Wrocław 13 - 15.07.2014
20. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
200 m K
1 f 1 24.86 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.8 I ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 f 1 25.02 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +0.8 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
3 f 1 25.20 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.8 II
4 f 1 25.47 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.8 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
5 f 1 25.57 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +0.8 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
6 f 1 25.76 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL +0.8 II HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
7 f 1 25.90 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.8 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
8 f 1 25.92 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +0.8 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
1 f 2 25.85 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.1 II #
2 f 2 25.97 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.1 II B.D. BEZ
3 f 2 25.97 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL +0.1 II #
4 f 2 26.02 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.1 II KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
5 f 2 26.03 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.1 II
6 f 2 26.40 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U18 PM +0.1 III SĘKOWSKA Anna # Z/1776/13 2019 2
7 f 2 26.46 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.1 III B.D. #
8 f 2 26.63 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 III
800 m K
1 f 1 2:09.85 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
2 f 1 2:10.59 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 98 U18 LD II JASZCZAK Stanisław # Z/0674/14 2018 2
3 f 1 2:11.80 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II B.D. Z/0670/14 2019
4 f 1 2:11.81 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II
5 f 1 2:12.74 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 97 U18 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
6 f 1 2:14.19 DERYŁO Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II #
7 f 1 2:17.43 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. # Z/0804/13 2019 1
8 f 1 2:24.58 BAUMGART Weronika LUKS Serock 97 U18 KP III KUTA Kazimierz 4
1 f 2 2:14.87 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ II
2 f 2 2:15.32 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2019 2
3 f 2 2:15.72 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP II KŁÓDKOWSKI Andrzej NOWAKOWSKI Marian # , Z/0038/13 , 2017 2
4 f 2 2:17.89 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ III
5 f 2 2:18.06 BYŚ Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU III #
6 f 2 2:18.45 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
7 f 2 2:19.61 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 3
8 f 2 2:20.28 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP III SZEWCZUK Piotr B.D. # Z/0503/13 2018
3000 m K
1 f 1 10:00.35 FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław # Z/0187/13 2019 1
2 f 1 10:05.08 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ II
3 f 1 10:11.60 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II KRUPA Iwona B.D. # Z/0464/14 2019 1
4 f 1 10:14.45 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 97 U18 PM II B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
5 f 1 10:17.29 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0706/14 2019 1
6 f 1 10:25.17 KARABASZ Natalia KL Wałcz 97 U18 ZP III DIWYK Marek Z/0049/13 2015 3
7 f 1 10:36.46 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB III WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
8 f 1 10:39.11 SZCZEGOT Katarzyna GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ III
9 f 1 10:40.56 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
10 f 1 10:41.44 SZTUDER Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP III WIEJA Piotr FUS Jan , Z/1329/13 , 2015 4
11 f 1 10:42.20 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
12 f 1 10:43.99 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
13 f 1 10:57.22 BĄK Daria KS Gwardia Piła 98 U18 WP III RAJEWICZ Czesław Z/0527/14 2018 3
14 f 1 10:59.52 PLIŚ Aleksandra MKL Maraton Świnoujście 98 U18 ZP III
15 f 1 11:05.60 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV B.D. # BEZ
16 f 1 11:06.44 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
17 f 1 11:07.11 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U18 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester # Z/1598/14 2019 3
18 f 1 11:31.10 SZAJNER Justyna MLKS Ostróda 97 U18 WN IV
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.89 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD -0.3 I SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
2 7 e 1 14.58 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -0.3 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019
3 8 e 1 14.58 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ -0.3 II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
4 9 e 1 14.73 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.3 II ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
5 12 e 1 14.96 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -0.3 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
6 18 e 1 15.40 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.3 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
1 3 e 2 14.36 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.3 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 5 e 2 14.47 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.3 I
3 13 e 2 15.19 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.3 II
4 14 e 2 15.19 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP +0.3 II #
5 15 e 2 15.33 BOLECHOWSKA Marcela ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.3 II
6 16 e 2 15.37 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD +0.3 II SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
  e 2 DQ SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 98 U18 LB +0.3 --
1 2 e 3 14.21 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +0.3 I ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 4 e 3 14.39 KUDUK Nikola MKL Szczecin 98 U18 ZP +0.3 I B.D.
3 6 e 3 14.58 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +0.3 II #
4 10 e 3 14.78 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.3 II
5 11 e 3 14.88 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +0.3 II KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
6 17 e 3 15.38 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 98 U18 MA +0.3 II BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
7 19 e 3 15.81 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 98 U18 MZ +0.3 III B.D. BEZ
1 f 1 13.94 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD -0.1 I SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
2 f 1 13.99 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA -0.1 I ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
3 f 1 14.28 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.1 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
4 f 1 14.34 KUDUK Nikola MKL Szczecin 98 U18 ZP -0.1 I B.D.
5 f 1 14.47 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP -0.1 I #
6 f 1 14.54 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.1 II
7 f 1 14.55 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -0.1 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019
8 f 1 14.55 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ -0.1 II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
1 f 2 14.72 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.2 II
2 f 2 14.89 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +0.2 II KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
3 f 2 14.90 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.2 II
4 f 2 15.19 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +0.2 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
5 f 2 15.43 BOLECHOWSKA Marcela ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.2 II
6 f 2 15.57 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD +0.2 II SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
7 f 2 15.70 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP +0.2 II #
  f 2 DNF KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.2 -- ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
4x400 m K
1 f 1 3:55.75 GŁADYSZ Dagmara
CUBER Karolina
BARSZCZ Aleksandra
SARNA Angelika
KKS Victoria Stalowa Wola 98
97
97
97
U18 PDK -- ŻAK Dariusz
GIZA Andrzej B.D.
BARSZCZ Mirosław B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/0090/14
Z/1061/13
Z/0798/13
Z/0800/13
2018
2019
2017
2019
3
1
2
M
2 f 1 3:56.07 RAŻAKOWSKA Marta
HAJDA Teresa
TYTKO Sara
OLSZOK Oliwia
MKS-MOSM Bytom 97
98
98
98
U18 SLK --
B.D.

JASZCZAK Stanisław
Z/0670/14
Z/0674/14
2019
2018

2
3 f 1 3:57.37 GIL Patrycja
SURA Karolina
LECH Anita
STRZELEC Justyna
UKS Tempo 5 Przemyśl 98
98
98
98
U18 PDK --


B.D.
BEZ
4 f 1 3:57.48 SUŁKOWSKA Julia
MIŃCZUK Alicja
NOWAK Nicola
GULCZYŃSKA Natalia
LKS Olimpic Szczecin 97
97
97
97
U18 ZPO --
BINDASZEWSKI Wiesław B.D.
KARNAS Zbigniew
NOWICKI Bartosz B.D.
Z/1695/13
Z/1666/13
Z/1234/13
2019
2016
2019
1
3
1
5 f 1 4:01.87 ZALEWSKA Daria
SZYJKA Anna
NOWACKA Anna
WĘGLARZ Natalia
MKS-SMS Victoria Racibórz 97
98
97
98
U18 SLK -- SZYNOL Karol BONK Stanisław
KRUPA Iwona B.D.
B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/0212/13
Z/0464/14
Z/0466/14
2018
2019
2019

1
3
M
6 f 1 4:02.48 BARAŃSKA Karolina
WOTA Gaja
PUTO Weronika
MARTYNA Katarzyna
WKS Wawel Kraków 98
98
98
98
U18 MLP -- B.D.
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1069/14
Z/0636/14
2019
2019


BEZ
1
7 f 1 4:02.73 DWORECKA Weronika
GRUZ Aleksandra
NOWAK Natalia
BORKOWSKA Klaudia
OKLA Ostrołęka 98
98
97
98
U18 MAZ --


B.D.
BEZ
8 f 1 4:02.80 MANIUKIEWICZ Adriana
PAWLICKA Joanna
MYDŁOWSKA Marta
KACZMAREK Natalia
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98
98
97
98
U18 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
Z/1181/13
Z/1152/14
2019
2019
3
3


Wzwyż K
1 f 1 1.72 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U18 WP I WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
2 f 1 1.70 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS I
3 f 1 1.68 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS II
3 f 1 1.68 RATAJCZAK Marika LUKS Orkan Września 98 U18 WP II #
5 f 1 1.68 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
6 f 1 1.65 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD II #
7 f 1 1.62 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP II
8 f 1 1.62 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM II B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1536/13 , 2018 1
9 f 1 1.62 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/0389/14 2019 3
10 f 1 1.58 ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. B.D. BEZ
11 f 1 1.54 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS IV
12 f 1 1.54 WĄCHAŁA Patrycja LUKS Dwójka Namysłów # 98 U18 OP IV
Tyczka K
1 f 1 3.80 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U18 PM M KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0173/14 2019 1
2 f 1 3.50 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97 U18 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1258/13 2019 M
3 f 1 3.45 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ I
4 f 1 3.40 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U18 PM I JURGA Łukasz # Z/0016/14 2019 1
5 f 1 3.30 ZAPADKA Karolina WKS Flota Gdynia # 98 U18 PM I
6 f 1 3.15 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
7 f 1 3.15 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ II
8 f 1 3.00 SKLEPOWICZ Agata BKS Bydgoszcz 98 U18 KP II
9 f 1 3.00 OŁDAK Urszula OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ II
9 f 1 3.00 WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
11 f 1 3.00 IZYDORCZYK Paulina RKS Łódź 97 U18 LD II
12 f 1 2.80 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2019 1
Trójskok K
1 f 1 12.56 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD +0.3 I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
2 f 1 12.23 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U18 LD +0.3 I B.D. # 1
3 f 1 12.10 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD +0.5 I #
4 f 1 11.74 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP -0.8 II
5 f 1 11.74 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP +0.5 II KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
6 f 1 11.48 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U18 PM +0.2 III GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
7 f 1 11.47 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.1 III
8 f 1 11.29 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM -0.9 III B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1536/13 , 2018 1
9 f 1 11.11 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP +0.1 III ZIELIŃSKA Janina Z/0813/14 2017 4
10 f 1 11.09 KOSTOWSKA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.2 III
11 f 1 10.78 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP -0.5 III ADAMCZEWSKI Ryszard B.D. # Z/0293/13 2017 BEZ
12 f 1 10.63 RÓŻAŃSKA Natalia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB +0.3 IV SASKA Tomasz Z/1002/13 2016 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 41.90 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
2 f 1 39.96 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 98 U18 PM II SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2017 1
3 f 1 39.53 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo # 98 U18 WN II PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2019 1
4 f 1 39.31 MULARCZYK Izabela SKLA Sopot 98 U18 PM II
5 f 1 39.07 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 97 U18 WP II PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
6 f 1 38.86 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 1
7 f 1 38.60 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
8 f 1 37.44 CIAPKA Monika MKS Sambor Tczew 97 U18 PM II #
9 f 1 33.54 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB III
10 f 1 32.77 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
11 f 1 32.32 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
12 f 1 31.75 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV
200 m M
1 f 1 21.61 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM -0.2 I MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
2 f 1 21.73 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.2 I STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
3 f 1 22.04 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.2 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
4 f 1 22.17 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.2 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
5 f 1 22.18 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP -0.2 II KOKOT Zdzisław #
6 f 1 22.23 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -0.2 II OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
7 f 1 22.44 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL -0.2 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
8 f 1 22.69 POPŁAWSKI Jakub KS Gwardia Piła 98 U18 WP -0.2 II
1 f 2 22.57 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU -0.4 II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
2 f 2 22.58 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97 U18 WP -0.4 II #
3 f 2 22.69 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP -0.4 II
4 f 2 22.72 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -0.4 II
5 f 2 22.81 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU -0.4 III
6 f 2 22.97 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -0.4 III SĘKOWSKA Anna # Z/0257/14 2019 2
7 f 2 23.11 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -0.4 III
  f 2 DNS RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.4 -- B.D. #
800 m M
1 f 1 1:54.73 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL II
2 f 1 1:54.80 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
3 f 1 1:54.83 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 97 U18 WP II
4 f 1 1:55.29 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
5 f 1 1:56.49 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 97 U18 LD II
6 f 1 1:56.72 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 98 U18 SL II
7 f 1 1:57.59 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
8 f 1 1:59.52 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK III ZIĘBA Julian # Z/0091/14 2018 BEZ
1 f 2 1:58.01 BOJARSKI Jakub SKLA Sopot 97 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof 3
2 f 2 1:58.25 KLUCZYŃSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 97 U18 ZP III
3 f 2 1:59.49 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U18 PM III
4 f 2 1:59.54 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III #
5 f 2 1:59.85 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 97 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0130/13 2017 2
6 f 2 2:00.46 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
7 f 2 2:22.22 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0417/14 2017 2
  f 2 DNF SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2019 1
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.18 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 97 U18 PM -0.8 II SADKOWSKI Ryszard B.D. Z/0091/13 2019
2 3 e 1 14.53 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 97 U18 LD -0.8 II
3 7 e 1 14.85 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA -0.8 II
4 10 e 1 14.95 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD -0.8 II
5 11 e 1 15.04 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.8 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
6 15 e 1 15.26 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -0.8 III
7 18 e 1 15.31 NOCEK Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB -0.8 III
1 4 e 2 14.57 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +0.5 II #
2 12 e 2 15.04 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.5 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
3 13 e 2 15.07 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP +0.5 III
4 14 e 2 15.12 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.5 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
5 16 e 2 15.28 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +0.5 III #
  e 2 DNF BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM +0.5 -- MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
1 2 e 3 14.50 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -0.5 II GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
2 5 e 3 14.60 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.5 II B.D. B.D. Z/1329/14 2019
3 6 e 3 14.62 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.5 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
4 8 e 3 14.87 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB -0.5 II
5 9 e 3 14.87 BOLSZAKOW Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP -0.5 II
6 17 e 3 15.30 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -0.5 III SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
1 f 1 14.04 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 97 U18 PM -0.4 I SADKOWSKI Ryszard B.D. Z/0091/13 2019
2 f 1 14.26 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.4 II #
3 f 1 14.40 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.4 II B.D. B.D. Z/1329/14 2019
4 f 1 14.55 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -0.4 II GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
5 f 1 14.63 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.4 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
6 f 1 14.79 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA -0.4 II
7 f 1 14.88 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 97 U18 LD -0.4 II
8 f 1 14.90 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.4 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
1 f 2 14.78 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.2 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
2 f 2 14.82 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB +0.2 II
3 f 2 15.04 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP +0.2 III
4 f 2 15.11 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP +0.2 III
5 f 2 15.12 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.2 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
6 f 2 15.22 BOLSZAKOW Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP +0.2 III
7 f 2 15.48 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +0.2 III #
  f 2 DNF ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD +0.2 --
4x400 m M
1 f 1 3:21.36 WESELA Adrian
FRĄCKOWIAK Bartosz
NEUMANN Jakub
KACZOR Wojciech
UKS Orkan Środa Wlkp. 98
97
97
97
U18 WLP -- OSIK Tadeusz
ZAWORSKI Marek
SZOSTAK Janusz
MODELSKI Michał
Z/0387/14
Z/0965/13
Z/0971/13
Z/0967/13
2019
2015
2015
2019
M
BEZ
2
2
2 f 1 3:21.71 WÓJCIK Mateusz
WŁODARCZYK Adam
BLACHA Łukasz
MROCZEK Kamil
AZS Łódź 98
97
97
97
U18 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr B.D.
KUCZKOWSKI Piotr
B.D.
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
Z/1217/14
Z/1123/13
Z/1117/13
2019
2019
2019

1
BEZ
1
3 f 1 3:25.70 GBUR Sebastian
BUGNACKI Kamil
WĄDOŁOWSKI Michał
STRZELCZYK Jakub
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97
97
97
98
U18 POD --
B.D.


4 f 1 3:26.44 KACZMAREK Konrad
MIZAK Szymon
LUSZTAK Bartosz
JUREK Filip
OKS Skra Warszawa 98
98
98
97
U18 MAZ --


5 f 1 3:27.19 JĘDRASZEK Oskar
SIERADZKI Patryk
SIERADZKI Mateusz
WŁÓDARSKI Maciej
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97
98
97
97
U18 KPO --
SOBOWIEC Bartosz B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
B.D. B.D.
Z/0064/14
Z/0459/13
Z/0058/14
2019
2019
2019
1
2

6 f 1 3:27.91 PALUCH Mariusz
KOĆ Piotr
PACZÓSKI Mateusz
MOSKWIAK Paweł
MKS Pogoń Siedlce 97
97
97
97
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MARKOWSKI Michał
MACIEJEWSKI Janusz
MARKOWSKI Michał
Z/0696/13
Z/0693/13
Z/0694/13
Z/1512/13
2016
2016
2015
2016
2
2
3
2
7 f 1 3:29.09 NGUYEN Daniel
MUSIAŁ Jakub
SUCHORAB Sławomir
POPŁAWSKI Jakub
KS Gwardia Piła 97
97
98
98
U18 WLP --
GRAŚ Jarosław
CHWAŁEK Jarosław
Z/1003/13
Z/0591/14
2016
2016
3
3
8 f 1 3:30.99 RZEŹNICZAK Mateusz
SABELA Mateusz
GIBASZEK Aleksander
PRZERADA Daniel
RKS Łódź 98
97
98
97
U18 LDZ -- KOPEĆ Dominik B.D.


Z/0865/14
2019
M
Tyczka M
1 f 1 4.20 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019
2 f 1 4.10 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
3 f 1 4.10 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II B.D. # Z/1200/13 2019 2
4 f 1 4.00 SANOCKI Kornel KL Gdynia 97 U18 PM II #
5 f 1 3.90 ŁADO Michał ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III
6 f 1 3.90 PUCZKO Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB III
7 f 1 3.90 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD III
8 f 1 3.80 BORKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 97 U18 MZ III
9 f 1 3.80 ADAMCZYK Jakub OSOT Szczecin 98 U18 ZP III SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0162/14 2018 1
10 f 1 3.60 WAWRZYNIAK Michał MKS MOS Wrocław 98 U18 DS III
11 f 1 3.60 ŁEMPICKI Maciej OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ III
  f 1 NM MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/1583/14 2018 2
Trójskok M
1 f 1 14.54 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.4 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2019 MM
2 f 1 14.19 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA 0.0 III B.D. # 3
3 f 1 14.04 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III #
4 f 1 13.84 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U18 KP -0.3 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
5 f 1 13.50 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.3 III B.D.
6 f 1 13.41 GÓRAL Daniel MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97 U18 SL +0.4 III
7 f 1 13.39 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U18 KP -0.2 III KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2019 3
8 f 1 13.19 CHU Tien RKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +0.1 IV RADKIEWICZ Przemysław Z/0876/13 2016 2
9 f 1 12.96 MUSIAŁ Jakub KS Gwardia Piła 97 U18 WP -0.4 IV GRAŚ Jarosław Z/1003/13 2016 3
10 f 1 12.82 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.2 IV
11 f 1 12.69 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.1 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
12 f 1 12.65 ŚWIERCZYNA Bartosz AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL 0.0 IV B.D. B.D. Z/0485/14 2019
Dysk (1.5) M
1 f 1 58.03 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS I
2 f 1 54.00 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
3 f 1 52.72 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
4 f 1 51.79 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
5 f 1 51.40 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
6 f 1 50.95 KOSZAŁKA Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U18 PM II
7 f 1 50.72 CZAPLARSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
8 f 1 49.95 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/1299/13 2016 2
9 f 1 47.99 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 97 U18 MZ II
10 f 1 46.72 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
11 f 1 46.31 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 98 U18 PM II KOWNATKE Rafał # Z/1088/14 2019 2
12 f 1 46.09 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA II
Młot (5) M
1 f 1 68.95 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1
2 f 1 66.34 SIKORA Radosław BKS Bydgoszcz 98 U18 KP II DREGER Jacek Z/1575/14 2019 2
3 f 1 65.53 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ II
4 f 1 61.19 STEFANIAK Radosław MKL Toruń 97 U18 KP II HULISZ Robert B.D. PIĄTEK Mirosław Z/1409/13 2016
5 f 1 61.02 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP II PAWLAK Przemysław B.D. # Z/0577/14 2019
6 f 1 58.95 KOSIŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ II
7 f 1 58.74 ŚWIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ II
8 f 1 56.26 STASIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 97 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/1277/13 2018 2
9 f 1 54.81 KIEC Michał AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ III
10 f 1 53.09 GAJDA Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 98 U18 PM III
11 f 1 52.24 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 3
12 f 1 49.85 HUCZEK Kamil LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA IV
Chód 10 km M
1 f 1 48:17.08 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie # 98 U18 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2019 3
2 f 1 48:54.77 KAMIŃSKI Michał KS Gwardia Piła 97 U18 WP III RAJEWICZ Czesław Z/0414/13 2016 2
3 f 1 49:16.96 DROZDOWICZ Arkadiusz OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III
4 f 1 50:38.42 KOSECKI Kacper KL Lechia Gdańsk # 97 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/0043/13 2018 3
5 f 1 51:09.92 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0569/13 2019 1
6 f 1 53:11.14 JACHER Piotr LKS Stal Mielec 98 U18 PK IV
7 f 1 53:36.27 CIEŚLIŃSKI Paweł CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
8 f 1 56:07.69 ZDROJOWY Dawid UKS Przełaj Żerków 97 U18 WP IV #
9 f 1 56:58.54 LACH Dawid KL Lechia Gdańsk 98 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/1511/14 2015 4
10 f 1 58:09.49 BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
11 f 1 59:30.14 PRZYBYLSKI Patryk PLKS Gwda Piła 97 U18 WP --
12 f 1 60:38.68 PIASECKI Krystian PLKS Gwda Piła 98 U18 WP --
  f 1 DNF PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1157/14 2018 3
  f 1 DNF TARA Sebastian LKS Stal Mielec 97 U18 PK -- KULIG Marzena Z/0840/13 2018 BEZ
  f 1 DQ DURAK Jakub LLKS Osowa Sień 98 U18 LB -- MIGDALSKI Jacek Z/0316/14 2015 BEZ
  f 1 DQ BARTYLAK Leszek UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -- NOWAK Grzegorz Z/0379/14 2014 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.389279127121 sekund