Jelenia Góra 01.08.2019
PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski. Finał Ekstraklasy Ligi Lekkoatletycznej 2019
100 m K
1 1 s 1 11.61 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +0.2 M OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
3 3 s 1 11.79 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +0.2 M NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2019
4 4 s 1 11.84 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +0.2 M ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
5 5 s 1 11.88 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.2 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019
6 6 s 1 12.36 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +0.2 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
  s 1 DQ KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU +0.2 -- STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2019 1
400 m K
1 5 s 1 54.75 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP I MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 6 s 1 55.90 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2019 1
3 7 s 1 61.53 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2
1 1 s 2 52.98 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
2 2 s 2 53.29 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
3 3 s 2 54.53 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 Sen LU I DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
4 4 s 2 54.60 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2019 M
800 m K
1 1 s 1 2:04.57 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
2 2 s 1 2:05.50 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA I KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2019 1
3 3 s 1 2:07.31 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2019 1
4 4 s 1 2:10.70 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U23 PD II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. , Z/1051/15 , 2019
5 5 s 1 2:11.55 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
6 6 s 1 2:24.03 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/2650/11 2019 1
7 7 s 1 2:41.14 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/0750/17 2019 4 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:19.76 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 95 Sen WP I OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0939/12 2019 M
2 2 s 1 4:26.19 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
3 3 s 1 4:26.88 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2019 1
4 4 s 1 4:41.05 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/2650/11 2019 1
5 5 s 1 4:47.67 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88 Sen PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0795/11 2019 1
6 6 s 1 4:50.35 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/1293/14 2019
7 7 s 1 5:44.50 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/0750/17 2019 4 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 12.91 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU +0.6 MM MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/4343/11 2019
2 2 s 1 13.10 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +0.6 MM ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
3 3 s 1 13.62 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP +0.6 I HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
4 4 s 1 13.99 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.6 I SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK!
5 5 s 1 14.07 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD +0.6 I SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
  s 1 DQ BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +0.6 -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
  s 1 DQ SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.6 -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
400 m pł K K
1 4 s 1 66.14 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
2 5 s 1 68.77 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2019 2
3 6 s 1 69.59 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
1 1 s 2 56.77 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
2 2 s 2 57.70 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2534/11 2019 M
3 3 s 2 62.35 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
4x400 m K
1 4 m 1 3:29.21 OŚ AZS Poznań


brak daty WLP --
2 6 m 1 3:35.47 KS Podlasie Białystok


brak daty POD --
3 7 m 1 3:53.54 RKS Łódź


brak daty LDZ --
1 1 m 2 3:19.82 KS AZS AWF Wrocław


brak daty DOL --
2 2 m 2 3:20.42 AZS-AWF Warszawa


brak daty MAZ --
3 3 m 2 3:26.66 AZS UMCS Lublin


brak daty LBE --
4 5 m 2 3:33.80 KS AZS AWF Kraków


brak daty MLP --
Wzwyż K
3 f 1 1.70 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD I GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2019 1 LDK!
3 f 1 1.70 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
5 f 1 1.65 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
6 f 1 1.60 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2019 1 LDK!
  f 1 NM SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -- PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019
W dal K
  f 1 6.10 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +1.7 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
1 f 1 6.32 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +2.7 M KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
2 f 1 6.16 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 Sen PD +0.8 I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
3 f 1 6.15 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.8 I STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/3313/11 2019
4 f 1 6.10 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 Sen WP +1.3 I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M
6 f 1 5.75 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD +2.0 II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
7 f 1 5.66 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM +2.5 II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
Kula (4) K
1 f 1 17.86 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91 Sen LU MM ANTCZAK Edmund B.D. Z/4665/11 2019 MM
2 f 1 17.14 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 Sen PD M ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
3 f 1 15.94 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2019
4 f 1 15.30 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP I NOWAK Grzegorz Z/2107/11 2019 M
5 f 1 14.37 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
6 f 1 14.14 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS I PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019
7 f 1 12.55 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
Dysk (1) K
1 f 1 58.03 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 95 Sen LU M B.D. SUSKI Witold B.D. , Z/4129/11 , 2019
2 f 1 54.97 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
3 f 1 53.62 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2019 M
4 f 1 52.31 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP I GLANC Żaneta B.D. Z/4809/11 2019
5 f 1 47.83 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
6 f 1 47.43 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice 72 Masters DS I B.D. Z/4389/11 2019 M
7 f 1 43.31 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2019
100 m M
1 1 s 1 10.53 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS +0.8 M SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3817/11 2019 M
2 2 s 1 10.55 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.8 M GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2
3 3 s 1 10.56 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +0.8 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
4 4 s 1 10.70 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +0.8 I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2019 M
5 5 s 1 10.81 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +0.8 I SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
6 6 s 1 11.17 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +0.8 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
7 7 s 1 12.05 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD +0.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
1 1 s 2 10.43 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 Sen SL +0.4 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2019 M
2 2 s 2 10.46 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU +0.4 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
  s 2 DQ ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.4 -- GIZA Andrzej B.D. Z/1304/13 2019 2
  s 2 DQ SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL +0.4 -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
400 m M
1 5 s 1 48.73 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II OSIK Tadeusz Z/2380/16 2019 1
2 6 s 1 49.04 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2019 1
3 7 s 1 50.85 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2856/17 2019 3
1 1 s 2 46.64 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2019 M
2 2 s 2 47.31 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS I ADAMEK Marek Z/1948/11 2019 M
3 3 s 2 47.60 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I JAROS Marek B.D. Z/4557/15 2019
4 4 s 2 47.86 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD I KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
800 m M
1 1 s 1 1:54.39 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2
2 2 s 1 1:54.45 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
3 3 s 1 1:54.67 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U20 WP II GRENDA Jan Z/0711/15 2019 2
4 4 s 1 1:55.28 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2019 2
5 5 s 1 1:57.48 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS III ADAMEK Marek Z/1124/15 2019 2
6 6 s 1 1:58.11 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III B.D. B.D. Z/1069/15 2019
7 7 s 1 2:04.14 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD IV ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2019 3
1500 m M
1 1 s 1 3:59.58 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2019
2 2 s 1 4:01.53 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2019
3 3 s 1 4:02.16 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2
4 4 s 1 4:04.78 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0699/16 2019
5 5 s 1 4:07.41 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD III JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2019 2
6 6 s 1 4:10.45 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ III B.D. B.D. Z/0177/14 2019 2
7 7 s 1 4:12.36 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD IV ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2019 3
110 m pł M
1 1 s 1 13.50 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD +0.8 MM MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM
2 2 s 1 13.88 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +0.8 M KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
3 3 s 1 14.21 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.8 I RĄCZKA Paweł Z/4587/11 2019 1
5 5 s 1 14.75 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław 92 Sen DS +0.8 I KOKOT Zdzisław Z/1708/11 2019 1
6 6 s 1 15.06 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +0.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/1519/14 2019
7 7 s 1 15.32 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +0.8 II REJEWSKI Robert B.D. Z/0593/14 2019
400 m pł M
1 5 s 1 53.48 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ I B.D. B.D. Z/3078/15 2019
2 6 s 1 54.94 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2019
3 7 s 1 59.88 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK!
1 1 s 2 50.63 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91 Sen WP M MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2019 M
2 2 s 2 52.43 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 3 s 2 52.81 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 Sen PD I B.D. Z/3483/11 2019
4 4 s 2 53.40 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU I WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2019 1
Wzwyż M
1 f 1 2.18 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2019 M
2 f 1 2.05 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 Sen LD II B.D. Z/2877/11 2019 MM
4 f 1 2.00 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2019 2 LDK!
5 f 1 1.95 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/0593/14 2019
5 f 1 1.95 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/1008/14 2019
7 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2019
W dal M
1 f 1 7.68 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +1.9 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2019
2 f 1 7.58 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.7 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2019 M
3 f 1 7.36 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD +0.6 I B.D. Z/4261/11 2019 1
5 f 1 6.97 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +2.1 II ŁUKASIAK Michał Z/0628/15 2019 1
6 f 1 6.69 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.8 III SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2019 2
7 f 1 6.32 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.0 III NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 21.26 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2019 MM
2 f 1 18.87 KARPUK Dzmitry AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ M B.D. Z/0398/18 2019 1
3 f 1 17.90 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M
4 f 1 16.48 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 Sen WP I BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2019 1
5 f 1 16.39 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I B.D. Z/3386/11 2019 1
6 f 1 13.89 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOKOT Zdzisław Z/3676/19 2019 2
7 f 1 11.85 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U20 PD IV KRYSTOŃ Wojciech Z/2724/15 2019 2
Oszczep (800) M
1 f 1 82.28 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM MM WALCZAK Leszek Z/2665/11 2019 M
2 f 1 79.76 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 Sen LB MM SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
3 f 1 78.52 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM MM PIĄTEK Mirosław Z/1328/14 2019 MM
4 f 1 75.32 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ M B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. , Z/0444/12 , 2019 M
5 f 1 69.38 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP I ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2019 1 LDK!
6 f 1 64.73 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I WOJNA Cezary Z/2049/16 2019 1
7 f 1 61.91 KOLIGOT Kamil LKS Maraton Turek 96 Sen WP II RYCZYŃSKI Zbigniew REJEWSKI Robert Z/5053/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.4222121238708 sekund