Puławy 12.07.2014
6. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2014
100 m K
1 1 s 1 11.91 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU +0.7 I STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
2 2 s 1 12.37 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 Sen LU +0.7 II B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
3 3 s 1 13.34 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +0.7 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
4 4 s 1 13.89 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +0.7 V ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2019 3
200 m K
1 1 s 2 25.91 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 Sen LU +0.4 II B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
2 2 s 2 27.06 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +0.4 III ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
3 3 s 2 28.51 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +0.4 V ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2019 3
4 4 s 2 30.78 BABULEWICZ Patrycja KS Wisła Puławy 99 U16 LU +0.4 --
400 m K
1 5 s 1 63.50 TUBURCY Klaudia KS Wisła Puławy 96 U20 LU IV #
2 6 s 1 63.65 GRZEGORCZYK Weronika AZS UMCS Lublin 00 U16 LU IV #
3 7 s 1 63.66 WIŚNIEWSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 99 U16 MZ IV LDK!
4 8 s 1 68.93 BORKOWSKA Aleksandra KS Wisła Puławy 00 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir # Z/4721/15 2017 4
5 9 s 1 77.06 BUJEK Paulina AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -- #
1 1 s 2 57.25 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U20 LU II DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
2 2 s 2 58.21 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin 93 U23 LU II B.D. 3
3 3 s 2 59.90 WIERZBICKA Weronika AZS UMCS Lublin 93 U23 LU III B.D. B.D. # 2
4 4 s 2 59.96 GOŁĘBIOWSKA Gabriela KS AZS AWF Poznań 90 Sen WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3934/11 2012 3
  s 2 DNF TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- B.D. 1
1500 m K
1 1 s 1 4:38.22 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock 89 Sen MZ II B.D. # 1
2 2 s 1 4:44.99 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
3 3 s 1 5:22.18 CZUBAK Milena RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
4 4 s 1 5:28.65 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U23 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
5 5 s 1 5:52.24 MICHAŁOWSKA Anna KS Agros Zamość 81 Sen LU -- KUCHARSKI Marek BEZ
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 16.34 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +0.9 III
2 2 s 1 19.38 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U16 LU +0.9 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 3
3 3 s 1 20.45 RUSEK Julia RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +0.9 -- #
100 m pł K
1 1 s 1 14.40 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ +0.9 I
400 m pł K K
1 1 s 1 71.42 FILIPEK Alicja MKS Start Lublin 95 U20 LU IV WIERCINSKI Jerzy STANISLAWSKI Krzysztof Z/1933/12 2014 BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.70 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ I
2 2 f 1 1.50 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ IV GOS Piotr Z/5239/15 2019 1
3 4 f 1 1.45 STRZESZEWSKA Olga KS Wisła Puławy 98 U18 LU IV
4 3 f 1 1.45 NIEWIADOMSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 94 U23 LU -- B.D. B.D.
5 5 f 1 1.40 RUSEK Julia RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V #
6 6 f 1 1.35 BORUCKA Alicja KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
7 7 f 1 1.30 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
Kula (3) K
1 1 f 1 8.94 RUSEK Julia RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V #
2 2 f 1 8.47 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
Kula (4) K
1 1 f 1 13.66 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88 Sen MZ I
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 33.91 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019
2 2 f 1 23.68 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U14 LU -- WIEJAK Izydor B.D. # Z/6096/15 2019 1 LDK!
3 3 f 1 23.66 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U14 LU -- KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/6095/15 2019 1 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 41.27 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU II B.D. 1
2 2 f 1 38.75 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
3 3 f 1 33.20 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU III B.D.
4 4 f 1 32.38 BRYK Magdalena AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III B.D. 2
5 5 f 1 23.68 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU --
Młot (3) K
1 1 f 1 48.96 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019
2 2 f 1 36.47 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U14 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/6095/15 2019 1 LDK!
3 3 f 1 32.57 KRZESIAK Klaudia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V
4 4 f 1 29.17 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019
  f 1 NM KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U14 LU -- WIEJAK Izydor B.D. # Z/6096/15 2019 1 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 60.31 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 Sen SL M #
2 2 f 1 55.18 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP I B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
3 3 f 1 47.04 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU II
100 m M
1 13 s 1 11.84 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ +0.8 IV #
2 14 s 1 11.96 RUS Karol RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +0.8 IV
3 15 s 1 11.99 CERANOWICZ Filip niest. Warszawa 93 U23 MZ +0.8 -- B.D. BEZ
4 16 s 1 12.02 JASIK Łukasz KS Wisła Puławy 96 U20 LU +0.8 IV
5 18 s 1 12.41 SAMOLEJ Adrian MKS Start Lublin 97 U18 LU +0.8 -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/1477/14 2014 BEZ
6 19 s 1 12.52 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +0.8 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
7 20 s 1 12.73 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U16 LU +0.8 V MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3
1 5 s 2 11.25 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU +0.5 II # LDK!
2 8 s 2 11.49 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa 94 U23 MZ +0.5 III
3 9 s 2 11.51 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U23 LD +0.5 III B.D. 2
4 10 s 2 11.65 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 94 U23 LD +0.5 III MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
5 11 s 2 11.72 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +0.5 III KOSSOWSKI Kazimierz B.D. # Z/1580/14 2018 1
6 12 s 2 11.75 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU +0.5 III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
7 17 s 2 12.19 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ +0.5 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
1 1 s 3 10.78 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.9 I
2 2 s 3 10.82 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 Sen LU +0.9 I
3 3 s 3 10.84 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +0.9 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
4 4 s 3 10.99 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom # 81 Sen MZ +0.9 II B.D. Z/1716/13 2019 3
5 6 s 3 11.29 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU +0.9 II KĘDRA Stanislaw # Z/2533/11 2019 2
6 7 s 3 11.38 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 Sen LD +0.9 III B.D. 3
200 m M
1 11 s 1 23.84 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +1.5 IV KOSSOWSKI Kazimierz B.D. # Z/1580/14 2018 1
2 13 s 1 24.87 JASIK Łukasz KS Wisła Puławy 96 U20 LU +1.5 --
3 14 s 1 25.11 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ +1.5 -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
4 15 s 1 25.29 SAMOLEJ Adrian MKS Start Lublin 97 U18 LU +1.5 -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/1477/14 2014 BEZ
5 16 s 1 25.54 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA +1.5 -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
1 5 s 2 22.91 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU +1.2 III B.D. 2
2 9 s 2 23.63 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ +1.2 IV #
3 12 s 2 23.86 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 94 U23 LD +1.2 -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
1 1 s 3 22.06 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.8 II
2 2 s 3 22.20 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 Sen LU +0.8 II
3 3 s 3 22.62 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 Sen LD +0.8 II B.D. 3
4 4 s 3 22.79 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU +0.8 II # LDK!
1 6 s 4 22.93 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U23 LD +0.2 III B.D. 2
2 7 s 4 23.09 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa 94 U23 MZ +0.2 III
3 8 s 4 23.12 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +0.2 III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2019 3
4 10 s 4 23.75 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU +0.2 IV WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
5 17 s 4 27.03 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU +0.2 -- #
400 m M
1 1 s 1 53.11 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ IV TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
2 2 s 1 54.21 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA IV B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
3 3 s 1 54.72 PĘDZISZ Maciej AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV KLESZOWSKI Leszek BEZ
4 4 s 1 54.87 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- #
1 5 s 2 55.26 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
2 6 s 2 56.26 NOWACKI Michał AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D. #
3 7 s 2 70.00 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2
800 m M
1 1 s 1 1:56.17 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
2 2 s 1 1:56.61 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ II
3 3 s 1 2:01.96 BUCZEK Sylwester KS Agros Zamość 93 U23 LU III B.D. BEZ
4 4 s 1 2:03.39 KOŁODZIEJCZYK Łukasz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV B.D. 3
5 5 s 1 2:09.39 MICHOWSKI Łukasz KS Agros Zamość 97 U18 LU --
1500 m M
1 1 s 1 4:08.79 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Sen LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
2 2 s 1 4:12.81 SEREJ Łukasz AZS UMCS Lublin 86 Sen LU --
3 3 s 1 4:48.45 KOWALCZYK Mateusz KS Wisła Puławy 90 Sen LU -- B.D. B.D. BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.71 MĄKOSA Wojciech UKS Starówka Radom 99 U16 MZ +1.1 IV WITKOWSKI Henryk BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 17.70 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU +1.1 --
110 m pł M
  s 1 DNF FURTAK Paweł KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.1 --
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.36 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
2 2 s 1 60.94 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
3 3 s 1 63.07 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
400 m pł M
1 1 s 1 53.28 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4681/11 2019 1
2 2 s 1 54.19 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ I RADKE Karol Z/1764/13 2019 BEZ
3 3 s 1 54.81 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4811/11 2019 1
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU III ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
2 2 f 1 1.80 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
3 3 f 1 1.70 STĘPIEŃ Maciej KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
W dal M
1 f 1 6.68 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U23 LU +0.9 III
2 f 1 5.94 DROŹDZIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.0 IV
3 f 1 5.78 MĄKOSA Wojciech UKS Starówka Radom 99 U16 MZ +0.1 V WITKOWSKI Henryk BEZ
Trójskok M
1 1 f 1 12.01 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +0.3 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
Kula (5) M
1 1 f 1 11.90 DĄBROWSKI Tymoteusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -- #
2 2 f 1 11.72 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
3 3 f 1 11.66 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/1413/15 2018 2
4 4 f 1 9.47 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U16 LU -- KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2019 1
Kula (6) M
1 1 f 1 12.97 KACZOR Dominik KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U20 LU IV
Kula (7.26) M
2 2 f 1 16.89 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 88 Sen LU I
3 3 f 1 16.07 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU I
4 4 f 1 13.55 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ II ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
5 5 f 1 12.55 KOZŁOWSKI Robert AZS UMCS Lublin 70 Masters LU III
6 6 f 1 7.43 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2
7 7 f 1 5.82 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- #
  f 1 NM CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
Dysk (1) M
1 1 f 1 39.51 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U16 LU IV KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2019 1
Dysk (1.5) M
1 f 1 34.08 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 36.27 KACZOR Dominik KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U20 LU IV
2 2 f 1 27.72 BOGUSZEWSKI Bernard MKS Start Lublin 95 U20 LU -- WIEJAK Izydor Z/1726/13 2014 BEZ
Dysk (2) M
3 3 f 1 47.71 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU I
4 4 f 1 36.51 KOZŁOWSKI Robert AZS UMCS Lublin 70 Masters LU III
5 5 f 1 32.18 KNEZ Artur AZS UMCS Lublin 78 Masters LU --
6 6 f 1 28.68 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U23 LU --
Młot (6) M
1 1 f 1 60.99 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I
2 2 f 1 60.89 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
Młot (7.26) M
1 1 f 1 54.71 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL I GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1
2 2 f 1 48.78 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U23 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
3 3 f 1 42.94 KNEZ Artur AZS UMCS Lublin 78 Masters LU III
4 4 f 1 25.34 SZYMCZYK Tomasz KS Wisła Puławy 83 Sen LU -- ZDYBEL Aleksander # BEZ
5 5 f 1 15.90 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1590881347656 sekund