Warszawa 07.06.2019
Ogólnopolskie zawody Lekkoatletyka dla Każdego! [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 e 1 8.03 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U14 SL +0.2 -- B.D. Z/3394/18 2019 4 LDK!
2 e 1 8.42 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U14 DS +0.2 -- POSACKI Ryszard
3 e 1 8.44 NAWROCKA Oliwia MKL Jarocin 06 U14 WP +0.2 -- KOŚCIELNIAK Marzena Z/5175/18 2019 BEZ
4 e 1 8.50 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 06 U14 KP +0.2 -- KSOBIECH Bartosz Z/0122/18 2019 BEZ LDK!
5 e 1 8.57 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ +0.2 -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2019 BEZ LDK!
6 e 1 8.59 STRZELEC Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK +0.2 -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2019 5 LDK!
7 e 1 8.74 LELEN Oliwia OLA Lubelskie 06 U14 LU +0.2 -- JURAŁOWICZ Agnieszka LDK!
8 e 1 8.84 GALA Julia LUKS Namysłów 06 U14 OP +0.2 -- GŁOWACKI Leszek # LDK!
1 e 2 8.19 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA +1.4 -- B.D. Z/3056/18 2019 4 LDK!
2 e 2 8.25 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 06 U14 PM +1.4 -- KOPEĆ Bernadeta CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2019 BEZ LDK!
3 e 2 8.45 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 06 U14 ZP +1.4 -- GOŁĘBIOWSKI Michał # Z/0372/19 2019 BEZ LDK!
4 e 2 8.47 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 06 U14 LD +1.4 -- GRABOLUS Marek Z/0413/19 2019
5 e 2 8.56 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 06 U14 WN +1.4 -- JASZCZYK Krzysztof Z/1287/19 2019 BEZ
6 e 2 8.64 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 07 U14 LB +1.4 -- SENDEREK Żaklina SENDEREK Żaklina # , Z/5561/18 , 2019 5 LDK!
7 e 2 8.77 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce 07 U14 SK +1.4 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3373/19 , 2019 BEZ LDK!
8 e 2 8.78 WASILEWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 06 U14 PD +1.4 -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/5613/19 , 2019 LDK!
1 f 1 7.96 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U14 SL -1.1 -- B.D. Z/3394/18 2019 4 LDK!
2 f 1 8.19 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -1.1 -- B.D. Z/3056/18 2019 4 LDK!
3 f 1 8.20 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 06 U14 PM -1.1 -- KOPEĆ Bernadeta CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 8.36 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 06 U14 ZP -1.1 -- GOŁĘBIOWSKI Michał # Z/0372/19 2019 BEZ LDK!
5 f 1 8.38 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 06 U14 LD -1.1 -- GRABOLUS Marek Z/0413/19 2019
6 f 1 8.39 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U14 DS -1.1 -- POSACKI Ryszard
7 f 1 8.66 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 06 U14 KP -1.1 -- KSOBIECH Bartosz Z/0122/18 2019 BEZ LDK!
100 m K
1 e 1 13.03 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -2.5 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
2 e 1 13.22 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -2.5 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/5095/18 2019 5 LDK!
3 e 1 13.23 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP -2.5 IV DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek B.D. # Z/2304/18 2019 3 LDK! 62 102
4 e 1 13.32 ADAMSKA Marta MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP -2.5 IV MŁYNARCZYK Marta ŚLIWKA Irena B.D. # , Z/2593/18 , 2019 LDK!
5 e 1 13.37 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04 U16 MA -2.5 IV GRECH Halina Z/0227/18 2019 3 LDK!
6 e 1 13.77 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS -2.5 IV PRZEORSKI Marek Z/0722/17 2019 4 LDK!
7 e 1 13.87 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -2.5 V LICZNERSKI Jacek Z/4513/18 2019 5 LDK!
8 e 1 14.18 KLUPŚ Marta PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -2.5 V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2935/18 2019 5
1 e 2 12.92 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -1.7 III DMP U20 KŁOSOWSKA Monika ŁYP Jacek , Z/3649/18 , 2019 2 LDK! 115
2 e 2 13.09 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -1.7 III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK! 108
3 e 2 13.52 ŚLIWIŃSKA Emilia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -1.7 IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/0210/19 2019 4 LDK!
4 e 2 13.56 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB -1.7 IV WALCZAK Piotr Z/4648/18 2019 5
5 e 2 14.07 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU -1.7 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK! 73
6 e 2 14.11 KAPLA Anna LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -1.7 V KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1227/18 2019 4 LDK!
1 f 1 12.64 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -1.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
2 f 1 12.80 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -1.3 III DMP U20 KŁOSOWSKA Monika ŁYP Jacek , Z/3649/18 , 2019 2 LDK! 121
3 f 1 12.88 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -1.3 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/5095/18 2019 5 LDK!
4 f 1 12.92 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -1.3 III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK! 115
5 f 1 13.08 ADAMSKA Marta MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP -1.3 III MŁYNARCZYK Marta ŚLIWKA Irena B.D. # , Z/2593/18 , 2019 LDK!
6 f 1 13.09 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP -1.3 III DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek B.D. # Z/2304/18 2019 3 LDK! 68 108
7 f 1 13.38 ŚLIWIŃSKA Emilia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -1.3 IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/0210/19 2019 4 LDK!
300 m K
1 s 1 41.15 DOROBA Zuzanna PLKS Gwda Piła 06 U14 WP II SOBKOWSKI Przemysław Z/0270/18 2019 2 LDK!
2 s 1 43.30 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA III CZYŻ Paweł SIERKA Ewa B.D. # , Z/4309/17 , 2019 LDK!
3 s 1 43.78 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 06 U14 SL III ROLAK Dorota Z/1946/19 2019 LDK!
4 s 1 44.04 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06 U14 WN III SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2019 4 LDK!
5 s 1 44.23 ZIOMKO Zuzanna MKL Maraton Świnoujście 06 U14 ZP III WALKOWIAK Janusz WALKOWIAK Janusz Z/3450/18 2019 3 LDK!
6 s 1 44.67 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06 U14 MZ III B.D. CHOJECKA-LEANDRO Lidia # , Z/0180/19 , 2019 5 LDK!
7 s 1 44.73 CZEPIEL Milena AML Słupsk 06 U14 PM III CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2019 5 LDK!
8 s 1 44.87 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD III RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3462/19 , 2019 5 LDK!
1 s 2 44.41 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 06 U14 DS III KUBALA Łukasz
2 s 2 45.24 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U14 SK IV JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3386/19 , 2019 BEZ LDK!
3 s 2 46.41 SPYCHALSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP IV STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0864/16 2019 4 LDK!
4 s 2 46.53 KODLEWICZ Wiktoria MUKS Gim 2 Nysa 06 U14 OP V KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek # Z/5604/19 2019 BEZ LDK!
5 s 2 47.15 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4075/19 2019 LDK!
6 s 2 47.66 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 06 U14 PK V SUGIER Krzysztof Z/0325/18 2019 5 LDK!
7 s 2 47.70 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 06 U14 LU V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3188/19 , 2019 LDK!
8 s 2 47.88 ZIEMKIEWICZ Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06 U14 PD V DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław # , Z/1029/19 , 2019 LDK!
1 e 1 41.38 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS II KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
2 e 1 41.79 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2019 4 LDK!
3 e 1 42.39 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2019 3 LDK!
4 e 1 43.11 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM III WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0926/18 , 2019 4 LDK!
5 e 1 43.17 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
6 e 1 44.00 JASZCZAK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP III LACH Magdalena Z/2201/17 2019 3 LDK!
1 e 2 42.81 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 05 U16 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2019 LDK!
2 e 2 43.03 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 05 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2019 4 LDK!
3 e 2 44.17 WIĘCEK Antonina MKS Kusy Szczecin 05 U16 ZP III MŁYNARCZYK Marta ŚLIWKA Irena , Z/1139/19 , 2019 4 LDK!
4 e 2 44.70 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP III WALCZAK Michał Z/0650/19 2019 LDK!
5 e 2 47.14 PUDLIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej Z/0266/19 2019 LDK!
6 e 2 48.65 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK!
1 e 3 45.63 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1332/18 , 2019 BEZ LDK!
2 e 3 47.45 ZIELIŃSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5129/19 2019 LDK!
3 e 3 48.33 PIKSA Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3795/17 2019 4 LDK!
4 e 3 49.75 DZIARMAGA Julia UKS Żaczek Połaniec 05 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir # , Z/2334/18 , 2019 BEZ LDK!
600 m K
1 s 1 1:42.23 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK III KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3654/18 , 2019 3 LDK!
2 s 1 1:46.41 CHMIELEWSKA Kaja KS Zawkrze Mława 06 U14 MZ V KOZIATEK Krzysztof OSTROWSKI Piotr , Z/5244/18 , 2019 5 LDK!
3 s 1 1:46.85 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2019 LDK!
4 s 1 1:46.90 OWCZARUK Hanna MKL Maraton Świnoujście 07 U14 ZP V WALKOWIAK Janusz Z/3447/18 2019 5 LDK!
5 s 1 1:49.10 BĄBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP V ZOK Roman Z/3027/19 2019 5 LDK!
6 s 1 1:49.41 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP V KARNAS Grażyna KARNAS Kinga Z/3131/18 2019 BEZ LDK!
7 s 1 1:50.08 DUDZIEC Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 06 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1127/19 2019 LDK!
8 s 1 1:51.47 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 06 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/3216/19 2019 LDK!
9 s 1 1:57.93 SZOT Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -- B.D. Z/3061/18 2019 BEZ LDK!
1 s 2 1:42.75 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD III B.D. Z/3464/19 2019 5 LDK!
2 s 2 1:43.31 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U14 DS IV POSACKI Ryszard
3 s 2 1:45.70 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 07 U14 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2019 LDK!
4 s 2 1:49.39 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP V RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2019 5 LDK!
5 s 2 1:52.75 KUCHAREK Ewa WLKS Nowe Iganie 06 U14 MZ -- B.D. LDK!
6 s 2 1:53.82 STRZYMIŃSKA Magdalena OLA Podlaskie 06 U14 PD -- BAJKO Andrzej LDK!
7 s 2 1:53.83 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 07 U14 LB -- B.D. Z/1684/18 2019 5 LDK!
8 s 2 2:02.56 WITKOWSKA Paula OLA Lubelskie 07 U14 LU -- WOLANIN - BUKAŁA Ewa LDK!
1 s 3 1:38.26 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2019 3 LDK!
2 s 3 1:39.07 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1057/18 2019 4 LDK!
3 s 3 1:39.32 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2580/17 , 2019 3 LDK!
4 s 3 1:42.28 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 05 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech TARGAŃSKI Marcin # Z/0017/18 2019 4 LDK!
5 s 3 1:42.73 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2019 4 LDK!
6 s 3 1:45.10 LUBIŃSKA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL IV KOS Kamil Z/1981/18 2019 4 LDK!
7 s 3 1:52.69 SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5014/18 , 2019 4 LDK!
1 s 4 1:43.73 RZYMCZYK Natalia UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1566/18 2019 4 LDK!
2 s 4 1:43.73 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2019 4 LDK!
3 s 4 1:45.19 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0277/18 2019 4 LDK!
4 s 4 1:45.55 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1853/18 , 2019 4 LDK!
5 s 4 1:47.88 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Maria Z/0316/18 2019 3 LDK!
6 s 4 1:48.17 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU V GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
7 s 4 1:54.13 SMOLARCZYK Maja LKS Lubusz Słubice 05 U16 LB -- B.D. Z/1685/18 2019 4 LDK!
1000 m K
1 f 1 3:05.09 SEREK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej Z/5229/18 2019 5 LDK!
2 f 1 3:05.46 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM III RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0040/18 , 2019 4 LDK!
3 f 1 3:08.22 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0894/19 , 2019 4 LDK!
4 f 1 3:10.18 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM III B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2019 3 LDK!
80 pł K
1 e 1 12.42 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05 U16 DS -1.1 III B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2019 4 LDK!
2 e 1 12.99 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -1.1 III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2019 5 LDK!
3 e 1 13.06 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB -1.1 IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2019 BEZ LDK!
4 e 1 13.36 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -1.1 IV KECLER Szymon KECLER Dorota WALCZAK Jerzy Z/1122/18, Z/5755/19 2019, 2019 LDK!
5 e 1 13.50 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 04 U16 WN -1.1 IV B.D. Z/0340/19 2019 5 LDK!
6 e 1 13.50 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.1 IV MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2019 5 LDK!
7 e 1 14.98 ANTONIUK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -1.1 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/5721/18 2019 LDK!
1 e 2 12.41 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -0.3 III SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2019 2 LDK!
2 e 2 12.86 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -0.3 III KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2019 4 LDK!
3 e 2 13.00 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -0.3 III MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
4 e 2 13.31 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -0.3 IV ANESZKO Marta JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/1230/18 , 2019 4 LDK!
5 e 2 13.32 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -0.3 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
6 e 2 14.86 TRZEBNA Wiktoria PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -0.3 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5180/18 2019 BEZ
7 e 2 15.00 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 05 U16 SK -0.3 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2019 5 LDK!
8 e 2 15.03 LENCZAK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -0.3 -- MAZUR Janusz Z/4458/17 2019 5 LDK!
1 f 1 12.26 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -1.8 II SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2019 2 LDK!
2 f 1 12.58 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05 U16 DS -1.8 III B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2019 4 LDK!
3 f 1 12.85 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -1.8 III MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
4 f 1 12.94 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -1.8 III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2019 5 LDK!
5 f 1 13.09 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB -1.8 IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2019 BEZ LDK!
6 f 1 13.25 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -1.8 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
7 f 1 13.29 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -1.8 IV ANESZKO Marta JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/1230/18 , 2019 4 LDK!
200 m pł K
1 f 1 30.06 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP +1.1 II DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK!
2 f 1 30.10 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.1 II GAWENDA Andrzej # Z/3467/18 2019 3 LDK!
3 f 1 30.85 STEMPKOWSKA Kamila GSLA Gierzwałd # 04 U16 WN +1.1 II PRUSAKOWSKI Leon B.D. , Z/5432/19 , 2019 LDK!
4 f 1 31.16 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK +1.1 II SUGIER Maria Z/0324/18 2019 3 LDK!
5 f 1 31.51 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.1 III WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK!
6 f 1 31.74 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD +1.1 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
7 f 1 32.13 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ +1.1 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2019 4 LDK!
8 f 1 33.78 WOJTAS Marta UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.1 IV LACH Magdalena Z/2803/18 2019 5 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.62 PATEJUK Milena AML Słupsk 06 U14 PM II KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2019 3 LDK!
2 f 1 1.59 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U14 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/3457/19 , 2019 LDK!
3 f 1 1.53 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 06 U14 WN IV B.D. Z/0834/19 2019 LDK!
4 f 1 1.50 PASIEKA Julia MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/2661/19 2019 LDK!
5 f 1 1.45 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 06 U14 LD IV SZYMAJDA Mieczysław ROJEK Julita Z/0310/18 2019 4 LDK!
5 f 1 1.45 KACHNOWSKA Natalia LUKS Hańcza Suwałki 06 U14 PD IV ROGUCKA Magdalena KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1692/19 , 2019 LDK!
7 f 1 1.45 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 06 U14 KP IV KSOBIECH Bartosz JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 1.45 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA IV SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2019 5 LDK!
9 f 1 1.40 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 06 U14 LU V CZERNIAKIEWICZ Dorota MAZUREK Marek # , Z/3324/19 , 2019 LDK!
10 f 1 1.35 PIOTROWSKA Aleksandra UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1456/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 1.35 JASKOWIAK Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -- B.D.
12 f 1 1.30 OSTROWSKA Anastazja UKS-MOS Opole 06 U14 OP -- MUSIAŁ Mirosław
12 f 1 1.30 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4602/19 2019 LDK!
14 f 1 1.30 TOMCZYK Anna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 07 U14 SK -- B.D. B.D. LDK!
15 f 1 1.20 KROPIDŁOWSKA Maja MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 06 U14 LB -- KACZMAREK Adam BRZEZIŃSKA Małgorzata # , Z/5663/19 , 2019 LDK!
1 f 2 1.68 TWARDOWSKA Emilia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP II WALCZAK Michał Z/1059/18 2019 3 LDK!
2 f 2 1.65 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP II DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK!
3 f 2 1.55 PONIATOWSKA Anna WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/5353/18 2019 4 LDK!
4 f 2 1.55 ŚLUSARCZYK Paulina UKS-MOS Opole 05 U16 OP III LACH Magdalena Z/2840/18 2019 4 LDK!
4 f 2 1.55 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2019 4 LDK!
6 f 2 1.50 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 04 U16 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2019 5 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.31 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2019 2 LDK! 145
2 f 1 2.90 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM III SZYMCZAK Edward Z/1343/19 2019 5 LDK!
2 f 1 2.90 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 05 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł # Z/0374/18 2019 4 LDK!
4 f 1 2.80 KALINICZENKO Liza MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP III FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/3289/19 , 2019 LDK!
5 f 1 2.40 GABORSKA Zofia MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP IV MŁYNARCZYK Marta ŚLIWKA Irena B.D. , Z/2600/18 , 2019 LDK!
6 f 1 2.20 ANYSZCZY Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0535/19 2019 LDK!
7 f 1 2.10 FRANCZAK Natalia MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP V MILEWICZ Renata ŚLIWKA Irena B.D. , Z/2598/18 , 2019 LDK!
W dal K
1 f 1 5.44 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ 0.0 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK!
2 f 1 5.23 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS 0.0 III DMP U20 BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2019 LDK! 99
3 f 1 5.21 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP 0.0 III WALCZAK Michał Z/4988/18 2019 5 LDK!
4 f 1 5.02 JACAK Julia RKS Łódź 04 U16 LD 0.0 IV KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2019 4 LDK!
5 f 1 4.94 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD 0.0 IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2019 3 LDK!
6 f 1 4.85 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK 0.0 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2019 5 LDK!
7 f 1 4.67 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN 0.0 V BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz Z/0067/18 2019 3 LDK!
8 f 1 4.65 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL 0.0 V CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2019 3 LDK!
9 f 1 4.60 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP 0.0 V MARCINÓW Jakub LACH Magdalena , Z/1270/16 , 2019 4 LDK!
10 f 1 4.59 KOZINA Patrycja LKS Jantar Ustka 05 U16 PM 0.0 V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0471/19 2019 LDK!
11 f 1 4.56 BIHUN Paulina STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP 0.0 V JUNIEWICZ Jakub Z/4790/18 2019 5 LDK!
12 f 1 4.54 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 05 U16 KP 0.0 V JETTER Piotr JETTER Piotr Z/4890/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 4.52 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA 0.0 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2019 5 LDK!
14 f 1 4.21 GRABOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB 0.0 -- SASKA Tomasz Z/5301/18 2019 BEZ LDK!
W dal strefa K
1 f 1 5.48 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U14 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 5.34 KLESZNO Maja UKS-MOS Opole 06 U14 OP 0.0 -- LACH Magdalena # Z/4183/19 2019 LDK!
3 f 1 5.34 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Michał Z/1061/18 2019 5 LDK!
4 f 1 5.02 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 06 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2019 4 LDK!
5 f 1 4.97 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 06 U14 KP 0.0 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2018 5 LDK!
6 f 1 4.82 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU 0.0 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2019 LDK!
7 f 1 4.79 SALOMOŃSKA Hanna OLA Dolnośląskie 06 U14 DS 0.0 -- B.D.
8 f 1 4.76 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2019 5 LDK!
9 f 1 4.75 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 06 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/3371/19 2019 LDK!
10 f 1 4.75 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 06 U14 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta DIAK Mateusz # , Z/3795/18 , 2019 BEZ LDK!
11 f 1 4.64 MARCINKIEWICZ Julia LUKS Hańcza Suwałki 06 U14 PD 0.0 -- ROGUCKA Magdalena KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1693/19 , 2019 LDK!
12 f 1 4.63 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 07 U14 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2019 BEZ
13 f 1 4.60 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta LDK!
14 f 1 4.55 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 06 U14 WN 0.0 -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2019 BEZ LDK!
15 f 1 4.20 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD 0.0 -- B.D. Z/3465/19 2019 BEZ LDK!
16 f 1 4.12 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 07 U14 MA 0.0 -- GRECH Halina # Z/4445/18 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.02 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława STANKIEWICZ Zbigniew , Z/0384/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 10.62 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/5738/18 2019 LDK!
3 f 1 10.45 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1859/18 , 2019 5 LDK!
4 f 1 10.44 ANTOSZEWSKA Maja KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0705/19 , 2019 3 LDK!
5 f 1 10.15 CZUBIK Bogumiła UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD IV KRET Waldemar KRET Waldemar Z/3344/18 2019 LDK!
6 f 1 9.97 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2019 5
7 f 1 9.95 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2019 4 LDK!
8 f 1 9.55 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD V POŚPIECH Anna # Z/1493/18 2019 4 LDK!
9 f 1 9.25 WEBER Ewelina MUKS Płock 04 U16 MZ V MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/3457/18 , 2019 4 LDK!
10 f 1 8.97 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 8.66 TWARDOWSKA Aleksandra UKS Wyspiański Szubin 04 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3877/18 2019 5 LDK!
12 f 1 7.14 WÓJTOWICZ Barbara MKL Szczecin 04 U16 ZP -- # LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 52.50 DZIURLA Kornelia LKS Jantar Ustka 06 U14 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0470/19 , 2019 BEZ LDK!
2 f 1 47.00 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz LDK!
3 f 1 46.00 WOLANIN Oliwia OSiR Wyspiarz Świnoujście 06 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/4774/19 2019 LDK!
4 f 1 42.50 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 06 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 40.50 SOBALAK Liwia LUKS Namysłów 06 U14 OP -- MIKUŚKIEWICZ Zygmunt Z/2697/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 40.50 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 07 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
7 f 1 40.00 SZUL Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 06 U14 LB -- KACZMAREK Adam BRZEZIŃSKA Małgorzata # , Z/5660/19 , 2019 LDK!
8 f 1 40.00 SEPKO Wieronika OLA Podlaskie 06 U14 PD -- B.D. LDK!
9 f 1 40.00 FAREJ Magdalena UKS Vis Skierniewice 06 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/0407/19 2019 LDK!
10 f 1 39.00 BESZCZYŃSKA Jagoda MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz BEZ LDK!
11 f 1 35.00 HAMULECKA Karolina OLA Warmińsko-mazurskie 06 U14 WN -- B.D. LDK!
12 f 1 34.50 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 06 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2019 5 LDK!
13 f 1 32.00 DUDEK Malwina OLA Mazowieckie 07 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella LDK!
14 f 1 30.00 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 06 U14 MA -- JASICZ Ryszard GRECH Halina B.D. , Z/3427/18 , 2019 BEZ LDK!
15 f 1 27.00 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 06 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/3532/19 2019 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 32.95 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/0533/19 2019 LDK!
2 f 1 32.72 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
3 f 1 29.16 DŹWILEWSKA Daria LKS Korab Olecko 05 U16 WN V BRYNDA Marcin Z/1128/19 2019 LDK!
4 f 1 26.78 BANAŚ Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/2545/19 2019 LDK!
5 f 1 24.85 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 24.31 MIESIKOWSKA Marta LKS Lubawa 05 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/5706/18 , 2019 BEZ LDK!
60 m M
1 e 1 7.73 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -2.0 -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2019 BEZ LDK!
2 e 1 7.74 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 07 U14 MZ -2.0 -- PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2019 LDK!
3 e 1 7.74 MILCZAREK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 06 U14 LD -2.0 -- B.D. Z/3828/19 2019
4 e 1 7.94 ZIOBRO Mateusz LKS Stal Mielec 06 U14 PK -2.0 -- TORBA Tomasz # Z/4435/18 2019 BEZ LDK!
5 e 1 7.97 BEDNARCZYK Dawid MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP -2.0 -- MILEWICZ Renata # Z/5010/19 2019 LDK!
6 e 1 8.68 GRUSZKA Dawid MKS Agros Chełm 06 U14 LU -2.0 -- CZERNIAKIEWICZ Dorota BEZ LDK!
7 e 1 9.60 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06 U14 MA -2.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/3870/19 2019 BEZ LDK!
1 e 2 7.51 LIBURA Jakub LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -0.7 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0978/18 2019 BEZ LDK!
2 e 2 7.75 ISZTWAN Przemysław OLA Dolnośląskie 06 U14 DS -0.7 -- B.D.
3 e 2 7.79 BRYL Fabian AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB -0.7 -- PAPUGA Sebastian Z/5418/19 2019 LDK!
4 e 2 7.95 DYTKOWSKI Bartosz KKL Kielce 06 U14 SK -0.7 -- B.D. Z/4687/19 2019 LDK!
5 e 2 8.17 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 06 U14 OP -0.7 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2853/18 2019 BEZ LDK!
6 e 2 8.46 BARTYCHA Konrad OLA Warmińsko-mazurskie 06 U14 WN -0.7 -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
7 e 2 8.54 ŁAPIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok # 06 U14 PD -0.7 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol # , Z/4929/19 , 2019 LDK!
8 e 2 8.70 ILSKI Karol OLA Pomorskie 07 U14 PM -0.7 -- KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin # LDK!
1 f 1 7.41 LIBURA Jakub LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL +0.2 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0978/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 7.61 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP +0.2 -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 7.69 MILCZAREK Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 06 U14 LD +0.2 -- B.D. Z/3828/19 2019
4 f 1 7.80 BRYL Fabian AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB +0.2 -- PAPUGA Sebastian Z/5418/19 2019 LDK!
5 f 1 7.82 ISZTWAN Przemysław OLA Dolnośląskie 06 U14 DS +0.2 -- B.D.
6 f 1 7.82 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 07 U14 MZ +0.2 -- PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2019 LDK!
7 f 1 7.91 ZIOBRO Mateusz LKS Stal Mielec 06 U14 PK +0.2 -- TORBA Tomasz # Z/4435/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 7.98 DYTKOWSKI Bartosz KKL Kielce 06 U14 SK +0.2 -- B.D. Z/4687/19 2019 LDK!
100 m M
1 e 1 11.90 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 05 U16 ZP -0.4 IV GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2019 4 LDK!
2 e 1 11.96 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 04 U16 LD -0.4 IV KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2019 LDK!
3 e 1 12.06 TABAKA Wojciech PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN -0.4 IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3367/18 2019 LDK!
4 e 1 12.06 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.4 IV BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2019 4 LDK!
5 e 1 12.22 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -0.4 V GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2019 4
6 e 1 12.34 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -0.4 V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2019 5 LDK!
7 e 1 12.79 BIELSKI Mateusz OLA Podlaskie 05 U16 PD -0.4 -- ANESZKO Marta BEZ LDK!
1 e 2 11.62 KISIL Kamil SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -1.3 III GOLEC Dominik KOBIAŁKA Kamil Z/0461/18 2019 LDK!
2 e 2 11.76 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -1.3 IV WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2019 2 LDK!
3 e 2 12.22 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -1.3 V CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
4 e 2 12.35 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05 U16 MA -1.3 V GRECH Halina Z/3424/18 2019 4 LDK!
5 e 2 12.69 ZAWADKA Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -1.3 V SACZKO Andrzej # Z/2734/18 2019 5 LDK!
6 e 2 13.00 MISZCZUK Mateusz MUKS Płock 05 U16 MZ -1.3 -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0188/19 , 2019 LDK!
1 f 1 11.51 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -0.1 III WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2019 2 LDK!
2 f 1 11.54 KISIL Kamil SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -0.1 III GOLEC Dominik KOBIAŁKA Kamil Z/0461/18 2019 LDK!
3 f 1 11.85 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 05 U16 ZP -0.1 IV GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2019 4 LDK!
4 f 1 11.93 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 04 U16 LD -0.1 IV KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2019 LDK!
5 f 1 12.02 TABAKA Wojciech PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN -0.1 IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3367/18 2019 LDK!
6 f 1 12.14 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.1 IV BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2019 4 LDK!
7 f 1 12.19 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -0.1 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2019 4
8 f 1 12.20 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -0.1 IV CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
300 m M
1 s 1 39.65 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 06 U14 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2019 5
2 s 1 40.30 GRYKAŁOWSKI Marek KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK IV ANIOŁ Stanisław
3 s 1 40.58 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin # 06 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/5683/19 , 2019 LDK!
4 s 1 40.79 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU V BIELECKA Marzanna B.D. , Z/3491/19 , 2019 LDK!
5 s 1 42.73 KLISZ Karol UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/2884/19 2019 LDK!
6 s 1 43.23 ALBINOWSKI Aleksander MLKS Agros Żary 06 U14 LB -- WISZ Dariusz # Z/1916/19 2019 LDK!
7 s 1 45.00 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/4231/18 , 2019 BEZ LDK!
8 s 1 45.96 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07 U14 MA -- B.D. Z/3053/18 2019 BEZ LDK!
1 s 2 42.99 DUSZA Jakub AML Słupsk 06 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/2248/19 2019 LDK!
2 s 2 43.67 KOZIBSKI Tomasz Orka Iława Athletics 06 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/4260/19 , 2019 LDK!
3 s 2 43.72 ŚWIDER Kacper OLA Dolnośląskie 06 U14 DS -- B.D.
4 s 2 45.14 RAKUS Konrad LUKS Eurocentr Suchowola # 06 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta POŚPIECH Anna , Z/5511/19 , 2019 LDK!
5 s 2 45.48 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/1374/19 2019 BEZ LDK!
6 s 2 45.73 ŁYSIAK Szymon UKS-MOS Opole 06 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LDK!
7 s 2 46.14 SITKIEWICZ Kamil AZS Łódź 06 U14 LD -- BRÓDKA Daniel SYGDZIAK Zofia LDK!
8 s 2 48.31 JESIONEK Mateusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 07 U14 SK -- B.D.
1 e 1 36.99 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2019 4 LDK!
2 e 1 37.11 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2019 3 LDK!
3 e 1 37.42 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 04 U16 LD II KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2019 LDK!
4 e 1 37.73 MLECZEK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL III PILAREK Sławomir Z/5124/18 2019 4 LDK!
5 e 1 38.41 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/3116/18 2019 3 LDK!
6 e 1 39.36 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2019 3 LDK!
1 e 2 38.53 GODZWON-SKOTNICKI Kacper UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3617/17 2019 4 LDK!
2 e 2 38.72 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS III PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2019 5 LDK!
3 e 2 39.01 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
4 e 2 39.96 ZAWLIK Jakub MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena B.D. # Z/4147/18 2019 LDK!
5 e 2 40.64 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2019 LDK!
1 e 3 37.45 WITKOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB II AUGUSTYNIAK Monika LDK!
2 e 3 41.00 GRUBIAK Karol MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1854/18 , 2019 5 LDK!
3 e 3 41.44 MACKIEWICZ Maciej PLKS Gwda Piła 04 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej Z/1641/19 2019
4 e 3 41.84 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05 U16 PD V ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2019 LDK!
600 m M
1 s 1 1:35.85 GIEDŹ Michał TL Pogoń Ruda Śląska 06 U14 SL V SITARSKI Michał # Z/0006/19 2019 BEZ LDK!
2 s 1 1:37.53 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 06 U14 PM V B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2019 BEZ LDK!
3 s 1 1:38.04 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 06 U14 PK V SUGIER Maria # Z/0321/18 2019 BEZ LDK!
4 s 1 1:40.63 MIŁOSZ Adam LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -- MARKOWSKI Mateusz B.D. ZOK Roman , Z/3031/19 , 2019 LDK!
5 s 1 1:43.73 KOŃCZAL Dawid LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna KSOBIECH Bartosz , Z/0120/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 1 1:46.51 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 06 U14 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2019 LDK!
7 s 1 1:49.95 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 07 U14 MZ -- B.D. ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0393/19 , 2019 BEZ LDK!
8 s 1 1:53.03 HETMAŃCZYK Dorian UKS Maszewiak Maszewo 06 U14 LB -- B.D. Z/4018/18 2019 BEZ LDK!
1 s 2 1:36.40 JAROCH Stanisław PZS Gontyniec Chodzież 06 U14 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/5064/19 2019 LDK!
2 s 2 1:36.81 SZARAPO Jakub OLA Dolnośląskie 06 U14 DS V B.D.
3 s 2 1:41.13 CZARNOCKI Maciej OLA Podlaskie 06 U14 PD -- SIENKIEWICZ Karol # LDK!
4 s 2 1:44.18 ZDRZENICKI Kornel MKP Myślibórz 06 U14 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/1707/18 2019 BEZ LDK!
5 s 2 1:44.28 STOPA Kacper STS Skarżysko-Kamienna 06 U14 SK -- B.D. B.D. CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał , Z/5635/19 , 2019 LDK!
6 s 2 1:45.25 SKOWRONEK Michał KS AZS UWM Olsztyn 06 U14 WN -- PODOLAK Michał # Z/2448/19 2019 BEZ LDK!
7 s 2 2:00.13 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj # 06 U14 LU -- BERNAŚ Dorota
1 s 3 1:25.27 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04 U16 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2019 3 LDK!
2 s 3 1:26.87 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP II B.D. Z/1608/18 2019 3 LDK!
3 s 3 1:26.93 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 04 U16 OP II ZOK Roman PIERÓG Paweł , Z/1264/18 , 2019 3 LDK!
4 s 3 1:28.03 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/2463/17 2019 3
5 s 3 1:28.61 FRANCZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/3923/17 2019 3 LDK!
6 s 3 1:29.24 MARKOWSKI Stefan KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3016/17 2019 4 LDK!
7 s 3 1:32.65 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/4154/18 2019 5 LDK!
1 s 4 1:31.18 ORLIKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0373/17 , 2019 4 LDK!
2 s 4 1:34.16 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2019 BEZ LDK!
3 s 4 1:35.23 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK!
4 s 4 1:37.32 WNĘK Paweł ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4610/19 2019 LDK!
5 s 4 1:39.88 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL V LAMCH Czesław Z/1023/19 2019 BEZ LDK!
6 s 4 1:42.66 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2019 5 LDK!
7 s 4 1:44.24 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej B.D. # Z/3186/18 2019 BEZ LDK!
1000 m M
1 f 1 2:48.45 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0465/18 2019 4 LDK!
2 f 1 2:49.32 MARCISZEWSKI Dawid WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2128/19 2019 LDK!
3 f 1 2:52.96 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP V GRZESIAK Sylwia Z/1716/18 2019 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 e 1 16.12 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -1.5 III JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
2 e 1 16.28 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 05 U16 DS -1.5 III KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2019 BEZ LDK!
3 e 1 18.10 KACZMAREK Wojciech ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB -1.5 V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2019 BEZ LDK!
4 e 1 18.66 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05 U16 LD -1.5 -- PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2019 BEZ LDK!
5 e 1 20.67 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -1.5 -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2019 4 LDK!
1 e 2 17.05 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -1.7 IV SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0936/18 2019 4 LDK!
2 e 2 17.64 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -1.7 IV CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław , Z/4518/17 , 2019 5 LDK!
3 e 2 17.79 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ -1.7 V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2019 BEZ LDK!
4 e 2 18.71 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK!
1 f 1 15.88 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +0.1 III JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
2 f 1 16.26 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 05 U16 DS +0.1 III KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 16.60 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP +0.1 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0936/18 2019 4 LDK!
4 f 1 17.02 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +0.1 IV CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław , Z/4518/17 , 2019 5 LDK!
5 f 1 17.15 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ +0.1 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 18.08 KACZMAREK Wojciech ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB +0.1 V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 18.40 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.1 V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 18.84 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz UKS 55 Łódź 05 U16 LD +0.1 -- PALISZEWSKI Maciej GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0257/18 , 2019 BEZ LDK!
200 m pł M
1 f 1 26.76 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB -1.3 II FILIPOWSKI Krzysztof # Z/3111/18 2019 5 LDK!
2 f 1 27.68 SZPANELEWSKI Dawid GSLA Gierzwałd # 04 U16 WN -1.3 III PRUSAKOWSKI Leon B.D. , Z/5433/19 , 2019 LDK!
3 f 1 28.48 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -1.3 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK!
4 f 1 29.03 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP -1.3 IV PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2477/17 2019 3 LDK!
5 f 1 29.17 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -1.3 IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/4126/17 , 2019 4 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.55 CEGIELSKI Jakub OLA Warmińsko-mazurskie 06 U14 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
2 f 1 1.50 SZPAKOWICZ Franciszek PLKS Gwda Piła 06 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/5102/19 , 2019 LDK!
3 f 1 1.45 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06 U14 LB -- KOZIEŁ Marek B.D. , Z/3809/18 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 1.45 LASKOWSKI Wiktor OLA Mazowieckie 07 U14 MZ -- SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna LDK!
5 f 1 1.40 BARTOSZEWICZ Hubert MKS Kusy Szczecin 07 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/5762/19 2019 LDK!
6 f 1 1.40 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 1.40 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 06 U14 PK -- DŁUGOSZ Ryszard
8 f 1 1.35 KOSZ Szymon MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
9 f 1 1.35 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 06 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2019 BEZ LDK!
9 f 1 1.35 STANISŁAWCZYK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 06 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
11 f 1 1.30 KRZYSIEK Andrzej UKS Czwórka Ostrowiec Św. 06 U14 SK -- B.D. B.D. LDK!
12 f 1 1.30 ZAJĄC Igor TL Pogoń Ruda Śląska 06 U14 SL -- SITARSKI Michał # Z/4211/19 2019 BEZ LDK!
13 f 1 1.30 MIKOŁAJEWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 07 U14 KP -- KENSIK Jan BEZ
14 f 1 1.30 NOWACKI Bartosz ULKS Muflon Bielawa 07 U14 DS -- SZEREMETA Jarosław BEZ LDK!
15 f 1 1.25 DZIEMIAN Jeremi SL Salos Suwałki 06 U14 PD -- ANESZKO Marta
16 f 1 1.20 HABER Emil UKS Otrębusy 06 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2133/18 2019 BEZ LDK!
1 f 2 1.85 ZAKRZEWSKI Damian OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1097/18 , 2019 3 LDK!
2 f 2 1.83 MAŁEK Kewin AML Słupsk 05 U16 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz KOPEĆ Bernadeta , Z/0018/18 , 2019 5 LDK! 104
3 f 2 1.65 ŁUCZAK Bartosz LUKS Orkan Września 04 U16 WP V CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/1163/18 2019 5 LDK!
3 f 2 1.65 ROZMIAREK Piotr PLKS Gwda Piła 05 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/4249/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 2 1.65 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK V SUGIER Maria Z/0323/18 2019 BEZ LDK!
6 f 2 1.65 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP V MAZERSKI Bartosz SKRZYDLEWSKI Marek SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.00 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2019 2 LDK! 122
2 f 1 3.30 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM IV SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/0704/18 2019 4 LDK!
W dal M
1 f 1 6.30 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL 0.0 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK!
2 f 1 6.24 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ 0.0 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK!
3 f 1 5.79 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP 0.0 V SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0937/18 2019 4 LDK!
4 f 1 5.78 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD 0.0 V B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
5 f 1 5.78 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 04 U16 LB 0.0 V WISZ Mateusz Z/0787/19 2019 BEZ LDK!
6 f 1 5.47 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2019 5 LDK!
7 f 1 5.43 JARMUŁ Piotr AML Słupsk 04 U16 PM 0.0 -- DMP U20 CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz # , Z/3793/18 , 2019 BEZ LDK! 64
8 f 1 5.34 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 04 U16 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 5.23 JAROCHA Patryk UKS Wyspiański Szubin 04 U16 KP 0.0 -- B.D. STAROŃ Tomasz , Z/3878/18 , 2019 LDK!
10 f 1 5.16 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 05 U16 WN 0.0 -- LICZNERSKI Jacek Z/5675/18 2019 BEZ
11 f 1 5.03 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK 0.0 -- SUGIER Maria Z/3723/18 2019 BEZ LDK!
12 f 1 4.96 BRONIAREK Krystian MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP 0.0 -- SKRODZKI Dariusz Z/2605/18 2019 LDK!
13 f 1 4.50 PANASIEWICZ Adam MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU 0.0 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/4521/17 2019 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.35 OGIEGŁO Szymon LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5379/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 5.05 WALAS Julian UKS Otrębusy 06 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2130/18 2019 LDK!
3 f 1 5.00 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 06 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Michał Z/3107/19 2019 LDK!
4 f 1 4.99 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06 U14 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta Z/4889/19 2019 BEZ LDK!
5 f 1 4.90 KAWUZA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 06 U14 PK 0.0 -- ŁACHETA Grażyna
6 f 1 4.88 STANISŁAWSKI Jakub OLA Dolnośląskie 06 U14 DS 0.0 -- B.D. LDK!
7 f 1 4.88 KOSMOWSKI Szymon UKS Jedynka Łowicz 06 U14 LD 0.0 -- KWIATKOWSKI Mariusz BEZ LDK!
8 f 1 4.88 NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin 06 U14 KP 0.0 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3923/18 , 2018 BEZ LDK!
9 f 1 4.84 ROZWADOWSKI Miłosz OLA Lubelskie 06 U14 LU 0.0 -- BERNAŚ Dorota JURAŁOWICZ Agnieszka JURAŁOWICZ Agnieszka BEZ LDK!
10 f 1 4.80 WOŹNIAK Marcel MKST Astra Nowa Sól 07 U14 LB 0.0 -- CEGIEŁKA Grzegorz CEGIEŁKA Grzegorz , Z/5564/18 , 2019 BEZ LDK!
11 f 1 4.78 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 07 U14 SK 0.0 -- OZDOBA Janusz BEZ LDK!
12 f 1 4.62 BURZMIŃSKI Szymon OLA Warmińsko-mazurskie 06 U14 WN 0.0 -- B.D. LDK!
13 f 1 4.60 KAMIŃSKI Karol STS Pomerania Szczecin 06 U14 ZP 0.0 -- NADARZYŃSKI Szymon
14 f 1 4.58 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 07 U14 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta LDK!
15 f 1 4.44 WAJSKOPF Mariusz MUKS Gim 2 Nysa 06 U14 OP 0.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz #
16 f 1 4.40 RYBNIK Krzysztof OLA Podlaskie 07 U14 PD 0.0 -- JURKOWICZ Stanisław BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.64 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP III BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2019 2 LDK!
2 f 1 12.11 WIŚNIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 11.55 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 04 U16 LB V SZPIGUN Zenon Z/3713/19 2019 BEZ
4 f 1 11.55 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2019 3 LDK!
5 f 1 10.66 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4497/18 2019 5 LDK! 71
6 f 1 10.39 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2019 5 LDK!
7 f 1 10.22 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2019 BEZ LDK!
8 f 1 10.04 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/1553/19 2019 LDK!
9 f 1 9.58 KOCHANOWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/0432/19 2019 LDK!
10 f 1 9.49 PILCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3286/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 9.18 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
12 f 1 8.69 TOMASZEWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 04 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5332/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 7.82 MANIKOWSKI Remigiusz PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/4694/19 2019
Ppal (150) M
1 f 1 61.00 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP -- B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2019 5 LDK!
2 f 1 60.50 WOCH Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U14 DS -- KWIECIŃSKI Rafał LDK!
3 f 1 58.50 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 06 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 52.00 SILNY Hubert ZLKL Zielona Góra 06 U14 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # LDK!
5 f 1 47.50 NOWEL Bartosz OLA Podlaskie 06 U14 PD -- ANESZKO Marta LDK!
6 f 1 47.50 CHOJNIAK Kacper KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian LDK!
7 f 1 47.50 GRUNTKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD -- BELTER Artur BELTER Artur , Z/1416/18 , 2019 LDK!
8 f 1 45.00 LINDORF Adrian OLA Warmińsko-mazurskie 06 U14 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata BEZ LDK!
9 f 1 45.00 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 06 U14 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 44.50 DROHOMIRECKI Dawid UKS MKL Szczecin 07 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta
11 f 1 44.00 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 06 U14 SL -- B.D. Z/1363/19 2019
12 f 1 38.00 KOWALSKI Mateusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 07 U14 SK -- B.D. LDK!
13 f 1 38.00 POCHOPIEŃ Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 07 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna LDK!
14 f 1 38.00 STEC Jan LKS Znicz Biłgoraj 07 U14 LU --
15 f 1 37.00 BEMBENEK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław
Oszczep (600) M
1 f 1 43.95 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz # , Z/0617/18 , 2019 2 LDK!
2 f 1 43.52 STASIOŁEK Jan AML Słupsk 05 U16 PM IV TARGAŃSKI Marcin WITEK Mirosław , Z/5626/18 , 2019 5 LDK!
3 f 1 38.10 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0369/17 2019 BEZ LDK!
4 f 1 30.96 SZUMIELEWICZ Daniel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- SUGIER Krzysztof WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0327/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 29.76 OSTRZYŻEK Michał UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/5088/18 , 2019 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.254567861557 sekund