Wrocław 13 - 15.07.2014
20. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
200 m K
1 1 e 1 25.07 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.8 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 3 e 1 25.43 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +0.8 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
3 5 e 1 25.68 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +0.8 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
4 7 e 1 25.72 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.8 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
5 12 e 1 26.14 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.8 II B.D. BEZ
6 13 e 1 26.34 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U18 PM +0.8 III SĘKOWSKA Anna # Z/1776/13 2019 2
7 18 e 1 27.07 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP +0.8 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
1 6 e 2 25.70 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -1.2 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
2 10 e 2 26.11 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL -1.2 II HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
3 11 e 2 26.12 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -1.2 II B.D. #
4 14 e 2 26.39 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -1.2 III
5 15 e 2 26.41 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -1.2 III #
6 16 e 2 26.64 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -1.2 III
1 2 e 3 25.21 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +0.2 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
2 4 e 3 25.49 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.2 II
3 8 e 3 25.97 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.2 II #
4 9 e 3 26.07 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.2 II KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
5 17 e 3 26.74 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK +0.2 III
6 19 e 3 28.95 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP +0.2 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
400 m K
1 f 1 56.56 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
2 f 1 56.95 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II B.D. 2
3 f 1 57.04 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
4 f 1 57.70 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP II SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
5 f 1 58.31 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
6 f 1 58.56 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS II
7 f 1 58.92 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
8 f 1 59.71 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III B.D. BEZ
1 f 2 58.76 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN II
2 f 2 58.80 BERCZYŃSKA Paulina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD II B.D. BEZ
3 f 2 59.15 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ III B.D. BEZ
4 f 2 59.19 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL III B.D. 3
5 f 2 59.42 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III
6 f 2 59.57 POCHOPIEŃ Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA III
7 f 2 59.89 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL III
8 f 2 61.93 MADEJA Kornelia MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III #
800 m K
1 3 w 1 2:27.76 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB IV 721
2 5 w 1 2:30.89 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 682
3 6 w 1 2:32.38 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 663
4 11 w 1 2:41.90 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 551
5 14 w 1 2:52.73 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 436
6 15 w 1 2:52.96 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 433
7 16 w 1 2:54.29 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 420
8 17 w 1 2:54.42 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1 419
  w 1 DNF LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM -- 0
1 1 w 2 2:23.05 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL III SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 783
2 2 w 2 2:27.51 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS IV # 724
3 4 w 2 2:28.34 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD IV 714
4 7 w 2 2:34.12 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -- # 642
5 8 w 2 2:36.03 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD -- KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 619
6 9 w 2 2:37.53 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD -- 602
7 10 w 2 2:38.78 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ -- B.D. BEZ 587
8 12 w 2 2:42.37 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS -- 546
9 13 w 2 2:49.85 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP -- 465
1500 m K
1 1 s 1 4:33.81 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U18 SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
2 2 s 1 4:34.46 MARCINIAK Paulina MOS Zatoka Braniewo 98 U18 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0535/14 2015 BEZ
3 3 s 1 4:35.19 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB II B.D. 3
4 4 s 1 4:38.35 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP II B.D. 3
5 6 s 1 4:46.30 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2019 1
6 7 s 1 4:47.35 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
7 8 s 1 4:47.43 NOWAK Natalia OKLA Ostrołęka 97 U18 MZ III
8 15 s 1 4:57.84 ZIÓŁKOWSKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew BEZ
  s 1 DNF OWCZAREK Klaudia SKLA Sopot 97 U18 PM -- #
  s 1 DNF OLESZKIEWICZ Kamila ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM --
1 5 s 2 4:46.14 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 97 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/1695/13 2019 1
2 9 s 2 4:48.44 ZŁOMAŃCZUK Eliza KS Agros Zamość 97 U18 LU III
3 10 s 2 4:48.93 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
4 11 s 2 4:50.86 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
5 12 s 2 4:53.19 SZMYGIN Ada MKL Maraton Świnoujście 98 U18 ZP III
6 13 s 2 4:53.86 SKIBIŃSKA Dominika MKS MOS Wrocław 97 U18 DS III
7 14 s 2 4:54.51 GALUS Natalia MLUKS Tarnów 97 U18 MA III
8 16 s 2 4:58.76 KORSZEŃ Natalia MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU IV
9 17 s 2 4:59.50 PIETRUSZYŃSKA Monika PLKS Gwda Piła 98 U18 WP IV
10 18 s 2 5:00.65 FRAŚ Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV B.D. Z/1464/14 2015 4
400 m pł K K
1 f 1 60.42 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 f 1 61.30 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD I
3 f 1 61.96 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP I B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
4 f 1 63.84 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN II
5 f 1 64.41 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM II
6 f 1 64.73 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
7 f 1 65.94 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU II
8 f 1 66.72 BEDNARCZYK Karolina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III #
1 f 2 64.65 JAWORSKA Aleksandra MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS II
2 f 2 64.81 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP II #
3 f 2 65.08 GLANDER Sandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM II
4 f 2 65.60 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ II GĄSIEWSKI Artur B.D. # Z/1469/13 2019 1
5 f 2 65.86 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 98 U18 PM II B.D. 2
6 f 2 66.36 ŁAWRENIN Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej B.D. 3
7 f 2 66.62 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0570/13 2017
8 f 2 67.35 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP III
4x100 m K
1 f 1 47.97 GUL Aleksandra
TŁUCZEK Kamila
IGNASIAK Nikola
ŚLEDZIONA Karolina
CWKS Resovia Rzeszów 97
97
98
98
U18 PDK -- B.D.
MAZUR Janusz B.D.

Z/0080/13
2019
BEZ

2 f 1 48.19 KOSTKA Karina
KURZ Daria
CHMIELEWSKA Agnieszka
MAŁACZEWSKA Zofia
KMKL Sztorm Kołobrzeg 98
97
98
97
U18 ZPO --
B.D.
GRENDA Jan
GIZA Andrzej B.D.
Z/0018/13
2017
1

BEZ
3 f 1 48.55 PILARSKA Oliwia
BARAŃSKA Karolina
WOTA Gaja
MARTYNA Katarzyna
WKS Wawel Kraków 98
98
98
98
U18 MLP --
B.D.
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1069/14
Z/0636/14
2019
2019


1
4 f 1 49.04 WEILAND Natasza
DALKE Helena
PIETRAS Sandra
CZYŻEWSKA Paulina
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97
97
98
97
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.
B.D. REJEWSKI Robert

Z/0275/13
, Z/0464/13
2019
, 2019
1
M
5 f 1 49.20 MAŁKOWSKA Paulina
GÓRKA Magdalena
MIERZYŃSKA Jagoda
KRYSTECKA Justyna
MKS MOS Wrocław 97
97
98
98
U18 DOL --

ROSTEK William B.D.
Z/0925/14
2019

6 f 1 49.37 RUCIŃSKA Roksana
PALUCH Justyna
SZCZĘSNA Katarzyna
PALUCH Paulina
ULKS Jedlińsk 97
97
98
98
U18 MAZ --
ZAMECZNIK Jacek B.D.

ZAMECZNIK Jacek B.D.
Z/1542/13
Z/0261/14
2019
2019
2
2
7 f 1 49.82 RZĄD Olimpia
KRAWCZYK Aleksandra
ZIMIERSKA Klaudia
KOWALSKA Małgorzata
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98
98
97
98
U18 SLK --
BORA Piotr B.D. B.D.

Z/0476/14
2019

8 f 1 50.93 DURAK Karolina
ŁACHACZ Barbara
KMIEĆ Marika
JÓŹWIAK Karolina
MKS Osa Zgorzelec 97
98
98
98
U18 DOL --


Wzwyż K
1 1 e 1 1.60 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
1 1 e 1 1.60 RATAJCZAK Marika LUKS Orkan Września 98 U18 WP III #
1 1 e 1 1.60 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS III
4 6 e 1 1.60 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III #
5 7 e 1 1.60 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM III B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1536/13 , 2018 1
6 10 e 1 1.57 ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. B.D. BEZ
7 11 e 1 1.57 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III KACZOR Mieczysław B.D. Z/0389/14 2019 3
8 14 e 1 1.57 PIERZYNIAK Natalia KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP III
9 15 e 1 1.57 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL III B.D. BEZ
10 22 e 1 1.50 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2019 3
  e 1 DNS DROBNIK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD --
1 1 e 2 1.60 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U18 WP III WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
1 1 e 2 1.60 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III
3 7 e 2 1.60 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP III
4 9 e 2 1.57 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS III
5 11 e 2 1.57 WĄCHAŁA Patrycja LUKS Dwójka Namysłów # 98 U18 OP III
6 13 e 2 1.57 GAWRZYDEK Karolina UKS Melo Błonie 97 U18 MZ III
7 16 e 2 1.54 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV ZAPART Stanisław # Z/0099/14 2019 1
8 17 e 2 1.54 LEW Kinga UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
9 18 e 2 1.54 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV DUDEK Marcin B.D. # Z/1436/13 2019 2
10 19 e 2 1.54 SZYMONIK Marlena CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK IV
10 19 e 2 1.54 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U18 LD IV
12 21 e 2 1.54 KOŁODZIEJ Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS IV
W dal K
1 f 1 5.75 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK -0.2 II WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
2 f 1 5.73 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD 0.0 II #
3 f 1 5.69 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
4 f 1 5.59 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -0.8 II #
5 f 1 5.50 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.4 II
6 f 1 5.42 PIERZYNIAK Natalia KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP +0.1 II
7 f 1 5.38 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP +0.6 III KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
8 f 1 5.35 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U18 PM 0.0 III GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
9 f 1 5.31 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
10 f 1 5.26 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -0.5 III
11 f 1 5.20 NADOLNA Anna UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -0.1 III
  f 1 DNS MODZELEWSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U18 PD 0.0 --
1 1 w 1 5.23 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -0.4 III # 623
2 2 w 1 5.11 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD +0.1 III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 589
3 3 w 1 5.04 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB 0.0 IV 570
4 6 w 1 4.99 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD +0.1 IV 557
5 5 w 1 4.99 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP 0.0 IV 557
6 4 w 1 4.99 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS -0.3 IV 557
7 7 w 1 4.96 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD -0.2 IV 548
8 8 w 1 4.89 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 IV 530
9 9 w 1 4.88 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL +0.6 IV SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 527
10 10 w 1 4.84 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.3 IV B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 516
11 11 w 1 4.83 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.2 IV # 514
12 12 w 1 4.68 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +0.2 -- B.D. BEZ 474
13 13 w 1 4.65 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.6 -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 466
14 14 w 1 4.60 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU 0.0 -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 454
15 15 w 1 4.55 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -0.1 -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 441
16 16 w 1 4.43 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -0.5 -- 411
17 17 w 1 4.22 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -0.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1 359
  w 1 NM KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej 2 0
  w 1 NM LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM 0.0 -- 0
Trójskok K
1 1 e 1 11.77 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U18 LD 0.0 II B.D. # 1
2 3 e 1 11.46 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III
3 7 e 1 11.26 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP -0.1 III KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
4 8 e 1 11.24 KOSTOWSKA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 III
5 10 e 1 11.21 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U18 PM +0.1 III GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
6 14 e 1 11.00 SMOLIBOCKA Eliza MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP +0.5 III ZIELIŃSKA Janina Z/0817/14 2017 4
7 15 e 1 10.74 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U18 LD 0.0 IV
8 18 e 1 10.30 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU 0.0 IV B.D. BEZ
  e 1 NM DROBNIK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 --
1 2 e 2 11.53 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD 0.0 II #
2 4 e 2 11.45 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD +0.2 III KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
3 5 e 2 11.28 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP 0.0 III ZIELIŃSKA Janina Z/0813/14 2017 4
4 6 e 2 11.26 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP 0.0 III
5 9 e 2 11.23 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP 0.0 III ADAMCZEWSKI Ryszard B.D. # Z/0293/13 2017 BEZ
6 11 e 2 11.06 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM +0.4 III B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1536/13 , 2018 1
7 12 e 2 11.04 RÓŻAŃSKA Natalia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB 0.0 III SASKA Tomasz Z/1002/13 2016 BEZ
8 13 e 2 11.00 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP 0.0 III NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
9 16 e 2 10.48 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP 0.0 IV ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
10 17 e 2 10.44 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ 0.0 IV MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
Kula (3) K
1 f 1 16.24 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
2 f 1 15.47 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 97 U18 MZ I
3 f 1 14.76 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 1
4 f 1 14.71 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 98 U18 PM I SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2017 1
5 f 1 14.09 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
6 f 1 14.05 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA I ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2019 M
7 f 1 13.11 ZIÓŁKOWSKA Oktawia GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP II #
8 f 1 12.78 PLESZKA Paulina LKS Polkowice 98 U18 DS III B.D. Z/0295/14 2017 2
9 f 1 12.68 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III B.D. 2
10 f 1 12.68 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ III GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
11 f 1 12.45 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
12 f 1 12.26 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
Dysk (1) K
1 2 e 1 38.50 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II B.D. 3
2 3 e 1 37.49 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 98 U18 PM II SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2017 1
3 5 e 1 36.94 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
4 7 e 1 35.49 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 97 U18 WP III PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
5 9 e 1 34.28 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB III
6 11 e 1 33.61 MULARCZYK Izabela SKLA Sopot 98 U18 PM III
7 13 e 1 32.85 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM III
8 15 e 1 32.18 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA III ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2019 M
9 17 e 1 30.72 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ IV #
10 18 e 1 29.61 MĘŻYŃSKA Magdalena AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB IV
1 1 e 2 38.97 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
2 4 e 2 37.04 CIAPKA Monika MKS Sambor Tczew 97 U18 PM II #
3 6 e 2 35.61 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo # 98 U18 WN III PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2019 1
4 8 e 2 34.79 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 1
5 10 e 2 33.65 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
6 12 e 2 33.20 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
7 14 e 2 32.80 KRÓL Justyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III #
8 16 e 2 31.64 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
9 19 e 2 26.85 NOWAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -- B.D.
  e 2 NM HORWAT Wirginia Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP --
Młot (3) K
1 f 1 61.33 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
2 f 1 56.61 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ I GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
3 f 1 56.39 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ I GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1
4 f 1 54.50 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
5 f 1 53.68 PIONTEK Maria MUKS Park Zduńska Wola 97 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/1276/13 2018 3
6 f 1 53.58 KUŹNICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL I
7 f 1 51.96 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. # Z/1398/13 2019
8 f 1 48.06 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL II RUSZEL Piotr B.D. # Z/1365/13 2018 2
9 f 1 46.32 NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna Z/0617/13 2017 2
10 f 1 43.81 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
11 f 1 42.88 WOLIŃSKA Dorota UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1086/13 2015 3
12 f 1 41.49 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
Oszczep (500) K
1 f 1 52.10 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
2 f 1 50.58 MARUSZEWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BORYSEWICZ Piotr B.D. # Z/0852/13 2019
3 f 1 44.15 ORLIŃSKA Dominika WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS II #
4 f 1 43.51 RADECKA Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
5 f 1 43.47 SZYCA Sabina AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM II
6 f 1 40.44 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0619/13 2019
7 f 1 40.00 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III ŻYŻYK Jerzy B.D. Z/1051/14 2018
8 f 1 39.86 MAJEWSKA Łucja KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III
9 f 1 38.22 SŁOWIK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS III
10 f 1 37.22 GRONOWSKA Angelika MKL Szczecin # 98 U18 ZP III B.D. # 2
11 f 1 37.07 MARCISZEWICZ Kinga SKLA Słupsk 97 U18 PM III
12 f 1 28.33 KUCHARSKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP -- #
1 1 w 1 38.54 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS III # 639
2 2 w 1 38.03 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1 630
3 3 w 1 33.51 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ IV B.D. BEZ 543
4 4 w 1 32.96 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM IV 533
5 5 w 1 32.91 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP IV 532
6 6 w 1 32.64 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS IV 527
7 7 w 1 32.51 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 524
8 8 w 1 30.99 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 495
9 9 w 1 29.74 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 472
10 10 w 1 29.48 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD -- 467
11 11 w 1 29.28 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 463
12 12 w 1 28.81 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD -- KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 454
13 13 w 1 27.14 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 423
14 14 w 1 26.01 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -- SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 401
15 15 w 1 25.47 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD -- 391
16 16 w 1 24.57 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -- # 374
17 17 w 1 22.12 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 328
18 18 w 1 21.10 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -- 309
  w 1 DNS KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2 0
7-bój J MŁ K
1 f 1 4792 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS I #
2 f 1 4665 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
3 f 1 4474 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD II
4 f 1 4469 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL II SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018
5 f 1 4274 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD II
6 f 1 4246 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III #
7 f 1 4222 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ III B.D. BEZ
8 f 1 4142 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS III
9 f 1 4113 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP III
10 f 1 4073 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL III
11 f 1 3979 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III
12 f 1 3911 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
13 f 1 3887 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
14 f 1 3825 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1
15 f 1 3763 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
16 f 1 3714 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU III MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1
17 f 1 3663 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS III
18 f 1 2865 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM --
  f 1 DNF KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2
200 m M
1 3 e 1 22.04 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -1.5 II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
2 7 e 1 22.38 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL -1.5 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
3 11 e 1 22.76 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP -1.5 II
4 14 e 1 22.91 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU -1.5 III
5 15 e 1 23.02 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -1.5 III B.D. #
6 16 e 1 23.26 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -1.5 III
  e 1 DNF KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U18 KP -1.5 -- LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
1 1 e 2 22.02 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.1 II OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
2 4 e 2 22.05 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +1.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
3 6 e 2 22.29 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP +1.1 II KOKOT Zdzisław #
4 9 e 2 22.64 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU +1.1 II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
5 12 e 2 22.83 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +1.1 III
6 13 e 2 22.89 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +1.1 III SĘKOWSKA Anna # Z/0257/14 2019 2
  e 2 DNF SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +1.1 --
1 2 e 3 22.04 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM -0.6 II MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
2 5 e 3 22.18 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.6 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
3 8 e 3 22.63 POPŁAWSKI Jakub KS Gwardia Piła 98 U18 WP -0.6 II
4 10 e 3 22.66 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97 U18 WP -0.6 II #
5 17 e 3 23.64 MIELNICZEK Artur AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -0.6 IV
  e 3 DNF FURMAŃCZYK Kacper MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS -0.6 --
400 m M
1 f 1 48.49 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS I
2 f 1 48.88 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U18 LD II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2019 1
3 f 1 49.11 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS II B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
4 f 1 49.32 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U18 LD II KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
5 f 1 49.75 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL II
6 f 1 50.21 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II B.D. 2
7 f 1 50.95 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP III
  f 1 DNF KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 97 U18 PK --
1 f 2 50.58 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2019 1
2 f 2 50.96 MOSTOWIAK Wiktor LKS Ziemi Puckiej Puck 97 U18 PM III PASZKE Roman Z/1161/13 2018 2
3 f 2 51.10 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III SZOSTAK Janusz # Z/0971/13 2015 2
4 f 2 51.15 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK III
5 f 2 51.44 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin # 98 U18 ZP III BINDASZEWSKA Hanna # Z/1531/14 2019 3
6 f 2 51.91 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU III
  f 2 DNF STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
  f 2 DNF FREDYK Dawid MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97 U18 SL --
1500 m M
1 1 s 1 3:56.52 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0185/13 2019 MM
2 2 s 1 3:57.18 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U18 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
3 3 s 1 3:57.78 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
4 4 s 1 4:01.18 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1189/14 2019 2
5 5 s 1 4:01.41 WITKOWSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
6 6 s 1 4:01.79 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II B.D. B.D. # Z/0177/14 2019 2
7 7 s 1 4:01.82 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK II
8 8 s 1 4:03.04 KARASIEWICZ Szymon LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB III
9 9 s 1 4:05.30 WOŹNIAK Jakub WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III
10 10 s 1 4:09.39 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK III NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
1 11 s 2 4:10.22 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS III
2 12 s 2 4:11.32 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0697/14 2017 2
3 13 s 2 4:11.78 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97 U18 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2019 3
4 14 s 2 4:12.54 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U18 KP IV #
5 15 s 2 4:13.09 KUDRZYCKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ IV
6 16 s 2 4:13.43 NOWAK Dariusz MKS Truso Elbląg 97 U18 WN IV NAGY Czesław B.D. Z/0545/13 2019 BEZ
7 17 s 2 4:13.51 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV ROSZKO Damian # Z/1078/14 2018 2
8 18 s 2 4:14.07 MARCHLIK Kasjan GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP IV
9 19 s 2 4:14.53 FELUŚ Michał WKS Wawel Kraków 97 U18 MA IV
10 20 s 2 4:17.67 GRZYWNA Bartłomiej WKS Oleśniczanka Oleśnica 98 U18 DS IV
1 1 w 1 4:33.17 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 724
2 2 w 1 4:42.99 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP -- 662
3 3 w 1 4:43.23 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -- # 660
4 4 w 1 4:45.92 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB -- # 643
5 5 w 1 4:49.31 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 623
6 6 w 1 4:53.51 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 598
7 7 w 1 4:58.11 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS -- 571
8 8 w 1 5:04.64 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 533
9 18 w 1 6:03.30 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 251
1 9 w 2 5:04.72 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -- 533
2 10 w 2 5:06.50 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 523
3 11 w 2 5:06.58 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 522
4 12 w 2 5:08.01 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 514
5 13 w 2 5:08.73 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS -- 511
6 14 w 2 5:10.69 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 500
7 15 w 2 5:13.12 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 487
8 16 w 2 5:13.93 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 482
9 17 w 2 5:24.16 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 429
110 m pł J MŁ M
1 2 w 1 14.80 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM 0.0 II 874
2 3 w 1 15.07 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 III ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 841
3 9 w 1 16.14 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS 0.0 IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 717
4 11 w 1 16.35 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP 0.0 IV 694
5 13 w 1 16.54 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS 0.0 -- 673
6 16 w 1 18.23 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 502
1 5 w 2 15.51 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS +0.6 III 789
2 6 w 2 15.63 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +0.6 III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 775
3 8 w 2 16.01 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +0.6 IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 732
4 10 w 2 16.21 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +0.6 IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 709
5 12 w 2 16.42 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +0.6 IV 686
6 15 w 2 17.23 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +0.6 -- 600
1 1 w 3 14.67 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -0.2 II # 890
2 4 w 3 15.15 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.2 III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 831
3 7 w 3 15.95 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB -0.2 IV # 738
4 14 w 3 17.15 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -0.2 -- # 609
5 17 w 3 19.28 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -0.2 -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 408
6 18 w 3 19.69 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -0.2 -- 374
400 m pł J MŁ M
1 f 1 52.85 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA I GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
2 f 1 53.20 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA I
3 f 1 53.46 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 97 U18 PM I SADKOWSKI Ryszard B.D. Z/0091/13 2019
4 f 1 54.50 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP II REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
5 f 1 55.56 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II B.D. B.D. Z/1329/14 2019
6 f 1 60.54 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U18 KP IV KASZEWSKI Tomasz # BEZ
  f 1 DNF ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
  f 1 DNF KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
1 f 2 55.57 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U18 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2018 3
2 f 2 56.60 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U18 SL III
3 f 2 56.82 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III
4 f 2 58.10 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN III #
  f 2 DNF ROSZKOWSKI Cezary Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
  f 2 DNF HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
  f 2 DNF SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0459/13 2019 2
  f 2 DNS WĄSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA --
2000 m prz M
1 f 1 6:05.53 KARABAN Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS II
2 f 1 6:07.11 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
3 f 1 6:08.16 TEOFILAK Kamil KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP II
4 f 1 6:10.31 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III B.D. 2
5 f 1 6:13.93 KSIĄŻYK Konrad KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
6 f 1 6:14.03 SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK III B.D. NIWIŃSKI Aleksander # , Z/0053/13 , 2017 2
7 f 1 6:14.54 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 98 U18 SL III JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
8 f 1 6:15.02 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0351/14 2017 2
9 f 1 6:15.28 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III B.D. BEZ
10 f 1 6:16.74 JANISZEWSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS III
11 f 1 6:19.29 WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0077/13 2016 3
12 f 1 6:19.93 JAMROZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 97 U18 LU III JAMROZ Mieczyslaw B.D. Z/0551/13 2017 BEZ
13 f 1 6:21.28 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U18 PM III B.D. 3
14 f 1 6:21.30 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS III ADAMEK Marek # Z/0710/14 2019 3
15 f 1 6:21.63 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP III SOBIERAJ Dawid Z/0693/14 2017 3
16 f 1 6:24.49 BARON Kamil KS Rajsport Sieradz Active Team # 97 U18 LD III
17 f 1 6:26.10 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98 U18 MA III KLIMEK Józef # Z/0196/14 2018 BEZ
18 f 1 6:30.27 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2019 3
19 f 1 6:34.07 HADRYŚ Dawid MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
20 f 1 6:55.36 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 97 U18 KP --
4x100 m M
1 f 1 42.93 KUŹNIK Konrad
JAKUBOWIAK Przemysław
PAWŁOWSKI Patryk
WYSOTA Tomasz
MULKS MOS Sieradz 98
98
97
97
U18 LDZ --
B.D.
FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D.
FIRLIT Roman
Z/1255/14
Z/1260/13
Z/1262/13
2017
2019
2015
3

4
2 f 1 43.10 WESELA Adrian
NEUMANN Jakub
WENZEL Sebastian
KACZOR Wojciech
UKS Orkan Środa Wlkp. 98
97
97
97
U18 WLP -- OSIK Tadeusz
SZOSTAK Janusz

MODELSKI Michał
Z/0387/14
Z/0971/13
Z/0967/13
2019
2015
2019
M
2
2
3 f 1 43.15 FREDYK Dawid
SZYMAŃSKI Mateusz
NESKA Patryk
GÓRAL Daniel
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97
98
97
97
U18 SLK --


4 f 1 43.48 KRUTUL Michał
KLUZ Gerard
CHOJNOWSKI Bartosz
BAGAN Karol
KS Podlasie Białystok 97
97
97
97
U18 POD --

NAZARKIEWICZ Robert B.D.
Z/0307/14
2019
1
5 f 1 43.60 ZAŁUCKI Krystian
ZAWADZKI Jacek
SZTRANC Oskar
SIWIŃSKI Marek
OKS Skra Warszawa 98
97
97
98
U18 MAZ --
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
Z/0122/14
Z/1197/14
2019
2019
3
3
6 f 1 43.77 BORYSIUK Adrian
PACZÓSKI Mateusz
PALUCH Mariusz
KWIATKOWSKI Kamil
MKS Pogoń Siedlce 97
97
97
97
U18 MAZ -- B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/1510/13
Z/0694/13
Z/0696/13
Z/1511/13
2015
2015
2016
2015
4
3
2
2
Wzwyż M
1 f 1 2.12 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U18 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1752/13 2019 M
2 f 1 2.12 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
3 f 1 2.04 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 98 U18 LD II
4 f 1 2.04 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS II MIKODA Lilla # Z/0933/14 2019 MM
5 f 1 1.95 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM II MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
5 f 1 1.95 CHU Tien RKS Skra Warszawa 97 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław Z/0876/13 2016 2
7 f 1 1.95 RUDEK Szymon WKS Flota Gdynia 98 U18 PM II B.D. 2
8 f 1 1.95 WALKOWIAK Michał MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP II
9 f 1 1.92 GRZĘDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
10 f 1 1.92 JABŁOŃSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP III
11 f 1 1.88 WAŻNY Karol MKS Sambor Tczew 97 U18 PM III
12 f 1 1.84 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD III NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/1008/14 2019
12 f 1 1.84 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III #
Tyczka M
1 1 w 1 3.90 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 590
2 3 w 1 3.40 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV 457
3 2 w 1 3.40 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP IV # 457
4 6 w 1 3.30 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP IV # 431
5 5 w 1 3.30 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 431
6 7 w 1 3.10 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 381
7 14 w 1 2.70 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 286
8 12 w 1 2.70 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 286
  w 1 NM MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -- 0
1 4 w 2 3.30 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 431
2 8 w 2 3.10 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 381
3 9 w 2 2.90 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 333
4 10 w 2 2.80 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP -- 309
5 13 w 2 2.70 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 286
6 11 w 2 2.70 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 286
7 15 w 2 2.60 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB -- # 264
8 16 w 2 2.60 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS -- 264
9 17 w 2 2.30 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 199
W dal M
1 f 1 7.14 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.1 II
2 f 1 7.07 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U18 KP -0.2 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
3 f 1 6.80 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -0.2 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1
4 f 1 6.74 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.2 III KOKOT Zdzisław Z/0912/13 2019
5 f 1 6.71 ABRAMCZYK Kacper LKS Polkowice 98 U18 DS +0.1 III B.D. Z/0293/14 2016 3
6 f 1 6.58 SYSKI Marcin MKL Toruń # 98 U18 KP -0.1 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2019 2
7 f 1 6.51 LAWER Marcin KS Gwardia Piła 97 U18 WP -0.1 III
8 f 1 6.34 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 III B.D.
9 f 1 6.34 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM 0.0 III KAŃSKI Ryszard # Z/1240/14 2019 2
10 f 1 6.33 CICHOCKI Piotr MKS Pułtusk 98 U18 MZ 0.0 III
11 f 1 6.32 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD +0.2 III KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
  f 1 DNS WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ 0.0 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/1768/13 2017 1
Trójskok M
1 1 e 1 14.95 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2019 MM
2 2 e 1 13.93 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA 0.0 III B.D. # 3
3 5 e 1 13.40 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 III B.D.
4 6 e 1 13.35 GÓRAL Daniel MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97 U18 SL 0.0 III
5 7 e 1 13.20 CHU Tien RKS Skra Warszawa 97 U18 MZ 0.0 III RADKIEWICZ Przemysław Z/0876/13 2016 2
6 10 e 1 12.93 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 IV
7 13 e 1 12.85 KWIECIEŃ Paweł OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP 0.0 IV B.D. # 3
8 15 e 1 12.73 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 97 U18 PD 0.0 IV
9 17 e 1 12.50 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP 0.0 -- #
  e 1 NM AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP 0.0 -- B.D. REJEWSKI Robert #
1 3 e 2 13.89 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III #
2 4 e 2 13.72 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U18 KP +0.6 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
3 8 e 2 12.99 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.4 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
4 9 e 2 12.95 MUSIAŁ Jakub KS Gwardia Piła 97 U18 WP 0.0 IV GRAŚ Jarosław Z/1003/13 2016 3
5 11 e 2 12.92 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U18 KP 0.0 IV KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2019 3
6 12 e 2 12.87 ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL 0.0 IV B.D. B.D. Z/0485/14 2019
7 14 e 2 12.85 MICHALAK Daniel MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS 0.0 IV
8 16 e 2 12.65 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +0.1 IV KACZOR Mieczysław Z/0388/14 2017 4
9 18 e 2 12.14 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ +0.7 --
  e 2 NM JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 -- KOKOT Zdzisław Z/0912/13 2019
Kula (5) M
1 f 1 19.00 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
2 f 1 18.80 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I
3 f 1 18.54 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
4 f 1 18.07 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS I
5 f 1 17.34 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
6 f 1 17.28 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
7 f 1 16.25 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 97 U18 MZ II #
8 f 1 16.10 ŚWIDRAK Damian MUKS Szok Bojanowo 97 U18 WP II
9 f 1 15.96 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
10 f 1 15.90 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 97 U18 MZ II
11 f 1 15.40 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL II
12 f 1 14.87 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
Dysk (1.5) M
1 1 e 1 53.73 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS I
2 2 e 1 51.29 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
3 3 e 1 49.37 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
4 4 e 1 49.32 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
5 5 e 1 49.09 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/1299/13 2016 2
6 6 e 1 47.44 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
7 7 e 1 46.46 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 98 U18 PM II KOWNATKE Rafał # Z/1088/14 2019 2
8 8 e 1 46.33 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA II
9 9 e 1 46.17 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
10 10 e 1 46.15 CZAPLARSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
11 11 e 1 45.97 KOSZAŁKA Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U18 PM II
12 12 e 1 44.32 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 97 U18 MZ III
13 13 e 1 44.23 WEISS Wojciech UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0320/13 2019 3
14 14 e 1 43.64 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 3
15 15 e 1 43.46 NAGLIK Sebastian MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP III
16 16 e 1 43.25 NOWAK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD III JOACHIMIAK Robert B.D. Z/1134/14 2019
17 17 e 1 43.15 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
18 18 e 1 41.58 ŚWIDRAK Damian MUKS Szok Bojanowo 97 U18 WP III
19 19 e 1 31.42 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ -- MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
  e 1 NM PATYK Marcin LUKS Podium Kup 97 U18 OP --
1 1 w 1 38.99 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 644
2 2 w 1 37.88 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 622
3 3 w 1 37.44 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 613
4 4 w 1 36.53 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM IV 594
5 5 w 1 35.99 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV 584
6 6 w 1 35.57 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 575
7 7 w 1 35.37 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV 571
8 8 w 1 32.91 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -- # 522
9 9 w 1 32.26 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 509
10 10 w 1 31.16 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 487
11 11 w 1 30.43 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 473
12 12 w 1 30.03 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP -- 465
13 13 w 1 29.71 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 459
14 14 w 1 28.51 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 435
15 15 w 1 27.21 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB -- # 410
16 16 w 1 27.06 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 407
17 17 w 1 26.64 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 399
18 18 w 1 23.50 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS -- 338
Oszczep (700) M
1 f 1 64.54 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM II WALCZAK Leszek # Z/0962/14 2019 MM
2 f 1 61.77 KOLENDO Maciej KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II
3 f 1 60.83 PODSTAWKA Dawid LKS Polkowice 97 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0892/13 2015 2
4 f 1 59.69 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2019 1
5 f 1 57.94 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2019 1
6 f 1 56.62 WRÓBLEWSKI Rafał MKS Pułtusk 97 U18 MZ III
7 f 1 56.26 ZABŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM III
8 f 1 55.76 SZCZYGIEŁ Patryk LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP III
9 f 1 55.24 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP III MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
10 f 1 54.67 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2019 2
11 f 1 53.32 WARCZYŃSKI Bartosz MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP III UNGER Krzysztof B.D. Z/0906/13 2016 BEZ
12 f 1 53.02 WCZELIK Mikołaj ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III #
1 1 w 1 51.36 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS III 609
2 2 w 1 51.00 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 603
3 5 w 1 43.48 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 493
4 6 w 1 43.20 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 489
5 8 w 1 41.11 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS -- 458
6 9 w 1 40.78 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 453
7 11 w 1 38.71 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -- 423
8 12 w 1 38.19 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 416
9 14 w 1 34.70 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 366
10 16 w 1 31.17 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 316
11 18 w 1 30.03 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB -- # 300
1 3 w 2 43.63 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 495
2 4 w 2 43.60 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS -- 494
3 7 w 2 42.96 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 485
4 10 w 2 39.94 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP -- 441
5 13 w 2 35.20 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 373
6 15 w 2 32.96 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -- # 341
7 17 w 2 31.09 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 315
10-bój J MŁ M
1 f 1 6355 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
2 f 1 6296 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
3 f 1 6064 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
4 f 1 5857 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM III
5 f 1 5800 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
6 f 1 5689 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP III #
7 f 1 5598 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS III
8 f 1 5496 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
9 f 1 5491 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP III
10 f 1 5469 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
11 f 1 5421 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP III #
12 f 1 5353 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB III #
13 f 1 5337 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS III
14 f 1 5276 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS III
15 f 1 5199 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3
16 f 1 5107 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
17 f 1 4725 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4
18 f 1 4037 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP --
  f 1 DNF BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U18 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2965590953827 sekund