Poznań 14.09.2002 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.55 | CEGLAREK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 1988 | U16 | WP | +1.6 | II | # | |||||||||||
2 | 12.73 | PILARCZYK Izabela | KS Gwardia Piła # | 1985 | U18 | WP | +1.6 | II | ||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 24.99 | IZYDOREK Katarzyna | KS AZS AWF Poznań # | 1979 | Sen | WP | +1.0 | II | ||||||||||||
2 | 25.55 | NENTWIG Anna | OŚ AZS Poznań # | 1983 | U20 | WP | +1.0 | II | ||||||||||||
3 | 26.04 | PILARCZYK Izabela | KS Gwardia Piła # | 1985 | U18 | WP | +1.0 | II | ||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.42 | OSIŃSKA Marta | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U16 | WP | II | |||||||||||||
2 | 45.97 | KOŚCIELNIAK Marzena | SL Olimpia Poznań # | 1989 | U14 | WP | IV | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:49.92 | RUSIECKA Edyta | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1989 | U14 | WP | V | |||||||||||||
2 | 1:48.48 | HAŃĆ Katarzyna | UKS Jedynka Gostyń # | 1989 | U14 | WP | V | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:18.66 | JAKÓBCZAK Aneta | OŚ AZS Poznań # | 1985 | U18 | WP | III | # | ||||||||||||
2 | 2:18.76 | DEMBNA Alicja | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U18 | WP | III | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
6 | 3:34.67 | RYSZEWSKA Justyna | UKS Przełaj Żerków # | 1990 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
4 | 4.63 | SKORUPIŃSKA Joanna | UMKS Iskra Wolsztyn # | 1989 | U14 | WP | V | |||||||||||||
5 | 5.30 | KOWALEWSKA Karolina | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1984 | U20 | WP | +0.5 | III | ||||||||||||
6 | 5.23 | BACHMATIUK Magdalena | PLKS Gwda Piła # | 1986 | U18 | WP | 0.0 | III | # | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.62 | JARMUŻEK Agnieszka | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1984 | U20 | LU | III | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 24.13 | RYCHŁA Żaneta | UMKS Iskra Wolsztyn # | 1987 | U16 | WP | V | |||||||||||||
1 | 39.21 | JARMUŻEK Agnieszka | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1984 | U20 | LU | II | |||||||||||||
2 | 24.07 | WAŚKO Agnieszka | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1987 | U16 | WP | V | |||||||||||||
2 | 35.65 | BRYLL Monika | KS AZS AWF Poznań # | 1983 | U20 | WP | III | B.D. | ||||||||||||
3 | 33.86 | GŁOWACZ Izabela | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | U20 | WP | III | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 43.08 | KACZMAREK Karolina | UMKS Iskra Wolsztyn # | 1987 | U16 | WP | III | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 31.25 | RÓŻYCKA Zofia | TS Olimpia Poznań # | 1989 | U14 | WP | IV | |||||||||||||
2 | 29.29 | NOWAK Jagoda | KS Gwardia Piła # | 1988 | U16 | WP | V | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 16:55.2 r | BARTKOWIAK Anna | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1987 | U16 | WP | III | |||||||||||||
2 | 19:29.7 r | GÓRECKA Magdalena | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U14 | WP | V | |||||||||||||
3 | 19:35.1 r | DĘBSKA Paulina | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U14 | WP | V | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 25:43.8 r | PRZYBYLSKA Małgorzata | OŚ AZS Poznań # | 1985 | U18 | WP | II | |||||||||||||
2 | 29:08.3 r | KUBISIEWICZ Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U18 | WP | III | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 10.59 | KONDRATOWICZ Tomasz | TS Olimpia Poznań # | 1979 | Sen | WP | 0.0 | M | ||||||||||||
1 | 12.42 | MARCINKOWSKI Dawid | TS Olimpia Poznań # | 1989 | U14 | WP | V | SZUDROWICZ Stanisław # | Z/1192/11 | 2011 | 1 | |||||||||
2 | 11.25 | SPYCHAŁA Leszek | TS Olimpia Poznań # | 1985 | U18 | WP | 0.0 | II | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 22.61 | WICHA Łukasz | TS Olimpia Poznań # | 1985 | U18 | WP | +1.8 | II | ||||||||||||
2 | 22.49 | SPYCHAŁA Leszek | TS Olimpia Poznań # | 1985 | U18 | WP | +1.8 | II | ||||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 44.03 | MARZEWSKI Mariusz | MLKS Sparta Złotów # | 1989 | U14 | WP | -- | B.D. | ||||||||||||
2 | 39.88 | MARCINKOWSKI Dawid | TS Olimpia Poznań # | 1989 | U14 | WP | IV | SZUDROWICZ Stanisław # | Z/1192/11 | 2011 | 1 | |||||||||
3 | 42.94 | SKIBA Grzegorz | TS Olimpia Poznań # | 1989 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:28.27 | GOŚCINIAK Mateusz | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U16 | WP | III | MAĆKOWIAK Robert # | Z/0664/11 | 2011 | 1 | |||||||||
1 | 1:45.43 | CYBULA Piotr | KS Energetyk Poznań # | 1990 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
2 | 1:29.63 | KACZMAREK Jakub | TS Olimpia Poznań # | 1988 | U16 | WP | III | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/1191/11 | 2011 | 3 | |||||||||
3 | 1:30.71 | SIKORSKI Marcin | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1987 | U16 | WP | III | |||||||||||||
4 | 1:31.17 | CZAJKA Tomasz | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U16 | WP | III | |||||||||||||
5 | 1:31.84 | GRYCZ Daniel | LKS Sana Kościan # | 1987 | U16 | WP | III | # | ||||||||||||
6 | 1:41.83 | JAROSZ Bartosz | TS Olimpia Poznań # | 1989 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:45.69 | TYRAŁA Radosław | UKS Achilles Leszno # | 1988 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
1 | 2:45.86 | OSTROWSKI Artur | KB Sporting Międzyzdroje # | 1988 | U16 | ZP | IV | OSTROWSKI Ryszard # | Z/1186/11 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | 2:47.28 | WAWRUSZAK Wojciech | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U16 | WP | IV | WOJTASIK Jarosław | ||||||||||||
8 | 3:12.57 | STACHECKI Bartosz | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1990 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
9 | 3:22.70 | MUZELEWSKI Dariusz | UKS 12 Kalisz | 1990 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
10 | 3:10.91 | KĄSKI Bartosz | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1989 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.92 | WOŹNY Marcin | UKS Jedynka Szczecinek # | 1990 | U14 | ZP | V | TOBOŁA Roman # | BEZ | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.80 | TOMCZAK Cezary | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
2 | 1.70 | SZCZEPAŃSKI Michał | KS Obieżyświat Nowe Miasto # | 1987 | U16 | WP | V | CZESZYK Piotr # | Z/1590/12 | 2014 | 2 | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.69 | SZYMAŃSKI Damian | ZLKL Zielona Góra # | 1984 | U20 | LB | +1.0 | III | ||||||||||||
2 | 6.63 | ŁAPACZ Michał | KS Gwardia Piła # | 1984 | U20 | WP | 0.0 | III | ||||||||||||
3 | 6.30 | MATUSZEWSKI Łukasz | TS Olimpia Poznań # | 1986 | U18 | WP | 0.0 | III | ||||||||||||
4 | 6.27 | ANDRZEJEWSKI Damian | UKS Jedynka Gostyń # | 1986 | U18 | WP | +0.5 | IV | ||||||||||||
5 | 6.23 | KORCZAK Tomasz | KS Gwardia Piła # | 1986 | U18 | WP | +0.6 | IV | ||||||||||||
6 | 6.20 | BUKSIK Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1985 | U18 | WP | +0.6 | IV | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.08 | NOWACZYK Jacek | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1987 | U16 | WP | II | |||||||||||||
2 | 12.67 | KRAJECKI Mateusz | TS Olimpia Poznań # | 1987 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 12.63 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 52.07 | DREWNIACKI Artur | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U16 | WP | II | |||||||||||||
2 | 48.78 | PALESZCZAK Daniel | UMKS Iskra Wolsztyn # | 1987 | U16 | WP | II | |||||||||||||
3 | 40.78 | ROŻYNEK Mateusz | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1987 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.13 | PALECZNY Łukasz | MKS Baszta Szamotuły # | 1985 | U18 | WP | II | |||||||||||||
2 | 45.49 | OLECH Maciej | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1985 | U18 | WP | II | |||||||||||||
3 | 43.86 | MOSIĘŻNY Aleksander | TS Olimpia Poznań # | 1985 | U18 | WP | III | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 44.37 | RATAJCZAK Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1985 | U18 | WP | II | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.30 | DREWNIACKI Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U16 | WP | III | |||||||||||||
2 | 32.51 | BOROWIAK Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U14 | WP | -- | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.67 | TOMASZEWSKI Karol | AZS-PWSZ Gorzów # | 1985 | U18 | LB | III | |||||||||||||
2 | 52.21 | MIERKIEWICZ Daniel | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1986 | U18 | WP | III | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.83 | GINDERA Robert | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | II | |||||||||||||
2 | 47.93 | DZIEMBA Jakub | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1984 | U20 | WP | III | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 24:50.8 r | DOMINIAK Michał | UKS 12 Kalisz | 1987 | U16 | WP | II | |||||||||||||
2 | 26:59.0 r | HOMAN Stanisław | OŚ AZS Poznań # | 1985 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
3 | 27:12.7 r | ROZMIAREK Krzysztof | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1987 | U16 | WP | III | |||||||||||||
4 | 28:10.5 r | DOMINIAK Adam | UKS 12 Kalisz | 1989 | U14 | WP | IV | # | ||||||||||||
5 | 29:16.5 r | WITASZAK Jakub | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1988 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.64298677444458 sekund |