Olecko 30.08.2019
Mistrzostwa województwa podlaskiego U16
100 m K
1 s 1 13.22 KOZAR Roksana KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD 0.0 IV GRYGORUK Andrzej GRYGORUK Andrzej , Z/0433/18 , 2019 4 LDK!
2 s 1 14.07 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD 0.0 V KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2019 5 LDK!
3 s 1 14.17 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05 U16 PD 0.0 V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1332/18 , 2019 BEZ LDK!
4 s 1 14.24 POSKROBKO Dominika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD 0.0 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/1965/19 2019 LDK!
5 s 1 14.31 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U16 PD 0.0 V SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2019 5 LDK!
1 s 2 13.33 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +1.9 IV BOROWIK Włodzimierz ZALEWSKI Jan , Z/4815/19 , 2019 LDK!
2 s 2 14.41 MACHELSKA Weronika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +1.9 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/1966/19 2019 LDK!
3 s 2 14.72 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik Augustów 05 U16 PD +1.9 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0678/19 , 2019 LDK!
4 s 2 15.17 PIETRASZEWSKA Wiktoria KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.9 -- DUBICKI Piotr Z/1344/18 2019
1 s 3 12.17 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.5 II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2019 1
2 s 3 12.86 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U23 PD +1.5 III DUDEK Bartosz B.D. # Z/2671/16 2019
3 s 3 12.95 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +1.5 III ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/3773/19 2019
4 s 3 14.09 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN +1.5 V MORGAŚ Tomasz Z/0068/18 2019 5
5 s 3 14.12 DŹWILEWSKA Daria LKS Korab Olecko 05 U16 WN +1.5 V BRYNDA Marcin Z/1128/19 2019 LDK!
6 s 3 14.46 JUREK Nikola LKS Korab Olecko # 07 U14 WN +1.5 V BRYNDA Marcin Z/4984/19 2019 LDK!
7 s 3 14.64 SALIK Oliwia UKS Technik Augustów 06 U14 PD +1.5 -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/1291/19 , 2019 LDK!
8 s 3 15.66 GŁAŻEWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 05 U16 MZ +1.5 -- WITKOWSKI Bartosz Z/3612/18 2019 BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 42.76 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U23 PD -- DUDEK Bartosz B.D. # Z/2671/16 2019
2 s 1 45.88 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1332/18 , 2019 BEZ LDK!
3 s 1 46.81 PEZOWICZ Weronika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD V SIENKIEWICZ Karol # Z/0518/19 2019 LDK!
4 s 1 46.94 JUREK Nikola LKS Korab Olecko # 07 U14 WN V BRYNDA Marcin Z/4984/19 2019 LDK!
5 s 1 47.45 NIKICIUK Weronika KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD V GRYGORUK Andrzej GRYGORUK Andrzej , Z/0434/18 , 2019 5 LDK!
1 s 2 42.03 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/3773/19 2019
2 s 2 42.59 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2019 2
3 s 2 45.08 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN IV MORGAŚ Tomasz Z/0068/18 2019 5
4 s 2 48.47 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik Augustów 05 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0678/19 , 2019 LDK!
5 s 2 49.11 SALIK Oliwia UKS Technik Augustów 06 U14 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/1291/19 , 2019 LDK!
6 s 2 49.19 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 06 U14 WN -- GARBINO Andrzej Z/1934/18 2019 5
600 m K
1 f 1 1:44.73 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2019 3 LDK!
2 f 1 1:46.31 NOSKOWICZ Maja KS Parkiet Hajnówka 05 U16 PD V SACHARCZUK Roman Z/0445/19 2019
3 f 1 1:49.31 SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów 05 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5014/18 , 2019 4 LDK!
4 f 1 1:50.61 KARWOWSKA Maja KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/4894/19 2019
5 f 1 1:52.17 DRAPCZUK Karolina UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/3862/19 , 2019 LDK!
6 f 1 1:52.55 MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2019 BEZ LDK!
8 f 1 1:58.23 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2019 LDK!
1000 m K
1 f 1 3:14.00 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 04 U16 PD IV KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1823/18 , 2019 5 LDK!
2 f 1 3:23.13 HUBERT Maja KS Parkiet Hajnówka 06 U14 PD V SACHARCZUK Roman GRYGORUK Andrzej Z/4611/19 2019 LDK!
3 f 1 3:26.86 DEMCZUK Natalia MKS Juvenia Białystok 04 U16 PD V KUKLIŃSKI Paweł Z/1955/18 2019 BEZ
4 f 1 3:32.53 BANAŚ Wiktoria UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5660/18 , 2019 LDK!
5 f 1 3:39.48 OSTAPOWICZ Angelika UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- CHABASIŃSKA Izabela SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/5012/18 , 2019 LDK!
6 f 1 3:46.24 ZBICZYŃSKA Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1085/16 , 2019 5 LDK!
  f 1 DNF CHOJNOWSKA Paulina LKS Narew Kurpiewski Łomża # 05 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/0670/19 , 2019 LDK!
80 pł K
1 f 1 13.02 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +1.5 IV ANESZKO Marta JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/1230/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 13.11 TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.5 IV SUPROŃ Jaroslaw Z/0450/19 2019
3 f 1 13.40 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +1.5 IV SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0448/19 2019 LDK!
4 f 1 14.08 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +1.5 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0447/19 2019 LDK!
5 f 1 16.36 MACHELSKA Weronika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +1.5 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/1966/19 2019 LDK!
200 m pł K
1 f 1 31.45 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +2.0 II KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 32.41 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +2.0 III SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0448/19 2019 LDK!
3 f 1 32.98 TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +2.0 IV SUPROŃ Jaroslaw Z/0450/19 2019
4 f 1 34.57 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +2.0 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0447/19 2019 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0430/16 2019 4 LDK!
2 f 1 1.50 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 06 U14 MZ IV SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz # , Z/2873/19 , 2019 LDK!
3 f 1 1.45 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2019 4
3 f 1 1.45 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 06 U14 WN IV B.D. Z/0834/19 2019 LDK!
5 f 1 1.40 ŁAPSZYS Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław # , Z/5393/18 , 2019 5 LDK!
6 f 1 1.20 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- B.D. Z/0838/19 2019 LDK!
6 f 1 1.20 WOJTKOWSKA Kamila UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1481/19 2019
8 f 1 1.20 NAPIÓRKOWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna # Z/4558/19 2019
W dal K
1 f 1 5.24 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +0.9 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 4.88 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.8 IV KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2019 5 LDK!
3 f 1 4.86 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +3.2 IV KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2019 3 LDK!
4 f 1 4.48 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.2 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2019 5 LDK!
5 f 1 4.47 MODZELEWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +1.0 -- KOTOWSKI Jan Z/5002/18 2019 BEZ
6 f 1 4.19 PIETRASZEWSKA Wiktoria KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.3 -- DUBICKI Piotr Z/1344/18 2019
7 f 1 4.07 ŁAPSZYS Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD +1.6 -- DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław # , Z/5393/18 , 2019 5 LDK!
8 f 1 3.95 NAPIÓRKOWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +3.0 -- KORYTKOWSKA Justyna # Z/4558/19 2019
9 f 1 3.70 BIGDA Paulina KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +3.4 -- SIERBA Bogdan Z/5179/19 2019
1 f 2 5.42 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.8 II SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK!
  3.66 BIGDA Paulina KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +0.8 -- SIERBA Bogdan Z/5179/19 2019
  3.88 NAPIÓRKOWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +1.2 -- KORYTKOWSKA Justyna # Z/4558/19 2019
Kula (3) K
1 f 1 10.41 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2019 4
2 f 1 9.69 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 06 U14 PD V KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1458/19 2019 LDK!
3 f 1 9.54 CWALINA Magdalena LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD V GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej Z/1339/18 2019 5 LDK!
4 f 1 8.80 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD V ANESZKO Marta JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/1230/18 , 2019 4 LDK!
5 f 1 8.42 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- B.D. Z/0838/19 2019 LDK!
6 f 1 7.71 BORAWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/5375/18 2019 BEZ
7 f 1 7.66 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2019 5
8 f 1 7.52 WOJTKOWSKA Joanna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1480/19 2019
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.43 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2019 4
2 f 1 26.62 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2019 5
3 f 1 22.15 CZYŻEWSKA Magdalena UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1588/18 2019 BEZ
4 f 1 21.71 CWALINA Magdalena LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej Z/1339/18 2019 5 LDK!
5 f 1 19.86 BORAWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/5375/18 2019 BEZ
6 f 1 19.57 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1485/18 2019 5
Oszczep (500) K
1 f 1 45.82 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD II SIKORSKI Karol Z/2544/17 2019 1
2 f 1 29.85 DŹWILEWSKA Daria LKS Korab Olecko 05 U16 WN V BRYNDA Marcin Z/1128/19 2019 LDK!
3 f 1 29.35 KUREK Wiktoria UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1486/18 2019 5
4 f 1 27.73 WOJTKOWSKA Joanna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1480/19 2019
5 f 1 26.52 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- ANESZKO Marta JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/1230/18 , 2019 4 LDK!
6 f 1 26.48 BIGDA Paulina KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- SIERBA Bogdan Z/5179/19 2019
7 f 1 22.99 CHODZIUTKO Aniela KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol # Z/4908/19 2019 LDK!
8 f 1 15.04 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1485/18 2019 5
9 f 1 12.91 CZYŻEWSKA Magdalena UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1588/18 2019 BEZ
100 m M
1 s 1 11.83 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ +1.8 IV WITKOWSKI Bartosz Z/5093/19 2019
2 s 1 12.39 STACHURSKI Jakub KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.8 V DUBICKI Piotr Z/1543/18 2019 BEZ
3 s 1 12.82 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.8 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0452/19 2019 LDK!
4 s 1 12.86 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05 U16 PD +1.8 -- ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2019 LDK!
5 s 1 13.33 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.8 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/4561/19 , 2019 LDK!
1 s 2 13.08 DĘBOWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +2.1 -- SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2019 LDK!
2 s 2 13.50 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +2.1 -- SUPROŃ Jaroslaw Z/4613/19 2019
3 s 2 14.78 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 06 U14 WN +2.1 -- MORGAŚ Tomasz Z/0318/19 2019 BEZ LDK!
4 s 2 14.87 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 06 U14 WN +2.1 -- MORGAŚ Tomasz Z/0252/19 2019 BEZ LDK!
1 s 3 11.67 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.4 III NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2019 4
2 s 3 11.74 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD +1.4 III DUDEK Bartosz # Z/1796/16 2019 2
3 s 3 11.89 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.4 IV B.D. Z/4126/19 2019
4 s 3 11.96 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.4 IV ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2856/17 2019 3
5 s 3 12.49 ŁONIEWSKI Dariusz OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ +1.4 --
6 s 3 12.62 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +1.4 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ
300 m M
1 s 1 36.72 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD -- DUDEK Bartosz # Z/1796/16 2019 2
2 s 1 39.93 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD IV NIWIŃSKI Andrzej Z/4996/18 2019 BEZ
3 s 1 41.64 DĘBOWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 05 U16 PD V SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2019 LDK!
4 s 1 42.11 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 04 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/4561/19 , 2019 LDK!
5 s 1 47.40 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0318/19 2019 BEZ LDK!
6 s 1 54.50 ARTEMIUK Kasjan KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- B.D. Z/4907/19 2019
600 m M
1 f 1 1:26.30 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2019 3
2 f 1 1:27.74 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD II SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2019 3
3 f 1 1:32.21 KOWALCZYK Dominik OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz Z/1098/18 2019 5 LDK!
4 f 1 1:35.69 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0983/19 2019
5 f 1 1:36.17 KŁOCZKO Kacper KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5337/18 , 2019 3 LDK!
6 f 1 1:37.79 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 05 U16 PD V POŚPIECH Anna POŚPIECH Anna # , Z/4891/19 , 2019 LDK!
7 f 1 1:37.88 KRAJEWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06 U14 PD V
8 f 1 1:41.36 JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/0677/19 2019 LDK!
9 f 1 1:44.59 KUCHARSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2471/19 2019
10 f 1 1:46.63 PRAWDZIK Wiktor UKS Technik Augustów 06 U14 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5467/19 , 2019 LDK!
11 f 1 1:55.46 BARTOSZEWICZ Igor LKS Korab Olecko 05 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/1135/19 , 2019 LDK!
12 f 1 2:06.45 KULĄGOWSKI Kacper LKS Korab Olecko 05 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/1130/19 2019 LDK!
13 f 1 2:06.99 ŁEMPIO Adam LKS Korab Olecko 06 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/0107/19 2019 BEZ LDK!
1000 m M
1 f 1 2:54.71 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/4154/18 2019 5 LDK!
2 f 1 2:55.46 BRYNDA Marcin LKS Korab Olecko 88 Sen WN -- B.D. Z/1471/16 2019 BEZ
3 f 1 2:55.90 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD -- BRYNDA Marcin B.D. , Z/1680/17 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 2:56.81 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/4283/18 2019 LDK!
5 f 1 3:00.13 STRZESZEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/5319/18 2019 5
6 f 1 3:07.34 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/4997/18 2019 BEZ
7 f 1 3:16.72 BZINKIEWICZ Kacper KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol # , Z/0986/19 , 2019 LDK!
8 f 1 3:21.93 ANDRULEWICZ Jakub UKS Technik Augustów 05 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0674/19 , 2019 LDK!
9 f 1 3:46.84 KONOPKA Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/0671/19 , 2019 LDK!
  f 1 DNF PRUSINOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/0673/19 , 2019 LDK!
110 m pł MŁ M
1 f 1 16.40 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +2.5 III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1459/19 2019 LDK!
2 f 1 18.31 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +2.5 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/19 2019
3 f 1 22.50 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN +2.5 -- MORGAŚ Tomasz Z/0253/19 2019 BEZ LDK!
  f 1 DNF POPOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +2.5 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0451/19 2019 LDK!
110 m pł M
1 f 1 15.43 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok # 98 U23 PD +2.5 II SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
200 m pł M
1 f 1 29.82 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD +0.4 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/19 2019
2 f 1 30.04 GONTARCZUK Krystian UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD +0.4 V KOZIARSKI Cezary Z/1487/18 2019 5
3 f 1 31.94 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05 U16 PD +0.4 -- ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2019 LDK!
4 f 1 34.91 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN +0.4 -- MORGAŚ Tomasz Z/0253/19 2019 BEZ LDK!
5 f 1 35.91 CZYKWIN Julian KS Podlasie Białystok 05 U16 PD +0.4 -- B.D. Z/4906/19 2019
Wzwyż M
1 f 1 1.88 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1459/19 2019 LDK!
2 f 1 1.60 WOJCIECHOWSKI Tobiasz OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz # Z/5092/19 2019
3 f 1 1.40 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2019
  f 1 NM MOCARSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/4782/19 2019
W dal M
1 f 1 6.26 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD +0.9 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ
2 f 1 5.52 ŁONIEWSKI Dariusz OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ +1.4 --
3 f 1 4.41 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 06 U14 WN +1.6 -- MORGAŚ Tomasz Z/0252/19 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD 0.0 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2019 4
1 f 2 5.62 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.3 V NAZARKIEWICZ Robert Z/4947/19 2019
2 f 2 5.58 STACHURSKI Jakub KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +0.7 -- DUBICKI Piotr Z/1543/18 2019 BEZ
3 f 2 5.32 GONTARCZUK Krystian UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD +1.9 -- KOZIARSKI Cezary Z/1487/18 2019 5
4 f 2 5.15 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD +1.5 -- KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2019
5 f 2 4.02 MOCARSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 05 U16 PD +0.5 -- GÓRSKI Andrzej Z/4782/19 2019
Kula (5) M
1 f 1 10.89 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
2 f 1 9.79 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1232/18 2019 4 LDK!
3 f 1 9.05 AMBROZIAK Marcel PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2019
4 f 1 8.93 SZYMANIAK Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4302/19 2019
5 f 1 8.34 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- B.D. Z/5005/19 2019
Dysk (1) M
1 f 1 43.26 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
2 f 1 38.63 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD IV NIWIŃSKI Andrzej Z/4996/18 2019 BEZ
3 f 1 37.73 AMBROZIAK Marcel PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2019
4 f 1 37.02 SZYMANIAK Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/4302/19 2019
5 f 1 36.47 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok 04 U16 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/4560/19 2019
6 f 1 31.97 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD V JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1232/18 2019 4 LDK!
7 f 1 31.39 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD V TRZONKOWSKA Beata Z/3881/19 2019
8 f 1 28.20 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/0452/19 2019 LDK!
9 f 1 26.35 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- B.D. Z/5005/19 2019
10 f 1 25.77 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 05 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/4613/19 2019
Oszczep (600) M
1 f 1 46.00 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1232/18 2019 4 LDK!
2 f 1 37.84 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05 U16 PD V TRZONKOWSKA Beata Z/3881/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4644238948822 sekund