.7 IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 548
7 8 w 1 4.95 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 U18 WP +1.6 IV B.D. B.D. , Z/4766/19 , 2019 546
8 9 w 1 4.93 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -0.3 IV ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2019 5 540
9 10 w 1 4.92 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +0.5 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 538
10 12 w 1 4.80 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +2.0 IV B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 506
11 15 w 1 4.78 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM +0.7 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 500
1 6 w 2 5.13 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.8 III LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 595
2 11 w 2 4.87 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +0.5 IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 524
3 13 w 2 4.80 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -0.9 IV SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 506
4 14 w 2 4.79 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.7 -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 503
5 16 w 2 4.78 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -0.7 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 500
6 18 w 2 4.73 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 487
7 17 w 2 4.72 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP -0.3 -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 485
8 19 w 2 4.64 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +1.9 -- NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 464
9 20 w 2 4.60 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.9 -- SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 454
10 21 w 2 4.54 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM +0.9 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 438
11 22 w 2 4.46 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.4 -- B.D. Z/0757/15 2019 2 418
12 23 w 2 4.41 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.5 -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 406
13 24 w 2 4.40 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM +1.6 -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 403
Trójskok K
1 3 e 1 11.39 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -0.5 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
2 4 e 1 11.34 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.7 III BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
3 8 e 1 11.11 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +0.3 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2019 4 LDK!
4 9 e 1 11.07 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.9 III KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK!
5 12 e 1 11.03 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.0 III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2019 3 LDK!
6 17 e 1 10.75 KLUJ Natalia AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.1 III WOLIŃSKI Michał Z/1595/16 2019 4
7 18 e 1 10.57 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP +1.4 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2019 2
7 18 e 1 10.57 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -0.2 IV WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0852/16 , 2019 4 LDK!
9 20 e 1 10.55 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.7 IV WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2019 3
10 22 e 1 10.31 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.3 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
11 23 e 1 10.25 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP +2.2 IV B.D. MAGDOWSKI Michał , Z/6531/15 , 2019 3 LDK!
12 24 e 1 9.99 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +0.1 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2019 4
1 1 e 2 11.99 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +0.8 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
2 2 e 2 11.49 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +1.0 III GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
3 5 e 2 11.26 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.7 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK!
4 6 e 2 11.13 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +0.8 III MIREK Andrzej Z/2712/16 2019 3
5 7 e 2 11.11 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK +0.8 III SOCHA Tomasz Z/3935/17 2019 4
6 10 e 2 11.06 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +1.3 III KOTOWSKI Bartosz Z/1824/16 2019 3 LDK!
7 11 e 2 11.04 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN +0.7 III CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2019 4
8 13 e 2 10.97 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +0.8 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2019 BEZ LDK!
9 14 e 2 10.90 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +1.2 III KOTOWSKI Bartosz Z/2525/17 2019 4 LDK!
10 15 e 2 10.79 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U18 SL +1.3 III BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
11 16 e 2 10.75 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U18 PK +1.1 III TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2019 4 LDK!
12 21 e 2 10.49 KUBALA Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM +0.1 IV POGORZELSKA Marta PROKOP Wojciech , Z/2982/17 , 2019 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 15.42 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP I JUSZCZAK Stanisław Z/2403/16 2019 2
2 f 1 15.12 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2019 2 LDK!
3 f 1 14.36 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U18 WN I GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2019 2
4 f 1 14.21 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U18 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2019 4
5 f 1 14.17 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
6 f 1 14.09 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB I KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
7 f 1 13.86 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2040/16 2019 3 LDK!
8 f 1 13.39 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
9 f 1 12.80 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP III PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2019 2 LDK!
10 f 1 12.59 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2019 2
11 f 1 12.29 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3572/17 2019 LDK!
12 f 1 11.52 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 1 e 1 41.41 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2019 2 LDK!
2 5 e 1 37.81 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB II GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2615/17 2019 4
3 7 e 1 35.88 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
4 9 e 1 34.90 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2019 2
5 11 e 1 33.73 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2019 3
6 12 e 1 33.64 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3572/17 2019 LDK!
7 13 e 1 33.17 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2019 2 LDK!
8 14 e 1 33.00 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U18 KP III WOŁODKO Stanisław Z/3766/16 2019 3 LDK!
9 19 e 1 30.18 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/3645/16 2019 4
10 20 e 1 29.91 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 02 U18 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1856/16 2019 3
11 21 e 1 29.23 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK!
1 2 e 2 40.83 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U18 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2019 2
2 3 e 2 38.34 CHMIELEWSKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U18 KP II ZIELIŃSKI Sylwester LUZAK Małgorzata Z/3126/16 2019 3 LDK!
3 4 e 2 38.25 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 03 U18 LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata Z/2178/17 2019 2
4 6 e 2 37.47 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK!
5 8 e 2 35.51 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK!
6 10 e 2 34.26 KOŁDRZAK Julia MKLA Łęczyca 03 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2164/17 2019 2
7 15 e 2 32.98 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2019 3
8 16 e 2 31.95 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK!
9 17 e 2 31.18 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2019 3
10 18 e 2 30.90 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK!
11 22 e 2 28.77 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2040/16 2019 3 LDK!
12 23 e 2 26.55 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU -- NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 60.47 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP I JANKOWSKA Anna Z/6533/15 2019 1 LDK!
2 f 1 58.09 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS I KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK!
3 f 1 57.39 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK!
4 f 1 57.17 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2019 1 LDK!
5 f 1 52.96 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2019 2 LDK!
6 f 1 52.10 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 03 U18 KP II DREGER Jacek Z/3412/16 2019 2
7 f 1 51.33 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2019 2 LDK!
8 f 1 50.38 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB II KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
9 f 1 47.85 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 02 U18 KP II DREGER Jacek Z/3402/16 2019 3
10 f 1 47.49 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2019 1 LDK!
11 f 1 45.65 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III KOZANECKA Anna Z/1688/16 2019 2 LDK!
12 f 1 42.47 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2019 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 50.23 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD I WOJNA Cezary Z/3069/17 2019 1
2 f 1 47.32 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB I BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2019 3
3 f 1 44.33 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS II WOCHNA Robert Z/2812/17 2019 2 LDK!
4 f 1 42.72 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
5 f 1 42.06 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2019 3
6 f 1 41.96 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
7 f 1 40.38 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U18 MZ III MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz , Z/0605/17 , 2019 3 LDK!
8 f 1 39.73 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław B.D. , Z/0040/16 , 2019 3 LDK!
9 f 1 39.20 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2019 2 LDK!
10 f 1 39.16 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/0026/17 2019 4 LDK!
11 f 1 38.50 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2019 3 LDK!
12 f 1 38.27 ZIÓŁKOWSKA Anastazja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/0284/17 2019 LDK!
1 5 w 1 31.59 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 507
2 10 w 1 28.46 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 447
3 12 w 1 27.84 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2019 2 436
4 16 w 1 24.76 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 378
5 17 w 1 20.79 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2019 5 304
6 18 w 1 20.55 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 299
7 19 w 1 19.85 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 286
8 20 w 1 19.22 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 274
9 21 w 1 18.35 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 258
10 22 w 1 17.96 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 251
11 23 w 1 17.71 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 246
12 24 w 1 15.73 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 210
1 1 w 2 37.21 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 U18 WP III B.D. B.D. , Z/4766/19 , 2019 614
2 2 w 2 35.43 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 580
3 3 w 2 34.60 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 564
4 4 w 2 32.28 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 520
5 6 w 2 29.24 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 462
6 7 w 2 29.10 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 460
7 8 w 2 28.91 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 456
8 9 w 2 28.70 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 452
9 11 w 2 27.95 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 438
10 13 w 2 26.94 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 419
11 14 w 2 26.74 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2 415
12 15 w 2 25.98 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 401
7-bój J MŁ K
1 f 1 5071 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP I MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK!
2 f 1 4927 MULDER Sophia OŚ AZS Poznań 02 U18 WP I B.D. B.D. , Z/4766/19 , 2019
3 f 1 4715 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB I WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 4492 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2019 2
5 f 1 4431 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
6 f 1 4395 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB II WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
7 f 1 4215 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK!
8 f 1 4119 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
9 f 1 4063 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
10 f 1 3989 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
11 f 1 3979 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
12 f 1 3849 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2
13 f 1 3806 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP III NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
14 f 1 3776 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS III SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK!
15 f 1 3768 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK!
16 f 1 3716 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
17 f 1 3682 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2019 5
18 f 1 3673 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2
19 f 1 3616 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS IV SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ
20 f 1 3601 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK!
21 f 1 3587 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK!
22 f 1 3489 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL IV B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
23 f 1 3344 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK!
24 f 1 3167 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:38.73 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/4144/15 2019 3
2 2 s 1 27:40.00 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 27:43.29 HACZYK Marta UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP III B.D. BIERŁA Dawid , Z/0007/18 , 2019 2 LDK!
4 4 s 1 27:43.66 BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 03 U18 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/0642/17 2019 3
5 5 s 1 28:27.49 WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/3207/16 2019 3
6 6 s 1 28:44.11 NIEWIEDZIAŁ Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1223/17 , 2019 4 LDK!
7 7 s 1 28:57.15 KASPRZAK Amelia UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP III BIERŁA Dawid Z/0699/17 2019 3
8 8 s 1 28:59.16 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz , Z/0687/16 , 2019 3 LDK!
9 9 s 1 29:10.76 MUSIOŁOWSKA Julia UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP III BIERŁA Dawid Z/0701/17 2019 3
10 10 s 1 29:16.78 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2019 4 LDK!
11 11 s 1 30:17.43 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0791/17 2019 4
12 12 s 1 30:26.05 KANIKOWSKA Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/1207/17 2019 4 LDK!
13 13 s 1 30:43.27 BOBOWSKA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan Z/2315/19 2019
14 14 s 1 31:57.95 KOTLIŃSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0843/17 2019 4
15 15 s 1 32:38.85 KANIA Martyna MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/1112/18 2019 5
16 16 s 1 32:57.85 SUSZCZYŃSKA Klaudia LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1226/17 2019 5 LDK!
17 17 s 1 33:02.70 ROSA Marlena MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3052/17 , 2019 BEZ LDK!
18 18 s 1 33:48.69 GOŁĄBEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1025/18 2019 5
19 19 s 1 34:33.34 FILIPIAK Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/5211/18 2019 5
20 20 s 1 35:10.98 KLISZ Kinga UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 03 U18 SL -- ŚLEZIONA Katarzyna Z/3239/17 2019 5
200 m M
1 1 e 1 21.55 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.1 I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK!
2 6 e 1 22.20 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP -0.1 II B.D. Z/3853/18 2019 2
3 7 e 1 22.51 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.1 II BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK!
4 8 e 1 22.54 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.1 II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0440/19 2019 3
5 9 e 1 22.60 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.1 II BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
6 10 e 1 22.61 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 03 U18 WP -0.1 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2019 2 LDK!
7 18 e 1 23.02 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -0.1 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
1 2 e 2 21.70 CHIDA Tomasu ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD +1.9 I FIRLIT Roman Z/0483/18 2019 2
2 3 e 2 21.70 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.9 I FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
3 5 e 2 22.18 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS +1.9 II B.D. Z/3828/16 2019 3
4 14 e 2 22.92 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +1.9 III SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
5 15 e 2 22.98 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP +1.9 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
6 17 e 2 23.02 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +1.9 III KOWALSKI Robert Z/4778/17 2019 2
7 19 e 2 23.03 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD +1.9 III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
1 4 e 3 22.15 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.5 II GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
2 11 e 3 22.63 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP +1.5 II OLCZYK Stanisław B.D. Z/0089/15 2019 2 LDK!
3 12 e 3 22.64 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN +1.5 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
4 13 e 3 22.67 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +1.5 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
5 16 e 3 23.00 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD +1.5 III KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2019 3 LDK!
6 20 e 3 23.08 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +1.5 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
7 21 e 3 23.27 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD +1.5 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3
400 m M
1 f 1 48.26 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS I KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2019 2 LDK!
2 f 1 48.40 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL I MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1 LDK!
3 f 1 49.02 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2019 3 LDK!
4 f 1 49.60 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD II URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2019 2
5 f 1 49.61 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP II POKORA Tomasz Z/0669/16 2019 2
6 f 1 49.72 ZAJĄC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL II WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2019 4 LDK!
7 f 1 49.76 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ II SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
8 f 1 50.14 SZWEDO Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ANIOŁ Stanisław # Z/0962/17 2019 3 LDK!
1 f 2 49.80 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 02 U18 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/2262/17 2019 LDK!
2 f 2 50.09 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2019 2 LDK!
3 f 2 50.10 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM II B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2019 2 LDK!
4 f 2 50.13 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL II KRUPA Iwona Z/5054/18 2019 4
5 f 2 50.25 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 03 U18 LD II RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2019 2 LDK!
6 f 2 50.42 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP II KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2019 3 LDK!
7 f 2 50.43 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ II B.D. Z/0546/19 2019
  f 2 DNF DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2019 2
1500 m M
1 1 w 1 4:42.83 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2 663
2 2 w 1 4:53.12 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 600
3 3 w 1 4:54.28 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 593
4 4 w 1 4:56.26 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 581
5 5 w 1 4:56.47 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 580
6 6 w 1 4:57.05 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 577
7 7 w 1 5:10.21 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4 502
8 8 w 1 5:13.58 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 484
9 9 w 1 5:18.80 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 456
10 10 w 1 5:20.97 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 445
11 11 w 1 5:25.82 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 420
12 12 w 1 5:26.18 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 418
13 13 w 1 5:27.95 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 410
14 14 w 1 5:28.18 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 408
15 15 w 1 5:29.03 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019 404
16 16 w 1 5:37.70 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 362
17 17 w 1 5:54.49 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 287
110 m pł J MŁ M
1 13 w 1 18.12 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 513
2 14 w 1 18.40 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -0.2 -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 486
3 15 w 1 19.22 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -0.2 -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 413
4 16 w 1 19.64 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -0.2 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 378
5 17 w 1 19.67 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -0.2 -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 376
1 5 w 2 15.89 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.7 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 745
2 6 w 2 16.16 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ +0.7 IV ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2 715
3 9 w 2 16.61 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +0.7 -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 666
4 10 w 2 16.71 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +0.7 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 655
5 11 w 2 16.90 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.7 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4 635
6 12 w 2 17.86 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ +0.7 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 538
1 1 w 3 14.71 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +1.1 II SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 885
2 2 w 3 14.81 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP +1.1 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 873
3 3 w 3 14.82 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +1.1 II WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 871
4 4 w 3 15.65 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +1.1 III GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 773
5 7 w 3 16.24 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +1.1 IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 706
6 8 w 3 16.28 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.1 IV BOROŃ Adam Z/0301/19 2019 702
400 m pł J MŁ M
1 f 1 53.30 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2019 2 LDK!
2 f 1 53.86 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ II RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
3 f 1 53.99 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
4 f 1 54.45 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
5 f 1 54.56 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP II WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2019 3 LDK!
6 f 1 54.89 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP II ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3
7 f 1 55.41 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
8 f 1 57.23 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD III KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2019 2 LDK!
1 f 2 55.54 MAŁECKI Adrian MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ II ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2019 3 LDK!
2 f 2 56.44 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL III HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2019 2 LDK!
3 f 2 56.56 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK!
4 f 2 56.67 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2019 4
5 f 2 56.72 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2019 4 LDK!
6 f 2 57.06 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
7 f 2 57.07 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2019 3 LDK!
8 f 2 57.08 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2580/16 2019 4
2000 m prz M
1 12 s 1 6:29.09 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2019 BEZ LDK!
2 13 s 1 6:31.84 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2019 4
3 14 s 1 6:32.30 REETZ Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP IV B.D. B.D. B.D. CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna , Z/1737/16 , 2019 BEZ LDK!
4 15 s 1 6:33.68 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2019 4 LDK!
5 16 s 1 6:34.99 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2019 BEZ
6 17 s 1 6:35.82 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM IV WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2019 4
7 18 s 1 6:36.32 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2019 3
8 19 s 1 6:36.77 ANTOSZ Wiktor MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/2707/19 2019
9 20 s 1 6:38.23 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2019 5 LDK!
10 22 s 1 7:00.78 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2019 3 LDK!
  s 1 DNF UŁANOWSKI Lucjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0761/18 2019 4
1 1 s 2 6:03.69 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP II NALEPA Marek Z/1469/17 2019 2
2 2 s 2 6:04.79 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK II WOJTAS Tomasz Z/3739/16 2019 3
3 3 s 2 6:07.59 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/0210/17 2019 2 LDK!
4 4 s 2 6:12.68 BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1344/17 2019 3 LDK!
5 5 s 2 6:13.78 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
6 6 s 2 6:14.26 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2019 2 LDK!
7 7 s 2 6:21.00 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan Z/0683/16 2019 4 LDK!
8 8 s 2 6:23.41 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2019 4 LDK!
9 9 s 2 6:24.86 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2019 3
10 10 s 2 6:25.36 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2019 4 LDK!
11 11 s 2 6:27.42 CZAJKA Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP III JANAS Małgorzata MARCINÓW Ryszard , Z/4073/17 , 2019 LDK!
12 21 s 2 6:42.78 GAJDA Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/0950/18 2019 3
4x100 m M
1 1 s 1 42.17 GÓRNY Mateusz
ŁUCKI Oskar
PATRZYK Adam
CHROSTA Filip
BKL Bełchatów 02
02
02
02
U18 LDZ -- MANTYK Łukasz
MANTYK Łukasz B.D.
MANTYK Łukasz B.D.
MANTYK Łukasz B.D.
Z/3147/17
Z/0166/16
Z/0169/16
Z/0168/16
2019
2019
2019
2019
2
2
3
1
2 2 s 1 42.48 KORCZOWSKI Max
ORZECH Mateusz
ŻYCZYŃSKI Tomasz
WDOWIK Oliwer
CWKS Resovia Rzeszów 03
02
02
02
U18 PDK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz
MAZUR Janusz
MAZUR Janusz MAZUR Janusz
MAZUR Janusz MAZUR Janusz
Z/0892/17
Z/2169/19
Z/2668/16
Z/2338/16
2019
2019
2019
2019
3

3
1
3 3 s 1 42.83 LEWANDOWSKI Jan
KUCHCIŃSKI Szymon
GRĄBCZEWSKI Mateusz
ŁUCZYŃSKI Dominik
WLKS Wrocław 02
02
02
02
U18 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
B.D.
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
Z/0970/17
Z/3828/16
Z/2421/17
Z/0553/19
2019
2019
2019
2019
4
3
3

4 4 s 1 42.89 ZAMIATOWSKI Kacper
KASZYŃSKI Dawid
SZYMAŃSKI Filip
GRZEGRZÓŁKA Jakub
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
02
02
02
U18 KPO -- KENSIK Rafał OLCZYK Stanisław
OLCZYK Stanisław B.D.
OLCZYK Stanisław
LEWANDOWSKI Jacek
, Z/0761/16
Z/0089/15
Z/3038/17
Z/0440/19
, 2019
2019
2019
2019
4
2
4
3
5 5 s 1 42.92 KOWALSKI Kacper
SWOBODA Dawid
ŁOSIN Rafał
BACHÓRSKI Anton
MKL Szczecin 03
03
02
02
U18 ZPO -- ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy
BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna
BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna
B.D.
, Z/2015/17
, Z/3334/17
, Z/0682/17
Z/3853/18
, 2019
, 2019
, 2019
2019
3
2
2
2
6 6 s 1 43.38 WĘGRZYN Jakub
GRUZD Wiktor
KORDASIEWICZ Filip
ROJSZCZYK Szymon
MKS Osa Zgorzelec 02
02
02
02
U18 DOL -- WOCHNA Robert
KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz
KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian
Z/1036/16
Z/2442/16
Z/3471/16
, Z/2321/16
2019
2019
2019
, 2019
2
2
4
2
7 7 s 1 43.80 RADOMYSKI Mateusz
RYBA Kacper
TABORSKI Andrzej
WISZNIOWSKI Mateusz
MKS MOS Wrocław 02
02
03
02
U18 DOL -- WOSIEK Jacek ROSTEK William
WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek
SZOMBURG Tomasz
BIALIC Marek ROSTEK William
, Z/1881/16
, Z/2083/16
Z/1262/18
, Z/0409/16
, 2019
, 2019
2019
, 2019
BEZ
BEZ
3
3
8 11 s 1 44.30 RECLIK Piotr
GARUS Kamil
LASKOWSKI Mikołaj
KULIGOWSKI Michał
RMKS Rybnik 03
02
02
02
U18 SLK -- SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
Z/3688/18
Z/3618/16
Z/0577/19
Z/2963/17
2019
2019
2019
2019
4
3
3
3
Wzwyż M
1 1 e 1 1.88 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU III B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2019 2 LDK!
1 1 e 1 1.88 KOWALSKI Bartosz LUKS Orkan Września 03 U18 WP III CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0412/17 2019 3 LDK!
1 1 e 1 1.88 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2019 2
1 1 e 1 1.88 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2019 3 LDK!
1 1 e 1 1.88 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ III NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2019 2 LDK!
6 10 e 1 1.88 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/1553/17 2019 4
7 13 e 1 1.84 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III PIASECKI Grzegorz KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2325/16 2019 4 LDK!
8 14 e 1 1.84 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej DOBROSIELSKA Martyna , Z/3370/17 , 2019 3 LDK!
8 14 e 1 1.84 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
10 16 e 1 1.84 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS III SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019
11 18 e 1 1.80 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2019 4
12 21 e 1 1.75 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP IV GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2019 4 LDK!
13 22 e 1 1.75 JANIA Mateusz TL Pogoń Ruda Śląska 03 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/2296/17 2019 4 LDK!
1 1 e 2 1.88 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław , Z/3296/17 , 2019 3 LDK!
2 7 e 2 1.88 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 03 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/2672/17 , 2019 3 LDK!
3 8 e 2 1.88 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2019
3 8 e 2 1.88 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2019 3
5 11 e 2 1.88 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP III DEJEWSKI Michał B.D. Z/4605/17 2019 5 LDK!
6 12 e 2 1.88 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2019 3 LDK!
7 17 e 2 1.80 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/2674/16 2019 BEZ
8 19 e 2 1.80 KOTLAREK Jakub MKS Inowrocław 02 U18 KP IV NIEMCZYN Dariusz Z/3961/17 2019 BEZ
9 20 e 2 1.80 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 02 U18 KP IV KAŹMIERCZAK Daniel Z/6464/15 2019 BEZ
10 23 e 2 1.70 KAŻMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2157/17 2019 4
Tyczka M
1 7 w 1 3.10 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 381
2 11 w 1 2.90 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019 333
3 12 w 1 2.90 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 333
4 13 w 1 2.60 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 264
5 14 w 1 2.50 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4 242
6 15 w 1 2.40 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 220
7 16 w 1 2.30 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 199
8 17 w 1 1.80 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 103
1 1 w 2 3.60 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 509
2 2 w 2 3.50 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 482
3 3 w 2 3.40 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 457
4 4 w 2 3.40 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 457
5 5 w 2 3.30 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 431
5 6 w 2 3.30 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 431
7 8 w 2 3.00 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 357
8 9 w 2 2.90 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 333
9 10 w 2 2.90 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2 333
W dal M
1 f 1 6.93 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS +0.2 II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2019 3
2 f 1 6.91 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.4 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2019 3 LDK!
3 f 1 6.77 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -0.2 III BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2019 2 LDK!
4 f 1 6.66 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.3 III KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
5 f 1 6.57 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +0.1 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2019 3 LDK!
6 f 1 6.54 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.4 III SITARSKI Michał Z/0577/19 2019 3
7 f 1 6.49 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 U18 WP 0.0 III KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2019 3 LDK!
8 f 1 6.41 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.7 III SITARSKI Michał Z/3688/18 2019 4
9 f 1 6.21 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +0.7 IV WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
10 f 1 6.20 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U18 KP +0.6 IV LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2019 2 LDK!
11 f 1 6.13 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP +0.7 IV ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2019 3
12 f 1 5.93 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP +1.2 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2019 3 LDK!
Trójskok M
1 6 e 1 12.95 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.7 IV SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ
2 7 e 1 12.91 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK +0.9 IV SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
3 8 e 1 12.86 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +0.6 IV ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
4 10 e 1 12.80 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +2.3 IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
5 11 e 1 12.76 STELMASIK Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP 0.0 IV B.D. Z/3034/19 2019
6 13 e 1 12.64 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.5 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2019 4 LDK!
7 14 e 1 12.63 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.1 IV KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
8 15 e 1 12.61 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA -0.7 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2019 4
9 18 e 1 12.54 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 U18 WP +1.2 -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2019 3 LDK!
10 20 e 1 12.39 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP +0.3 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2019 3
11 23 e 1 11.64 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP -0.6 -- GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2019 4 LDK!
1 1 e 2 13.58 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 03 U18 DS +0.4 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2019 5 LDK!
2 2 e 2 13.22 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 03 U18 LD +0.9 III MANTYK Łukasz Z/3046/17 2019 LDK!
3 3 e 2 13.20 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +1.1 III LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2019 3
4 4 e 2 13.10 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +1.8 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2019 3 LDK!
5 5 e 2 13.08 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD +0.1 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2019 4
6 9 e 2 12.80 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS -0.7 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
7 12 e 2 12.70 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 03 U18 KP +0.8 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3044/17 2019 3
8 16 e 2 12.61 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP +1.5 IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2019 3 LDK!
9 17 e 2 12.59 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD -0.7 -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
10 19 e 2 12.51 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 03 U18 LD +1.0 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2019 5 LDK!
11 21 e 2 12.28 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +0.5 -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2019 BEZ LDK!
12 22 e 2 11.95 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.1 -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
  12.68 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL 0.0 IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.52 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS I KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK!
2 f 1 17.24 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U18 PD II ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2019 2 LDK!
3 f 1 16.40 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2019 2 LDK!
4 f 1 16.29 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP II BOK Aleksandra Z/3716/16 2019 2
5 f 1 16.23 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3
6 f 1 16.18 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP II B.D. Z/4273/18 2019 4 LDK!
7 f 1 16.02 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2019 2
8 f 1 15.74 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ II BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
9 f 1 15.30 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
10 f 1 15.26 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
11 f 1 14.90 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2019 2 LDK!
12 f 1 14.77 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 w 1 39.87 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 662
2 2 w 1 36.92 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 602
3 3 w 1 35.26 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 569
4 4 w 1 32.48 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 513
5 5 w 1 31.83 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 501
6 6 w 1 31.28 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 490
7 7 w 1 28.62 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 437
8 10 w 1 26.66 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019 399
1 8 w 2 28.24 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 430
2 9 w 2 26.98 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 405
3 11 w 2 25.80 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 383
4 12 w 2 25.72 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 381
5 13 w 2 25.47 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2 376
6 14 w 2 24.01 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 348
7 15 w 2 22.29 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4 315
8 16 w 2 20.19 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 276
9 17 w 2 18.84 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 250
Młot (5) M
1 f 1 80.05 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1
2 f 1 75.69 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2019 1 LDK!
3 f 1 64.74 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2019 2
4 f 1 63.82 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
5 f 1 63.29 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP II CHMIELARZ Lucyna ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/0930/16 , 2019 3 LDK!
6 f 1 60.83 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3
7 f 1 58.72 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU II WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
8 f 1 56.71 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2019 3
9 f 1 51.63 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2986/16 2019 3
10 f 1 49.30 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4493/18 2019 5
11 f 1 48.91 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2019 3
12 f 1 44.00 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2019 5 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 72.07 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U18 KP I WALCZAK Leszek Z/0033/15 2019 1 LDK!
2 f 1 68.10 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02 U18 PD I ROSZKOWSKI Mariusz Z/2719/16 2019
3 f 1 63.22 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP II KENSIK Jan Z/2940/16 2019 1 LDK!
4 f 1 60.15 LATOCHA Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/3044/16 2019
5 f 1 58.92 GAWĘDA Wojciech MKL Szczecin 02 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/2965/16 2019 3
6 f 1 57.87 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ŁYP Jacek Z/3821/16 2019 3
7 f 1 55.89 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2019 3 LDK!
8 f 1 54.26 KOWALSKI Antoni MKL Szczecin 03 U18 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/2014/17 2019 3 LDK!
9 f 1 53.04 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1037/16 2019 3 LDK!
10 f 1 50.45 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
11 f 1 49.49 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U18 PK IV ŁYP Jacek Z/1826/17 2019 2
12 f 1 47.79 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/2697/16 , 2019 4 LDK!
1 8 w 1 32.71 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2 338
2 9 w 1 32.36 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/0301/19 2019 333
3 11 w 1 29.97 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK! 299
4 12 w 1 28.76 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 282
5 13 w 1 28.69 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 281
6 14 w 1 28.14 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 273
7 15 w 1 26.27 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 247
8 16 w 1 19.91 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 160
9 17 w 1 19.33 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 152
1 1 w 2 44.76 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 511
2 2 w 2 43.83 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 498
3 3 w 2 41.66 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 466
4 4 w 2 39.63 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 437
5 5 w 2 39.02 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 428
6 6 w 2 37.36 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 404
7 7 w 2 33.90 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 354
8 10 w 2 30.94 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4 312
10-bój J MŁ M
  f 1 5221 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP III GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK!
1 f 1 6348 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP II MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3
2 f 1 6163 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK!
3 f 1 5996 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK!
4 f 1 5674 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ III WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
5 f 1 5485 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK!
6 f 1 5423 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U18 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2019 2
7 f 1 5355 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK!
8 f 1 5254 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP III GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK!
9 f 1 5174 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
10 f 1 4993 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/0301/19 2019
11 f 1 4620 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5
12 f 1 4374 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2019 4
13 f 1 4211 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ
14 f 1 4189 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ
15 f 1 4092 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5
16 f 1 3992 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK!
17 f 1 3226 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ
Chód 10 km M
1 s 1 51:04.66 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 03 U18 PK III KULIG Marzena Z/1742/17 2019 2
2 s 1 51:32.93 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0682/16 2019 4 LDK!
3 s 1 52:01.66 NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/3310/16 2019 4
4 s 1 52:08.24 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 02 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2019 4
5 s 1 53:10.15 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/4116/17 2019 3
6 s 1 54:31.54 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2019 4 LDK!
7 s 1 54:49.31 DORS Łukasz Kabex LKS Podkowa Janów 02 U18 SL IV B.D. Z/3172/19 2019
8 s 1 55:07.21 ALEKSANDROWICZ Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP IV WYDUBA Roman Z/3242/16 2019 4
9 s 1 55:08.19 KOŁEK Patryk Kabex LKS Podkowa Janów 02 U18 SL IV B.D. Z/3173/19 2019
10 s 1 55:18.70 PRZESTRZELSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ IV GOŁAWSKA Agnieszka Z/3204/17 2019 3
11 s 1 56:26.86 KONEK Piotr PLKS Gwda Piła 02 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0205/17 2019 4 LDK!
12 s 1 56:45.49 MIZGAŁA Kacper Kabex LKS Podkowa Janów 03 U18 SL IV B.D. Z/3174/19 2019
13 s 1 58:13.10 CZACZYK Mateusz UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/3245/16 2019 BEZ
14 s 1 61:52.17 WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 03 U18 PK -- KULIG Marzena Z/3523/19 2019
15 s 1 62:59.51 MATUSZCZAK Natan KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- B.D. SZPAK Robert Z/4281/17 2019 4 LDK!
16 s 1 63:43.43 ANCUTA Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3738/17 2019
  s 1 DNF KUŻAWSKI Kornel WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/2673/16 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.5592041015625 sekund