Zürich (SUI) 12 - 17.08.2014
22. Mistrzostwa Europy
200 m K
5 11 w 3 24.61 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot 84 Sen PM -0.5 I 923
800 m K
2 2 p 1 2:00.58 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL MM B.D. Z/4322/11 2019
100 m pł K
2 7 w 2 13.56 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot 84 Sen PM +0.6 M 1041
400 m pł K K
4 6 p 2 55.89 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS MM ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
Wzwyż K
11 17 w A 1.70 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot 84 Sen PM I 855
Kula (4) K
2 14 w B 14.47 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot 84 Sen PM I 825
Chód 10 km K
5 + 45:06 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL M #
Chód 20 km K
14 f 1:31:36 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL MM #
  f DNF BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 Sen PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
200 m M
4 16 e 3 20.76 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL -0.4 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
4 8 p 2 20.52 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL +0.4 MM OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
110 m pł M
5 7 p 2 13.39 NOGA Artur SKLA Sopot # 88 Sen PM -0.3 MM B.D. # Z/4065/11 2019 MM
6 f 14.25 NOGA Artur SKLA Sopot # 88 Sen PM +0.5 I B.D. # Z/4065/11 2019 MM
3000 m prz M
2 f 8:27.11 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 Sen ZP MM KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
10 f 8:34.32 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 Sen PD M KRÓL Zbigniew # Z/1685/11 2019 2
Tyczka M
6 12 e A 5.50 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 Sen KP M CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
2 3 e B 5.50 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
7 12 e B 5.50 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92 U23 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2019 MM
Młot (7.26) M
4 8 e A 74.93 ZIÓŁKOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 76 Masters WP MM
1 1 e B 77.45 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 Sen LU MM KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2019 MM
Oszczep (800) M
8 13 e B 77.74 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2019 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.43013596534729 sekund