Sosnowiec 22.07.2014
2. Mityng Wakacyjny 2014
100 m K
1 6 e 1 12.80 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS -3.2 III ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
2 12 e 1 13.08 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -3.2 III
3 14 e 1 13.42 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 Sen OP -3.2 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
4 19 e 1 13.76 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 96 U20 SL -3.2 IV
5 20 e 1 13.80 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL -3.2 IV SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
1 2 e 2 12.07 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -0.7 I KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
2 5 e 2 12.52 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -0.7 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
3 9 e 2 12.95 PANEK Angelika O¦ AZS Poznań 89 Sen WP -0.7 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
4 10 e 2 12.96 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -0.7 III #
5 21 e 2 14.03 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -0.7 -- ZAPART Stanisław # Z/0363/16 2019 BEZ
6 23 e 2 14.20 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL -0.7 V FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
7 28 e 2 14.68 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U14 SL -0.7 -- OLSZAR Michał # Z/3464/15 2019 1 LDK!
  e 2 DQ BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -0.7 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
1 3 e 3 12.12 ZAGAJEWSKA Karolina AZS ŁódĽ 93 U23 LD -1.1 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 4 e 3 12.28 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -1.1 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
3 8 e 3 12.91 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ -1.1 III #
4 15 e 3 13.51 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -1.1 IV
5 16 e 3 13.55 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS -1.1 --
6 22 e 3 14.13 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -1.1 --
1 1 e 4 11.84 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -1.8 M #
2 11 e 4 13.04 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP -1.8 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
3 13 e 4 13.34 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL -1.8 IV
4 27 e 4 14.65 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -1.8 --
1 7 e 5 12.80 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ -2.9 III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M
2 17 e 5 13.71 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -2.9 --
3 18 e 5 13.75 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -2.9 IV #
4 24 e 5 14.34 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -2.9 V
5 25 e 5 14.41 UJEK Oliwia TL ROW Rybnik 01 U14 SL -2.9 V
6 26 e 5 14.63 MENDROWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -2.9 --
1 f 1 11.64 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -1.1 M #
2 f 1 11.90 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -1.1 I KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
3 f 1 11.99 ZAGAJEWSKA Karolina AZS ŁódĽ 93 U23 LD -1.1 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
4 f 1 12.13 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -1.1 I KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
5 f 1 12.42 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -1.1 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
6 f 1 12.72 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS -1.1 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
7 f 1 12.76 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ -1.1 III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M
200 m K
1 1 s 1 23.76 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL 0.0 M #
2 2 s 1 24.16 JÓ¬WIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL 0.0 I B.D. Z/4322/11 2019
3 4 s 1 24.77 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA 0.0 I KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
1 10 s 2 26.43 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ 0.0 III #
2 11 s 2 26.78 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL 0.0 III MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
3 15 s 2 27.74 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice 92 U23 SL 0.0 --
1 6 s 3 26.08 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -0.2 II B.D. 2
2 7 s 3 26.27 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP -0.2 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
3 8 s 3 26.31 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.2 III
4 9 s 3 26.40 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 Sen OP -0.2 III JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
1 5 s 4 26.02 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 93 U23 SL -0.5 II B.D. PASZTA Wiesław 1
2 12 s 4 27.01 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -0.5 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
3 13 s 4 27.12 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -0.5 III #
4 14 s 4 27.45 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL -0.5 IV SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
5 16 s 4 28.34 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -0.5 -- ZAPART Stanisław # Z/0363/16 2019 BEZ
1 3 s 5 24.57 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -1.3 I #
2 17 s 5 28.90 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -1.3 --
3 18 s 5 29.97 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -1.3 V
4 19 s 5 30.33 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -1.3 --
5 20 s 5 31.80 SZAFRANIEC Faustyna MOSiR Łaziska Górne 02 U14 SL -1.3 --
400 m K
1 1 s 1 53.59 JÓ¬WIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL M B.D. Z/4322/11 2019
2 2 s 1 55.26 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2019 M
3 3 s 1 57.11 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 93 U23 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
4 5 s 1 57.90 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL II MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
5 7 s 1 59.87 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 89 Sen SL III
1 6 s 2 59.54 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
2 8 s 2 59.90 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 00 U16 SL III
3 9 s 2 60.27 POCHOPIEŃ Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA III
4 11 s 2 62.11 JASKOT Joanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 96 U20 PK IV KARKUT Bogdan # Z/0311/15 2015 4
5 13 s 2 62.97 BERŁOWSKA Barbara RKS ŁódĽ # 99 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
6 19 s 2 67.51 NOGA Justyna MOSiR Łaziska Górne 01 U14 SL -- BONK Anna # Z/3902/18 2019 BEZ
1 14 s 3 63.34 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL IV
2 15 s 3 64.24 BOJAR Karolina KS Cracovia 1906 Kraków 97 U18 MA IV B.D. BEZ
3 16 s 3 66.01 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -- WERNER Mirosław # Z/1256/14 2019 BEZ
4 18 s 3 67.33 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U14 SL -- CIEPŁAK Maciej # Z/3456/15 2019 3 LDK!
1 4 s 4 57.38 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL II MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
2 10 s 4 60.96 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL III MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
3 12 s 4 62.87 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL IV WERNER Mirosław # Z/0532/15 2019 2
4 17 s 4 67.25 KUPCZAK Adrianna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -- #
5 20 s 4 68.06 ZYWERT Emilia TL ROW Rybnik 00 U16 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:33.19 KˇCKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA --
2 2 s 1 2:39.44 BIELA Anna MOSiR Łaziska Górne 99 U16 SL -- #
3 3 s 1 2:49.72 NOWAK Aleksandra MOSiR Łaziska Górne 98 U18 SL --
1500 m K
1 1 s 1 4:43.35 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD II
2 2 s 1 4:43.76 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL II
3 3 s 1 4:51.71 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL III B.D. 3
4 4 s 1 4:52.57 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
5 5 s 1 5:04.71 KAMPA Dalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL -- PASZTA Wiesław Z/1010/12 2018 2
6 6 s 1 5:18.61 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz # , Z/1005/13 , 2019 3
7 7 s 1 6:02.66 ZUBER Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 97 U18 PK -- KARKUT Bogdan B.D. # BEZ
  s 1 DNF GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice 98 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0291/14 2018 BEZ
100 m pł K
1 2 s 1 13.59 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 Sen PM -0.2 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
2 3 s 1 13.92 RZˇDZIŃSKA Julia AZS ŁódĽ 92 U23 LD -0.2 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
3 6 s 1 14.41 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -0.2 I
4 7 s 1 14.49 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ -0.2 I #
1 1 s 2 13.50 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 Sen PM -0.5 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
2 4 s 2 13.94 RZˇDZIŃSKA Julia AZS ŁódĽ 92 U23 LD -0.5 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
3 5 s 2 14.34 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -0.5 I
4 8 s 2 14.69 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ -0.5 II #
Wzwyż K
1 1 f 1 1.83 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ M GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 2 f 1 1.70 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
W dal K
  f 1 3.64 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 02 U14 MA -1.8 -- DEMANT Jan BEZ
3 3 f 1 5.83 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL +2.0 I
4 4 f 1 5.47 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.3 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
6 6 f 1 4.80 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +5.9 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
7 7 f 1 4.70 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 00 U16 SL -2.3 V #
8 8 f 1 4.50 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +0.5 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
9 9 f 1 4.07 MENDROWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +0.5 --
10 10 f 1 3.65 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 02 U14 MA +2.9 -- DEMANT Jan BEZ
  f 1 NM ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
Trójskok K
1 1 f 1 12.40 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL +0.3 I
2 2 f 1 10.05 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +0.1 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
  f 1 NM ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
Kula (3) K
1 1 f 1 13.94 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA II ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2019 M
2 2 f 1 11.35 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
3 3 f 1 11.00 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 98 U18 MA III B.D. BEZ
4 4 f 1 8.78 PARTYKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL --
Kula (4) K
1 1 f 1 15.50 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
2 2 f 1 15.22 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
3 3 f 1 14.90 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 35.68 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
Dysk (1) K
1 1 f 1 45.15 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 2 f 1 36.06 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
3 3 f 1 27.77 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
Młot (3) K
1 1 f 1 38.41 SZYMONIAK Kamila MUKS Kadet Rawicz 98 U18 WP IV
Młot (4) K
1 1 f 1 57.24 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U20 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
2 2 f 1 51.48 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U20 WP I B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
3 3 f 1 43.79 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU II
100 m M
1 3 e 1 11.15 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -2.2 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
2 14 e 1 12.12 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -2.2 IV BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
3 17 e 1 13.47 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 50 Masters MA -2.2 -- B.D. B.D. BEZ
  e 1 DQ KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL -2.2 --
1 10 e 2 11.77 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U23 LD -3.5 -- B.D. 2
2 11 e 2 11.90 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -3.5 IV BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
3 12 e 2 11.98 KO¦CIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP -3.5 IV SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0818/13 2017 BEZ
4 16 e 2 12.40 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA -3.5 V
  e 2 DNF MARCINKOWSKI Marcin O¦ AZS Poznań # 81 Sen WP -3.5 -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
1 2 e 3 11.02 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 Sen SL -1.4 II
2 4 e 3 11.26 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -1.4 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
3 6 e 3 11.50 BETKIER Igor WAT Warszawa 92 U23 MZ -1.4 III
4 18 e 3 13.90 PRZERADZKI Michał GKS Piast Gliwice 00 U16 SL -1.4 --
1 1 e 4 10.96 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -1.4 II B.D. # BEZ
2 5 e 4 11.31 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 Sen LD -1.4 III B.D. 3
3 7 e 4 11.51 BˇCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 Sen LD -1.4 III
4 8 e 4 11.70 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U20 SL -1.4 III
5 9 e 4 11.74 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 94 U23 LD -1.4 III MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
6 13 e 4 12.09 KULA Damian WAT Warszawa 93 U23 MZ -1.4 --
7 15 e 4 12.28 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL -1.4 -- BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
8 19 e 4 17.58 JANKOWIAK Kacper MOSiR Łaziska Górne 03 U12 SL -1.4 --
1 f 1 10.76 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -1.2 I GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
2 f 1 10.93 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 Sen SL -1.2 II
3 f 1 11.14 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -1.2 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
4 f 1 11.45 BETKIER Igor WAT Warszawa 92 U23 MZ -1.2 III
5 f 1 11.49 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U20 SL -1.2 III
  f 1 DQ LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -1.2 -- B.D. # BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.29 KRAWCZUK Łukasz WKS ¦l±sk Wrocław 89 Sen DS -0.9 M WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
2 2 s 1 21.37 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 Sen SL -0.9 M
3 3 s 1 21.60 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -0.9 I B.D. # BEZ
4 4 s 1 21.72 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU -0.9 I B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2019 1
1 5 s 2 21.77 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław # 91 Sen DS -0.1 I B.D. 1
2 6 s 2 21.80 MARCINISZYN Marcin WKS ¦l±sk Wrocław 82 Sen DS -0.1 I
3 8 s 2 22.57 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL -0.1 II
1 7 s 3 22.29 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 Sen LD -0.5 II B.D. 3
2 9 s 3 22.83 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U23 LD -0.5 III B.D. 2
1 10 s 4 22.87 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ -3.9 III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
2 11 s 4 22.93 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS -3.9 III PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
3 14 s 4 23.76 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 94 U23 LD -3.9 -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
1 12 s 5 23.31 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U20 SL -1.0 III
2 13 s 5 23.72 KO¦CIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP -1.0 IV SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0818/13 2017 BEZ
3 15 s 5 24.33 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL -1.0 IV BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
1 16 s 6 24.82 ZIOBROWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA 0.0 V #
2 17 s 6 24.99 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK 0.0 --
3 18 s 6 26.95 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 50 Masters MA 0.0 -- B.D. B.D. BEZ
4 19 s 6 28.38 PRZERADZKI Michał GKS Piast Gliwice 00 U16 SL 0.0 --
400 m M
1 1 s 1 47.66 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
2 2 s 1 48.11 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
3 3 s 1 48.51 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U23 DS II PIERZCHALA Robert Z/4388/11 2015 1
4 4 s 1 48.71 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 Sen PK II ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
5 5 s 1 50.41 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
1 6 s 2 50.45 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
2 7 s 2 51.55 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 93 U23 SL III B.D. # Z/2311/11 2018 3
3 8 s 2 53.32 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 91 Sen SL -- B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2019 2
4 9 s 2 53.49 WIESZCZEK Wojciech LKS Polkowice 98 U18 DS IV B.D. Z/0297/14 2015 4
5 10 s 2 73.53 MAŃDOK Łukasz MOSiR Łaziska Górne 03 U12 SL -- BONK Anna # Z/3969/18 2018 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:54.54 KNAPIK Michał RKS ŁódĽ 93 U23 LD II
2 2 s 1 1:54.76 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
3 3 s 1 1:54.79 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U23 SL II BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2018 BEZ
4 4 s 1 1:55.40 URBANIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 86 Sen LD II
5 5 s 1 1:56.37 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ II B.D. Z/4766/11 2019 3
6 6 s 1 1:56.87 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U16 PK II KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
7 7 s 1 1:57.97 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków 87 Sen MA III KOLODZIEJ Roman 2
8 8 s 1 2:01.05 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 96 U20 SL III
9 9 s 1 2:02.47 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 91 Sen SL -- B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2019 2
1 10 s 2 2:02.78 ¦WIDEREK Kacper UKS Kusy Bukowno 96 U20 MA IV #
2 11 s 2 2:03.62 LITEWKA Damian UKS Kusy Bukowno 98 U18 MA IV #
3 s 2 2:06.68 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów 94 U23 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
4 12 s 2 2:07.74 ¦WIADEK Michał KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
5 13 s 2 2:27.37 LEWANDOWSKI Patryk GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
1500 m M
1 1 s 1 3:56.93 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL II
2 2 s 1 3:58.86 MI¦KOWIEC Tomasz KKL Kielce 81 Sen SK II #
3 3 s 1 3:59.67 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91 Sen SL II B.D. CIEPŁAK Maciej , Z/0420/14 , 2019 1
4 4 s 1 4:00.08 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U23 SL II RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2019 3
5 5 s 1 4:10.88 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL III B.D. BEZ
6 6 s 1 4:13.78 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 2
7 7 s 1 4:16.33 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2019 3
8 8 s 1 4:25.18 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U20 SL --
9 9 s 1 4:25.70 WI¦NIEWSKI Mateusz MOSiR Łaziska Górne 97 U18 SL -- BONK Anna Z/1106/14 2016 4
10 10 s 1 4:27.88 OZDOBA Mariusz AZS-AWF Katowice 95 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. B.D. Z/0548/14 2018 3
11 11 s 1 4:48.37 GOŁY¦ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL -- #
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 18.16 MŁOT Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP -2.4 V
  s 1 DNF MITKIEWICZ Krzysztof MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP -2.4 --
110 m pł M
1 2 s 1 13.98 NOGA Artur SKLA Sopot # 88 Sen PM -3.0 M B.D. # Z/4065/11 2019 MM
2 4 s 1 14.33 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 Sen MZ -3.0 I
3 5 s 1 14.48 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL -3.0 I B.D. BEZ
4 7 s 1 14.85 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP -3.0 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
5 9 s 1 15.12 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -3.0 II B.D. BEZ
1 1 s 2 13.88 NOGA Artur SKLA Sopot # 88 Sen PM -1.4 M B.D. # Z/4065/11 2019 MM
2 3 s 2 14.26 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 Sen MZ -1.4 I
3 6 s 2 14.80 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL -1.4 I B.D. BEZ
4 8 s 2 14.94 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP -1.4 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
5 10 s 2 15.39 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -1.4 II B.D. BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 2.20 BEDNAREK Sylwester RKS ŁódĽ 89 Sen LD I B.D. # Z/2877/11 2019 MM
2 2 f 1 2.05 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U23 SL II B.D. 2
3 3 f 1 1.95 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U23 MA II B.D. 2
4 4 f 1 1.80 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0155/14 2019 3
5 5 f 1 1.75 MARCYNIUK Michał MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP IV
6 6 f 1 1.75 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS IV MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019
7 7 f 1 1.55 MITKIEWICZ Krzysztof MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP --
W dal M
1 1 f 1 7.42 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.0 I
2 2 f 1 7.23 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów # 91 Sen LD +1.9 II B.D. # Z/4261/11 2019 1
3 3 f 1 6.84 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 94 U23 SL +0.2 II B.D. B.D. 2
4 4 f 1 6.71 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 Sen SL +1.5 III B.D. Z/2974/11 2019
5 5 f 1 6.37 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA +0.5 III B.D. # 3
Trójskok M
2 2 f 1 13.34 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA +2.4 III B.D. # 3
Kula (5) M
1 1 f 1 11.15 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
2 2 f 1 8.73 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
Kula (6) M
1 1 f 1 16.45 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 2 f 1 12.21 SIDŁO Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.08 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 Sen LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
2 2 f 1 17.75 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U23 SL M GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
3 3 f 1 17.02 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
4 4 f 1 13.97 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ II ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
Dysk (1) M
1 1 f 1 37.96 SOBIK Filip RMKS Rybnik 00 U16 SL IV
2 2 f 1 37.61 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
3 3 f 1 28.92 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
Dysk (1.5) M
2 2 f 1 33.47 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 47.41 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
Młot (5) M
1 1 f 1 61.53 AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 97 U18 LU II KOPRON Witold Z/1648/13 2016 1
2 2 f 1 48.04 SZAJERKA Adam MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP IV
3 3 f 1 44.67 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
  f 1 NM PIETRUSZEWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 98 U18 WP --
Młot (6) M
1 1 f 1 57.98 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ II
2 2 f 1 56.29 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
Młot (7.26) M
1 1 f 1 53.93 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U23 WP II LDK!
2 2 f 1 48.01 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1
3 3 f 1 40.51 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U23 SL III B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
4 4 f 1 38.72 STRZEWICZEK Mirosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL III
5 5 f 1 37.73 CICHUTA Adam RMKS Rybnik 88 Sen SL --
Oszczep (600) M
1 1 f 1 55.41 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
Oszczep (700) M
1 1 f 1 43.32 DYCZEK Kajetan KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 71.36 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 Sen SL I
2 2 f 1 57.71 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U23 DS II PIERZCHALA Robert Z/4383/11 2016 2
3 3 f 1 35.97 NORAS Szymon MOSM Tychy 92 U23 SL -- #
  f 1 NM SKLANY Szymon MOSM Tychy # 96 U20 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9663379192352 sekund