Warszawa 10.08.2019
Zawody lekkoatletyczne klasy MM
100 m K
1 1 e 1 11.84 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP -0.1 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
3 3 e 1 11.90 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.1 I SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0778/12 2019
4 5 e 1 12.12 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -0.1 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
5 9 e 1 12.25 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.1 II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019
6 12 e 1 12.29 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -0.1 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2
3 6 e 2 12.17 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU -1.3 II STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2019 1
4 10 e 2 12.25 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM -1.3 II HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
5 11 e 2 12.26 WINKOWSKA Marcelina O¦ AZS Poznań 98 U23 WP -1.3 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019
6 13 e 2 12.30 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -1.3 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
7 16 e 2 12.41 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -1.3 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
1 8 e 3 12.24 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK -0.7 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2019 1
2 14 e 3 12.41 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM -0.7 II SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
3 15 e 3 12.41 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 96 Sen SL -0.7 II MATUSIŃSKI Aleksander Z/1786/12 2019
4 17 e 3 12.46 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -0.7 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
5 18 e 3 13.16 ANDRYCHOWICZ Marta AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -0.7 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0183/16 2019
2 f 1 11.82 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP -0.1 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
3 f 1 11.82 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.1 M SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0778/12 2019
5 f 1 12.03 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU -0.1 I STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2019 1
6 f 1 12.11 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK -0.1 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2019 1
1 f 2 12.07 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.8 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019
2 f 2 12.19 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM -0.8 II HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
3 f 2 12.21 WINKOWSKA Marcelina O¦ AZS Poznań 98 U23 WP -0.8 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019
4 f 2 12.30 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM -0.8 II SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
5 f 2 12.45 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -0.8 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
200 m K
1 2 s 1 24.50 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 96 Sen SL +0.1 I MATUSIŃSKI Aleksander Z/1786/12 2019
2 3 s 1 24.54 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.1 I SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
1 1 s 2 24.33 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.3 I SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0778/12 2019
2 4 s 2 24.57 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -0.3 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
3 5 s 2 24.69 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM -0.3 I SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
5 9 s 2 25.45 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -0.3 II WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2
6 8 s 2 25.45 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -0.3 II BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
400 m K
1 1 s 1 53.47 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
2 2 s 1 53.79 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL M MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2019 1
3 3 s 1 54.66 SAGANIAK Justyna AZS ŁódĽ 95 Sen LD I B.D. BLAUSZ Henryka , Z/0108/11 , 2019
4 4 s 1 54.79 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
5 5 s 1 55.26 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 Sen LU I DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
600 m K
1 s 1 1:27.43 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
2 s 1 1:29.63 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1
3 s 1 1:33.40 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
4 s 1 1:37.94 GAJDA Sylwana AZS-AWF Warszawa # 99 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/4775/19 , 2019
800 m K
1 1 s 1 2:06.31 GALANT Martyna O¦ AZS Poznań 95 Sen WP I OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0939/12 2019 M
2 2 s 1 2:12.82 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U23 LD II WO¬NIAK Jerzy B.D. Z/0966/15 2019
3 3 s 1 2:18.05 HOFMAN Maria O¦ AZS Poznań 99 U23 WP III MOTYL Edward Z/0859/15 2019
100 m pł K
1 1 e 1 13.89 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -1.0 I BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
2 2 e 1 13.93 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -1.0 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
3 3 e 1 14.37 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -1.0 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
4 4 e 1 14.96 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -1.0 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
  e 1 DQ KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -1.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
1 f 1 13.83 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -2.1 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 f 1 13.94 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -2.1 I BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2019 1
3 f 1 14.10 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -2.1 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
4 f 1 15.34 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -2.1 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
5 f 1 16.60 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -2.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
400 m pł K K
1 1 s 1 56.94 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2534/11 2019 M
2 2 s 1 59.74 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2019 2
3 3 s 1 61.73 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
4 4 s 1 64.18 ŁˇCZNA Urszula O¦ AZS Poznań 98 U23 WP II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2019
3000 m prz K
1 1 s 1 10:09.74 ¦LUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90 Sen ZP M KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2019 M
2 2 s 1 10:45.90 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok # 99 U23 PD I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. , Z/1051/15 , 2019
Tyczka K
1 f 1 4.20 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01 U20 PM M KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/5427/15 2019 1
  f 1 NM SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1
Trójskok K
2 f 1 11.50 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +1.6 II KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. Z/0725/15 2019
100 m M
1 3 e 1 10.73 ZACZEK Artur O¦ AZS Poznań 89 Sen WP -0.7 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 6 e 1 10.77 GAŁANDZIEJ Jakub O¦ AZS Poznań 97 U23 WP -0.7 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
4 9 e 1 10.79 GRZE¦KOWIAK Krzysztof O¦ AZS Poznań 93 Sen WP -0.7 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
5 11 e 1 10.84 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -0.7 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
7 16 e 1 11.02 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -0.7 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
8 18 e 1 11.28 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -0.7 II STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
3 4 e 2 10.77 WESELA Adrian O¦ AZS Poznań 98 U23 WP -2.1 I OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M
4 7 e 2 10.78 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP -2.1 I GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
5 17 e 2 11.17 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -2.1 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
6 19 e 2 11.35 GˇBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -2.1 III ŁUKASIAK Michał Z/0628/15 2019 1
2 20 e 3 11.36 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.8 III CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
3 21 e 3 11.39 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.8 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
4 22 e 3 11.41 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.8 III OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2019 3
5 23 e 3 11.42 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.8 III WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1
1 8 e 4 10.78 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL -0.1 I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
5 24 e 4 12.05 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Masters MZ -0.1 -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/4514/18 , 2019 3
6 25 e 4 12.45 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.1 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4852/18 2019 BEZ
4 f 1 10.67 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP 0.0 I GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
5 f 1 10.68 GAŁANDZIEJ Jakub O¦ AZS Poznań 97 U23 WP 0.0 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
6 f 1 10.70 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL 0.0 I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
7 f 1 10.73 ZACZEK Artur O¦ AZS Poznań 89 Sen WP 0.0 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
8 f 1 10.77 GRZE¦KOWIAK Krzysztof O¦ AZS Poznań 93 Sen WP 0.0 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
2 f 2 10.88 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -0.2 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
3 f 2 10.97 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -0.2 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
4 f 2 11.15 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -0.2 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
5 f 2 11.15 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -0.2 II STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
6 f 2 11.40 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.2 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
200 m M
1 1 s 1 20.99 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +0.9 M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2019 M
2 2 s 1 21.14 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL +0.9 M PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
5 6 s 1 21.67 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +0.9 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
6 8 s 1 21.91 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ +0.9 II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
3 10 s 2 22.00 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU +0.6 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
4 9 s 2 22.00 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ +0.6 II KĘDZIORA Robert B.D. B.D. Z/3683/11 2019
5 11 s 2 22.25 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +0.6 II B.D. B.D. Z/3078/15 2019
6 12 s 2 22.48 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.6 II CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
7 13 s 2 22.92 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.6 III OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2019 3
8 14 s 2 23.29 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ +0.6 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2019 3
300 m M
1 1 s 1 32.90 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2019 M
2 2 s 1 33.76 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2019 M
3 3 s 1 34.13 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
4 4 s 1 34.26 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. B.D. Z/3683/11 2019
5 5 s 1 34.84 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- B.D. B.D. Z/3078/15 2019
6 6 s 1 35.66 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0272/14 2019 1
400 m M
1 1 s 1 46.24 KRAWCZUK Łukasz WKS ¦l±sk Wrocław 89 Sen DS M WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
2 2 s 1 46.93 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ 95 Sen LD M WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
3 3 s 1 47.07 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 90 Sen LU M B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2019 1
4 4 s 1 49.26 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
600 m M
1 1 s 1 1:16.13 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
2 2 s 1 1:19.31 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0705/16 2019
3 3 s 1 1:19.35 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2019
4 4 s 1 1:22.53 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD -- KU¦ Tomasz Z/3276/15 2019 2
  s 1 DNF BUZAŁA Mikołaj O¦ AZS Poznań 98 U23 WP -- MOTYL Edward Z/3182/17 2019
800 m M
  s 1 DNF JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Masters MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2019 3
1000 m M
2 2 s 1 2:24.46 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP -- WO¬NIAK Jacek Z/2386/16 2019 2
4 4 s 1 2:32.88 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- WˇSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
5 5 s 1 2:34.19 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 Sen MA -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3015/11 , 2019
6 6 s 1 2:34.43 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- B.D. Z/1908/17 2019 4
7 7 s 1 2:46.32 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ
  s 1 DNF OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 99 U23 KP -- WO¬NIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
110 m pł M
1 1 e 1 14.19 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -1.3 I B.D. Z/4065/11 2019 MM
2 2 e 1 14.28 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -1.3 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
3 3 e 1 15.09 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL -1.3 II PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2019 M
  e 1 DNF PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -1.3 -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
1 f 1 14.13 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -1.1 I B.D. Z/4065/11 2019 MM
2 f 1 14.18 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -1.1 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2019 1
3 f 1 14.89 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL -1.1 I PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2019 M
4 f 1 15.21 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -1.1 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
400 m pł M
1 1 s 1 50.93 BRYLIŃSKI Robert O¦ AZS Poznań 91 Sen WP M MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2019 M
2 2 s 1 52.09 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 3 s 1 52.31 OLEJNICZAK Jakub O¦ AZS Poznań 97 U23 WP I REJEWSKI Robert B.D. Z/0056/13 2019 1
4 4 s 1 53.21 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS I ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
5 5 s 1 53.99 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL I KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
6 6 s 1 58.85 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
Tyczka M
1 f 1 4.80 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2019 1
  f 1 NM SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii Z/1278/13 2019
  f 1 NM BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2019 1
  f 1 NM CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -- B.D. B.D. Z/0579/15 2019
  f 1 NM KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
Trójskok M
1 f 1 15.55 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków 95 Sen MZ +2.0 I B.D. B.D. , Z/1677/12 , 2019 1
3 f 1 14.27 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +0.8 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
4 f 1 13.90 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +0.9 III ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1
Kula (7.26) M
1 f 1 19.79 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. Z/1690/11 2019
2 f 1 19.03 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
3 f 1 18.43 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2019 1
4 f 1 18.35 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
5 f 1 17.74 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2019 M
8 f 1 14.64 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
9 f 1 14.46 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
  f 1 NM WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ -- MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
Oszczep (800) M
1 f 1 79.55 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM MM WALCZAK Leszek Z/2665/11 2019 M
2 f 1 77.78 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2019 MM
3 f 1 75.52 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk 91 Sen PM M GRECKA Ewa Z/4497/11 2019 M
4 f 1 70.40 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2019 1
5 f 1 65.63 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I B.D. B.D. Z/3684/11 2019 1
6 f 1 61.20 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 Sen KP II MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2019 1
  f 1 NM OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 Sen WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2405/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6132309436798 sekund