Łódź 25.01.2020 2. Halowy Mityng RKS i ŁOZLA 2020 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | e | 1 | 7.93 | FLIS Katarzyna | AZS Łódź | 1996 | Sen | LD | -- | B.D. | 1 | KN | |||||||
2 | 7 | e | 1 | 8.05 | BARCEWICZ Daria | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | # | ZKN | ||||||||
3 | 9 | e | 1 | 8.13 | WÓJCIK Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | MANTYK Łukasz B.D. # | Z/0304/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 16 | e | 1 | 8.34 | SZTACHAŃSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2001 | U20 | LD | -- | SADACH Aneta B.D. B.D. | Z/4769/15 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
5 | 25 | e | 1 | 8.47 | JAKŚ Małgorzata | RKS Łódź | 1998 | U23 | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1334/14 | 2024 | |||||||
1 | 2 | e | 2 | 7.88 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | -- | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | KNF | |||||
2 | 3 | e | 2 | 7.90 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U23 | LD | -- | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | ZKN | |||||
3 | 8 | e | 2 | 8.11 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL GGG Radom # | 2006 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 17 | e | 2 | 8.36 | ZAWADZKA Zuzanna | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | SYGDZIAK Zofia | 4 | LDK! | |||||||
5 | 18 | e | 2 | 8.37 | KOZIARA Ewelina | UKS Azymut Pabianice | 2001 | U20 | LD | -- | WOŹNIAK Jerzy | Z/0438/18 | 2022 | 2 | ||||||
6 | 22 | e | 2 | 8.45 | MAKUCH Maria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2002 | U20 | DS | -- | MAKUCH Beata | 4 | LDK! | |||||||
1 | 1 | e | 3 | 7.58 | MŁODAWSKA Karolina | KKL Kielce | 1996 | Sen | SK | -- | LIPIŃSKI Zdzisław B.D. | Z/0840/12 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 5 | e | 3 | 7.97 | ADAMCZYK Julia | RLTL GGG Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 10 | e | 3 | 8.15 | NOWAK Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 15 | e | 3 | 8.31 | ROLSKA Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | ||||||||||
5 | 23 | e | 3 | 8.45 | KWAPISIEWICZ Julia | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | BRÓDKA Daniel | 4 | LDK! | |||||||
6 | 29 | e | 3 | 8.54 | BUCZEK Kinga | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/0343/17 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 6 | e | 4 | 8.05 | KRZYWICKA Magda | AZS-AWF Warszawa | 1996 | Sen | MZ | -- | B.D. | 2 | ||||||||
2 | 14 | e | 4 | 8.23 | BIBIK Anna | KS Agros Zamość # | 2005 | U16 | LU | -- | GDAŃSKI Andrzej B.D. # | Z/0401/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 12 | e | 4 | 8.23 | JAKŚ Aleksandra | RKS Łódź | 1998 | U23 | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. B.D. | Z/1333/14 | 2024 | |||||||
4 | 20 | e | 4 | 8.42 | NOWAK Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | B.D. | |||||||||
5 | 24 | e | 4 | 8.46 | JACKIEWICZ Maja | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Aldona | Z/4737/19 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 27 | e | 4 | 8.48 | KŁOS Karina | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | B.D. | |||||||||
1 | 11 | e | 5 | 8.18 | SZCZĘSNA Natalia | RLTL GGG Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1105/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 28 | e | 5 | 8.52 | GIL Natalia | KS Orzeł Warszawa | 2006 | U16 | MZ | -- | PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin | Z/5567/18 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 31 | e | 5 | 8.54 | BROŻYNA Nikola | RLTL GGG Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 33 | e | 5 | 8.65 | BRYSZEWSKA Agnieszka | UKS Dziewiątka Kutno | 2007 | U14 | LD | -- | KUDŁA Jacek | Z/5219/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 35 | e | 5 | 8.70 | KOGUT Nikola | MKS Agros Chełm | 2004 | U18 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 36 | e | 5 | 8.75 | MORAWIEC Maja | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/0464/19 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 19 | e | 6 | 8.42 | BUDZIŃSKA Anastazja | LKS Polkowice | 2005 | U16 | DS | -- | B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # | , Z/0661/19 | , 2022 | 5 | LDK! | |||||
2 | 30 | e | 6 | 8.54 | MASTERNAK Oliwia | KKL Kielce | 2004 | U18 | SK | -- | LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof B.D. # | Z/0156/17 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 34 | e | 6 | 8.67 | JACKOWSKA Amelia | RKS Łódź | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
4 | 37 | e | 6 | 8.77 | GÓRKA Beata | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U23 | DS | -- | ||||||||||
5 | 38 | e | 6 | 8.82 | KULA Amelia | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 5 | LDK! | |||||||
6 | 56 | e | 6 | 9.57 | LISOWSKA Zuzanna | UKS LA Basket Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 21 | e | 7 | 8.44 | ORDOWICZ Jadwiga | RLTL Optima Radom # | 2001 | U20 | MZ | -- | B.D. | |||||||||
2 | 40 | e | 7 | 8.90 | DAŃKOWSKA Natalia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2006 | U16 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0817/19 | 2024 | |||||||
3 | 42 | e | 7 | 9.01 | LONGOSZ Aleksandra | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | U14 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0820/19 | 2024 | |||||||
4 | 46 | e | 7 | 9.09 | REMBOWSKA Zuzanna | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 51 | e | 7 | 9.34 | MIELCZAREK Dominika | LKS MOSiR Sieradz # | 2003 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0654/20 | 2022 | |||||||
6 | 52 | e | 7 | 9.43 | OLBORSKA Nikola | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
1 | 43 | e | 8 | 9.05 | KICIŃSKA Pamela | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | LDK! | |||||||||
2 | 45 | e | 8 | 9.09 | CZOŁNOWSKA Kaja | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
3 | 48 | e | 8 | 9.13 | URBANIAK Oliwia | UKS 20 Poznań # | 2008 | U14 | WP | -- | KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr # | , Z/4320/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 49 | e | 8 | 9.23 | BOBROWICZ Weronika | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2003 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 54 | e | 8 | 9.50 | BŁAWAT Zuzanna | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
6 | 55 | e | 8 | 9.53 | HILDEBRANDT Karolina | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2006 | U16 | DS | -- | ||||||||||
1 | 41 | e | 9 | 8.91 | FELIKS Oliwia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | U14 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0819/19 | 2024 | |||||||
2 | 53 | e | 9 | 9.50 | DUDA Martyna | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | ||||||||||
3 | 58 | e | 9 | 9.69 | SZCZEPAŃSKA Julia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
4 | 59 | e | 9 | 9.70 | GAŁAJ Sandra | UKS Dziewiątka Kutno | 2007 | U14 | LD | -- | KUDŁA Jacek | Z/0764/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 62 | e | 9 | 9.98 | DOMAGAŁA Joanna | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
6 | 63 | e | 9 | 10.12 | TOMCZAK Natalia | UKS Dziewiątka Kutno | 2007 | U14 | LD | -- | ||||||||||
1 | 13 | e | 10 | 8.23 | WÓJCIK Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | MANTYK Łukasz B.D. # | Z/0304/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | 26 | e | 10 | 8.47 | PSZCZOŁA Weronika | MKS Agros Chełm | 2004 | U18 | LU | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 32 | e | 10 | 8.63 | LASOTA Patrycja | RLTL Optima Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | JADCZAK Bożena # | Z/3623/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 39 | e | 10 | 8.88 | KARASIEWICZ Julia | UKS Dziewiątka Kutno | 2008 | U14 | LD | -- | KUDŁA Jacek # | Z/0730/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 61 | e | 10 | 9.94 | CICHERSKA Alicja | UKS Dziewiątka Kutno | 2007 | U14 | LD | -- | ||||||||||
6 | 64 | e | 10 | 10.23 | MAŁKOWSKA Zuzanna | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2009 | U12 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 44 | e | 11 | 9.05 | KUCIEWICZ Amelia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 47 | e | 11 | 9.10 | GOGOL Anna | AZS-AWF Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 50 | e | 11 | 9.30 | MAZUR Julia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | U14 | DS | -- | ||||||||||
4 | 57 | e | 11 | 9.61 | SZTORC Zofia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | U14 | DS | -- | ||||||||||
5 | 60 | e | 11 | 9.87 | SŁAWECKA Wiktoria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
6 | 65 | e | 11 | 10.49 | BOBROWICZ Jagoda | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2007 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 7.52 | MŁODAWSKA Karolina | KKL Kielce | 1996 | Sen | SK | -- | LIPIŃSKI Zdzisław B.D. | Z/0840/12 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 7.80 | FLIS Katarzyna | AZS Łódź | 1996 | Sen | LD | -- | B.D. | 1 | KN | ||||||||
3 | f | 1 | 7.86 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U23 | LD | -- | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 7.88 | ADAMCZYK Julia | RLTL GGG Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 7.89 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | -- | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | KNF | ||||||
6 | f | 1 | 8.14 | BARCEWICZ Daria | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | # | ZKN | |||||||||
1 | f | 2 | 8.11 | KRZYWICKA Magda | AZS-AWF Warszawa | 1996 | Sen | MZ | -- | B.D. | 2 | |||||||||
2 | f | 2 | 8.12 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL GGG Radom # | 2006 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 2 | 8.19 | NOWAK Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
4 | f | 2 | 8.20 | SZCZĘSNA Natalia | RLTL GGG Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1105/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
5 | f | 2 | 8.23 | WÓJCIK Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | MANTYK Łukasz B.D. # | Z/0304/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
6 | f | 2 | 8.32 | BIBIK Anna | KS Agros Zamość # | 2005 | U16 | LU | -- | GDAŃSKI Andrzej B.D. # | Z/0401/19 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 3 | 8.19 | JAKŚ Aleksandra | RKS Łódź | 1998 | U23 | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. B.D. | Z/1333/14 | 2024 | ||||||||
2 | f | 3 | 8.29 | KOZIARA Ewelina | UKS Azymut Pabianice | 2001 | U20 | LD | -- | WOŹNIAK Jerzy | Z/0438/18 | 2022 | 2 | |||||||
3 | f | 3 | 8.34 | ZAWADZKA Zuzanna | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | SYGDZIAK Zofia | 4 | LDK! | ||||||||
4 | f | 3 | 8.38 | ROLSKA Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | f | 3 | 8.40 | SZTACHAŃSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2001 | U20 | LD | -- | SADACH Aneta B.D. B.D. | Z/4769/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 26.73 | BARCEWICZ Daria | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | III | # | ZKN | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 27.16 | NOWAK Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | III | B.D. | |||||||||
3 | 4 | s | 1 | 27.93 | BOROWIEC Natalia | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2004 | U18 | LD | IV | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 27.72 | MAKUCH Maria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2002 | U20 | DS | IV | MAKUCH Beata | 4 | LDK! | |||||||
2 | 5 | s | 2 | 28.00 | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | IV | # | ZKN | ||||||||
3 | 9 | s | 2 | 28.40 | BUDZIŃSKA Anastazja | LKS Polkowice | 2005 | U16 | DS | IV | B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # | , Z/0661/19 | , 2022 | 5 | LDK! | |||||
1 | 12 | s | 3 | 28.98 | KOZIARA Ewelina | UKS Azymut Pabianice | 2001 | U20 | LD | -- | WOŹNIAK Jerzy | Z/0438/18 | 2022 | 2 | ||||||
2 | 14 | s | 3 | 29.55 | KICIŃSKA Pamela | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | LDK! | |||||||||
3 | 35 | s | 3 | 31.91 | DUDA Martyna | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | 11 | s | 4 | 28.50 | WITKOWSKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | IV | B.D. TOPOLEWSKI Maciej | , Z/0362/17 | , 2023 | |||||||
2 | 41 | s | 4 | 33.22 | WIKIŃSKA Weronika | UKS Dziewiątka Kutno | 2006 | U16 | LD | -- | ||||||||||
13 | s | 4 | DQ | DURAS Oliwia | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | KOWALCZYK Katarzyna | 5 | LDK! | ||||||||
1 | 6 | s | 5 | 28.15 | KŁOS Karina | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | IV | B.D. | |||||||||
2 | 8 | s | 5 | 28.33 | TULIŃSKA Julia | UKS Dziewiątka Kutno | 2005 | U16 | LD | IV | B.D. # | |||||||||
3 | 23 | s | 5 | 30.67 | REMBOWSKA Zuzanna | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 7 | s | 6 | 28.26 | KWAPISIEWICZ Julia | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | IV | BRÓDKA Daniel | 4 | LDK! | |||||||
2 | 21 | s | 6 | 30.33 | KULA Amelia | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 5 | LDK! | |||||||
3 | 30 | s | 6 | 31.39 | OLBORSKA Nikola | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
1 | 17 | s | 7 | 30.03 | WŁOŚCIAŃSKA Patrycja | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
2 | 31 | s | 7 | 31.67 | OSTROWSKA Weronika | AZS-AWF Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 33 | s | 7 | 31.68 | BOBROWICZ Weronika | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2003 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 24 | s | 8 | 30.83 | MARCHWICKA Nadia | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | ||||||||||
2 | 42 | s | 8 | 33.59 | BŁAWAT Zuzanna | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
3 | 46 | s | 8 | 35.60 | MAŁKOWSKA Zuzanna | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2009 | U12 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 16 | s | 9 | 29.83 | ZAWADZKA Zuzanna | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | SYGDZIAK Zofia | 4 | LDK! | |||||||
2 | 18 | s | 9 | 30.10 | SZAFRAN Wiktoria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0730/18 | 2024 | |||||||
3 | 26 | s | 9 | 30.88 | OGRODOWCZYK Anna | RKS Łódź | 2006 | U16 | LD | -- | ||||||||||
1 | 13 | s | 10 | 29.53 | JACKOWSKA Amelia | RKS Łódź | 2006 | U16 | LD | V | LDK! | |||||||||
2 | 27 | s | 10 | 31.11 | CISZEK Katarzyna | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2006 | U16 | DS | -- | ||||||||||
3 | 45 | s | 10 | 34.58 | ŚPIGIEL Anna | UMLKS START Wieruszów | 2006 | U16 | LD | -- | URBANIAK Jarosław | Z/3477/19 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 39 | s | 11 | 32.59 | URBANIAK Oliwia | UKS 20 Poznań # | 2008 | U14 | WP | -- | KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr # | , Z/4320/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 43 | s | 11 | 34.14 | SZCZEPAŃSKA Julia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
3 | 44 | s | 11 | 34.27 | DOMAGAŁA Joanna | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 10 | s | 12 | 28.42 | PSZCZOŁA Weronika | MKS Agros Chełm | 2004 | U18 | LU | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 15 | s | 12 | 29.80 | MORAWIEC Maja | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | V | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/0464/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 22 | s | 12 | 30.49 | MŁYNARCZYK Kaja | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 19 | s | 13 | 30.12 | CZOŁNOWSKA Kaja | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | V | LDK! | |||||||||
2 | 28 | s | 13 | 31.18 | MARCINIAK Julia | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | BLAUSZ Henryka B.D. # | Z/5319/19 | 2024 | |||||||
3 | 34 | s | 13 | 31.84 | KOZUŃ Marika | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 25 | s | 14 | 30.88 | LONGOSZ Aleksandra | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | U14 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0820/19 | 2024 | |||||||
2 | 47 | s | 14 | 41.56 | BOBROWICZ Jagoda | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2007 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 29 | s | 15 | 31.38 | POGREBNAIA Agata | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | KOWALCZYK Katarzyna | LDK! | ||||||||
2 | 37 | s | 15 | 32.02 | FELIKS Oliwia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | U14 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0819/19 | 2024 | |||||||
3 | 38 | s | 15 | 32.03 | HILDEBRANDT Karolina | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2006 | U16 | DS | -- | ||||||||||
1 | 20 | s | 16 | 30.31 | ŚWIERCZYŃSKA Julia | RKS Łódź | 2006 | U16 | LD | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/1246/20 | 2024 | |||||||
2 | 40 | s | 16 | 33.09 | SZTORC Zofia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | U14 | DS | -- | ||||||||||
1 | 32 | s | 17 | 31.68 | ROKUSZEWSKA Oliwia | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | ||||||||||
2 | 36 | s | 17 | 32.00 | MAZUR Julia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | U14 | DS | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 42.85 | SAMORDAK Magdalena | RLTL Optima Radom # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 43.33 | MISIAK Michalina | OKS Start Otwock # | 2004 | U18 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # | , Z/2934/17 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
s | 1 | DQ | NOWAK Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 46.36 | ŁOS Izabela | UKS Młodzik Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | B.D. RADKE Karol # | , Z/1399/17 | , 2023 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 2 | 46.48 | MALINOWSKA Urszula | UKS Kusy Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol # | Z/2712/17 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
3 | 5 | s | 2 | 46.54 | DAŃKOWSKA Natalia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2006 | U16 | DS | V | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0817/19 | 2024 | |||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 61.90 | LEMANOWICZ Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U20 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/2102/15 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 4 | s | 1 | 76.38 | KOZUŃ Marika | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 2 | s | 2 | 63.34 | DOMURAT Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U20 | WN | IV | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
2 | 3 | s | 2 | 69.66 | MŁYNARCZYK Kaja | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:39.79 | DYBALAK Marita | UKS Czempion Bełchatów | 2004 | U18 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz | 4 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:41.81 | JANIK Michalina | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2000 | U23 | DS | -- | B.D. # | ZKN | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:42.77 | URBANIAK Kalina | KS Energetyk Poznań # | 2004 | U18 | WP | -- | B.D. GRENDA Jan | , Z/1531/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:43.26 | SZYMCZAK Paulina | AZS Łódź | 2000 | U23 | LD | -- | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:43.32 | SKRZYNIARZ Oliwia | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 7 | s | 1 | 1:46.24 | PERYT Maja | KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # | 2004 | U18 | SK | -- | KUBIEC Dawid | Z/5354/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
7 | 8 | s | 1 | 1:48.00 | MORDAKA Marcelina | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 1:45.43 | GRABOWSKA Olga | UKS Kusy Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert | Z/1038/17 | 2020 | 3 | LDK! | |||||
2 | 9 | s | 2 | 2:00.99 | CZERNIELEWSKA Anna | RKS Łódź | 2007 | U14 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław # | Z/1709/20 | 2024 | |||||||
3 | 10 | s | 2 | 2:06.00 | NITKA Katarzyna | LKS MOSiR Sieradz # | 2003 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0656/20 | 2021 | |||||||
4 | 11 | s | 2 | 2:07.09 | SZWAJDA Anna | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 2006 | U16 | SK | -- | LDK! | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:25.90 | SZYMAŃSKA Dominika | RLTL GGG Radom # | 2002 | U20 | MZ | IV | B.D. LEBIODA Stanisław # | , Z/6559/15 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:47.25 | SKORUPA Natalia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2006 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:55.53 | KAŁUZNA Emilia | UMLKS START Wieruszów | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:04.48 | BIELECKA Wiktoria | KKL Kielce | 2000 | U23 | SK | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:05.27 | SZYDŁOWSKA Julia | UKS Żaczek Połaniec | 2004 | U18 | SK | -- | SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir B.D. | , Z/3619/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 3:09.92 | SĘCZEK Martyna | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2004 | U18 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/5149/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 3:09.99 | WOŹNIAK Barbara | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2005 | U16 | LD | III | WASIAK Jarosław | Z/5148/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 3:16.77 | MAZURKIEWICZ Helena | RLTL Optima Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:20.55 | WALCZAK Julia | RLTL GGG Radom # | 2006 | U16 | MZ | IV | BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # | , Z/1557/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:44.58 | CIOŁAK Magdalena | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2001 | U20 | LD | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:52.58 | ZIÓŁEK Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:59.76 | WITASZCZYK Paulina | UKS Dziesiątka Radomsko | 2000 | U23 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof | Z/0297/15 | 2020 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 7:03.11 | WOJNAR Weronika | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 2003 | U18 | SK | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 8:00.29 | ŻULIŃSKA Kamila | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/3484/19 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 1 | DNF | SĘCZEK Martyna | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2004 | U18 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/5149/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 9.21 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL GGG Radom # | 2006 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 4 | e | 1 | 10.41 | CISZEK Katarzyna | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2006 | U16 | DS | -- | ||||||||||
3 | 5 | e | 1 | 10.44 | KUCIEWICZ Amelia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 6 | e | 1 | 10.49 | BIENIAK Natalia | MKLA Łęczyca | 2005 | U16 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/0071/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 10 | e | 1 | 11.95 | CHOJNOWSKA Wiktoria | UKS 55 Łódź | 2006 | U16 | LD | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 2 | e | 2 | 9.61 | TULIŃSKA Julia | UKS Dziewiątka Kutno | 2005 | U16 | LD | -- | B.D. # | |||||||||
2 | 3 | e | 2 | 9.69 | BROŻYNA Nikola | RLTL GGG Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 7 | e | 2 | 10.95 | LUBNAUER Julia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2005 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/0258/18 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 8 | e | 2 | 11.21 | TOMES Nikola | MKLA Łęczyca | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
5 | 9 | e | 2 | 11.72 | WIKIŃSKA Weronika | UKS Dziewiątka Kutno | 2006 | U16 | LD | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 9.24 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL GGG Radom # | 2006 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 1 | 9.56 | TULIŃSKA Julia | UKS Dziewiątka Kutno | 2005 | U16 | LD | -- | B.D. # | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.68 | BROŻYNA Nikola | RLTL GGG Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | f | 1 | 10.48 | BIENIAK Natalia | MKLA Łęczyca | 2005 | U16 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/0071/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 10.52 | KUCIEWICZ Amelia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | f | 1 | 10.52 | CISZEK Katarzyna | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2006 | U16 | DS | -- | |||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 9.28 | SZCZĘSNA Natalia | RLTL GGG Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1105/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 5 | e | 1 | 9.69 | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | # | ZKN | ||||||||
3 | 8 | e | 1 | 9.91 | PIOTROWSKA Klaudia | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
4 | 9 | e | 1 | 9.96 | MYSZYŃSKA Izabela | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2003 | U18 | LD | -- | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/3164/17 | 2024 | 4 | ZKN | |||||
5 | 12 | e | 1 | 10.20 | NOWAKOWSKA Maria | UKS 55 Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | LDK! | |||||||||
6 | 13 | e | 1 | 10.56 | SZMIGIEL Monika | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2004 | U18 | LD | -- | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/4296/19 | 2023 | |||||||
1 | 3 | e | 2 | 9.31 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 10 | e | 2 | 9.98 | SZAFRAN Wiktoria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0730/18 | 2024 | |||||||
3 | 11 | e | 2 | 10.02 | ŁOS Izabela | UKS Młodzik Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -- | B.D. RADKE Karol # | , Z/1399/17 | , 2023 | LDK! | ||||||
e | 2 | DQ | JACKIEWICZ Maja | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Aldona | Z/4737/19 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 1 | e | 3 | 9.18 | SKOWRONEK Anna | KKL Kielce | 2004 | U18 | SK | -- | JANUCHTA Krzysztof # | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 4 | e | 3 | 9.60 | BUCZEK Kinga | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/0343/17 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 6 | e | 3 | 9.81 | CIESIELSKA Kinga | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | TIETIERIN Paweł B.D. # | LDK! | ||||||||
4 | 7 | e | 3 | 9.91 | THEBLINE Elisa | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U18 | LD | -- | B.D. TOMCZYK Kazimierz | , Z/2829/17 | , 2021 | 4 | ||||||
5 | 14 | e | 3 | 11.67 | DUDINA Viktoriia | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2003 | U18 | LD | -- | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/4128/17 | 2023 | BEZ | ||||||
1 | f | 1 | 9.02 | SKOWRONEK Anna | KKL Kielce | 2004 | U18 | SK | -- | JANUCHTA Krzysztof # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 9.13 | SZCZĘSNA Natalia | RLTL GGG Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1105/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | f | 1 | 9.44 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | f | 1 | 9.61 | BUCZEK Kinga | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/0343/17 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 9.72 | KOBA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | # | ZKN | |||||||||
6 | f | 1 | 9.85 | CIESIELSKA Kinga | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | TIETIERIN Paweł B.D. # | LDK! | |||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.58 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U23 | KP | -- | HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. | Z/0397/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | e | 1 | 8.64 | FLIS Katarzyna | AZS Łódź | 1996 | Sen | LD | -- | B.D. | 1 | KN | ||||||||
3 | e | 1 | 9.09 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U20 | MZ | -- | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | ZKN | |||||||
4 | e | 1 | 9.74 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | KRAWCZYK Michał B.D. # | Z/0757/15 | 2024 | ||||||||
5 | e | 1 | 9.86 | ORDOWICZ Jadwiga | RLTL Optima Radom # | 2001 | U20 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
6 | e | 1 | 10.71 | BUDNER Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 8.64 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U23 | KP | -- | HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. | Z/0397/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
2 | f | 1 | 9.12 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U20 | MZ | -- | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 9.80 | ORDOWICZ Jadwiga | RLTL Optima Radom # | 2001 | U20 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.97 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | KRAWCZYK Michał B.D. # | Z/0757/15 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 10.92 | BUDNER Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | -- | |||||||||||
f | 1 | DNF | FLIS Katarzyna | AZS Łódź | 1996 | Sen | LD | -- | B.D. | 1 | KN | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | WYSOCKA Alicja | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U18 | PK | II | TITTINGER Michał B.D. # | Z/3508/17 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
1 | f | 1 | 1.65 | SKÓRZEWSKA Patrycja | KS AZS AWF Wrocław | 1996 | Sen | DS | II | # | KN | |||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U18 | DS | III | SIERADZKI Andrzej B.D. | Z/1161/18 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 1.60 | STEFANIUK Weronika | KS AZS AWF Wrocław | 2000 | U23 | DS | III | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/4145/15 | 2024 | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 1.60 | IGNATOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1999 | U23 | DS | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.50 | FLISIŃSKA Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U18 | MZ | IV | B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | |||||||
6 | f | 1 | 1.50 | PIOTROWSKA Klaudia | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | IV | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
8 | f | 1 | 1.35 | NOWAKOWSKA Maria | UKS 55 Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.30 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U20 | MZ | -- | KRAWCZYK Michał B.D. # | Z/0757/15 | 2024 | ||||||||
9 | f | 1 | 1.30 | OSTROWSKA Weronika | AZS-AWF Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.30 | SZPURA Julia | KS Warszawianka W-wa | 2003 | U18 | MZ | -- | FROŃCZUK Rafał GĘBSKI Adam | , Z/0030/17 | , 2021 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 1.30 | GOGOL Anna | AZS-AWF Warszawa | 2005 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.30 | GAŁAJ Sandra | UKS Dziewiątka Kutno | 2007 | U14 | LD | -- | KUDŁA Jacek | Z/0764/19 | 2024 | LDK! | |||||||
14 | f | 1 | 1.30 | BOBROWICZ Weronika | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2003 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 1.30 | CHOJNOWSKA Wiktoria | UKS 55 Łódź | 2006 | U16 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
16 | f | 1 | 1.25 | WOŹNIAK Paulina | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/0811/20 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
17 | f | 1 | 1.25 | KARASIEWICZ Julia | UKS Dziewiątka Kutno | 2008 | U14 | LD | -- | KUDŁA Jacek # | Z/0730/19 | 2024 | LDK! | |||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4.10 | ŁYKO Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | M | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/3600/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | s | 1 | 3.80 | BERNSTEIN Naama | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1993 | Sen | OP | I | # | SKN | |||||||||
4 | s | 1 | 3.80 | KALITTA Victoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U20 | KP | I | KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # | Z/0082/15 | 2024 | KNF SKN | |||||||
1 | s | 2 | 3.60 | SZYMANEK Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U23 | MZ | I | WOJTKOWSKI Maciej B.D. # | Z/3992/15 | 2023 | ZKN SKN | |||||||
2 | s | 2 | 3.50 | ŚMIAŁKOWSKA Maja | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | I | LISIAK Adam B.D. | Z/2708/16 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
3 | s | 2 | 3.30 | PAWLAK Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | I | # | ZKN | |||||||||
4 | s | 2 | 3.30 | KAMIEŃ Monika | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | I | MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz | 3 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | s | 2 | 3.20 | HOFFMANN Julia | AZS-AWF Warszawa | 2002 | U20 | MZ | II | LDK! | ZKN SKN | |||||||||
6 | s | 2 | 3.00 | MC MAHON Oliwia | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | II | LDK! | ||||||||||
6 | s | 2 | 3.00 | MIREK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U23 | MA | II | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/0099/14 | 2024 | ||||||||
s | 2 | NM | GÓRNIAK Kamila | AZS UMCS Lublin | 2001 | U20 | LU | -- | ||||||||||||
s | 2 | NM | PLAK Malwina | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | -- | LISIAK Adam B.D. | Z/3535/16 | 2024 | ZKN SKN | ||||||||
1 | 1 | s | 3 | 2.80 | ŚLIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | III | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil # | Z/0840/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 2.80 | KOPERSKA Kalina | MKLA Łęczyca | 2004 | U18 | LD | III | ANDRYSIAK Mirosław | Z/0422/18 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 3 | s | 3 | 2.70 | KISLING Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 3 | 2.40 | POGREBNAIA Maria | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | IV | KOWALCZYK Katarzyna # | LDK! | ||||||||
s | 3 | NM | MARCINIAK Kalina | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | LISIAK Adam B.D. | Z/1477/20 | 2024 | |||||||||
s | 3 | NM | SMOLARCZYK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | -- | MASTALERZ Janusz # | Z/1121/18 | 2024 | 4 | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.57 | ADAMCZYK Julia | RLTL GGG Radom # | 2005 | U16 | MZ | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 1 | 5.46 | SZTACHAŃSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2001 | U20 | LD | II | SADACH Aneta B.D. B.D. | Z/4769/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 5.31 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U20 | MZ | III | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 5.30 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | III | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | KNF | ||||||
5 | f | 1 | 5.17 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | III | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
6 | f | 1 | 5.09 | BRYSZEWSKA Agnieszka | UKS Dziewiątka Kutno | 2007 | U14 | LD | IV | KUDŁA Jacek | Z/5219/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 5.06 | BUDNER Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 5.01 | ROLSKA Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U20 | DS | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 4.88 | BIBIK Anna | KS Agros Zamość # | 2005 | U16 | LU | IV | GDAŃSKI Andrzej B.D. # | Z/0401/19 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 4.86 | MYSZYŃSKA Izabela | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2003 | U18 | LD | IV | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/3164/17 | 2024 | 4 | ZKN | ||||||
11 | f | 1 | 4.53 | KAMIŃSKA Weronika | UKS Technik Radom | 2008 | U14 | MZ | V | FALIŃSKI Jacek # | LDK! | |||||||||
12 | f | 1 | 4.47 | LUBNAUER Julia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2005 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/0258/18 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | f | 1 | 4.46 | SZMIGIEL Monika | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2004 | U18 | LD | -- | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/4296/19 | 2023 | ||||||||
14 | f | 1 | 4.45 | BOBROWICZ Weronika | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2003 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 3.97 | ŚPIGIEL Anna | UMLKS START Wieruszów | 2006 | U16 | LD | -- | URBANIAK Jarosław | Z/3477/19 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
16 | f | 1 | 3.91 | DUDINA Viktoriia | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2003 | U18 | LD | -- | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/4128/17 | 2023 | BEZ | |||||||
17 | f | 1 | 3.38 | MAŁKOWSKA Zuzanna | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2009 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
18 | f | 1 | 3.21 | BOBROWICZ Jagoda | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2007 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.91 | TOMES Martyna | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.41 | MASTERNAK Oliwia | KKL Kielce | 2004 | U18 | SK | IV | LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof B.D. # | Z/0156/17 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 10.05 | GAŁKA Anna | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | SIERADZKI Andrzej B.D. | Z/1161/18 | 2024 | ||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 6.85 | WDOWIK Oliwer | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. # | Z/2338/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 10 | e | 1 | 7.17 | MAKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U23 | DS | -- | ||||||||||
3 | 17 | e | 1 | 7.27 | KOWALSKI Piotr | UKS Dziewiątka Kutno | 1997 | Sen | LD | -- | B.D. | |||||||||
4 | 18 | e | 1 | 7.29 | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | KNF | |||||||||
5 | 37 | e | 1 | 7.56 | TATARA Dawid | KL Lumel Zielona Góra # | 2004 | U18 | LB | -- | MANTYK Łukasz # | Z/3178/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 40 | e | 1 | 7.59 | KACPRZYK Bartosz | BKL Bełchatów | 2004 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/0755/20 | 2021 | LDK! | ||||||
1 | 2 | e | 2 | 6.87 | GÓRNY Mateusz | BKL Bełchatów | 2002 | U20 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/3147/17 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||||
2 | 19 | e | 2 | 7.33 | CZOŁNOWSKI Beniamin | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | 25 | e | 2 | 7.37 | ALEKSIAYUK Anton | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | # | |||||||||
4 | 36 | e | 2 | 7.56 | JAŚKIEWICZ Adam | MKLA Łęczyca | 2002 | U20 | LD | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 66 | e | 2 | 8.42 | SZULC Tomasz | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
e | 2 | DQ | KRUPA Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U20 | LU | -- | BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/0324/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||||
1 | 3 | e | 3 | 6.96 | GRZELAK Mateusz | RLTL Optima Radom # | 2001 | U20 | MZ | -- | DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/4998/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 5 | e | 3 | 7.07 | GOŁĄB Jarosław | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U23 | LD | -- | CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # | Z/2244/18 | 2024 | |||||||
3 | 11 | e | 3 | 7.19 | GIZICKI Tomasz | RLTL GGG Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/1092/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 30 | e | 3 | 7.48 | KASIETCZUK Adrian | MKS Agros Chełm | 2004 | U18 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 31 | e | 3 | 7.48 | NOWAK Noel | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | LDK! | |||||||||
6 | 33 | e | 3 | 7.51 | SZWED Maksymilian | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | WĘGLARSKI Krzysztof # | Z/0459/19 | 2024 | |||||||
1 | 4 | e | 4 | 7.01 | ŻYCZYŃSKI Tomasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz | 3 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
2 | 7 | e | 4 | 7.09 | ŁUKOMSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROŻEJ Marek B.D. # | Z/3032/16 | 2024 | ZKN SKN | ||||||
3 | 14 | e | 4 | 7.24 | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U23 | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. # | Z/0865/14 | 2024 | KNF SKN | ||||||
3 | 16 | e | 4 | 7.24 | PĘCZEK Piotr | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | -- | B.D. MANTYK Łukasz B.D. # | , Z/3531/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
5 | 32 | e | 4 | 7.50 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U23 | LD | -- | B.D. | ZKN | ||||||||
6 | 42 | e | 4 | 7.61 | GRZEGORZEWSKI Szymon | LKS MOSiR Sieradz # | 2002 | U20 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0258/19 | 2023 | 4 | ||||||
1 | 6 | e | 5 | 7.08 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U23 | DS | -- | ZKN | |||||||||
2 | 21 | e | 5 | 7.34 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U20 | LD | -- | ZNYK Stanisław | Z/4029/15 | 2021 | 3 | ZKN | |||||
3 | 22 | e | 5 | 7.35 | KĘDZIERSKI Mateusz | ULKS MOSiR Sieradz | 2000 | U23 | LD | -- | KUŚ Tomasz | Z/0259/19 | 2020 | |||||||
4 | 28 | e | 5 | 7.43 | RADOMYSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 2002 | U20 | DS | -- | WOSIEK Jacek | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 35 | e | 5 | 7.55 | ERM Adrian | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 46 | e | 5 | 7.64 | ISZTWAN Przemysław | MKS Piast Głogów # | 2006 | U16 | DS | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||
1 | 12 | e | 6 | 7.20 | BUGAJSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROSTEK William B.D. | Z/4584/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 13 | e | 6 | 7.23 | CHUDAK Franciszek | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U20 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/4214/15 | 2024 | 3 | ||||||
3 | 15 | e | 6 | 7.24 | KRUPIŃSKI Patryk | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | SKN | |||||||||
4 | 27 | e | 6 | 7.43 | KRUPIŃSKI Dawid | LKS MOSiR Sieradz # | 2003 | U18 | LD | -- | KUŚ Tomasz | Z/4078/18 | 2022 | 3 | ||||||
5 | 29 | e | 6 | 7.45 | CIERPLIKOWSKI Bartosz | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | ||||||||||
6 | 55 | e | 6 | 7.99 | DANIELCZYK Dawid | BKL Bełchatów | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 9 | e | 7 | 7.16 | GAWRON Patryk | ULKS MOSiR Sieradz | 2001 | U20 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/2333/16 | 2020 | ZKN | ||||||
2 | 20 | e | 7 | 7.33 | JARZĄB Miłosz | LKS MOSiR Sieradz # | 1999 | U23 | LD | -- | B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # | , Z/1279/20 | , 2024 | |||||||
3 | 24 | e | 7 | 7.36 | MALEWSKI Bartłomiej | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | # | |||||||||
4 | 23 | e | 7 | 7.36 | PĘDZIWIATR Jakub | LKS MOSiR Sieradz # | 1999 | U23 | LD | -- | B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # | , Z/0930/17 | , 2024 | |||||||
5 | 41 | e | 7 | 7.60 | SZCZEPANIAK Jakub | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
6 | 50 | e | 7 | 7.80 | FIAŁKOWSKI Filip | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2000 | U23 | DS | -- | ||||||||||
1 | 51 | e | 8 | 7.84 | BANACH Piotr | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 52 | e | 8 | 7.87 | PIĘTA Sebastian | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | ||||||||||
3 | 54 | e | 8 | 7.95 | JEDYNAK Kacper | RLTL GGG Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 56 | e | 8 | 8.00 | ŚWIATŁY Oliwier | UMLKS START Wieruszów | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
5 | 57 | e | 8 | 8.02 | MATUSIAK Kacper | UKS Dziewiątka Kutno | 2005 | U16 | LD | -- | ||||||||||
6 | 58 | e | 8 | 8.04 | KOCIAK Szymon | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | 26 | e | 9 | 7.43 | PAWŁOWSKI Dawid | ULKS MOSiR Sieradz | 2002 | U20 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/4134/19 | 2020 | |||||||
2 | 53 | e | 9 | 7.88 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL GGG Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. # | , Z/0379/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 59 | e | 9 | 8.04 | GONERA Jakub | UMLKS START Wieruszów | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
4 | 63 | e | 9 | 8.28 | MARCISZEWSKI Igor | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U18 | LD | -- | ||||||||||
5 | 64 | e | 9 | 8.34 | WIDEŁ Marek | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1968 | Masters | MA | -- | B.D. # | Z/0147/19 | 2024 | |||||||
6 | 65 | e | 9 | 8.38 | OLSZEWSKI Kacper | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | KOPEĆ Dominik | LDK! | ||||||||
1 | 34 | e | 10 | 7.54 | LUCHOWSKI Szymon | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 68 | e | 10 | 8.67 | WEDER Paweł | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
3 | 69 | e | 10 | 8.70 | ZDUNIAK Krzysztof | KS Dynamic Łódź # | 1957 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0155/19 | 2024 | |||||||
4 | 71 | e | 10 | 8.87 | MIKOŁAJCZYK Kacper | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2007 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 73 | e | 10 | 9.41 | REMBOWSKI Marcel | RKS Łódź | 2007 | U14 | LD | -- | LISIAK Adam # | Z/1111/20 | 2024 | |||||||
6 | 74 | e | 10 | 10.13 | SMUS Michał | RKS Łódź | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 49 | e | 11 | 7.79 | FORTUŃSKI Jan | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | ||||||||||
2 | 61 | e | 11 | 8.15 | GRZELAK Kornel | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U18 | LD | -- | KUDŁA Jacek B.D. | Z/0722/19 | 2024 | |||||||
3 | 70 | e | 11 | 8.73 | MACIASZEK Szymon | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
4 | 72 | e | 11 | 9.03 | KOWALSKI Hubert | UKS Dziewiątka Kutno | 2007 | U14 | LD | -- | LDK! | |||||||||
5 | 75 | e | 11 | 10.61 | KOSMALA Adam | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2010 | U12 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
6 | 76 | e | 11 | 10.82 | LEWANDOWSKI Norbert | RK Athletics Warszawa # | 2008 | U14 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna # | Z/5825/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 39 | e | 12 | 7.59 | ŚNIOCH Wiktor | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 43 | e | 12 | 7.62 | KOCOŃ Damian | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 4 | LDK! | |||||||
3 | 48 | e | 12 | 7.70 | GLINKOWSKI Wiktor | MUKS Park Zduńska Wola | 2005 | U16 | LD | -- | SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz | , Z/4374/18 | , 2021 | LDK! | ||||||
4 | 60 | e | 12 | 8.06 | WÓJCIK Kacper | AZS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | BRÓDKA Daniel B.D. # | LDK! | ||||||||
5 | 62 | e | 12 | 8.19 | ŁUCZYŃSKI Igor | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2007 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław | , Z/0495/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 67 | e | 12 | 8.60 | KICZYŃSKI Sebastian | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 8 | e | 13 | 7.12 | KRUPA Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U20 | LU | -- | BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/0324/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 38 | e | 13 | 7.58 | TATARA Dawid | KL Lumel Zielona Góra # | 2004 | U18 | LB | -- | MANTYK Łukasz # | Z/3178/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 44 | e | 13 | 7.62 | SZAJNER Wojciech | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | TRZOS Leszek # | Z/5753/18 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
4 | 45 | e | 13 | 7.63 | KACPRZYK Bartosz | BKL Bełchatów | 2004 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/0755/20 | 2021 | LDK! | ||||||
5 | 47 | e | 13 | 7.64 | GAWRON Damian | ULKS MOSiR Sieradz | 2003 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0655/20 | 2020 | |||||||
1 | f | 1 | 6.83 | WDOWIK Oliwer | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz B.D. # | Z/2338/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 6.85 | GÓRNY Mateusz | BKL Bełchatów | 2002 | U20 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/3147/17 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | ||||||
3 | f | 1 | 6.95 | GRZELAK Mateusz | RLTL Optima Radom # | 2001 | U20 | MZ | -- | DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/4998/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 6.98 | ŻYCZYŃSKI Tomasz | CWKS Resovia Rzeszów | 2002 | U20 | PK | -- | MAZUR Janusz | 3 | LDK! | ZKN SKN | |||||||
5 | f | 1 | 6.99 | GOŁĄB Jarosław | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U23 | LD | -- | CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # | Z/2244/18 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 7.01 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U23 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
1 | f | 2 | 7.06 | ŁUKOMSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ROŻEJ Marek B.D. # | Z/3032/16 | 2024 | ZKN SKN | |||||||
2 | f | 2 | 7.11 | GAWRON Patryk | ULKS MOSiR Sieradz | 2001 | U20 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/2333/16 | 2020 | ZKN | |||||||
3 | f | 2 | 7.17 | MAKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U23 | DS | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 7.21 | GIZICKI Tomasz | RLTL GGG Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/1092/19 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
1 | f | 3 | 7.21 | CHUDAK Franciszek | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U20 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/4214/15 | 2024 | 3 | |||||||
2 | f | 3 | 7.21 | KOWALSKI Piotr | UKS Dziewiątka Kutno | 1997 | Sen | LD | -- | B.D. | ||||||||||
3 | f | 3 | 7.23 | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U23 | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. # | Z/0865/14 | 2024 | KNF SKN | |||||||
4 | f | 3 | 7.24 | KRUPIŃSKI Patryk | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | SKN | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.14 | PĘCZEK Piotr | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | III | B.D. MANTYK Łukasz B.D. # | , Z/3531/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 23.64 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | IV | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 29 | s | 1 | 27.67 | MARCISZEWSKI Igor | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 24.14 | MALEWSKI Bartłomiej | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | IV | # | |||||||||
2 | 16 | s | 2 | 25.45 | KACPRZYK Bartosz | BKL Bełchatów | 2004 | U18 | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/0755/20 | 2021 | LDK! | ||||||
3 | 31 | s | 2 | 28.35 | WRÓBEL Oskar | UMLKS START Wieruszów | 2003 | U18 | LD | -- | URBANIAK Jarosław | Z/0369/20 | 2024 | |||||||
1 | 3 | s | 3 | 24.03 | CZOŁNOWSKI Beniamin | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | IV | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | 6 | s | 3 | 24.27 | ERM Adrian | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | IV | JASZCZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 8 | s | 3 | 24.58 | SZWED Maksymilian | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | WĘGLARSKI Krzysztof # | Z/0459/19 | 2024 | |||||||
1 | 9 | s | 4 | 24.72 | KOWALSKI Jędrzej | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 20 | s | 4 | 26.31 | GRZELAK Kornel | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U18 | LD | -- | KUDŁA Jacek B.D. | Z/0722/19 | 2024 | |||||||
3 | 24 | s | 4 | 26.51 | DANIELCZYK Dawid | BKL Bełchatów | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 18 | s | 5 | 25.95 | PIĘTA Sebastian | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | ||||||||||
2 | 21 | s | 5 | 26.32 | KOCIAK Szymon | AZS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
3 | 23 | s | 5 | 26.38 | FIAŁKOWSKI Filip | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2000 | U23 | DS | -- | ||||||||||
1 | 13 | s | 6 | 25.10 | GRYWKOWIEC Michał | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2000 | U23 | DS | -- | GRZYBEK Grzegorz B.D. | Z/0550/17 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 26 | s | 6 | 27.11 | WIDEŁ Marek | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1968 | Masters | MA | -- | B.D. # | Z/0147/19 | 2024 | |||||||
3 | 28 | s | 6 | 27.56 | MIDUCH Ryszard | KS Wisła Puławy # | 1964 | Masters | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir | Z/0154/19 | 2022 | |||||||
1 | 5 | s | 7 | 24.27 | PĘDZIWIATR Jakub | LKS MOSiR Sieradz # | 1999 | U23 | LD | -- | B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # | , Z/0930/17 | , 2024 | |||||||
2 | 32 | s | 7 | 28.68 | SUT Andrzej | MKS Aleksandrów Łódzki | 1957 | Masters | LD | -- | B.D. LIPIŃSKI Leszek | , Z/1756/18 | , 2024 | BEZ | ||||||
3 | 37 | s | 7 | 32.09 | GRONKIEWICZ Marek | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 1967 | Masters | MZ | -- | ||||||||||
1 | 11 | s | 8 | 24.98 | LUCHOWSKI Szymon | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 12 | s | 8 | 25.07 | KOCOŃ Damian | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | 4 | LDK! | |||||||
3 | 25 | s | 8 | 26.89 | PIETRASIAK Igor | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | -- | B.D. | |||||||||
1 | 7 | s | 9 | 24.54 | TATARA Dawid | KL Lumel Zielona Góra # | 2004 | U18 | LB | -- | MANTYK Łukasz # | Z/3178/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 10 | s | 9 | 24.83 | KĘPIŃSKI Bartłomiej | OKS Start Otwock | 2003 | U18 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/3164/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 14 | s | 9 | 25.14 | KASIETCZUK Adrian | MKS Agros Chełm | 2004 | U18 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 22 | s | 10 | 26.36 | BANACH Piotr | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 27 | s | 10 | 27.19 | OLSZEWSKI Kacper | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | KOPEĆ Dominik | LDK! | ||||||||
3 | 33 | s | 10 | 28.68 | WEDER Paweł | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 15 | s | 11 | 25.18 | MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip | OKS Start Otwock | 2005 | U16 | MZ | V | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. | Z/2876/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 17 | s | 11 | 25.53 | ISZTWAN Przemysław | MKS Piast Głogów # | 2006 | U16 | DS | V | B.D. # | LDK! | ||||||||
3 | 19 | s | 11 | 26.20 | SOKOŁOWSKI Karol | RKS Łódź # | 2005 | U16 | LD | -- | ||||||||||
1 | 30 | s | 12 | 28.03 | ŁUCZYŃSKI Igor | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2007 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław | , Z/0495/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 34 | s | 12 | 29.86 | MIKOŁAJCZYK Kacper | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2007 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 35 | s | 12 | 29.87 | KOWALSKI Hubert | UKS Dziewiątka Kutno | 2007 | U14 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 36 | s | 13 | 31.43 | REMBOWSKI Marcel | RKS Łódź | 2007 | U14 | LD | -- | LISIAK Adam # | Z/1111/20 | 2024 | |||||||
2 | 38 | s | 13 | 37.03 | KOSMALA Adam | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2010 | U12 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
3 | 39 | s | 13 | 38.05 | LEWANDOWSKI Norbert | RK Athletics Warszawa # | 2008 | U14 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna # | Z/5825/21 | 2024 | LDK! | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 36.98 | STAROŃ Szymon | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U23 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1882/15 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 37.91 | SZAJNER Wojciech | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | TRZOS Leszek # | Z/5753/18 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
3 | 7 | s | 1 | 41.61 | GONERA Jakub | UMLKS START Wieruszów | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 38.70 | ERM Adrian | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | -- | JASZCZAK Stanisław | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 4 | s | 2 | 39.50 | ŚWIATŁY Oliwier | UMLKS START Wieruszów | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
3 | 5 | s | 2 | 39.77 | JASIAK Kacper | LKS MOSiR Sieradz # | 2002 | U20 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0471/16 | 2023 | BEZ | ||||||
1 | 9 | s | 3 | 44.54 | WIDEŁ Marek | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1968 | Masters | MA | -- | B.D. # | Z/0147/19 | 2024 | |||||||
2 | 10 | s | 3 | 47.40 | ZDUNIAK Krzysztof | KS Dynamic Łódź # | 1957 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0155/19 | 2024 | |||||||
1 | 6 | s | 4 | 41.17 | HUĆKO Michał | AZS Łódź # | 2004 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
2 | 8 | s | 4 | 42.57 | WÓJCIK Kacper | AZS Łódź | 2005 | U16 | LD | -- | BRÓDKA Daniel B.D. # | LDK! | ||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 51.74 | SZCZEPANIAK Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U18 | DS | III | ROŻEJ Marek | Z/3273/17 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.44 | ADAMCZEWSKI Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | III | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/3703/15 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 52.62 | SUBOCZ Bartosz | MKLA Łęczyca | 2002 | U20 | LD | III | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
1 | 4 | s | 2 | 53.03 | GRABSKI Mateusz | MKLA Łęczyca | 2002 | U20 | LD | IV | ANDRYSIAK Mirosław | Z/2155/17 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 5 | s | 2 | 53.44 | WOŚKO Kacper | UKS Czempion Bełchatów | 2003 | U18 | LD | IV | B.D. | LDK! | ZKN | |||||||
3 | 6 | s | 2 | 54.06 | KOŁBUC Grzegorz | MLKS Sokół Lubin | 2001 | U20 | DS | IV | B.D. | Z/3667/15 | 2024 | |||||||
1 | 7 | s | 3 | 56.24 | BARRA-STRZEMIŃSKI Mario | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2005 | U16 | LD | V | WASIAK Jarosław GRABOLUS Marek | Z/0055/19, Z/0055/19 | 2023, 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 3 | 57.43 | ŚNIOCH Wiktor | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 9 | s | 3 | 64.95 | WRÓBEL Oskar | UMLKS START Wieruszów | 2003 | U18 | LD | -- | URBANIAK Jarosław | Z/0369/20 | 2024 | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:28.88 | GĘBCZYK Przemysław | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta # | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:29.60 | PILISZEK Grzegorz | KS Lemiesz Team Warszawa | 1987 | Sen | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/2828/17 | 2020 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:30.78 | MIELE Luca | RK Athletics Warszawa | 2001 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:30.99 | BENDYK Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/3069/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 5 | s | 1 | 1:31.60 | WIROWSKI Aleksander | RKS Łódź | 2005 | U16 | LD | III | # | LDK! | ||||||||
6 | 7 | s | 1 | 1:32.99 | DĄBRÓWKA Wiktor | UKS Czempion Bełchatów | 2004 | U18 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | 9 | s | 1 | 1:35.79 | KIJAŃSKI Wiktor | RKS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | LDK! | |||||||||
s | 1 | DNF | SEKIETA Radosław | KS Dynamic Łódź # | 1976 | Masters | LD | -- | SEKIETA Radosław # | Z/1353/18 | 2024 | |||||||||
1 | 6 | s | 2 | 1:31.77 | GOŁĘBIOWSKI Mikołaj | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol | , Z/4548/18 | , 2023 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 8 | s | 2 | 1:33.25 | WRZAŁEK Jakub | UKS Żaczek Połaniec | 2004 | U18 | SK | -- | SZYDŁOWSKI Sławomir | BEZ | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 1:37.54 | MRÓZ Kacper | RLTL Optima Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 11 | s | 2 | 1:38.16 | WINIECKI Igor | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2006 | U16 | LD | V | TOMCZYK Kazimierz | Z/0190/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 12 | s | 2 | 1:39.87 | JEŻYNA Maciej | RKS Łódź # | 2005 | U16 | LD | V | ||||||||||
6 | 13 | s | 2 | 1:40.14 | MOTYL Marcin | RKS Łódź | 2006 | U16 | LD | -- | ||||||||||
7 | 14 | s | 2 | 1:57.82 | SMYKA Michał | LKS Koluszki | 2005 | U16 | LD | -- | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:02.47 | TWORSKI Kacper | UKS Lisy Zgierz | 2002 | U20 | LD | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:02.79 | MALINOWSKI Rafał | WKS Śląsk Wrocław # | 2001 | U20 | DS | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:04.46 | MALIK Jakub | SMKS Parasol Wrocław # | 2001 | U20 | DS | IV | B.D. B.D. | Z/1355/20 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 2:07.13 | ROGALA Kacper | MKL Sparta Stalowa Wola | 2002 | U20 | PK | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:15.71 | JARMUNDOWICZ Igor | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2005 | U16 | LD | -- | WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław | Z/2360/19 | 2023 | LDK! | |||||||
s | 1 | DNF | MIDUCH Ryszard | KS Wisła Puławy # | 1964 | Masters | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir | Z/0154/19 | 2022 | |||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:28.44 | MASACZYŃSKI Adam | KKL Kielce | 2001 | U20 | SK | -- | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/3631/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:30.46 | WÓJCICKI Grzegorz | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U23 | MZ | -- | B.D. | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:30.60 | SZKUDLAREK Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | -- | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/6308/15 | , 2024 | KNF SKN | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:30.83 | PETRUSIEWICZ Grzegorz | AZS Łódź # | 1996 | Sen | LD | -- | B.D. KUCZKOWSKI Piotr | , Z/0718/13 | , 2023 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:32.75 | BUDZIŃSKI Maciej | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2000 | U23 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1875/15 | 2024 | 3 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:33.09 | LEC Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U23 | MZ | -- | BAŁDYKA Jakub B.D. | Z/1908/17 | 2023 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:34.58 | ŁAKOMIEC Łukasz | KKL Kielce | 2002 | U20 | SK | -- | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/1398/17 | 2024 | ZKN | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:35.33 | CZYŻEWSKI Jakub | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | B.D. | ZKN | ||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:37.55 | KAŁWIŃSKI Dawid | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U18 | DS | -- | SZAŁEK Andrzej # | Z/0254/17 | 2022 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
10 | 10 | s | 1 | 2:37.93 | WĄCHAŁA Adam | KKL Kielce | 2004 | U18 | SK | -- | # | LDK! | ZKN | |||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:38.25 | KOZŁOWSKI Marcel | LKS Omega Kleszczów | 2002 | U20 | LD | -- | ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
1 | 12 | s | 2 | 2:45.57 | PĄCZKIEWICZ Jakub | KKL Kielce | 2002 | U20 | SK | -- | TIETIERIN Paweł KĘDZIORA Robert # | Z/2229/19 | 2023 | |||||||
2 | 13 | s | 2 | 2:48.31 | PIETRZYKOWSKI Jakub | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | B.D. # | |||||||||
3 | 14 | s | 2 | 2:49.77 | TROCIŃSKI Kacper | RKS Łódź | 2003 | U18 | LD | -- | ||||||||||
4 | 15 | s | 2 | 2:52.21 | WRÓBLEWSKI Błażej | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | V | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/0396/19 | 2024 | |||||||
5 | 16 | s | 2 | 2:53.25 | RUTA Mateusz | AZS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | ||||||||||
6 | 17 | s | 2 | 2:53.67 | DZIECIĄTKOWSKI Filip | LKS Omega Kleszczów | 2004 | U18 | LD | -- | URBANIAK Mateusz | Z/0303/18 | 2023 | 5 | ||||||
7 | 18 | s | 2 | 2:54.14 | OSET Piotr | RKS Łódź | 2001 | U20 | LD | -- | ZKN | |||||||||
8 | 25 | s | 2 | 3:25.95 | DRYPS Ryszard | KKS Victoria Stalowa Wola | 1957 | Masters | PK | -- | BARSZCZ Mirosław B.D. | , Z/0288/19 | , 2020 | BEZ | ||||||
s | 2 | DNF | DRZAZGA Dawid | LKS Omega Kleszczów | 2005 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
s | 2 | DQ | KOKOSIŃSKI Jakub | LKS Omega Kleszczów | 2004 | U18 | LD | -- | ||||||||||||
1 | 19 | s | 3 | 2:56.02 | CZAJKOWSKI Norbert | RKS Łódź | 2002 | U20 | LD | -- | B.D. | |||||||||
2 | 20 | s | 3 | 2:57.23 | WRÓBLEWSKI Michał | AKL Ursynów Warszawa | 1979 | Masters | MZ | -- | # | |||||||||
3 | 21 | s | 3 | 2:59.91 | POPIS Kamil | UKS Technik Radom | 2006 | U16 | MZ | V | BŁASIŃSKI Artur | Z/5076/19 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 22 | s | 3 | 3:00.01 | WASIAK Piotr | RLTL ZTE Radom | 2000 | U23 | MZ | -- | B.D. | |||||||||
5 | 23 | s | 3 | 3:02.69 | SZCZEPANIAK Igor | RKS Łódź # | 2004 | U18 | LD | -- | B.D. KOWALCZYK Katarzyna # | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 24 | s | 3 | 3:10.24 | CHYŻYŃSKI Bartosz | AZS Łódź | 2004 | U18 | LD | -- | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:06.25 | GOS Mateusz | RLTL GGG Radom # | 2002 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/0783/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:09.06 | JANDUŁA Wiktor | RLTL GGG Radom # | 2005 | U16 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1552/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 6:38.98 | BAJORSKI Adam | RLTL GGG Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/4547/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 6:48.02 | ORACZKO Denis | RLTL GGG Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/0388/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 5 | s | 1 | 6:55.85 | SOBSTEL Rafał | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2004 | U18 | LD | -- | LDK! | |||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.70 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 2 | e | 1 | 9.00 | JEDYNAK Kacper | RLTL GGG Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | e | 1 | 9.74 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław B.D. | Z/1468/18 | 2024 | |||||||
4 | 4 | e | 1 | 10.49 | MICHALAK Michał | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
e | 1 | DNF | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL GGG Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. # | , Z/0379/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
1 | f | 1 | 8.74 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | f | 1 | 8.92 | JEDYNAK Kacper | RLTL GGG Radom # | 2004 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 9.59 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław B.D. | Z/1468/18 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 10.79 | MICHALAK Michał | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.69 | JAŚKIEWICZ Adam | MKLA Łęczyca | 2002 | U20 | LD | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | 2 | e | 1 | 9.14 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | KNF | |||||
3 | 3 | e | 1 | 9.29 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U20 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ZKN | ||||
4 | 4 | e | 1 | 9.76 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | ||||||
1 | f | 1 | 8.80 | JAŚKIEWICZ Adam | MKLA Łęczyca | 2002 | U20 | LD | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
2 | f | 1 | 9.06 | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | KNF | ||||||
3 | f | 1 | 9.55 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U20 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 1 | 9.58 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | |||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.58 | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | KNF | |||||||||
2 | 2 | e | 1 | 8.82 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U23 | LD | -- | B.D. | ZKN | ||||||||
3 | 3 | e | 1 | 9.22 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U23 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | ZKN | ||||||
1 | f | 1 | 8.49 | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | KNF | ||||||||||
2 | f | 1 | 8.93 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U23 | LD | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
3 | f | 1 | 9.20 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U23 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | ZKN | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.95 | KRZYWIŃSKI Bartosz | LUKS Namysłów | 2002 | U20 | OP | II | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.90 | CHMIELEWSKI Kevin | KS AZS AWF Wrocław | 1999 | U23 | DS | III | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.90 | FIAŁA Igor | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U20 | DS | III | B.D. # | ZKN | |||||||||
4 | f | 1 | 1.80 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | IV | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 1.80 | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | -- | KNF | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.80 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław | 1999 | U23 | DS | -- | B.D. | ||||||||||
7 | f | 1 | 1.70 | OLEJNIK Patryk | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U18 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.70 | GLINKOWSKI Wiktor | MUKS Park Zduńska Wola | 2005 | U16 | LD | V | SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz | , Z/4374/18 | , 2021 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 1.65 | MICHALAK Michał | UKS Dziewiątka Kutno | 2004 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.65 | TOPOLEWSKI Maciej | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | Sen | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # | Z/5021/15 | 2022 | ||||||||
11 | f | 1 | 1.60 | KAMIONEK Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/3569/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU ZKN | |||||
12 | f | 1 | 1.60 | SZCZĘSNY Mikołaj | MKLA Łęczyca | 2004 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław | Z/5051/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
13 | f | 1 | 1.45 | MATUSIAK Kacper | UKS Dziewiątka Kutno | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5.00 | MUŻDŻYŃSKI Maksymilian | RKS Łódź # | 1997 | Sen | LD | I | B.D. | KN SKN | |||||||||
2 | s | 1 | 4.60 | TOMALIK Damian | AZS-AWF Warszawa | 1993 | Sen | MZ | I | |||||||||||
3 | s | 1 | 4.60 | CHMARA Sebastian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U23 | KP | I | B.D. # | KNF SKN | |||||||||
4 | s | 1 | 4.60 | SZEWCZYK Stanisław | AZS-AWF Warszawa | 1997 | Sen | MZ | I | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 4.50 | PIWOWARSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | I | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 4.40 | BIALIC Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U23 | DS | II | LDK! | KNF SKN | |||||||||
7 | s | 1 | 4.20 | MARCINIEWICZ Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U20 | SL | II | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/2627/16 | 2024 | LDK! | KNF | ||||||
8 | s | 1 | 4.20 | NAWOCKI Piotr | KS AZS AWF Wrocław | 1970 | Masters | DS | II | B.D. | Z/1232/13 | 2 | ||||||||
9 | s | 1 | 4.20 | NIEMCZYK Marcin | MKS MOS Wrocław | 2001 | U20 | DS | II | ZKN | ||||||||||
10 | s | 1 | 4.00 | GRACZYK Maciej | UKS 55 Łódź | 2001 | U20 | LD | II | LDK! | ZKN | |||||||||
11 | s | 1 | 4.00 | GRACZYK Oskar | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U18 | LD | II | OSTOJSKI Piotr # | Z/0588/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
s | 1 | NM | NAWOCKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz | Z/3604/15 | 2024 | ZKN SKN | ||||||||
1 | s | 2 | 3.90 | CHOMICZ Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | III | ZKN | ||||||||||
2 | s | 2 | 3.80 | NOWAKOWSKI Krystian | MKLA Łęczyca | 2002 | U20 | LD | III | KUBIAK Robert B.D. | Z/2573/16 | 2022 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | s | 2 | 3.80 | ŻEMIGAŁA Bartosz | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | III | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
4 | s | 2 | 3.50 | RYBARCZYK Paweł | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | IV | KUBIAK Robert | Z/3818/15 | 2021 | 3 | |||||||
s | 2 | NM | KŁOSIŃSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2001 | U20 | LD | -- | KUBIAK Robert | Z/4820/15 | 2022 | 3 | KNF | |||||||
1 | s | 3 | 2.60 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław B.D. | Z/1468/18 | 2024 | ||||||||
2 | s | 3 | 2.40 | BILALOV Isa | SKS Feniks Siedlce | 2006 | U16 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | Z/4735/19 | 2021 | ||||||||
3 | s | 3 | 2.20 | STRELCZUK Jakub | SKS Feniks Siedlce | 2007 | U14 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | Z/0397/19 | 2024 | ||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.47 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U20 | LD | III | ZNYK Stanisław | Z/4029/15 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 6.28 | SUMIŃSKI Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U20 | MZ | IV | B.D. # | ZKN | |||||||||
3 | f | 1 | 6.25 | KURUC Jakub | MUKS Park Zduńska Wola | 2003 | U18 | LD | IV | SZEWCZYK Tomasz | Z/3878/17 | 2021 | BEZ | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 1 | 6.23 | ALEKSIAYUK Anton | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U20 | DS | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 6.08 | KOWALSKI Piotr | UKS Dziewiątka Kutno | 1997 | Sen | LD | -- | B.D. | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.98 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U20 | MZ | IV | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ZKN | |||||
7 | f | 1 | 5.89 | GRZELAK Mateusz | RLTL Optima Radom # | 2001 | U20 | MZ | -- | DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/4998/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 5.37 | SZULC Tomasz | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
9 | f | 1 | 5.16 | WIDEŁ Marek | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1968 | Masters | MA | -- | B.D. # | Z/0147/19 | 2024 | ||||||||
10 | f | 1 | 4.41 | KICZYŃSKI Sebastian | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
11 | f | 1 | 4.38 | SEWIŁO Eryk | MKLA Łęczyca | 2003 | U18 | LD | -- | ANDRYSIAK Mirosław B.D. | Z/1468/18 | 2024 | ||||||||
12 | f | 1 | 3.79 | MIKOŁAJCZYK Kacper | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2007 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
13 | f | 1 | 3.28 | KOSMALA Adam | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2010 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
14 | f | 1 | 3.21 | LEWANDOWSKI Norbert | RK Athletics Warszawa # | 2008 | U14 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna # | Z/5825/21 | 2024 | LDK! | |||||||
15 | f | 1 | 3.06 | TOPOLEWSKI Maciej | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | Sen | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # | Z/5021/15 | 2022 | ||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.60 | MIKUŚKIEWICZ Julian | LUKS Namysłów | 2001 | U20 | OP | III | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.11 | GABRYSIAK Szymon | MUKS Park Zduńska Wola | 2003 | U18 | LD | IV | SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. | , Z/3875/17 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 12.48 | KULON Kacper | WLKS Wrocław # | 2004 | U18 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 12.42 | KURUC Jakub | MUKS Park Zduńska Wola | 2003 | U18 | LD | -- | SZEWCZYK Tomasz | Z/3878/17 | 2021 | BEZ | LDK! | ZKN | |||||
5 | f | 1 | 11.89 | FORTUŃSKI Jan | KKL Kielce | 2003 | U18 | SK | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.7678070068359 sekund |