Szczecin 29 - 31.07.2014
90. Mistrzostwa Polski Seniorów
100 m K
1 1 e 1 11.46 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 Sen PM +2.0 M
2 3 e 1 11.62 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD +2.0 M BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
3 4 e 1 11.65 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +2.0 M KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
4 8 e 1 11.83 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP +2.0 M B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
5 14 e 1 12.05 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 Sen LU +2.0 I B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
6 15 e 1 12.09 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +2.0 I KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
  e 1 DQ OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +2.0 -- STANISLAWSKI Krzysztof 3
1 2 e 2 11.54 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 Sen PM +1.1 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
2 5 e 2 11.73 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 Sen PD +1.1 M #
3 7 e 2 11.75 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU +1.1 M STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
4 11 e 2 11.93 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL +1.1 I
5 16 e 2 12.14 KLAWITER Paulina SKLA Sopot 89 Sen PM +1.1 I
6 17 e 2 12.21 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U23 PM +1.1 II B.D. B.D. 1
7 19 e 2 12.33 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +1.1 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
1 6 e 3 11.75 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS +1.5 M
2 9 e 3 11.86 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS +1.5 I #
3 10 e 3 11.90 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań 91 Sen WP +1.5 I
4 12 e 3 11.96 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA +1.5 I
5 13 e 3 12.02 KURZ Daria AZS Łódź # 97 U18 LD +1.5 I B.D. # 1
6 18 e 3 12.25 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin 93 U23 ZP +1.5 II
7 20 e 3 12.35 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 90 Sen PM +1.5 II #
  e 3 DQ DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +1.5 -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/4111/11 2015 2
1 f 1 11.50 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 Sen PM +0.4 M MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
2 f 1 11.65 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 Sen PM +0.4 M
3 f 1 11.67 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU +0.4 M STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
4 f 1 11.78 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 Sen PD +0.4 M #
5 f 1 11.82 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS +0.4 M
6 f 1 11.84 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +0.4 M KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
7 f 1 11.85 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD +0.4 M BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
8 f 1 12.03 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS +0.4 I #
400 m K
1 4 e 1 53.78 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U23 ZP M MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 5 e 1 53.81 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 U23 SL M MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2019 MM
3 7 e 1 54.01 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 87 Sen DS M
4 9 e 1 55.13 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA I B.D. 1
5 10 e 1 56.83 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM II
6 11 e 1 56.99 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
  e 1 DNF JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL -- B.D. Z/4322/11 2019
1 1 e 2 53.06 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP M MOTYL Edward B.D. Z/0658/11 2019 MM
2 2 e 2 53.15 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 Sen KP M BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2019 MM
3 3 e 2 53.49 BEDNAREK Agata AZS Łódź 88 Sen LD M B.D. M
4 6 e 2 53.97 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 92 U23 SL M LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
5 8 e 2 54.05 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL M #
6 12 e 2 58.07 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II
800 m K
1 1 e 1 2:05.39 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL I B.D. Z/4322/11 2019
2 2 e 1 2:05.51 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U23 PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
3 9 e 1 2:07.00 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 Sen LU I B.D. B.D. 1
4 10 e 1 2:07.16 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 93 U23 PM I
5 11 e 1 2:08.24 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
6 12 e 1 2:08.54 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA I MIREK Wacław Z/1926/11 2019 1
7 14 e 1 2:10.95 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U23 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
8 15 e 1 2:11.21 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL II B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
1 3 e 2 2:05.64 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot # 88 Sen PM I LEWANDOWSKI Tomasz # Z/4203/11 2019 MM
2 4 e 2 2:05.80 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 89 Sen PK I BARSZCZ Mirosław Z/4323/11 2018 MM
3 5 e 2 2:06.11 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/1912/11 2019 1
4 6 e 2 2:06.20 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
5 7 e 2 2:06.56 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach 87 Sen ZP I B.D. Z/0066/12 2016 1
6 8 e 2 2:06.96 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS I WOSIEK Jacek B.D. Z/1432/11 2018 2
7 13 e 2 2:09.78 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA I SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
8 16 e 2 2:13.75 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard 91 Sen ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
5000 m K
1 f 1 16:13.98 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
2 f 1 16:15.51 FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków 77 Masters MA I
3 f 1 16:15.66 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
4 f 1 16:16.70 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 84 Sen SL I
5 f 1 16:26.74 NAPIERAJ Dominika KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS I WOSIEK Jacek Z/1085/12 2019 MM
6 f 1 16:38.66 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek 85 Sen KP I B.D. Z/1932/11 2019 1
7 f 1 16:46.77 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
8 f 1 16:46.97 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 88 Sen LU I JAKUBOWSKI Marek Z/2651/11 2019 MM
9 f 1 16:53.08 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU I JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1
10 f 1 17:02.58 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD I
11 f 1 17:04.06 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90 Sen WN I WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2019 MM
12 f 1 17:14.34 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91 Sen KP I GĘSICKI Marian # Z/1329/11 2019 1
13 f 1 18:13.45 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 Sen WN II CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
14 f 1 18:17.87 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U23 ZP III MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
15 f 1 18:25.60 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 92 U23 WN III B.D. 3
16 f 1 19:44.16 NOWAKOWSKA Anna KS Maków Biega # 91 Sen MZ -- B.D. # Z/1623/14 2019
  f 1 DNF KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 Sen ZP -- CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
  f 1 DNF KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U23 WP -- B.D. 1
400 m pł K K
1 2 e 1 57.36 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2019 M
2 5 e 1 59.02 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M
3 6 e 1 59.67 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD I
4 9 e 1 60.94 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD I B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
5 11 e 1 62.21 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
6 12 e 1 62.32 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 96 U20 LD I
7 13 e 1 63.31 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 U23 OP II
8 14 e 1 64.46 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II
1 1 e 2 56.41 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS MM ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
2 3 e 2 58.18 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 Sen SL M #
3 4 e 2 58.62 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA M B.D. M
4 7 e 2 60.28 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 Sen OP I JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
5 8 e 2 60.67 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP I JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
6 10 e 2 61.94 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2019 M
Trójskok K
  f 1 12.67 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 Sen KP +1.9 I
1 f 1 14.06 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 Sen WP +2.3 MM JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2018 MM
2 f 1 13.74 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 81 Sen MA +2.0 M
3 f 1 13.65 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź 90 Sen LD +1.7 M #
4 f 1 13.34 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska 88 Sen LU +4.0 M
5 f 1 12.93 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 Sen MA +2.7 I #
6 f 1 12.80 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +1.3 I
7 f 1 12.76 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 Sen KP +2.6 I
8 f 1 12.69 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków 87 Sen MA +2.2 I
9 f 1 12.45 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +1.5 I ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
10 f 1 12.31 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL +2.0 I
11 f 1 12.24 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U23 KP +1.6 I
12 f 1 12.19 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +3.2 I B.D. # 1
Kula (4) K
1 f 1 16.70 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 Sen LU M ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 f 1 16.20 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP M NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
3 f 1 16.15 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U23 OP M #
4 f 1 15.82 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
5 f 1 15.30 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
6 f 1 14.38 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
7 f 1 13.65 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
8 f 1 13.53 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 Sen OP I
9 f 1 12.52 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 Sen MZ I B.D. 1
Oszczep (600) K
1 f 1 55.77 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot 88 Sen PM M
2 f 1 54.53 MADEJCZYK Barbara LKS Jantar Ustka 76 Masters PM M #
3 f 1 53.24 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 92 U23 PM M WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
4 f 1 52.44 CZENSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ M
5 f 1 51.55 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U23 PM M WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
6 f 1 50.67 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS I PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
7 f 1 47.74 LEWANDOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 88 Sen PM I
8 f 1 46.42 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
9 f 1 42.78 PLEWNIA Danuta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 84 Sen OP II
100 m M
1 2 e 1 10.42 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań 87 Sen WP +2.6 M
2 4 e 1 10.44 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP +2.6 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
3 6 e 1 10.49 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +2.6 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
4 11 e 1 10.57 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +2.6 M STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
5 13 e 1 10.62 KOSZYK Rafał KS Agros Zamość 89 Sen LU +2.6 M
6 17 e 1 10.70 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +2.6 I B.D. 1
7 19 e 1 10.71 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA +2.6 I KUCZEK Piotr Z/1201/12 2019 1
8 23 e 1 10.82 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 Sen PD +2.6 I SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2018 3
1 3 e 2 10.42 KUBACZYK Robert WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +1.1 M
2 7 e 2 10.49 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 Sen KP +1.1 M #
3 8 e 2 10.53 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP +1.1 M
4 9 e 2 10.55 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 87 Sen PD +1.1 M NIEDŹWIECKI Wojciech Z/0790/11 2018 M
5 15 e 2 10.65 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +1.1 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
6 16 e 2 10.69 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +1.1 I GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
7 20 e 2 10.75 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość 91 Sen LU +1.1 I B.D. 1
8 21 e 2 10.80 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 Sen MA +1.1 I B.D. # 1
1 1 e 3 10.33 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL +2.2 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 5 e 3 10.48 GAUZA Łukasz MKL Szczecin 90 Sen ZP +2.2 M #
3 10 e 3 10.57 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +2.2 M B.D. M
4 12 e 3 10.59 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP +2.2 M B.D. 2
5 13 e 3 10.62 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +2.2 M
6 18 e 3 10.71 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +2.2 I B.D. B.D. 3
7 22 e 3 10.80 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA +2.2 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
8 24 e 3 10.88 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań 91 Sen WP +2.2 I B.D. 1
1 f 1 10.29 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL +1.2 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 f 1 10.37 KUBACZYK Robert WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +1.2 M
3 f 1 10.42 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP +1.2 M
4 f 1 10.44 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 Sen KP +1.2 M #
5 f 1 10.46 GAUZA Łukasz MKL Szczecin 90 Sen ZP +1.2 M #
6 f 1 10.50 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP +1.2 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
7 f 1 10.51 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań 87 Sen WP +1.2 M
8 f 1 10.55 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +1.2 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
400 m M
1 1 e 1 46.09 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS M ADAMEK Marek # Z/1948/11 2019 M
2 2 e 1 46.31 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 89 Sen SL M ISKRA Janusz B.D. B.D. Z/2970/11 2018 1
3 4 e 1 46.76 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 Sen DS M B.D. 1
4 11 e 1 47.48 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 Sen KP I #
5 12 e 1 47.89 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM I
6 14 e 1 48.19 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS I
7 17 e 1 48.47 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok 90 Sen PD I B.D. 1
8 23 e 1 50.25 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS II #
1 3 e 2 46.51 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS M SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
2 5 e 2 46.78 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN M KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
3 8 e 2 47.35 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS I
4 9 e 2 47.40 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 U23 SL I STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
5 10 e 2 47.47 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 U23 DS I
6 15 e 2 48.19 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 89 Sen PD I
7 18 e 2 48.59 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM II
8 22 e 2 49.01 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 Sen LB II #
1 6 e 3 46.84 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS M WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
2 7 e 3 47.05 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU M B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2019 1
3 13 e 3 48.18 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP I
4 16 e 3 48.44 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS I
5 19 e 3 48.69 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ II
6 20 e 3 48.81 RUKASZ Bartłomiej AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU II B.D. B.D. 2
7 21 e 3 48.94 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 94 U23 MZ II
800 m M
1 1 e 1 1:50.67 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 Sen KP I LEWANDOWSKI Tomasz Z/1659/11 2019 MM
2 2 e 1 1:50.97 KONIECZNY Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP I #
3 3 e 1 1:51.23 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 Sen PK I ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
4 4 e 1 1:52.03 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 91 Sen LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2018 2
5 8 e 1 1:53.97 URBANIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 86 Sen LD II
6 9 e 1 1:54.12 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
1 5 e 2 1:52.31 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
2 6 e 2 1:52.36 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 Sen LD II B.D. Z/2880/11 2019 MM
3 7 e 2 1:53.44 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław 88 Sen DS II
4 10 e 2 1:54.18 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
5 11 e 2 1:54.20 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
5000 m M
1 f 1 14:16.48 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
2 f 1 14:17.33 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 Sen MA I CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
3 f 1 14:19.97 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 91 Sen PD I CHYLIŃSKI Romuald Z/0363/11 2019 2
4 f 1 14:21.22 NOWICKI Adam MKL Szczecin 90 Sen ZP I MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
5 f 1 14:29.42 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 Sen ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
6 f 1 14:33.88 OLEJARZ Artur MKL Szczecin 88 Sen ZP II MURAWSKI Zbigniew Z/1405/11 2019 2
7 f 1 14:36.37 ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk Lębork # 84 Sen PM II B.D. # Z/0523/12 2019
8 f 1 14:39.74 GOSIEWSKI Krzysztof KS SMS Szklarska Poręba # 88 Sen DS II B.D. B.D. B.D. # , Z/0430/13 , 2018
9 f 1 14:46.20 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91 Sen SL II B.D. CIEPŁAK Maciej , Z/0420/14 , 2019 1
10 f 1 14:49.41 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 91 Sen SL II CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2019 2
11 f 1 14:53.82 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg # 95 U20 OP II GAJDUS Grzegorz # Z/0597/14 2019 1
12 f 1 15:07.23 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
13 f 1 15:15.18 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań 92 U23 WP III
14 f 1 15:18.72 MIŚKOWIEC Tomasz KKL Kielce 81 Sen SK III
15 f 1 15:24.75 JURGIEWICZ Bartosz MKL Szczecin 90 Sen ZP III B.D. 2
  f 1 DNF JANOWSKI Filip MKL Szczecin # 91 Sen ZP -- B.D. B.D. B.D. BINDASZEWSKI Wiesław # , Z/1235/13 , 2019 2
  f 1 DNF NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Sen LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
  f 1 DNF SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -- B.D. Z/4766/11 2019 3
400 m pł M
1 3 e 1 52.03 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U23 ZP I BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2019 MM
2 6 e 1 52.60 BOGUSZ Igor AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM I WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
3 11 e 1 53.60 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ I RADKE Karol Z/1764/13 2019 BEZ
4 12 e 1 53.93 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1302/11 2018 1
5 16 e 1 55.01 KAZUBSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 90 Sen PM II B.D. 2
1 1 e 2 51.66 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91 Sen WP I MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2019 M
2 4 e 2 52.07 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
3 7 e 2 52.90 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Masters MZ I ADAMCZYK Grzegorz B.D. Z/3910/11 2019 3
4 8 e 2 53.05 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4681/11 2019 1
5 15 e 2 54.71 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 Sen PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/2577/11 2016 3
  e 2 DNF LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -- #
  e 2 DNF GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
1 2 e 3 51.79 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 5 e 3 52.56 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 Sen MA I B.D. # Z/4054/11 2019 1
3 9 e 3 53.39 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
4 10 e 3 53.59 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 U23 PD I B.D. # Z/3483/11 2019
5 13 e 3 54.06 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM I
6 14 e 3 54.67 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4811/11 2019 1
Trójskok M
1 f 1 16.64 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 Sen LD +1.1 M LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
2 f 1 15.90 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +0.2 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
3 f 1 15.87 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 Sen MZ -0.5 I
4 f 1 15.40 BONECKI Bartosz AZS Łódź 92 U23 LD +0.2 I SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
5 f 1 15.38 DUDEK Marcin KS Podlasie Białystok 86 Sen PD +0.2 I DUDEK Marcin # Z/0462/11 2016 1
6 f 1 15.17 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U23 LD +0.8 I SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
7 f 1 15.09 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków 88 Sen MA +0.3 I
Oszczep (800) M
1 f 1 81.40 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2019 MM
2 f 1 78.15 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 U23 MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
3 f 1 76.96 ROZIŃSKI Paweł SKLA Słupsk 87 Sen PM M
4 f 1 76.44 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 Sen PM M PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2019 MM
5 f 1 76.17 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM M WALCZAK Leszek Z/2665/11 2019 M
6 f 1 74.79 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa 90 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM
7 f 1 71.94 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 U23 WN I BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
8 f 1 71.77 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2019 1
9 f 1 70.47 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 94 U23 WN I CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3506/11 2019 1
10 f 1 68.42 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 91 Sen PD I
11 f 1 68.27 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2019 MM
12 f 1 67.79 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 Sen SL I
13 f 1 66.19 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 91 Sen PM I GRECKA Ewa # Z/4497/11 2019 M
14 f 1 63.10 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 92 U23 PM I PIĄTEK Mirosław Z/1328/14 2019 MM
15 f 1 62.33 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 Sen WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8686299324036 sekund