Siedlce 29.08.2019
22. Ogólnopolskie Igrzyska LZS
100 m K
1 1 e 1 12.57 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU +0.6 II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK!
2 5 e 1 13.07 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +0.6 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
3 9 e 1 13.42 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04 U16 MA +0.6 IV GRECH Halina Z/0227/18 2019 3 LDK!
4 14 e 1 13.64 BULIK Patrycja LKS Lubawa 05 U16 WN +0.6 IV B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/0096/18 , 2019 LDK!
5 17 e 1 13.81 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 05 U16 WN +0.6 V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2019 5 LDK!
6 21 e 1 14.06 WASILAK Julia MLKS Ostróda 05 U16 WN +0.6 V B.D. Z/2338/19 2019
7 26 e 1 15.68 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 05 U16 MA +0.6 -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/3422/18 , 2019 BEZ LDK!
1 2 e 2 12.77 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +0.4 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK!
2 3 e 2 12.83 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM +0.4 III JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2019 2
3 8 e 2 13.33 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM +0.4 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3721/17 , 2019 4
4 18 e 2 13.90 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.4 V KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2019 4 LDK!
5 20 e 2 14.04 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +0.4 V NALEPA Marek Z/3363/18 2019 4 LDK!
6 23 e 2 14.49 KLIMEK Gabriela MLUKS Tarnów 05 U16 MA +0.4 V GRECH Halina Z/3807/18 2019 BEZ LDK!
7 24 e 2 14.52 BARANOWSKA Wiktoria MLKS Ostróda 05 U16 WN +0.4 -- NOWICKI Ryszard Z/3357/18 2019 BEZ
1 7 e 3 13.31 STEMPKOWSKA Kamila GSLA Gierzwałd # 04 U16 WN -0.7 IV PRUSAKOWSKI Leon B.D. , Z/5432/19 , 2019 LDK!
2 12 e 3 13.60 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU -0.7 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2019 4
3 13 e 3 13.64 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -0.7 IV BRODOWSKI Wojciech Z/0767/19 2019
4 16 e 3 13.78 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP -0.7 IV DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK!
5 25 e 3 14.60 SUTKOWSKA Gabriela MLUKS Tarnów 05 U16 MA -0.7 -- GOLEC Bartłomiej Z/4234/19 2019
1 4 e 4 12.95 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.2 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
2 6 e 4 13.20 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -0.2 III NALEPA Marek Z/1157/18 2019 4
3 10 e 4 13.55 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -0.2 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2019 2 LDK!
4 11 e 4 13.57 NOWAK Nadia LUKS Namysłów 04 U16 OP -0.2 IV GŁOWACKI Leszek Z/2695/18 2019 3 LDK!
5 15 e 4 13.77 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 05 U16 OP -0.2 IV DZIUBA Jacek Z/2388/19 2019 LDK!
6 19 e 4 14.00 SZAUER Anna LKS Lubawa 05 U16 WN -0.2 V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/5707/18 , 2019 BEZ LDK!
7 22 e 4 14.17 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -0.2 V KENSIK Jan Z/0353/18 2019 4 LDK!
1 2 e 5 12.36 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.3 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
2 4 e 5 13.29 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +0.3 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/5092/18 2019 5
3 6 e 5 13.41 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.3 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK!
4 13 e 5 14.29 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +0.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
5 14 e 5 14.55 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U18 PD +0.3 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2019 2 LDK!
1 1 e 6 12.36 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU 0.0 II GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
2 3 e 6 13.19 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP 0.0 III NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4
3 9 e 6 13.72 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U18 PD 0.0 IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2019 3 LDK!
4 10 e 6 13.88 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U18 WN 0.0 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2685/17 , 2019 3 LDK!
5 12 e 6 13.99 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP 0.0 -- NALEPA Marek Z/2642/17 2019 4
6 16 e 6 14.85 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
1 5 e 7 13.30 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -1.6 IV PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
2 7 e 7 13.47 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -1.6 IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3056/16 2019 2
3 8 e 7 13.59 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -1.6 IV NALEPA Marek Z/4813/19 2019
4 11 e 7 13.88 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -1.6 -- KECLER Szymon Z/3364/18 2019 4
5 15 e 7 14.71 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -1.6 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1494/17 2019 BEZ LDK!
6 17 e 7 15.15 DRĘŻEK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -1.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/1493/17 2019 BEZ
1 f 1 12.48 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU -0.4 II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK!
2 f 1 12.62 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -0.4 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK!
3 f 1 12.77 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM -0.4 III JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2019 2
4 f 1 12.93 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.4 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
5 f 1 13.03 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -0.4 III NALEPA Marek Z/1157/18 2019 4
6 f 1 13.08 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -0.4 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
7 f 1 13.15 STEMPKOWSKA Kamila GSLA Gierzwałd # 04 U16 WN -0.4 III PRUSAKOWSKI Leon B.D. , Z/5432/19 , 2019 LDK!
8 f 1 13.35 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM -0.4 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3721/17 , 2019 4
1 f 2 12.26 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.2 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
2 f 2 12.32 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.2 II GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
3 f 2 12.99 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -0.2 III NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4
4 f 2 13.13 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -0.2 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/5092/18 2019 5
5 f 2 13.20 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -0.2 III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK!
6 f 2 13.20 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -0.2 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3056/16 2019 2
7 f 2 13.28 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -0.2 IV PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
8 f 2 13.71 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -0.2 IV NALEPA Marek Z/4813/19 2019
200 m K
1 1 s 1 25.26 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.8 II GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 26.79 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -1.8 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
3 4 s 1 27.04 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -1.8 III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
4 6 s 1 27.28 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -1.8 III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK!
5 7 s 1 27.38 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -1.8 IV PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
6 8 s 1 27.57 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -1.8 IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
1 3 s 2 27.01 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU -2.3 III B.D. Z/3526/19 2019
2 9 s 2 27.70 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -2.3 IV NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4
3 10 s 2 27.85 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -2.3 IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
4 11 s 2 28.19 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 03 U18 PM -2.3 IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1741/18 2019 5
5 13 s 2 28.60 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB -2.3 -- WISZ Dariusz Z/0485/16 2019 2 LDK!
6 14 s 2 29.20 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP -2.3 -- KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2019 4 LDK!
1 5 s 3 27.25 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -0.5 III B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2019 3 LDK!
2 12 s 3 28.39 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U18 WN -0.5 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2685/17 , 2019 3 LDK!
3 15 s 3 29.40 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -0.5 -- NALEPA Marek Z/3782/16 2019 4
300 m K
1 1 s 1 40.10 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK!
2 2 s 1 40.50 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2019 2
3 5 s 1 43.32 STEMPKOWSKA Kamila GSLA Gierzwałd # 04 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon B.D. , Z/5432/19 , 2019 LDK!
1 7 s 2 43.45 BULIK Patrycja LKS Lubawa 05 U16 WN III B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/0096/18 , 2019 LDK!
2 9 s 2 43.53 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04 U16 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2019 5 LDK!
3 11 s 2 43.87 ŁUGIEWICZ Alina GSLA Gierzwałd # 05 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon B.D. , Z/5434/19 , 2019 LDK!
4 13 s 2 44.16 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04 U16 MA III GRECH Halina Z/0227/18 2019 3 LDK!
1 6 s 3 43.42 MAZUR Zuzanna LUKS Podium Kup 04 U16 OP III BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3706/17 , 2019 4 LDK!
2 10 s 3 43.68 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN III BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz Z/0067/18 2019 3 LDK!
3 12 s 3 44.08 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU III B.D. Z/3169/19 2019
4 14 s 3 44.70 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05 U16 WN III BRODOWSKI Wojciech Z/0767/19 2019
5 18 s 3 46.04 GRABOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2019
1 4 s 4 43.32 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
2 8 s 4 43.48 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP III DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK!
3 15 s 4 45.39 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/2231/18 2019 5 LDK!
4 17 s 4 45.92 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0707/19 , 2019 5 LDK!
5 19 s 4 46.44 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 05 U16 OP IV DZIUBA Jacek Z/2388/19 2019 LDK!
6 21 s 4 47.05 BARANOWSKA Wiktoria MLKS Ostróda 05 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/3357/18 2019 BEZ
1 3 s 5 43.32 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2019 2
2 16 s 5 45.66 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 05 U16 WN IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2019 5 LDK!
3 20 s 5 46.90 BORUSIEWICZ Amelia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V KORYTKOWSKA Justyna # Z/5670/18 2019
4 22 s 5 47.46 WASILAK Julia MLKS Ostróda 05 U16 WN V B.D. Z/2338/19 2019
5 23 s 5 51.71 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 05 U16 MA -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/3422/18 , 2019 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.68 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU II LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
2 2 s 1 58.77 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU II B.D. Z/3526/19 2019
3 3 s 1 58.98 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
4 4 s 1 60.21 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2019 2
5 5 s 1 61.03 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2019 3 LDK!
6 6 s 1 61.97 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK!
1 7 s 2 62.14 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
2 8 s 2 62.46 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
3 12 s 2 64.02 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U18 MA IV JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2019 2 LDK!
4 14 s 2 64.37 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2019 4 LDK!
5 15 s 2 65.34 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
1 9 s 3 62.93 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
2 13 s 3 64.25 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU IV WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
3 17 s 3 66.23 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3782/16 2019 4
4 18 s 3 66.29 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- GRECH Halina JASICZ Ryszard Z/0572/17 2019 5 LDK!
5 20 s 3 67.52 DOWHUN Żaneta MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU -- WILCZEK Janusz Z/0825/17 2019 BEZ LDK!
6 21 s 3 69.59 MENDEL Kinga MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- GRECH Halina Z/0573/17 2019 5 LDK!
1 10 s 4 63.31 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2019 3
2 11 s 4 63.70 SIEMIENIUK Wiktoria KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/5374/18 , 2019 5 LDK!
3 16 s 4 65.46 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3385/16 2019 2
4 19 s 4 67.04 KUCHARSKA Karolina GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0331/17 2019 5
5 22 s 4 69.69 SEREMET Łucja MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/3274/17 2019 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.21 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 1:41.15 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2019 2
3 3 s 1 1:41.48 ŁUGIEWICZ Alina GSLA Gierzwałd # 05 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon B.D. , Z/5434/19 , 2019 LDK!
4 4 s 1 1:42.85 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2019 2
5 5 s 1 1:43.31 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU IV WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
6 6 s 1 1:45.31 MARCZAK Izabela WLKS Nowe Iganie 05 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2404/19 2019 LDK!
7 8 s 1 1:47.52 URBAN Aleksandra WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3271/17 2019 3 LDK!
8 9 s 1 1:48.25 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN V BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz Z/0067/18 2019 3 LDK!
1 7 s 2 1:46.20 CHALIMONIUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V TRĘBICKI Dariusz WILCZEK Janusz , Z/4405/17 , 2019 LDK!
2 10 s 2 1:48.74 PRUSIŃSKA Monika MLKS Ostróda 05 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/4077/18 2019 5 LDK!
3 11 s 2 1:49.22 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0707/19 , 2019 5 LDK!
4 12 s 2 1:52.26 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 05 U16 WN -- B.D. Z/2339/19 2019
5 13 s 2 1:54.01 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2231/18 2019 5 LDK!
6 14 s 2 1:56.83 CHODAK Ewa MLUKS Tarnów 05 U16 MA -- JASICZ Ryszard Z/3806/18 2019 LDK!
7 15 s 2 1:57.51 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 05 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2744/18 2019 BEZ LDK!
8 16 s 2 2:03.27 KAWIORSKA Małgorzata MLUKS Tarnów 05 U16 MA -- GRECH Halina Z/4447/18 2019 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.07 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 2:23.33 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 2:24.55 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:24.68 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
5 5 s 1 2:32.48 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK!
6 6 s 1 2:34.03 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:40.54 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2019 4 LDK!
8 8 s 1 2:45.39 KUCHARSKA Karolina GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0331/17 2019 5
9 9 s 1 2:45.47 KONBERG Maja LKS Lubusz Słubice 03 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1688/18 2019 BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:06.15 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2019 3
2 2 s 1 3:07.63 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 3:08.87 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna KS Maków Biega 04 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2019 3
4 4 s 1 3:09.09 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU III JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 3:10.28 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2019 LDK!
6 6 s 1 3:15.52 MARKIEWICZ Paulina UKS Wiking Rychnowy 04 U16 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1739/18 2019 3 LDK!
7 7 s 1 3:17.60 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2019 5
8 8 s 1 3:18.02 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP IV B.D. KARNAS Kinga Z/3112/18 2019 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:24.93 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 04 U16 WN V B.D. Z/3506/19 2019
10 10 s 1 3:27.36 RAK Wiktoria LUKS Podium Kup 05 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2019 LDK!
11 11 s 1 3:34.27 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
12 12 s 1 3:36.25 STARZEC Izabela MLUKS Tarnów 05 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/2612/19 2019
13 13 s 1 3:38.30 SAWCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1103/19 2019
1500 m K
1 1 s 1 4:58.70 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U18 PD IV GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 5:00.20 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM IV B.D. B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 5:07.08 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP IV KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 5:12.28 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/5480/15 2019 3
5 5 s 1 5:29.15 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 5:37.91 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz HODUN Rafał Z/1200/17 2019 5 LDK!
7 s 1 5:38.82 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2019 4 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:52.60 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ II MISZTAL Janusz Z/2894/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 7:14.25 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP III KENSIK Jan Z/0351/18 2019 2 LDK!
3 3 s 1 7:28.21 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM IV ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. B.D. Z/1814/18 2019
4 4 s 1 7:31.22 SMOLARCZYK Maja LKS Lubusz Słubice 05 U16 LB IV B.D. Z/1685/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 7:48.46 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 05 U16 MA V GOLEC Bartłomiej GOLEC Bartłomiej Z/4443/18 2019 BEZ LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:07.00 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS II B.D. Z/0442/16 2019 3 LDK!
2 2 s 1 10:40.63 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U18 PD III GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 10:55.30 ŚCISŁOWSKA Julia LLKS Osowa Sień 03 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1198/17 2019 3
4 4 s 1 10:56.34 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM III B.D. B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 11:26.50 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/5480/15 2019 3
6 6 s 1 12:16.94 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2019 4 LDK!
7 7 s 1 12:20.20 JANOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 03 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1911/18 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 13:43.71 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2019 4 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.57 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -1.0 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
2 2 e 1 15.26 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -1.0 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
3 5 e 1 16.11 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -1.0 III GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2019 BEZ LDK!
4 6 e 1 16.24 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -1.0 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3385/16 2019 2
5 7 e 1 16.63 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -1.0 III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2
1 3 e 2 15.59 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.2 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2019 2 LDK!
2 4 e 2 15.62 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.2 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
3 8 e 2 16.93 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U18 WN -0.2 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
4 9 e 2 16.94 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -0.2 IV SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2019 2 LDK!
5 10 e 2 17.47 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -0.2 IV NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
6 11 e 2 19.30 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -0.2 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
1 f 1 14.36 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -0.6 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
2 f 1 14.60 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -0.6 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
3 f 1 15.21 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.6 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
4 f 1 15.32 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.6 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2019 2 LDK!
5 f 1 16.26 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -0.6 III GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2019 BEZ LDK!
6 f 1 16.28 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -0.6 III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/3385/16 2019 2
4x100 m K
1 1 s 1 52.02 ŁUKIANOWSKA Katarzyna
ŁAZAJ Katarzyna
WODNIK Agnieszka
JANOWSKA Wiktoria
LKS Orkan Ostrzeszów 03
02
02
02
U18 WLP -- NALEPA Marek
NALEPA Marek
NALEPA Marek
NALEPA Marek
Z/2643/17
Z/2642/17
Z/2645/17
Z/4813/19
2019
2019
2019
2019
4
4
4

2 2 s 1 52.64 ZACZKIEWICZ Oliwia
SIEMIENIUK Wiktoria
JANKOWSKA Aleksandra
MILEWSKA Elżbieta
KS Podlasie Białystok 03
03
02
03
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna
KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł
Z/3886/17
, Z/5374/18
Z/0448/16
Z/3129/17
2019
, 2019
2019
2019
BEZ
5
1
3
3 3 s 1 54.24 SEREMET Łucja
MENDEL Kinga
SZYLAR Joanna
NAJBEREK Weronika
MLUKS Tarnów 02
03
03
03
U18 MLP -- GRECH Halina
GRECH Halina
GRECH Halina JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D.
Z/3274/17
Z/0573/17
Z/0572/17
Z/0083/17
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
5
2
1 1 s 2 52.91 KOBUS Agata
CZAJA Olga
DURAJ Dominika
KEMPA Kinga
Pomorskie 05
04
05
05
U16 POM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech
PŁOMIEŃ Waldemar
JASKUŁKA Teresa
B.D. JASKUŁKA Teresa
Z/0029/18
Z/3724/17
Z/3720/17
, Z/3721/17
2019
2019
2019
, 2019
4
3
2
4
2 2 s 2 53.39 KOKOT Katarzyna
MAZUR Zuzanna
CICHOŃ Julianna
KLAMA Julia
LUKS Podium Kup 04
04
05
04
U16 OPL -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek
BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław
DZIUBA Jacek
DZIUBA Jacek
Z/3892/17
, Z/3706/17
Z/2388/19
Z/2739/18
2019
, 2019
2019
2019
3
4

3
3 3 s 2 54.90 WARZYŃSKA Zuzanna
BARANOWSKA Wiktoria
PRUSIŃSKA Monika
WASILAK Julia
MLKS Ostróda 05
05
05
05
U16 WMZ -- B.D.
NOWICKI Ryszard
NOWICKI Ryszard
B.D.
Z/2339/19
Z/3357/18
Z/4077/18
Z/2338/19
2019
2019
2019
2019

BEZ
5

4 4 s 2 56.23 SUTKOWSKA Gabriela
KLIMEK Gabriela
WIĘCEK Ewa
ĆWIK Natalia
MLUKS Tarnów 05
05
04
04
U16 MLP -- GOLEC Bartłomiej
GRECH Halina
GRECH Halina
GRECH Halina
Z/4234/19
Z/3807/18
Z/1286/18
Z/0227/18
2019
2019
2019
2019

BEZ
BEZ
3
Wzwyż K
1 f 1 1.69 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2019 1 LDK!
2 f 1 1.66 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS II PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2019 2 LDK!
3 f 1 1.55 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0494/16 2019 3 LDK!
3 f 1 1.55 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
5 f 1 1.55 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2588/16 2019 3 LDK!
1 f 2 1.65 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP II DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK!
2 f 2 1.56 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP III KENSIK Jan # Z/0587/18 2019 4 LDK!
3 f 2 1.56 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM III PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2019 3
4 f 2 1.50 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 05 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2019 4
5 f 2 1.45 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD IV B.D. Z/5486/18 2019 5
W dal K
1 f 1 5.32 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +0.8 III MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK!
2 f 1 5.28 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.7 III BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
3 f 1 5.00 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U18 PD +0.5 IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2019 3 LDK!
4 f 1 4.88 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -0.1 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/5092/18 2019 5
5 f 1 4.79 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +0.4 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
6 f 1 4.78 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP +0.4 -- KECLER Szymon Z/3364/18 2019 4
7 f 1 4.60 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +0.4 -- NALEPA Marek Z/2642/17 2019 4
8 f 1 4.51 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
9 f 1 4.47 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.4 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 4.38 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM +0.4 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2
11 f 1 4.29 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.2 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1494/17 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
1 f 2 5.06 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM +1.2 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3721/17 , 2019 4
2 f 2 4.90 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.7 IV KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2019 4 LDK!
3 f 2 4.87 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +1.6 IV B.D. Z/3169/19 2019
4 f 2 4.84 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +0.9 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2019 4
5 f 2 4.68 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -0.4 V PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK!
6 f 2 4.63 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +0.5 V BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2019 5
7 f 2 4.50 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 05 U16 PM +0.9 V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2019 4
8 f 2 4.42 PAKUŁA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD +0.3 -- B.D. Z/5494/18 2019 BEZ
9 f 2 4.28 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +0.4 -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2019 3
10 f 2 4.27 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP +0.6 -- KENSIK Jan Z/0353/18 2019 4 LDK!
11 f 2 3.93 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS +0.3 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.75 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2019 2 LDK!
2 f 1 13.75 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU II NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
3 f 1 12.79 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
4 f 1 12.50 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2019 3
5 f 1 11.06 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech Z/3299/16 2019 3
6 f 1 10.89 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB IV BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2019 3
7 f 1 10.80 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK!
8 f 1 8.54 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
1 f 2 11.36 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2019 3 LDK!
2 f 2 10.63 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2019 4
3 f 2 10.63 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2019 5
4 f 2 10.57 DYBICH Daria LKS Lubawa 04 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3103/18 2019 LDK!
5 f 2 10.11 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD IV POŚPIECH Anna # Z/1493/18 2019 4 LDK!
6 f 2 9.72 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2019
7 f 2 6.87 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.36 GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ II SZUSTER Konrad Z/2730/18 2019 3 LDK!
2 f 1 29.97 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2019 5
3 f 1 29.10 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD IV POŚPIECH Anna # Z/1493/18 2019 4 LDK!
4 f 1 28.90 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/1592/18 2019 4
5 f 1 26.76 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2787/18 2019 4
6 f 1 26.37 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM V RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2019 4
7 f 1 23.69 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2019 5
8 f 1 23.34 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2019 3 LDK!
9 f 1 19.74 NOWAKOWSKA Julia KS Polonia Pasłęk 04 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2523/19 2019
Dysk (1) K
1 f 1 37.36 CHMIELEWSKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U18 KP II ZIELIŃSKI Sylwester LUZAK Małgorzata Z/3126/16 2019 3 LDK!
2 f 1 34.79 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2019 3
3 f 1 33.27 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2019 2 LDK!
4 f 1 33.01 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU III NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
5 f 1 32.98 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
6 f 1 31.12 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 44.46 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB II BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2019 3
2 f 1 36.79 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 02 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3343/16 2019 4 LDK!
3 f 1 35.60 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
4 f 1 33.78 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2019 3
5 f 1 33.10 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
6 f 1 31.84 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
1 f 2 28.28 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2019
2 f 2 27.44 DYBICH Daria LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3103/18 2019 LDK!
3 f 2 27.24 NOWAK Nadia LUKS Namysłów 04 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2695/18 2019 3 LDK!
4 f 2 27.23 NOWAKOWSKA Julia KS Polonia Pasłęk 04 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2523/19 2019
5 f 2 26.50 URBAN Aleksandra WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3271/17 2019 3 LDK!
6 f 2 25.64 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD -- B.D. Z/5486/18 2019 5
7 f 2 20.89 KĘDZIA Paulina LUKS Podium Kup 04 U16 OP -- BUŚKO Przemysław Z/2687/19 2019
100 m M
1 2 e 1 11.83 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U16 WP -0.6 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2019 4
2 4 e 1 11.86 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 04 U16 LD -0.6 IV B.D. Z/0414/19 2019
3 8 e 1 12.13 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU -0.6 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
4 12 e 1 12.53 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -0.6 V BRODOWSKI Wojciech Z/0242/19 2019 BEZ LDK!
5 14 e 1 12.86 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U16 WP -0.6 -- B.D. BOK Aleksandra , Z/5249/18 , 2019 5 LDK!
1 3 e 2 11.84 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -0.4 IV JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2019 5
2 7 e 2 12.08 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05 U16 MA -0.4 IV GRECH Halina Z/3424/18 2019 4 LDK!
3 9 e 2 12.29 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -0.4 V KARNAS Zbigniew Z/3116/18 2019 3 LDK!
4 13 e 2 12.57 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM -0.4 V B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2019
1 1 e 3 11.82 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 05 U16 LD -0.6 IV B.D. Z/1022/19 2019
2 5 e 3 11.88 KONOBROCKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -0.6 IV KORYTKOWSKA Justyna # Z/4615/19 2019
3 6 e 3 12.00 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -0.6 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2019 4
4 10 e 3 12.30 LIPSKI Maciej KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.6 V SIENKIEWICZ Karol # Z/2116/18 2019 LDK!
5 11 e 3 12.39 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -0.6 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4659/18 2019 5
1 2 e 4 11.12 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.4 II GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
2 4 e 4 11.52 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -1.4 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
3 6 e 4 11.64 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -1.4 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
4 8 e 4 12.25 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -1.4 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
1 1 e 5 11.11 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN +0.1 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2019 2
2 3 e 5 11.38 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP +0.1 III POKORA Tomasz Z/0669/16 2019 2
3 5 e 5 11.60 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +0.1 III SOBIERAJ Dawid Z/4126/18 2019 3
4 7 e 5 11.99 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +0.1 IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
5 9 e 5 12.42 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.1 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4682/19 2019
1 f 1 11.64 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 05 U16 LD +0.5 III B.D. Z/1022/19 2019
2 f 1 11.65 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +0.5 III JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2019 5
3 f 1 11.75 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U16 WP +0.5 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2019 4
4 f 1 11.85 KONOBROCKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD +0.5 IV KORYTKOWSKA Justyna # Z/4615/19 2019
5 f 1 11.86 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 04 U16 LD +0.5 IV B.D. Z/0414/19 2019
6 f 1 11.91 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB +0.5 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2019 4
7 f 1 12.02 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU +0.5 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
8 f 1 12.11 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05 U16 MA +0.5 IV GRECH Halina Z/3424/18 2019 4 LDK!
1 f 2 10.69 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.3 I GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
2 f 2 10.82 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP +1.3 I POKORA Tomasz Z/0669/16 2019 2
3 f 2 11.01 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN +1.3 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2019 2
4 f 2 11.43 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD +1.3 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
5 f 2 11.48 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +1.3 III SOBIERAJ Dawid Z/4126/18 2019 3
6 f 2 11.54 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +1.3 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
7 f 2 11.73 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +1.3 III JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
8 f 2 12.09 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +1.3 IV PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.21 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.5 II GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 22.67 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP -1.5 II POKORA Tomasz Z/0669/16 2019 2
3 3 s 1 22.82 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN -1.5 III BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2019 2
4 4 s 1 23.63 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -1.5 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 23.74 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -1.5 IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
6 7 s 1 24.19 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -1.5 IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
1 6 s 2 23.99 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -1.3 IV SOBIERAJ Dawid Z/4126/18 2019 3
2 8 s 2 24.25 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U18 KP -1.3 IV LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2019 3 LDK!
3 9 s 2 24.47 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -1.3 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
4 10 s 2 24.49 JASIAK Kacper ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -1.3 -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2019 BEZ
5 11 s 2 25.15 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -1.3 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2019
6 12 s 2 25.49 LUCHOWSKI Szymon MKS Agros Chełm 03 U18 LU -1.3 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4682/19 2019
300 m M
1 1 s 1 37.08 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ II MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 37.79 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U16 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2019 4
3 5 s 1 38.12 KONOBROCKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD III KORYTKOWSKA Justyna # Z/4615/19 2019
4 11 s 1 39.19 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3116/18 2019 3 LDK!
1 3 s 2 37.93 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS III PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2019 5 LDK!
2 6 s 2 38.13 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05 U16 MA III GRECH Halina Z/3424/18 2019 4 LDK!
3 7 s 2 38.59 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB III GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2019 4
4 9 s 2 38.94 TAŃSKI Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM III B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3580/19 , 2019
5 12 s 2 39.37 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2019 BEZ LDK!
1 8 s 3 38.78 LIPSKI Maciej KS Podlasie Białystok 04 U16 PD III SIENKIEWICZ Karol # Z/2116/18 2019 LDK!
2 10 s 3 38.94 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 05 U16 WN III DUNIN-BORKOWSKI Hubert PALUCH Krystian Z/0910/19 2019 LDK!
3 16 s 3 40.77 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 05 U16 WN V BRODOWSKI Wojciech Z/0242/19 2019 BEZ LDK!
4 17 s 3 40.95 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4659/18 2019 5
5 18 s 3 41.05 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U16 WP V B.D. BOK Aleksandra , Z/5249/18 , 2019 5 LDK!
1 3 s 4 37.93 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 04 U16 LD III B.D. Z/0414/19 2019
2 13 s 4 40.13 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 05 U16 LD IV B.D. Z/1022/19 2019
3 14 s 4 40.31 SZAŁAS Stanisław GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0339/18 2019 5
4 15 s 4 40.48 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 04 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2019 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.09 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2019 2
2 2 s 1 51.68 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III DĄBKOWSKI Przemysław Z/1589/17 2019
3 5 s 1 52.77 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2019 3
4 6 s 1 53.35 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2019 2 LDK!
5 7 s 1 53.63 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/1403/19 2019
6 9 s 1 54.54 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/17 2019 2
1 3 s 2 51.73 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2019 3
2 4 s 2 52.39 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 03 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/1560/17 2019 3
3 8 s 2 54.21 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2019 5 LDK!
4 10 s 2 55.03 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
5 11 s 2 55.28 JASIAK Kacper ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2019 BEZ
6 12 s 2 55.33 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U18 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2019 3 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:25.58 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:26.90 FRANCZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/3923/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 1:27.67 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 04 U16 OP II ZOK Roman PIERÓG Paweł , Z/1264/18 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 1:27.82 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ II MISZTAL Janusz Z/2893/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 1:30.04 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2019 LDK!
6 6 s 1 1:30.17 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP III KENSIK Jan Z/5138/18 2019 5
7 10 s 1 1:32.78 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 05 U16 WN IV DUNIN-BORKOWSKI Hubert PALUCH Krystian Z/0910/19 2019 LDK!
1 7 s 2 1:30.27 MAŁASIŃSKI Dastian LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 04 U16 OP III BODASZEWSKI Kazimierz Z/0940/18 2019 5
2 8 s 2 1:30.55 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 05 U16 PD III POŚPIECH Anna POŚPIECH Anna # , Z/4893/19 , 2019 LDK!
3 9 s 2 1:31.64 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2019 BEZ LDK!
4 11 s 2 1:34.36 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 04 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2019 BEZ LDK!
5 12 s 2 1:38.66 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN V BRODOWSKI Wojciech Z/0095/18 2019 BEZ LDK!
6 13 s 2 1:53.12 KUKUŁKA Jan MLUKS Tarnów 05 U16 MA -- GRECH Halina Z/2277/19 2019 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:00.33 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U18 OP III DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2019 3 LDK!
2 2 s 1 2:01.85 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2019 3
3 3 s 1 2:03.48 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS IV B.D. Z/5717/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:04.83 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2019 3
5 5 s 1 2:05.55 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0683/16 2019 4 LDK!
6 6 s 1 2:05.66 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/1403/19 2019
7 7 s 1 2:07.32 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U18 PD IV FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0032/17 , 2019 LDK!
8 8 s 1 2:08.38 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- ZALEWSKI Jan Z/5318/18 2019 3
9 9 s 1 2:10.85 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- B.D. Z/2555/19 2019
10 10 s 1 2:29.05 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2019 4 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:48.68 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM IV CZAPIEWSKA Grażyna Z/1561/18 2019
2 2 s 1 2:49.24 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2019 5 LDK!
3 3 s 1 2:49.86 MARCISZEWSKI Dawid WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2128/19 2019 LDK!
4 4 s 1 2:50.59 KOKOSIŃSKI Jakub LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD V BEDNARSKI Tomasz Z/2450/18 2019 5
5 5 s 1 2:51.23 FEBERT Jacek GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0328/17 2019 BEZ
6 6 s 1 2:51.27 SZYMAŃSKI Filip KS Maków Biega 05 U16 MZ V ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3764/19 2019
7 7 s 1 2:54.50 WRÓBEL Miłosz MLUKS Tarnów 05 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/1810/18 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:58.30 SZYMCZAK Maciej LIUKS Kruszwica 05 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/3891/18 2019 5 LDK!
9 9 s 1 2:58.82 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V NALEPA Marek # Z/1158/18 2019 BEZ
10 10 s 1 3:07.34 TARANTA Jakub KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol # , Z/2311/19 , 2019 LDK!
11 11 s 1 3:08.16 GŁOWALA Michał GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0338/18 2019 BEZ
12 12 s 1 3:09.35 SENDZICKI Aleksander UKS MOSiR Działdowo 05 U16 WN -- B.D. Z/3601/19 2019
1500 m M
1 1 s 1 4:06.72 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U18 OP III DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2019 3 LDK!
2 2 s 1 4:10.49 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS III ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2019 2 LDK!
3 3 s 1 4:11.74 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan Z/0683/16 2019 4 LDK!
4 4 s 1 4:12.54 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU IV ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3
5 5 s 1 4:16.08 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 02 U18 WN IV B.D. Z/4698/19 2019
6 6 s 1 4:19.95 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2019 4 LDK!
7 7 s 1 4:22.03 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2019 5 LDK!
8 8 s 1 4:22.93 BAŁASZ Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1208/17 2019 5 LDK!
9 9 s 1 4:23.43 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0332/17 2019 4
10 10 s 1 4:25.66 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- ZALEWSKI Jan Z/5318/18 2019 3
11 11 s 1 5:18.31 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- B.D. Z/2555/19 2019
2000 m M
1 1 s 1 6:18.41 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2865/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 6:21.15 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 04 U16 LD V URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2019 5
3 3 s 1 6:26.11 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V NALEPA Marek # Z/1158/18 2019 BEZ
4 4 s 1 6:33.70 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 05 U16 OP V B.D. Z/2477/19 2019
5 5 s 1 6:35.73 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 04 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/2337/19 2019 5
6 6 s 1 6:40.55 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2019 5
7 7 s 1 6:48.70 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM -- B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2019 BEZ
3000 m M
1 1 s 1 9:09.98 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 9:16.98 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU IV ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3
3 3 s 1 9:21.50 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 02 U18 WN IV B.D. Z/4698/19 2019
4 4 s 1 9:31.97 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2019 5
5 5 s 1 9:32.39 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0332/17 2019 4
6 6 s 1 9:33.05 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA IV GRECH Halina Z/0082/17 2019 4 LDK!
7 7 s 1 10:22.52 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/3610/18 2019 5
8 8 s 1 10:41.90 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 03 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2019 5
  s 1 DNF DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2019 4 LDK!
  s 1 DNF GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2019 5 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 f 1 15.26 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP 0.0 III WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
2 f 1 15.40 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ 0.0 III WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK!
3 f 1 16.06 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS 0.0 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
4 f 1 16.59 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02 U18 PD 0.0 -- KOWALCZYK Paweł SUPROŃ Paweł , Z/3841/17 , 2019 4 LDK!
5 f 1 18.75 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM 0.0 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2019 3
4x100 m M
1 1 s 1 47.92 FEISTER Błażej
BIELASZEWSKI Szymon
TAŃSKI Andrzej
WESSERLING Cezary
Pomorskie 04
04
04
04
U16 POM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech
CZAPIEWSKA Grażyna
B.D. JASKUŁKA Teresa
JASKUŁKA Teresa B.D.
Z/0028/18
Z/1561/18
, Z/3580/19
Z/4441/18
2019
2019
, 2019
2019
5


5
2 2 s 1 48.81 GŁASZCZKA Szymon
FEBERT Jacek
SIKORA Wiktor
SZAŁAS Stanisław
GKS Wilga Garwolin 05
04
05
04
U16 MAZ -- BUSZTA Stanisław
BUSZTA Stanisław
BUSZTA Stanisław
BUSZTA Stanisław
Z/1006/19
Z/0328/17
Z/0571/19
Z/0339/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ
BEZ
5
3 3 s 1 51.24 OSTAŁOWSKI Mateusz
JARZEMBSKI Kacper
DOMAGALSKI Mateusz
MAĆKOWSKI Karol
MLKS Nadwiślanin Chełmno 04
04
04
04
U16 KPO -- KENSIK Jan
KENSIK Jan
KENSIK Jan
KENSIK Jan
Z/4964/18
Z/0132/18
Z/4963/18
Z/5138/18
2019
2019
2019
2019
4
5
5
5
1 1 s 2 45.84 KRUPIŃSKI Dawid
CIAPA Bartłomiej
JASIAK Kacper
PAWŁOWSKI Dawid
ULKS MOSiR Sieradz 03
03
02
02
U18 LDZ -- KUŚ Tomasz
KUŚ Tomasz
FIRLIT Roman
FIRLIT Roman
Z/4078/18
Z/5163/18
Z/0471/16
Z/4134/19
2019
2019
2019
2019
3

BEZ

  s 2 DNF BARSZCZEWSKI Mateusz
JAROSZ Szymon
WOCIS-KRYCKI Mateusz
SCHILBERG Maksymilian
MKL 12 Jelenia Góra 03
03
03
03
U18 DOL -- PRZEORSKI Marek
PRZEORSKI Marek
PRZEORSKI Marek IMIOŁEK Monika
PRZEORSKI Marek
Z/0726/17
Z/0725/17
Z/1650/16
Z/2628/18
2019
2019
2019
2019
4
5
5
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.05 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ II NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2019 2 LDK!
2 f 1 1.84 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/1553/17 2019 4
3 f 1 1.81 SĘKULSKI Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/2674/16 2019 BEZ
3 f 1 1.81 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
5 f 1 1.81 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2019 3
6 f 1 1.78 CIESIELSKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/5152/18 2019 5
7 f 1 1.75 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
8 f 1 1.75 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2019 4 LDK!
9 f 1 1.60 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2019 5 LDK!
1 f 2 1.70 FEISTER Błażej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5
2 f 2 1.62 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS -- PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2019 5 LDK!
3 f 2 1.62 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK!
4 f 2 1.56 CZUBIAK Wiktor UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD -- B.D. Z/5485/18 2019
5 f 2 1.56 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2019 BEZ
  f 2 NM KARLIŃSKI Łukasz UMLKS Pegaz Opoczno 04 U16 LD -- B.D. Z/5040/19 2019
W dal M
1 f 1 6.44 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U18 KP +1.6 III LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2019 2 LDK!
2 f 1 6.31 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +0.7 III URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
3 f 1 6.28 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +2.1 IV WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
4 f 1 6.24 STELMASIK Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 03 U18 ZP +0.4 IV B.D. Z/3034/19 2019
5 f 1 6.07 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD +1.4 IV GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
6 f 1 5.91 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +1.0 IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
7 f 1 5.80 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ +1.2 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
8 f 1 5.74 LIS Karol GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.2 -- BUSZTA Stanisław Z/1038/19 2019
9 f 1 5.60 CIAPA Bartłomiej ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD +0.9 -- KUŚ Tomasz Z/5163/18 2019
  f 1 NM CIESIELSKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM 0.0 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/5152/18 2019 5
1 f 2 6.29 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +1.6 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK!
2 f 2 5.90 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +1.5 IV BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ
3 f 2 5.57 FEISTER Błażej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM +0.6 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5
4 f 2 5.43 PAROL Patryk WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +3.0 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5191/19 2019
5 f 2 5.22 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM +2.2 -- ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2019
6 f 2 4.47 URBANIAK Igor LKS Omega Kleszczów 05 U16 LD +1.3 -- URBANIAK Mateusz Z/0715/19 2019
7 f 2 4.15 KARLIŃSKI Łukasz UMLKS Pegaz Opoczno 04 U16 LD +1.3 -- B.D. Z/5040/19 2019
  5.41 PAROL Patryk WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +1.7 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5191/19 2019
Kula (5) M
1 f 1 16.49 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U18 PD II ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2019 2 LDK!
2 f 1 16.04 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP II B.D. Z/4273/18 2019 4 LDK!
3 f 1 14.54 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III BOK Aleksandra Z/3716/16 2019 2
4 f 1 14.01 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan Z/2940/16 2019 1 LDK!
5 f 1 13.34 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK!
6 f 1 13.28 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV KENSIK Jan Z/2941/16 2019 3 LDK!
7 f 1 12.84 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
8 f 1 12.45 MICHALAK Damian LIUKS Kruszwica 02 U18 KP -- ZIELIŃSKI Sylwester Z/3349/19 2019
9 f 1 11.02 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- B.D. Z/4856/18 2019 4
10 f 1 10.98 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2019 2
1 f 2 15.10 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2019 4
2 f 2 14.95 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP III BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2019 2 LDK!
3 f 2 12.78 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/3656/17 2019 3 LDK!
4 f 2 12.09 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2019 3
5 f 2 12.00 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 04 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2019 BEZ LDK!
6 f 2 11.41 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0572/19 2019
7 f 2 9.98 KORNACKI Aleksander UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD -- B.D. Z/5487/18 2019 BEZ
8 f 2 9.90 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 54.53 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2019 3
2 f 1 45.45 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP III BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2019 2 LDK!
3 f 1 43.44 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM III KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2019 4
4 f 1 42.89 OSTAŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP III KENSIK Jan Z/4964/18 2019 4
5 f 1 42.82 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP III KENSIK Jan Z/4963/18 2019 5
6 f 1 40.41 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/3656/17 2019 3 LDK!
7 f 1 38.89 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2019 BEZ
8 f 1 33.52 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 04 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 33.02 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
10 f 1 29.40 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0572/19 2019
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.26 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
2 f 1 49.35 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
3 f 1 46.81 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U18 PD II ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2019 2 LDK!
4 f 1 46.24 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP II B.D. Z/4273/18 2019 4 LDK!
5 f 1 42.65 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech KRYSTOŃ Wojciech , Z/2144/19 , 2019 LDK!
6 f 1 41.80 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III BOK Aleksandra Z/3716/16 2019 2
7 f 1 41.57 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2
8 f 1 40.82 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2019 3 LDK!
9 f 1 37.62 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ IV B.D. Z/4856/18 2019 4
10 f 1 35.55 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech Z/2531/17 2019 3
11 f 1 31.89 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2019 2
Oszczep (600) M
1 f 1 55.30 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 04 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3498/17 2019 LDK!
2 f 1 40.29 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP V KENSIK Jan Z/4963/18 2019 5
3 f 1 38.43 KORNACKI Aleksander UKS Błyskawica Domaniewice 04 U16 LD V B.D. Z/5487/18 2019 BEZ
4 f 1 36.04 WYSZYŃSKI Ryszard UKS Błyskawica Domaniewice 05 U16 LD -- B.D. Z/3245/19 2019
5 f 1 35.90 WYSOCKI Adam UKS Gimpas Pasłęk 05 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/5285/18 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 65.32 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02 U18 PD I ROSZKOWSKI Mariusz Z/2719/16 2019
2 f 1 60.03 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP II KENSIK Jan Z/2940/16 2019 1 LDK!
3 f 1 52.41 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2019 3
4 f 1 48.65 GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1602/16 , 2019 4 LDK!
5 f 1 44.98 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2019 3 LDK!
6 f 1 43.77 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.6079909801483 sekund