Wrocław 13 - 15.07.2014
20. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (starty PK)
100 m K
1 1 s 1 11.90 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS +0.1 I #
2 2 s 1 11.98 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +0.1 I KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
3 3 s 1 12.34 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.1 II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
4 4 s 1 12.51 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS +0.1 II
5 6 s 1 12.82 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 III
6 12 s 1 13.29 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB +0.1 IV GRENDA Jan
1 5 s 2 12.82 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.9 III
2 7 s 2 12.83 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 96 U20 DS -0.9 III
3 8 s 2 13.02 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.9 III ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
4 9 s 2 13.04 KRYSTECKA Justyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -0.9 III
5 10 s 2 13.06 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -0.9 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
6 11 s 2 13.27 SZCZĘSNA Katarzyna ULKS Jedlińsk 98 U18 MZ -0.9 IV #
1 13 s 3 13.48 RUCIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk 97 U18 MZ 0.0 IV
2 14 s 3 13.68 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK 0.0 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
3 15 s 3 13.92 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 -- B.D. # BEZ
4 16 s 3 13.99 KUCHARSKA Ewelina ULKS Jedlińsk 98 U18 MZ 0.0 -- #
5 17 s 3 14.43 ANDRZEJCZYK Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/0739/14 2017 BEZ
6 18 s 3 31.06 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 --
400 m K
1 1 s 1 56.75 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 2 s 1 57.23 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
3 3 s 1 57.47 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II
4 4 s 1 60.61 SURA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III
5 5 s 1 60.89 WYSMYK Kinga LKS Jantar Ustka 98 U18 PM III
6 9 s 1 62.55 GIL Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
7 10 s 1 62.65 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV B.D. # BEZ
1 6 s 2 60.97 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba # 98 U18 PK III ŻAK Dariusz # Z/0090/14 2018 3
2 7 s 2 61.56 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
3 8 s 2 62.21 LECH Anita UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
4 11 s 2 62.98 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL IV
5 12 s 2 63.58 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV WOSIEK Jacek B.D. BEZ
100 m M
1 2 s 1 11.52 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU -0.9 III JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
2 4 s 1 11.58 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -0.9 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
3 5 s 1 11.59 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ -0.9 III
4 6 s 1 11.60 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ -0.9 III
5 7 s 1 11.62 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ -0.9 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
6 8 s 1 11.63 SIEGERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -0.9 III
7 11 s 1 11.76 KRUTUL Michał KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -0.9 IV
  s 1 DQ SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS -0.9 -- PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
1 1 s 2 11.41 IDCZAK Filip LUKS Orkan Września 98 U18 WP +1.4 III
2 3 s 2 11.54 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +1.4 III BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
3 9 s 2 11.71 SZYMAŃSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 98 U18 SL +1.4 III
4 10 s 2 11.71 NESKA Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97 U18 SL +1.4 III
5 12 s 2 11.79 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +1.4 IV BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
6 13 s 2 11.85 WENZEL Sebastian UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP +1.4 IV #
7 14 s 2 12.54 RYBARCZYK Mateusz KS Gwardia Piła 98 U18 WP +1.4 --
400 m M
1 1 s 1 48.03 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS I
2 4 s 1 51.26 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III
3 5 s 1 51.63 JUREK Filip OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ III
4 6 s 1 51.74 WĄDOŁOWSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD III
5 8 s 1 52.39 SABELA Mateusz RKS Łódź 97 U18 LD III
6 9 s 1 52.41 BLACHA Łukasz AZS Łódź 97 U18 LD III B.D. # BEZ
7 11 s 1 52.90 PRZERADA Daniel RKS Łódź 97 U18 LD IV
1 2 s 2 49.02 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
2 3 s 2 50.00 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 7 s 2 52.33 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U18 LD III KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
4 10 s 2 52.80 GBUR Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD IV
5 12 s 2 53.49 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 97 U18 LD IV
6 13 s 2 54.34 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/0969/13 2019 BEZ
7 14 s 2 54.76 TOMASZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- #
8 15 s 2 59.10 REMBOWSKI Sebastian AZS Łódź 97 U18 LD --
Tyczka M
1 5.65 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS MM ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
2 5.50 CZERWIŃSKI Przemysław OSOT Szczecin 83 Sen ZP M KALINICZENKO Wiaczesław Z/3784/11 2017 M
3 5.40 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 Sen KP M
4 4.60 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I ŁOŚ Dariusz # Z/1334/12 2018 1
5 4.40 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U20 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1331/12 2018 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1898820400238 sekund